2007'den Bugüne 83,112 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!#EVDEKALIN Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Yiğit Onur ŞEN

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Yiğit Onur ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yiğit Onur ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Değiştirmek istediğiniz şeyler mi var? Bir uzman ile görüşmek düşünce ve duygularınızı daha iyi anlamlandırıp bir düzene koymanızı sağlar. Ek olarak davranışlarınız üzerindeki kontrolü arttırır. Ruh sağlığınız da fiziksel sağlığınız kadar önemlidir. Tecrübem, diplomal ve sertifikalarım, aldığım eğitimler ve süpervizyonlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Ayrıca sorularınız için arayabilir, sitemdeki 'Yazılar*Makaleler' Bölümünden destek almayı düşündüğünüz konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Site: www.yigitonursen.com Instagram: samsunpsikologg

Yiğit Onur ŞEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN'in Özgeçmişi
Yiğit Onur Şen İstanbul’da doğmuştur. Sınav derecesine göre İstanbul Okan Üniversitesinden 'tam devlet bursu' almış ve lisans derecesini bölüm ve fakülte ikincisi olarak yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır.

Örgün eğitimine bir Klinik Psikoloji kolu olan Bilişsel Nöropsikoloji yüksek lisans programında, Bahçeşehir Üniversitesi’nde devam etmiştir. Uygulamada ve teoride gösterdiği performansla 'hem Bölüm' 'hem Enstitüsü birincisi' olarak mezun olmuştur.

Ayrıca hafıza, farkındalık ve üstbiliş konulu Tez çalışması TÜBİTAK DESTEK 2224-A'yı almaya hak kazanmıştır. Çalışmaları Dünyanın en eski Psikoloji Kongrelerinden olan 29. Uluslararası Uygulamalı Psikoloji Kongresi'nden kabul görmüş. Montreal, Kanada'da çalışmalarını anlatıp tüm ülkelerden binlerce katılımcı içerisinde ülkesini temsil etmiştir.


2010'da başladığı lisans hayatı boyunca, 2013 yılında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi K-1 Servisi'nde; 2014 yılında Marmara Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Servisi'nde; 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ÇAPA Hastanesi Nöroloji Servisi'nde aralarında Türkiye'nin en kıymetli Prof.'lardan ders alıp, danışan ile uygulamalı çalışmalarını takip etmiştir.


2016 yılında İstanbul'da özel bir merkezde çocuk, yetişkin ve çift alanlarında çalıştıktan sonra 2017 yılında kendi danışmanlık ofisini açıp çalışmalarına burada devam etmiştir. 2020 yılında Samsun'da ikamet etmeye başlamış ve profesyonel kariyerine burada devam etmektedir.


Yetişkinlerde kaygı, mutsuzluk, sosyal ilişki, özgüven, kararsızlık, depresif duygudurum, motivasyon konularında;

Çocuklarda davranım bozuklukları, DEHB, karşı gelme, özgül fobi, ayrılma kaygısı, yaygın kaygı bozuklukları;

Yaşlılarda geriatrik depresyon, hafıza, dikkat, muhakeme, perseverasyon konularında;

Aile ve Çift'lerde iletişim, suçlama, ilişkiden kaynaklı depresyon & kaygı, aldatma, tek yönlü eş şiddeti, durumsal çift yönlü eş şiddeti, anlayışsızlık, kıskançlık, psikolojik & cinsel istismar; ayrıca, Cinsel İşlev Bozuklukları konularında (erken boşalma, ereksiyon sorunları) çalışmaktadır.


Psikodinamik Terapi Eğitimi, Okan Üniversitesi, Nöropsikiyatrik Testler Eğitimi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ÇAPA Hastanesi, Çocuklarla Yönlendirmesiz Oyun Terapisi Eğitimi, Kültür Üniversitesi, Aile ve Çift Danışmanlığı Eğitimi (480 Saat), Uludağ Üniversitesi, Klinik Görüşme Eğitimi, Okan Üniversitesi, WISC-R (Çocuklar için en sık kullanılan Weschler) Zeka Testi Sertifikası, Kültür Üniversitesi
Pedagojik formasyon eğitimi, Okan Üniversitesi,
EMDR-Eye Movement Desensitization and Reprocessing Workshop, İzmir Ekomi Üniversitesi,
Metakognitif Terapi Temel İlke ve Becerileri Atölye Programı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi


Tez:
Ulusal Tez Merkezi'nin internet sitesinden 596228 numaralı Uzmanlık Tezime ulaşabilirsiniz.

Site: www.yigitonursen.com
Instagram: samsunpsikologg

Yiğit Onur ŞEN Tavsiye Yazıları Yiğit Onur ŞEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Bilal Akyüz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.199.ZB

22-02-2020
 TavsiyeNo: 113797
Onur Bey, kişiliği, analitik düşünme yetisi ve zekasıyla oldukça parlak bir klinisyendir. Disiplinli çalışma azmi ve çabası yakaladığı başarılarda kendisini gösterirken; mükemmel bir dinleyici olması, durum ve düşüncelere çok boyutlu yaklaşması, kurama olan ilgisi, samimi ve içten gelen yardım etme arzusuyla psikoterapi serüveninde oldukça güçlü araçlara sahiptir. Kendisini uzun yıllardır tanıyan ve birçok oluşumda ve projede beraber çalışma fırsatı yakalamış birisi olarak şunu çok iyi biliyorum ki; Onur Bey, karşılaştığı problemleri çözmek için güncel literatür bilgisine sahip, farklı yaklaşımlardan beslenen, anlamaya ve öğrenmeye çalışan yapısıyla, tüm samimiyeti ve dikkatiyle yanınızda olacaktır. Her konuda zekasına, bilgisine, deneyimlerine, samimiyetine ve dikkatine gözüm kapalı güvenirim.
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özne Psikoloji
Mimar Sinan Mah. Mustafa Kemal Blv. No:40 Güneş Apt. D:10, 55200 Atakum
Samsun  

Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(535) 590 05 16  

Telefon 2 :
0(532) 606 61 44  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1991
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Bahçeşehir Üniversitesi Bilişsel Nöropsikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Yiğit Onur ŞEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Yiğit Onur ŞEN Mesleki Videolar Videoları
-17:02
Top