2007'den Bugüne 87,353 Tavsiye, 27,075 Uzman ve 19,316 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bora BİLGİN
Veteriner Hekim - Hatay
VETERİNER HEKİM

Bora BİLGİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Bora BİLGİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

21
(%81.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bora BİLGİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bora BİLGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Bora BİLGİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bilgin Veteriner Kliniği
Süleymaniye Mah. Harun Kılınç Cad. 47/B İskenderun
Hatay
(Diş Hastanesi yan cad., Tuba Ecz. yanı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilize
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bora BİLGİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Müslüm
Eleştiri Yazısı.
7.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80548
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Selin Zubari
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
12.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61764
köpeğim lord 1.5 yıldır benimle.Bu süre içerisinde 10dan fazla veteriner değiştirdim. Bu veterinerlerin hepsi köpeğime olan sevgimi fırsat bilerek bunu maddi anlamda çok güzel kullandılar.Ayrıca oğluma davranışları hiç hoş değildi.oğlum hasta olduğunda bile gelme nezaketinde bulunmadılar ve o halde biz taşıyıp kliniğe götürmek zorunda kaldık. .Bir çok kişiye Bora Beyi tavsiye ettim; uyguladığı tedavi,ilgisi,bakımı ve tavsiyelerinden çok memnun kaldılar.Aradığımız her saatte bekletmeden köpeğimizle ilgilenmeye geldi, ayrıca aşı zamanlarını bizim takip etmemize gerek kalmadan zamanında gelip yaptı. Her şey için Bora Beye çok teşekkür ederiz. Lord ilk defa bir veterinerini bu kadar seviyor.:)
     18 Beğeni    
Hamit Yasin Bölücü
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
24.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61516
1 yaşında bir golden retriever cinsi köpeğim var, daha önce köpeğim ile başka bir veteriner ilgileniyordu, fakat bu tedavi ve gözetimler bana gereğinden fazla gibi gelmeye başlayınca köpeği olan bir tanıdığımdan tavsiye istedim ve Bora bey hakkında iyi referans alınca onunla görüşmeye karar verdim. 8 aydır kendisinin yanına gidiyoruz ve ilk gittiğimiz dönemden beri gerek köpeğim ile olan ilişkisi gerek bana olan tavsiyeleri ile kendisinden fazlasıyla memnunum. sanırım kendisi müsait olduğu sürece kendisinden yardım almaya devam edeceğim.
     19 Beğeni    
Mert Mülazımoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61113
Köpeğim miloyu 2.5 aylıkken almıştım.ilk yaptığım iş tanıdık bir veterinere gitmek oldu.yaklaşık 2 ay boyunca gittiğim veteriner miloyla ilgilenmesine rağmen yaptığı aşıların ve uyguladığı tedavilerin birçoğunun yanlış olduğunu öğrendim çünkü ankaradaki kuzenim veterinerdi ve anlattıklarım onu çok şaşırtmıştı.anladım ki o ilgi ve tedavi sadece para kazanmak amaçlıymış.kuzenim hemen başka bir veterinere gitmemi söyledi.Ardından bir arkadaşımın tavsiyesi ile Bora Beye gittim.Bora Bey ilk günden itibaren miloyla okadar çok ilgilendi ki onun bu işi sadece para kazanma amaçlı yapmadığını,gerçekten işini sevdiğini ve tedavisini yaptığı hayvanların iyileşmesinden dolayı çok mutlu olduğunu gördüm.Şuan milo 3 yaşında ve sanırım ben istesemde milo bora beyden başka bir veterinere gitmeyecektir :)
     23 Beğeni    
Muhsin Babayiğit
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61065
Husky cinsi bir köpek besliyorum.Bora beyle arkadaş tavsiyesi üzerine iletişim kurduk. Köpeğimizin fayans köşesine çarpması sonucu ayak tırnağı gece garajda oynarken kırıldı.Köpeğin acısını dindirmek için ne yaptıysak çare bulamadık.Bora beye gece fikir almak için danışmaya aramaya çekinirken evimize gelmesi o günü unutulmaz yaptı.Köpegimizin küçük ameliyat sonunda sağlığına kavuşması Bora beyin sayesindedir. Buradan tekrar teşekkürlerimi sunarım.Saygılar.
     26 Beğeni    
Övgü Murt
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61051
3 yıl önce aldığım kızım prenses te bir kulak enfeksiyonu meydana gelmişti. birçok veterinere göstermeme rağmen prenses teki enfeksiyon geçmemişti. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bora beyi aradım ve kendisi hemen prensesi görmek istedi. ilk yaptığı muayenede prensesin kulağında mantar olduğunu tespit etti. uyguladığı kısa tedaviyle prenses çok kısa bi zamanda iyileşti. eski neşesi tekrar yerine geldi. bora beye ilgisi ve tecrübesinden dolayı teşekkür ediyorum
     25 Beğeni    
M. Ali Kalkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60945
gece saat 22:00 sıraları, üst komşumun bira şişesini apartmanın bahçesine atması sonucu, köpeğim kırık cam şişelerinin üstüne koştu ve ön ayak iç kısmını kesti. derin kesik olduğundan panik yaptım, köpeğim çok fazla kan kaybetmeye başladı. Ayağına pansuman yapmış olmama rağmen kan durmadı. 15 dakika içerisinde baygınlık geçirdiğini, nefes almakta zorlandığını hissettim. Bu zaman zarfında dört tane veterineri aramış olmama rağmen hiçbirine ulaşamadım. En son Bora beye ulaştım. telaş etmememi ve hemen yola çıktığını belirterek 10 dk içerisinde yanımıza geldi. Köpeğimin öldüğünü zannettim, ne kadar kan kaybettiğini bildiğim için aslında hiç de ümidim yoktu. Bora bey acilen yarayı dikti, serum taktı, endişe etmememizi söylese de biz yaşayacağına ihtimal dahi vermiyorduk. Yanımızda iki saatten fazla kalarak sürekli müdahalelerde bulunup, bizi sakinleştirdi. Köpeğimizin kendine gelmesinden sonra, sabah tekrar geleceğini belirtip yanımızdan ayrıldı. Sabah 7:30 da tekrar yanımıza gelip kontrolünü yaptı ve iyileşme tamamlanana kadar günaşırı gelip kontrol etti, bizi hiç yalnız bırakmadı. Çok şükür Bora bey sayesinde köpeğimiz hayatta.
     30 Beğeni    
Mertkan Buzlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60863
Paşa’mın kulağında mantar vardı (yani bize öyle söylenmişti). 3 ay tedavi gördü ama iyileşmedi. Kafasını hep sallayıp kaşıyor, kendine zarar veriyordu. Bir arkadaşım bana Bora beyi tavsiye etti, sadece evcil hayvanlara baktığını öğrendiğimde çok mutlu oldum. Osmaniye’de hep veterinerler büyük baş hayvanlara bakıyor. Paşa’yı İskenderun’a götürdüm. Bora bey, Paşa’nın kulağında mantar olmadığını, kullandığım ilaçların iyileşmeyi geciktirdiğini söyledi. 3 tane iğne yaptı ve krem verdi, 10 gün içinde geçeceğini söyledi. Bir yandan muayene edip bir yandan köpek besleme ile ilgili tavsiyeler verdi. Sık sık arayıp kulakların resmini göndermemi istedi. Bir defa daha iğne yaptı. Bir hafta içinde Paşa’nın kulakları düzeldi. İlgili ve samimi tavrından ötürü kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     27 Beğeni    
Sema Özkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60822
Paşa'mız siyah orjinal 1 yaşında Kurt köpeğimiz var. Gözlerinin altında kellik gibi tüy dökmesi başlamıştı ve bir veterinere danıştığımızda 'Mantar' teşhisi konup tedavi edilmesine rağmen hiçbir sonuç alamadık ve bu durum bizi rahatsız etmeye başladık. Aramalar sonucunda Bora bey ile tanıştık ve bize oğlumuzun Mantar olmadığını, alt göz kapağının içeri dönük olduğunu ve yüzündekilerin bir çeşit alerji olduğunu söylerek iki gün içerisinde düzeleceğini belirtip tadavi uyguladı. Ve ona teşekkür ederiz, iki gün içerisinde iyileşme ve 4 gün sonunda tamamen eski haline döndü. Bilgi ve tecrübeleri tavsiye'ye gördük. Saygılar.
     29 Beğeni    
Mehmet Ümit Ezber
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60798
Bütün aile fertlerimizce üzerinde ihtimamla bakımını yaptığımız, 16 yaşındaki köpeğimiz Fıstık, geçen haftalardan birinde Pazar günü durgunlaşarak yatar vaziyette titremeye başlamıştı. Çok telaşlandık ve üzüldük. Veterinerimiz Bora bey'i aradık. Pazar günü akşamı olmasına rağmen kliniği açarak gerekli tedavisini yaptı. Midesini yıkadı. Müşehade altında tuttu. O sırada bizim telaşımızı ve üzüntümüzü yenmemizi sağladı. Söylediğine göre bu rahatsızlığı büyük bir ihtimalle şeftali çekirdeğinden olmuştu. O gün yazlık evimizde misafir çocuklar büyük bir ihtimalle Fıstıkla oynarken, kendisini sevmek ve iyilik etme - besleme amaçlı olarak şeftali vermişti. Çocuklarda iyilik yaptıklarını zannediyordu, böyle olacağını bilemezlerdi. Bora bey, hastasına karşı ve hasta yakınlarına karşı yüksek alakalı ve işini çok seven bir veteriner. Kendisine çok teşekkür ederiz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     27 Beğeni    
Adnan Sabahoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60445
Konusunda son derece uzman, sorun olduğu anda gelip (gece ve bayram farketmiyor) müdahale eden ve doğru bilgi aktaran bir arkadaştır. Ayrıca Kedi/Köpek konusunda uzmanlaşmış, diğer çoğunluk gibi Büyükbaş Veterinerlikten gelme olmadığından uyguladığı tedavi kesin sonuç veriyor ve müdahale sonrasında da sizi yalnız bırakmıyor... Örneğin Oskar bir ROTT/KURT/DOBERMANN kırması ve cüzzeli bir köpektir. Dirseğinde su toplaması oldu ve bir tenis topu büyüklüğünde iltihap oluştu. Veteriner 'kara Melhem' verdi, sürün patlar ve geçer diye bizi gönderdi ve sonuç alamadık. Bora bey ise gerekeni yaptı: Yardı, iltihabi çekti, tibbi müdahalede bulundu ve sağlığına kavuşturdu. Kesinlikle tavsiye ederim.
     32 Beğeni    
Elif Durdu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60311
Bora Bey'i 7 aydır tanıyorum.Oğluşum Efe 18 Kasım 2012 pazar günü çok kötü hastalanmıştı,hiçbir veterinere ulaşamaz iken köpek eğitmeni Adnan Bey,aracılığıyla Bora Bey'e ulaştım.Geç bir saatti hiçbir şeyi düşünmeyip malzemelerle yanımıza kadar geleceğini söylemişti;fakat malzemelerin eksik olmasından dolayı oğluşumu kliniğe götürdük.Şehir dışında ulaşabildiğimiz iki veteriner corona virüsü olduğunu,erken teşhis koyulmazsa Efe 'nin yaşayamayacağıını söylemiişlerdi .Bora Bey,muayene ederken Efe 'nin durumunu anlattığımızda corona virüsü olduğunu söyledi oysa yanlış bir teşhis konulmuş olsaydı şuan oğlum hayatta olmayacaktı:(Bora Bey,sayesinde oğlum Efe son derece sağlıklı;)VE tek neden bu değil!!! Bora Bey;kendini yetiştirmiş,profesyonel olduğunu,bu işi kar amacı gütmeyip işini severek yaptığını kısa sürede bizlere gösterdi. Bora Bey'e tekrar teşekkür ediyorum,sizler de gönül rahatlığıyla küçük dostlarınızı emanet edebilirsiniz.
     38 Beğeni    
Dr.Hasan Fırat Turhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60284
iki aylıkken kendi vasıtasıyla sahiplendiğim golden cinsi köpeğimin tüm bakımlarını üstlenen veteriner hekim Bora beyin, üçüncü köpeğim olması sebebiyle sürekli muhattap olmak zorunda kaldığım veterinerlerden çok farklı olduğunu bilmenizi isterim. üstün bilgisi bir yana hayvan sevgisiyle dikkat çeken Bora beyin diğer veterinerlerin aksine büyükbaş hayvan veterinerlerinden farkını anlamamak mümkün değil. yüksek bedeller karşılığı tedavilerinin sonucunu bir türlü göremediğim veterinerlere kıyasla maddi kaygısı hayvan sevgisinin önüne asla geçmeyen veterinerim Bora Bilgin'i, can yoldaşına değer veren herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     43 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bilgin Veteriner Kliniği
Süleymaniye Mah. Harun Kılınç Cad. 47/B İskenderun
Hatay
(Diş Hastanesi yan cad., Tuba Ecz. yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(326) 614 26 19
Telefon 2 :
0(505) 340 86 27
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Bora BİLGİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilize

Bora BİLGİN Mesleki Videolar Videoları
-

17:45
Top