2007'den Bugüne 81,489 Tavsiye, 25,887 Uzman ve 18,115 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Neslihan BÜÇGE

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Dyt.Neslihan BÜÇGE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Neslihan BÜÇGE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Neslihan BÜÇGE'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Neslihan BÜÇGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Neslihan BÜÇGE Özgeçmiş CV Dyt.Neslihan BÜÇGE'nin Özgeçmişi
1987 Erzurum doğumlu Neslihan BÜÇGE, lise eğitimini Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden yüksek ortalama ile mezun olmuştur.

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Hacettepe Erişkin Hastanesi, Hacettepe Onkoloji Hastanesi, Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi, Ankara İbni Sina Hastanesi, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi, Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK), Çankaya 4 Nolu AÇSAP ve Ankara Çubuk İlçesi Süleyman Demirel Huzurevi'nde stajlarını tamamlamıştır. ''İlköğretim Çocuklarının Beslenme Durumunun Değerlendirilmesi'' konulu bitirme tezi ve ''Yeme Davranış Bozuklukları: Gece Yeme Sendromu'' konulu bitirme semineri hazırlamıştır.
...[Devamı...]

Neslihan BÜÇGE Tavsiye Yazıları Neslihan BÜÇGE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Aysun ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.217.YCJ

28-05-2019
 TavsiyeNo: 109984
11.01.2019 tarihinde diyetisyen Neslihan hanımla başlayan yolculuğum öncesinde, sigarayı iki yıl önce bırakmış ve son bir yıldır şiddetli menopoz sıkıntıları çekiyordum. Bu iki sorun metabolizmamin yavaşlamasına, önünü alamadığım kilo sorunu ile katlandı. Profesyonel bir yardım almanın zamanı geldiğine karar verdiğimde tamamen tesadüf eseri Neslihan Hanım'ın danışanı oldum. her ne kadar profesyonel bir yardım almaya karar versem de kilo vereceğim konusunda pek ümitli değildim. Çünkü kendim denemeler yapmış ama başarılı olamamıştım.Neslihan Hanım'ın İlk günkü yaklaşımı,kararlılığı,rahatlığı izleyeceğimiz yol haritasını anlatırken sahip olduğu özgüveni benim de ona güvenmeme büyük etken oldu. Hazırladığı programlar son derece başarılıydı beni hiç sıkmadı,aç kalmadım, yorulmadım,pes etmedim ihtiyaçlarıma, sevdiğim şeyleri göz önüne alarak listeler hazırladı. Diyetimi sporla destekledi.4-4,5 ay süren birlikteliğimiz de hedeflediğimiz kiloya üstelik kas kaybı olmadan yağdan vermek kaydıyla ulaştım. Kilodan belki de benim için daha önemli olan bir gelişme oldu.yeni kazandığım bu sağlıklı beslenme şekli ile menopoza bağlı olarak yaşadığım sıcak basmalarım, kaşıntılarım,terlemelerim sona erdi. Neslihan hanımla keyifli ve sağlıklı bir süreç yaşadım. 29 Mayıs hastanesinde görev yapan bu samimi , güler yüzlü genç hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Ali ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.155.24.ZZL

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98916
Neslihan hanımı kızkardeşim vasıtası ile tanıdım. İki ay gibi kısa bir sürede yaşadığım kilo probleminden kurtuldum. Neslihan hanımın mesleki anlamda beni etkileyen en önemli özelliği, diyet programını danışanı ile birlikte hazırlaması. Danışanın yeme alışkanlığını dikkate alarak hazırladığı programı uygulamak daha kolay oluyor. Her görüşmede bıkkınlık yaratan yiyecekleri yenileri ile değiştirmek suretiyle de rutinin önüne geçiyor. Böylelikle diyeti keyifli hale getiriyor. Şimdi koruma programına başladım. Teşekkür ederim Neslihan hocam.
     Beğenin    

 B.U (Danışan)
 IP: 176.234.20.CZ

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95710
Doğumdan sonra almış olduğum ve 2 yıl geçmesine rağmen veremediğim kiloların ciddi anlamda psikolojimi etkilemesi sonucu neslihan hanımla kesişti yolum.kendisini internet üzeri araştırmalarım sonucu buldum iyi ki de buldum işinde o kadar iyi o kadar cesaret verici ve destekleyici ki şüphesiz hayatıma dokundu ve değiştirdi diyebiliyorum.kendisiyle yaklaşık 2 bucuk aylık bir süreç geçirdim ve diyetimin bittiğine üzüldüm 15 günde bir görüşmelerimiz bittiği için.doya doya zorlanmadan sayesinde istediğim kiloya ulaştım.ne zaman arasam sıkılmadan hep güleryüzle sorularıma cevap aldım. Yine söylüyorum herkesin hayatına bir neslihan hanım şart. Diyetisyen arayışı olanlar kesinlikle kendisiyle görüşün inanın pişman olmazsınız
     4 Beğeni    

 Burçin E. (Danışan)
 IP: 176.40.9.ZZY

29-11-2016
 TavsiyeNo: 92426
Neslihan hanımla bir arkadaşımda gördüğüm inanılmaz değişim sonrasında tanıştık. Doğum sonrası fazla kilolarım vardı ve artık onlardan kurtulmaya karar vermiştim. Bugün itibariyle tüm kilolarımdan kurtuldum ve koruma programına başladım. Benim için inanılmaz bir 9 aydı. Tam 20 kilo verdim. Hem de Neslihan hanim sayesinde hiç zorlanmadan, hiç aç kalmadan. Samimi yaklaşımı, anlayıslı tavrı ve öğünleri kolaylaştıran haliyle yeni bir yaşam standardı belirleme yardımcı oldu. Sağlığım, öz güvenim gün geçtikçe olumlu anlamda iyileşti. Neslihan hanim gerçekten işinin uzmanı. Özellikle uyguladığımız hızlandırıcı programlar sayesinde kilo verme süreci çok daha iyi gitti. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Hayatımı ve beni değiştirdi. Yanlış yeme alışkanlıklarimdan kurtulmamı sağladı. Guler yüzlü karsilamasiyla kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. Keşke sizinle fotoğraf da paylasabilseydim durumu çok daha iyi anlatmış olurdum. Hepinize Neslihan hanımı tavsiye ediyorum, onunla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 T.D (Danışan)
 IP: 5.46.41.ZBL

14-11-2016
 TavsiyeNo: 91971
Herkeze merhabalar.Neslihan hanımla tanışmamız bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu.11 temmuz 2016 tarihinde ilk görüşmemizi gerçekleştirdik.Bu arada ilk görüşmeye gittiğimde 101.4 kg diyet programına başladık.Öncelikle belirteyim Neslihan hanım işinin ehli bir diyetisyen.Herşeyden önemlisi güler yüzlü danışanlarını güler yüzle karşılayan bir insan.Bu satırları yazarken inanın çok mutlu bir şekilde yazıyorum.bugün 14 kasım 2016 sabah nealihan hanıma randevum vardı diyet programını tamamladık ve şu an 79.4 kg ile yanından ayrıldım.bundan sonraki süreç koruma programı ike devam edecek.inanın bana hiç bir zaman aç kalmadım zorlanmadım.Bir insan ancak bukadar işinin uzmanı olabılır.Diyetisyen arayışı içerisindeki arkadaşlara burdan söyleyebilirim gönül rahatlığı ile Dyt.Neslihan BÜÇGE ÇEVİK hocama gidebilirsiniz.Ankara 19 Mayıs Hastanesinde.Neslihan hocama burdan birkez daha teşekkür ediyorum.Allah ondan razı olsun.
     6 Beğeni    

 Gülanar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.94.YCY

10-02-2013
 TavsiyeNo: 57941
Merhaba, Neslihan Hanım ile Aralık 2012'de tanıştım. Kendisi ile diyetimiz 2 ay sürdü ve çok memnun kaldım, istediğim kiloya ulaştım. Neslihan Hanım işinde çok profesyonel ve ayrıca mesleği hakkında çok bilgi sahibi ve kendini çok geliştirmiş. İşini gayet güzel yapıyor ve çok güleryüzlü bir hanım, enerjisi çok yüksek. Randevumun geleceği günü iple çekiyordum ve onunla görüştükten sonra çok mutlu oluyordum. Sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve şu an kendimi çok hafif hissediyorum. Annemi de Neslihan Hanım'a yönlendirdim, annem de çok memnun. Ben de herkese Neslihan Hanım'ı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Halise (Danışan)
 IP: 78.186.68.LC

09-01-2013
 TavsiyeNo: 56949
Neslihan Hanımla tanışmamız 01/10/2012 ve bu tarih itibariyle annemin kilo problemi ve ürik asit yüksekliği ile ilgili bize çok yardımcı oldu ve kendisine çok teşekkür ediyorum ve annem Neslihan Hanım sayesinde şuan hem doğru beslenmeyi ve özgürce hareket etmeyi başardı tabiki bu başarı tek taraflı değildi annemin kendisinden aldığı pozitif enerji verdiği kilolarınada yansıdı ve hem kilo verdi bunu yanında sağlıklı beslenmeyi öğrendi.Yaptığı işi severek yapması ve bunu hastalarına yansıtması ve güleryüzlülüğünden dolayı kendisine hem annem adına hemde kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 Ceren ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.181.YJL

17-12-2012
 TavsiyeNo: 56341
Neslihan hanım, yanına girdiğiniz anda sizi tüm içtenliği ve güler yüzüyle karşılayan bir diyetisyendir. Ben kilo vermek amacıyla kendisine danışmıştım; fakat neslihan hanım kilo verdirmenin yanı sıra bana sağlıklı yaşamın inceliklerini öğretti. Vermiş olduğu diyetin yanında egzersizlerle bu diyeti nasıl destekleyebileceğimi veya bağışıklık sistemimi nasıl kuvvetlendirebileceğim gibi yaşamımız için çok değerli olan bilgileri bana aktardı ve her şeyden önemlisi bana doğru bir şekilde yaşam boyu nasıl beslenilmesi gerektiğini gösterdi. Diyet programımızı tamamladığımızda ise, verdiği 1 yıllık koruma programı ile beni takibe alarak doğru kilomun bende sabit kalmasını sağladı. Bu konuda sorun yaşayan kişilerin kesinlikle neslihan hanıma danışmalarını tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 başak (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.99.79.BJ

24-02-2011
 TavsiyeNo: 39770
Titizliği, çalışma disiplini, mesleki bilgisi ve güleryüzü ile farkını hemen hissettiren canım arkadaşım ve meslektaşım Neslihan Büçge'yi diyetisyen arayışı içinde olan herkese tavsiye ediyorum. Sadece kilo yönetim konusunda değil hastalıklarda diyet tedavisi ve sporcu beslenmesi konularında da üst düzey bilgiye sahiptir. Hastalarına elinden gelenin en iyisini sunmaya çalışır.Herzaman için etiktir ve meslek ahlakına sahip çıkar. Mesleğimiz adına Neslihan Hanım gibi bir meslektaşım olduğu için mutluyum. İyi ki varsın arkadaşım....
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
Naci Çakır Mah. 761.Sok. No:2 Dikmen/Ankara
(Hafta içi 08:00-18:00)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 478 28 28
(DİYET PROGRAMLARI VE ÜCRET HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DAHİLİ:136)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Erzurum
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Neslihan BÜÇGE'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Neslihan BÜÇGE'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Neslihan BÜÇGE Mesleki Videolar Videoları
-16:47
Top