2007'den Bugüne 90,681 Tavsiye, 27,883 Uzman ve 19,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Neslihan BÜÇGE
Diyetisyen - Ankara

Neslihan BÜÇGE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Neslihan BÜÇGE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Neslihan BÜÇGE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Neslihan BÜÇGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Neslihan BÜÇGE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
Naci Çakır Mah. 761.Sok. No:2 Dikmen/Ankara
(Hafta içi 08:00-18:00)
Telefon 1 :
(Santralden Diyet Programları ve Ücret Hakkında Bilgi Alabilirsiniz)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Erzurum
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Neslihan BÜÇGE Özgeçmis CV Dyt.Neslihan BÜÇGE'nin Özgeçmişi
1987 Erzurum doğumlu Neslihan BÜÇGE, lise eğitimini Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden yüksek ortalama ile mezun olmuştur.

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Hacettepe Erişkin Hastanesi, Hacettepe Onkoloji Hastanesi, Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi, Ankara İbni Sina Hastanesi, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi, Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK), Çankaya 4 Nolu AÇSAP ve Ankara Çubuk İlçesi Süleyman Demirel Huzurevi'nde stajlarını tamamlamıştır. ''İlköğretim Çocuklarının Beslenme Durumunun Değerlendirilmesi'' konulu bitirme tezi ve ''Yeme Davranış Bozuklukları: Gece Yeme Sendromu'' konulu bitirme semineri hazırlamıştır.
...[Devamı...]

Neslihan BÜÇGE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124683
Yıllarca bilinçsiz bir şekilde kendi doğrularımız ile diyet yapmaya çalıştık, çoğu zaman kg bazında başarılıda olduğumu söyleyebilirim ancak verdiğim kiloları kısa bir zaman dilimi içerisinde geri alma sorunsalı ile hep baş başa kalıyordum. Bir şeyleri yanlış yaptığım kanaati ile artık uzman tavsiyesi almaya karar verdim. Neslihan hanımla 13 Haziran da tavsiye üzerine tanıştık. Hatta eşim ile birlikte diyet programına başladık. Diyet programında daha önce hiç olmadığı gibi açlık ile mücadele etme gibi bir sıkıntım olmadı gayet sağlıklı ve kan şekerinizi düşürmeden ve sürekli yenilenen liste ve programlar ile rahat bir şekilde fazla kilolardan kurtulmaya daha da önemli olan yağlardan yakmaya başladım. Burada altını çizmek istediğim asıl husus sağlıklı ve ölçülü yemeyi öğrendikten, yürüyüş ve egzersizler ile programı destekledikten sonra ufak tefek kaçamaklar olsa dahi yapılması gerekene büyük oranda uyarsanız zaten fazla kilolar kendiliğinden veriliyor. Hedef kiloya sağlıklı bir şekilde ulaştıktan sonra kilonuzun vücut hafızasına alınması için koruma programına geçiliyor ve verdiğiniz kiloların kalıcı olması için kontrol altında oluyorsunuz. Özetle kilo vermeyi değil, yemek yemeyi öğreniyorsunuz. Yemek yemeyi öğrenince bahsettiğim gibi fazla kilolarınızdan otomatikman kurtuluyorsunuz.. 5 ayda 24 kilo verdim ve hedef kiloma sağlıklı bir şekilde ulaştım. desteğinden dolayı Neslihan hanıma tekrar teşekkürlerimi bu vesile ile iletmek isterim.
     1 Beğeni    
Sevilay T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124378
Neslihan Hocam ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Aşırı yemediğim halde normal kilomun üzerindeydim. Yapılan tahlillerde insülin direncimin, trigliserid ve kolesterol değerlerimin yüksek olduğunu gördük. Neslihan Hocam’ın yaşıma ve yaşantıma uygun olarak düzenlediği beslenme programı sayesinde 2 ay kadar bir sürede yaklaşık 11 kilo verdim. Bu süreçte asıl öğrendiğim doğru beslenmek oldu. Aşırı yememek değil bilinçsiz ve az yeme nedeniyle bunca zamandır kilo veremediğimin farkına vardım. Her görüşmemizde tartıdaki eksilen rakamları gördükçe daha mutlu olmaya başladım. Neslihan Hocam’ın içten ve samimi yaklaşımı, açıklayıcı ve bilgilendirici sohbeti beni ayrıca mutlu ve motive ediyordu. Deneyimlerime dayanarak kendisine son derece güler yüzlü ve işini hakkıyla yapan bir diyetisyen diyebiliyorum. Bu süreçte hiç aç kalmadan, istediğim yiyeceklerden kararınca yiyerek ideal kiloma ulaşmanın verdiği keyfi yaşıyorum. 48 yaşında ve tiroid hastası olmama rağmen kendisi sayesinde çok iyi sonuçlar elde ettim. Benim gibi belirttiğim sıkıntılara sahip insanların hiç düşünmeden, güvenerek danışabileceği bir diyetisyen. Başarılarının artarak devam etmesini diliyor, çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Şebnem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123933
Merhaba, Neslihan hanımla bir arkadaşımın aracılığıyla tanıştım. İyi ki de tanıdım kendisini. Yıllarca çabalamama rağmen belirli bir kilonun altına inemiyordum. En sonunda Neslihan hanımla tanıştıktan sonra kendime bir doğum günü hediyesi olarak 15 Eylül 2021'de bir diyet programına başladım. Aslında farkında olmadan diyet değilde; sağlıklı bir yaşama adım atmış oldum. Tabi başta zor görünen bu sürece Neslihan hanımın mesleki bilgisi ve tecrübesiyle rahatça alıştım. En faydalı ve sağlıklı yiyecekleri farklı programlarla bana sundu. O yüzden bir gün bile sıkılmadan diyetime devam ettim; öyle ki hayat tarzı edindim ve bu yüzden çok ama çok mutluyum. Kendisine güler yüzü, profesyonelliği, sabrı, bilgisi, tecrübesi ve iyi niyeti için sonsuz teşekkür ediyorum ve tüm kalbimle ve sonsuz güvenle herkese tavsiye ediyorum. Sizin gibi mesleğini layığıyla icra eden insanlara çok ihtiyacımız var. İyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışım. Hep sağlıkla ve mutlu kalın.
     2 Beğeni    
Sevim Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123485
Merhaba... Neslihan hanımla bu yılın başında ( 3 Ocak) tanıştım... İlk günden itibaren gerek şamimi, içten, güleryüzlü tavrı ve gerekse mesleki bilgisi beni mest etti... Her hafta büyük bir istekle görüşmelere gittim, her görüşmede tatlı, güleryüzlü hali, her soruma verdiği cevapları, alternatif değişiklikleri ile hiç bunalmadan beslenme programıma devam etmemi sağladı... Bugün son günüm, inanın devam etmek çok isterdim ama yazlığa gideceğim için dönüşte görüşmek üzere ayrıldım... 4 ayda herşey yiyerek, hiç zorlanmadan 13. 800 kğ. verdim... Bu zarif, güzel, güleryüzlü Neslihan hanımı en içten duygularla herkese öneririm...
     6 Beğeni    
Gözde Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2021
TavsiyeNo: 119421
Birkaç ay önce Neslihan hanımla Ankara Özel Ortadoğu 19 mayıs hastanesinden diyetisyen bölümünden randevu alarak diyet serüvenim başlamış oldu.Endişeliydim ilk kez diyet yapacağım için.Sağ olsun Neslihan hanım danısanı olarak bana çok saygılı,güleryüzlü davrandı.Danışan odaklı,mesleki bilgisini çok iyi kullanan bir diyetisyen.Tüm sorularıma içtenlikle ve sabırla cevap verdi.Ekibi ve klinik ortamı da çok kaliteli.Tekrardan çok teşekkür ediyorum kendisine.Neslihan hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Şule SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2021
TavsiyeNo: 119222
Zor günlerden geçtiğimiz bu pandemi döneminde gerek hareketsizlik gerekse psikolojik olumsuzluklardan dolayı kilo almaya başlamıştım. Bu nedenle Neslihan hanıma başvurdum. Onun deneyimi ve bilgisi sayesinde çok güzel bir diyet süreci geçirdim. Verdiği diyet listeleri sayesinde hiç aç kalmadan ve damak tadıma uygun olarak ve hepsinden önemlisi sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi başardım. Ayrıca tavsiye ettiği yoga programları ve evde yapılan sporlar sayesinde de hayatıma hem hareket hem de renk geldi diyebilirim. Kilo vermek isteyenlerin gönül rahatlığıyla Neslihan hanıma gitmelerini, onun engin tecrübesi ışığında sağlıklı ve mutlu bir şekilde diyetlerini gerçekleştirmelerini tavsiye ediyorum. Burdan kendisine, bana güzel bir program uyguladığı, kilo vermemi sağladığı ve de sempatikliğiyle yaşantıma renk kattığı için tekrar teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Aysel K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113740
Neslihan hanima dogum yaptigim hastanede olmasi sebebiyle gitmiştim.isinde gercekten basarili ve guler yuzlu.bu kadar istikrarli ve bikmadan devam edebilecegimi sanmiyirdum ama guler yuzuyle motive ederek ac kalmadan ve ozledigim yiyeceklerle odullendirerek 4 ay da 15 kiloya veda ettim.yoruldugumu dusundugum yerde diyet listeme yeni seyler ekleyerek motive etti.kendisine cok tesekur ederim iyiki gelmisim size.beslenme aliskanligimi degistirdim sayesinde tesekurler
     5 Beğeni    
Nalan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112741
Tahlillerimi yaptırdığım hastanede çalışan ve bir arkadaşımın önerisiyle başvurduğum Neslihan Büçge kısa süreli aldığım hizmetle istediğim amaca ulaşmamı sağladı. Güler yüzü ve her soruma olumlu yaklaşımıyla motivasyonumu artırdı. Günlük yaşamıma uygun önerileri sayesinde beslenmemi 2 ay gibi kısa zamanda düzene sokmayı başardım. Son derece samimi davranışları, pozitif enerjisi ve sohbetiyle istediğim gibi bir danışman bulmuş olmaktan çok mutlu oldum. Çok çok teşekkürler.
     5 Beğeni    
Aysun ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109984
11.01.2019 tarihinde diyetisyen Neslihan hanımla başlayan yolculuğum öncesinde, sigarayı iki yıl önce bırakmış ve son bir yıldır şiddetli menopoz sıkıntıları çekiyordum. Bu iki sorun metabolizmamin yavaşlamasına, önünü alamadığım kilo sorunu ile katlandı. Profesyonel bir yardım almanın zamanı geldiğine karar verdiğimde tamamen tesadüf eseri Neslihan Hanım'ın danışanı oldum. her ne kadar profesyonel bir yardım almaya karar versem de kilo vereceğim konusunda pek ümitli değildim. Çünkü kendim denemeler yapmış ama başarılı olamamıştım.Neslihan Hanım'ın İlk günkü yaklaşımı,kararlılığı,rahatlığı izleyeceğimiz yol haritasını anlatırken sahip olduğu özgüveni benim de ona güvenmeme büyük etken oldu. Hazırladığı programlar son derece başarılıydı beni hiç sıkmadı,aç kalmadım, yorulmadım,pes etmedim ihtiyaçlarıma, sevdiğim şeyleri göz önüne alarak listeler hazırladı. Diyetimi sporla destekledi.4-4,5 ay süren birlikteliğimiz de hedeflediğimiz kiloya üstelik kas kaybı olmadan yağdan vermek kaydıyla ulaştım. Kilodan belki de benim için daha önemli olan bir gelişme oldu.yeni kazandığım bu sağlıklı beslenme şekli ile menopoza bağlı olarak yaşadığım sıcak basmalarım, kaşıntılarım,terlemelerim sona erdi. Neslihan hanımla keyifli ve sağlıklı bir süreç yaşadım. 29 Mayıs hastanesinde görev yapan bu samimi , güler yüzlü genç hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Ali ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98916
Neslihan hanımı kızkardeşim vasıtası ile tanıdım. İki ay gibi kısa bir sürede yaşadığım kilo probleminden kurtuldum. Neslihan hanımın mesleki anlamda beni etkileyen en önemli özelliği, diyet programını danışanı ile birlikte hazırlaması. Danışanın yeme alışkanlığını dikkate alarak hazırladığı programı uygulamak daha kolay oluyor. Her görüşmede bıkkınlık yaratan yiyecekleri yenileri ile değiştirmek suretiyle de rutinin önüne geçiyor. Böylelikle diyeti keyifli hale getiriyor. Şimdi koruma programına başladım. Teşekkür ederim Neslihan hocam.
     4 Beğeni    
B.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95710
Doğumdan sonra almış olduğum ve 2 yıl geçmesine rağmen veremediğim kiloların ciddi anlamda psikolojimi etkilemesi sonucu neslihan hanımla kesişti yolum.kendisini internet üzeri araştırmalarım sonucu buldum iyi ki de buldum işinde o kadar iyi o kadar cesaret verici ve destekleyici ki şüphesiz hayatıma dokundu ve değiştirdi diyebiliyorum.kendisiyle yaklaşık 2 bucuk aylık bir süreç geçirdim ve diyetimin bittiğine üzüldüm 15 günde bir görüşmelerimiz bittiği için.doya doya zorlanmadan sayesinde istediğim kiloya ulaştım.ne zaman arasam sıkılmadan hep güleryüzle sorularıma cevap aldım. Yine söylüyorum herkesin hayatına bir neslihan hanım şart. Diyetisyen arayışı olanlar kesinlikle kendisiyle görüşün inanın pişman olmazsınız
     8 Beğeni    
Burçin E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92426
Neslihan hanımla bir arkadaşımda gördüğüm inanılmaz değişim sonrasında tanıştık. Doğum sonrası fazla kilolarım vardı ve artık onlardan kurtulmaya karar vermiştim. Bugün itibariyle tüm kilolarımdan kurtuldum ve koruma programına başladım. Benim için inanılmaz bir 9 aydı. Tam 20 kilo verdim. Hem de Neslihan hanim sayesinde hiç zorlanmadan, hiç aç kalmadan. Samimi yaklaşımı, anlayıslı tavrı ve öğünleri kolaylaştıran haliyle yeni bir yaşam standardı belirleme yardımcı oldu. Sağlığım, öz güvenim gün geçtikçe olumlu anlamda iyileşti. Neslihan hanim gerçekten işinin uzmanı. Özellikle uyguladığımız hızlandırıcı programlar sayesinde kilo verme süreci çok daha iyi gitti. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Hayatımı ve beni değiştirdi. Yanlış yeme alışkanlıklarimdan kurtulmamı sağladı. Guler yüzlü karsilamasiyla kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. Keşke sizinle fotoğraf da paylasabilseydim durumu çok daha iyi anlatmış olurdum. Hepinize Neslihan hanımı tavsiye ediyorum, onunla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
     7 Beğeni    
T.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91971
Herkeze merhabalar.Neslihan hanımla tanışmamız bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu.11 temmuz 2016 tarihinde ilk görüşmemizi gerçekleştirdik.Bu arada ilk görüşmeye gittiğimde 101.4 kg diyet programına başladık.Öncelikle belirteyim Neslihan hanım işinin ehli bir diyetisyen.Herşeyden önemlisi güler yüzlü danışanlarını güler yüzle karşılayan bir insan.Bu satırları yazarken inanın çok mutlu bir şekilde yazıyorum.bugün 14 kasım 2016 sabah nealihan hanıma randevum vardı diyet programını tamamladık ve şu an 79.4 kg ile yanından ayrıldım.bundan sonraki süreç koruma programı ike devam edecek.inanın bana hiç bir zaman aç kalmadım zorlanmadım.Bir insan ancak bukadar işinin uzmanı olabılır.Diyetisyen arayışı içerisindeki arkadaşlara burdan söyleyebilirim gönül rahatlığı ile Dyt.Neslihan BÜÇGE ÇEVİK hocama gidebilirsiniz.Ankara 19 Mayıs Hastanesinde.Neslihan hocama burdan birkez daha teşekkür ediyorum.Allah ondan razı olsun.
     10 Beğeni    
Gülanar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57941
Merhaba, Neslihan Hanım ile Aralık 2012'de tanıştım. Kendisi ile diyetimiz 2 ay sürdü ve çok memnun kaldım, istediğim kiloya ulaştım. Neslihan Hanım işinde çok profesyonel ve ayrıca mesleği hakkında çok bilgi sahibi ve kendini çok geliştirmiş. İşini gayet güzel yapıyor ve çok güleryüzlü bir hanım, enerjisi çok yüksek. Randevumun geleceği günü iple çekiyordum ve onunla görüştükten sonra çok mutlu oluyordum. Sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve şu an kendimi çok hafif hissediyorum. Annemi de Neslihan Hanım'a yönlendirdim, annem de çok memnun. Ben de herkese Neslihan Hanım'ı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Halise
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56949
Neslihan Hanımla tanışmamız 01/10/2012 ve bu tarih itibariyle annemin kilo problemi ve ürik asit yüksekliği ile ilgili bize çok yardımcı oldu ve kendisine çok teşekkür ediyorum ve annem Neslihan Hanım sayesinde şuan hem doğru beslenmeyi ve özgürce hareket etmeyi başardı tabiki bu başarı tek taraflı değildi annemin kendisinden aldığı pozitif enerji verdiği kilolarınada yansıdı ve hem kilo verdi bunu yanında sağlıklı beslenmeyi öğrendi.Yaptığı işi severek yapması ve bunu hastalarına yansıtması ve güleryüzlülüğünden dolayı kendisine hem annem adına hemde kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    
Ceren ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56341
Neslihan hanım, yanına girdiğiniz anda sizi tüm içtenliği ve güler yüzüyle karşılayan bir diyetisyendir. Ben kilo vermek amacıyla kendisine danışmıştım; fakat neslihan hanım kilo verdirmenin yanı sıra bana sağlıklı yaşamın inceliklerini öğretti. Vermiş olduğu diyetin yanında egzersizlerle bu diyeti nasıl destekleyebileceğimi veya bağışıklık sistemimi nasıl kuvvetlendirebileceğim gibi yaşamımız için çok değerli olan bilgileri bana aktardı ve her şeyden önemlisi bana doğru bir şekilde yaşam boyu nasıl beslenilmesi gerektiğini gösterdi. Diyet programımızı tamamladığımızda ise, verdiği 1 yıllık koruma programı ile beni takibe alarak doğru kilomun bende sabit kalmasını sağladı. Bu konuda sorun yaşayan kişilerin kesinlikle neslihan hanıma danışmalarını tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Başak
24.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39770
Titizliği, çalışma disiplini, mesleki bilgisi ve güleryüzü ile farkını hemen hissettiren canım arkadaşım ve meslektaşım Neslihan Büçge'yi diyetisyen arayışı içinde olan herkese tavsiye ediyorum. Sadece kilo yönetim konusunda değil hastalıklarda diyet tedavisi ve sporcu beslenmesi konularında da üst düzey bilgiye sahiptir. Hastalarına elinden gelenin en iyisini sunmaya çalışır.Herzaman için etiktir ve meslek ahlakına sahip çıkar. Mesleğimiz adına Neslihan Hanım gibi bir meslektaşım olduğu için mutluyum. İyi ki varsın arkadaşım....
     11 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
Naci Çakır Mah. 761.Sok. No:2 Dikmen/Ankara
(Hafta içi 08:00-18:00)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 478 28 28  
(Santralden Diyet Programları ve Ücret Hakkında Bilgi Alabilirsiniz)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Erzurum
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Neslihan BÜÇGE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Neslihan BÜÇGE Mesleki Videolar Videoları
-

11:28
Top