2007'den Bugüne 81,758 Tavsiye, 25,959 Uzman ve 18,160 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Selma ÖZTÜRK

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Selma ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selma ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

18
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Selma ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Selma ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her işin başı sağlık sıhhat afiyet ve bunun yolu ilacımız olan yiyeceklerimizi bilmek,tanımak,öğrenmek....Öğrenmenin yaşı yoktur ,sevgilerle

Selma ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kardiyoloji diyetisyenliği
Obezite diyetisyenliği
Pcos ve beslenme
Haşimato tiroidi ve beslenme
Fitoterapi ve beslenme
Gıda takviyeleri
Bitkisel ilaçlar
Bitkisel çaylar
Besin intoleransı
Kan grubuna göre diyet
Kalıcı kilo verme
Kilo alma programları
Prevantif onkolojide beslenme

Selma ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Selma ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nebile (Danışan)
 IP: 46.196.169.ZCC

11-01-2016
 TavsiyeNo: 84867
Selma hanım ile bir arkadaşının tavsiyesi ile tanıştım. İki çocuk annesi ve iki Doğumum arasında kısa süre vardı. Hayatında hep zayif olmuş bir kişi olarak kilolarim beni çok rahatsız ediyordu. Üstelik yağ oranında yaşıma gore çok fazla idi. Selma hanım ile kısa surede kilolarimdan kurtuldu. 5 hafta gibi bir surede 4 kg verdik fakat 6.7 kg yağdan gitti. Bu nedenle neredeyse 2 beden inceledim. Su oranim 50 nin altinda idi. O da normal duzene girdi. Ayrıca diyetin her aninda size çok yardımcı oluyor. Aklınıza takılan herşeyi telefonla sorabilirsiniz. Fazlası ile yardımcı oluyor. Bir kere diyet sureci sizin hayat düzeninizde gore sizi yormadan düzenleniyor. Daha ne olsun. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ayşe KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.7.207.YZB

09-08-2015
 TavsiyeNo: 80586
22 yıldır kilolarıyla uğraşan biriydim,herkes gibi kendi kendime diyet denemeleriyle 5kilo verip 10 kilo, 10 kilo verip 20 kilo alıyordum bu şekilde en son 120 kiloya kadar çıktım 10 kilosunu bi şekilde verdim ama tekrar fazlasıyla almaktan korktuğum için diyetisyene gitme kararı aldım,hem evime yakın olsun istedim hemde iyi bir diyetisyen olsun istedim internetten araştırarak Selma Öztürk ile tanıştım,iyiki tanışmışım kesinlikle engel olamadığım bi iştahım vardı hiç sıkılmadan ve aç kalmadan kilo verilebileceğini öğrenmiş oldum ve 8 ay sonunda 85 kiloya düştüm.110.4 kilo ile başlayıp 8 aydan daha kısa bir sürede 25 kilo verdim.Kesinlikle bırakmak istemiyordum ama şehir dışına çıkmam gerektiği için bırakmak zorunda kaldım ama hala yazışırız hala diyete devam etmem için elinden geleni yapıyor Allah razı olsun :)
     4 Beğeni    

 Ali KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.162.85.ZZ

05-08-2015
 TavsiyeNo: 80522
Selma Hanım'a bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. Daha önce de birkaç diyetisyene gittiğim ve çözüm bulamadığım için önyargılıydım.Ama Selma Hanım beni şaşırttı.İlgisi ve takibi gayet memnun ediciydi.Tavsiyelerini uygulamak çok kolay oldu.Benim isteklerime uygun listeler hazırladı.Yani hem yedim hem kilo verdim.Bu sitede neden bukadar az tavsiye edeni olduğuna açıkçası çok şaşırdım.Bence işinde gayet başarılı,danışanlarıyla yakından ilgili ve çok sıcak birisi.Çalıştığı yere de ulaşım çok kolay.Metronun dibinde sayılır.Kilo problemi olan benim gibi arkadaşlara gönül rahatlığıyla Selma Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Esra BİLMİŞ (Danışan)
 IP: 212.174.15.ZJ

30-10-2008
 TavsiyeNo: 16573
Selma Hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aradım. İlk görüşmedeki ses tonu bile benı çok motıve ettı ve doğru kişi olduğunu düşündüm. Üzerimde yılların yerleşmiş kiloları ve güzel kızımın annesine hediye ettığı doğum kilolarım vardı.Selma Hanım işinin grçekten ehli.Bana yaşam tarzıma ve çalışma hayatıma uyumlu kılo kontrol programı ile kilo vermemi sağladı.kilo verme programında hiç sıkılmadım her hafta duzenlı kotrollerime her defasında sevinçle gittim.Vücudumda herhangi bir deformasyon olmadan doğumda almış olduğum 20 kıloyu vermeme yardımcı oldu. ve kilo verirkende benı sosyal hayatımdan hiç kısıtlamalara sokmadı. en sevdığım kısmı da bu oldu. çok keyıflı bır donem geçirdim beraberınde de hayatımda çok buyuk bır yerı oldu. sevgili diyetisyenım Önce Rabbım'e ve sonra sana çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınız da başarılar diliyorum
     40 Beğeni    

Selma ÖZTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2000
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Selma ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Selma ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • Mutluluk Paylaşıldıkça Artar,keder Paylaşıldıkça Azalır

  • Selma ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
    -    04:47
    Top