2007'den Bugüne 91,839 Tavsiye, 28,136 Uzman ve 19,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gamze Polen ALTUN
Uzman Fizyoterapist - İstanbul
Duyu Bütünleme, Bobath/Nörogelişim terapisti

Gamze Polen ALTUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi55 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

55

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gamze Polen ALTUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gamze Polen ALTUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gamze Polen ALTUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Gamze Polen ALTUN'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Halaskargazi Caddesi Nişantaşı Şişli
İstanbul
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (34 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce, Fince
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gamze Polen ALTUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
NDT/Bobath terapisi
Duyu bütünleme terapisi
Kinesiotape
Thera Togs
Antigravity Fitness
Modifiye Pilates
Hamilelikte ve doğum sonrasında klinik pilates
Çocuk pilatesi
Çocuklarda sanal gerçeklik (virtual reality) rehabilitasyonu

Gamze Polen ALTUN Özgeçmis CV Uzm.Fzt.Gamze Polen ALTUN'un Özgeçmişi
Başarı bursuyla öğrenim gördüğü Haliç Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun oldu.

Klinik çalışmalarını, akademik platforma taşımak amacıyla yüksek lisans eğitimine başladı.
Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon yüksek lisans programını 'Serebral Palsi'li Çocuklarda Sanal Gerçeklik Oyunlarının Üst Ekstremite Fonksiyonlarına Etkisi' adlı tez çalışmasıyla tamamlayarak uzman fizyoterapist ünvanını aldı.

Uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çalışmaları mevcut olup, pediatrik rehabilitasyon alanındaki klinik çalışmalarını sürdürürken güncel yaklaşımları takip etmek için 2009 yılından beri yurt içi ve yurt dışında kongre, seminer, mesleki kurs ve eğitimlere katıldı.
...[Devamı...]

Gamze Polen ALTUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kader
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2023
TavsiyeNo: 125326
Gamze hanım ' ı kendisinden destek alan danışanından tavsiye üzerine tanıdım. Oğlum için duyubütünleme seanslarını kasım ayından beri almaktayız. Seanslarımızda yaşamış olduğumuz, çözüm aradığımiz konulara da değinerek o kadar güzel ilerledik ki😊Kendisinin yaklaşımı, tespiti son derece mükemmel. Hayatımıza çok güzel katılımları oldu, bu anlamda herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. İyi ki yollarımız kesişmiş. Emeğinize sonsuz teşekkürler 🙏
     Beğenin    
K.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2023
TavsiyeNo: 125324
Kendisi sakinliği ile aileleri ve evlatlarımızı hep bir adım öteye hazırlayan kendini geliştiren daha fazla ne yapailirim diyen nazik,çocuk odaklı,yokluğu belli olan alanında tanıdığım nadir karşılaşılabilecek nezakette bir Fizyoterapist olup çocuğunuzu gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz bir uzmandır.Biz duyu ve ergo terapi için kendisinden destek alıyor seans sonrası farklılıkları görebiliyoruz.İşinde uzman olması tabii önemli ama çocuklarımıza yaklaşım da çok önemli bu açıdan terapi esnasında endişe etmeden ne kadar geliştiğini görerek eve dönme hissi çok rahatlatıcı be güven verici.
     Beğenin    
İ.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2023
TavsiyeNo: 125321
Gamze hanım’ı sosyal medya sayesinde tanıdım. Kendisi zaten nöroloji doktorumuzun da bildiği ve sevdiği bir fizyoterapistti. Oğlumun serebral palsi ve epilepsi tanısı nedeniyle kendisine başvurduk.Daha ilk günden tatlılığı, sakinliği ve hedef odaklı yaklaşımı ile yolumuza beraber devam edeceğimiz belliydi.her daim mesleki eğitimler alan ve kendini geliştiren biri olması da çok güzel. Gamze hanım ‘ı canı gönülden tavsiye ediyorum ve teşekkür ediyorum. emeklerini ödeyemeyiz🤍
     Beğenin    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2023
TavsiyeNo: 125301
Gamze hanım sıcak kanlı işini bilen ve iyi uygulayan bir fizyoterapist.. sp tanısı olan kızım için Rotasyon çalışalım yan kasları guclendirelim dedi.. ama bunu anlatis şekli ve uygulaması kendisini diğer fizyoterapistler den ayıran ozelliklerdendi benim icin.Anadolu yakasından gittiğimiz için devam edemedik keşke yakın olsaydık sürekli olamasada ara ara mutlaka ziyaret etmeye çalışacağız kendisini.. tespitleri çok iyi yaklaşımı ve anlatımı çok tatlı çok kibar .. Aylin İpek in annesi.. sevgiler hocam..
     Beğenin    
E.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2023
TavsiyeNo: 125294
Merhaba, Köklü bir eğitim kurumunda uzun yıllar eğitimci olarak çalışmaktayım. Hepimiz biliyoruz ki eğitimin en önemli unsuru doğru iletişim. Gamze hanım hem çocuklarla hem velilerle güven veren kapsayan bir iletişim kurmaktadır. İkinci önemli kısım ise işini seven bilgi konusunda kendini sürekli geliştiren biri olması. Şimdi bir anne olarak söylüyorum gerçekten sihirli elleri var. oğlumuzdaki gelişimi kendisine borçluyuz. (Bunu birçok yer araştıran biri olarak söylüyorum) oğlumuzun öğrenme yolculuğunda hep yanımızda olacağını ve bize sonsuz destek olacağını biliyoruz. Bu vesile ile kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.
     Beğenin    
Arzu D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2023
TavsiyeNo: 125275
Oğlum ileri prematüre olduğu için fizyoterapi desteğine ihtiyacı oldu Gamze Hanım ile oğlum 15 aylıkken tanıştık ve fizyoterapi desteği aldık Kendisinden çok memnun kaldık,güleryüzlü ,çocuklarla iletişimi çok iyi ve en önemlisi işinde çok tecrübeli ve çok profesyonel, Çocukları çok iyi analiz edip ihtiyacını nokta atışı belirleyip amacına uygun destek veriyor Aileye geri bildirimi çok iyi yapıyor İhtiyacı olan herkeze tevsiye ediyorum Kensinide çok teşekkür ediyorum
     Beğenin    
Pelin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2023
TavsiyeNo: 125274
Merhaba, Gamze hanım ile 5 yaşındaki kızımın gelişimsel koordinasyon bozukluğu tedavisi nedeniyle tanıştık. Kendisinin tespitleri cok dogru ve tedavisi cok etkili oldu. Verdiği hareketleri evde de düzenli yaptıkça kısa zamanda etkisini görmeye başladık. Kızım da Gamze hanımın yanına severek gidiyordu. Çocuklara karşı kibar ve onların isteklerini de göz önünde bulundurarak onları sıkmadan keyifli oyunlar oynayarak tedavi ediyor. Umarım herkes için faydalı olur.
     Beğenin    
Y.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2023
TavsiyeNo: 125273
Serebral Palsi tanili kizim Gamze Hanim’la bir sure calisti. Sakinligi, samimi yaklasimi, cocukla olan iletisimi, derslerdeki hedef odakli calismalari ve bu calismalari neden sonuc baglantilari ile bana anlatmasi nedeniyle ben kizimin kendisi ile calismasindan cok memnun kaldim. Dersleri kendi programimiz ile mesafe koordinasyonunu saglayamadigimiz icin sonlandirmak zorunda kaldik ancak kizimin kendisi ile yeniden calisabilmesini isterim ve kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ecem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2023
TavsiyeNo: 125271
En çaresiz zamanımızda karşılaştık Gamze hanımla iyikide karşılaşmışız umut oldu ailemize ve kızıma.Kızım serebral palsi hastası Gamze Hanımla tanıştığımızda 8 aylıktı hamur gibiydi destekli oturması dahi yoktu.Tedavimiz seanslarımız ilerledikçe kızım daha da guclendı önce oturmaya daha sonrasında ayağa kalkmaya başladı .Uzun ve yorucu bir yol olduğunda en başında söylemişti Gamze Hanım bize ama onun sayesinde çok güzel yol katettık ve çok güzel bir noktaya geldik İyiki tanışmışız iyiki hayatımıza dokunmuşsunuz siz ve sizin gibi deneyimli eğitimli fizyoterapistler var oldugu sürece çocuklarımız kazanıcak .Elinize emeğinize saglık başarılarınız daim olsun ❤❤
     Beğenin    
Kaderç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124504
Gamze hanımla ile oğlumun duyusal terapiye ihtiyacı olabileceğiyle ilgili uzman görüşleri doğrultusunda tanıştık. Oğlum şu an 1.5 yaşında.1 yaş civarlarında duyusal terapi almaya başladık.Bebekliğinden beri süregelen araç içinde huzursuzluğu vardı.Oto koltuğunda oturtmakta aşırı zorlanıyorduk.Sadece oto koltuğu da değil baston pusette bile kendini atan bir bebekti.Bunun yanında çok uzun süren uyku geçiş problemleri uzun süreli kucakta sallanma yatağında sürekli dönme gibi uyku sorunlarımız da vardı. Gamze hanım bu sorunlara bebeğimdeki duyusal hassasiyetlerin yol açabileceğini terapi sonrası takip ve gözlemlerle sorunların azalabileceğini belirtmesi üzerine terapi aldık.Kendisi seans boyunca çok ilgili ve çok özenliydi.İşine aşırı derecede hakim ve bebek ve çocuklara karşı gerçekten özverili çalışıyor.İlerleyen seansların sonrasında oto koltuğu sorunumuz azaldı.Hatta uykuya geçişlerimizde düzelme oldu.Kendisinden çok memnun kaldım.Pediatrik fizyoterapist arayaşında olan ailelere kendisi çokca tavsiye ederim.
     Beğenin    
A.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124486
Oglumun konusmalarinda bir suredir duraksamalar vardi, ilk konusmaya basladiginda bu duraksamalar yoktu ama zaman icinde olusmustu.. 4 bucuk yaslarindaydi bununla ilgili konusma terapisine gittik bir sure. Akici konusma bozuklugu teshisi koydu- 'kekemelikten ayriliyor bu' dedi.. Bir sure devam etsek de ne yazikki istedigimiz sonucu alamadik, duraksamalar devam ediyordu, bunun uzerine devam ettigimiz konusma terapisti oglum icin 'konusmasi bu sekilde, siz cok takiliyorsunuz bence' gibi ifadeler kullandi.. Bunu kabul edememis terapist degistirmeyi dusunmustum, ancak o sira pandemi de araya girince ne yazikki arayislarimi durdurmustum.. Ancak pandemiyle beraber bu duraksamalar zaman icinde artti, yasi buyuse de cumleye baslayinca dogru kelimeler aklina gelmeke zorlaniyordu, cumleleri bitiremiyordu.. Endiselerimiz artti o arada, cunku konusma terapisi sorunu cozemeyecegi asikar bi durumdu bu.. Sonrasinda duyu butunleme ile tanistim, akici konusma bozukluklarina iyi geldigini okudum. Dogru terapi duyu butunleme olmaliydi, sirada kime goturecegim sorusu vardi.. Uzun arastirmalar sonucunda Gamze hanimin bu iste cok iyi oldugunu ogrendim.. Ancak yurtdisina tasinacaktik cok kisitli bir zamanimiz vardi, ama sagolsun Gamze hanim bize programini uydurdu ve yogun bi seans programi uyguladi ogluma. 3 hafta kadar cok kisa surede cok buyuk degisimler gorduk. Iyi ki diyoruz o gunden beri yollarimiz kesismis.. Oglum icin cok buyuk rahatlama oldu.. cevremizdeki herkesin farki fark ettigini gonul rahatligiyla soyleyebilirim. Gamze hanim isinde cok iyi oldugu kadar cok nazik bir uzman.. Ebeveyn iletisimi, cocuklarla diyalogu da kuvvetli.. Oglum her defasinda severek girdi seanslarina, 'Bugun Gamze ablam gunu' deyip kosarak geldi. Bunun da ne kadar kiymetli oldugunu ifade etmem gerekir. ilgisi icin kendisine bir kez daha tesekkur ediyorum.
     Beğenin    
Esma ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123884
Nöroloji doktorumuzun tavsiyesi üzerine tanıştığımız Gamze hanımdan premature bebeğimiz için fizik tedavi ve duyu bütünleme tadavisi aldık. Oldukça stresli bir sürecin içindeyken güler yüzlü, alanına hakim ve bilgi paylaşımına açık bir uzmanla çalışmak bize çok iyi hissettirdi. Tabi bu iyiliğin sonuçları bebeğimize de yansıdı ve beklenenden çok daha iyi sonuçlar alarak tedavimizi tamamladık. Kendisine eşim ve ben müteşekkiriz. Yolu hep aydınlık olsun...
     Beğenin    
Ç. H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123789
Gamze hanım ile bir fizyoterapistin tavsiyesi üzerine tanıştık. 28 aylık oğlum parmak ucunda yürüyordu. 9 aydır Gamze hanım sayesinde, bayağı ilerledik. Parmak ucu dışında, kaba motor beceleri yaşıtlarına göre daha az gelişmiş, sese karşı duyarlı, dokunma hassayeti olan bir çocuktu. Oğlum,duyu bütünleme sayesinde şuan çok daha hızlı ilerleme katediyor. Gamze hanım, süreci dönemlerine göre anlatmış ve o dönemde ne söylediyse de yaşanmıştır. Başladığımız günü hatırladığımda nerden nereye, sabırla geldiğimizi daha iyi farkediyorum. Oğlum her hafta kendisiyle biraraya gelebilmek için sabırsızlanıyor:) Gamze hanım bizim için sadece bir terapist değil. Konuşmasanız bile kaygınızı anlayan, sizi sakinleştiren ve motive eden bir arkadaş, bir dost bizim için. Danışabıleceğiniz, sizi yönlendirebilen, sizin derdinizi kendi derdi gibi ciddiye alıp, yardımcı olmaya çalışan biri. İster istemez kendisiyle aranızda duygusal bir bağ oluşuyor:) Gamze hanıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesişti.
     Beğenin    
Gul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123761
Gamze hanimi sosyal medya araciligi ile buldum,kendisine baslamadan once baska bir fzt ile calisiyorduk.Gamze hn. basladigimizda kizim henuz adim atmiyordu ve siki calismalarla birlikte adimlamalari basladi.Gamze hanim cok sevecen ve ilgili bir fzt. Kendisiyle her konuyu rahatca konusup akliniza takilanlari sorabilirsiniz. Ayrica benim icin onemli ayrintilardan biride hijyen konusu,gamze hanim bu konuda oldukca dikkatli ve fizyoterapi odasi cok temiz:) Kendisine tekrar tesekkur ediyorum ilgi ve alakasi icin.
     Beğenin    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123754
Kızım 6 buçuk yaşında Serebral Palsili.. İlk gittiğimiz gün ciddi korkularım vardı ama tanıdıkça aramızda terapist öğrenci değil abla kardeş ilişkisi oluştu. Kendisi öğrencilerine çok değer veren ve işinde çok profesyonel bir terapisttir. Nokta atışı dokunuşları, çok iyi tanımlama, öğrencinin sadece hastalığı değil karakterine göre de yaklaşıyor. Rotasyon, ağırlık aktarma, dik duruş, denge çalışmaları, duyu bütünleme aldım kendilerinden. İyi ki tanıdık kendisini, biz çok mutlu bir süreç atlatıyoruz size de tavsiye ederim..
     Beğenin    
Aysu ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2022
TavsiyeNo: 123211
Gamze Hanım sayesinde kızımızı tanıdık. Bebeğimizin ihtiyaçları ve bizi bekleyen süreçte neler yapmamız gerektiği ile ilgili bilgilendik. Bu kadar donanımlı olmasının yanı sıra bebeğimizin dünyasına girmekte de çok başarılıydı. Kızımızın ilk dönüşüne, ilk adımına onun sayesinde şahit olduk. Şehir değiştirmemize rağmen her ihtiyaç duyduğumuzda bizi en uygun kaynaklara yönlendirdi. KızImın ilk öğretmeni. Tüm emekleriniz için çok minnettarız.
     3 Beğeni    
Gülsüm Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2022
TavsiyeNo: 123204
Gamze hoca uzmanlık alanında nadir bulunan hocalardan birisi . İlk seanstan sonra doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz, tereddüt etmeden gidebilirsiniz . Keşke daha erken tanışma fırsatımız olsaydı . Seanslar dolu dolu ve çok verimli geçiyor , oğlumuza çok artısı oldu her zaman ve anne babası olarak bizi çok iyi yönlendirdi . İlgisi ve iletişimi çok yüksek , yanına gidemediğimiz zamanlarda bile sürekli oğlumuzun gelişimini ve ilerlemesini takip etti . İyi ki tanımışız , Mehmet Nuri’nin ona olan aşkını anlatmama bile gerek yok 😌
     4 Beğeni    
Canan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2022
TavsiyeNo: 123201
Gamze hanım ile yolculuğumuz 2021 mayıs ayında başladı. Oğlumun doğum sırasında yaşadığı bir talihsizlik sebebiyle takibi ve oluşabilecek olumsuz motor hareketlerine karşı önlem almakla ilgili çok güvendiğimiz bir fizyoterapist tarafından yönlendirildik. Kendisi işinde gerçekten çok uzman, duyarlı bir yaklaşım sunuyor. Ailelere de bence psikodestek oluyor farkında olmadan, her zaman içimizi rahatlatmıştır seanslarda (biz hala devam ediyoruz). Bence ilk çocuğu olan her anne-babanın belirli bir zaman boyunca sadece danışıp destek alması için bile gitmesi gerekir.
     2 Beğeni    
D.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2022
TavsiyeNo: 123180
Gamze hocamızla ailemizin yolları 2021 yılında kesişti. Oğlumuz Ali akondroplazili olduğu için ayakta dengede durması ve vücut kontrolü çok zayıftı. Kendisinin mutlaka uzmanından destek alması gerekiyordu. Bu süreçte hocamızla tanıştık.Gamze hocamızın gösterdiği o bitmek bilmeyen sabır ile ilk adımlarımızı hocamızla beraber attık. .şimdi yavrumuz geçen 6 ayda koşmaya çabalıyor. Etrafında dönüyor. Bunları bir anne baba olarak görmenin mutluluğu tarif edilemez. Hocamızın inanılmaz sabırlı, bilgili ve ısrarcı bir karakteri var. Bizim yorulduğunu sabrının sonuna geldiğini düşündüğümüz anda kendisi hiç yeni başlıyor gibi çalışmasına devam ediyor. Herşey için kendisine minnettarız ve çok teşekkür ederiz
     2 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2022
TavsiyeNo: 123175
Gamze hanımı tavsiye üzerine buldum. İyiki bu süreçte karşımıza çıktı. Akondroplazili minik Alimin en büyük şansıdır kendisi ona o kadar kısa sürede o kadar çok şey kattı ki bambaşka bir çocuk oldu. Ne zaman yürüyecek ne zaman yiyecek ne zaman ne zaman dediğimizde gittik hocamıza ve bir daha da ne zaman demedik kısacık bi sürede nerdeyse koşmaya başladı ve yeme alışkanlığı değişti Ali’mizin. Oyun eşliğinde terapi aldık ve bu da daha keyifli hale getirdi süreci. Bu süreçte de bir eğitmen gibi değil de bizlere arkadaş oğluma da bir abla gibi yaklaştı. Hep içimiz rahat gittik hep mutlu ayrıldık yanından. Artık desteğe ihtiyacımız kalmadığında biraz da buruk ayrıldık yanından bitmesi üzdü bizi. Biz Gamze hocamızı çok sevdik ve karşılaştığımız bir çok kişiye de tavsiye ettik. Güzel yüreğine, sabrına, emeğine sağlık ♥
     2 Beğeni    
Sümeyye SoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2022
TavsiyeNo: 123152
Merhabalar Gamze Hanımla başka bi fizyoterapistin tavsiyesiyle tanıştık. Bir seneden fazladır kızım fizik tedavi görüyor. 3.5 aylık başladık. Bizi her zaman çok doğru yönlendirdi. En önemlisi büyüklerin komşuların çevrenin vs sözlerine hiç kulak asmadan en doğru yolu gösterdi bize bu tedavide. Kızımın dönemeyeceğini emekleyemeyeceğini yürüyemeyeceğini düşündüğümüzde bizi hep motive etti. Her gittiğimizde en ufak bi dokunuşu bile kızımda fark etti. İhtiyacı olan gözü kapalı gidebilir diyebilirim. Haddim olmayarak kesinlikle işinin ehli bi insan diyebilirim. Kızım şu an yürüyor 17 aylık. Bunların yanında Güler yüzlü tatlı dilli bi insan. Bu süreçte onunla tanıştığımız için çok şanslıyız. Allah ondan razı olsun. İyi varsınız Gamze hanım hep ama hep var olun. Sizi seviyoruz.
     3 Beğeni    
Burcu BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120759
Kızıma konulan sol hemiparazi cp teşhisinin hemen akabinde tavsiye ile yolumuz kesişti Teşhisin ne olduğunu iyice anlamamızı sağlamaktan tutun da, bugünü nasıl geçireceğimiz hatta yarın neler yapacağımız konusunda hep ona danıştık Kızımizin Gamze ablası olduğu kadar bize de destek oldu. Bu işin sadece fiziksel destek değil bütünsel bir bakış açısı ile hayatımıza sinmesi gerektiğini ondan öğrendik. İşine son derece hakim, işini severek yaptığı her halinden belli olan bir uzman. Desteğini hep hissettik, yolun hep açık olsun...
     5 Beğeni    
Pınar
25.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120748
Merhaba ben Pınar bu yorumu yazmak istedim çünkü benim gibi kafası karışık olanlar varsa bu karışıklığın Gamze hanımla gideceğini bilin istedim.Benim kızıma sebral palsi tanısı konuldu sağ tarafını hiç bir şekilde kullanamiyordu kasılmaları vardı bir fizik almamız gerektiğini söylediler bizde araştırma sonucu gamze hanikin iyi bir fizyoterapist olduğunu öğrendik ve başladık biz başlayalı 1seneyi geçti ama sık sık görüşemedik maalesef şehirler farklı olduğu için online Seans yaptık o kadar çok ilgilendi ki şuan kızım elini yukarı aşağı hareket ettiriyor destekli adım atabiliyor kasılmaları eskisi kadar yok gerçekten çok teşekkür ediyorum kendisine eğer fizyoterapist almanız gerekiyorsa hiç beklemeyin derim erken başlamak herşeyden önemli iyi bir fizik iyi bir fizyoterapist ve iyi bir dinleyici kendisi daraldigimiz zamanlarda bile içimizi rahatlattı hep psikolojik olarak bile yardım etti sağolsun gerçekten alanında çok iyi bir fizyoterapist teşekkürler tekrar.
     3 Beğeni    
Nigar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120170
Gamze hanım ile diğer fizyoterapistimiz sayesinde tanıştık. Bizim için fizyoterapi ile birlikte kızımız ile kuracağı iletişimde çok önemli idi. Ve seanlara başladığımız ilk günden beri hem iletişim hem fizyoterapimiz harika gidiyor. Yaptığı işe oldukça hakim, detayları atlamayan, yakınlığı ve ilgisi ile iyi ki yollarımız kesişmiş. Kızımın içindeki şahane enerjiyi ortaya çıkarttığı için ayrıca teşekkürler. :) Daha birlikte başaracağımız çok işler var..
     5 Beğeni    
E.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118849
Biri 5 yaşında diğeri ise 1 yaşında olan iki çocuğum için Gamze hanımdan danışmanlık aldım. Samsun da yaşadığım için görüşmelerimizi online olarak gerçekleştirdik. Çocuklarımın herhangi bir hastalık tanıları olmamasına rağmen, günlük yaşamda karşılaştığım bir çok sorunun duyusal problemlere işaret edebileceğini Gamze hanımın sayesinde öğrendim. Verdiği tavsiyeleri uyguladığımda çocuklarımda bariz farklar görmeye başladım. Mesela sarılmaktan hiç hoşlanmayan daha doğrusu bunu tolere edemeyen çocuğum artık kendi isteğiyle sarılıp uzun süre öylece sakinleşebiliyor 🤗 Ya da elini tuttuğumda hemen kaçan çocuğumun artık elini daha uzun süre tutabiliyorum🤗 bunlar gündelik hayatta gözden kaçırabileceğimiz ve çocuklarımızın bu durumlarla başa çıkamadıkları için çok huysuzlandığı basit bir kaç örnek.. yol uzun, meşakkatli ama verdiğin emeğin karşılığını alabileceğini gösteren uzmanlar sayesinde çok da güzel.. Gamze hanıma herşey için çok teşekkür ediyorum ve miniklerimizi gönül rahatlığıyla onun bilgisine emanet edebileceğimiz için kesinlikle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Birsel Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116872
Kızım Gülbahar Dravet Sendromudur. Duyu Bütünleme ihtiyacı olduğu yönde doktorumuz Prof. Burak Site Editörleri Tarafından Kapatıldı, Gamze Hanım ı önerdi. Farklı şehirlerde oldugumuz icin öncelikle yogun program ile 10 günlük Gamze Hanim la Duyu Bütünleme terapisine başladık. Samimi dogal ve kesinlikle Profesyonel yaklaşımıyla kizimla neler yapmalıyız aciklayarak uyguladi. Eksiklikler ve bu eksiklikleri giderme.konusunda farkindaligimizi artirdi. Şuan surecimiz devam.ediyor. inaniyprum com guzel.sobuclar alacağız. Şunu belirtmek isterim ki; kızım 3 yildir fizik aliyor. ilk seansinda Gamze Hanim kizimin coraplarino çıkardı yuumesine bakti. Ve Bence Gulbahar in tabanlik kullanma ihtiyaci var. Cunku........ diyerek aciklamasini tamamladi. Gittiğimiz ortopedi kontrol merkezinde dedigi gibi kizimin bir ayagi duz taban diger ayaginda ise agirlik merkezinde sorun oldugu ortaya cikti. Eger bu tespit yapilamasaydi kizim ileride kemik egriligi gibi cesitli sorunlar yasayabilrdi. Ayeica suan yurumesi bi tik daha duzeldi. Sadece bu tespit bile iyi ki dedirtti. Profesyonel destek alirken dogru adreste oldugunu hissetmek muthis....tesekkrler
     1 Beğeni    
Nihal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116869
Gamze hanimla 2019 temmuz ayinda oglum 10 aylik iken tanistik.Iyi ki de tanismisiz 😊Kendisi gercekten isinin ehli.Ondan cok sey ogrendik.10günluk ilk kampimizin 3.gününde desteksiz oturamayan oglum oturmaya basladi.Yaklasimi,sevecenligi,ilgisi ve mücadelesi hercekten olaganüstü.Ogluma dokunurken bile hissediyor ne yapmasi gerektigini cocuga enjekte ediyor.Hala kendisi ile devam ediyoruz.Onunla cok yol katettik.En guzeli de en kücük detayi bile atlamamasi.Bize evde yapacaklarimizi anlatirken herseyi cesitlendirmesi yeni yeni yöntemler sunmasi hem bizim verimli calismamazi hem de oglumun severek isteyerek ögrenmesine yapmaaina yol aciyor.Onun ısıgina cok guveniyorum ve bu guvenimide oglumdaki guzel degisimlerde görüyorum.Ogluma koyulan serepral palsi hastaligina bakiş acımı degistirdi bu da benim daha olumlu daha umutlu olmami sagladi.Bu enerji de oglumun her hareketine yansiyor.Elinize,emeginize,bilginize ve emeginize saglik.Sizi cok seviyoruz...💕💕
     1 Beğeni    
Alev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116860
Merhaba; Benim oğlum 24 haftalık 725 gram olarak dünyaya geldi. Tabi bu süreç boyunca şansımız çok iyiydi. Karşımıza çok iyi doktorlar çıktı. Şimdi oğlum 1.5 yaşında erken doğum kaynaklı duyusal eksiklikler yaşadığı için duyu bütünleme terapisi almaya başladı veee tabiki biricik güzeller güzeli, naif ve işinin ehli olan Gamze hocamızdan almaya başladık. İyiki Allah onu karşımıza çıkardı. Aliaslanın ilk etapta göz kontağı zayıflığı vardı. Bunu 10 günlük kamp sürecinde Gamze hocamız çok güzel bir şekilde terapisini uygulayarak kontak ve odak süresini arttırdı. Şimdi oyun kurma aşamasındayız ikinci kampımızı alıyoruz ve Aliaslan artık karşılıklı oyunlara katılıyor ve ikili iletişimini arttırarak devam ediyo. Yani Aliaslan Gamze hocamız sayesinde temelini çok güzel sağlamlaştırıyo. En kısa sürede yaşıtlarını yakalıcak. Terapi sürecimiz bitsede sanırım kendisini pek bırakmıcaz gibi. Çünkü o güzel huyu, yaklaşımı ve işini profosyonel bir şekilde yapışı olduğu için hayatımızda her zaman önerilerini dikkate alıcağımız vazgeçilmezimiz olucak 😊😊😊😊
     1 Beğeni    
A. Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116859
Gamze Polen Akşimşek Hanım'dan 9 yaşındaki kızım için duyu bütünleme terapisi alıyoruz.Okulumuzun önerisi ile kendisi ile tanıştık. Güler yüzü ve pozitif enerjisi ile aile olarak bize de güven veriyor. Farklı konulardaki sıkıntılarımızda da destek olup önerilerini bizden esirgemiyor. Kendisi kızıma o kadar sıcak ve profesyonel yaklaşıyor ki kızım seanslara hem çok severek isteyerek katılıyor hem de her dediğini isteyerek uyguluyor. 3 ay gibi kısa bir sürede de gözle görünür değişimler kazandık. Kendisi ile iyi ki yollarımız keşişmiş.
     1 Beğeni    
Özlem A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111467
Gamze Hanım’la 2,5 yaşındaki kızım için 10 gün süren bir fizyoterapi/ duyuterapi süreci geçirdik. Kızım 18 aylıkken fizik tedaviye bir başka uzmanla başlamıştı ve orda gördüğü sert muameleden dolayı ciddi bir travma yaşamıştı. Bu travma sebebiyle uzun bir süre hiç bir uzmanın/ doktorun kendisini muayene etmesine izin vermedi, mecburi muayeneler çığlıklar, ağlamalar eşliğinde gerçekleşti. Daha iyi bir fizyoterapist arayışım Gamze Hanım’ı bulunca sona erdi. Onun sevgi dolu yaklaşımı, gösterdiği özen, ilgi bambaşkaydı. Öncelikle çocukla bağ kurmaya önem verişi ve sonrasında tüm çalışmaları gönüllü yaptırabilmesi onun tatlı karakterinin ve mesleğindeki uzmanlığının göstergesidir. Kızım o kısacık on günde, Gamze Hanım sayesinde, inanılmaz ilerleme gösterdi. Ve çok eğlendi, çok mutlu oldu. Bugüne kadar sadece bana yaptığı sevgi gösterilerini Gamze Abla’sına yaptı. Ben bir anne olarak; kızımla çalışmalarını izlerken hem içim mutlulukla doldu hem de daha önce ( başkaları tarafından) fizik tedavi adı altında kızıma yaşatılanlar için yüreğim sızladı. Bir işi yapmakla, severek yapmak arasında büyük fark vardır. Gamze Hanım, bu bakımdan mesleğinin yüz aklarından, çok başarılı bir fizyoterapist. Kendisine emekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum ve fizyoterapi/ duyuterapi konularında uzman arayışı olan tüm anne- babalara gönülden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111417
Kızımın prematüre olması sebebiyle Gamze hanımla Prof. Dr. Burak tatlı’nın tavsiyesi ile tanıştık. Kızımın gelişiminin takibi ve tedbir amaçlı fizik tedavi takiplerimiz bir süre devam etti ve son seansımızda Gamze hanım eğer bu süreçten sonra bir sıkıntı gözlemlemezsek gelmemize gerek olmadığı müjdesini bize verdi. Gamze hanımın ilk günden bu yana güler yüzlü yaklaşımı kızımızla iletişimi içimizi rahatlatan unsurlardan biriydi. Ayrıca kendisiyle zaman geçirdikçe işindeki tecrübe ve deneyimini de bize tüm samimiyetiyle gösterdi ve ona koşulsuz güvenmemizi sağladı. Yolumuz iyi ki kendisiyle kesişti. Buradan da kendisine ayrıca teşekkür ediyorum
     1 Beğeni    
Çiğdem. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111414
Bebeğim 1 buçuk yaşında iken tanıştık Gamze hanımla. 7 aylık iken serebral palsili olduğunu, oksijensiz kalmadan dolayı beyinde hasarlanma aldığını ve yapılacak hiç birseyin olmadığını söyledi gezdiğim bütün doktorlar. Hiç bir şekilde yürüyemez oturamaz konuşamaz demişlerdi. Oğlum 1 buçuk yaşındayken Gamze hanima geldik ve oturması bile çok zordu. Ama Gamze hanim oğlumun iyi bir terapi ile çok iyi ilerleyebilecegini söyledi. Ve yaklaşık 9 aydir oğlum hiç bir ilerleme göstermemisti. 2 ay sonunda 10 günlük yoğun terapimizi aldık. Bacakları her en ufak hareketinde aşırı kasılırdi. Ve bütün terapistlerimiz ameliyat ile ancak kurtulabilecegini hatta ömür boyu bununla yaşayacağını soylerlerdi. Ama daha 5 inci günden kasilmalari o kadar çok azaldi ki biz bile farkettik. Son gunlere yakin artik dizlerini o kadar rahat bukebiliyordu ki çok umutlandik. Gamze hanım sadece oğlumuzla ilgilenmek bi yana bizi de bi sonraki seansa kadar oğlumuzla nasıl ilgilenmemiz gerektiğini de öğretti. Sadece fizik tedavi ile de değil davranışları için bile hayat kurtarıcı önerileri oldu. Ve yoğun terapiden döndükten sadece 1 buçuk ay sonra emeklemeye başladı. Bu mutlulugumuz o kadar büyüktü ki. Sürekli dua ediyoruz kendisine. Çok teşekkür ederiz Gamze hanim iyi ki tanışmışız keske daha önce tanısaydık. Bütün doktorlar bebeğimizden umudu kesmis iken o bize sımsıkı sarıldı.....
     1 Beğeni    
Hülya MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111410
Bundan 10 ay önce oğlum 18 aylıktı yürüme gecikmesinden dolayı Burak Tatlı hocamıza gittik.Bu gecikmenin duyusal hassasiyetten kaynaklı olduğunu öğrendik. İlk kez karşılaştığımız daha önce hiç bilgimizin olmadığı bir durumdu. 3 günlük bir seans aldık. Neler yapmamız gerektiğini öğrendik. Ancak 3ay sonraki kontrolde 10 günlük bir seans almamız gerektiğini söyledi doktorumuz ve Gamze Hanım ile çalışmaya başladık. Hassasiyetimiz fazla olduğu için neler yapacağımız yönünde çok zorlanıyorduk.Göstermiş olduğu sabrı titizliği ve güler yüzü ile bize çok yardımcı oldu. Fizyoterapi süresince bize kattıkları için çok teşekkür ediyorum. Terapimiz bitip eve geldikten 15 gün sonra bağımsız yürümeye başladık. Kendine güveni arttı dokunmaya çekindiği şeyleri ellemeye hatta vücuduna sürmeye başladı. Hem bana hemde oğluma seanslar yaptı aslında😀emeği ve ilgisi için teşekkür ederim bizim gibi olan ailerin mutlaka tanışmasını isterim. Başarısının katlanarak çoğalacağına yürekten inanıyorum. Klinikteki tüm herkese teşekkürler...
     1 Beğeni    
Nilay GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111406
Sevgili Gamze hanım ile birkaç ay önce yolumuz kesişti. Kızım Cerebral Palsy’li. 15 gün günde iki seans olmak üzere yoğun bir çalışma programı ile kızıma bir çok fonksiyonel hareket kazandırdı. Kızım şu an 6.5 yaşında. 5 aylıkdan beri fizik tedavi görüyor. Temel de aynı ama uygulamada farklı yöntemler ile kızıma bir çok kazanım sağladı. Pratikte yapamadığı hareketleri deneyimlemesine katkıta bulundu. Çalışma yöntemi ve yaklaşımı ile 15 gün gibi bir sürede edindirdiği bir çok kazanım aradan zaman geçmiş olmasına rağmen değişmedi. Sanırım deneyimliyerek ve tekrar ederek öğretilme yoluyla olduğu için. Güleryüzü ve yaklaşımı ile biz çok memnun ve mutlu çalışma dönemi geçirdik. Tekrar çalışmayı çok istiyoruz. Çalışmalar ile ilgili videoları @1omur1503 instagram hesabımdan geriye dönük videolardan izleyebilirsiniz.
     1 Beğeni    
G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107521
Gamze Hanım'la oğlumda olan gelişim geriliği için Burak TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı sayesinde tanıştık.. Başta fizyoterapi kulağa hep ürkütücü gelir eğer ki birde çocuğun içinse sürekli kurar durursun , Gamze Hanım bizim hayatımıza sihirli değneğiyle dokundu ve oğlum şükürler olsun ki 3 aylık bir süreçte yaşıtlarını yakaladı..uzman görüşü ,yaklaşımı , iletişimi ve sevimliligiyle inanilmaz bir insan öyle ki insan o kadar benimsiyor ki ailemizin içinden biri gibi ve bunları yaparken aslında işinin bir parcasi olarak yapiyormuş her hareketi aslinda fizyoterapinin bir basamagiymis tabi biz bunlari sonradan anladik nasil mukemmel bir egitmen siz dusunun artik..Her fizyoterapist birseyler katar size eminim ama Gamze Hanım hayat tarzinizi bakisinizi degistiriyor.. Buradan bu yaziyi okuyan kafasinda cocuguyla alakali en ufak soru olusan ebeveyn gozun kapali zaman kaybetmeden tanışmalısın cunku zaman cocuklarimiz icin en onemlisi o zamani kontrol altina almakta ancak bu kadar bilge ve doğru bir eğitmenle olabiliyor..
     1 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105990
Gamze Hn ile ilk görüşmemiz, cocuk nörolojisi kliniğinde doktor tavsiyesi üzerine değerlendirme görüşmesinde oldu. Tavsiyesi üzerine 10 günlük fizyoterapi kampına katıldı kızım. Kliniğe gelen her çocuğun ayrı bir nörolojik durumu var elbette. Bizim özel durumumuzdan bahsetmeyeceğim ancak uzmanından tavsiye alınca denemek istedik ve iyi sonuçlar aldık. Fiziksel gelişim , dil gelişimi ve davranış değişiklikleri oldu kzımda pozitif yönde. Daha önce başka bir terapi merkezinde başka bir fizyoterapistten benzer terapi almıştı kızım. Ancak Gamze Hanım ın uzmanlığı yanında çocuklara davranış tarzı, kararlılığı, sorulara ve iletişime son derece açık oluşu, net cevaplar vermesi bence onu diğer terapistlerden ayıran en önemli özellikleri. Bunlar anne babalar için çok önemli konular. Çocuğunuz hakkında soru işaretleriyle ayrılmıyorsunuz yanından. Beklentilerinizi soruyor ve bunlara nasıl yanıtlar alabileceğinizi ya da alamayabileceğinizi açıklıyor. Titiz çalışmasından, yardımlarından, anlayışından ve geniş vizyonundan ötürü Gamze Hanım ı kutluyor ve çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
F.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104660
Gamze Hanım ı Prof. Dr. Burak Tatlı nin kliniğinde tanıdık.. Kendisinden prematüre doğan çocuğumuz için fizik tedavi ve duyu bütünleme eğitimi aldık.. Seanslarda çocuğumuza yaklaşımı oldukça başarılıydı.. Onunla gayet güzel bir iletişim kurdu ve biz "Gamze ablaya oynamaya" gittik her defasında.. Anne baba olarak bize de dersler esnasinda neyi, niçin yaptığını açıklayarak evde de çocuğumuza nasıl yaklaşmamız gerektiği konusunda yönlendirmelerde bulundu.. Alanında bilgisine ve tecrübesine güvenebileceğiniz bir isim.. Fizyoterapistin çocuğunuza yaklaşımı ve onun diliyle konuşabilmesi seanslardaki başarının anahtarı.. Gamze hanım bu konuda kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir isim.. Mesleki anlamdaki bilgi ve becerisini de derslerde zaten göreceksiniz..
     1 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104438
Gamze Hanım ile 10 günlük bir therapy ı aldık oğlum Kaan Enes otizm ve Öğrenme bozukluğu vardı Denge problemi vardı Denge probleminin üstünde durduk beraberce bize tavsiyelerde bulundu Ben yurtdışında londra'da yaşıyorum bizi çok güzel karşıladı güler yüzlü neşeli herkese tavsiye ediyorum bir çok memnun kaldık Terapiye ailecek Katılıyor duk t k bize de bir fikir oluşturuyordu kendisini tanıdığım için çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum mutlaka Gamze hanımla çalışmalarını isterim Onlar da benim gibi İnşallah memnun kalırlar
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103585
Kızımın ileri derece işitme kaybı ve denge problemi var.Denge sorununa çare ararken Gamze hanımla tanıştık.10 günlük kamp şeklinde seanslar aldık.Bu 10 günlük kısa sürede gövde kontrolünde gözle görülür bir ilerleme kaydetti.Her seasta yeni bir şey yapabildigini görmek bizi çok mutlu etti.Merdiven iniş çıkışları artık daha kontrollü,koşması daha hızlı ve kontrollü ve en önemlisi kendine güveni geldi yapabildigini gördükçe çok mutlu oldu.Gamze hanımın bize öğrettikleri doğrultusunda çalışmalarımıza artık kendimiz devam ediyoruz.Gamze hanım çocuklarla iletişimi kuvvetli,çocugu zorlamadan tatlı bir şekilde ikna edebilen,sakin,herzaman güleryüzlü,neler yapabilecegimiz hakkında bize yol gösteren,çocuğu sadece fiziksel değil her yönüyle inceleyip yardımcı olan,işini gerçekten hakkıyla yapan kendini geliştirmiş bir fizyoterapist.Kızımın çok sevdiği Gamze ablası iyiki sizi tanıdık iyiki varsınız.İnşallah çare arayan diger ailelerde sizinle tanışır.Herşey için çok teşekkür ediyoruz..
     1 Beğeni    
Gülsüm PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2018
TavsiyeNo: 102635
Oğlumuzun doğuştan orta derece işitme kaybı var. Motor planlamasının yaşıtlarını yakalaması,vücut farkındalığının artması ve denge sorunu için Sevgili Fizyoterapist Gamze Hanım'dan 10 gün süre boyunca kamp şeklinde seanslar gördük. İlk günden itibaren oğlumuzla kuvvetli iletişimi, seans süresince profesyonel yaklaşımı ve bizim için oğlumuzun bu süre zarfında görünür ilerleyişi buna dil gelişimi de dahil bizi çok mutlu etti. İşini iyi yapan kişilerle karşılaşmak ve en sevdiğinize faydasını görmek paha biçilemez. Umarım çare arayan herkes Gamze Hanımla tanışır. İyi ki varsınız.
     1 Beğeni    
Damla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99754
Nerden baslasam bilmiyorum fakat iyiki gamze hanimla tanisma firsatimiz oldu.Kendisi isinde okadar basarili ki ben annesi okarak cocugumun yaptiklarina inanamadim sadece 10 gun gibi kisa bir surede ada inanilmaz gelisim kaydetti kendisi dengesini saglayamayan surekli dusen ve dusmeye bile bilmeyen bi cocuk iken denge de durmaya basladigini hatta ziplamaya bile basladigini gorubce inanamadim dikkat konusunda da sikintilarimiz vardi fakat gamze hanim bu konudada bize cok yardimci oldu . Hayatimizin iyikilerinden biriydi gamze hanimla tanismak tereddut etmeden gidebilirsiniz inanin keske daha once tanismis olsaydik diyceksiniz tekrar tekrar soyluyorum iyiki iyiki tanimisiz kendisini ne kadar anlatsam bos bu deneyimi yasamaniz gerek.
     3 Beğeni    
Gülçin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99663
Şimdi ben ne yazsam az Gamze Hnm için kızım prematüre ve uzun süre küvezde kaldı Ve motor gecikmesi vardı hiçbirşeyi başaramayacağız zannediyordum kızım dönmeyecek eliyle birşey kavrayamayacak veya oturtmayacak ama önce Allah sonra Gamze Hnm telaşa vermeyen ürkütmeyen sakin tavırlarıyla rahatladık şimdi kızım dönüyor eliyle oyuncakları tutuyor Ve en önemlisi oturuyor darısı yürümesine bize kazandırdığı herşey için çok tşk ederiz her zaman duamızda yer alıcak. Hııı unutmadan çok iyi psikolog aynı zamanda 🙏😊 Gülsüm su Site Editörleri Tarafından Kapatıldı ( kokoş)
     1 Beğeni    
Zeynep KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99064
Yaziya nasil baslayacagimi bilemiyorum... iyiki iyiki tanışmışız. Bilgisi,deneyimi , tecrübesi ile bize katkilari cok fazla oldu sonsuz teşekkürler. Gamze hanimla ilk tanistigimizda duyu butunleme diye yeni bir terapi nasildi,ben kizima yardimci olabilirmiyim endiselerim vardi Gamze hanim guler yüzlülüğü ile sevecenliligi ile bizi cok iyi motive etti ilk baslarda kizim aglayarak gittigimiz terapiler sonunda artik kirkir gulerek gidip gelmeye basladik sizi cok seviyoruz
     2 Beğeni    
Nazlı GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97253
Merhaba 13 aylık üçüz eşi olan kız bebeğimiz için Gamze Hanımı dört ay önce tanıdık.Bu süreçte kendisinden aldığımız destek bizi çok önemli ve verimli bir yola sevk etti.Kızımızda birden çok sorun vardı.Fiziksel anlamda kardeşlerinin çok gerisindeydi ve görme alanımızla ilgili problemlerimiz vardı.Bu dört aylık süreçte gösterdiği tüm çabaları karşılık bulmaya başladı, bizi de çok guzel yönlendirdi.Mesleki tecrübesini bizimle büyük bir özveriyle paylaştığı için kendisine çok tesekkur ederiz.Gamze hanımı tanımanın ve desteğini almanın bizim gibi büyük sorunlar yaşayan başka ailelelere de iyi geleceğine eminim.Yaşadıklarımıza değer ve destek veren bu güzel insana sonsuz teşekkürler.
     1 Beğeni    
Demet BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96746
3 yaşında serebral palsili bir kızım var. Gamze hanımla Burak Tatlı nın klinliğinde yollarımız kesişti. Genç yaşından dolayı önce çekinmiştim fakat ilk seanstan itibaren kendisini çok başarılı buldum. Samimiyeti, özverili çalışma şekli ve kısa sürede kızıma kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Kendisini geliştirmiş, kaliteli bir fizyoterapist. Çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz biri. Onun sayesinde kızım 3. Yaş gününde pastasının mumlarını kendi üfledi. Bu tüm çocuklar için çok kolay bir şeyken bazı serebral palsili çocuklar için bir o kadar zordur. Kızıma tüm kazandırdıkları için kendisine tekrar tekrar teşekkür etmek isterim.
     3 Beğeni    
Cansel ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96634
Serebral Palsi kaynaklı spastisite sorunu tespit edilen kızımı Prof.Dr.Burak TATLI'nın tavsiyesiyle, tedavisi için Gamze hanıma teslim ettik, sadece 10 günde yürümesinde ve diğer motor hareketlerinde çok hızlı ve belirgin ilerleme oldu. Çocuk ruhundan çok iyi anlayan, kesinlikle yormayan, zorlamayan, ikna kabiliyeti kuvvetli, sabır katsayısı yüksek, mesleğini çok severek, ciddi ve profesyonel yapan, pozitif enerji dolu bir fizyoterapist. Anne baba olarak bir dakika bile düşünmeden çocuğunuzu teslim edebilirsiniz, kendisi ile tanıştığımız için çok şanslıyız. Keşke Kıbrıs'a gelse :)
     2 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96176
Gamze hanım gerçekten çok kaliteli bilgili ve çok donanımlı bir fizyoterapist.kızım ile çalışmaların da biz çok faydasını gördük kendisi sevecen Güler yüzlü çok iyi bir fizyoterapist tır.bize çok şey kattığını düşünüyorum.bence gelecegın güçlü isminden birisi olacak kendisi.burak tatlı kliniğin de almış olduğumuz tedavi sürecinde kendisiyle tanıştık ve iyi ki de tanımışız diyorum.kızımı çok iyi göZlemledi ve bize tavsiyeler de bulundu.kendisine saygılarımı sunuyorum ve tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum emeğine sağlık Gamze hanım...
     5 Beğeni    
Rüzgar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2017
TavsiyeNo: 95136
Mustafa mertimin motor gelisim geriligiyle ihtiyacindan dolayi sizinle bir yola ciktik.tum duyulari kapaliymiski ben gorememisim😯sizinle haftada bir aldigim seanslarda hep bana destek oldunuz..^her geldiginizde yeni bir hareket cikartiyor ^diyerek umutsuzluguma umut oldunuz .Oglumun zorlu surecini sizinle birlikte astik.guler yuzunuz profesyonel ama bir o kadar anaç sicak yaklasiminiz bu zor yolda hem destegim hemde kuvvetim oldu.sizden ayriliyor olmak beni ne kadar mutlu etsede bir okadar uzucu.hersey icin tesekkurlerr....
     3 Beğeni    
Tuğba GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2016
TavsiyeNo: 86476
Merhabalar, Gamze hanıma bu siteden ulaştım ve kendisine yazdığımda dönüş yapması ile tanışmış da olduk. Kızıma Hipotoni tanısı konması ile rehebilitasyona ve özel eğitime başladık. Bu süreçte ben daha çok bilgilenmek , kızıma daha verimli olabilmek adına gamze hanımın deneyimlerine başvurdum. Sağ olsun kendisine ilk ulaşmamda hemen bana dönüş yaptı. Bu tanı ve süreçle ilgili aklıma takılan her soruyu ona yönelttim ve sabırla beni dinleyip, ayrıntılı bir şekilde bana izah etti. Beni bu konuda psikolojik olarak rahatlatmasında sesindeki sakinlik ve güven yanı sıra mesleğindeki bilgi, deneyim ve mesleğine insanlara ve bebeklere gösterdiği sevgi, azim, sabır ve 'aşk' etkili oldu. Gamze hanım gibi mesleğinde donanımlı genç bir solukla tanışmak benim ve dolayısıyla kızım için bir ayrıcalıktır.... Kendisine sonsuz teşekkürlerimi kendim ve sevgili kızım 'Defne' adına sunuyorum...
     3 Beğeni    
Seray
27.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86145
Gamze hanımı bu site sayesinde ödev araştırması yaparken araştırdığım konu hakkında bilgi sahibi olduğunu görünce mail attım. Bir fizyoterapist adayı olarak kendisinden bu konuda öneri ve yardım istedim. Çok yardımcı oldu ve kendisinin de yaralandığı kaynakları benimle paylaştı. Samimi davranması ve bana geri dönmesi mutluluk verici. Böyle bir ilgi ilerde mesleğe başladığım zaman bana örnek olacak bir davranış. Çok teşekkür ediyorum ve mesleğinizde başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 5 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Gamze Polen ALTUN'un Kitap ve Yayinlari Gamze Polen ALTUN'un Basılı Kitap ve Yayınları
-Efficacy of neurodevelopmental treatment combined with the Nintendo® Wii in patients with cerebral palsy, J.Phys. Ther. Sci. Vol. 28, No. 3, 2016.
-Serebral Palsi’li Çocuklarda Sanal Gerçeklik Oyunlarının Üst Ekstremite Fonksiyonları Üzerine Etkisi. III. Ulusal Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi. Ankara 2015
- Serebral Palsi'li çocuklarda kinesiotape bantlamanın gövde kontrolü üzerine etkileri, XV. Fizyoterapide gelişmeler sempozyumu. Ankara 2014

Gamze Polen ALTUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Neuro-Development Treatment Association

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Halaskargazi Caddesi Nişantaşı Şişli
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(555) 629 97 41
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(34 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Fzt.Gamze Polen ALTUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Fince

Gamze Polen ALTUN Mesleki Videolar Videoları
-

17:01
Top