2007'den Bugüne 83,507 Tavsiye, 26,241 Uzman ve 18,620 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuba GÜNGÖR ASLAN
Uzman Psikolog - Bursa

Tuba GÜNGÖR ASLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuba GÜNGÖR ASLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

24
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Uzman Psikolog Tuba Güngör Aslan
Kükürtlü Mah. Oulu Cad. Oylum Çiğdem Sitesi No:25 A Blok Kat:3 D:14
Bursa
Telefon 1 :
0(507) 836 49 60
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuba GÜNGÖR ASLAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzman Psikolog Çocuk Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti Aile Evlilik ve Çift Danışmanı

Tuba GÜNGÖR ASLAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Özgeçmişi
1984 Bursa doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı Ardından 2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimine başladı . Eğitimi esnasında Türkiye’nin yakından tanıdığı Prf.Dr.Özcan Köknel,Prf.Dr.Haluk Yavuzer ,Prf.Dr.Adnan Kulaksızoğlu,Prf.Dr.Numan Kurtulmuş ,Prf.Dr.Betül Aydın gibi duayen hocalardan dersler aldı. 2007 yılında Prf. Dr. Özcan Köknel danışmanlığında” Üniversite Öğrencilerinde Mükemmeliyetçiliğin Çeşitli Değişkenlere Göre İncelenmesi “ adlı tezini tamamlayarak mezun oldu ve psikolog ünvanı aldı. Mezuniyeti sonrasında, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme kurumu Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası ve Dönüşüm Konağı Başarı Psikoloji Enstitüsünde psikolog olarak görev yaptı. Bu süre içerisinde psikolojinin farklı konularıyla ilgili makaleler kaleme aldı ve makaleleri birçok internet sitesinde yayınlandı...[Devamı...]

Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Makaleleri Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

Tuba GÜNGÖR ASLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97283
İki ay olucak neredeyse Ve Tuba hanım ciddi anlamda değişiklikler yarattı benimle onun danışmanı olmak size güç veriyor herkese tavsiye ederim onunlayken kendinizi diken üstünde hissetmiyorsunuz aksine hemen bir çırpıda sakladığınız veya içinde bastırılmış olan duygularınız ortaya çıkıyor iyi ki onun danışanıyım iki ayda bu kadar ilerleme kat etmek cidden güzel bir şey çok teşekkür ediyorum burdan Tuba hanıma mutlaka onunla konuşmalısınız cidden çok daha iyi hissediyorsunuz
     2 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92330
Tuba hanımı herkese tavsiye ederim. Çünki; Hayatımın en yorgun bezgin ve çıkmazda olduğu dönemde duvalarımı yıkarak hayatıma ışık tuttu. İlk görüşmemizde pozitif enerjisi ve duruşuyla güven verdi. Öyleki teknoloji hastası ve ergenlik dönemindeki oğlumu da kendisine emanet edebilecek kadar. Ve bu konuda ki tecrübesi tartışılmaz. Oğlumun bu döneminde bize destek olduğu için ve hayatımın her dönemine geçmişe ve geleceğe daha güzel bakmam için yadımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayatında yeni bir ışık yeni bir yol arayan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91798
Tuba hanımla tanışmam Yen'i bir başlangıç oldu benim için.Bir arkadaşımdan daha önce duymuştum Tuba hanımı. Yardım aldığını ve çok memnun kaldığını biliyordum. Zor oldu ama bende gitmeye karar verdim. Kendimle ilgili problemlerimi çözemiyordum. Bana bu konuda çok yardımcı oldu ve kendimi tanımamı sağladı. Yeni bir bakış açısı kazandırdı hayatıma. Artık sorunların karşısında güçlükle durabiliyorum. En önemliside daha mutluyum. Ona çok teşekkür ediyorum. Bana çok yardımcı oldu. İyi bir psikolok arayanlara Tuba hanımı tavsiye edebilirim. Güler yüzlü neşeli sabırlı ve samimi biri işini severek yapan iyi bir psikolog. Tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88086
Aile içi problemlerim vardı ve gerçekten zor bir ergenlik geçiriyordum ilk başta piskolağa gitmekten çok korktum ama sonra gittiğimde güler yüzlü oluşu samimiyetli anlayışlı ve becerikli olusu çok hoşuma gitti en önemlisi de bana doğru yolu gösterdi güzel tavsiyeler verdi ve birde insanın hiç tanımadığı biriyle dertleşmesi kadar guzel bisey yokmus bunu öğrendim Tubağ Güngör Aslan 'ı tavsiye ediyorum verdiği tavsiyeler içinde ona çok teşekkür ediyorum..
     3 Beğeni    
İrem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2016
TavsiyeNo: 86453
Ergenliğimin en zor zamanlarında ve yaşadığım sınav stresi yüzünden psikoloğa gitmeye karar verdim. Tuba Hanım'ı internet üzerinden buldum. Seanslara başladık ve sorunlarla başa çıkmam da çok yardımcı oldu,kendimi rahat bir şekilde ifade edebildiğim nadir insanlardandır. Zor zamanlarımda yanımda oldu bana yol gösterdi ve ergenlik dönemimi daha rahat atlatmam da yardımcı oldu. güler yüzlü ve samimi oluşu insana güven veriyor. Çevreme de kendisini tavsiye ettim yardımlarından dolayı ona çok teşekkür ederim ve kesinlikle herkese tavsiye ederim...
     2 Beğeni    
Elif VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2016
TavsiyeNo: 86345
Aile içi problemlerim çok vardı ve ister istemez bunu iş hayatıma ve çevreme de yansıtıyordum. Tuba hanımı bir arkadaş vasıtasıyla buldum hemen numarasını alıp aradım ve hemen seanslara başladık. En zor zamanlarımda yanımda oldu ve bana yol gösterdi. Çok kısa bi zamanda sorunlarımı çözmeme yardımcı oldu. Duruşu, konuşma tarzı ve güler yüzü insana güven veriyor. Kendisi doktorum dışında aynı zamanda benim arkadaşım oldu. Bi çok arkadaşıma ve çevreme de Tuba hanıma gitmesi için tavsiyede bulundum. Ergenlik dönemini zor atlatan ve ya hayatında problemleri olan bir çok kişiye kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Müberra
5.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82883
Tuğba Hanım ile arkadaş vasıtasıyla tanıştım. Kendisini 2 senedir tanıyorum. Güleryüzü duruşu ve tavırları insana güven veriyor. Mesleğinde profesyonel olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman kendisinden fikir aldığım olmuştur. Problemlerimizden kurtulmanın en önemli ilk yolu kendimizi doğru anlatabilmek ile başlar. Bursa'da yaşayan insanlara özellikle tavsiye ederim. Psikoterapi sürecinde kendisinden çok memnun kalacaklarına emin olabilirler.Tuğba Hanım 'a gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     2 Beğeni    
Cihan ÇELİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82804
Tuba'yı 2008 yılından beri tanıyorum. Üniversite bittikten sonra meslektaş olarak fikir alışverişinden bulunduğum biri olmuştur. İstanbul'da mesleğini danışmanlık merkezlerinde sürdürmüş ve olumlu şekilde ilerlemiş bir profesyoneldir. Şu anda Bursa'da mesleğine devam etmektedir. Tuba psikoterapi sürecinin hassas olduğunun farkına olan ve bu doğrultuda mesleğine devam eden bir uzmandır. Süreci sağlıklı şekilde sürdüren, yerinde, zamanında kararlar veren ve danışanıyla sürekli iletişim halinde olan bir profesyoneldir. Bursa'da yaşayan insanlara özellikle tavsiye ederim. Süreçten çok memnun kalacaklarına emin olabilirler.
     4 Beğeni    
Esra CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76131
Ergenliğim en buhranlı döneminde, hiç arkadaşım olmaması üzerine annemle beraber psikologa gitmeye karar vermemiz sayesinde tanıştım Tuba Abla ile. Güler yüzü ve sıcacık muhabbetiyle gönlümü kazandı. Onun sayesinde ilişkilerimi geliştirdim, bir sürü arkadaş edindim. O her türlü konuda hiç çekinmeden konuşabilecegim, anlayamadığım şeyleri bana açıklayan, hata yaptığımda doğruyu bulmama yardım eden ve doğru yaptığımda da beni büyük bir coşkuyla destekleyen; bir birey olma yolunda bana en cok yardımci olan kişi. Bence herkesin hayatında böyle birine ihtiyacı var. O cok sevimli, anlayışlı, konuşkan ve ben onu cok seviyorum.
     5 Beğeni    
Pınar Ayna
1.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75686
Tuba hanım, gerçekten harika bir insan ve terapist.Son derece pozitif ve güler yüzlü.Çok az tanıdığınız veya hiç tanımadığınız birilerine, bu kişi bir uzman dahi olsa iç dünyanızı açmak oldukça güç bir şeydir. Tuba hanımın, profesyonel ama bir o kadarda içten ve pozitif yaklaşımı, kendinizi ifade etmenizi çok kolaylaştırmakta. Bence iyileşmenin veya problemlerimizden kurtulmanın en önemli basamağı kendimizi doğru anlatabilmek.Sonrası zaten kolay, çünkü Tuba hanım bu konuda oldukça başarılı. Benim çok ciddi ve artık başa çıkmakta zorlandığım bir panik atak problemim vardı.Tuba hanımdan aldığım destek ile çok kısa bir zamanda çözüldü. Bu sorunun sadece konuşularak hallolabileceğini hiç düşünmezdim ama doğru terapist ile çözülebiliyormuş. Bu nedenle Tuba hanımı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Ö.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75662
Cok zor bir dönem geçiriyordum ve sıkıntılarım o kadar üst üstüste gelmişti ki cıkıs noktası bulamıyordum Bir kaç kere başka kişilerden destek almama ragmen hiç bir olumlu etki görmemiştim.Psikolog destegi almaya artık sıcak bakmıyordum fakat bir arkadaşım Tuba hanımı ısrarla tavsiye etti.Aslında umutsuzca gitmiştim fakat daha girer girmez onun pozitifliği enerjisi ve güler yüzlülügu ön yargılarımın gitmesini sağladi.Diğer bir önemli konu ise isini çok profosyonelce yapmakta ve cok donanımlı.Bana her konuda yardımcı oldu ve hiç birakmadı.Kesinlikle Tuba hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Sevgül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75575
çok yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine oğlumu götürdüm.bizim aile problerimiz olduğu için ve derslerinde başarısız olduğu için arkadaşımın tavsiyesi üzerine götürdüm ve çok iyi gelişmeler oldu cok aşırı dikkat dağınıklığı olduğu ortaya cıktı ve tuba hnm sayesinde başka hekimdende yardım alarak oğlum için cok ıyı gelişmeler oldu bunun yanı sıra tuba hnmla görüşmelerimizde devam etti bunun sonucunda oğlumun yaşam tarzı değişti.artık düzenli uyku,ders ve oyun saatlerimiz var.allaha şükür artık ben oğlumu oğlumda beni anlayabiliyor.çok tşkler tuba hnm...
     4 Beğeni    
Hkn
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75570
Yaklaşık olarak bi 6 sene süren madde bağımlılığımdan ve bununla birlikte gelen özgüven kaybımdan ötürü Tuba hanımdan destek almıştım. Odasına ilk girerken daha önce gidip memnun kalmadığım psikologlar gibi olur diye umutsuzdum acıkcası ama sohbetimizin daha ilk 5 dakikasında sanki yıllardır tanıdıgım bi dostumla biseyler paylasıyor sohbet ediyormusuz gibi bi hava büründü cok güleryüzlü ve cok canlı bi enerjisi var bende bu sıcaklıgı alınca yaklasık olarak bi 40 dakika hic susmadım. Klasik olan seylerden cok uzak yapamayacagım seyleri söylemedi de napabilirizi konustuk beraber cözüm yolu aradık cok keyifli ve cok faydalı oldu. Madde bagımlılıgım kalmadı ama hala görüsüyoruz. Üniversite icin sehir dısına gittigimde bile telefonla irtibat kurup durumumdan haberdar oluyordu kısacası bi uzmandan cok daha öte bi insan cevreme ve bu yazıyı okuyan herkese siddetle tavsiye ediyorum. Bi psikolog degilde bir dost tanımak isteyen herkes Tuba hanımın yanına gitmeli bence.
     5 Beğeni    
Süleyman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75406
Kendisine internet sitesinden ulastim. Yeni evliyim ve evlendigim gunden beri aksilikler hep bizi buldu tuba hanimin ypl gostermesiyle.bu zorlu sureci en az aciyla atlatmaya calistim.ve atlarrimsa beni en cok cazp eden guleryuzlulugunun yani sira fiyatinin cokuygun olmasi seanslarin yani sira ozel hayatimin hr dakikasinda bana yardimi dokunan tuba hanim esimede ayriyetten yardimci oldu ve ailevi sorunlarimizi profesyonelce atlatti. Ne kadar zorlu bi hayatiniz olursa olsun tuba hanim bu zorluklari kolaylastirip hayati bize guzel bakmamizi sagliyor. Tanidigim yakin arkadssimada tavsiye ettigim tuba hanim onada sosyofobisini yenmesine yardimci oldu. Yaptigi butun yardimlarindan samimiyetinden oturu kendjsine cok tesekkur ederim ve gonul rahatligiyla herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Fulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75194
Hayatimin en zor gunlerinde yanimda oldugu ve elimi tuttugu icon ona tesekkur ederim. Kendisiyle tanistigimda sorunum ne oldugunu bile anlayamiyordum. Evime gidermis gibi yanina gittim hala beni en yskin dostum gibi arar ve emijim beni hala tedavi ediyor kendimi cok ozel hissetmeme yardim ettigi icin Tuba Gungor Aslan a cok tesekkur ederim. Ailemin devamliligi ve isyerinde huzur bulmak adina tavsiye ediyorum. Toplumun en minik kurumu olan aileyi kisisel rol model olusu da buyuk bir sans bence insanlara mevcut yasamlariyla ornek olarak kocaman bir ailenin parcasi hissettiren psikologum a cok tesekkur ediyorum.
     3 Beğeni    
Banu YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74481
Tuğba Hanımla referans vesilesi ile tanıştım.Kendisine tedaviye gelen bir arkadaşım tavsiye etti.Gerçekleştirdiğim ilk ziyarette kendisi ile tanışma imkanı buldum.Oldukça güleryüzlü bir bayan,duruşu ve tavırları insana güven veriyor.Ondan sonraki süreçte tedaviye gittim.Beni dinleyişi,yol gösterişi oldukça motivasyon sağlayıcıydı.Seans esnasında sakinliği,güleryüzlülüğü,güven verici yapısı beni etkiledi.Sat yesinde 3 seans sonrasında çok daha iyi durumdayım.Herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Nuray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73930
Yaklasik uc ay once internet sitesinden kendisine ulastim ve cok memnun kaldim.bundan once bursadaki bir cok psikologdan yardim aldim ama bir fayda goremedim. Fakat tuba hanim sayesinde yeni bir bakis acim olustu.gittigim doktorlardan bazilarinda bana karsi ilgisiz ve umursamaz bir tavirlar gordum.mesleki deneyimi ve bunu danisanlarina aktaris sekli guler yuzlu ve sempatik tavri diger meslektaslarindan onu ayiryor.ciddi panik atak krizleri yasiyordum bunlar yok denecek kadar azaldi ve hersey onun sayesinde yoluna girdi.yardimlarindan dolayi tesekkur eder ve herkese tavsiye.ederim..
     5 Beğeni    
Reyhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8906
Kendisiyle çocuğumun gittiği anaokulunda tanıştım. Çocuğumla yaşadığımız bazı davranış sorunları (tırnak yeme, alt ıslatma vs.) üzerine özel görüşmelerle kendisinden bireysel yardım da aldım. Son derece memnun kaldım. Bidiğim kadarıyla "Çocuk ve Ergen Psikoloğu". Pratik çözümlerle hayatımızı kolaylaştırdı. Ayrıca seans ücretleri astronomik değil. Güleryüzlü ve samimi bir bayandı. Sadece çocuğumla değil tüm ailemiz olarak bizimle de ilgilendi. Genç olmasına rağmen aldığı eğitimlerle kendisini çok iyi yetiştirmiş ve çok tercih edilen bir psikolog. Tavsiye ederim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     17 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzman Psikolog Tuba Güngör Aslan
Kükürtlü Mah. Oulu Cad. Oylum Çiğdem Sitesi No:25 A Blok Kat:3 D:14
Bursa
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 836 49 60
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Tuba GÜNGÖR ASLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Tuba GÜNGÖR ASLAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
2 Diger Video
Sessiz Kalmayın!
Depresyon
uzman psikolog, bursa, kükürtlü, çocuk psikolojisi, ergen psıkolog, sınav kaygısı, gelişimsel danışmanlık, anne baba tutumları, okul korkusu, beslenme ve yeme bozukluk, disıplin ve sınır koymma, öfke nöbetleri, dışa atım bozuklukları, enüresiss, encopresis, çocukluk korkuları, parmak emme, tırnak yeme, bosanma, ölüm, ölüm yas, kayıp, ders çalışma, ozguven, aile içi çatışma, iletişim problemleri, iletişim, travma, ders basarısızlıgı, mesleki yönlendirme, ilişki sorunları, arkadaş, karsı cıns, akademık yonlendırme, ruhsal sıkıntılar, panik atak, gebeliğe uyum, annelıge uyum sorunları, ıs yerı stresı, tükenmişlik, depresyon, fobi, kaygı bozuklukları, iki uçlu duygudurum bozuk, evliliğe hazırlık, boşanma, aldatma, evlilikte kişilik çatışma, çocuk sahibi olamama, ikinci evlilikler

15:08
Top