2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Tuba GÜNGÖR ASLAN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

18

[Uzm.Psk.Tuba GÜNGÖR ASLAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuba GÜNGÖR ASLAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

24
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Tuba GÜNGÖR ASLAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tuba GÜNGÖR ASLAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzman Psikolog Çocuk Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti Aile Evlilik ve Çift Danışmanı

Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Makaleleri Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

Tuba GÜNGÖR ASLAN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Özgeçmişi
1984 Bursa doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı Ardından 2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimine başladı . Eğitimi esnasında Türkiye’nin yakından tanıdığı Prf.Dr.Özcan Köknel,Prf.Dr.Haluk Yavuzer ,Prf.Dr.Adnan Kulaksızoğlu,Prf.Dr.Numan Kurtulmuş ,Prf.Dr.Betül Aydın gibi duayen hocalardan dersler aldı. 2007 yılında Prf. Dr. Özcan Köknel danışmanlığında” Üniversite Öğrencilerinde Mükemmeliyetçiliğin Çeşitli Değişkenlere Göre İncelenmesi “ adlı tezini tamamlayarak mezun oldu ve psikolog ünvanı aldı. Mezuniyeti sonrasında, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme kurumu Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası ve Dönüşüm Konağı Başarı Psikoloji Enstitüsünde psikolog olarak görev yaptı. Bu süre içerisinde psikolojinin farklı konularıyla ilgili makaleler kaleme aldı ve makaleleri birçok internet sitesinde yayınlandı...[Devamı...]

Tuba GÜNGÖR ASLAN Tavsiye Yazıları Tuba GÜNGÖR ASLAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Büşra (Danışan)
 IP: 5.176.109.WC

11-06-2017
 TavsiyeNo: 97283
İki ay olucak neredeyse Ve Tuba hanım ciddi anlamda değişiklikler yarattı benimle onun danışmanı olmak size güç veriyor herkese tavsiye ederim onunlayken kendinizi diken üstünde hissetmiyorsunuz aksine hemen bir çırpıda sakladığınız veya içinde bastırılmış olan duygularınız ortaya çıkıyor iyi ki onun danışanıyım iki ayda bu kadar ilerleme kat etmek cidden güzel bir şey çok teşekkür ediyorum burdan Tuba hanıma mutlaka onunla konuşmalısınız cidden çok daha iyi hissediyorsunuz
     2 Beğeni    

 E.K. (Danışan)
 IP: 217.131.216.ZYC

26-11-2016
 TavsiyeNo: 92330
Tuba hanımı herkese tavsiye ederim. Çünki; Hayatımın en yorgun bezgin ve çıkmazda olduğu dönemde duvalarımı yıkarak hayatıma ışık tuttu. İlk görüşmemizde pozitif enerjisi ve duruşuyla güven verdi. Öyleki teknoloji hastası ve ergenlik dönemindeki oğlumu da kendisine emanet edebilecek kadar. Ve bu konuda ki tecrübesi tartışılmaz. Oğlumun bu döneminde bize destek olduğu için ve hayatımın her dönemine geçmişe ve geleceğe daha güzel bakmam için yadımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayatında yeni bir ışık yeni bir yol arayan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 176.55.61.YDY

08-11-2016
 TavsiyeNo: 91798
Tuba hanımla tanışmam Yen'i bir başlangıç oldu benim için.Bir arkadaşımdan daha önce duymuştum Tuba hanımı. Yardım aldığını ve çok memnun kaldığını biliyordum. Zor oldu ama bende gitmeye karar verdim. Kendimle ilgili problemlerimi çözemiyordum. Bana bu konuda çok yardımcı oldu ve kendimi tanımamı sağladı. Yeni bir bakış açısı kazandırdı hayatıma. Artık sorunların karşısında güçlükle durabiliyorum. En önemliside daha mutluyum. Ona çok teşekkür ediyorum. Bana çok yardımcı oldu. İyi bir psikolok arayanlara Tuba hanımı tavsiye edebilirim. Güler yüzlü neşeli sabırlı ve samimi biri işini severek yapan iyi bir psikolog. Tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Selin (Danışan)
 IP: 176.55.49.YZ

21-05-2016
 TavsiyeNo: 88086
Aile içi problemlerim vardı ve gerçekten zor bir ergenlik geçiriyordum ilk başta piskolağa gitmekten çok korktum ama sonra gittiğimde güler yüzlü oluşu samimiyetli anlayışlı ve becerikli olusu çok hoşuma gitti en önemlisi de bana doğru yolu gösterdi güzel tavsiyeler verdi ve birde insanın hiç tanımadığı biriyle dertleşmesi kadar guzel bisey yokmus bunu öğrendim Tubağ Güngör Aslan 'ı tavsiye ediyorum verdiği tavsiyeler içinde ona çok teşekkür ediyorum..
     3 Beğeni    

 İrem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.177.195.LW

10-03-2016
 TavsiyeNo: 86453
Ergenliğimin en zor zamanlarında ve yaşadığım sınav stresi yüzünden psikoloğa gitmeye karar verdim. Tuba Hanım'ı internet üzerinden buldum. Seanslara başladık ve sorunlarla başa çıkmam da çok yardımcı oldu,kendimi rahat bir şekilde ifade edebildiğim nadir insanlardandır. Zor zamanlarımda yanımda oldu bana yol gösterdi ve ergenlik dönemimi daha rahat atlatmam da yardımcı oldu. güler yüzlü ve samimi oluşu insana güven veriyor. Çevreme de kendisini tavsiye ettim yardımlarından dolayı ona çok teşekkür ederim ve kesinlikle herkese tavsiye ederim...
     2 Beğeni    

 Elif VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.215.37.ZZB

06-03-2016
 TavsiyeNo: 86345
Aile içi problemlerim çok vardı ve ister istemez bunu iş hayatıma ve çevreme de yansıtıyordum. Tuba hanımı bir arkadaş vasıtasıyla buldum hemen numarasını alıp aradım ve hemen seanslara başladık. En zor zamanlarımda yanımda oldu ve bana yol gösterdi. Çok kısa bi zamanda sorunlarımı çözmeme yardımcı oldu. Duruşu, konuşma tarzı ve güler yüzü insana güven veriyor. Kendisi doktorum dışında aynı zamanda benim arkadaşım oldu. Bi çok arkadaşıma ve çevreme de Tuba hanıma gitmesi için tavsiyede bulundum. Ergenlik dönemini zor atlatan ve ya hayatında problemleri olan bir çok kişiye kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Müberra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.243.2.Z

05-11-2015
 TavsiyeNo: 82883
Tuğba Hanım ile arkadaş vasıtasıyla tanıştım. Kendisini 2 senedir tanıyorum. Güleryüzü duruşu ve tavırları insana güven veriyor. Mesleğinde profesyonel olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman kendisinden fikir aldığım olmuştur. Problemlerimizden kurtulmanın en önemli ilk yolu kendimizi doğru anlatabilmek ile başlar. Bursa'da yaşayan insanlara özellikle tavsiye ederim. Psikoterapi sürecinde kendisinden çok memnun kalacaklarına emin olabilirler.Tuğba Hanım 'a gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     2 Beğeni    

Cihan ÇELİK Fotoğraf  Psk.Cihan ÇELİK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-11-2015
 TavsiyeNo: 82804
Tuba'yı 2008 yılından beri tanıyorum. Üniversite bittikten sonra meslektaş olarak fikir alışverişinden bulunduğum biri olmuştur. İstanbul'da mesleğini danışmanlık merkezlerinde sürdürmüş ve olumlu şekilde ilerlemiş bir profesyoneldir. Şu anda Bursa'da mesleğine devam etmektedir. Tuba psikoterapi sürecinin hassas olduğunun farkına olan ve bu doğrultuda mesleğine devam eden bir uzmandır. Süreci sağlıklı şekilde sürdüren, yerinde, zamanında kararlar veren ve danışanıyla sürekli iletişim halinde olan bir profesyoneldir. Bursa'da yaşayan insanlara özellikle tavsiye ederim. Süreçten çok memnun kalacaklarına emin olabilirler.
     4 Beğeni    

 Esra CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.167.YY

16-02-2015
 TavsiyeNo: 76131
Ergenliğim en buhranlı döneminde, hiç arkadaşım olmaması üzerine annemle beraber psikologa gitmeye karar vermemiz sayesinde tanıştım Tuba Abla ile. Güler yüzü ve sıcacık muhabbetiyle gönlümü kazandı. Onun sayesinde ilişkilerimi geliştirdim, bir sürü arkadaş edindim. O her türlü konuda hiç çekinmeden konuşabilecegim, anlayamadığım şeyleri bana açıklayan, hata yaptığımda doğruyu bulmama yardım eden ve doğru yaptığımda da beni büyük bir coşkuyla destekleyen; bir birey olma yolunda bana en cok yardımci olan kişi. Bence herkesin hayatında böyle birine ihtiyacı var. O cok sevimli, anlayışlı, konuşkan ve ben onu cok seviyorum.
     5 Beğeni    

 Pınar Ayna (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.155.114.FF

01-02-2015
 TavsiyeNo: 75686
Tuba hanım, gerçekten harika bir insan ve terapist.Son derece pozitif ve güler yüzlü.Çok az tanıdığınız veya hiç tanımadığınız birilerine, bu kişi bir uzman dahi olsa iç dünyanızı açmak oldukça güç bir şeydir. Tuba hanımın, profesyonel ama bir o kadarda içten ve pozitif yaklaşımı, kendinizi ifade etmenizi çok kolaylaştırmakta. Bence iyileşmenin veya problemlerimizden kurtulmanın en önemli basamağı kendimizi doğru anlatabilmek.Sonrası zaten kolay, çünkü Tuba hanım bu konuda oldukça başarılı. Benim çok ciddi ve artık başa çıkmakta zorlandığım bir panik atak problemim vardı.Tuba hanımdan aldığım destek ile çok kısa bir zamanda çözüldü. Bu sorunun sadece konuşularak hallolabileceğini hiç düşünmezdim ama doğru terapist ile çözülebiliyormuş. Bu nedenle Tuba hanımı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    

 ö.k. (Danışan)
 IP: 212.253.111.YB

31-01-2015
 TavsiyeNo: 75662
Cok zor bir dönem geçiriyordum ve sıkıntılarım o kadar üst üstüste gelmişti ki cıkıs noktası bulamıyordum Bir kaç kere başka kişilerden destek almama ragmen hiç bir olumlu etki görmemiştim.Psikolog destegi almaya artık sıcak bakmıyordum fakat bir arkadaşım Tuba hanımı ısrarla tavsiye etti.Aslında umutsuzca gitmiştim fakat daha girer girmez onun pozitifliği enerjisi ve güler yüzlülügu ön yargılarımın gitmesini sağladi.Diğer bir önemli konu ise isini çok profosyonelce yapmakta ve cok donanımlı.Bana her konuda yardımcı oldu ve hiç birakmadı.Kesinlikle Tuba hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 sevgül (Danışan)
 IP: 88.228.118.YFW

29-01-2015
 TavsiyeNo: 75575
çok yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine oğlumu götürdüm.bizim aile problerimiz olduğu için ve derslerinde başarısız olduğu için arkadaşımın tavsiyesi üzerine götürdüm ve çok iyi gelişmeler oldu cok aşırı dikkat dağınıklığı olduğu ortaya cıktı ve tuba hnm sayesinde başka hekimdende yardım alarak oğlum için cok ıyı gelişmeler oldu bunun yanı sıra tuba hnmla görüşmelerimizde devam etti bunun sonucunda oğlumun yaşam tarzı değişti.artık düzenli uyku,ders ve oyun saatlerimiz var.allaha şükür artık ben oğlumu oğlumda beni anlayabiliyor.çok tşkler tuba hnm...
     4 Beğeni    

 Hkn (Danışan)
 IP: 78.172.11.YZD

29-01-2015
 TavsiyeNo: 75570
Yaklaşık olarak bi 6 sene süren madde bağımlılığımdan ve bununla birlikte gelen özgüven kaybımdan ötürü Tuba hanımdan destek almıştım. Odasına ilk girerken daha önce gidip memnun kalmadığım psikologlar gibi olur diye umutsuzdum acıkcası ama sohbetimizin daha ilk 5 dakikasında sanki yıllardır tanıdıgım bi dostumla biseyler paylasıyor sohbet ediyormusuz gibi bi hava büründü cok güleryüzlü ve cok canlı bi enerjisi var bende bu sıcaklıgı alınca yaklasık olarak bi 40 dakika hic susmadım. Klasik olan seylerden cok uzak yapamayacagım seyleri söylemedi de napabilirizi konustuk beraber cözüm yolu aradık cok keyifli ve cok faydalı oldu. Madde bagımlılıgım kalmadı ama hala görüsüyoruz. Üniversite icin sehir dısına gittigimde bile telefonla irtibat kurup durumumdan haberdar oluyordu kısacası bi uzmandan cok daha öte bi insan cevreme ve bu yazıyı okuyan herkese siddetle tavsiye ediyorum. Bi psikolog degilde bir dost tanımak isteyen herkes Tuba hanımın yanına gitmeli bence.
     5 Beğeni    

 süleyman (Danışan)
 IP: 176.238.26.Y

24-01-2015
 TavsiyeNo: 75406
Kendisine internet sitesinden ulastim. Yeni evliyim ve evlendigim gunden beri aksilikler hep bizi buldu tuba hanimin ypl gostermesiyle.bu zorlu sureci en az aciyla atlatmaya calistim.ve atlarrimsa beni en cok cazp eden guleryuzlulugunun yani sira fiyatinin cokuygun olmasi seanslarin yani sira ozel hayatimin hr dakikasinda bana yardimi dokunan tuba hanim esimede ayriyetten yardimci oldu ve ailevi sorunlarimizi profesyonelce atlatti. Ne kadar zorlu bi hayatiniz olursa olsun tuba hanim bu zorluklari kolaylastirip hayati bize guzel bakmamizi sagliyor. Tanidigim yakin arkadssimada tavsiye ettigim tuba hanim onada sosyofobisini yenmesine yardimci oldu. Yaptigi butun yardimlarindan samimiyetinden oturu kendjsine cok tesekkur ederim ve gonul rahatligiyla herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Fulya (Danışan)
 IP: 46.221.35.ZD

19-01-2015
 TavsiyeNo: 75194
Hayatimin en zor gunlerinde yanimda oldugu ve elimi tuttugu icon ona tesekkur ederim. Kendisiyle tanistigimda sorunum ne oldugunu bile anlayamiyordum. Evime gidermis gibi yanina gittim hala beni en yskin dostum gibi arar ve emijim beni hala tedavi ediyor kendimi cok ozel hissetmeme yardim ettigi icin Tuba Gungor Aslan a cok tesekkur ederim. Ailemin devamliligi ve isyerinde huzur bulmak adina tavsiye ediyorum. Toplumun en minik kurumu olan aileyi kisisel rol model olusu da buyuk bir sans bence insanlara mevcut yasamlariyla ornek olarak kocaman bir ailenin parcasi hissettiren psikologum a cok tesekkur ediyorum.
     3 Beğeni    

 Banu ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.253.107.ZZB

25-12-2014
 TavsiyeNo: 74481
Tuğba Hanımla referans vesilesi ile tanıştım.Kendisine tedaviye gelen bir arkadaşım tavsiye etti.Gerçekleştirdiğim ilk ziyarette kendisi ile tanışma imkanı buldum.Oldukça güleryüzlü bir bayan,duruşu ve tavırları insana güven veriyor.Ondan sonraki süreçte tedaviye gittim.Beni dinleyişi,yol gösterişi oldukça motivasyon sağlayıcıydı.Seans esnasında sakinliği,güleryüzlülüğü,güven verici yapısı beni etkiledi.Sat yesinde 3 seans sonrasında çok daha iyi durumdayım.Herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 nuray (Danışan)
 IP: 176.238.23.YL

08-12-2014
 TavsiyeNo: 73930
Yaklasik uc ay once internet sitesinden kendisine ulastim ve cok memnun kaldim.bundan once bursadaki bir cok psikologdan yardim aldim ama bir fayda goremedim. Fakat tuba hanim sayesinde yeni bir bakis acim olustu.gittigim doktorlardan bazilarinda bana karsi ilgisiz ve umursamaz bir tavirlar gordum.mesleki deneyimi ve bunu danisanlarina aktaris sekli guler yuzlu ve sempatik tavri diger meslektaslarindan onu ayiryor.ciddi panik atak krizleri yasiyordum bunlar yok denecek kadar azaldi ve hersey onun sayesinde yoluna girdi.yardimlarindan dolayi tesekkur eder ve herkese tavsiye.ederim..
     5 Beğeni    

 Reyhan (Danışan)
 IP: 88.243.7.L

21-02-2008
 TavsiyeNo: 8906
Kendisiyle çocuğumun gittiği anaokulunda tanıştım. Çocuğumla yaşadığımız bazı davranış sorunları (tırnak yeme, alt ıslatma vs.) üzerine özel görüşmelerle kendisinden bireysel yardım da aldım. Son derece memnun kaldım. Bidiğim kadarıyla "Çocuk ve Ergen Psikoloğu". Pratik çözümlerle hayatımızı kolaylaştırdı. Ayrıca seans ücretleri astronomik değil. Güleryüzlü ve samimi bir bayandı. Sadece çocuğumla değil tüm ailemiz olarak bizimle de ilgilendi. Genç olmasına rağmen aldığı eğitimlerle kendisini çok iyi yetiştirmiş ve çok tercih edilen bir psikolog. Tavsiye ederim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     17 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzman Psikolog Tuba Güngör Aslan
Kükürtlü Mah. Oulu Cad. Oylum Çiğdem Sitesi No:25 A Blok Kat:3 D:14
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 836 49 60
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Tuba GÜNGÖR ASLAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuba GÜNGÖR ASLAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
2 Diğer Video
Sessiz Kalmayın!
Depresyon12:39
Top