2007'den Bugüne 82,701 Tavsiye, 26,143 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!H. Burcu TATOĞLU
Psikolojik Danışman - Antalya
Psk.Danışman

H. Burcu TATOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

H. Burcu TATOĞLU

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Dnş.H. Burcu TATOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
H. Burcu TATOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

H. Burcu TATOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar H. Burcu TATOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Serhat MAVRUK
Serhat Mavruk sadece meslektaşım değil aynı zamanda sınıf arkadaşımdır. Okul hayatı boyunca her zaman rahat, stressiz (onun rahatlığı bende strese se...
Seda KAYAUzm.Dyt.Seda KAYA
kendisini tanıdığım süre boyunca hep başarılı olduğuna şahit olduğum 12 yıllık dostum seda hanım. Hem yakınlarına hemde danışanlarına ilgiyle, anlayış...

H. Burcu TATOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kanser hastaları ve ailelerine psikolojik danışmanlık
Cinsel İşlev Bozukluğu
Depresyon
Kayıp-Yas
Obezite
Dinamik Yönelimli Psikoterapi

H. Burcu TATOĞLU'nun Makaleleri H. Burcu TATOĞLU'nun Makale ve Yazıları
1 Makale

H. Burcu TATOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Dnş.H. Burcu TATOĞLU'nun Özgeçmişi
1985 yılında Antalya’da doğdum. Ortaöğretimini Adem Tolunay Anadolu Lisesinde tamamladım.
2008 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun olarak Psikolojik Danışman ünvanını aldım. Lisans öğrenimimin 2006-2007 güz dönemini Almanya Bremen Üniverstesinde “Almanya’ya Yerleşen Türk öğrencilerin (ilköğretim-ortaöğretim)Uyumu “ projesi ile tamamladım.
2008-2009 Andeva Doğu Garajı Tıp Merkezinde Psikaytrist Dr.İbrahim Ateş ile birlikte Psikolojik Danışma birimini oluşturdum ve burada çalıştım. Daha sonra Dr. İbrahim Ateş’in kurduğu Nevrotik Psikiyatri ekibine katıldım.
2009-2010 ,2 dönem Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv Bölümün Psikoloji Derslerine Misafir Öğretim Görevlisi olarak katıldım.
2010 Cinsel işlev bozukluğu ve tedavileri konulu çeşitli eğitim seminerlerine katıldım ve CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği) Cinsel Terapi 1. modulünü tamamladım....[Devamı...]

H. Burcu TATOĞLU Tavsiye Yazıları H. Burcu TATOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Psk.Dnş.Serhat MAVRUK
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-04-2015
 TavsiyeNo: 77738
Üniversiteden sınıf arkadaşım olan Burcu Tatoğlu, okul yıllarındaki mesleki merak ve çalışkanlılığını hala sürdürmektedir. İdeallerine sıkıca bağlı, mesleki gelişimine çok önem veren, yeniliklere açık ve alanda tanıdığım en donanımlı psikolojik danışmanlardan biridir. Danışanlarına karşı içten, saygılı ve sorumluluk duygusu yüksektir. Yaptığı çalışmalar ve projelerle Antalya'da adından sıkça bahsettiriyor ve danışanlarından aldığı olumlu geri bildirimleri fazlasıyla hakediyor. Bir meslektaşı olarak başarılarının devamını diler, yardım arayışında olan kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

Sevilay ZORLU Fotoğraf  Dr.Sevilay ZORLU
Antalya - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-03-2015
 TavsiyeNo: 77566
Burcu Hanım duyarlı, hassas, düşünceli, etik ilkelere bağlı, özverili ve mesleğini çok seven idealist kendini geliştirmeye açık bir kişidir. Burcu Hanım’ın danışanlarını anlama ve çözüm bulma yolundaki özverisine ve çabasına birçok sefer şahit olmuşumdur. İyi bir dinleyicidir. Bu olumlu özelliklerinin danışanlarına da çok fayda sağlayacağına inanmaktayım. Bunun yanında kendini geliştirmek için sürekli eğitimlere katılmakta ve bilgi birikimine yeni bilgiler katmaktadır. Onu tanıyan pek çok kişiden kendisi hakkında olumlu yorumlar duymuşumdur. Eğer kendinizi tanımak ve daha nitelikli bir yaşama adım atmak istiyorsanız Burcu Hanım’ı tavsiye ederim.
     Beğenin    

Seda KAYA Fotoğraf  Uzm.Dyt.Seda KAYA
Antalya - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-07-2011
 TavsiyeNo: 43056
Burcu Tatoğlu canım arkadaşım, can dostum benim.. onu tanıdığım 1996 yılından itibaren, arkadaşlığımızı gün geçtikçe daha da pekiştiridiğimiz, dostluğumuzun artık her şeyden öte olduğu önemli insandır hayatımda! Tüm öğrenimlerimizde beraber iken, meslek seçimlerimizde ayrı yollardan yürdüğümüz arkadaşım, çok ilgi duyarak ve çok isteyerek seçtiği mesleğinde, emin adımlarla ve sürekli kendisini geliştirerek başarılı bir şekilde ilerlemektedir. İlk başta çok güvenilir bir arkadaş olduğunu söyleyebileceğim Burcu hanım, kişilik özellikleri ile bütünleştirdiği mesleki becerisi ile de çok başarılı bir psikolojik danışmandır. onun yakınlarında olduğum sürece her konuda danışmanlığını alabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum ki, her hangi bir konuda psikolojik destek almak isteyen herkesi ya da şöyle sölemeliyim ki, yakın ve samimi sohbet ortamında danışmak istediğiniz birisini arıyor iseniz, çözüm bulamadığınız konular var ise ya da herhangi bir sebepten çıkmazda iseniz, Burcu Tatoğlu tüm bilgisi, güveni ve samimiyeti ile sizin için doğru bir adres olabilir..
     1 Beğeni    

 Z.A. (Danışan)
 IP: 78.161.74.BJ

25-09-2008
 TavsiyeNo: 15587
Burcu Hanım'ın bir danışanı olarak söyleyebilirim ki kendinizi onun yanında çok rahat hissediyorsunuz. Sanki çok uzun zamandır tanıdığınız biri gibi. Danışmanlık aldığınız konularda da sizin mümkün olduğunca kendinizi sorgulamanızı ve yanıtlara daha kolay ulaşmanızı sağlayan tarzı ile beklentimin üstüde bir danışmanlık hizmeti aldım. Ayrıca Burcu Hanım, geniş vizyonu ile onun danışanı olduğum süresince, benim göremediğim açılardan olaylara bakmamı sağlayarak bana çok yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

İbrahim ATEŞ Fotoğraf  Dr.İbrahim ATEŞ
Antalya - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-09-2008
 TavsiyeNo: 15005
Kendisinin, ruh sağlığı üzerine çalışan profesyonellerde bulunması gereken duyarlılığa ve dinginliğe fazlasıyla sahip olduğunu, bu yönlerinin yüksek mesleki motivasyonla birleşmesi sonucunda ortaya başarılı ve etkili bir performans çıktığını düşünüyorum. Mesleğini severek yaptığını ve çözümlenmesi gereken soruna tamamen odaklandığını görürsünüz. Etik bir duruşu vardır. Kendisiyle kolay iletişim kuracak ve anlaşıldığınızı hissedeceksiniz. Kısaca ifade etmek gerekirse, başarılı, idealist bir profesyoneldir.
     12 Beğeni    

H. Burcu TATOĞLU'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Dans-sinema-seyahat-resim(karakalem)


H. Burcu TATOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği
CETAD


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı, Rüyam Kent 1 Sitesi, C Blok , Daire 3
Antalya
(Laura Avm Kapısı Karşısı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 602 08 02
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

H. Burcu TATOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca-İngilizce


H. Burcu TATOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

H. Burcu TATOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-09:13
Top