2007'den Bugüne 91,472 Tavsiye, 28,076 Uzman ve 19,897 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Funda AYHAN
Psikolojik Danışman - Yurtdışı

Funda AYHAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda AYHAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

36
(%83.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Funda AYHAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Funda AYHAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice TOPÇU ERSOYDr.Psk.Hatice TOPÇU ERSOY
Hatice Hanımla üniversite yıllarından beri tanışırız. Kendisi son derece çalışkan, azimli ve yetenekli bir psikologdur. Mesleğini son derece ciddiye a...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Amacımız, Londra`da sorunlarla baş edemez duruma geldiğinizde kendinizdeki ve çevrenizdeki gerekli kaynakların farkına varmanızı, kendinize olan güveninizi kazanmanızı, kendi kararlarınızı verebilecek becerileri edinmenizi sağlamaktır.
 
Funda AYHAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Funda Ayhan Consulting & Training
7a Cresset Road E9 6sf London
Yurtdışı
(Lütfen randevu için uzmpskfundaayhan@gmail.com adresine email atınız. Randevusuz görüşme yapılmamaktadır.)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1978 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Funda AYHAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
+ Yetiskin bireysel terapi,
+ Aile - İliski sorunlari,
+ Özgüven Geliştirme
+ Karar verme
+ Kendini anlama
+ Kişisel gelişim
+ Yaşam ve Performans Koçluğu

Funda AYHAN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Funda AYHAN'ın Özgeçmişi
"2002 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı'nda yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2005 yılında bu programı bitirmiştir. Avrupa Konseyi Demokratik Liderlik programı mezunudur (Council of Europe, DLP Alumni). Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Günümüze kadar, eğitmen ve müdür olarak bir özel eğitim kurumunda, uzman psikolog olarak özel bir psikiyatri kliniğinde ve Emniyet Müdürlüğünde çalışmıştır.

Lisans eğitimi süresince gelişim psikolojisi alanına yoğunlaşmış ve psikolojik danışmanlık alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca İş Yönetimi alanında Londra'da ikinci uzmanlığını tamamlamıştır.

Profesyonel gelişimini Londra'da yaşam ve iş koçluğu eğitimleri ile devam etmektedir.

Londra'da yaşayan genç profesyonellere ve öğrencilere yönelik psikolojik danışma ve koçluk hizmeti vermektedir.

Funda AYHAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Basak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2016
TavsiyeNo: 86547
Bir kac ay once depresyon belirtileri gosterdigimi fark ederek kendime beni depresyondan kurtaracak yollar ararken esimin arastirmalariyla Funda Hanim ile tanistim.Sure gelen vize sorunlarim ve aile ozlemimden kaynaklanan sorunlar yasiyordum ve ofke kontrolu konusunda sikintilarim vardi ayni zamanda cok karamsardim ; yaklasik 7 seans gibi kisa surede depresyondan ciktim ve tekrar basima gelirse nasil kurtulurum bunlari ogrendim, artik ofkemi Daha kolay kontrol altina alabiliyorum ve hayat konusunda daha olumluyum.Ben kisa surede cok yol katettim Funda Hanim saysinde bu yuzden sikintilar yasayan herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Hatice TOPÇU ERSOY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27675
Funda Ayhan İstanbulda yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır. Kendisi ile üniversiteden bu yana tanışıyoruz. Funda hanım mesleğinde çok başarılı ve yaptığı işe çok önem veren bir uzmandır. Mesleki eğitim ve seminerleri takip ederek bilgi ve becerilerini sürekli gelişitirir. Danışanları ile çok yakından ilgilenir ve onlara yardımcı olabilmek için farklı bakış açıları sunar. Arkadaşlarına karşı da çok destekleyici ve ilgilidir.
     2 Beğeni    
Y. Çelik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27057
17 Yaşında bir oğlum var. Son zamanlarda sürekli içine kapanık bir haldeydi. Bizimle çok az iletişim kuruyor ve çok az şeyi bizimle paylaşıyordu. Aslında bu davranışlarını sadece bize karşı sergilemiyordu. Okuldaki arkadaşlarına ve öğretmenlerine karşı da aynı şekilde davrandığını gözlemliyorduk. Kendi geleceği ile ilgili düşüncelerinin de tutarsız olması bizi endişelendiriyordu. Bir iş arkadaşımın tavsiyesi ile Funda Hanım ile tanıştık ve oğlumla tanıştırdık. İlk bir-iki seansta; birşeylerin değişeceğini, oğlumuzun normal bir ergenlik dönemi geçirmeye başlayacağını ve daha mutlu olacağını hissettik. Aradan 4 ay geçti. Oğluma, benim en değerli varlığıma sağladığı fayda için Funda Hanım'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Ergenlik çağında bir çocuğu olan herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
C.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26989
Merhaba, Funda Hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıdım. Hayatımın her alanında mükemmelliğe alışmış olduğumdan (bunu Funda hanımla yaptığımız görüşmeler sırasında öğrendim) bir süre önce iş hayatımda ve erkek arkadaşımla yolunda gitmeyen şeyler beni inanılmaz derecede bunaltmaya başlamıştı. Herşey ve herkes sanki benim kötü olmamı istiyor ve bekliyor gibiydi. Kendi işimi kendim halletmeye çalışırken bir uzmana başvurmayı kabullendim, ne mutlu ki bu kararı vermişim. Yaptığımız ilk görüşmenin sonunda Funda hanımdan çok olumlu bir enerji almıştım, ve görüşmelerimize devam ettik. Beni gerçekten anladığı ve sorunlarıma çok farklı çözümler bulmamı sağladığı için ona ne kadar teşekkür etsem az. Esnek kişiliği, sıcakkanlılığı ve pratik zekasıyla bence alanında özel biri Funda Hanım. Çıkış yolunda size ışık tutacak birine ihtiyacınız varsa kesinlikle ama kesinlikle Funda Hanımı tavsiye ediyorum. Teşekkürler..
     3 Beğeni    
Mustafa YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26967
O gitti, ben bittim. Hayallerim, amaçlarım, gelecek planlarım...hepsi ayrılığın hüznünde kaybolup gitti. Hayatımın tamamen anlamsızlığı bir anda arkadaşlarımın zorlaması ile hiç faydası olacağına inanmadan zorla Funda hanımla görüşmeye gittim. Daha ilk seansta "bunun bana ne faydası olacak ki" önyargımı yıkmayı başardı. Seanslar ilerledikçe zihnimdeki karamsarlık hafiflemeye, gelecekte bir ışık belirmeye başladı. Eğer Funda hanımla hiç tanışmamış olsaydım muhtemelen ya işi gücü bırakmış bir ayyaş olacaktım ya da depresyonun en derin anında kendimi bir arabanın altında bulacaktım. İnsanlara olan inancı, iyi niyeti ve yardım etme isteği ile hayatımı değiştirdi. Buradan kendisine teşekkür etmek istiyorum. Benimle aynı durumda olan ya da yardıma ihtiyacı olanlara kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Funda AYHAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Yaşam Koçluğu, Kişisel Gelişim


Funda AYHAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
British Psychological Society
Avrupa Konseyi Demokratik Liderlik Programı

Funda AYHAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Funda AYHAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice TOPÇU ERSOY
Dr.Psk.Hatice TOPÇU ERSOY
Hatice Hanımla üniversite yıllarından beri tanışırız. Kendisi son derece çalışkan, azimli ve yetenekli bir psikologdur. Mesleğini son derece ciddiye a...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Funda Ayhan Consulting & Training
7a Cresset Road E9 6sf London
Yurtdışı
(Lütfen randevu için uzmpskfundaayhan@gmail.com adresine email atınız. Randevusuz görüşme yapılmamaktadır.)
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1978
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Funda AYHAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Funda AYHAN Mesleki Videolar Videoları
-

01:03
Top