2007'den Bugüne 81,143 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,066 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mustafa ERYOLDAŞ

Şehir

Gaziantep

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Dnş.Mustafa ERYOLDAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mustafa ERYOLDAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMustafa ERYOLDAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mustafa ERYOLDAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Engin LAPPsk.Engin LAP
Engin bey çocuk değerlendirme testleri ,bireysel testler yetişkin danışan ,dil konuşma ,dikkat eksikliği ,yaygın gelişimsel problemler ve psikolojik d...
Mehmet Reşit ERYOLDAŞPsk.Mehmet Reşit ERYOLDAŞ
Mehmet bey özellikle özel eğitim alanında ciddi eğitimler almış kendisini geliştirmiş bir uzmandır.asperger,atipik otizm,rett sendromu ,konuşma bozukl...

Mustafa ERYOLDAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Özel Eğitim
Eğitim Danışmanlığı
Psikolojik Danışmanlık
Aile Danışmanlığı
WİSC-R
HİPNOTERAPİ
BİLİŞSSEL TERAPİ
Mental Aritmetik
Otizm
Asperger
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite

Mustafa ERYOLDAŞ Tavsiye Yazıları Mustafa ERYOLDAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 MEHMET UĞUR YILDIZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.105.ZYW

16-04-2013
 TavsiyeNo: 60007
Mustafa bey, Mesleki yeterlilik anlamında alanında örnek alınabilecek nadir pskolojik danışmanların başında gelmektedir.Onun olaylara karşı soğukkanlı duruşu danışanlarına güven verirken, iletişimdeki sıcaklığı, danışanlara rahat bir iletişim imkanı sunmaktadır. Mustafa beyin en önemli özelliği , sistemli ve dökümantasyon - analiz açısından profesyonel olmasıdır. Onun her danışanıyla ilgili özel bir dosya, uyguladığı testler ve sonuçları düzenli koruması bir çok psikolojik danışmandan onu üstün kılıyor. Özellikle aile terapisi,depresyon ve duygu durum bozukluklarına davranışçı ve çözüm odaklı terapi yaklaşımıyla kısa sürede etkin sonuçlar alan uzmandır.
     1 Beğeni    

 Ayşe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.228.YJC

01-03-2013
 TavsiyeNo: 58473
Mustafa Bey; İnanılmaz derece samimi, içten, sakin tavrıyla insanı da rahatlatan, güler yüzlü bir insan. Gerek konuşma terapisiyle gerekse yaptığı testlerle dalında gayet başarılı. Hiçbir zaman maddiyata önem vermeyen tamamiyle danışmanının kendisinden güler yüzlü ve rahatlamış bir şekilde ayrılmasını isteyen biri. %100 olumlu, mutlu sonuçlar alacağınızdan eminim. Her şeyden önce ekibiyle birlikte oldukça güleryüzlü ve sıcak bir şekilde karşılanacaksınız ve ortam son derece rahatlatıcı ve huzur verici. Mustafa Bey' e ömür boyu başarılar diliyorum. Daha doğrusu şuan ki başarısının ömür boyu sürmesini diliyorum.
     3 Beğeni    

 ÖMER (Danışan)
 IP: 88.249.60.ZJ

26-12-2012
 TavsiyeNo: 56627
Bazı anlar olur içinden çıkamazsın, bazı durumlar olur kimseye anlatamazsın ne annene babana ne de arkaşına ne de başka birine. Böyle zamanlarda insanlar konuşmak için birini ararlar çünkü anlatacakları şeyler en özel en hassas oldukları konulardır. Karşınıza kolay çıkmayan hatta güzel bir söyleyişle nesli tükenmekte olan bu tür insanları bulunca vazdeçmek imkânsız olur. Böyle bir durumum olduğu zaman tanıştım mustafa bey’le. Sadece danışmanlık hizmeti almadım kendisinden hayatıma yön verecek beni tekrar yaşamaya dönderecek kelimeler cümleler aldım. Eğer sizde böyle bir durumdaysanız ve yaşamınızda böyle bir değişiklik istiyorsanız şiddetle gitmenizi tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 engin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.172.ZBF

11-11-2012
 TavsiyeNo: 55425
Mustafa bey insana güven veren bir kişilik yapısına sahip. Bu güven sayesinde insan iç dünyasına ait gizli duygu ve düşünceleri rahatlıkla kendisiyle paylaşabiliyor. Anlaşılmayan yabancı kelimeler kullanmadan akıcı ve duru bir konuşması var. Ayrıca olaylara yaklaşımı ve çözüm önerileri çok verimli. Olaylara diğer insanlardan farklı bir şekilde bakarak kimsenin aklına gelmeyen farklı çözümler üretiyor. Boş sözlerle vakit öldürmeyen, dolu dolu ve anlaşılır iletişim becerisiyle kişinin ihtiyacı olan yardım hizmetini en güzel şekilde yerine getiren bir uzmandır.
     7 Beğeni    

 ERGÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.248.YZ

26-06-2010
 TavsiyeNo: 34086
Alanıyla ilgili araştırmalar yapan çok iyi bir psikolojik danışman testler konusunda mesleki yönlendirme sınav başarısı özel eğitim alanında çok tecrübeli ankara ünv. pdr mezunu bi arkadaş.Sorumluluk sahibi,işini ciddiye alan başarılı,iş disiplini olan bir kişidir.Aldığı öğrencilerde gelişme gözlenmektedir.Güleryüzlü ve sıcakkanlı bir insandır.Davranışlarını yerine göre ayarlamasını bilir.Farkındalık yaratır.Sorumluluklarını bilir.İşini ciddiyetle yapar.BU kişiyi üç sıfatla tanımlayacak olursam;çalışkan,sorumluluk sahibi,disiplinli olarak tanımlarım.
     35 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Birleşim Özel Eğitim Merkezi
Www.Birlesimrehabilitasyon.Com
Gaziantep

Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1982
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Birecik
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Mustafa ERYOLDAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mustafa ERYOLDAŞ Mesleki Videolar Videoları
-02:04
Top