2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melek BAL
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist /Aile Danışmanı

Melek BAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melek BAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%42.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Melek BAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melek BAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sevgi her şeyin ilacıdır. Sevgiyle kalın
 
Melek BAL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoakademi Danışmanlık Merkezi
Osmaniye Mah. Şirin Sok. No:34 Atilla İş Merkezi Bakırköy/ İstanbul
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Near East Univ. Psikoloji (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melek BAL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
***HİPNOZ /E.F.T/ BİLİŞSEL DAVRANIŞCI TERAPİ/ OYUN TERAPİSİ

**Aile Danışmanlığı

**Çift Danışmanlığı

**Evlilik Sürecinde Çift Danışmanlığı (Evliliğe hazırlık, karar ve uyum süreci..)

**Boşanma Sürecinde Çift Danışmanlığı ve Boşanma Sürecinde Çocuk

**Aile İçi İletişimde Yaşanan Sorunlar

**Çocuk Eğitiminde Yaşanan Sorunlarda Aile Yönlendirmesi

**Ergenlik Psikolojisi ve Bu Süreçte Yaşanan Sorunlarla Başa Çıkma Yolları
**Çocuk ve Ergen Psikolojisi

**Alt Islatma - Tırnak Yeme

**Hiperaktif Çocuk ve Dikkat Eksikliği

**Kardeş Kıskançlığı

**Çocuklarda Görülen Davranım Bozuklukları

**Sınav Kaygısı ve Başetme Yolları

** Davranış Bozuklukları

** Stresle Başetme Yolları

Melek BAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İlay D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94193
Öncelikle Melek hanıma teşekkür etmek isterim. Kendisine bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Uzun zamandır baş etmekte zorlandığım kaygılarımın azalması ve bir çoğunun ortadan kalkması, yaşamımda bazı şeylerin değiştiğini görmek benim için çok özel ve anlamlı oldu. Sorduğu düşündürücü sorular zihnimde çözümlemekte zorlandığım bir çok konuda yeterince aydınlatıcı oldu. Dış dünyayı algılama biçimlerimiz ve bunun yaşamımızda ki etkilerinin nasıl dönüştüğünü, nasıl ilişkili olduğunu öğrenmek ve çözüm odaklı bakmanın hayatımızda ki gücünün farkına varmamı sağlaması, etik, gerçekçi ve samimi olması benim kendisini kesinlikle tavsiye etmem için yeterli sebeplerdir. Kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Esra ERDOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83399
Melek adı gibidir. Mesleği dahilinde de öyle bilinir. Bu mesleğe gerçekten gönül verdiğini iyi biliyorum. Sormaktan ve öğrenmekten büyük keyif alır ve yaşı küçük olsa da aklı gerçekten büyük bir arkadaşımızdır. Danışanlarının kendisinden çok memnun kaldığını yakından gözleme imkanım oldu çünkü; aynı iş yerinde bulunduk. Bu arada terapi yöntemlerinin de oldukça iyi olduğunu belirtmeliyim. Alet çantası doludur ve bunları en insancıl biçimde kullanmayı hedefleyen, kendini geliştirmeyi asla bırakmamış bir meslektaşımdır. Psikoloji Konuşmanın keyif verdiği, gerçekten nadir bulunan biridir. Onu tavsiye etmeye bile gerek yok... Bana ancak başarılarının çoğalarak devamını dilemek kalıyor. Tabi ki sevgi ve saygıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
İmge
25.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82504
Melek Bal, orta okuldan bu yana kardesim deyebilecegim kadar kendime yakin hissettigim bir kisi. Iyi niyeti, insanlara karsi duyarli olusuyla tam da kendine uygun bir meslek sectigini dusunuyorum. Kendisinin herzaman hedefleri olmus,meslek yasaminda kendini daha da gelistirebilmek icin egitimleri, yeni fikirleri surekli takip eden.. hatta bu yeniliklere yakindan vakif olabilmek icin yasadigi yer olan Kibris'tan ayrilip Istanbul'da yasamaya baslamistir. Kendi sorunlarimda ilk aradigim kisidir. Herzaman beni rahatlatmayi basarmis ve sorunuma cozum bulmusuzdur.. Kendisine her konuda guvendigim gibi mesleki yasaminda da guveniyorum. Herkese siddetle tavsiye ediyorum. Pisman olmayacaksiniz. Sevgiyle.
     Beğenin    
Elif Karık
23.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82472
Uzun yıllardır dost olduğum Melek, mesleğinde de çok özverili biridir. Sohbetlerimizde samimi bir şekilde dinler ve olaylara objektif bakmamı sağlar. Herhangi bir sorunla karşılaşınca ilk konuşmak istediğim dostlarım arasındadır. Kendimi yanında oldukça rahat hissederim ve daha iyi ifade yolları bulurum. Kendini geliştirmeyi seven, mesleğinde yenilikleri takip eden ve işini severek yapan bir terapisttir. Kariyerinde daha da güzel yerlere geleceğine inandığım ve cabasina meslegine olan saygi ve sevgisine hayran oldugum bir arkadasimdir.
     1 Beğeni    
İsmail K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82471
Ben Melek hanımla destek ardığım sıralarda Bakırköyde özel bir danışmanlık merkezinde tanışma fırsatı buldum. İlk görüşmede kendisinden çok olumlu samimi bir enerji aldığım için devam etme kararını verdim. Derslerime odaklanma, hedefler belirleme gibi alanlarda oldukça sıkıntı yaşadığım bir dönemdi. Melek hanımla çalışmalarım sırasında öğrendiğim en önemli şey herşeyin bir sebebi olduğu oldu. Ve kendimi tanıma, beni etkileyen, odağımı dağıtan gb. faktörleri keşfetmeme, bunlarla başetmeme yardımcı oldu. Özellikle okul hayatımın kötü giddiği bu dönemde bana çok ciddi destek veren Melek hanıma çok ama çok teşekkür ederim. Bugünkü istikrarlı, daha başarılı yaşantımda çok büyük bir etkisi olduğunu söyleyebilirim. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Gülşah PINAROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82454
Sevgili meslektaşım Melek Bal ile aynı danışmanlık merkezinde çalışırken tanıştık , kendisinin samimiyetine ve mesleki tecrübesine sonsuz güvenmekteyim.Psikodinamik psikoterapi ekolünü kullanarak yaptığı analizlerin doğru ve yerinde olduğunu görebilmekteyim.Danışanlarıyla kurmuş olduğu bağ güven esasına dayalı ve etik kurallar içerisinde samimi ortam oluşturarak karşı tarafa da rahatlık sağlamaktadır.Özellikle kaygı bozukluğu,panik atak,somatizasyon konularında oldukça ehlidir. Ayrıca çocuklarla çalışmalarında okul başarısı,motivasyon,sınav kaygısı,gece korkuları gibi spesifik konularda oldukça başarı sağlamaktadır.Bir psikoterapi sürecine başlamak isteyenlerin tereddüt etmeden danışacakları alanında uzman meslektaşımı kendi hayatına yön vermek isteyenlere içtenlikle tavsiye ediyorum. Sevgilerle...
     1 Beğeni    
Nergis A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82213
Melek hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaklaşık 6 ay önce iş yerimde yaşadığım sıkıntılardan dolayı kendisinden destek aldım. İş yerinde yaşamış olduğum mobbing karşısında özgüvenim yıkılmıştı ve bu durum yaşamımda ki birçok noktayı olumsuz etkiliyordu. Melek hanım özgüven konusunda, yaşamın güçlükleri karşısında oldukça etkili ve çözüm odaklı bir destek sağlamıştır. Özellikle bu alanda destek almak isteyen kişilere kendisini tavsiye ederim. Hayatımda açtığı yeni yol haritaları için kendisine çok teşekkür ederim. Yaptığımız çalışmada kendime ve yaşama dair edindiğim bilgiler hayatım boyunca başucu kitabım olacak nitelikte...
     1 Beğeni    
Huseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68209
Merhaba, yakin bir dostumun tavsiyesi uzerine ulastim melek hanima. Yasadigim bir olaydan dolayi depresyon a girmistim. O sure icerisinde evden disari çıkmak istemiyordum. Cevremde olan iliskilerimde sorunlar yasamaya baslamistim. En onemlisi yasadigim bu sorunlardan dolayi is hayatimdada zorluklar yasiyordum. Melek hanimla calismaya basladiktan sonra yasadigim sorunla basetmeyi ogrendim.cevremle iliskilerimi duzenledim. suanda isimde basariliyim sosyal hayatim cok iyi ve herseyden onemlisi kendimi daha huzurlu hissediyorum. Kendisine tesekkur ederim.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoakademi Danışmanlık Merkezi
Osmaniye Mah. Şirin Sok. No:34 Atilla İş Merkezi Bakırköy/ İstanbul
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 824 80 71
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Near East Univ. Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Melek BAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Melek BAL Mesleki Videolar Videoları
-

03:57
Top