2007'den Bugüne 88,417 Tavsiye, 27,372 Uzman ve 19,489 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Abdulkadir YİĞİTSOY
Psikolojik Danışman - Kayseri
Aile Danışmanı-Psikoterapist - Psikodramatist- Hamile ve Doğum Psikoterapisti

Abdulkadir YİĞİTSOY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdulkadir YİĞİTSOY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Abdulkadir YİĞİTSOY'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdulkadir YİĞİTSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
---- www.andapsikolojikdanisma.com ---------Kayseride Psikolog, Kayseri psikoterapi,çocuk psikoloğu ----
Abdulkadir YİĞİTSOY'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Anda Psikolojik Danışma Merkezi
Tacettinveli Mahallesi Deliklitaş Caddesi Kınaş Sirius Plaza Kat:6 No:11 Melikgazi
Kayseri
Psk.Dnş.Abdulkadir YİĞİTSOY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(10:00-18:00 Arasında İletişime Açık)
Telefon 2 :
(10:00-18:00 Anda Psikolojik Danışma Merkezi)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Abdulkadir YİĞİTSOY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
AİLE ve ÇİFT DANIŞMANLIĞI
PSİKODRAMA GRUP PSİKOTERAPİSİ
ÇOCUKLARLA PSİKODRAMA
HAMİLELİK VE DOĞUM PSİKOTERAPİSİ
İNFERTİLİTE PSİKOTERAPİSİ

Abdulkadir YİĞİTSOY Özgeçmis CV Psk.Dnş.Abdulkadir YİĞİTSOY'un Özgeçmişi
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yönetmeliklerine uygun "Aile Danışmanı" ünvanını 450 saatlik(300 saat teorik+150 saat süpervizyon) Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlayarak kullanmaya hak kazanmıştır.(Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi)

2011 Yılında başladığı Psikodrama Grup Terapistliği eğitimine İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde 2015 yılında Psikodrama co-terapist, 2018 yılında ise Psikodrama Grup Psikoterapisti ünvanını almıştır. Eğitimleri kapsamında;

Çocuklarla Psikodrama, Bireysel Psikodrama

Jacob Gershoni (LCSW, CGP, TEP, Co-Director of the Psychodrama Institute of New York, and a member of the executive Council of the American Society of Group Psychotherapy and Psychodrama.)
...[Devamı...]

Abdulkadir YİĞİTSOY'un Makaleleri Abdulkadir YİĞİTSOY'un Makale ve Yazıları
1 Makale

Abdulkadir YİĞİTSOY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Müşerref
16.Mart.2015
TavsiyeNo: 77106
Abdulkadir beyin stajyeri olarak çalışmalarını yakından görme fırsatım oldu. Psikolojik danışma alanında kendisinin Kayseri’ye büyük katkıda bulunduğuna ve kayseri için bir kazanç olduğuna inanıyorum. Bazen kendi içimizde yaşadığımız çelişkilere cevap ararken bizi bu durumdan kurtarabilecek desteğe ihtiyaç duyarız. Profesyonelliği, işine gösterdiği titizliği, farklı terapi yaklaşımları ve psikodramadaki başarısı sizi sıkıntılı dönemlerinizden kurtulup, hayatınızda bazı problemlerinizle baş edebilmenizde yardımcı olacaktır. Bu yüzden kendisinden bireysel danışma almanızı öneririm.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Şeyda
19.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71053
Abdulkadir Bey'in hem psikodrama grup terapisine hem de bazı terapi seanslarına katılma imkanı buldugum için kendimi şanslı hissediyorum. Onun bu kadar genç yaşta başardığı şeyleri, deneyimlerini ve terapist kimliğini gördükçe hayrete düşmüşümdür hep. Hayatına sığdırdıkları arasinda psikodrama eğitimi, eğitim kurumlarına ve özel şirketlere danışmanlık, eğitim seminerleri, konferanslar, aile ve çift danışmanlığı, grup terapileri ve hatta tiyatro bile var:) Kendisi Kayseri ve çevre illerinde özellikle aile danışmanlığı alanında en çok tercih edilen isimdir diyebilirim. Özellikle yönettiği grup terapilerinden memnun kaldiğim için arkadaşımı da Abdulkadir Bey'e bireysel terapi yardımı alması için yönlendirdim ve arkadaşım ilk seanstan çıktığında ' bana anlattığının kat kat üstünde beklentim karşılandı' dedi, terapi almaya devam etti. Abdulkadir Bey'in çok az psikolojik danışmanda bulabileceğimiz zengin mesleki yeterliliklerinden faydalanmanizi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..
     2 Beğeni    
Fatma TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68889
On oturum sürecek olan bir psiko- drama yaşantı grubuna katıldım. Psiko-dramanın ve hocamızın sayesinde kendimle ilgili farkında olmadığım birçok şeyi keşfettim. Deneyimlediğim en güzel yaşantılardan birisi oldu benim için. Bir tavsiye ve merakla gittiğim görüşmeler sonucunda , her oturum sonrasında '' vay be'' diyerek ve gülen bir yüzle ve özellikle yeni kapıların aralanmışlığı hissiyle oradan ayrılmak beni çok mutlu kıldı. Bu durumun oluşmasında hocamızın kesinle çok başarılı olduğunun ve donanımının beni ve grup arkadaşlarımı bu kadar çok mutlu kılarak hayata karşı farklı düşünme biçimlerini görmemizi sağladığını söylemeliyim.Hocamın mistik bir havada olayları ve kişileri en uygun temada buluşturararak etkili çözümlere götürmesi beni en çok etkileyen durumdu. Bu hafta sekizinci oturumumuzu yaptık ve ben sürecin sonuna geldiğimiz için üzülüyorum.Hocamın mizahi tepkileri ve empatik bakış açısı, olayları yönlendirmedeki ustalığıyla; kendini keşfetmek , hayata farklı açılardan bakmak , empatiyi gerçekten yaşamak ve o mistik havayı bir uzmana sonsuz güvenerek yaşamak adına bence Abdulkadir Hocayla tanışmalısınız. İleride yapılacak oturumlarına da katılmayı düşünüyorum. Mutlu kalın.
     1 Beğeni    
Hatice KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68846
Abdülkadir Hoca ile ilk olarak verdiği bir psikodrama hizmetine gitmeye başlayınca tanıştım. Ve süreç içerisinde gerçekten alanında çok donanımlı ve deneyimli olduğunu gördüm. Aldığım hizmetin bana büyük faydalar sağladığını yaşamımda görüyorum. Mesleğindeki başarısının yanı sıra samimi, güleryüzlü ve çok sıcak bir insan olması da benim için çok önemli. Kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum ve herkesin Abdülkadir Hoca ile tanışması gerektiğini düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Gülten
20.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68845
Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı olan Abdulkadir YİĞİTSOY'un bu işi yapan çoğu kişiden bir adım önde olduğunu düşünüyorum.Kadir Beyle tanışmamız küçük yeğenimi ona götürmemiz ile başladı.Yeğenimde her hafta gözle görülür değişimin yaşanması bizi çok etkiledi ve mutlu etti.Kadir beyi tavsiye ediyorum çünkü güleryüzlü olması,iyi bir dinleyici ve sıcakkanlı olması onun farkını ortaya çıkarıyor.Biz Kadir Bey'in sahip olduğu vasıflar sayesinde verdiği hizmetten çok memnun kaldık.
     2 Beğeni    
Betül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68841
Kendisinden bir grup arkadaşımla ve arkadaşımın tavsiyesi ile psikodrama almaktayım tanışmamz öle gerçekleşti. Aldığım hizmetten son derece memnunum.Bence bi danışmanın ses tonu çok önemlidir Abdulkadir hocayla tanıştığımızdada bana bu çok dikkat çekici gelmişti ve enerji vermişti şuan çalışma esnasındada bu bana ayrı bir enerji veriyor.Danışmanlığın ilkelerinden olan rahatlık ve esneklik ilkeside mesleki açıdan kendisinin artı tarafı diye düşünüyorum.:) Abdulkadir hocanın genel olarak güleryüzlü olduğunu biliyorum fakat psikodramada gerektiği yerde ciddiyetini takınması ciddi şekilde davranması konuların ve varılması gereken hedefin sapmaması açısından önemli bir nokta. Çalıştığı yer yani kaypm ve çalışanları konusunda olumsuz bir noktaya hiç rastlamadım kısacası fazlasıyla memnunun ve TAVSİYE EDİYORUM :))
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Odourss
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68491
Merhabalar, öncelikle cift danismanimiz Abdulkadir Bey'e tesekkurlerimi ileterek sozlerime baslamak istiyorum.Bir cift olarak ona ulastigimizda gercekten neredeyse bitik noktadaydik.Fakat seanslar gectikce anladik ki gercek bir uzmandan yardim aliyoruz. Abdulkadir beyin yonlendirmeleriyle, farkindalik duzeyimizi artirmaya calismasiyla ; en onemlisi de bunu psikodrama yontemiyle bizlere uygulamasi ile yogun, samimi cabasiyla, guleryuzuyle (ve hatta yeri gelen esprileriyle de;) su an sukurler olsun ki sayesinde cook yol aldik.Hayatimizda pek cok seyin olumlu yonde degistiginin farkina vardik ve variyoruz da..Buradan ihtiyaci olan herkese gonul rahatligiyla cift danismanimiz Abdulkadir Yigitsoy'u ciddi anlamda tavsiye ediyorum.A.Kadir Bey, yardimlariniz ve desteginiz icin tekrar cok tesekkur ediyoruz.
     3 Beğeni    
Nildem Gündoğdu
1.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68488
Psikolojik danışman Abdulkadir YİĞİTSOY ile 2013-2014 yazı staj dönemimde tanışmış bulunmaktayım. Kendisi staj hocam olup yaklaşık 1.5 aylık bir staj dönemini birlikte geçirmiş bulunmaktayız. Bana gelecekteki meslek hayatımda unutamayacağım yardımları olmuştur. Kendisi genç bir psikolog olmasına rağmen, deneyimleriyle ve kendi çabalarıyla kendini çok iyi geliştirdiğine inanıyorum. Mesleki açıdan güleryüzlülüğüyle, çalıştığı yerde herkes ile iyi anlaşmasıyla, danışanlarına güven vermesi ve onları iyice dinlemesiyle, psikoterapideki uzmanlığıyla, ve daha birçok yönleriyle hocamı başarılı bulmuşumdur. Kendisini 3 sıfatla tanımlarsam; çok iyi bir dinleyici, pratik zekalı, ve sevecen sıfatlarını seçerim. Kendisinin en belirgin kişisel özelliği ise herkese kendini sevdirebilmesi ve herkesi anlayabilmesidir. Hocama bana katmış olduğu birçok şey için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Deniz
13.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68104
Abdulkadir Yiğitsoy. Sıkıntılı zamanlarımın kahramanı, bu sıfatı ona tüm lise hayatım boyunca çok yakıştırmıştım. Üniversiteye geldim uzaktan da olsa bunu hala sürdürebildiğine zaman zaman şaşırsam da, bana rehberlik ettiği için son derece şanslı bir insanım. İnsan bazen önündekini göremez, sahip olduklarının farkına varamaz. Lise hayatım çok yorucu geçti bazen yer yer sıkıntılı ama fazla sıkıntılı. Bazen duruyorum ya o halimden çıkamayıp burda olamasaydım diye düşünüyorum ama düşüncesi bile çok kötü. Bunu öğretmenime de söylerim geldiğim yerdeki emeğine ömrüm boyunca saygı duyacağım. Ama hiçbir zaman bana ne yapmam gerektiğini söylemedi. Çünkü birinin dediğini insan ne kadar uygulayabilir ki. Bunu nasıl yaptı bilmiyorum ama birşeyleri benim kendimin görmesini sağladı. Danıştığım her konuda beni öyle bir aydınlatırdıki, Abdulkadir hocayla konuştuktan sonra benim kötü olmam imkânsızdı. Olaylara yaklaşımı öyle güzeldi ki onun gözünde imkansız diye birşey yoktu. Yanına gelen herkesle büyük bir ciddiyetle ilgilenir ve asla güleryüzünü eksik etmezdi. Sorunları sınırlandırılmak istemiyorum ben. Yaşayacağınız her problemde gözüm kapalı tavsiye edebileceğim en başarılı insan kendisi. Teşekkürler. . .
     Beğenin    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68091
Abdulkadir hocam bizim hocamız gibi değilde daha çok arkadaşımız gibi yanında en rahat hissettiğim, hissettiren desek doğru.. Şimdiye kadar psikolojik danışman olarak böyle birini tanımadım ki bundan sonra da tanıyamam diye düşünüyorum. Kendi alanında gerçekten yükselen birisi UZMAN . Düşünceleri çok güzel hemen sizi rahatlatıyor sorduğu sorular olsun nasıl olduğunu anlamadan gerçekten rahatlıyorsunuz. Böyle bi insanı tanığım için gerçekten mutluyum böyle bi hocam olduğu için teşekkürler.. herkesede tavsiye ediyorum inşallah en kısa sürede sorunlardan kurtulursunuz..
     2 Beğeni    
Hakan CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68089
Abdulkadir hocam en sıkıntılı zamanlarımda, çıkmaza düştüğüm anlarda her zaman yanımda olan karşılaştığım sorunları aşmamda yardımcı olan harika insan. O, işini son derece ciddiye alan samimi ve güler yüzlü birisi. Beni en çok etkileyen yönlerinden birisi ise olaylar karşısında çözümü göstermeyip görmemi sağlamasıdır. Kullandığı metotlar gerçekten büyüleyici bazen öyle birşey söylüyor ki donup kalıyorusunuz farkındalık denilen şeyin zirvesine ulaşıyorsunuz. Her zaman güler yüzlü, sıcak kanlı ve mesleğinde uzmanlaşmış birisi şiddetle tavsiye edilir.
     Beğenin    
Feyza NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68086
Herkesin ömrü boyunca sıkıntıları ailevi sorunlari olur Abdülkadir hocam benim bu sıkıntılı zamanlarimda hep yanimdaydi ve halada öyle ... Ben ilk başta bi etkisi olacağını düşünmedim fakat daha sonra beni kendiside buna inandırdı. Yaptığı testler sorduğu sorular gerçekten sorunu çözmeye yönelik. Espirili , hic beklenmedik anda beklenmedik cevaplar vermekte üzerine yoktur. Diğerlerinden farkı nedir? Kullandığı yöntemler ve güler yüzü.Kesinlikle herkese psiko dramayı ve onun uygulayıcı bu psikolojik danışmanı tavsiye ediyorum.Teşekkürler...
     1 Beğeni    
Şerife AKSOY Fotoğraf
Psk.Dnş.Şerife AKSOY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68028
Abdulkadir Bey ile birlikte çalışıyoruz, bu nedenle çalışmalarını yakından görme şansım oluyor, danışanlarının memnuniyetini biliyorum, bizim işimizi yapan insanlar için en önemli şeylerden biri kendini geliştirmektir, eğitim hiç bitmez Abdulkadir Bey' de kendini geliştirmek konusunda çok çaba harcayan biridir, ayrıca işbirliğine açık, samimi, güleryüzlü, kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir profesyonel, özellikle çiftlerle yaptığı çalışmalarda ki başarısı takdire değer, kendisine gönül rahatlığı ile danışan yönlendiriyorum, bütün çiftlere ve danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
H.A.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67527
Hayatın bana gösterdiği yüzünün altında ezildiğimi yıllarca kendimden saklayıp, kendimi attığım derin kuyulardan çıkamadığımı farkettiğim gün eşimle bu durumu aşabilmem için yardım almam gerektiğine karar verdik. Tükenmiş bir haldeydim. Elimde kendime zarar vermek için bolca sebep ve bana yardım edemediği için kahrolan bir eş vardı. Kayseri de acilen birine ulaşmaya ihtiyacım vardı ve internetten aradığım bütün numaralardan olumsuz tepkiler aldım. O gün bir tek Abdülkadir Bey yoğun programının arasında bana yer açtı. İlk seansa girdiğimde eşim dışarıda beklemekteydi ve ben bu işi yalnız halletmeliyim diye düşünürken Abdülkadir Bey in bir kaç sorusu sonrasında çift terapisi yapmaya karar verdik. İşte o günden bugüne hızla önce bütün rahatsızlıklarım tek tek ortadan kalktı. Yıllarca anlatamadığım ve içimde derin bir yaraya dönüşen herşeyle korkusuzca yüzleşmeme yardımcı oldu ve yeni bir başlangıç yapmama fırsat tanıdı. Gerçekten iyileşmek istiyordum fakat bu kadar hızla bana ulaşması çok şaşırtıcı oldu. Onun için söyleyebileceğim en önemli şey muhteşem bir psikodramatist olması ve işini ciddiyetle yapmasının dışında tatilini bile danışanlarının sorunlarına ayırabilecek kadar işini seven biri olmasıdır. Herşeyin çok dışında bana ve bize yaptığı katkılardan dolayı müteşekkiriz. Eğer biriyle konuşmaya ve anlaşılmaya ihtiyacınız varsa muhakkak kendisiyle tanışın. Size hem psikolog olarak hem de insan olarak çok şey katacaktır.
     2 Beğeni    
Kamuran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67514
Öncelikle söylemek istediğim,pskolojik danışma ile ilgili ön yargılarım vardı,tabiki bilimsel ve delile dayanmayan bilgi ve ön yargılar idi..bana göre boş geçen bir süreçti...kısaca bu şekilde düşünüyordum..fakat sayın Abdulkadir yiğitsoy bey ile tanışmam neticesinde , ailece bazı seanslara katıldıktan sonra anladımki,bu iş benim bildiğim gibi değil...hasta üzerindeki son derece etkili ..söylemleri farklı ve samimi...kişinin anlayıp hayatına aktarabileceği ve kendini iyileşme, sağlıklı bir insan gibi düşünme yeteneğini ve iradesini gösterdiğini müşahede ettim. ve sayın Abdulkadir yiğitsoy beyi samimiyet ile tavsiye eder..hasta olanlara acil şifalar dilerim...
     2 Beğeni    
Uğur Tosun
25.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58349
Abdulkadir bey işinde son derece uzman, yaşına göre çok olgun, prensipleri olan, gerçekten uzman bir danışmandır. Yapmış olduğu terapilerde kesinlikle başarılı olmuş ve % 100 memnuniyet almayı bilmiştir. Farklı terapi yaklaşımlarını biliyor ve bu yaklaşımları uygulamakta da güçlük çekmiyor. Ayrıca asla ön yargılı olmaması da kendisine büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kayseri'de sayılı danışmanlardan biri olan Abdulkadir beyin başarılarının devamını dilerim...
     4 Beğeni    
Fatos
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53089
Herkesin hayatında çıkmaza düştüğü,çıkmaza düşüp de fark edemediği dönemler olur. Böyle bir dönemde yolumu aydınlattı Abdülkadir benim. Onun bilgisi ve sabrıyla hayatımı temizle fırsatı buldum yolumu.Teknikleri,uyguladığı testlerle daha çok bana fark ettirmeye çalıştı bendeki problemi.Espirili,eğlenceli aynı zamanda iş disiplini olan biri.Vizyonumu genişletmem,olaylara farklı bir açıdan bakmama yardımcı oldu.Diğerlerinden farkı nedir? Kullandığı yöntemler ve güler yüzü.Kesinlikle herkese psiko dramayı ve onun uygulayıcı bu psikolojik danışmanı tavsiye ediyorum.Teşekkürler...
     8 Beğeni    
Uzm.Psk.Dnş.Şeref ALGUR
21.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52019
abdulkadir işinde son derece başarılı prensipleri olan bir uzman.ayrıca onu farklı kılan psikodrama öğrencisi olması.ben abdulkadirin kayseride psikoterapi alanında bir kazanç olduğunu düşünüyorum.yaptığı uygulamalarla çok iyi bir psikodramatist adayı olduğunu gösteriyor.ondan kesinlikle bireysel yardım almanızı öneririm.ayrıca kendisi psikodrama aile danışma merkezinin yöneticisi,ona meslek hayatında başarılar diliyorum.mesleki etiğe son derece bağlı bir insan.onunla birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum.
     13 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Anda Psikolojik Danışma Merkezi
Tacettinveli Mahallesi Deliklitaş Caddesi Kınaş Sirius Plaza Kat:6 No:11 Melikgazi
Kayseri
Psk.Dnş.Abdulkadir YİĞİTSOY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 619 87 09
(10:00-18:00 Arasında İletişime Açık)
Telefon 2 :
0(545) 877 22 37
(10:00-18:00 Anda Psikolojik Danışma Merkezi)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Abdulkadir YİĞİTSOY Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Abdulkadir YİĞİTSOY Mesleki Videolar Videoları
10 Mesleki ve Kişisel Video

09:26
Top