2007'den Bugüne 82,751 Tavsiye, 26,153 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Beyza BÜLBÜL

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Psk.Beyza BÜLBÜL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beyza BÜLBÜL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

151
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBeyza BÜLBÜL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beyza BÜLBÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasan KULUzm.Psk.Hasan KUL
Akademik bilgi ve tecrübelerinin farkındalığını hissetirebilen Hasan Bey mesleki anlamda bilgi ve tecrübelerimizi paylaştığımız bir arkadaşımdır.Bir ç...

Beyza BÜLBÜL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma alanlarımız;
*Stresle baş etme,Kaygı kontrolü
*Asabiyetten kurtulma yolları
*Yitirilenlerin üstesinden gelmek
*Takıntılardan kurtulmak
*Aile içi etkili iletişim,Çocuk,ergen problemleri

Beyza BÜLBÜL Özgeçmiş CV Psk.Beyza BÜLBÜL'ün Özgeçmişi
1984 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk,orta ve lise eğitimini Kırıkkale’de tamamlamış, lisans eğitimini KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümünde üstün başarı sıralamasında yer alarak tamamlamıştır.

Mezuniyetinin ardından iki yıl boyunca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmıştır. Bu kurumlarda; ‘aile içi iletişim, anne - baba tutumları, engel durumları, engel kabul süreci.’ gibi konularda seminerler düzenlemiştir.

Bu süreç içinde Hipnoz eğitimi (‘Certified Master Practitioner of the Art and Science of Hypnosis, 2013’) almış olup uygun olan danışanlarıyla bu alanda çalışarak olumlu sonuçlar elde etmiştir.
...[Devamı...]

Beyza BÜLBÜL Tavsiye Yazıları Beyza BÜLBÜL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Şafak Ağaca (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.21.166.YWB

13-05-2014
 TavsiyeNo: 68739
Kendisiyle üniversite yıllarında tanıştım.benden 2 dönem üstteydi. okumayı çok severdi ve çalışkanlığı, farklı bakış açısı ve analiziyle sınıf içerisinde ön plandaydı. sınavlardan en yüksek not alan biriydi. hatta çok tertipli düzenli olduğu için ders notlarını özellikle kendisinden almaya çalışırdık. iyi kalpliydi. hem notlarını paylaşır hemde bizlerede bilgisini aktarırdı. çalışmalarında çok istekli olduğunu, mesleğini çok sevdiğini, kendini çok geliştirdiğini biliyorum. bende uzman psikolog olarak kırıkkale'de psikologa ihtiyacı olan danışanlarımı kendisine yönlediriyorum gönül rahatlığı ile. sizlerede tavsiye ederim.
     13 Beğeni    

Serkan YILDIRIM Fotoğraf  Psk.Dnş.Serkan YILDIRIM
Eskişehir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-01-2014
 TavsiyeNo: 65978
Sevgili Beyza ile uzun süredir tanışıyoruz. Kendisiyle mesleki anlamda birçok konuda fikir alışverişimiz oluyor. Beyza'nın fikirlerini, çözüm önerilerini çok beğeniyorum. Çözüm odaklı ve yaratıcı düşünüyor. Beyza'yı hem bir insan hem bir uzman olarak tanıtmak gerekirse güvenilir, açık sözlü, sıcak, ilgili, sabırlı, güler yüzlü, enerjik, araştırmacı, yaratıcı, çözüm odaklı, değişime ve gelişime açık, empatik ve destekleyici olarak tanımlayabilirim. Kendisini çözüm yolunda yılmaz bir uzmandır. Kendisine problemlerinin çözümünde bir yol arkadaşı, iyi bir uzman arayan herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler, saygılar.
     18 Beğeni    

 Elçin Ünver (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.245.149.CF

07-10-2013
 TavsiyeNo: 63299
Herkes hayatının bazı dönemlerinde sıkıntılarla,zorluklarla karşılaşabilir, bunun sonucunda doğru olmayan düşünce ve davranışlarla yada uyumsuzluklarla hareket edebiliriz. Bozulan ruh sağlığımızı geri kazanmak için psikologlardan yardım isteriz. Bu anlamda Psikolog Beyza BÜLBÜL, Kırıkkalelilere yardım için, Kırıkkale'de bir ilki gerçekleştirerek danışmanlık merkezi açtı. Beyza BÜLBÜL sürekli kendini geliştiren,araştıran,sorunları çözmede kararlı, olaylara objektif bakarak mesleki becerisi sayesinde kısa sürede çözüm bulan birisi. Tüm bu sıkıntıları aşarken güler yüzü ve konuşkanlığı sayesinde size yardımcı olmakta,sizin kendinizi keşfetmenizi ve düşünce sağlığınızı yeniden kazanmanızı sağlamaktadır. Eğer bir psikologa ihtiyacınız varsa size tavsiye edebileceğim tek isim.
     26 Beğeni    

 Fedai Çakır (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.183.65.ZYW

06-10-2013
 TavsiyeNo: 63284
İşimin gereği bir çok psikolog ile çalışmaktayım. Açık ve net konuşmak gerekirse psikologların kendilerini çok ama çok geliştirmeleri ve yetiştirmeleri gerekmektedir. Bunun da nedeni ülkemiz de psikoloji eğitimlerinin yetersizliğine ve yasal uygulamalarının eksik olmasına bağlıyorum. Bir an önce psikologların meslek yasaları çıkar ise burada okuyanlar ve mezun olmuş psikolog unvanını kullanan arkadaşların kendilerini bu yasal zemnin içinde yetiştireceklerini düşünüyorum. Bu tanıştığım bir çok psikologların içinde sayın Beyza Bülbül hanımefendinin kendini yetiştirme konusunda gösterdiği çaba ve donanımına hayran kaldım. Meslek hayatın da dahada başarılı olacağını düşünüyorum.
     31 Beğeni    

 Gülnur Ysl (Danışan)
 IP: 88.226.68.YLC

19-09-2013
 TavsiyeNo: 62985
Sevgili Beyza Bülbül ile kilo kontrolü ve zayıflamama yardım için görüştüm. Kendisi uyguladığı hipnoz ve telkin yöntemiyle bana oldukça yardımcı olmuştur. Yavaş yavaş yemek düzenimi oluşturuyor ve kilo verebiliyorum. En önemlisi de bence, yapamıyorum dediğim anda bana eski başarılarımı hatırlatması ve 'sen bunları tek başına başardın' şeklindeki söylemidir.Kırıkkale'de, yoğun çabalarıyla açmış olduğu merkezinde gerçekleştirdiğimiz seanslarda, samimi ve düzenli bir ortamda çalıştığını gördüm.iyi bir yaşam koçu olabilir kendisi. Kendisine teşekkür ve sevgilerimi iletiyorum.
     34 Beğeni    

 TUĞBA BAKİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.212.101.LL

30-04-2013
 TavsiyeNo: 60325
Üniversite hayatım boyunca kendisiyle hemen hemen herşeyi paylaştığım tek arkadaşım, aynı zamanda mesleki tecrübelerle dolu bir meslektaşımdır. Eğitim hayatı boyunca psikolojinin her dalına merak salmış, her aşamasını başarıyla tamamlayarak azmiyle bir sonraki adıma transfer olmayı kendisine ilke edinmiştir. Ruh bilimine ilişkin tüm soru ve cevaplarınızı kendisine rahatlıkla açabilir; yaratıcı çözümleriyle en kolay yoldan ulaşmak istediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Ayrıca bütün bu terapi süreçlerinde kendisinde eksik olmayacak güleryüz ve samimiyetten de eksik kalmayacağınızdan eminim. Çıktığı bu uzun ve meşakatli yolda kendisinin daimi muvaffakiyetini temenni eder, başarılarına yeni başarılar katmasını dilerim..
     48 Beğeni    

 Mehmet mesut Candan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.54.YW

27-04-2013
 TavsiyeNo: 60283
Bazı durumlarda kişiler kendilerine yardım edebilecek kaynakları harekete geçiremedikleri için, hayatın değişik alanlarında ciddi problemler ve kayıplarla karşı karşıya kalabilirler. Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik destek yönünden, uzman psikolog tarafından yönlendirmeye ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Her ne kadar, sizin hayatınızı yaşamayan ve sizin duygularınızı hissetmeyen bir başkasının sizi anlayamayacağını düşünseniz de, profesyonel anlamda empati kurma becerisi edinmiş psikolog ve pedagoglarımız bu tür durumlarda sizi anlayabilir ve size yardımcı olabilirler. Sevgili Beyza hanım da bir çok kişiye empati duygusuyla yaklaşıp ve gizlilik ilkesinin temel alacağı bir yaklaşımı benimsediği aşikardır. kendisinin de çok başarılı olacağına inancım sonsuzdur. Başarı ve mutluluk dileklerimle..
     43 Beğeni    

Hasan KUL Fotoğraf  Uzm.Psk.Hasan KUL
Bursa - Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-04-2013
 TavsiyeNo: 60029
Başka bir meslektaşıma referans vermek ağırlığı çok olan bir sorumluluktur. Bu yüzden danışan adaylarına tavsiye edeceğim profesyoneller konusunda çok dikkatli olmaya gayret ederim. Beyza hanım, 2-3 yıldır tanıdığım, sık sık bilgi alışverişinde bulunduğum bir meslektaşımdır. Özellikle, kişisel olarak insanlara karşı olan tutumlarındaki hoşgörülü yaklaşımı, mütevaziliği, kendisiyle barışık olması, güleryüzlülüğü, olaylara geniş açıdan bakabilmesi, güçlü diyaloğu, empati yapma becerisi, güvenilir ve paylaşımcı olması gibi özellikleri ilk aklıma gelenler. Bununla birlikte iş hayatında da bilimsel niteliği ön planda tutan, etik değerlere dikkat eden ve aldığı eğitimlerle sürekli kendini geliştirme gayreti içinde olan bir profesyoneldir. Gerek çocuklar ve aileleleriyle gerekse de yetişkinlerle iletişimi gayet olumludur. Kırıkkale ve çevresindeki danışan adaylarına tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     58 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Beyza BÜLBÜL'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Kişisel Gelişim,Fotoğrafçılık,Sinema

Sevdiği Filmler : A clockwork Orange,A Beautiful Mind,Never Let Me Go,Edward Scissorhands» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(551) 171 38 72
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Hızlı Mesaj Araçları
-

Beyza BÜLBÜL'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Beyza BÜLBÜL'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beyza BÜLBÜL Mesleki Videolar Videoları
-05:44
Top