2007'den Bugüne 84,571 Tavsiye, 26,447 Uzman ve 18,835 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beyza BÜLBÜL
Psikolog - İzmir

Beyza BÜLBÜL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beyza BÜLBÜL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

152
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Beyza BÜLBÜL'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beyza BÜLBÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasan KULUzm.Psk.Hasan KUL
Akademik bilgi ve tecrübelerinin farkındalığını hissetirebilen Hasan Bey mesleki anlamda bilgi ve tecrübelerimizi paylaştığımız bir arkadaşımdır.Bir ç...

Beyza BÜLBÜL'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Beyza BÜLBÜL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma alanlarımız;
*Stresle baş etme,Kaygı kontrolü
*Asabiyetten kurtulma yolları
*Yitirilenlerin üstesinden gelmek
*Takıntılardan kurtulmak
*Aile içi etkili iletişim,Çocuk,ergen problemleri

Beyza BÜLBÜL Özgeçmis CV Psk.Beyza BÜLBÜL'ün Özgeçmişi
1984 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk,orta ve lise eğitimini Kırıkkale’de tamamlamış, lisans eğitimini KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümünde üstün başarı sıralamasında yer alarak tamamlamıştır.

Mezuniyetinin ardından iki yıl boyunca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmıştır. Bu kurumlarda; ‘aile içi iletişim, anne - baba tutumları, engel durumları, engel kabul süreci.’ gibi konularda seminerler düzenlemiştir.

Bu süreç içinde Hipnoz eğitimi (‘Certified Master Practitioner of the Art and Science of Hypnosis, 2013’) almış olup uygun olan danışanlarıyla bu alanda çalışarak olumlu sonuçlar elde etmiştir.
...[Devamı...]

Beyza BÜLBÜL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şafak Ağaca
13.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68739
Kendisiyle üniversite yıllarında tanıştım.benden 2 dönem üstteydi. okumayı çok severdi ve çalışkanlığı, farklı bakış açısı ve analiziyle sınıf içerisinde ön plandaydı. sınavlardan en yüksek not alan biriydi. hatta çok tertipli düzenli olduğu için ders notlarını özellikle kendisinden almaya çalışırdık. iyi kalpliydi. hem notlarını paylaşır hemde bizlerede bilgisini aktarırdı. çalışmalarında çok istekli olduğunu, mesleğini çok sevdiğini, kendini çok geliştirdiğini biliyorum. bende uzman psikolog olarak kırıkkale'de psikologa ihtiyacı olan danışanlarımı kendisine yönlediriyorum gönül rahatlığı ile. sizlerede tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Serkan YILDIRIM Fotoğraf
Psk.Dnş.Serkan YILDIRIM
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65978
Sevgili Beyza ile uzun süredir tanışıyoruz. Kendisiyle mesleki anlamda birçok konuda fikir alışverişimiz oluyor. Beyza'nın fikirlerini, çözüm önerilerini çok beğeniyorum. Çözüm odaklı ve yaratıcı düşünüyor. Beyza'yı hem bir insan hem bir uzman olarak tanıtmak gerekirse güvenilir, açık sözlü, sıcak, ilgili, sabırlı, güler yüzlü, enerjik, araştırmacı, yaratıcı, çözüm odaklı, değişime ve gelişime açık, empatik ve destekleyici olarak tanımlayabilirim. Kendisini çözüm yolunda yılmaz bir uzmandır. Kendisine problemlerinin çözümünde bir yol arkadaşı, iyi bir uzman arayan herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler, saygılar.
     18 Beğeni    
Elçin Ünver
7.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63299
Herkes hayatının bazı dönemlerinde sıkıntılarla,zorluklarla karşılaşabilir, bunun sonucunda doğru olmayan düşünce ve davranışlarla yada uyumsuzluklarla hareket edebiliriz. Bozulan ruh sağlığımızı geri kazanmak için psikologlardan yardım isteriz. Bu anlamda Psikolog Beyza BÜLBÜL, Kırıkkalelilere yardım için, Kırıkkale'de bir ilki gerçekleştirerek danışmanlık merkezi açtı. Beyza BÜLBÜL sürekli kendini geliştiren,araştıran,sorunları çözmede kararlı, olaylara objektif bakarak mesleki becerisi sayesinde kısa sürede çözüm bulan birisi. Tüm bu sıkıntıları aşarken güler yüzü ve konuşkanlığı sayesinde size yardımcı olmakta,sizin kendinizi keşfetmenizi ve düşünce sağlığınızı yeniden kazanmanızı sağlamaktadır. Eğer bir psikologa ihtiyacınız varsa size tavsiye edebileceğim tek isim.
     26 Beğeni    
Fedai Çakır
6.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63284
İşimin gereği bir çok psikolog ile çalışmaktayım. Açık ve net konuşmak gerekirse psikologların kendilerini çok ama çok geliştirmeleri ve yetiştirmeleri gerekmektedir. Bunun da nedeni ülkemiz de psikoloji eğitimlerinin yetersizliğine ve yasal uygulamalarının eksik olmasına bağlıyorum. Bir an önce psikologların meslek yasaları çıkar ise burada okuyanlar ve mezun olmuş psikolog unvanını kullanan arkadaşların kendilerini bu yasal zemnin içinde yetiştireceklerini düşünüyorum. Bu tanıştığım bir çok psikologların içinde sayın Beyza Bülbül hanımefendinin kendini yetiştirme konusunda gösterdiği çaba ve donanımına hayran kaldım. Meslek hayatın da dahada başarılı olacağını düşünüyorum.
     31 Beğeni    
Gülnur Ysl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62985
Sevgili Beyza Bülbül ile kilo kontrolü ve zayıflamama yardım için görüştüm. Kendisi uyguladığı hipnoz ve telkin yöntemiyle bana oldukça yardımcı olmuştur. Yavaş yavaş yemek düzenimi oluşturuyor ve kilo verebiliyorum. En önemlisi de bence, yapamıyorum dediğim anda bana eski başarılarımı hatırlatması ve 'sen bunları tek başına başardın' şeklindeki söylemidir.Kırıkkale'de, yoğun çabalarıyla açmış olduğu merkezinde gerçekleştirdiğimiz seanslarda, samimi ve düzenli bir ortamda çalıştığını gördüm.iyi bir yaşam koçu olabilir kendisi. Kendisine teşekkür ve sevgilerimi iletiyorum.
     34 Beğeni    
Metehan Öztürk
8.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60523
(Psk.Beyza BÜLBÜL bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     31 Beğeni    
Tayfun Duman
2.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60399
(Psk.Beyza BÜLBÜL bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     37 Beğeni    
Tuğba Baki
30.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60325
Üniversite hayatım boyunca kendisiyle hemen hemen herşeyi paylaştığım tek arkadaşım, aynı zamanda mesleki tecrübelerle dolu bir meslektaşımdır. Eğitim hayatı boyunca psikolojinin her dalına merak salmış, her aşamasını başarıyla tamamlayarak azmiyle bir sonraki adıma transfer olmayı kendisine ilke edinmiştir. Ruh bilimine ilişkin tüm soru ve cevaplarınızı kendisine rahatlıkla açabilir; yaratıcı çözümleriyle en kolay yoldan ulaşmak istediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Ayrıca bütün bu terapi süreçlerinde kendisinde eksik olmayacak güleryüz ve samimiyetten de eksik kalmayacağınızdan eminim. Çıktığı bu uzun ve meşakatli yolda kendisinin daimi muvaffakiyetini temenni eder, başarılarına yeni başarılar katmasını dilerim..
     48 Beğeni    
Emre Aygün
27.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60286
(Psk.Beyza BÜLBÜL bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     40 Beğeni    
Mehmet Mesut Candan
27.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60283
Bazı durumlarda kişiler kendilerine yardım edebilecek kaynakları harekete geçiremedikleri için, hayatın değişik alanlarında ciddi problemler ve kayıplarla karşı karşıya kalabilirler. Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik destek yönünden, uzman psikolog tarafından yönlendirmeye ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Her ne kadar, sizin hayatınızı yaşamayan ve sizin duygularınızı hissetmeyen bir başkasının sizi anlayamayacağını düşünseniz de, profesyonel anlamda empati kurma becerisi edinmiş psikolog ve pedagoglarımız bu tür durumlarda sizi anlayabilir ve size yardımcı olabilirler. Sevgili Beyza hanım da bir çok kişiye empati duygusuyla yaklaşıp ve gizlilik ilkesinin temel alacağı bir yaklaşımı benimsediği aşikardır. kendisinin de çok başarılı olacağına inancım sonsuzdur. Başarı ve mutluluk dileklerimle..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     43 Beğeni    
Havva Hacer Geçmiş
27.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60272
(Psk.Beyza BÜLBÜL bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     48 Beğeni    
Kubilay Göksel Eren
17.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60031
(Psk.Beyza BÜLBÜL bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     38 Beğeni    
Hasan KUL Fotoğraf
Uzm.Psk.Hasan KUL
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60029
Başka bir meslektaşıma referans vermek ağırlığı çok olan bir sorumluluktur. Bu yüzden danışan adaylarına tavsiye edeceğim profesyoneller konusunda çok dikkatli olmaya gayret ederim. Beyza hanım, 2-3 yıldır tanıdığım, sık sık bilgi alışverişinde bulunduğum bir meslektaşımdır. Özellikle, kişisel olarak insanlara karşı olan tutumlarındaki hoşgörülü yaklaşımı, mütevaziliği, kendisiyle barışık olması, güleryüzlülüğü, olaylara geniş açıdan bakabilmesi, güçlü diyaloğu, empati yapma becerisi, güvenilir ve paylaşımcı olması gibi özellikleri ilk aklıma gelenler. Bununla birlikte iş hayatında da bilimsel niteliği ön planda tutan, etik değerlere dikkat eden ve aldığı eğitimlerle sürekli kendini geliştirme gayreti içinde olan bir profesyoneldir. Gerek çocuklar ve aileleleriyle gerekse de yetişkinlerle iletişimi gayet olumludur. Kırıkkale ve çevresindeki danışan adaylarına tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     58 Beğeni    

Beyza BÜLBÜL'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kişisel Gelişim,Fotoğrafçılık,Sinema

Sevdigi Filmler : A clockwork Orange,A Beautiful Mind,Never Let Me Go,Edward Scissorhands


Beyza BÜLBÜL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beyza BÜLBÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasan KUL
Uzm.Psk.Hasan KUL
Akademik bilgi ve tecrübelerinin farkındalığını hissetirebilen Hasan Bey mesleki anlamda bilgi ve tecrübelerimizi paylaştığımız bir arkadaşımdır.Bir ç...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(551) 171 38 72
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Beyza BÜLBÜL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Beyza BÜLBÜL Mesleki Videolar Videoları
-

20:44
Top