2007'den Bugüne 83,618 Tavsiye, 26,260 Uzman ve 18,671 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Funda ÖZDİL UZUN
Psikolog - Samsun
PSİKOLOG,AİLE TERAPİSTİ-CİNSEL TERAPİST-ÖĞRENCİ KOÇU

Funda ÖZDİL UZUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda ÖZDİL UZUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Funda ÖZDİL UZUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Funda ÖZDİL UZUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
MERHABA BEN PSİKOLOG FUNDA UZUN, BAKIŞ AÇIMIZI DEĞİŞTİRMEK PEK ÇOK SORUNUMUZUN ÇÖZÜMLENMESİNİN TEMELİDİR....
Funda ÖZDİL UZUN'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji (1997 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Funda ÖZDİL UZUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
AİLE TERAPİSTLİĞİ, CİNSEL TERAPİ , ÖĞRENCİ KOÇLUĞU, BİREYSEL PSİKOTERAPİ,EFT UZMANI

Funda ÖZDİL UZUN Özgeçmis CV Psk.Funda ÖZDİL UZUN'un Özgeçmişi
1975 YILI ANKARA DOĞUMLUYUM. 1997 YILI, ANKARA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.1997 YILINDA GAZİANTEP SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE PSİKOLOG OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. HALEN SAMSUN DA GÖREV YAPMAKTAYIM.16 YILLIK MESLEK HAYATIMDA ,ERGENLİK SORUNLARI, SİGARA BIRAKMA , DİKKAT EKSİKLİĞİ, ÇOCUKLARDA DAVRANIŞ BOZUKLUĞU, ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ,SINAV KAYGISI, ( İNTİHAR GİRİŞİMLERİNDE) KRİZ VE KRİZE MÜDAHALE, AİLE TERAPİSTLİĞİ, CİNSEL TERAPİ , FARKINDALIK ( YAŞAM KOÇLUĞU) , İLETİŞİM BECERİLERİ , İŞ GÖRÜŞME TEKNİKLERİ, GEBELİK (hamilelik) PSİKOLOJİSİ vb. ALANLARDA ÇALIŞMALARIM OLMUŞTUR.

Funda ÖZDİL UZUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Bilgen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65498
Funda Hanımla bir arkadaşımın aracılığıyla tanıştım, yaklaşık bir yıldır kendisi ile görüşmelere gidiyorum. Her görüşme öncesi ile sonrası ve ilk tanıştığımdan bu yana olan süreçte benliğime, hayatıma olan katkıları gerçekten çok anlamlı bir farklılığa sahip. İç dünyamın genişliğine ve derinliğine sahiplenme, bunun ne kadar kıymete sahip oluşu, hayatımı yönlendirme, gerek iş hayatımda, gerek onun dışındaki hayatımda daha mutlu olabilmemde şu ana kadar olan katkıları o kadar çok ki birkaç basit cümleyle burada anlatmak mümkün değil. Kendisinin mesleğine olan saygısı ve insan sevigisiyle size olan bakış açısı görüşmenizde size yansıyor ve içinizde aydınlanmasını istediğiniz yere ışık oluyor; daha sonra da içinizin aydınlınlığı, hayatınıza yansıyor tabi.. Samimiyeti, güleryüzlülüğü, insanın kendini geliştirmeye teşvik edici yaklaşımıyla mesleğinde oldukça başarılı buluyor, herkese tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
Simla TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64233
Funda abla ile tanışalı 3 sene oldu.Onunla tanışmak benim için dönüm noktasıydı.Ben bile kendime inanmıyorken o hep bana inandı,güvendi.Bana sadece doktorluk yapmadı ailemden birisi oldu.Gerektiğinde bir anne,bir dost,bir sırdaş her şey.Üniversite sınavına gireceğim sene bana hep destek tam destek oldu yorulsam dahi sen koşmaya devam et ben yanındayım dedi onun bana verdiği güven ile hiç pes etmedim ve koşmaya devam ettim.Erzurum Atatürk Üniversitesinde Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Öğretmenliği 2.sınıfım.Bu bir ekip işiydi ve biz bunu beraber başardık.Ona ne kadar teşekkür etsem az.Her şeyi ile örnek aldığım insanlardan Funda abla.Hayata bakış açısı,azmi,inancı ve bunların sonucunda elde ettiği başarısı ile benim için bir idol.Kendisinde bir anne sevecenliğini,bir arkadaş sıcaklığını bulabilirsiniz.Funda abla sizi çok seviyorum bana kattığınız için teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Yeliz GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64228
Merhaba,ben yıllarca panik atak tedavisi görmüş,ilaçlarla hayattan zevk almaya çalışan,ilaçsız yaşayamayacağını düşünen,en ufak bir streste titreyen ve atak geçiren biriyken 1,5 yıl önce Funda hanımla tanışarak hayatımda bir "MİLAT" yaptım.Funda hanımın hayatıma girmesiyle değişen,gelişen,güzelleşen bir dünyam var artık.Korkularımın,umutsuzluklarımın,mutsuzluklarımınFunda hanımın pozitif bakış açısı,sevecen tavırları,dostane yaklaşımıyla umuda,mutluluğa,doyumsuz bir yaşam ziyafetine dönüşmesi muhteşem.Funda hanımın ışığıyla yolumu buldum.Kendi farkındalığım arttı,kendime güveniyorum ve kendimle barıştım.Kendini,kendi alanında en profesyonel şekilde geliştiren,yeniliklere açık tarzıyla sürekli yenileyen Funda hanımın deneyimlerinden,bilgilerinden,doyumsuz sohbetinden faydalanmak ne büyük bir nimet.Bunun için her an şükrediyorum.Teşekkürler Funda hanım,ışığınızla dünyamı aydınlattığınız ve aydınlatmaya devam ettiğiniz için teşekkürler,iyiki varsınız.
     4 Beğeni    
Nuray KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64213
Merhaba..Funda hanımla yaklaşık üç yıl önce bir arkadaşımın vesilesiyle tanıştım.ilk görüştüğümde çok heyecanlıydım ve bir sürü korkularım vardı.hayata tutunmak istiyordum.. sakin dingin huzur içinde ve başarılı bir hayatım olsun diyordum ama nereden başlayacağımı nasıl yapacağımı bilmiyordum..yıllarca kullandığım depresyon ilaçlarıyla bu mümkün olmamıştı. Funda hanım, içtenliğiyle,sevgi dolu yüreğiyle ve en önemlisi sabrıyla bana ışık tuttu ve hala tutmaya devam ediyor..yürüdüğüm yol hergeçen gün daha aydınlandı kendimi gördüm kendimin farkına vardım içimdeki gücün, sevginin farkına vardım..düşüncenin gücünün ve duyguların öneminin farkına vardım..Funda hanımla tanışmam benim için hayatımın dönüm noktası..tıpkı hayal ettiğim gibi işimde başarılıyım,ve daha bir sürü başarılara imza atacağıma inanıyorum.insanlarla ilişkilerimde,çocuklarımla ailemle iletişimde zorlandığım bütün engelleri aştım..bir insana verebileceğiniz en güzel hediye hayata bakış açısını değiştirmektir..ve bunu Funda hanım çok iyi başarıyor ve kendini geliştirdiği birçok alanda da başarılı oluyor..Onu tanıdığım için şükrediyorum ve kendimi çok şanslı addediyorum..
     3 Beğeni    
Elif YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64206
Funda hanımla bir seminerde tanıştık.Seminer sonrasında öğrenmenin sonu olmadığını,kendim ve çocuğum için yapabileceğim,öğrenebileceğim bilgiler olduğunu anladım ve bu konuda Funda hanımın danışmalığını almak istedim. Funda hanım,tanıştığım ve yaşamım için dönüm noktası oluşturan,değerli bir insandır.. kendi farkındalığımı oluşturma sürecimde benim insanlara,çevreme bakış açımı değiştirmemi,olumlu düşünmeyi,kendime güvenmeyi,hayatımı doğru,huzurlu ve mutlu şekilde sadece kendimin yönetebileceğimi keşfetmemi sağlayıp bana kendi içsel yolculuğumda rehberlik etmektedir.Düşüncelerin gücünü,aldığım nefesin değerini,kendim olarak yaşamanın verdiği mutluluğu funda hanımın rehberliği sayesinde öğrendim... funda hanımın yeni bilgilere açık olması,sürekli gelişim içinde ollması ve bu bilgileri bizlerle paylaşmaktan zevk alması benim için heyecan ve gurur verici...
     Beğenin    
Hülya ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64205
merhaba,funda hanımla 3 yıl önce tanıştık,kendisine üniversite sınavına hazırlanan kızım için gitmiştik.ilerleyen süreçte bende kendimle ilgili problemlerimi paylaşmaya başladım ve danışanı oldum ve iyiki olmuşum..Funda hanımdan aldığım terapiler çok etkili oldu.şimdi daha sakin biriyim:),hayata bakış açım değişti,gelecekten bir beklentim,hayalim yada bir planım yoktu.yoktu diyorum geçmişteki benden bahsediyorum..Geçen yıl üniversite sınavına hazırlandım ve şuan bölüm okuyorum.Kendime inanmamı sağladı,ailemle aramdaki ilişkim güçlendi,çevremde değişimimi farkediyor en önemlisi ben farkediyorum.Kendimle ilgili çok şey öğrendim ve öğrendiklerim günlük hayatımı olumlu yönde etkiledi.Çevremdeki arkadaşlarımada tavsiye ediyorum,kendi farkındalığınız için gitmelisiniz ve hayatınızda nelerin değiştiğini farkedeceksiniz diyorum.Bence funda hanım hergün kendisini yenileyen,geliştiren,ve en önemlisi güleryüzü, sevecenliği,kendisinin yanında okadar rahatsınızki, ailenizden biri oluyor.İyiki funda hanımın danışanıyım ve iyiki var kızlarım ve ben sizi seviyoruz funda hanım...
     1 Beğeni    
Serap KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64203
Funda hanımla bir arkadaşım vasıtasiyla taniştım. Kendisiyle gorusmeye basladigimdan beri hayata ve kendime bakış açım degişti. Artik kendimi daha çok seviyor ve önemsiyorum. Funda hanimı bence diger psikologlardan ayiran en önemli özellik guler yuzlu olmasi. Ayrica beni, dogan cuceloglu'nun ve üstün dökmen'in ögrencisi olması da çok etkiledi. pozitif bir insan herşeyden önce..ve çok profesyonel...funda hanımi uç kelimeyle tanimlarsam, içten tecrübeli pozitif... kendini iyi hissetmeyen herkese danışani olmayi tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Şeyda K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64198
Funda hanim her terapi seansinda beni sabirla dinleyip, doğru tespitlerle gerçeği daha iyi kavramam icin yardımcı olmustur. Zaten kisiligi sevecenligi ve sıcakkanlı olmasi bir psikolog değilde arkadas gibi olması terapinizin cok cok kolay gecmesini saglayacak.en son terapide yaptigimiz affetme seansi gecmisimde yasadigim onca stresi biriktirdigim herseyi gecmiste birakmama sebep oldu. Tavsiyelerini özenle dinleyip uyguliyorum. Hayatimda diger insanlardan once ben olduğumu ve ben olmazsam kimsenin olamayacağını ögrendim.Kararli bir sekilde yürüdüğüm bu yolda yanimda oldugun icin veeee Hersey icin cok tesekkur ediyorum...
     Beğenin    
Yeliz AlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64193
Funda hanım kızımın okulunda bir seminer vermişti velilere. Kendisinden burada haberdar oldum. Kendisinin danışanıyım. Farkındalığımı arttırmam, yolumu aydınlatmam ve kendime bakıp insanları değerlendirmem konusunda çok yardımcı oldu. İçimdeki pek çok ses artık konuşmuyor sadece ben varım artık. Mesleki olarak duyduğum bir çok psikolog gibi ilaç vererek bişeyler yapmak yerine kişinin kendinde cevapları aramasını sağlıyor diyebilirim. Yani sorunu görmezden gelmeyi değil çözmeyi sağlıyor bana göre. Funda hanım benim için mükemmel zaten ama kendisini geliştirmeye devam etmesi ayrıca çok beğendiğim bir özelliği. İlk andan beri içimdekileri görmesini istedim ve gördüğüne de inanıyorum.
     3 Beğeni    

Funda ÖZDİL UZUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ, CİTEB,

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1997
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Funda ÖZDİL UZUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Funda ÖZDİL UZUN Mesleki Videolar Videoları
-

11:31
Top