2007'den Bugüne 82,686 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gözde AVŞAR
Psikolojik Danışman - İstanbul
Psikolojik Danışman - Aile/Çift Terapisti - Kozmik Enerji Terapisti

Gözde AVŞAR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gözde AVŞAR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Psk.Dnş.Gözde AVŞAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözde AVŞAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Gözde AVŞAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gözde AVŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hilal USTAPsk.Dnş.Hilal USTA
Hilal ile 2 senedir birlikte çalışıyorum. Kendisi olaylara getirdiği yeni bakış açıları ve geniş görüşlü hayat tarzıyla bende çok büyük bir etki yarat...

Gözde AVŞAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Ve Çift Terapisti
Kozmik Enerji Terapisti

Gözde AVŞAR Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Gözde AVŞAR'ın Özgeçmişi
GÖZDE AVŞAR

avsar.gozde@gmail.com , gozde.avsar@yahoo.com

Tel: 0090-533 320 5332
Adres: Bakış Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Dikilitaş Mah. Eren Sok. Özsoy Plaza, No:10 D: 13-14

Beşiktaş/İSTANBUL


AKADEMİK BİLGİLER

Doğu Akdeniz Üniversitesi '06-'11

Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü (%100 Burslu)
3.57/4.00
Yüksek Onur Derecesi

Adana Ticaret Borsası Lisesi '03-'06
4.17 /5.00


İŞ DENEYİMLERİ

09.14 - (.....) Bakış Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Psikolog, Aile ve Çift Terapisti

09.12 - (......) İSOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Okul Psikolojik Danışmanı- İstanbul

09.12 - 09.14 Cosmomia Life Design Consultancy - Aile ve Çift Terapisti, Kozmik Enerji Terapisti - İstanbul

...[Devamı...]

Gözde AVŞAR Tavsiye Yazıları Gözde AVŞAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Okan K. (Danışan)
 IP: 78.182.133.ZF

15-03-2014
 TavsiyeNo: 67227
Hayatımda tanıdığım en güleryüzlü, en pozitif ve en geniş görüşlü insanlardan birisidir Gözde Avşar Hanım. Kendisiyle bir arkadaşımın çok etkili sonuçlar aldığını duyduktan sonra iletişime geçtim. İlişkimdeki çıkmazlarım, ne yapacağımı bilmezkenki çaresizliğimin içinden çıkıp, hepsinin üstesinden birlikte geldik ve kendisiyle hala irtibatımız sürüyor. Terapi fikrine beni ısıtabilen bir insandır. İlişkimle ilgili sorunlarımı çözmemle birlikte şimdi bireysel olarak da görüşmeye ve seans almaya devam ediyorum. Beni anladığı ve yargılamadığı, ve yalnız bırakmadığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Can Baycan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.198.ZJZ

07-03-2014
 TavsiyeNo: 66979
Kendisiyle ortak arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştık. Bir meslektaş gözüyle, Gözde Avşar'ın, mesleki hayatına adım atmak için aldığı iyi eğitimin yanı sıra sürekli olarak kendini geliştirmek için yaptığı çalışmaları (katıldığı eğitimler vb.) ve deneyimlenen olaylara dair sahip olduğu bakış açısı göz önüne alındığında, gerçekten yetkin bir terapist olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Danışanlara yaklaşımındaki profesyonellik ve işine verdiği önem, yaptığı görüşmelerin sonuç odaklı olmasını ve danışanlarının hayatında gereken değişimi oluşturmalarını sağlamak için ihtiyaçları olan desteği sağladığını göstermektedir. Profesyonel iş hayatının başlarında olması, kendisini bu meslekte getireceği nokta göz önüne alındığında bir handikap olarak değil, büyük bir fırsat olarak ortaya çıkmaktadır. Eminim ki kendisi, edindiği tecrübelerle birlikte iş yaşamındaki gelişimini devam ettirecek ve birçok konuda öne çıkan bir terapist olacaktır.
     2 Beğeni    

 Duygu MORAL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.225.

03-03-2014
 TavsiyeNo: 66868
Gözde Avşar, 2006 yılından itibaren çok yakın dostum olup aynı zamanda üniversite hayatımda, özel hayatımda, iş hayatımda aldığım ve alacağım kararlarda ilk aradığım kişidir. Kendisinin olaylara bakış açısı, yaklaşımı objektif olmakla birlikte kişide farkındalık düzeyini yüksek ölçüde ortaya çıkartmaktadır. Mesleki anlamda çözümsüz kaldığım noktalarda bana sunduğu pratik çözümler, işimi en iyi şekilde yapmamı sağlamaktadır. Cana yakınlığı, olumlu tavrı, içtenliği ve göstermiş olduğu dostluk içinde ayrıca kendisine teşekkürlerimi sunarım. Hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler var ise değiştirmek isteyin yeter ve bunun için Cosmomia Life Design Consultancy'nin kapısını çalmanızı tavsiye ederim. Orada ki her insan tanışmaya değer.
     3 Beğeni    

 Ezgi ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.154.24.Y

03-03-2014
 TavsiyeNo: 66849
Gözde Hanım terapistten öte size bir arkadaş gibi yaklaşıyor. Bu yüzden de kendinizi seanslarda çok rahat hissediyorsunuz. Gözde Hanım'ın seanslarından sonra aslında ne kadar değerli olduğumu farkettim ve bu tüm ilişkilerime (iş ilişkilerim, ailem ile ilişkim vs.) yansıdı. Artık daha istediğim gibi bir insanım. Kendime dönebilmeyi ve duygularımı kontrol edebilmeyi öğrendim. Gözde Hanım'ın bana kazandırdıklarını tek bir cümleyle şöyle açıklarım: "Artık kendimi özgürleştirebiliyorum." Kendisine teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Müge U (Danışan)
 IP: 78.180.231.ZBW

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66557
Eşimle boşanma noktasına geldikten sonra bir arkadaşım Gözde Hanım’ı görmemizi tavsiye etti. Açıkçası hiç umudum kalmamıştı, ancak ilişkinin içerisinde sorunlarımızın aslında tamamen iletişimsizlikten olduğunu görememişiz, onca yıl boşu boşuna birbirimizi yiyip bitirmişiz. Elbette bunları görmemizde Gözde Hanım’ın ne kadar büyük bir payı olduğunu anlatamam. Birlikte yaptığımız seanslarda eşimle birbirimizin çok farklı yönlerini keşfetme ve hayatımıza bambaşka bir pencereden bakarak yaşamımızı güzelleştirebilme imkanı bulduk. Gözde hanım’a büyük saygılar ve teşekkürler.
     2 Beğeni    

 Mehmet ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.253.DL

01-02-2014
 TavsiyeNo: 66065
Merhaba arkadaşlar, gözdeyi sizlere önerebilirim, benim terapistimdi. Sıcak kanlılığının, güler yüzllüğünün, cana yakınlığının, sevecen yapısının ve sürekli bilgi birikiminin üstüne koyan yapısının yanı sıra kendisi kozmik enerji terapistidir. Başladığım nokta ile vardığım nokta arasında büyük farklar yaşadım ve bundan çok mutluyum çünkü mutlu bir birey olarak hayatıma devam ediyorum. Bu yüzden kısa sürece etkili ve kalıcı sonuçlar elde ettim ben. Kendisine kendi yolcuğum için teşekkür ediyorum ve kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Alev (Danışan)
 IP: 88.243.230.

29-01-2014
 TavsiyeNo: 65995
Gözde, hem arkadaşım hem de terapistim olan birisi olarak kesinlikle önereceğim bir kişidir. Danışanı olarak yardımseverliği, cana yakınlığı, olaylara farklı açılardan ele alabilmesi ve tarafsız bir şekilde size çözüm önerileri sunması ile gerçekten çok iyi bir psikologdur. En yorgun olduğu günün sonunda bile, sizi sıcak bir gülümseme ile karşılar ve sizin için elinden gelen yardımı sunar. Bunların yanı sıra, arkadaş canlısı, mantıklı, güler yüzlü ve etrafına gerçekten ışık saçan karakteri ile ise çok harika bir insandır.
     3 Beğeni    

 Mehmet D. (Danışan)
 IP: 78.180.175.BY

22-01-2014
 TavsiyeNo: 65746
Gözde Hanım'dan kozmik enerji terapisi almış biri olarak şunu söyleyebilirim ki kendisi biz danışanlarıyla yakından ilgilenen ve bizlere terapilerinden alabileceğimiz en yüksek verimi kazandırmaya çalışan güleryüzlü, samimi, girişken ve de çok yardımsever bir terapisttir. Gözde Hanım'a buradan teşekkürlerimi sunuyor ve de kendisini herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendisinin danışmanlık hizmeti verdiği Cosmomia Life Design Consultancy'yi de buradan herkese önerebilirim.
     4 Beğeni    

Hilal USTA Fotoğraf  Psk.Dnş.Hilal USTA
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-01-2014
 TavsiyeNo: 65711
Gözde Avşar, hem yakın dostum hem de mesleki sorunlarımı karşılıklı konuştuğum bir uzman arkadaşımdır. Kendisinin sorunlara olan analitik yaklaşımı ve akılcı çözüm önerileri iyi bir uzman olmasında en önemli faktörler diye düşünüyorum. Özellikle çift terapisi alanındaki çalışmaları sayesinde erkek arkadaşımla yaşadığım sorunlarda pratik çözümlere ulaşmamda en büyük destekçim kendisi. Bir meslektaşı olarak kendisi hakkındaki görüşlerim; güleryüzlü, etkin ve yargısız dinleme becerisine sahip, neşeli, konuşkan, pratik bir insan olduğu yönünde.
     6 Beğeni    

 yabadabadu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.255.YC

21-01-2014
 TavsiyeNo: 65710
Gözde, cana yakın kişiliği, sevecen yapısı ve sürekli bilgi birikiminin üstüne koyan yapısı ile mükemmel bir insan ve arkadaştır. Her daim elinden geldiğince yardımcı olabilecek ve bunu yaparken tamamen profesyonel yapıda yaklaşan bir insandır kendisi. Aynı zamanda motive ederken, olaylara hayalci değil, objectif olarak yaklaşarak, daha gerçekçi düşünmemi sağlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü, bence Gözde tam anlamı ile diğer psikologlardan keskin çizgiler içerisinde ayrılmaktadır.
     4 Beğeni    

 E.Ş. (Danışan)
 IP: 193.192.97.Z

21-01-2014
 TavsiyeNo: 65709
Gözde Hanım'dan danışmanlık hizmeti aldım. Güleryüzlü, içten, samimi olması ve sıcak enerjisinin yanı sıra, konusundaki derin ve kapsamlı bilgisi bana çok faydalı oldu. Yolumu kaybettiğim hayat yolculuğunda, daha önce de bir çok danışman denesem de ilk defa hayatımda gittiğim bir danışman, sadece bir danışman olmakla kalmadı, bana kılavuzluk etti ve kendimi keşfetmemi ve tekrar mutlu olmamı sağladı. Kendisini kesinlikle %1000 herkese tavsiye ederim. Memnun kalmama gibi bir ihtimal olamaz. Dört dörtlük birisidir. Herşey için teşekkür ederim Gözde Hanım.
     7 Beğeni    

Gözde AVŞAR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Tango, Rafting» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bakış Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Bakış Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Dikilitaş Mah. Eren Sok. Özsoy Plaza, No:10 D: 13-14 Beşiktaş/İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 320 53 32
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(31 yaşında)
Doğum Yeri
Şişli
Mezun Olduğu Üniversite
Doğu Akdeniz Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gözde AVŞAR'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gözde AVŞAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gözde AVŞAR Mesleki Videolar Videoları
-11:53
Top