2007'den Bugüne 89,453 Tavsiye, 27,600 Uzman ve 19,641 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gözde AVŞAR
Klinik Psikolog - İstanbul
Klinik Psikolog - Aile ve Çift Terapisti

Gözde AVŞAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözde AVŞAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gözde AVŞAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gözde AVŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hilal USTAPsk.Hilal USTA
Hilal ile 2 senedir birlikte çalışıyorum. Kendisi olaylara getirdiği yeni bakış açıları ve geniş görüşlü hayat tarzıyla bende çok büyük bir etki yarat...

 
Gözde AVŞAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Cosmomia Life Design Consultancy
Teşvikiye Mah. Vali Konağı Cad. No:68 D:4 Nişantaşı/Şişli
İstanbul
Psk.Gözde AVŞAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Şişli
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Doğu Akdeniz Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gözde AVŞAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Okan K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67227
Hayatımda tanıdığım en güleryüzlü, en pozitif ve en geniş görüşlü insanlardan birisidir Gözde Avşar Hanım. Kendisiyle bir arkadaşımın çok etkili sonuçlar aldığını duyduktan sonra iletişime geçtim. İlişkimdeki çıkmazlarım, ne yapacağımı bilmezkenki çaresizliğimin içinden çıkıp, hepsinin üstesinden birlikte geldik ve kendisiyle hala irtibatımız sürüyor. Terapi fikrine beni ısıtabilen bir insandır. İlişkimle ilgili sorunlarımı çözmemle birlikte şimdi bireysel olarak da görüşmeye ve seans almaya devam ediyorum. Beni anladığı ve yargılamadığı, ve yalnız bırakmadığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Duygu Moral
3.Mart.2014
TavsiyeNo: 66868
Gözde Avşar, 2006 yılından itibaren çok yakın dostum olup aynı zamanda üniversite hayatımda, özel hayatımda, iş hayatımda aldığım ve alacağım kararlarda ilk aradığım kişidir. Kendisinin olaylara bakış açısı, yaklaşımı objektif olmakla birlikte kişide farkındalık düzeyini yüksek ölçüde ortaya çıkartmaktadır. Mesleki anlamda çözümsüz kaldığım noktalarda bana sunduğu pratik çözümler, işimi en iyi şekilde yapmamı sağlamaktadır. Cana yakınlığı, olumlu tavrı, içtenliği ve göstermiş olduğu dostluk içinde ayrıca kendisine teşekkürlerimi sunarım. Hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler var ise değiştirmek isteyin yeter ve bunun için Cosmomia Life Design Consultancy'nin kapısını çalmanızı tavsiye ederim. Orada ki her insan tanışmaya değer.
     3 Beğeni    
Ezgi ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2014
TavsiyeNo: 66849
Gözde Hanım terapistten öte size bir arkadaş gibi yaklaşıyor. Bu yüzden de kendinizi seanslarda çok rahat hissediyorsunuz. Gözde Hanım'ın seanslarından sonra aslında ne kadar değerli olduğumu farkettim ve bu tüm ilişkilerime (iş ilişkilerim, ailem ile ilişkim vs.) yansıdı. Artık daha istediğim gibi bir insanım. Kendime dönebilmeyi ve duygularımı kontrol edebilmeyi öğrendim. Gözde Hanım'ın bana kazandırdıklarını tek bir cümleyle şöyle açıklarım: "Artık kendimi özgürleştirebiliyorum." Kendisine teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Müge U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66557
Eşimle boşanma noktasına geldikten sonra bir arkadaşım Gözde Hanım’ı görmemizi tavsiye etti. Açıkçası hiç umudum kalmamıştı, ancak ilişkinin içerisinde sorunlarımızın aslında tamamen iletişimsizlikten olduğunu görememişiz, onca yıl boşu boşuna birbirimizi yiyip bitirmişiz. Elbette bunları görmemizde Gözde Hanım’ın ne kadar büyük bir payı olduğunu anlatamam. Birlikte yaptığımız seanslarda eşimle birbirimizin çok farklı yönlerini keşfetme ve hayatımıza bambaşka bir pencereden bakarak yaşamımızı güzelleştirebilme imkanı bulduk. Gözde hanım’a büyük saygılar ve teşekkürler.
     2 Beğeni    
Mehmet ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66065
Merhaba arkadaşlar, gözdeyi sizlere önerebilirim, benim terapistimdi. Sıcak kanlılığının, güler yüzllüğünün, cana yakınlığının, sevecen yapısının ve sürekli bilgi birikiminin üstüne koyan yapısının yanı sıra kendisi kozmik enerji terapistidir. Başladığım nokta ile vardığım nokta arasında büyük farklar yaşadım ve bundan çok mutluyum çünkü mutlu bir birey olarak hayatıma devam ediyorum. Bu yüzden kısa sürece etkili ve kalıcı sonuçlar elde ettim ben. Kendisine kendi yolcuğum için teşekkür ediyorum ve kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Alev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65995
Gözde, hem arkadaşım hem de terapistim olan birisi olarak kesinlikle önereceğim bir kişidir. Danışanı olarak yardımseverliği, cana yakınlığı, olaylara farklı açılardan ele alabilmesi ve tarafsız bir şekilde size çözüm önerileri sunması ile gerçekten çok iyi bir psikologdur. En yorgun olduğu günün sonunda bile, sizi sıcak bir gülümseme ile karşılar ve sizin için elinden gelen yardımı sunar. Bunların yanı sıra, arkadaş canlısı, mantıklı, güler yüzlü ve etrafına gerçekten ışık saçan karakteri ile ise çok harika bir insandır.
     3 Beğeni    
Mehmet D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65746
Gözde Hanım'dan kozmik enerji terapisi almış biri olarak şunu söyleyebilirim ki kendisi biz danışanlarıyla yakından ilgilenen ve bizlere terapilerinden alabileceğimiz en yüksek verimi kazandırmaya çalışan güleryüzlü, samimi, girişken ve de çok yardımsever bir terapisttir. Gözde Hanım'a buradan teşekkürlerimi sunuyor ve de kendisini herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendisinin danışmanlık hizmeti verdiği Cosmomia Life Design Consultancy'yi de buradan herkese önerebilirim.
     4 Beğeni    
Hilal USTA Fotoğraf
Psk.Hilal USTA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65711
Gözde Avşar, hem yakın dostum hem de mesleki sorunlarımı karşılıklı konuştuğum bir uzman arkadaşımdır. Kendisinin sorunlara olan analitik yaklaşımı ve akılcı çözüm önerileri iyi bir uzman olmasında en önemli faktörler diye düşünüyorum. Özellikle çift terapisi alanındaki çalışmaları sayesinde erkek arkadaşımla yaşadığım sorunlarda pratik çözümlere ulaşmamda en büyük destekçim kendisi. Bir meslektaşı olarak kendisi hakkındaki görüşlerim; güleryüzlü, etkin ve yargısız dinleme becerisine sahip, neşeli, konuşkan, pratik bir insan olduğu yönünde.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Yabadabadu
21.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65710
Gözde, cana yakın kişiliği, sevecen yapısı ve sürekli bilgi birikiminin üstüne koyan yapısı ile mükemmel bir insan ve arkadaştır. Her daim elinden geldiğince yardımcı olabilecek ve bunu yaparken tamamen profesyonel yapıda yaklaşan bir insandır kendisi. Aynı zamanda motive ederken, olaylara hayalci değil, objectif olarak yaklaşarak, daha gerçekçi düşünmemi sağlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü, bence Gözde tam anlamı ile diğer psikologlardan keskin çizgiler içerisinde ayrılmaktadır.
     4 Beğeni    
E.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65709
Gözde Hanım'dan danışmanlık hizmeti aldım. Güleryüzlü, içten, samimi olması ve sıcak enerjisinin yanı sıra, konusundaki derin ve kapsamlı bilgisi bana çok faydalı oldu. Yolumu kaybettiğim hayat yolculuğunda, daha önce de bir çok danışman denesem de ilk defa hayatımda gittiğim bir danışman, sadece bir danışman olmakla kalmadı, bana kılavuzluk etti ve kendimi keşfetmemi ve tekrar mutlu olmamı sağladı. Kendisini kesinlikle %1000 herkese tavsiye ederim. Memnun kalmama gibi bir ihtimal olamaz. Dört dörtlük birisidir. Herşey için teşekkür ederim Gözde Hanım.
     7 Beğeni    

Gözde AVŞAR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gözde AVŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hilal USTA
Psk.Hilal USTA
Hilal ile 2 senedir birlikte çalışıyorum. Kendisi olaylara getirdiği yeni bakış açıları ve geniş görüşlü hayat tarzıyla bende çok büyük bir etki yarat...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Cosmomia Life Design Consultancy
Teşvikiye Mah. Vali Konağı Cad. No:68 D:4 Nişantaşı/Şişli
İstanbul
Psk.Gözde AVŞAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 320 53 32
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Şişli
Mezun Olduğu Üniversite
Doğu Akdeniz Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Psk.Gözde AVŞAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gözde AVŞAR Mesleki Videolar Videoları
-

11:13
Top