2007'den Bugüne 81,179 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Dr.Psk.Nurten KÜÇÜKERTAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(%87.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.Nurten KÜÇÜKERTAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresif durumlardan, kaygıya; travmatik yaşantılardan, kariyer/iş sorunlarına; takıntılardan kişilik özelliklerine kadar, bireyi iyileştirecek, geliştirecek, hayat kalitesini arttıracak, hayatına yeni bir bakışla farklı renkler getirecek her konu profesyonel uzmanlık ve çalışma alanıma dahildir.

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Makaleleri Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN Özgeçmiş CV Dr.Psk.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Özgeçmişi
Ortaokul ve liseyi Güzelyurt Türk Maarif Koleji’nde bitirdikten sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)’nde psikoloji okumak üzere Kuzey Kıbrıs’tan Ankara’ya geldim. 4 yıllık psikoloji lisans eğitiminden hemen sonra yine ODTÜ Ankara’da klinik psikoloji yüksek lisans programına başladım ve yine aynı üniversitede doktora programına devam ederek 2013 yılında Dr. unvanı ile ODTÜ klinik psikoloji programını tamamladım. Aralarında ODTÜ ve Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ)’nin de bulunduğu çeşitli yerlerde araştırma asistanlığı, dergi hakemliği, psikoterapist, süpervizör ve öğretim görevlisi unvanları ile çeşitli görevler aldım. Halen Bilkent Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev almaktayım. Bunun yanında kendi kliniğimde danışanlarıma psikoterapi desteği sunmakta ve alanda çalışan uzman psikologlara süpervizyon (danışmanlık, öğreticilik/denetleyicilik) hizmeti vermekteyim...[Devamı...]

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN Tavsiye Yazıları Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İsmail USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.142.YBW

14-02-2017
 TavsiyeNo: 94592
anksiyete sorunlari nedeniyle psikolog arayisina girdim. gecen yil mart ayinda 3 psikolog degistirdim. dunya kadar param gitti. psikolojimin bozulmasi da cabasi. arastirirken ogrendim ki gittigim psikologlardan birisi (internette cokta popiler) psikolojik danismanmıs. dogru duzgun bir psikolog ararken bilkent universitesinde kuzenimin hocasi olan Nurten hanimi tavsiye etti. Gercekten beni anladi ve problemlerimi bitirmemde buyuk katkisi oldu. terapilerim devam ediyor. hayat kalitemin arttigini hissediyorum. terapi fiyati biraz yuksek. ben cok memnun kaldim ve sizlerede tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 Savaş G. (Danışan)
 IP: 78.169.206.ZJZ

10-10-2014
 TavsiyeNo: 72307
nurten hocaya bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. çok memnun kaldım. gerçektende samimi olumlu ve işinde iyi bir klinik uzm. dr. psikolog. daha önce gittiğim psikologlar gibi para öncelikli değil. mesela günde 2 danışandan başkasını almıyor. ayrıca odtü de yüksek lisans yapan öğrencilere ders veriyor. bilkenttede yarı zamanlı öğretim görevlisi. böyle bir psikologtan yardım aldığım için çok mutluyum. gerçekten beni anladığını hissettim. sorunlarımı çözmemde de bana müthiş yardımcı oldu. herkese gönül rahsatlığıyla tavsiye ederim.
     16 Beğeni    

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Kitap ve Yayınları Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Özüorçun, N. (2013). Intergenerational transmission of maternal war-related trauma experiences to their offspring's well-being among Turkish Cypriots: Mediator role of parenting styles (Kuzey Kıbrıs'taki annelerin savaşla ilgili travma yaşantılarının çocuklarının iyilik haline kuşaklararası aktarımı: Ebeveynlik stillerinin aracı rolü) (Doktora tezi)


Öneren, Şendil, Ç., & Küçükertan, Özüorçun, N. (2012). A qualitative study about transmission of religious issues (Dinle ilgili konuların aktarımı ile ilgili nitel bir araştırma. Procedia-Social and Behavioral Journal, 47, 913-917.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yelken Psikoloji
Armada İş Merkezi, 12. Kat, Oda No:1235 Söğütözü
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 473 97 94

Telefon 2 :
0(507) 463 95 77
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Lefkoşa
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Odtü Psikoloji Yüksek Lisans
Doktora
Odtü Psikoloji Doktora (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - Fransızca


Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Nurten KÜÇÜKERTAN Mesleki Videolar Videoları
-21:25
Top