2007'den Bugüne 81,681 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,151 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Cenya KATALAN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

Cenya KATALAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Cenya KATALAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Cenya KATALAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cenya KATALAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Cenya KATALAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Cenya KATALAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zeynep KAYAUzm.Psk.Zeynep KAYA
Zeynep eğitimde tanıştığım ve sevdiğim bir meslektaşım. Kendisi sıcakkanlı, güleryüzlü, işini seven ve emek veren, kendini geliştiren, mesleki gelişme...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Çocuk, ergen veya yetişkin olarak hepimizin hayatında baş etmekte zorlandığı durumlar olabilir. Örneğin, kaygı veya endişeler, boşanma, sevdiğimiz brinin kayıpları, depresyon, okulda uyumsuz davranışlar, arkadaş edinmede zorlanma, dikkat eksikliği, öfkeyi kontrol edememe, cinsel hayatta zorluklar, evlilikte çatışmalar, yaşanılan veya tanıklık edilen bir travma gibi yaşamımızdaki zorluklar günlük hayatımızı devam ettirmemizi zorlaştırabilir. Zaman zaman da kendimizde değiştirmek is...

Cenya KATALAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
TERAPİ SEÇENEKLERİ

Yetişkinler için Bireysel Terapi
EMDR Terapisi
Çift Terapisi
Çocuk,Ergen Terapileri
Sanat Terapisi
Oyun Terapisi


UZMANLIK ALANLARI

Depresyon ve Duygu durum Bozuklukları
Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Korkular
Travma, Travma Sonrası Stres Bozukluğu deprem,savaş, taciz, tecavüz)
İlişki ve Aile Problemleri
Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntılar)
Uyum Bozuklukları
Davranış Bozuklukları
Boşanma, Kayıp, Yas gibi konularla baş etme
Öfke Kontrolü
Ergenlik Problemleri
Yeme Bozuklukları (Anoreksiya, Bulimia)
Psikosomatik Bozukluklar (Kronik Ağrılar)
Kişilik Bozuklukları
Kanser Hastalığı Sürecinde Hasta Yakınlarına Psikolojik Destek

SEMİNERLER VE SERTİFİKALAR

IMAGO Çift Terapisi
Oyun Terapisi- Oyun Terapileri Derneği...[Devamı...]

Cenya KATALAN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Cenya KATALAN'ın Özgeçmişi
Cenya Katalan, Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Bu sırada Davranış Bilimleri Enstitüsü, İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi, Aura Psikoterapi Merkezi ve İstanbul Çapa Hastanesi’nde stajlar yaptı.

Uzmanlık eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun olarak tamamladı. Bu sırada Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde uzmanlık stajını yaptı. Yüksek lisans tezini çocuk yetiştirme tarzlarının romantik ilişkilerde doyum ve kaygı üzerine rolü ile ilgili yazdı. Sanat Terapisi eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Sanat Psikoterapileri programında tamamladı.
...[Devamı...]

Cenya KATALAN Tavsiye Yazıları Cenya KATALAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Z.S. (Danışan)
 IP: 212.252.81.YJ

19-10-2016
 TavsiyeNo: 91191
Psikolog bir arkadaşımın tavsiyesiyle Cenya hanımla tanıştık. Yas dönemi geçiren çocuklar konusunda başarılı duğunu söyledi bize Cenya hanımın. Kızım 8 yaşında çok yakın bir arkadaşını kaybedince 8 ay Cenya hanıma gittik. Daha ilk seanstan olumlu gelişmeler gözlemledik. Kızımla dialoğu çok güzel ve olumluydu. Bu süreç sonunda korkuları azaldı, uykusu düzene girdi ve konsantrasyon problemi ortadan kalktı. Duygularını resimleyerek ifade edebilmesini ve anlamasını sağladı. Cenya hanımın çocuklarla sakin, güler yüzlü ve samimi bir ilişkisi var. Kendisine müteşekkiriz.
     1 Beğeni    

Zeynep KAYA Fotoğraf  Uzm.Psk.Zeynep KAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-06-2015
 TavsiyeNo: 79231
Cenya ile tanışıklığımız kabımıza sığmayıp hep daha fazla öğrenmek insanlara daha fazla yardımcı olmak , daha iyi yardımda bulunabilmek amaçlı çıktığımız yolda bir eğitimde başladı. Kendisi çok bilgili, donanımlı kendini geliştiren ve yeniliklere açık bir meslektaşımdır. Özellikle çocuklarla oyun terapisinde ki başarısı, dinamik terapide ki yetkinliği, psikoterapi hakkındaki bilgi ve becerileri başarısının tesadüf olmadığının kanıtıdır. Kendini hem çocuk hem bireysel hem çift alanında geliştiren Cenya'yı gönül rahatlığıyla yardım almak isteyen herkese öneririm.
     3 Beğeni    

 Selmi Şıkgören (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.148.YJB

10-06-2015
 TavsiyeNo: 79421
Cenya Katalan'ı yakından tanırım. Kendisiyle konuştuğunuzda sizi içtenlikle dinlediğine emin olursunuz. Onun mesleğiyle ilgili bildiğim en önemli şey, işini paradan çok hastalarına yardım etmek için yaptığıdır. Karakteri böyledir ve tahmin ediyorum ki bu idealist yaklaşım bu meslekte nadir görülmektedir. Buna eminim çünkü kazandığı ile değil hastalarının iyi hale gelmesi ile mesleki tatmin yaşar. Ben en yakınındaki kişilerden biri olarak Türkiye'de konusunda en zor üniversitede yüksek lisans yapıp ilk denemede mezun olabildiğine, titizlikle hazırladığı ve literatürde önemli yer kaplayacağını düşündüğüm tezini hazırlayışına, mesleki yaşamındaki sürekli başarısına; yetişkin, çift, aile hatta çocuk gibi konuları geniş açıdan psikolojik danışmanlık kariyerine, psikoloji bilgisi ve uzmanlığına ve en önemlisi size yardımcı olabilecek karakterine gözlemleri ile tanık olmuş biri olarak, ihtiyacınız olduğu takdirde Cenya Katalan'ın size en iyi şekilde destek olacağını bilmenizi isterim. Şiddetle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Melike G. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 2.36.45.CZ

03-06-2015
 TavsiyeNo: 79234
Cenya ile tanışıklığımız çok uzun yıllar öncesine dayanır. İlk kez ortaokulda tanıştığımızda beni ona çeken samimiyet ve dürüstlüğüydü.Uzun yıllar görüşemekdik ve tekrar görüştüğümüzde derinlemesine bir konuşmamız oldu.Kendisini cana yakın, pozitif ve huzurlu bir insanlar olarak tanıdım hep bu hiç değişmemişti. Kendisiyle ne kadar rahatça konuşabildiğimi fark ettim, psikolog olmasına şaşırmamıştım. Önyargısız ve empatiyle dinleyebilen nadir insanlardan olduğunu düşündüm.Kendini mesleğinde geliştirmek için olan tutkusu ve bunun için gerçekten bir şeyler yapması bana ilham verdi. Bir uzmanın çocuklarla iletişimi de önemli bir konu ve ben insanların hayvanlarla iletişimiyle çocuklarla iletişimini hep bağdaştırdım. Her iki durumda da yaratıcılık,şefkat ve güleryüz gerekir. Cenya'yı hiç çocuklarla görmedim ama hayvan sevgisinden şefkatini hissedebildim. Bir kaç yazısını okuma fırsatım oldu.Yazdığı makaleler anlaşılabilir ve yardımcıydı. Mesleğinde yeni olması yeni fikirlere sıcak bakmasını sağlıyor ve bu da hem o hem de yardım alanları için bir avantaj.
     2 Beğeni    

Cenya KATALAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Sanat Psikoterapileri Derneği
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nişantaşı Ofis
Valikonağı Cad. Sezai Selek Sk. Nevide Apt. No : 22/1 Nişantaşı (Amerikan Hastanesi Yanı)
İstanbul

Adres 2:
Bağdat Caddesi Ofis
Tanzimat Sokak Ömeran Apt 37/2 Göztepe
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(537) 410 71 61
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Cenya KATALAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca


Cenya KATALAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Cenya KATALAN Mesleki Videolar Videoları
-

psikolog, oyun terapisi, klinik psikolog, psikoterapist, çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, aile terapisi, çift ve aile terapisi, yetişkin terapisi, çift terapisi, sanat terapisi, çocuk, ergen, aile, yetişkin, grup terapisi, grup psikolojisi, dans terapisi, dans ve hareket terapisi, psikoloji, klinik, klinik psikoloji, terapi, çocuk gelişimi, göztepe psikolog, nişantaşı psikolog, kadıköy psikolog, şaşkınbakkal psikolog, bağdat caddesi psikolog, kadıköypsikolog, nişantaşıpsikolog, istanbulpsikolog, çift, klinikpsikolog, uzman psikolog cenya, klinik psikolog cenya, uzman klinik psikolog, cenya katalan, psikolog cenya, psikolog cenya katalan, uzm klinik psk cenya, istanbul uzman psikolog, bağdat cad çift terapisi, bağdat cad çocuk psikoloğ, kadıköy terapist, nişantaşı terapist


12:24
Top