2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zerrin PEKER
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog/ Psikoterapist

Zerrin PEKER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi49 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

49

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zerrin PEKER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

15
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zerrin PEKER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zerrin PEKER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rüveyda ÇELENK YILMAZUzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Rüveyda hanımı Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitimim sırasında tanıdım.Sınıfta hemen bilgisi, vaka ile ilgili tartışmalardaki yorumu dikkatimi çekti...
Esra ÜNAL ŞENGÜLPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Esra Hanım çok takdir ettiğim meslektaşlarımdan biridir. İşini profesyonelce yapar. Mahremiyete ve etik kurallara çok dikkat eder, çok çalışkandır mes...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her insan hayatta çeşitli problemlere karşılaşabilir. Bu son derece olağandır. Önemli olan karşılaşılan problemleri nasıl karşıladığınızdır. Eğer hayatınızdaki problemleri yönetemediğinizi düşünüyorsanız şunu unutmayın ki çözüm aslında problemin içimdedir. Birlikte bakmaya ne dersiniz?
 
Zerrin PEKER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kartal
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Ebf / Eğitimde Psikolojik Hizmetler (1986 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zerrin PEKER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Liyezon psikiyatrinin içinde olan kanser ve kalp hastalıkları, evlilik ve ilişki problemleri, travma ile başa çıkma, kriz yönetimi, ergenler ve ailelerinin ilişkileri, bilinçli farkındalık uygulamaları, panik atak, anksiyete bozuklukları, obsesif kompulsif davranış bozuklukları, kişilik bozuklukları, fobiler....vb.

Zerrin PEKER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Zerrin PEKER'in Özgeçmişi
Lisansını Ankara Üniversitesi'nde tamamladı. Stajını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri kliniğinde yaptı. Sağlık Bakanlığı'nın sinavlarını kazanarak çeşitli devlet hastanelerinde klinik psikolog olarak çalıştı. Bu süreç içerisinde 25 yıllık iş deneyimine sahip olarak çeşitli eğitimlerden geçti ve binlerce danışan gördü. Abdulkadir Özbek'ten psikodrama dersleri aldı. Yavuz Erten, Murat Dokur, Saffet Murat Tura gibi isimlerden eğitimler aldı. Sağlık Bakanlığının düzenlediği eğitimlere de katıldı. Esenyurt üniversitesi'nde klinik psikoloji yüksek lisansını tamamladı. Bir çocuk annesidir.

Zerrin PEKER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Muttalip DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106818
Merhaba, Zerrin Hanımla Koşuyolu Kalp hastanesinde tanıştık. Güleryüzü, hızı ve alakası en üst seviyede. Çözüm odaklı yaklaşımı, hasta takibi ve sonuçlandırması çok iyi. Kendisiyle tanıştığımız için ailecek çok mutlu olduk. Hastanelerde muhatap olmak zorunda kaldığımız asık suratlı ilgisiz kişilerden kesinlikle değil. İnsan ilişkileri çok kuvvetli. Klinik Psikolog Zerrin Peker hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Doruk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96356
Merhaba, Zerrin Hanım ile arkadaşım vasıtası ile tanıştım üniversiteye hazırlandığım dönemde psikolojik olarak çok yıpranmış durumdaydım ve pek çok kaygım vardı Zerrin Hanım bana bu üniversite sınavına hazırlandığım dönemde çok yardımcı oldu kendisiyle tanıştığım an hemen ısındım ve güven duygusu hissettim beni psikolojik anlamda çok rahatlattı ve kendime güvenimi geri kazanmamı sağladı. Şimdi ise istediğim bölümde burslu olarak okuyorum. Bunda Zerrin Hanım'ın katkısı çok büyük ona sonsuz minnettarım, herkese tavsiye edebileceğim bir danışman
     2 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95672
Zerrin hocamla,10 yıl önce çok kötü dönemdeyken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Çok sevdiğim,hayatımda olmazsa yaşayamam dediğim annemi kaybetmiştim.Yoğun depresyon geçiriyordum.Çok mutsuzdum.İşimde,özel hayatımda sıkıntılar yaşamaya başlamıştım.Çok sevdiğim insanlar bir bir hayatımdan gidiyordu ve ben çok yalnızım kalmıştım.Zerrin hocamın desteği ile hayatla baş etmeyi öğrendim.İnsanlardan kaçmamayı,hayatımla ilgili kararlar almayı,çevremle iletişim kurmayı öğretti bana. Zaman Zaman kendisi ile görüşmeye devam ederim.Hayata karşı daha güçlüyüm şimdi.Hatta beni tanıyanlar çok güçlü olduğumu söylerler. Bütün bunları Zerrin hocamın sabrına ve hoşgörüsüne borçluyum.Gerçekten konusunda uzman biri.İyi ki kendisini tanımışım.Sevgili hocama çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Bir Öğrenci :)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95661
Üniversite öğrencisiyim ve benim için dersler çok önemliydi akademik kariyerim için, sene kaybetmek istemiyordum. 4-5 aydır anksiyete hastasıymışım fakat ben çareyi hep farklı alanlarda aradım. Koşuyolu hastanesindeki sıcak kanlı doktorlar sayesinde görüşme fırsatım oldu. Odasına ilk gidip kendisiyle konuştuğunuzda farkı anlayacaksınız, ilk görüşme olduğu için biraz tereddüt olacak fakat 2. Görüşmeye istemeye istemeye geleceksiniz çünkü kendisinin bir yeteneği sanırım bu geleceksiniz yani tecrübe kendisi. Neyse 2. görüşmeden sonra siz isteyeceksiniz her hafta yanına gitmeyi. Tedavi yöntemi çok farklı bence ama faydalı :)) çünkü sınavları atlattım sayesinde ve iyi sonuçlar aldım. Tedavi sürecinde hastalığınız üzerinde pek durmayacaksınız şayet benimkisi öyleydi ve başta yine tereddüt olacak " Fayda edecek mi acaba ? " diye. Ama olacak, yöntemleri farklı olsa da. (İlk defa psikoloğa gidiyorum belki bu sebeple tereddütlerim çoktu.) Kendisinden bahsedersek biraz da kişiliği ayrıca mükemmel. Size bir hasta olarak değil; abla, anne, kardeş gibi yaklaşıyor. Tedavi süreci bitikten sonra bile kendisiyle iletişimi koparmak istemeyeceksiniz çünkü bir kere tanıştınız. Ve inanıyorum sadece hastalığımı çözmedi hayatıma da yön veren yanları da oldu.
     1 Beğeni    
Ezgi Alabucak
27.Mart.2017
TavsiyeNo: 95549
Merhabalar, Zerrin Hanım ile Prof. Dr Mehmet Zihni Sungur'un Kognitif Davranış Terapileri eğitimi sırasında tanıştık. Yılların birikimi olan mesleki tecrübesinin yanı sıra sürekli kendini geliştirmesi ve bu ışığı özellikle mesleğe yeni atılan biz gençlere de aktarması, danışanlara en iyi hizmeti verebilmek amacı ile "yaşam boyu öğrenme" felsefesini benimsemiş olması ile benim için alanda çok büyük bir rehber oldu. Günlük yaşamında karşılaştığı problemlerle baş etmede güçlük yaşayan ve destek arayan herkese Zerrin Hanım'ı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Halide OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Mart.2017
TavsiyeNo: 95475
Aynı kurumda beraber çalışma şansını yakaladığım Zerrin hanım hayatımın her anında hem benim hem de diğer doktor arkadaşlarımın danışmanıdır. İki kız çocuk büyüttüm. Danışmanımız Zerrin hanımdı. Okul ve ergenlik dönemlerinde destek aldım. Güler yüzlü, çözüm odaklı yaklaşımı ve her zaman ulaşılabilir olması bizim için çok önemliydi. İlgili ,bilgilerini sürekli yeniler.Güncel tedavi yaklaşımlarını takip eder.Sürekli eğitimler alır. Danışmanlığından çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Meryem Betül Karakeçe
18.Mart.2017
TavsiyeNo: 95372
Merhaba, Zerrin hanım ile yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım. Birlikte Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi aldık. Daha sonra Prof. Dr Mehmet Zihni Sungur'un KDT eğitimini de birlikte almaya başladık. Bu eğitimler esnasında kendisini gerek bilgisi gerekse insanlığıyla hep örnek almışımdır. Mesleki bilgi ve deneyimlerini her zaman aktarmış ve derslerin daha iyi ilerlemesinde oldukça fazla katkı sağlamıştır. Kendisini daha da ilerletmek adına bu yolda devam etme isteğini her zaman takdirle izledim ve tecrübelerinden istifade ettim. Çalışkan, azimli donanımlı, ve özverili olan, enerjisiyle dahi iyi gelen Zerrin hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Rezan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2017
TavsiyeNo: 95192
Zerrin hanımla aynı kurumda çalışıyorum .kızımın büyüme döneminde sorunlar başladı ,nasıl davranmam gerektiğini öğrenmek için ilk olarak danışmanlık hizmeti almaya başladım. Ergen annesi olmak ve tek başına bir kız çocuğu büyütmek o yıllarda beni çok korkutuyordu. Onun sayesinde krizleri kızımla az hasarla atlattık. Uzun yıllar danışmanlık hizmeti almaya devam ettik. Çünkü kızımın geniştik hastalığı teşhis edildi.bütün bu süreçlerle başetmemde o terepist olarak yanımızdaydı. Zor konulardaki basit çözümleri ,gelecek öngörüsü ,sakinleştirme yeteneği bu zor yıllar da yolumu aydınlattı ve bana güç verdi. Şimdi kızım büyüdü ,başarılı oldu. En önemlisi kendi sevdiği bir alanda çalışıyor. Sağduyulu ,güçlü öngörüsü olan ve danışan olarak gece gündüz demeden onu ara imkanı veren Zerrin hanıma çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Ömer Faruk Şavluk
28.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94922
Uzman Psikolog Zerrin Hanım ile aynı kurumda çalışma şansı yakalayanlardanım. Bu şansımın yanında desteğe ihtiyacım olduğu her anda yanımda oldu. Onun güçlü ve pozitif yaklaşımı ve her ihtiyaç duyduğumda kolayca ulaşabilmem problemlerimle çok daha kolay başedebilmemi sağladı. Bununla birlikte hastalarımı ve hasta yakınlarını yaşadıkları bu zorlu süreçte Zerrin Hanım'a gönül rahatlığı ile yönledirebiliyorum. Tavsiyeleri ile bu zorlu süreci daha kolay atlatmalarına yardımcı oluyor. iyiki bizlesiniz. Herşey için teşekkürler.
     2 Beğeni    
Deniz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93952
Zerrin Hanımla yaklaşık 6 yıldır tanışıyoruz.Beni sevgili annemin hastalandığı ve vefat ettiği dönemde çok destekledi kendisine çok şey borçluyum.Zerrin Hanım benim hayatta gördüğüm en ayakları yere sağlam basan, güçlü ve zeki kadınlardan biridir.Her konuda ona güvenebilirsiniz sizi yarı yolda bırakmaz dahası doğru meslek seçininden mi kaynaklı bilemiyorum insanlarla çok kolay iletişime geçebiliyor,bıkkınlık göstermiyor her daim nazik ve samimi olabiliyor.Bir çok kez mesleki konularda tecrübesine başvurdum her seferinde modern ,akılcı tavsiyeler aldım ,keşke herkesin yakınında yöresinde bi Zerrin bulunabilse şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93916
Merhabalar, Zerrin hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Arkadaşımda panik atak sorunu vardı ve terapilerin kendisine çok iyi geldiğini söyledi. benim aşırı takıntılı hallerim, kimseye hayır diyememe, kendi düşüncelerimi söyleyememe yani bunların toplamı öz güven eksikliğim vardı ama zerrin hanıma gitmek istememdeki en büyük etken 1 sene önce yaşamış olduğum uçak travmam oldu.1 sene önce Moskowo ya giderken uçağımızda düşme tehlikesi yaşandı bu ciddi bir durumdu iniş takımlarının açılmaması , hızı dengeleyen motorun bozulması vs. bu sebeple bırakın uçağı yüksek bir yere çıkmakta bile zorlanıyordum. Daha 3. seansta inanılmaz değişiklikler var ki bu değişiklikleri benim yanımsıra çevremdeki insanlarda farkediyorlar. Zerrin hanım o kadar sıcak kanlı,sevecen ve güven veren bir insan ki daha ilk günden size sarılan bir psikolog düşünün ve sarılmak dünyanın en samimi seni seviyorum deme şekliyken. Ben psikoloğa gitmeye korkan bir insandım bu yüzden de hayatımda çok fazla şeyi erteledim geç karar vermiş olsam bile aslında hiç birşey için geç olmadığını farkına vardım. Eğer bir psikoloğa gitmeye karar vermekte zorlanıyorsanız işe zerrin hanıma ulaşmakla başlayabilirsiniz eminim ki bütün ön yargılarınız ortadan kalkacaktır. Hayatım boyunca yanımda olmasını isteyeceğim nadir insan İYİ Kİ SİNİZ ! :)
     2 Beğeni    
Derya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93817
Zerrin hanımla tanışmamız Çalışmış olduğu hastanesinde olmuştu. Göğsümde bir daralma şikayetiyle göğüs hastalıklarına başvurmuştum yapılan incelemede hiç bir sorun olmadığı anlaşıldı. Psikolojik olduğu söylendi.bende bu şekilde Zerrin Hanımla tanışma fırsatı buldum.. Kötü bir evliliğim vardı. Yasadığım fiziksel rahatsızlıkların özgüven eksikliği, cesaretsizlik ve mutsuzluk kaynaklı psikolojik sıkıntıların olduğunu zerrin hanım bana gösterdi. Zerrin hanımın güler yüzü tatlı dili ve insanların halinden anlayan bir yapısı olduğundan kendisine karsı güvenim sonsuz oldu. tedavimi ve hastalığımı sayesinde iyileştirdik. Yapmış olduğu terapi sayesinde doğru karalar verip sağlığima kavuştum.sonrasında çocuğumla ilgili sıkıntılarım için de kendisine gitmekteyim. Çocuğumun babasıyla yaşadiğı problemleri çözümlemekte kriz yönetimi şahane bir psikolog tur. TÜRKİYE nın en tecrübeli psikologu ile tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. bu tür sıkıntıları olan herkese tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Semin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93809
Merhaba Zerrin Hanımla arkadaşım tavsiyesiyle tanıştım.14 yaşında bir kızım var.Malum ergenlik döneminde yaşanan arkadaş problemleriyle ilgili destek aldık kendisinden.Sayesinde çok yol katettik.Kendisini tanıyana kadar bi kaç uzmanla daha görüşmüştük.Ama beklediğimiz sonuca ulaşmamıştık.Ayrıca yeni bir dost edindiğimi düşünüyorum.Hem akademik anlamda,hem de insani desteğini hiç esirgemedi bizden.Kendisine minnettarım.Her şey için sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Fugen Taşkın
8.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93606
Ben diş hekimiyim Zerrin hanımı tüm çevreme önerme sebebim onu farklı kılan özellikleridir. Yani toplum yapımızı-sosyal kültürümüzü çok iyi özümsemiş olmasıdır. İsabetli durum saptaması ve tedavide kısa sürede, arzu edilen sonuca ulaşmasını sağlar. Bazı mesleklerde gençler tercih edilirken bu meslekte tecrübe artı değerdir. Zerrin hanımın hastane koşullarının yoğunluğu nedeniyle baktığı hasta sayısı çalıştığı yıllara ilave edildiğinde inanılmaz bir birikim ve tecrübe olarak yine hastalarına dönmektedir. Bu gerçek nedeni ile hastalarının haklı tercih sebebidir. Doğru insanla çıkılan yolda sonucun doğru olması ütopik değil, tesadüf değil, şaşırtıcı değildir. İyiki varsınız.
     2 Beğeni    
Aybıke Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93586
Merhaba, Zerin CELIKKANAT hocamla 27 yaşındaki oğlumu kaybettiğimin 1. ayında durumum çok kötü olduğu için bir arkadaşım beni götürdü, ilk tanışmamız olamasına rağmen benim acımı benimle beraber paylaştığını hissettim ve bana güven verdi ve böylelikle randevularım başladı, her randevunun gelmesini dört gözle beklemeye başladım , oğlumun yokluğunu acımı tek paylaşabildiğim kişi zerrin hocam olmuştu, onunla bir bütün olmuştum kendimi o kadar çok sanslı hissediyorum ki Türkiye nin en iyi Klinik Psikologuna sahibim çok şükür ZERRiN CELiKKANAT ın yardımıyla normal hayata dönmeye çalışıyorum deneyimli bir hocanın gözetiminde olmak umudumu yüksek tutmamı sağlıyor, güler yüzlü, işinde özverili, ciddi, başarıya odaklı bir psikolog onun hastası olmaktan çok mutluyum herkese her sağlıklı insana bile Zerrın hocam lazım
     3 Beğeni    
Ceylan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93532
Zerrin Hanımla, arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Yetersizlik ve boyun eğicilik şemaları yoğun bir insandım...herkesi memnun etme eğilimim yüzünden, kendim için doğru kararlar veremiyordum.... Terapiler sayesinde , şuan kendi sınırlarımı daha net çizebiliyorum,hayır demeyide öğrendim:) Kendisi hayatımın kritik bir döneminde , aileyle yüzleşme ve kendime doğru bir yön çizmemde çok yardımcı olmuştur. Deneyimi,güleryüzü ve yüksek enerjisiyle çok kişinin hayatında olumlu gelişmelere sebep olmuştur diye düşünüyorum , kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Alara GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93319
Zerrin Hanım'la annemin profosyonel ilişkisi olması dolayısıyla tanıştım. Yaşadığım kilo ve depresyon problemi ile ilgili yardım aldım ve danışanı oldum. Geçirdiğimiz seanslar, bana bu zamana kadar aldığım yardımların en yararlısı oldu. Kendisi çok anlayışlı ve gerçekten konusuna vakıf bir psikolog. Verdiği tavsiyeler gerçekçi ve uygulanabilir, bunun yanında yardımcı. İnsanı kendiyle barışmaya ve sorunlarla yüzleşmeye teşvik edici. Yıllardır yaşadığım problemleri aşmamı sağladı. Bu yüzden kendisine bir de buradan tekrardan teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93300
Zerrin Hanım'ın uzun süredir danışanıyım. Kendisiyle ailemden birinin yönlendirmesi sonucu tanıştım. O dönemde yasadigim panik atak sebebiyle nefes darlığı çekiyor ve bunun akcigerle ilgili bir problem olduğunu zannederek pek çok doktora basvuruyordum. Tam da bu sırada Zerrin Hanımla tanışmak hayatımı değiştirdi. Öncelikle yaşadığım atakların kaynağını tespit edip özgüven problemimi ve iyilesemeyecegime duyduğum inancı ortadan kaldırdı. Sokağa çıkamaz haldeyken onun yönlendirmeleri sayesinde sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya ve insan içinde rahat hissetmeye başladım. Ağlama krizlerim seyrekleserek azaldı ve uyku duzenim normale döndü. Şimdi o günlere baktığımda çok iyi bir yerde olduğumun bilincindeyim. Hâlâ ara ara kendisiyle görüşmekteyiz. Son derece güleryüzlü ve sıcak kanlı bir hekim ve onun sayesinde ben de umutsuz ve keyifsiz bir insan olmaktan çıkıp eski günlerime döndüm. Bu yüzden kendisine minnettarım ve bu konuda yardıma ihtiyacı olan herkese kesinlikle kendisiyle görüşmelerini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Dr. Esin Erdem
26.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93246
Dr. Zerrin Peker kısa süre önce çalışmaya başladığım kurumda çalışma arkadaşımdır. Bu kısa sürede dahi güleryüzü, yardımseverliği ile sevgimi ve saygımı kazanmayı başarmıştır. Hastalarla olan iletişimimizde sadece karşımızdaki kişiye değil, aslında tüm topluma karşı sorumlu olduğumuz kanısındadır. Hasta hekim ilişkisinin aynı zamanda sağlık bilincini artırmak için kullanılabileceğini göstermiştir. İşini severek ve büyük bir ciddiyetle yaptığını biliyorum. Bu sebeple kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Selim PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93188
Merhaba, Zerrin hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım ve bana çok yardımcı oldu. Evlilik ile ilgili bazı endişelirim hakkında danışmanlık aldım. İşini bu kadar profesyonel yapamamın yanında candan ve yakın tavırları kişisel olarak beni çok etkiledi. Bundan sonraki süreçlerde farklı destekler alacağımada gönülden inanıyorum. Çevremde ki tanıdıklarıma kendilerini şiddetle tavsiye edeceğim. Onun danışanı olmak getçekten bir ayrıcalık. Teşekkürler...
     1 Beğeni    
Esra ÜNAL ŞENGÜL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93106
merhabalar, Uzman klinik Psikolog Zerrin hanım ile tanışıklığımız başka bir psikolog arkadaşım sayesinde oldu. Kendisinde en dikkatimi çeken özellik, 30 yıllık mesleki tecrübesine rağmen halen kendisini geliştirmeye açık ve çalışkan oluşu oldu. Bunun yanı sıra mmpi gibi psikolojik testlerde kendisine yönlendirdiğim danışanlarla ilgili yaptığı yorumları yerinde ve doğru buldum. Güler yüzlü, ciddi ve çalışkan bulduğum Zerrin hanımı, depresyon, öfke kontrolü, kaygı bozuklukları, özgüven problemler, aile ve ilişki problemleri yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye eder, başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Zümral
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93012
Zerrin Hanım'la uzun süredir tanışıklığımız bulunmakla beraber ben de bir emekli sağlıkçı ve danışanı olarak işinde son derece hassas, danışanlarına karşı daima pozitif bir tutum içerisinde olduğunu belirtmek isterim. Panik atak teşhisiyle kendisine başvurduğum dönemden bu yana, sağladığı destek ve ilgiyle geçirdiğim ameliyatla ilgili pekçok sorunumu geride bıraktım. Korkularımı yenmemde ve yeniden hayata tutunmamda payı büyük olmakla beraber, geçirdiğim ataklara rağmen ayakta kalmamı sağladı. Ameliyat öncesi ve sonrası ruh sağlığımla alakadar olan doktor arkadaşlar içerisinde en profesyonel ve içten olanı Zerrin Hanım'dı. Psikolojik tedavi ve desteğe ihtiyaç duran herkese gözü kapalı tavsiye edeceğim isimdir. Saygılarımla.
     Beğenin    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92985
Zerrin Hanım'ın danışanı olarak kendisini tanımlamam gerekirse; son derece profesyonel, güvenilir ve içten olduğunu söylemeliyim. Kendisine başvurduğumda anksiyete teşhisiyle, gündelik hayatımı idame ettiremez vaziyetteydim. Gündeliği sekteye uğratan bu gibi rahatsızlıkların çok fazla önemsenmediğini var sayarsak; tedavim sayesinde Zerrin Hanım'ın hayatımın çok büyük bir bölümünü tamamen değiştirdiğini söyleyebilirim. Öncelikle başa çıkamadığım kaygılarıma karşı sergilediği soğuk kanlı tutum ve bazı travmatik deneyimlerim sonucu oluşmuş obsessionlarıma karşı son derece anlayışlı ve yakından ilgili davranışları sebebiyle; kısa sürede kendisini hem doktor hem de insan olarak kendime oldukça yakın bulduğumu, seans öncesi ve sonrasında özellikle özgüven konusunda pozitif anlamda ciddi değişimler yaşadığımı söylemek istiyorum. Çevremde tıpkı benim gibi psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu bildiğim bütün arkadaşlarıma da kendisini tavsiye etmiş bulunmaktayım. Eminim Zerrin Hanım'ı gördüğünüzde siz de benimle hemfikir olacaksınız.
     Beğenin    
Özgen ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
17.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92919
Kendisiyle annemin arkadaşı vasıtasıyla tanıştım. Çok sıcakkanlı ve güleryüzlü biri olduğunu düşündüm, ilk izlenimim bu şekilde olmuştu. Konuştukça kendisini daha yakından tanıma fırsatı bulmuştum. O zamanlar öğrenciydim, fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünde okuyordum. Mesleğinin benim için bu denli önemli olacağını o zaman düşünmemiştim. Sonraları mesleğime başladım ve gelen hastalarımdan bazılarının ciddi psikolojik problemleri olduğunu gözlemlemem zor olmadı. 20-30 seans beraber geçirdiğim insanlar sonuçta, nasıl faydalı olsam diye düşündüğümden kendi alanım dışında da hastalarımı olabildiğince dikkatle incelemek huyum oldu. Bir gün Zerrin Hanım geldi aklıma, bir fizyoterapist olarak sadece öneri verebilirim hastalarıma, fazlası gelmez elimden. Ama etkili konuşmuşum belli ki, gidenlerden duydum sonradan ne kadar memnun kaldıklarını. İnsanlar hastalıkları sadece fiziksel sanırlar, ruhlarını yıpratırlar çoğu zaman, beslemezler. Zerrin Hanım nasıl icra ettiyse mesleğini en ağır hastalıklarla karşıma gelen o hastaların, bakış açılarının nasıl da değiştiğini bizzat gözlemledim. Felçli, uzuv kaybı olan hastalarımdan tutun da serebral palsili çocuklar ve ebeveynlerine kadar bir çok hasta yönlendirdim kendisine. Ben somut olarak iyileşme sağlarken soyut olarak da Zerrin Hanım destek verince ben de daha çok keyif aldım yaptığım meslekten. İyi ki tanımışım ve hastalarıma önermişim kendisini. Teşekkürler Zerrin Hanım...
     Beğenin    
Zuhal
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92828
Kendisini yüz yüze görmesemde hastası vasıtasıyla tanımış bulunmaktayım. Kendisindeki pozitif enerjinin hastalarında yaratmış olduğu olumlu etkileri birebir gördüm. Zerrin hanımın işinin ehli olduğunu ben burdan anladım. Hastaları gerçekten şanslı, günümüzde pozitif enerjisi olan doktor bulmak cok zor artık.. Bilinmektedir ki bir hastalıkta hastanın kullandığı ilaçtan çok aldığı psikolijik ve moral desteğide önemlidir, bu desteğide sağlayan ailesi ve tedavi olduğu doktorudur. O yüzden Zerrin hanımı tebrik ediyorum.. Çalışmalarında herzaman başarılı olacağına inancım sonsuzdur.
     1 Beğeni    
H.Hüseyin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92823
Zerrin hanım pozitif, enerji, dolu, güler yüzlü kişiliğiyle insanlara yardımcı olmayı kendisine şiar edinmiş mükemmel bir insan ve işini severek yapan bir uzman klinik psikologdur. kendisini tanıdığımız için gerçekten şanslıyız. kendisini tavsiye ediyorum. karamsar, sıkıntılı ya da öfkeli bir ruh haliyle yanına gittiğinizde eminim ki, sakinleşmiş olarak yanından ayrılırsınız. Zerrin hanımı tanıyalı 10 sene olmuştur. her sıkıntılı zamanımda mutlaka kendisine uğrar psikolojik danışmanlık alırım.
     1 Beğeni    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92788
Zerrin Hanım 'a bir doktor olarak kızımla ilgili danştım kendisinden tavsiyeler aldım. Verdiği tavsiyeler ile kızımla ılgılı problemleri azalttım. Kendisine hala her konuda danışmantayım. Ergen davranışları ,eşler arası anlaşmazlık konularında ,işyeri mobik uygulamalarında çok deneyımlı tavsiye ediyorum. Tatlı dili ve güleryüzü ile herkes ile iletişime geçebilen en sert babaları bile görüşmelere ikna edebilen bir psıkolog. Bir çok danışmana gittiğimizde hissettiğimiz para odaklı olduklarıydı. Çok yüksek fiyatlara devamlı randevu veriyorlardı. Zerrin Hanım ile kısa sürede çözüme ulaştık ve kendisi görüşmeleri bitirdi.
     1 Beğeni    
Hatice Kübra Adıgüzel
2.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92506
Klinik Psikolog Zerrin hanımefendiyle, yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım. Birlikte Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi yaptık. Bu eğitim süresince kendisi gerek bilgisi gerekse insanlığıyla hep ön planda olmuştur. Derslerin daha iyi ilerlemesinde katkısı fazlasıyla olmuştur. Düzenli ve devamlı bir öğrenciydi ve çokta başarılıydı. Mesleki bilgi ve tecrübelerini her zaman aktarmıştır. Öğrenmenin yaşı olmaz denildiğinde aklıma gelen bir diğer insanlardandır. Kendisini daha da ilerletmek adına bu yolda devam etme isteğini her zaman takdir etmişimdir ve bu yolda başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Yasemin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92425
Zerrin hocam tavsiye üzerine başvurdum. Sayesinde çok iyiyim. Zira bir bayanın en zorlu ve sıkıntılı süreçlerinden birini yaşadım. Genç bir bayanın başına gelebilecek bana göre en küçük düşürücü olay. Şahsiyetime ve bedenime yapılan saldırı yüzünden hayatıma son vermeyi dahi düşünüyordum. Vücudumdaki morluklar ve ruhumdaki acı ile çıktım Zerrin hocanın karşısına. Sağolsun. Uzman yaklaşımı sayesinde bana klavuz oldu. Zerrin Hocamın yönlendirmesiyle bugün hayata daha sıkı bağlıyım. Teşekkür ederim. Sabır ve anlayış ile bana yaklaştınız. Size minnettarım. Hem bana hem nişanlıma zaman ayırdığınız ve bizi dağılmış halde iken topladığınız için sağolun. Gerçek bir insan, doktor ve psikolog olarak uzmanlığınızı bizimle paylaştınız. Sayenizde bugün evli ve mutlu bir aileyiz. İhtiyaç duyan herkese tavsiye edebileceğim gerçek bir uzmansınız.
     Beğenin    
İsmail Işıldak
22.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92228
Merhabalar, Zerrin Hanım hayatımıza yaklaşık 1 yıl önce girdi.Eşimle aynı hastanede çalıştığı için ismini sıkça duymaya başladım 1 seneden bu yana.Resmi bir danışanlık ilişkisi olmasa da tavsiyeleri,yönlendirmeleri,hayat enerjisi hep üzerimizde oldu.Pozitif,hayata umutla bakan,enerjisi yüksek bir dost oldu bizim için.Empati yeteneğinin üst düzey olması ve özellikle kriz durumlarında süreci sakinlikle yönetmesi kendinizi oldukça rahat hissetmenizi sağlıyor. Bazen sizi sizden daha fazla önemsediğinizi hissedebilirsiniz.Bilgi&tecrübesi,eğitimi ve kendini sürekli geliştirmesi ile profesyonel anlamda bütün danışanlarına kendilerini emin ellerde olduğunu hissettiriyor.Bir probleminiz olduğunda onu çözmeden sizi kesinlikle kendinizle bırakmaz.Hayatınızın bir evresinde Zerrin Peker ile yollarınızın kesişmesini şiddetle tavsiye ediyorum.Teşekkür ederim Zerrin Hanım her şey için.Sevgiler
     Beğenin    
Özgü ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92210
Zerrin hanımla tanışmamız arkadaşım Yasemin aracılığı ile olmuştur.yasemin ile aynı hastanede çalışmaktadırlar.kendisinden oğlumun ergenlik dönemindeki sorunlar ve zararlı alışkanlıklar hakkında yardım almıştım.yaklaşımı,pratik zekası,güler yüzü,içtenliği yanında işini severek yapması kendisine olan güvenimizi daha da artırmıştır.oğlumla ayrı, eşim ve benimle ayrı görüşmeler yaparak ergenliğe bakışımızı ve davranışlarımızı olumlu değiştirmiştir.Zerrin hanımı çok seviyoruz.çok başarılı buluyoruz.
     Beğenin    
Yasemin Yavuz
13.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91954
Zerrin Hanım ın çalıştığı hastanede doktor olarak görev yapıyorum.Kendisini ilk tanıdığım günden beri dostça ve candan davranışları beni çok etkiledi.Hayatımda takıldığım ve durakladığım her noktada profesyonel ve pratik çözümleriyle yoluma devam etmeme yardımcı oldu ve olmakta.Gerek aldığım önemli kararlarda gerekse TEOG sınavı esnasında bir ergenle baş etme ve sınav sonrasında doğru tercihe karar verme adına ondan profesyonel destek aldım.Kendisini sürekli yenileyen, kriz yönetme konusunda pratik çözümleri olan ve tecrübelerinden fayda gördüğüm Zerrin Peker Hanımı herkese tavsiye ediyorum !
     Beğenin    
Menekşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91927
Zerrin Hanım' a tavsiye üzerine gittim. İlk başlarda aynı kurumda çalışmaktan dolayı çekincelerim olmasına rağmen onun profesyonel tavrı ile bu sorunun üstesinden kolaylıkla geldim.Profesyonelliğinin yanı sıra kendisinin oldukça güler yüzlü, güven duygusu veren, enerjik ve bu enerjisini karşısındakine de kolaylıkla veren bir kişidir. Geleceğe kendine güvenen ve anne-baba ayrılığını az hasarla atlatan bir çocuk yetiştirme konusunda aldığım destek, olaylara farklı bakmamı sağladı. Kendisine çok şey borçluyum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
S.Y
8.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91800
Aynı hastanede farklı birimlerde çalışırken tanıdım.Baş edemeyeceğimi düşündüğüm problemlerimi açtığımda her zaman samimi ve güleryüzlü çözümlerle bana yol gösterdi.Yakınlarımdan ya da tanıdık çevremden psikolojik danışmana ihtiyacı olan kişilere ilk önerdiğim isim,her defasında geri dönüşleri çok olumluydu.Konuyu irdeleyen ,çözüme yönelik düşündüren,olaylara karamsar bakmayan yönüyle mutluluk aşıladığını düşündüğüm bir kişilik.Yakın çevresine ve danışanlarına gösterdiği içtenlik için teşekkürler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Ayten Şen
1.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87586
Zerrin Hanım benim üniversite yıllarından arkadaşımdır. O yıllarda da çalışkan, disiplinli ve idealist birisiydi. Yıllar sonra klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimde yine aynı sınıfta karşılaştık. Yıllar merakını, ilgisini, yeni teknikleri öğrenme isteğini daha da arttırmıştı. Masterımızı tamamladık herkes kendi alanında çalışmaya devam ediyor. Ben kamuda çalışan klinik bir psikologum. Danışanlarım özel görüşme talep ettiklerinde gözüm arkada kalmadan Zerrin Peker'e yönlendiriyorum. Biliyorum ki Zerrin danışanlarını bütüncül olarak değerlendirecek ve sorunlarının çözümünde sonuna kadar onlarla birlikte yürüyecektir.
     Beğenin    
Tülay Örki
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87079
Zerrin hanımı 17 yıldır tanıyorum . Halen aynı hastanede birlikte çalışıyoruz. Kendisi her zaman sorunlara çözüm bulan, yol gösteren, İşini severek yapan,ilgili, konuşkan, güleryüzlü ve pozitif bir insandır . En beyendiğim özelliği çok kararlı olması ve olayları kısa sürede analiz edip çözümlemesidir. 5 yıl önce meme ca olmuştum. Ameliyatlar,kemoterapi ve radyoterapi. Yaşadığım bu sıkıntılı zor süreçte desteğini benden esirgemeyen, her zaman yanımda olan arkadaşım Zerrin hanıma çok teşekkür ediyorum. Hala en ufak bir sorunda kendisine danıştığım mükemmel bir Psikolog dur.
     Beğenin    
Fatma ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87066
Sevgili Zerrin hanım'a Siteniz kanalı ile öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum.. Bende uzun soluklu yaşadığım panik atak rahatsızlığım ile ilgili; bir yakınımın yönlendirmesi üzerine; kendisinden yardım alma süreci yaşadım. Kendisi danışanını çok iyi gözlemleyerek dinleyen, kilit noktaları bulup, kesin çözüm odaklı çalışmalar yapan; gerçekten tavsiye edilesi mesleğini hak ederek çalışan bir uzman. Çok yol kat ettiğime inanarak! Benim gibi veya benzer sorunlar yaşayan dostlarım da benim tavsiyem ile, kendisinden yardım almakta ve bana teşekkür ile dönmekteler. Bundan güzel bir tavsiye olabilir mi?
     Beğenin    
Nilay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87031
Zerrin Hanım'a daha once giden bir tanıdıgımız vasıtasıyla gitme kararını aldım. Panik atak şikayetiyle gittim. İlk basta olumsuz dusuncelerim vardı cunku birçok doktora gitmeme rağmen ne yazık ki panik atagımı yenemedim.Buna en buyuk sebep doktorların ilgisizliği,soğuk karşılamaları vb. oldu. Zerrin Hanım'a gittikten sonra olumlu bir yaklaşımla karşıladı beni. Kısa sürede,gerçekçi yaklaşımıyla,sıcakkanlılıgıyla,aşıladığı güven duygusuyla atlatmama yardımcı oldu. Panik atak benim icin cok buyuk bir sorundu. Otobuse bile binemez olmustum. Gerçekten herkese gonul rahatlıgıyla tavsiye edebilicegim ilgili ender psikologlardan biridir.
     Beğenin    
Zafer Şişli
1.Nisan.2016
TavsiyeNo: 86937
Klinik Psikolog Zerrin Peker hanımefendiyle, yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım. Birlikte Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi yaptık. Bu eğitim süresince kendisi eğitimin daha nitelikli oluşmasında çok katkıları oldu. Bütün arkadaşların daha nitelikli Klinik Psikologlar olmaları için yaptığı katkılar çok değerli olmuştur. Kendisinin uzun yıllardır danışman görme tecrübesine sahip olduğunu biliyorum, ülkemizdeki bireylerin ve toplumumuzun sağlığına değerli katkıları olmuştur, bundan sonra da bu katkılarının devam edeceğine inanıyorum.
     Beğenin    
Nazan Ürkmez
28.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86163
Zerrin Peker, üniversiteden arkadaşımdır, aynı zamanda aynı üniversitede Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptık... Uzun yıllardır tanıdığım bir kişi olarak güvenilir, çalışkan, disiplinli, sıcak, güleryüzlü, iletişime açık, yardımsever, empatik bir kişiliğe sahiptir... yıllara dayanan mesleki gelişim sürecinde kendisini geliştirerek, danışanları ile sıcak güvenilir ve başarılı çalışmalar yapmaktadır. Mesleki yeterliliği olan güvenle tavsiye edeceğim uzman bir Klinik Psikologtur
     Beğenin    
Dr.Nesrin Kayişoğlu
21.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85984
Zerrin hanım, tanıdığım için şanslı olduğumu hissettiğim nadir insanlardan biridir. Aynı hastanede yıllarca aynı odayı paylaştık. Bu süre içinde defalarca olaylara geniş bakış açısına, kriz çözmekteki başarısına, insanlara ve durumlara uygun yaklaşımına tanık oldum. Öncelikle kişilerin ihtiyaçlarını çok iyi farkeder ve karşısındaki insana kendini iyi ve güvende hissettirir. Bunun için harcadığı hiçbir emeği zaman kaybı olarak görmez. Eğer ondan birşey talep ederseniz o bunu kendine görev bilir ve o her neyse bunu halledene kadar peşini bırakmaz. Hem sizin, hem de konunun :) Bunu yaparken, asla bunun ona külfet olmayacağını bilirsiniz, size böyle hissettirir çünkü... Her alanda gündemi çok yakından takip eder, sizinle istediğiniz her konuda saatlerce sohbet edebilir. Mesleki bilgi ve becerisini geliştirmek için sürekli okur, araştırır, kurslara katılır, donanımını sürekli arttırır. Sizi asla zor durumda ve yüz üstü bırakmaz. Hastanedeki en alt kademeden en üst kademeye kadar birçok çalışan onun danışanıdır. Hepsine aynı ilgi ve önemle yaklaşır. Kişiler hakkındaki kendilerinin bile farkında olmadıkları detayları çok iyi su yüzüne çıkarır ve bunları hiç unutmaz. Biz arkadaşları, herhangi birimiz ile ilgili bir sorun olduğunda hemen onu ararız, onun konuya mutlaka bizim düşğndüğümüzden farklı bir bakış açısı getireceğini bilir ve durumu onun yönetimine bırakırız. Yakın arkadaşım ve çocuklarımı da yakından tanıyan biri olarak kızım için profesyonel yardım almıştım bir süre. Aile dostumuz olduğu halde kızımla yaptığı görüşme ile ilgili ebeven olarak bilmem gereken dışında hiçbir detay vermemişti. Bu da meslek ahlakı ve etiği konusunda ne kadar hassas olduğunu göstermiş ve bir kez daha kendisine hayranlık duymama neden olmuştu. Ayrıca multidisipliner yaklaşımı ile danışanını gerek duyarsa ilgili psikiyatri, nöroloji vs. uzmanlara yönlendir. Arkadaşım olduğu için değil, gözlemleme şansım olduğu için bütün bu özelliklerinden dolayı kendisini rahatlıkla tavsiye edebilirim...
     1 Beğeni    
Rüveyda ÇELENK YILMAZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85088
Zerrin Hanım ile ortak aldığımız bir eğitimde tanıştık. Eğitim süresince dostluğundan çok keyif aldım. Halen dostluğumuzu sürdürmekteyiz. Zerrin Hanım klinik psikoloji alanında oldukça deneyimli ve deneyimi onun doğru yerde doğru davranmasına sebep oluyor. Konusunda engin deneyimi bir yana sıcak kanlılığı, düşünceliliği ve danışanlarına olan saygısı ve hassasiyetinin beni etkilediğini söylemeden geçemeyeceğim. Bütün bu özellikleri onun iyi bir terapist olmasına vesile oluyor. Ben kendi tanıdıklarımı gönül rahatlığıyla kendisine yönlendiriyorum. Sizlere de psikolog arayışınızda Zerrin Hanım'ı değerlendirmenizi içtenlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Yeter GüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84958
Zerrin hanımla bir buçuk yıl süren bir eğitimde tanışmıştık. Kendisi son derece çalışkan, azimli ve yetenekli bir psikologdur. Mesleğini ciddiye alır ve işini layıkıyla yapmak için sürekli kendini geliştirir, eğitimlere katılır ve güncel literatürü takip eder, idealisttir. Danışanlarının ihtiyaçlarını fark etmek de ve gidermek de son derece başarılıdır. Güler yüzlü, pozitif ve samimi oluşu da onu mesleğinde başarılı kılmaktadır. İnsani özellikleri açısından çok sevdiğim, taktir ettiğim ve güvendiğim bir meslektaşımdır. Psikolojik destek arayan herkese kesinlikle kendisiyle görüşmelerini "tavsiye ederim."
     Beğenin    
Nurdan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84404
Merhaba, Hayatımda ilk kez psikologtan yardım almaya karar verdim ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Zerrin hanım objektif bakış açısıyla yaklaşan,sabırlı ve çok iyi bir dinleyici psikologdur.Ben onunla görüşmelerimle farklı bir bakış açısı yakaladım.Birebir ilgili ve ne yaptığını bilen bir insan.Sorunlarıma yaklaşımları ve beni rahatlatan kendimi bulmaya yönelik konuşmalarıyla gerçekten etkilendim.Zerrin hanımı herkese tavsiye ediyorum,ve kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum..
     2 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84382
Zerrin Hanımla 2 yıl önce bir yakınımın tavsiyesi ile ergenlik dönemimde tanıştım. Çok takıntılı bir insandım onunla görüştükten sonra bu takıntımı atlattım. Bana daha sık yüzyüze görüşebileceğim insanlarla tanışmamı konuşmamı söyledi. Erge liğimi daha hafif atlattım. Bana çok büyük faydaları oldu sıkıntılarımı çok rahat dökebildiğim bir insan kendisi. Herkese tavsiye ediyorum hem güleryüzlü hem de bu kadar donanımlı bir insan. 👍👏
     2 Beğeni    
Hatice Ç.
24.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84370
Kaygı bozukluğu yaşayan bir danışanı Zerrin PEKER yönlendirdim. Bu durum yaşamını çok olumsuz etkilemişti.psikiyatri tedavisi ile birlikte terapi desteği alması gerekiyordu Zerrin PEKER'e yönlendirdim.İşinin ehli kendini çok iyi yetiştirmiş dünya tatlısı bir psikolog'. Danışan;Herşeyimi ona anlatabiliyorum... diye geri dönüt verdi.Bilgi ve tecrübesine misafirperverliğini de eklemis.Meslektaşıma çok tesekkür ediyor, ve herkese tavsiye ediyorum. Güvenebilmek insan hayatında çok önemlidir. Başarıların daim olsun arkadaşım.H.Ç.
     1 Beğeni    
Ayşen ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84357
Zerrin hanımla bundan yaklaşık 8 yıl kadar önce Bir arkadasımın vasıtasıyla tanıştım. Kendisini tanımaktan ve danışanı olmaktan çok memnunum. Kişiler genelde sorun oldugu zaman kısa sürede fayda saglamak için basvurarlar. Ancak bu bir yaşam tarzı ve Zerrin hn gerçek bir yol arkadaşı, yasam koçu kendi basımıza çözemediğimiz küçük büyük sorunlarda hiç çekinmeden danışacağımız . Sırtınızı bir ağaca yaslayarak güç almak istediğimizde basvurabilecegiz sıcak bir anne kucağı sıcagıyla sorunlarımızı çözebileceğimiz bir can yoldaşıdır. İyiki var. Zerrin hanımı tanımaktan çok memnunum. Yardımlarından dolayı çok çok telekkür ederim. Allah kendisinden razı olsun. Sıkıntısı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok teşekkürler 👏👏
     2 Beğeni    
Nermin MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84269
Ben Zerrin hanımı bir arkadaşımdan tavsiye üzerine görüşmeye karar verdim. 3 yıldır kendisinden Psikolojik Danışmanlık hizmeti almaktayım. Aslında görüşmeye başladığımızda çocuklarımın dikkat dağınıklığı ile ilgili gitmiştim. Kendisi öncelikle anne ve babayı tanımak gerektiğini söyledi. Sonrasında yaşadığım ama açıklamadığım sorunlarımı büyük bir ustalıkla ortaya çıkardı, ardından o sorunları çözmek veya sonlandırmak adına tavsiyelerde bulundu. Ev içerisinde yaşadığımız ciddi sorunları en aza çekmeyi öğrendim, hep Zerrin hanımın, sayesinde eskiden eşim sürekli şikayetçi ve saldırgan tavırlar sergiliyordu şimdi kendime olan güvenim ve doğru davranışlar yapmam eşimle olan diyalogları azaltmam oldukça işe yaradı. Benim çocuklarımın ikisi de şu anda ilkokula gidiyor bu desteği en çok onlar için aldım okul hayatını etkilemesini istemiyordum Allahım'a çok şükür danışmanım sayesinde bu zor süreçleri atlatıyorum. Zerrin hanım, sıcak kanlı davranışlara sahip ve uzun yıllara ait deneyimi olması olayları uzmanlıkla keşfetmesini sağlamakta,aynı zamanda insana güven vermektedir. Sıradan psilogların yaptığı soğuk mesafeli ve yapay görüşmelerden farklı olması sonucun başarılı olmasının en büyük kanıtıdır. Zerrin hanımın en büyük farkı budur. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Allah ondan razı olsun inşallah, ona binlerce kez teşekkür etsem az, şu anda tavsiye ettiğim birkaç yakın arkadaşımda Zerrin hanım'a gitmekte aynı memnuniyeti onlarda da görmekteyim. TEŞEKKÜRLER
     3 Beğeni    
Pakize
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84152
Ben 5 yıl önce Zerrin Hnm adını bir danı-şanından öğrendim.Kendisine başvurdum oğlumun ergenlik dönemi ile ilgili problemleri ile ilgili başvurdum.Önce ben kendim başladım.Sonra da oğlumla beraber devam ettik.Süreci olumlu ve yönlendirici tavsiyeleri çok işime yaradı.Güler yüzlü samimi net olarak davrandı.Oğlumla ilgili problemleri kolay atlattık.Üniversite giriş aşamasında oğlum kendisinden çok faydalandı.Oğlum şu anda 22 yaşına girdi.Şimdi de seanslara 9 yaşında olan kızımla ilgili rahatlıkla gidebildiğim danışa bildiğim birisidir.Bu arada Alzemer hastası olan kayınpederim le zorluklar yaşadığımda güzel tavsiyeleri ve sabretmem konusunda bana verdiği tavsiyeler çok işime yaradı.Allah Razı olsun .Başarılarının daim olmasını istiyorum.Şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Zerrin PEKER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zerrin PEKER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Uzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Rüveyda hanımı Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitimim sırasında tanıdım.Sınıfta hemen bilgisi, vaka ile ilgili tartışmalardaki yorumu dikkatimi çekti...
Esra ÜNAL ŞENGÜL
Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Esra Hanım çok takdir ettiğim meslektaşlarımdan biridir. İşini profesyonelce yapar. Mahremiyete ve etik kurallara çok dikkat eder, çok çalışkandır mes...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kartal
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 325 57 54
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Ebf / Eğitimde Psikolojik Hizmetler
Mezuniyet Yılı
1986
(36 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Zerrin PEKER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca

Zerrin PEKER Mesleki Videolar Videoları
-

14:47
Top