Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gül Billur GENÇER

Şehir

Tekirdağ

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Gül Billur GENÇER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gül Billur GENÇER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Gül Billur GENÇER'in Makaleleri Gül Billur GENÇER Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
5 Makale

Gül Billur GENÇER Tavsiye Yazıları Gül Billur GENÇER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Zeynep (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.53.ZZZ

10-06-2017
 TavsiyeNo: 97244
Gül Billur Gençer psikoloji eğitimini en iyi şekilde tamamlamış, gerekli seminerlere katılım sağlayan başarılı bir psikologtur. Şuanda hizmet verdiği yerde en iyi şekilde danışanlarına yardımcı olan, güler yüzlü hiç düşünmeden herşeyinizi danışabileceğiniz iyi bir psikologtur. Okul hayatını zamanında ve başarılı şekilde tamamlamıştır. Aynı zamanda yaptığı stajlarda da oldukça ilgili birisi olmuştur. Genel olarak neşeli, ortama uyum sağlayan, işinde oldukça ciddi, konuşkan birisidir. Okuduğu bölüm ingilizce olduğu için aynı zamanda yurtdışında yaşama olanağı olmuş bir çok tecrübe edinmiştir. Okulunda gelişim, terapi yöntemleri bütün konulara hakim olacak eğitimler almıştır.
     2 Beğeni    

 yasin nur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 68.226.140.C

09-06-2017
 TavsiyeNo: 97234
Gul ile yollarimiz Isik Universitesinde kesisti. Kendisi sicakkanli, cana yakin birisi. Oturup saatlerce sohbet etseniz bir saniyesinde bile sıkılmazsınız. Gulmeyi cok sever, yuzunde surekli bir tebessum bulursunuz. Moraliniz bozuk oldugunda sizi neselendirmek icin elinden geleni yapar. Kendisini surekli gelistiren, insanlara onem veren birisi. Acik gorusludur, herhangi birsekilde sizi yargilamaz, duygu ve dusuncelerinize onem verir. Zorluklar karsisinda geri adim atmaz ve ustesinden gelene kadar emek verir. Meslegine asiktir. Kendisi saygi duydugum bir psikolog ve saygi duydugum bir insandir. Kendisini hic suphem olmadan tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Görkem Özkendir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.255.242.YD

08-06-2017
 TavsiyeNo: 97208
Kendisiyle aynı üniversitede okudum. Gayet anlayışlı, sabırlı, güleryüzlü ve eğlenceli bir arkadaşım. Öğrenim hayatında olduğu gibi iş hayatında da özenlidir, yaptığı işi ciddiyetle yapar. Yerinde saymaktan pek hoşlanmaz, sürekli kendisini geliştirmeye yönelik çalışmalarda, projelerde yer almaya çalışır. Sempatik ve sıcak kanlı tavrıyla kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Çalıştığı yerde kendisini ziyaret etme fırsatım oldu. Kurduğu düzen gerçekten çok iyi ve planlı. Bir danışan ile danışman arasında olması gereken en önemli faktörlerden biri de güvendir. Gül ile paylaşımlarınızda güven ortamını hissedeceksiniz. Bu nedenle de kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Gül Billur GENÇER Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
1993 yılında Balıkesir/Bandırma'da doğdu. İlköğrenimini TED Kdz.Ereğli Koleji'nde, lise eğitimini Çorlu Özel Trakya Anadolu Lisesi'nde ve psikoloji bölümü lisans eğitimini FMV.Işık Üniversitesi'nde tamamladı. Psikoloji bölümünü İngilizce okumuş, eğitimi sırasında akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Staj deneyimini Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağ. Ve Sinir Hast. Eğt. ve Araş. Hastanesi'nde gerçekleştirmiştir.

Engelli bireylerle ilgili gönüllü projelerde yer almış, lisans bitirme tez konusunda da engelli bireyleri ele almıştır. Birçok sempozyum ve seminere katılmış, yetişkin ve çocuk psikolojisi ile ilgili eğitimler almıştır. Aldığı eğitimlerin başlıcaları; Travma İle Mücahadele Eğitimi, WAPP (Pozitif Terapi Eğitimi), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Wisc-r (6-16 Yaş Zeka Testi), MMPI ( Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Denver II Gelişimsel Tarama Testi, Bender – Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, R.B.Cattell 2A-3A Zeka Testi, S.D.Porteus Labirentleri Testi, Burdon Dikkat Testi, Kent E-G-Y Testi, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resimli Kelime Tanıma Testi, Kinder Angst Testi, Sdöt Testi ve Viyana Trafik Test Sistemi Eğitimi'dir.

Şuanda Tekirdağ/Çorlu'da ikamet etmekte, özel bir psiko-teknik merkezinde çalışmakta, engelli çocuklar için projelerde gönüllülüğünü sürdürmekte ve Aile Danışmanlığı Eğitimi almaktadır.

Psiko-teknik merkezinde, sürücülere Viyana Trafik Test Sistemi'ni uygulamakla beraber sürücülerin ruhsal muayenesini yapmakta, eğitim ve danışmanlık merkezinde ticari araç sürücülerine SRC sınavına yönelik Trafik ve Davranış Psikolojisi dersi vermekte ve aynı zamanda bireysel olarak çocuk ve yetişkinlere danışmanlık yapmaktadır.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(24 yaşında)
Doğum Yeri
Bandırma
Mezun Olduğu Üniversite
Fmv. Işık Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Yabancı Dil
Çok İyi Derecede İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gül Billur GENÇER Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Gül Billur GENÇER Mesleki Videolar Videolar
-

Gül Billur GENÇER  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
psikoloji, çift terapisi, psikolojik danışmanlık, davranış bozukluğu, depresyon, cinsel taciz, anksiyete, aile danışmanlığı, panik atak, stres, çocuk istismarı, kişilik bozukluğu, fobiler, kaygı bozukluğu, yeme bozukluğu, yas süreci, dikkat eksikliği, hiperaktivite, hobiler, konsantrasyon bozukluğu

17:38
Top