2007'den Bugüne 83,084 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Tuba AKDOĞAN

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Dnş.Tuba AKDOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Tuba AKDOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuba AKDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIMUzm.Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İshak’la cinsel terapi eğitiminde tanıştık. Özel hayatındaki güleryüzlülüğünü, alçakgönüllülüğünü, yardımseverliğini ve ilişkilerindeki başarısını mes...
Ebru YEREBAKANUzm.Psk.Ebru YEREBAKAN
Ebru, lisans eğitiminden itibaren tanıştığım bir arkadaşımdır. işini iyi yapabilmek adına aldığı eğitimlerin yanında onun doğasında var olan dinlemeyi...
H. Fatih DANEUzm.Psk.H. Fatih DANE
H. Fatih DANE' yi katıldığım bütüncül psikoterapi eğitiminden tanımaktayım. Kendisi mesleki bilgi birikim olarak işinin ehli olarak gördüğüm biridir. ...

Tuba AKDOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bütüncül psikoterapi
Cinsel terapi
Sınav kaygısı
Çift terapileri

Tuba AKDOĞAN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Tuba AKDOĞAN'ın Özgeçmişi
2008 yılında Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne başlayıp 2012 yılında mezun oldu. Çeşitli kurumlarda Psikolojik Danışmanlık olarak çalışmalarını sürdürdü. Halen katıldığı kongreler ve aldığı eğitimlerle mesleki gelişimini sürdürmektedir.
Çalıştığı alanlar; Ergen ve yetişkin terapisi, çift ve aile terapileri, cinsel terapi, kaygı bozuklukları, panikatak, anksiyete, depresyon...
Aldığı eğitimler;
*Bütüncül Psikoterapi Teorik Eğitimi (360 saat)
*Bütüncül Psikoterapi Formülasyon Eğitimi ( 360 saat)
*Bütüncül Psikoterapi Süpervizyon Eğitimi (360 saat)
*Cinsel Terapi Eğitimi (Cised)
*Hipnotik Yeniden İşlemleme Eğitimi
*Katatimi atölye çalışması
*Duygu düzenleme eğitimi
Katıldığı kongreler;
*1. Bütüncül Psikoterapi kongresi
*2. Bütüncül Psikoterapi kongresi

Tuba AKDOĞAN Tavsiye Yazıları Tuba AKDOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Azra Bıyuk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.1.187.ZJL

11-02-2020
 TavsiyeNo: 113544
Sevgili meslektaşım Tuba Akdoğan ile dört sene önce bir Yaratıcı Drama eğitiminde tanıştık. Tuba Akdoğan'ı diğer meslek elemanlarından ayıran belirgin nitelikleri; Psikoloji literatürüne hakimiyeti, danışanlarına yönelik doğru teşhisleri ve de aldığı Bütüncül Psikoterapi eğitimi doğrultusunda teşhise yönelik uyguladığı uygun yöntemlerdir. Ergen ve yetişkin terapisi, aile terapileri, cinsel terapi, kaygı bozuklukları, panik atak, anksiyete, depresyon alanlarında profesyonel yetkinliğe sahiptir. Arkadaş olarak kıymetli bir hediye, psikolojik danışman ise doğru adrestir. :)
     Beğenin    

 Merve GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.56.J

09-02-2020
 TavsiyeNo: 113511
Merhabalar. Tuba hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık ve 6 aylık bir terapi sürecimiz oldu. Gerçekten çok pozitif ve olumlu birisi kendisi. İlk başlarda bir terapiste gitme fikri bana biraz zor gelmişti ancak Tuba hanımla ilk seansımdan sonra kendisi bana terapinin korkulacak ya da çekinilecek birşey olmadığını güler yüzü ve samimiyeti ile gösterdi. Aslında benim farkında bile olmadığım gerçekleri farketmemi sağladı. Sayesinde sürekli hissettiğim tedirginlik ve korku geçti. Şu an başımı yastığa daha rahat koyabiliyorum çok şükür. Yardımları için bir kez daha ona teşekkür ediyorum. Benim gibi terapi almaya niyeti olan ancak kafasında soru işaretleri olan kişilere Tuba hanım tavsiye edebileceğim bir terapist. İlk görüşmemizden sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Teşekkürler.
     Beğenin    

 Psk.Büşra ÇOLAK YILMAZ
Yalova - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-02-2020
 TavsiyeNo: 113502
Tuba Akdoğan ile 3 yıllık kapsamlı bir eğitim olan Bütüncül Psikoterapi Egitimi'nde tanıştık. Kendisi insan ilişkilerinde samimi ve oldukça yardımsever birisidir. İşini iyi yapan, alanda kaliteli eğitimler almış özverili bir uzmandır. Karşısındaki insana güven veren, kapsayıcı bir tavrı vardır. Ona hangi problemle giderseniz gidin muhakkak anlaşıldığınızı hisseder, rahatlar ve bir çözüme ulaşırsınız. Özellikle vijinismus ve diğer cinsel sorunlar, bütüncül psikoterapi ve EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsizlaştırma) kendisinin çalışma alanlarıdır. Onun gibi bir terapiste gidenlerin şanslı danışanlar olduğunu söyleyebilirim:)
     Beğenin    

Tuğçe MUTLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Tuğçe MUTLU
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-02-2020
 TavsiyeNo: 113437
Kıymetli dostum Tuba ile birlikte almış olduğumuz Bütüncül Psikoterapi eğitimi sırasında tanıştık. Samimiyeti ve sevecenliği sayesinde kendisini daha yakından tanıma fırsatı buldum. Olayları değerlendirmesi ve yaklaşım tarzı yaşadığınız sorunlara farklı bir pencereden bakmanıza olanak sağlayacaktır. Ben kendisini tanıdığım için hem bir meslektaşı olarak hem de yakın bir arkadaşı olarak son derece şanslı olduğumu düşünüyorum. Kendisine başvurduğunuz zaman tüm içtenliği, bilgi ve becerisiyle çıktığınız yolda size eşlik edeceğinden şüpheniz olmasın. Güvenle tavsiye edebilirim :)
     Beğenin    

Ebru YEREBAKAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Ebru YEREBAKAN
İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-11-2017
 TavsiyeNo: 100244
Tuba Akdogan ile lisans egitimi esnasinda tanistik ve kesndisiyle bugune kadar getirdiğimiz bir arkadaşlığımız oldu. Icten, güleryüzlü ve bir otekine onem veren yaklasiminin yaninda kendini gelistirmek adina aldigi egitimlerle de ihtiyac duydugunuz destegi bulabileceginiz gercek bir uzmandir. Butuncul psikoterapi, emdr ve cinsel terapi hakim oldugu konulardan. Guvenilir ve donanimli bir psikoterapist arayisinda olan herkese hararetle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Tuba AKDOĞAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 544 89 90
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Tuba AKDOĞAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuba AKDOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-15:10
Top