2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bakiye Nergiz OVACIKLI
Uzman Psikolog - Tekirdağ
Çocuk- Ergen- Aile Danışmanı & Eğitim Uzmanı

Bakiye Nergiz OVACIKLI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bakiye Nergiz OVACIKLI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bakiye Nergiz OVACIKLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bakiye Nergiz OVACIKLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Bakiye Nergiz OVACIKLI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kazımiye Mahallesi Aşık Veysel Sokak No:25 Erdem 2 Apt. Kat 1 Daire 1, 59860 Çorlu/Tekirdağ
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bakiye Nergiz OVACIKLI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Psikoloğu, Çocuk ve Ergen Psikoterapisti, Deneyimsel Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Gelişim Testleri, Zeka Testleri, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Özel Öğrenme Güçlüğü, Duygu Temelli Sorunlar, Akademik Problemler, Sınav Kaygısı, Gelişim Takibi

Bakiye Nergiz OVACIKLI Özgeçmis CV Uzm.Psk.Bakiye Nergiz OVACIKLI'nın Özgeçmişi
2009 Yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur derecesiyle mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında Bakırköy Sinir Hastalıkları Hastanesinde Bipolar ve Şizofreni Bölümünde iki yıl (2) stajyer psikolog olarak görev yaptı. GELİŞİMİST Çocuk Gelişim Danışmanlığı merkezinde iki yıl (2) staj programını tamamladı. 2013 yılında Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak aile danışmanı oldu. 2015 yılında Marmara Üniversitesi pedegojik formasyon programını tamamladı. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans programını onur derecesiyle tamamlayarak uzman unvanı aldı.
...[Devamı...]

Bakiye Nergiz OVACIKLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sinem E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115842
Bakiye Hanım ile çocuğumun okuduğu okul aracılığı ile tanıştım. İlk görüşmemizde sıcak ve ilgili yaklaşımı ve samimiyetiyle çok olumlu bir duruş sergiledi. Bu duruşu zaman içerinde de hiç değişmedi. Çocuğumla ilgili her sorunda büyük bir özveri ile yardımcı oldu. Güler yüzü, olaylara bakış açısı, çocuklara göstermiş olduğu sevgi dolu yaklaşımı ile olumsuzlukların üstesinden çok çabuk gelmemizi sağladı. İletişim yönü çok kuvvetli. Çok değerli ve kendini yetiştirmek konusunda çaba harcayan bir psikolog. Yardıma ihtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Duygu Öztiryaki
26.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115778
Sayın Bakiye hanımla özel bir kurumda uzun yıllar birlikte çalıstik.Sevecen,güleryüzlü,yaptığı işi en iyi şekilde bitirmesi,almış olduğu sorumlulukları her zaman beklenilenin üstünde yapması nedeni ile takdir etmışimdir.Egitimi,uzmanlık alani problem çözme becerisi ile danışanlarina her zaman en iyi hizmeti vermiştir.Kendisiyle çalışmak ve danışanlarina yapmış olduğu katkılara tanık olmaktan gurur duydum.Basarilarinin devamını dilerim her zaman olduğu gibi .Saygı ve sevgilerimle.
     1 Beğeni    
Aynur Başaran Aygül
19.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115645
Merhabalar, Bakiye Hn. ‘I kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü görüp görebileceğiniz en iyi psikologdur. Çocuklarınız ile ilgili en doğru en net bilgiyi sizlerle paylaşır. Bu konuda asla tereddütünüz olmasın. Sonuç alamayacağız hiç bir konu olmaz. Zamanla çocuğunuzdaki değişimi sizlerde göreceksiniz. Hiç düşünmeden destek alabileceğiniz en tatlı insandır . 1 yol boyunca okulumuzda inanılmaz desteğini gördüğümüzü gönül rahatlığıyla sizlerle paylaşmak isterim. Kendisi inanılmaz tecrübesi ile birlikte araştırmacı ve sürekli kendini yenileyen bir kişiliğe sahiptir. Umarım paylaşımlarım yol gösterici olmuştur.
     1 Beğeni    
Rabia SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115554
Bakiye hanımla 1 yıl boyunca aynı kurumda çalıştım. Öğretmen olarak görev aldığım kurumda aynı zamanda da veliyim. Kendisi gerek mesleğe bakış açısı, gerek araştırmacı kişiliği, prensipli tarzıyla ve çocuklara yaklaşımı ile farklıdır. Meslek ahlakına bağlı titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Sakin tavırları, duruşu ve yaklaşımlarıyla bu iş için doğmuş dedirten kisiliktedir. Hem kendi çocuğum hem de öğrencilerimle ilgili bana her zaman her konuda çok yardımcı olmuştur. Çok güleryüzlü ve aynı zamanda da sevecen bir insandir. Çorlu da ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum, çekinmeden güvenle başvurabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Ceyda G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115550
Bakiye Hanım’ı İstek Bilge Kağan okulu vasıtasıyla tanıdım. 2. Çocuğum o zaman yeni anaokuluna başlamıştı. 3. Çocuğum ise henüz 6 aylıktı. 6 aylık çocuğum bütün gece uyumama izin vermiyordu dolayısıyla gün içinde anaokulu adaptasyon sürecinde olan çocuğumu okulda beklerken çok yorgun oluyordum. Bebeğimi gece uykusuna alıştırabilmem için Bakiye Hanım çok güzeller fikirler verdi. Sayesinde artık gece uyuyabildim. Çocuklarımın biri 3, diğeri 5 yaşına geldiğinde 5 yaşındaki çocuğumun korkuları başladı. Özellikle gece uykuya yatacağı zaman. Anne baba olarak Ne kadar uğraştıysak korkusunu yenmeyi başaramadık. her gece ağlayarak yatağımıza geliyordu. Konuyu Bakiye Hanım’a aktardığımız anda verdiği yöntemleri uygulayarak sorunumuz çok kolay çözüldü. Kızımız gece korkmuyor ve kabus görmüyor. Soruna hızlı çözüm bulabilen uzman bulmak gerçekten zor. Eğer böyle bir sorununuz varsa ivedilikle Bakiye Hanım’a başvurmanızı tavsiye ederim. Kendisi saygılı, samimi, yargılamayan, çocukla iletiişimi güçlü ve son derece donanımlı. Sorduğunuz hiçbir soru cevapsız kalmıyor ve en önemlisi işe yarıyor.
     1 Beğeni    
Derya YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115533
Bakiye Hocamızın benim hayatımda yeri gerçekten apayrıdır. Kendisini oğlumun okul hayatı ile tanıdık ve iyi ki tanıştık. Güler yüzü ve enerjik yapısı ile size pozitif bir geri dönüş yapıyor. Oğlum kolay kolay gidip derdini ve sıkıntısını anlatmaZ ancak Bakiye hocam da öyle olmadı her sorununda probleminde kafasına birşey takıldığında Bakiye hocanın kapısına giderek kendisini rahat bir şekilde anlattı ve sorunları çözdüler. Benim de kişisel alanda yol göstermeleri oldu . Bir psikolog edasında değil daha çok uzun zamandır tanıdğınız biri gibi. Ses tonu ile sizi gerçekten rahatlatıyor. Telefonda bile uzun uzun size yol gösterip rahatlatıyor. MoXo ve cast testi hakkında gerçekten bilgili ve işini severek yapıyor.
     1 Beğeni    
Gülen
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115525
Uzm.Psikolog Bakiye hanımı anlatmaya kelimeler yetmez.Kendisi oğlumun ilkokulunda her konuda bize yardımcı oldu.Oğlumun en sevdiklerinden olup sıcacık ilişkileri oldu.Kendisi o kadar içten o kadar naif o kadar sevgi dolu ve bir o kadarda işinin ciddiyetine son derece vakıf kime nasıl yaklaşacağını bilen çok donanım sahibi birisi.Özellikle korona döneminde gerek velilere gerekse çocuklara her açıdan yardımcı olup rahatlattı stres yönetimini çocuklara çok doğru bir şekilde sağladı.Danışan olarak kendisinden her konuda yardım alabilirsiniz.Kalitesini,yaklaşımını,ilgisini, ilk gördüğünüz andan itibaren anlayacaksınız.İyi ki tanımışım iyi ki yollarımız kesişmiş dediğimiz ender insanlardan birisi oldu..
     1 Beğeni    
Emre YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115521
2019 yılı başında 2,5 yaşındaki kızımın ayakta tuvalet yapma konuşma zorluğu ve dokunsal hassasiyet problemlerinden dolayı yaşadığımız zor ve sıkıntılı dönemimizde ebeveyn olarak sürecin içine bizi dahil ederken kızım ile bire bir çalılması bizi yönlendirmeleri yerinde tanıları ve kızımla ilgilenerek bu sorunların üstesinden gelmesine yardım ederken özgüvenini arttırdı, bizim Bakiye Hanım ile tanışmamız bu sorunları aşmamızdaki en büyük şansımızdı nekadar teşekkür etsem az.
     1 Beğeni    
İlknur
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115520
Bakiye Hocam, samimiyetiyle, güler yüzüyle, empati ve mükemmel iletışim gücüyle sıkıntılarımızda yanımızda olmuştur.Kapısını hiç düşünmeden çalabileceginiz, profesyonel bir kimliktir.Biz ebeveynlerin en büyük beklentisi direkt sorunun tespitinde bulunulması ve kalıcı çözümlerle rehber olunmasıdır.Tamda bu ihtiyaçlarımızı karşılamıştır.İşini ciddiyetle yapmaktadır.Ebevyn olarak destek almak için başvuruda bulundugumda beni en çok etkileyen nokta çocuğumla kurdugu olumlu bağ idi.Düzenli takip yapması, olumlu olumsuz değişimlerden haberdar etmeside benim için çok degerliydi.Sonsuz teşekkür ederim kendisine.
     1 Beğeni    
Nilüfer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115519
Bakiye hanımı okulumuzun vasıtasıyla tanıdım iyi ki de tanımışım.İki kızım için yardımına ihtiyacım oldu ve kızlarımla ilgili sorunumuzu çok iyi şekilde çözdü.Şu zamana kadar tanıdığım işinin en iyisi diyebilirim kendisine hatta az bile söylemiş olurum.Kendisi güler yüzlü, kibar, samimi ve çok başarılı bir insan.Sadece ben değil tüm okuldaki öğrencilere, annelerine bile iyi geldi. Sıkıntıda olduğum bi zamanda kendimi çok iyi hissettirdi, bir sohbet etmemizle beni rahatlatıp sıkıntımı giderdi sağolsun . Hayatta iyi ki tanıdığım dediğim sayılı insanlardandır. Aynı mesleği yapan birçok insanla tanıştım, yardım almak istedim ama asla diğer uzmanlar gibi değil.Diğerleri daha sorunu tam olarak dinlemeden geçiştiriyorlar çözümü de aynı şekilde.Ama Bakiye hanım asla öyle değil.Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Kivilcim2013
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115518
Merhaba, Bakiye hanım bizim için yeri herzaman ayrı olan, hayatımızda yollarımızın iyiki kesiştiği dediğimiz eğitimcilerden biridir. Oğlumuzun ilk okul ile tanıştığı dönemde kendisi ile İstek Bİlge Kağan kampüsünde tanıştık. Bizim için bu zorlu süreçte herzaman yanımızda olan nokta atışı dediğimiz tespitlerde bulunan alanında gerçekten uzman psikologdur. Diğer uzmanlara göre bizim için öncelikle bütün düşüncelerini tüm açıklığı ile dile getiren mesleki anlamda hiçbir kaygısı olmayan gerçekten çözüm odaklı bir insandır. Ve heran kendisine ulaşılabilir olmak en çaresiz durumda bile içinizi rahatlatıyor olmak gerçekten bu alanda çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bakiye hanım ın güleryüzlü, samimi, açıksözlü, konuşkan olması insanı rahatlatıyor. Biz ailece şuana kadar her konuda kendisinden tam destek aldık, almaya da devam ediyoruz. Kendisini seviyoruz, iyiki hayat çemberimizde var💖💖💖
     1 Beğeni    

Bakiye Nergiz OVACIKLI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikologlar Derneği, EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kazımiye Mahallesi Aşık Veysel Sokak No:25 Erdem 2 Apt. Kat 1 Daire 1, 59860 Çorlu/Tekirdağ
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(282) 652 17 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Bakiye Nergiz OVACIKLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Bakiye Nergiz OVACIKLI Mesleki Videolar Videoları
-
çorlu psikolog, tekirdağ psikolog, çocuk psikoloğu, pedagog, ergen psikoloğu, oyun terapisi, deneyimsel oyun terapisi, emdr, gelişim, öğrenme problemleri, aile danışmanı, zeka testeleri, gelişim tesleri, dikkat eksiklği, hiperaktivite, dürtüsellik, okul danışmanlığı, duygusal problemler, kardeş kıskançlığı, öfke sorunları, yeme problemleri, sınır problemleri, ilişki problemleri, akademik problemler, özel öğrenme güçlüğü, cas testi, wısc-r testi, moxo testi, denver gelişim testi, çorlu, tekirdağ, uzman, psikolog, danışman, dikkat çalışmaları, duygusal dayanıklılık, annelik psikolojisi, okula hazırlık, okula uyum, mahremiyet eğitimi, gelişim dönemleri, terapist, stres, kaygı, tırnak yeme, özel öğretim, bireysel destek, gelişim desteği, oyun grubu, dikkat grubu

14:56
Top