2007'den Bugüne 90,077 Tavsiye, 27,725 Uzman ve 19,716 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şule SABIR
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Şule SABIR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

20

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Şule SABIR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şule SABIR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
İletişim ve randevu için sule.sabrr@gmail.com mail adresimden veya instagram üzerinden psikologsulesabir adresinden ulaşabilirsiniz
 
Şule SABIR'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Şule SABIR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (29 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi/Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şule SABIR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin ve çocuk-ergen alanında psikoterapi yapmaktayım. Çocuklar ile çocuk merkezli oyun terapisti yetkinliğim de mevcuttur. Çocuk danışanların gelişimlerini değerlendirebilmek amaçlı çocuk değerlendirme test eğitimlerini tamamladım.Otizm gelişim takibi yapmaktayım. Çözüm Odaklı Terapi ekolünü, Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü ve Transaksiyonel Analiz Ekollerini seanslarımda uygulamaktayım. Özel gereksinimli bireylerle de çalışmaktayım..Özel gereksinimli çocuk ve ergenlerle de (otizm, mental retarde, özel öğrenme güçlüğü, down sendromu, işitme engelli) özel eğitim ve psikoterapi seansları yürütmekteyim.

Şule SABIR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Şule SABIR'ın Özgeçmişi
KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı: Şule Sabır
Doğum Yeri ve Tarihi: İstanbul-Fatih/ 04.11.1993
Yaşadığı Yer: İstanbul Avrupa
e-Mail : sule.sabrr@gmail.com
ÇALIŞMA BİLGİLERİ
Mesleği: Uzman Klinik Psikolog
Çalışma Durumu: Çalışıyor.
Toplam İş Deneyimi: 5 yıl
Çalışmak İstediği Sektörler: Sağlık/ Hastane/ Eğitim Kurumları
Çalışmak İstediği Pozisyon: Uzman Klinik Psikolog
EĞİTİM BİLGİLERİ
• Kemal Hasoğlu Lisesi/ 2011 Mezunu
• İstanbul Arel Üniversitesi/Lisans/ Fen Edebiyat Fakültesi/ Psikoloji Bölümü/ 2015 Mezunu
• İstanbul Arel Üniversitesi/Yüksek Lisans/ Sosyal Bilimler Enstitüsü/ Klinik Psikoloji Tezli Bölümü/ 2019 Mezunu

YAPTIĞI BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR

• Yüksek lisans tezi,konusu: “Anne Baba Tutumlarının Bağlanma, Depresyon Ve Temel Psikolojik İhtiyaçlar Üzerine Etkisi”.
...[Devamı...]

Şule SABIR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Harun Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123350
Benim konuşma bozukluğum (kekemelik) rahatsızlığım var. Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde Şule hanım ile yollarımız kesişti yaklaşık 3 aydır online olarak destek alıyorum. Ben konuşma bozukluğum için başladım ama Şule hanım beni o kadar net anlıyor ve o kadar güzel çözüm yolları sunuyor ki.Konuşma bozukluğum konusunda çok yol kat ettik. Hem öz güven kazandım hem de her seansta kendimi daha iyi tanıyorum. Güler yüzlü ve çok anlayışlı hayatıma çok artı katıyor. İyi ki Şule hanım ile karşılaştım diyorum.
     Beğenin    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122985
Oğlumun bilgisayar bağımlılığı, özgüven eksikliği ve kendi sorumluluklarıyla ilgili problemleri vardı. Tavsiye üzerine Şule Hanımla seanslara başladık. Normal hayatta tanımadığı kişilerle iletişim kurmak istememesine rağmen, Şule Hanımla çok kısa zamanda iletişim kurdu ve destek almaya başladığımızdan itibaren oğlumda gözle görülür değişiklikler oldu. Bizim de aile olarak yapmamız gerekenlerle ilgili bizi çok güzel bilinçlendirdi. Şuan başladığımızdaki problemleri aşmamıza rağmen Şule Hanımla seanslarımıza devam etmek istiyoruz çünkü oğlum Şule Hanım ı çok seviyor ve onunla görüşmelerinden çok mutlu ayrılıyor. Bize aile olarak anlatmadığı bir durum olursa bile, Şule Hanıma anlatıp onun vereceği görüşlerle kendi problemlerini aşabileceğine inanıyorum. Sevecenliğiyle , güler yüzlülüğüyle, ilgisiyle iyi ki hayatımıza girmiş dediğim kişilerden biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Şevin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121093
Merhabalar Şule hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu pandemi sürecinde asosyal özgüveni olmayan küçük kardeşime o kadar iyi geldi ki onun artık bir şule ablası var.İyi yönde gözle görülür büyük fark yarattı.Şimdi onun sayesinde geleceği daha açık bir çocuk var. Güler yüzüyle yaklaşımıyla içtenliğiyle harika bir insan. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum ama burdan tanımadıklarıma da tavsiye ediyorum. Kendisine tekrar teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.
     Beğenin    
Ag
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2021
TavsiyeNo: 119503
Merhabalar, öncelikle Şule Hanımdan çok memnunum. Oğlumun rahatsızlığından dolayı tanıdığım bir ablam sayesinde Şule hanımla yollarımız kesişti. Oğlum başlarda çekindiği için görüşmek istemedi sonra Şule Hanımi oyun ablası olarak çok sevdi biz seanslarımizi zoom üzerinden gerçekleştiriyoruz. 3-4 seansta bile faydasını gördük uzaktanda olsa Şule hanım bize çok yardımcı oldu. Şule hanım gerçekten de samimi ve sıcak kanliligini bize net bir şekilde yansıttı ben ve oğlum şuan çok iyiyiz. İyiki sizi tanımışız iyi ki varsınız size çok teşekkür ederim. 🙏
     Beğenin    
Nese
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118277
Merhaba. Şule hanımla yollarımız kızımın içine kapanık asosyal ve son zamanlarda artan kekemeliği sebebiyle destek almayı dusunmemizle kesişti. Kendisine yeğenimin çalıştığı kurumda eğitim alması dolayısıyla tavsiye üzerine gittik. Ilk karşılaşma bana ve kızıma yaklaşımı gayet sıcak içten ve sonuç odakliydi. Sorunlarımızı konuştuk ve kendisi kızımla oyun terapisi yapmak istediğini soyledi. 4 seans sürecek terapimiz 2 haftada bir arayla başlamış oldu. Her gittiğimizde kızım kendisine daha çok alıştı. Gitmediğimiz hafta oyun doktoruma ne zaman gidicez diye sordu. Aralarında oluşan bu güzel bağ tüm yaşantısına olumlu etkiler bıraktı. 4 seans sonunda değerlendirme ve aile ilişkilerimizi de anlamlandırmak adına anne baba görüşmesiyle nihayetlerdi. Kızımın terapiler sonucu asıl sorununun ne olduğunu anlattı ve bununla ilgili yapacaklarimiz konusunda kitaplar oyun evde yapılabilecek etkinliklerle ilgili tavsiyelerde bulundu. Içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı terapilerimize ara verip evde kendisinin desteğiyle yol alma kararına vardık. Takıldıgım her durumda astığımız her sorunda kendisiyle görüşmeye devam ediyorum. Ne zaman görüşsek ilk gün olduğu gibi sevecenlikle samimiyetle ve içtenlikle tavsiyelerini bilgilerini paylaşmaya iyileşme surecimizi yönetmeye devam ediyor. Kendisine teşekkür ediyor çalışma hayatı boyunca başarılarının devamını diliyorum...
     Beğenin    
E.Ö.
11.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117890
Ben kendisiyle yaklaşık bir buçuk sene önce kızımı götürdüğüm rehabilitasyon merkezinde tanıştım ozamanlar kızıma atipik otzm tanısı konulmuştu bunu tabiki her anne gibi bende başlarda pek kabullenemedim bu zor dönemde Şule hocam bize hem psikolok hem öğretmen oldu hakkını ödiyemem kızımın üstünde çok emeği var minnetdarız ona hem çocuklarımızın hem bizim en ufak sorunumuz da destek oluyor biz memnunuz rabbimde memnun olsun🙏❣️
     Beğenin    
Şeyda
3.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117750
Şule hanim ile ayni kurum içerisinde yaklaşık 3 yildir birlikte çalıştık. Kendisi Işinde azimli ve başarılı bir psikolog. Birlikte çalıştığımız sure içerisinde çözemediği ve iyilestiremedigi vaka yok. Çocuklara karşı sevecen,sempatik ve Samimi onlarla kurduğu bağ cok kuvvetli kuruma gelen birçok çocuk ve ebeveynleri Şule hanimdan cok memnunlardi. Bende bir eğitimci olarak kendisinden çok yardim aldim gerektiği yerde birlikte iş hakkinda istişare ettik. Tanıdığım ve gözlemlediğim bircok psikologdan başarılı görüyorum kendisini yolu daima açık olsun.
     Beğenin    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117744
Hayatınıza dair dokunuşları ile size yenilikler getireceğine eminim... Kendisinden aldığım psikolojik destek sayesinde hayatımdaki ve kendi benliğimdeki değişikliklerin sebebi kendisine teşekkürü borç bilirim. Kendimle yüzleşmeme sebep olduğu için, kendime yeni bir benlik kattığı için, kararlarıma artık kendim yön verebildiğim için, hayatıma yeni kattığı anlamlardan dolayı çok teşekkür ederim. hocamla iyiki kesişmiş yollarımız... İyiki varsınız...
     Beğenin    
P.G
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117743
Şule hocam ile rehabilitasyon merkezinde staj yaparken tanıştım, görüp görebileceğiniz en cana yakın psikolog kendisi, mesleğinde oldukça başarılı olmasının yanında size ve sorunlarınıza ailenizden biri gibi yaklaşacağından hiç şüpheniz olmasın, sizi dinler, anlar ve asla yargılamaz, kendisi alanda oldukça deneyimli ve bilgili ondan çok şey öğrendim. Hiç düşünmeden gidebilirsiniz en iyi şekilde yardımcı olacağından hiç şüphem yok. Başarılarının daim olmasını dilerim.
     Beğenin    
Feyza
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117711
Şule Hanım son derece güler yüzlü, insanî ilişkileri ve erdemleri son derece gelişmiş bir psikologtur. Kendisini neredeyse çocukluğundan beri tanıyan birisi olarak insan yanını her zaman çok sever, sayar ve takdir ederim. İnsanlara fayda sağlama, yardım etme gayesi yüksek olduğu için mesleği adına biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum. Özellikle özel çocuklarla kurabildiği yakın ve sevgi dolu bağ, onu mesleğinde profesyonel kılmakla birlikte birçok çocuğun, gencin, ailenin de ruhuna şifa oluyor. Hayatına, yüreğine dokunabildiği çocukları ve onlardaki gelişimleri, dönüşümleri, olumlu yöndeki değişimleri görüyor, takip ediyorum. Mesleğini severek, kalben ve büyük bir özveriyle yapması tüm bu gelişim ve değişim süreçlerinde pay sahibi.
     Beğenin    
Uğurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117693
Sorun ve şikayetlerime gerekli çözüme kavuştuğuma inanıyorum. Uygulanan tedavi çok iyi geldi. Asosyal olduğum öfke kontrol sorunları yaşadığım dönemi kesinlikle iyi yönetti ve çözüme kavuştu. Hala ara ara sorun yaşadıkça kendisi ile görüşüyor ve yardım alabiliyorum. Kendisine burdan bir kez daha çok teşekkür ediyorum sayesinde sinir ve öfkemden kurtuldum. Benim gibi öfke kontrolü ve yoğun stres yaşayan insanların sorunlarını kesinlikle çözüyor. Tanımayanlar için söylüyorum tereddütsüz yardım alabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Tansu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117692
Merhabalar, öncelikle Şule Hanımdan çok memnun kaldım. Depresif bir dönemdeyken arkadaşımın tavsiyesiyle gittim, sorunlarıma büyük bir yakınlıkla yaklaştı.Başlarda çok tedirgindim sorunlarımla kendim başa çıkabilirdim diye düşündüm ama öyle olmayacağını çok kısa sürede farkedip arkadaşımın tavsiyesini dikkate alarak gittim.Şule Hanımla ilk seansta rahatladığımı farkettim.İşinde gayet başarılı ve sorunlara nasıl yaklaşacağını bilen birisi.Samimi diyaloğu ile sanki bir arkadaşımla dertleşir gibi bir sohbet havasında geçti seanslarımız.Herkesin bir döneminde böyle bir terapiye gitmesi gerektiğini düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim.Sağlıcakla kalın.
     Beğenin    
Tuğba
1.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117683
İlk görüşmemiz şule hanımla oğlumun rahatsızlığı durumundan dolayı bir kişinin tavsiyesi üzerine tanıştık.İlk gördüğümde kendisinin çok narin ve nayif davranması beni çok rahatlattı ve daha rahat ifade edebildim kendimi.Oğlumun davranışı yüzünden yardım almamiz gerekliydi öfke kontrolü yoktu sağolsun şule hanımla bunu en minimuma düşürmeyi başaŕdık.Mesegini tamda taşıyor çünkü çok nayif yaklasımlı etkileyici çok kısa zaman da oğlumla iletişime geçebildi şulehanımı diğer psikologlara azaran daha etkili diye düşünüyorum.Ben şule hanimın gelişebileceği bir durum şuanlık göremiyorum çünkü bize gereken her şeye verebildiğini düşünüyorum.Otoriter istekli kararlı.Gerektiği yerlerde mesafeli ,güler yüzlü ve konuşkan.Çalıştiğı yeri çok beğendim 2 buçuk yıldır gidiyoruz ve çok memnunum gidebildiği yere kadar şule hanımla gitmeyi düşünüyoruz.
     Beğenin    
Tülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117679
Şule hocamla ilk ses ilk nefeste tanıştık. Biz orda konuşma terapisi alıyorduk.kizim çok inatçı ve huysuz bi çocuktu bizi baya zorlayan bir durumdu oyun terapisi almaya başladık kisa zamanda kızımın sevgisini kazanmayi başardı.bu sayede aldığımız dersler daha verimli oldu.hocamizin iletişimi hem anne hemde cocuk ile çok iyidi.en begendigim yani gözlemleri yerinde ve doğru olmasıydı.genc yaşına rağmen yeteri kadar tecrübesi vardı.mesleginde gayet başarılı herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Didem
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117675
Bu zamana kadar gördüğüm en tatlı en sıcak kanlı psikolog O güler yüzünü gördükçe insanın daha çok paylaşım yapası geliyor resmen insanın içini ısıtıyor işinde gerçekten bir numara İnstgram üzerinden takip ediyorum ve uzun yıllar da arkadaşım Yaptığı paylaşımları görüyorum ve o çocukların zamanla değişimini gördükçe arkadasımla gurur duyuyorum İnstgram üzerinden hep görüyordum. Diğer uzmanlara göre çok içten güler yüzlü ve işini gerçekten çok severek yapıyor resmen iş olarak değil de insanları mutlu etmek için yapıyor 3 sıfatla tanımla yapacak olursa çok tatlı güler yüzlü sıcak kanlı içten
     Beğenin    
Kivo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117674
(Uzm.Psk.Şule SABIR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
İnci SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117673
Ben ömer SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı annesi. ömer 5 yaşında gelişim geriliği ve epilepsi hastası 2 yaşında şule hocamız dan eğitim almaya başladık ömer hiç algısı yoktu beni bele tanımıyordu şimdi çok şükür anne demeye başladı ince motoru gelişti şule hocamız ömerin en kıymetlisi pendemi döneminde şule hocanın videosunu izleyerek geçti Ömer’in ikinci annesi biz ailecek şule hocamızı çok seviyoruz iyiki Ömer’in öğretmeni iyiki tanıdık seni güzel yürekli 👩🏻😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰
     Beğenin    
Hakan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117672
Gerçekten psikolojik sıkıntılar yaşadığım ve depresyonda olduğum bu zamanda iyiki tanımışım ve yardım almışım dediğim birisi oldu. Tam anlamıyla tekrardan kendimle barışık bi insan olmam yolunda müthiş bir desteği oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum ve sıkıntı yaşayan insanlar için kesinlikle tavsiye ediyorum. Emin olun ki sizi de içinde bulunduğunuz ruhsal çöküntülerden ve sıkıntılardan belli bir sürede kurtaracak bir kişi. Ve bu süreçte size hayata daha pozitif bakmayı öğretmesi de gelecek hayatınız için çok olumlu olucaktır.
     Beğenin    
Salih
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117670
(Uzm.Psk.Şule SABIR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
İsmail MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117669
Kendimi gerçekten çok kötü hissettiğim bir dönemde kendisine başvurdum .Hala daha da destek alıyorum.Son derece verimli geçiyor sürecimiz, yeniden yaşam sevinci kazandım diye tarif edebilirim.Kendim çok olumlu yönde etkileniyorum.Örselenmiş duygularımı ve yaşanmışlıklarımı düzeltmek,onlarla yüzleşmem açıısndan çok fayda gördüm.Gerek ilgi alaka gerek sorunun kaynağını bulma olsun işinde gayet başarılı.eğer çok kasılan asosyal birisi iseniz şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Şule SABIR'ın Kitap ve Yayinlari Şule SABIR'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Anne Baba Tutumlarının Yaşam Pozisyonları,Depresyon ve Temel Psikolojik İhitaçlar Üzerindeki Etkisi, Yüksek lisans tezi, 2019.

Şule SABIR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Şule SABIR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Şule SABIR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Şule SABIR Mesleki Videolar Videoları
-

13:43
Top