2007'den Bugüne 92,165 Tavsiye, 28,191 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Şule SABIR TANRIÖVER
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Şule SABIR TANRIÖVER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi28 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

28

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Şule SABIR TANRIÖVER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şule SABIR TANRIÖVER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
İletişim ve randevu için sule.sabrr@gmail.com mail adresimden veya instagram üzerinden psikologsulesabir adresinden ulaşabilirsiniz
 
Şule SABIR TANRIÖVER'in İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Şule SABIR TANRIÖVER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (31 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi/Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şule SABIR TANRIÖVER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin ve çocuk-ergen alanında psikoterapi yapmaktayım. Çocuklar ile çocuk merkezli oyun terapisti yetkinliğim de mevcuttur. Çocuk danışanların gelişimlerini değerlendirebilmek amaçlı çocuk değerlendirme test eğitimlerini tamamladım.Otizm gelişim takibi yapmaktayım. Çözüm Odaklı Terapi ekolünü, Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü ve Transaksiyonel Analiz Ekollerini seanslarımda uygulamaktayım. Özel gereksinimli bireylerle de çalışmaktayım..Özel gereksinimli çocuk ve ergenlerle de (otizm, mental retarde, özel öğrenme güçlüğü, down sendromu, işitme engelli) özel eğitim ve psikoterapi seansları yürütmekteyim.

Şule SABIR TANRIÖVER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Şule SABIR TANRIÖVER'in Özgeçmişi
KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı: Şule Sabır
Doğum Yeri ve Tarihi: İstanbul-Fatih/ 04.11.1993
Yaşadığı Yer: İstanbul Avrupa
e-Mail : sule.sabrr@gmail.com
ÇALIŞMA BİLGİLERİ
Mesleği: Uzman Klinik Psikolog
Çalışma Durumu: Çalışıyor.
Toplam İş Deneyimi: 5 yıl
Çalışmak İstediği Sektörler: Sağlık/ Hastane/ Eğitim Kurumları
Çalışmak İstediği Pozisyon: Uzman Klinik Psikolog
EĞİTİM BİLGİLERİ
• Kemal Hasoğlu Lisesi/ 2011 Mezunu
• İstanbul Arel Üniversitesi/Lisans/ Fen Edebiyat Fakültesi/ Psikoloji Bölümü/ 2015 Mezunu
• İstanbul Arel Üniversitesi/Yüksek Lisans/ Sosyal Bilimler Enstitüsü/ Klinik Psikoloji Tezli Bölümü/ 2019 Mezunu

YAPTIĞI BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR

• Yüksek lisans tezi,konusu: “Anne Baba Tutumlarının Bağlanma, Depresyon Ve Temel Psikolojik İhtiyaçlar Üzerine Etkisi”.
...[Devamı...]

Şule SABIR TANRIÖVER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Belma ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127224
Şule Hanım'la yaklaşık 1 yıldır, 9 yaşındaki oğlumun terapi ihtiyacı için birlikteyiz. Kendisini bir arkadaşım bana tavsiye ettiğinde 'online terapi mi olur' diye tepki göstermiştim ama arkadaşımın yoğun ısrarı üzerine kendisini aradım. İlk görüşmemizde bile doğru kişi olduğunu anlamıştım. Online terapi olur mu olmaz mı çekinceleri yaşarken, yüzyüze bile iletişim kurmakta zorlanan oğlumda ki değişimler beni gerçekten şaşırttı. Oğlum ile yaptığı terapiler bir yana bana verdiği geri bildirimler ile benim de anneliğimin dönüşümüne katkı sağladığı için kendisine minnettarım. Bir psikologta aranan en önemli kriter bilimsel yeterliliğin yanı sıra bence insani özellikler, Şule hanım bu konuda da karşılaştığım en iyi psikolog oldu. Benimle ve oğlumla kurduğu sevgi dolu ve güvenilir bağ ikimize de o kadar iyi geldi ki, keşke ihtiyaç duyan her çocuğun bir 'Şule ablası' olsa, eminim dokunduğu her hayatı güzelleştirecektir. Psikoterapi arayışı olan herkese şiddetle tavsiye ederim...
     Beğenin    
Özlem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127197
Şule hanımı çok ama çok kötü hissettiğim bir dönemde kendi detaylı araştırmalarımla buldum. Hem cv’sindeki bilgileri inceledim hemde fotoğrafından bana geçen enerjiyi çok benimsedim, yakın hissettim ve şükür ki yanılmamışım:) Sanırım 3 yıla yaklaşıyoruz kendisiyle Çok ağır depresyon, panik atak ve geçmişten getirdiğim travmalar üzerine çalıştık ilk etapta ve büyük fayda gördüm🙏🏻 Benim için en ama en önemli kriter “iyi bir insan” olması ve sonrasında “mesleki yeterliliğinin iyi olması”ydı. Şule hanımda ikisi de şanslıyım ki derya deniz🙏🏻 Artık daha uzun aralıklarla daha hafif konuları çalışıyoruz ve yaşam kaliteme ciddi olumlu etkilerini gözlemliyorum. Bir insanın kendine yapabileceği en kıymetli iyilik “İyi kalpli ve mesleki açıdan başarılı” bir terapistten düzenli aralıklarla terapi alması ve maddi olanakları el veriyorsa bunu yaşam yolculuğunun bir parçası haline getirmesidir. Şule hanım sonsuz güvenle tavsiyemdir🌼
     Beğenin    
K.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126851
Sevgili Şule Hanım’ı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. 15 yaşındaki kızımla 11 ay boyunca online bir süreç yönettiler. Gerek ergenlik dönemindeki kızımla, gerekse anne baba olarak bize verdiği uzun bildirimlerle çok verimli bir süreç yaşadık. Samimiyeti, özellikle bir mentor ve abla gibi olan yaklaşımı, her zaman ulaşılabilir ve yönlendirici olması bu süreçte hepimize çok yardımcı oldu. Tüm bunların yanında kendisinden online yerine yüz yüze danışmanlık alabilsek çok daha şahane olurdu diye düşünüyorum, ancak pandemi koşulları buna olanak tanımadı ne yazık ki. Yolumuz iyi ki kesişmiş sevgili Şule Hanım. Her şey için çok teşekkür ederiz.
     Beğenin    
Semra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125805
Şule Hanım ile çok yakın bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine iletişime geçtim. Öncelikle kızımın kendine güvenmemesi ,içine kapanık olması ve bizim yaşadığımız gelecek kaygısı ile görüşmelere başladık. Öncelikle doğru bildiğimiz yanlışlarımızı bize anlatarak bu yolculuğa başladık ve kızımın üzerinde inanılmaz bir etki ile yol aldık. Kızımın danışmanlığı bittiğinde oğlum içinde ( değersizlik algısı üzerine kendisi ile görüşmelere devam ettik ve bu sürecide tamamladık. Ve bu zorlu süreçte bize sürekli destek vererek herzaman yanımızda olduğu için çok şanslıyız. Çocuklarla olan iletişimi, gösterdiği çözüm yolları ile herkese rahatlıkla yönlendirebiliyorum. Ve kendisini ailemizden biri gördüğümüzüde mutlulukla söyleyebiliyorum. İyili yollarımız birleşmiş.
     Beğenin    
C. O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125802
5 yaşındaki çocuğumun içine kapanık ve asosyal olduğunu düşündüğümüz sırada Şule Hanım’ın hayatımıza dahil olmasıyla çocuğumuzda olumlu manada değişimler gözlemeye başladık. Ailemizde bir de Şule ablamız oldu. Çocuğumuzun çok sevdiği Şule ablası… Çok sevdiği bir aktiviteyi yaparken dahi Şule ablasıyla görüşmesi olduğunu söylediğimiz zaman mutlu bir şekilde yaptığı aktiviteyi bırakıp hemen görüşmeye koşuyor. Sanıyorum en sevdiği çizgi filme dalmış bir çocuğu yerinden kaldırabilecek tek şey o çizgi filmden daha çok sevdiği ve mutlu olduğu başka bir aktivitedir. Şule ablası çocuğumuz için sevdiği bir çok seyin önüne geçti. Özgüvenli, sosyal ve girişken bir çocuğa dönüştü. Herşey için çok teşekkürler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Birgül G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125801
Şule hanımla 5 yaşındaki kızımın 1 yıllık serüveni hakkında. Kızım 5 yaşındayken hızlı bir şekilde istanbuldan ingiltereye taşındık. 5 yaşında kızım ve 7 yaşında oğlum var. Oğlum çok baskın bir karakter olduğu için kızım zaman içerisinde biraz daha sakin , sessiz bir kişilik haline bürünmüştü. Üstüne bir de ülke değiştirmek onu çok etkiledi. Tek kelime İngilizce bilmeden okula başlaması, herkesten bir anda kopması ve hali hazırda evde abisi ile mücadele etmek zorunda olması , onun özgüvenini çok düşürüp ,agresif , içine kapanık, üzgün , kimseyle iletişim kuramayan bir çocuk haline getirdi. Kızım normalde çok seçici bir kızdır. Herkesle hemen arkadaşlık kuramaz. Fakat Şule hanım kızımın en yakın arkadaşı , sırdaşı oldu. Hiç kimseyle paylaşmadığı duygularını Şule ablasıyla paylaşmaya ve onun direktiflerine uymaya başladı. Her geçen seansta kızımın yavaş yavaş kendini değiştirmeye başladığına şahit olduk. Şule ablası ile kurduğu oyun temelli direktiflerle her hafta bir korkusunun , kaygısının üstüne gitmeye başladı. Aile olarak bizlere her seans sonrası hiç atlamadan , üşenmeden uzun uzun geri bildirimler yapıp, bizleri de sürecin içerisine verdiği görevlerle aktif olarak dahil etti. Anne baba olarak bizlerde çocuğumuzu çok sevmenin onun kişisel gelişimi için tek başına yeterli olmadığını yakından görmüş olduk. Bugüne kadar onlarca çocuk gelişimi kitapları okumuş olsam da , her çocuğun ne kadar farklı olduğunu , hepsinin farklı ihtiyaçları olduğunu ve bunu sadece bir uzman eşliğinde en doğru şekilde analiz edebileceğimizin farkında vardık. Bir yıl sonra geldiğimiz noktada ise; abisine karşı kendini çok iyi ifade eden , yabancı dil gelişimini hızla tamamlayıp, sınıfında anadili ingilizce olanlar arasında dahi ilk 3 kişi arasına giren, sınıfta oyunlarda rahatça öncülük yapan , bir çok arkadaş edinen, istemediği durumlarda yüksek sesle hayır diyebilen , öğretmenleri ile istediği şekilde iletişim kurabilen , komşularla , akrabalarıyla rahatça konuşup kendini çok güzel ifade eden bir kıza dönüştü. Şule hanımla tanıştıktan sonra , kızım kendini , biz ise kızımızı daha yakından tanımış olduk. Belki birgün kızım yaşı gereği sizi çok fazla hatırlayamayacaktır ama biz sizi asla unutmayacağız. Sabrınız, sevecenliğiniz, çocuğun ruhuna bu kadar profesyonelce dokunmanız, iş ahlakınız için ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki kızım sizi tanıdı , iyi ki biz sizi tanıdık. Hayatımıza çok büyük değer kattınız. Herşey için çok teşekkür ederiz.
     Beğenin    
Alya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125002
Merhabalar; Şule hanım ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İlk görüşmemizden son seansa kadar çok güzel bir yol katettik. Kendisinden aldığım psikolojik destek sayesinde, kararlarıma artık kendim yön verebiliyorum, kendimi tanıyorum ve potansiyelimin farkındayım, en önemlisi de kendi hislerime güveniyorum :) kendimi yenilenmiş arınmış hissediyorum, kendimi unutmuşum sayesinde kendimi buldum, sonsuz teşekkür ediyorum. Destek arıyorsanız sorgusuz sualsiz Şule Hanım derim.
     Beğenin    
Derya PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
13.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124714
Kızımın uyku sorunu, ergenlik surecindeki agresifligi ile ilgili o kadar ılımlı, pozitif ve sonuca odaklı ilerleyen bir uzman. Çocuğumuza süreç içerisindeki yaklaşımına hayran kaldım. Sabırla her konuda ne zaman ihtiyaç duysak destek oldu. Kesinlikle bir uzmana ihtiyaç duyan ve arayis icinde olan ebeveynler gonul rahatligi ile iletişime gecsinler. Mesleki açıdan çok donanımlı ve halen kendini geliştirmek için eğitimler alması güvenimi daha da çok arttırdı. Şule Hanım iyi ki varsınız
     Beğenin    
Harun Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123350
Benim konuşma bozukluğum (kekemelik) rahatsızlığım var. Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde Şule hanım ile yollarımız kesişti yaklaşık 3 aydır online olarak destek alıyorum. Ben konuşma bozukluğum için başladım ama Şule hanım beni o kadar net anlıyor ve o kadar güzel çözüm yolları sunuyor ki.Konuşma bozukluğum konusunda çok yol kat ettik. Hem öz güven kazandım hem de her seansta kendimi daha iyi tanıyorum. Güler yüzlü ve çok anlayışlı hayatıma çok artı katıyor. İyi ki Şule hanım ile karşılaştım diyorum.
     Beğenin    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122985
Oğlumun bilgisayar bağımlılığı, özgüven eksikliği ve kendi sorumluluklarıyla ilgili problemleri vardı. Tavsiye üzerine Şule Hanımla seanslara başladık. Normal hayatta tanımadığı kişilerle iletişim kurmak istememesine rağmen, Şule Hanımla çok kısa zamanda iletişim kurdu ve destek almaya başladığımızdan itibaren oğlumda gözle görülür değişiklikler oldu. Bizim de aile olarak yapmamız gerekenlerle ilgili bizi çok güzel bilinçlendirdi. Şuan başladığımızdaki problemleri aşmamıza rağmen Şule Hanımla seanslarımıza devam etmek istiyoruz çünkü oğlum Şule Hanım ı çok seviyor ve onunla görüşmelerinden çok mutlu ayrılıyor. Bize aile olarak anlatmadığı bir durum olursa bile, Şule Hanıma anlatıp onun vereceği görüşlerle kendi problemlerini aşabileceğine inanıyorum. Sevecenliğiyle , güler yüzlülüğüyle, ilgisiyle iyi ki hayatımıza girmiş dediğim kişilerden biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Şevin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121093
Merhabalar Şule hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu pandemi sürecinde asosyal özgüveni olmayan küçük kardeşime o kadar iyi geldi ki onun artık bir şule ablası var.İyi yönde gözle görülür büyük fark yarattı.Şimdi onun sayesinde geleceği daha açık bir çocuk var. Güler yüzüyle yaklaşımıyla içtenliğiyle harika bir insan. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum ama burdan tanımadıklarıma da tavsiye ediyorum. Kendisine tekrar teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.
     Beğenin    
Ag
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2021
TavsiyeNo: 119503
Merhabalar, öncelikle Şule Hanımdan çok memnunum. Oğlumun rahatsızlığından dolayı tanıdığım bir ablam sayesinde Şule hanımla yollarımız kesişti. Oğlum başlarda çekindiği için görüşmek istemedi sonra Şule Hanımi oyun ablası olarak çok sevdi biz seanslarımizi zoom üzerinden gerçekleştiriyoruz. 3-4 seansta bile faydasını gördük uzaktanda olsa Şule hanım bize çok yardımcı oldu. Şule hanım gerçekten de samimi ve sıcak kanliligini bize net bir şekilde yansıttı ben ve oğlum şuan çok iyiyiz. İyiki sizi tanımışız iyi ki varsınız size çok teşekkür ederim. 🙏
     Beğenin    
Nese
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118277
Merhaba. Şule hanımla yollarımız kızımın içine kapanık asosyal ve son zamanlarda artan kekemeliği sebebiyle destek almayı dusunmemizle kesişti. Kendisine yeğenimin çalıştığı kurumda eğitim alması dolayısıyla tavsiye üzerine gittik. Ilk karşılaşma bana ve kızıma yaklaşımı gayet sıcak içten ve sonuç odakliydi. Sorunlarımızı konuştuk ve kendisi kızımla oyun terapisi yapmak istediğini soyledi. 4 seans sürecek terapimiz 2 haftada bir arayla başlamış oldu. Her gittiğimizde kızım kendisine daha çok alıştı. Gitmediğimiz hafta oyun doktoruma ne zaman gidicez diye sordu. Aralarında oluşan bu güzel bağ tüm yaşantısına olumlu etkiler bıraktı. 4 seans sonunda değerlendirme ve aile ilişkilerimizi de anlamlandırmak adına anne baba görüşmesiyle nihayetlerdi. Kızımın terapiler sonucu asıl sorununun ne olduğunu anlattı ve bununla ilgili yapacaklarimiz konusunda kitaplar oyun evde yapılabilecek etkinliklerle ilgili tavsiyelerde bulundu. Içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı terapilerimize ara verip evde kendisinin desteğiyle yol alma kararına vardık. Takıldıgım her durumda astığımız her sorunda kendisiyle görüşmeye devam ediyorum. Ne zaman görüşsek ilk gün olduğu gibi sevecenlikle samimiyetle ve içtenlikle tavsiyelerini bilgilerini paylaşmaya iyileşme surecimizi yönetmeye devam ediyor. Kendisine teşekkür ediyor çalışma hayatı boyunca başarılarının devamını diliyorum...
     Beğenin    
E.Ö.
11.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117890
Ben kendisiyle yaklaşık bir buçuk sene önce kızımı götürdüğüm rehabilitasyon merkezinde tanıştım ozamanlar kızıma atipik otzm tanısı konulmuştu bunu tabiki her anne gibi bende başlarda pek kabullenemedim bu zor dönemde Şule hocam bize hem psikolok hem öğretmen oldu hakkını ödiyemem kızımın üstünde çok emeği var minnetdarız ona hem çocuklarımızın hem bizim en ufak sorunumuz da destek oluyor biz memnunuz rabbimde memnun olsun🙏❣️
     Beğenin    
Şeyda
3.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117750
Şule hanim ile ayni kurum içerisinde yaklaşık 3 yildir birlikte çalıştık. Kendisi Işinde azimli ve başarılı bir psikolog. Birlikte çalıştığımız sure içerisinde çözemediği ve iyilestiremedigi vaka yok. Çocuklara karşı sevecen,sempatik ve Samimi onlarla kurduğu bağ cok kuvvetli kuruma gelen birçok çocuk ve ebeveynleri Şule hanimdan cok memnunlardi. Bende bir eğitimci olarak kendisinden çok yardim aldim gerektiği yerde birlikte iş hakkinda istişare ettik. Tanıdığım ve gözlemlediğim bircok psikologdan başarılı görüyorum kendisini yolu daima açık olsun.
     Beğenin    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117744
Hayatınıza dair dokunuşları ile size yenilikler getireceğine eminim... Kendisinden aldığım psikolojik destek sayesinde hayatımdaki ve kendi benliğimdeki değişikliklerin sebebi kendisine teşekkürü borç bilirim. Kendimle yüzleşmeme sebep olduğu için, kendime yeni bir benlik kattığı için, kararlarıma artık kendim yön verebildiğim için, hayatıma yeni kattığı anlamlardan dolayı çok teşekkür ederim. hocamla iyiki kesişmiş yollarımız... İyiki varsınız...
     Beğenin    
P.G
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117743
Şule hocam ile rehabilitasyon merkezinde staj yaparken tanıştım, görüp görebileceğiniz en cana yakın psikolog kendisi, mesleğinde oldukça başarılı olmasının yanında size ve sorunlarınıza ailenizden biri gibi yaklaşacağından hiç şüpheniz olmasın, sizi dinler, anlar ve asla yargılamaz, kendisi alanda oldukça deneyimli ve bilgili ondan çok şey öğrendim. Hiç düşünmeden gidebilirsiniz en iyi şekilde yardımcı olacağından hiç şüphem yok. Başarılarının daim olmasını dilerim.
     Beğenin    
Feyza
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117711
Şule Hanım son derece güler yüzlü, insanî ilişkileri ve erdemleri son derece gelişmiş bir psikologtur. Kendisini neredeyse çocukluğundan beri tanıyan birisi olarak insan yanını her zaman çok sever, sayar ve takdir ederim. İnsanlara fayda sağlama, yardım etme gayesi yüksek olduğu için mesleği adına biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum. Özellikle özel çocuklarla kurabildiği yakın ve sevgi dolu bağ, onu mesleğinde profesyonel kılmakla birlikte birçok çocuğun, gencin, ailenin de ruhuna şifa oluyor. Hayatına, yüreğine dokunabildiği çocukları ve onlardaki gelişimleri, dönüşümleri, olumlu yöndeki değişimleri görüyor, takip ediyorum. Mesleğini severek, kalben ve büyük bir özveriyle yapması tüm bu gelişim ve değişim süreçlerinde pay sahibi.
     Beğenin    
Uğurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117693
Sorun ve şikayetlerime gerekli çözüme kavuştuğuma inanıyorum. Uygulanan tedavi çok iyi geldi. Asosyal olduğum öfke kontrol sorunları yaşadığım dönemi kesinlikle iyi yönetti ve çözüme kavuştu. Hala ara ara sorun yaşadıkça kendisi ile görüşüyor ve yardım alabiliyorum. Kendisine burdan bir kez daha çok teşekkür ediyorum sayesinde sinir ve öfkemden kurtuldum. Benim gibi öfke kontrolü ve yoğun stres yaşayan insanların sorunlarını kesinlikle çözüyor. Tanımayanlar için söylüyorum tereddütsüz yardım alabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Tansu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117692
Merhabalar, öncelikle Şule Hanımdan çok memnun kaldım. Depresif bir dönemdeyken arkadaşımın tavsiyesiyle gittim, sorunlarıma büyük bir yakınlıkla yaklaştı.Başlarda çok tedirgindim sorunlarımla kendim başa çıkabilirdim diye düşündüm ama öyle olmayacağını çok kısa sürede farkedip arkadaşımın tavsiyesini dikkate alarak gittim.Şule Hanımla ilk seansta rahatladığımı farkettim.İşinde gayet başarılı ve sorunlara nasıl yaklaşacağını bilen birisi.Samimi diyaloğu ile sanki bir arkadaşımla dertleşir gibi bir sohbet havasında geçti seanslarımız.Herkesin bir döneminde böyle bir terapiye gitmesi gerektiğini düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim.Sağlıcakla kalın.
     Beğenin    
Tuğba
1.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117683
İlk görüşmemiz şule hanımla oğlumun rahatsızlığı durumundan dolayı bir kişinin tavsiyesi üzerine tanıştık.İlk gördüğümde kendisinin çok narin ve nayif davranması beni çok rahatlattı ve daha rahat ifade edebildim kendimi.Oğlumun davranışı yüzünden yardım almamiz gerekliydi öfke kontrolü yoktu sağolsun şule hanımla bunu en minimuma düşürmeyi başaŕdık.Mesegini tamda taşıyor çünkü çok nayif yaklasımlı etkileyici çok kısa zaman da oğlumla iletişime geçebildi şulehanımı diğer psikologlara azaran daha etkili diye düşünüyorum.Ben şule hanimın gelişebileceği bir durum şuanlık göremiyorum çünkü bize gereken her şeye verebildiğini düşünüyorum.Otoriter istekli kararlı.Gerektiği yerlerde mesafeli ,güler yüzlü ve konuşkan.Çalıştiğı yeri çok beğendim 2 buçuk yıldır gidiyoruz ve çok memnunum gidebildiği yere kadar şule hanımla gitmeyi düşünüyoruz.
     Beğenin    
Tülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117679
Şule hocamla ilk ses ilk nefeste tanıştık. Biz orda konuşma terapisi alıyorduk.kizim çok inatçı ve huysuz bi çocuktu bizi baya zorlayan bir durumdu oyun terapisi almaya başladık kisa zamanda kızımın sevgisini kazanmayi başardı.bu sayede aldığımız dersler daha verimli oldu.hocamizin iletişimi hem anne hemde cocuk ile çok iyidi.en begendigim yani gözlemleri yerinde ve doğru olmasıydı.genc yaşına rağmen yeteri kadar tecrübesi vardı.mesleginde gayet başarılı herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Didem
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117675
Bu zamana kadar gördüğüm en tatlı en sıcak kanlı psikolog O güler yüzünü gördükçe insanın daha çok paylaşım yapası geliyor resmen insanın içini ısıtıyor işinde gerçekten bir numara İnstgram üzerinden takip ediyorum ve uzun yıllar da arkadaşım Yaptığı paylaşımları görüyorum ve o çocukların zamanla değişimini gördükçe arkadasımla gurur duyuyorum İnstgram üzerinden hep görüyordum. Diğer uzmanlara göre çok içten güler yüzlü ve işini gerçekten çok severek yapıyor resmen iş olarak değil de insanları mutlu etmek için yapıyor 3 sıfatla tanımla yapacak olursa çok tatlı güler yüzlü sıcak kanlı içten
     Beğenin    
Kivo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117674
(Uzm.Psk.Şule SABIR TANRIÖVER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
İnci SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117673
Ben ömer SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı annesi. ömer 5 yaşında gelişim geriliği ve epilepsi hastası 2 yaşında şule hocamız dan eğitim almaya başladık ömer hiç algısı yoktu beni bele tanımıyordu şimdi çok şükür anne demeye başladı ince motoru gelişti şule hocamız ömerin en kıymetlisi pendemi döneminde şule hocanın videosunu izleyerek geçti Ömer’in ikinci annesi biz ailecek şule hocamızı çok seviyoruz iyiki Ömer’in öğretmeni iyiki tanıdık seni güzel yürekli 👩🏻😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰
     Beğenin    
Hakan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117672
Gerçekten psikolojik sıkıntılar yaşadığım ve depresyonda olduğum bu zamanda iyiki tanımışım ve yardım almışım dediğim birisi oldu. Tam anlamıyla tekrardan kendimle barışık bi insan olmam yolunda müthiş bir desteği oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum ve sıkıntı yaşayan insanlar için kesinlikle tavsiye ediyorum. Emin olun ki sizi de içinde bulunduğunuz ruhsal çöküntülerden ve sıkıntılardan belli bir sürede kurtaracak bir kişi. Ve bu süreçte size hayata daha pozitif bakmayı öğretmesi de gelecek hayatınız için çok olumlu olucaktır.
     Beğenin    
Salih
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117670
(Uzm.Psk.Şule SABIR TANRIÖVER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
İsmail MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117669
Kendimi gerçekten çok kötü hissettiğim bir dönemde kendisine başvurdum .Hala daha da destek alıyorum.Son derece verimli geçiyor sürecimiz, yeniden yaşam sevinci kazandım diye tarif edebilirim.Kendim çok olumlu yönde etkileniyorum.Örselenmiş duygularımı ve yaşanmışlıklarımı düzeltmek,onlarla yüzleşmem açıısndan çok fayda gördüm.Gerek ilgi alaka gerek sorunun kaynağını bulma olsun işinde gayet başarılı.eğer çok kasılan asosyal birisi iseniz şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Şule SABIR TANRIÖVER'in Kitap ve Yayinlari Şule SABIR TANRIÖVER'in Basılı Kitap ve Yayınları
Anne Baba Tutumlarının Yaşam Pozisyonları,Depresyon ve Temel Psikolojik İhitaçlar Üzerindeki Etkisi, Yüksek lisans tezi, 2019.

Şule SABIR TANRIÖVER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Şule SABIR TANRIÖVER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(31 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Şule SABIR TANRIÖVER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Şule SABIR TANRIÖVER Mesleki Videolar Videoları
-

22:22
Top