2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Metin Murat KALYONCUGİL
Psikolog - Ankara

Metin Murat KALYONCUGİL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Metin Murat KALYONCUGİL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Metin Murat KALYONCUGİL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Metin Murat KALYONCUGİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ural NADİRDr.Psk.Ural NADİR
sevgili Ural hayatımda tanıdığım en iyi aile danışmanıdır. İşini yaparken ilkelerine bağlılığa o kadar riayet eder ki biz psikologlar bazen birbirimiz...

 
Metin Murat KALYONCUGİL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Aralık Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Uğur Mumcu Cad. 97/7
Ankara
Psk.Metin Murat KALYONCUGİL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1970 (52 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Psikoloji (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Metin Murat KALYONCUGİL Özgeçmis CV Psk.Metin Murat KALYONCUGİL'in Özgeçmişi
Metin Murat Kalyoncugil 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Hemen ertesinde Kültürel Antropoloji alanında yüksek lisansını tamamlayan Metin Murat Kalyoncugil mezuniyetinden bu yana aktif olarak psikolog olarak klinik ortamlarda çalışmaktadır. 1999 yılı depreminde ve sonrasındaki diğer depremlerde uzun süreler deprem bölgelerinde gönüllü olarak çalışmıştır. Bu dönemde EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) terapisi eğitimlerinin her iki düzeyini de almış ve aktif olarak mesleki kariyerinde kullanmıştır. Bir dönem EMDR TR derneği yönetiminde denetim kurulu başkanlığını yapan Metin Murat Kalyoncugil halen Türk Psikologlar Derneği Travma Komisyonunda aktif olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği yönetim kurulunda denetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır. Meslek hayatı boyunca bir çok projede aktif olarak rol almıştır.
Çalışma Alanları...[Devamı...]

Metin Murat KALYONCUGİL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mutlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
YENİ17.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123862
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
N.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108287
Metin Beyi iki sene önce tanıdım ve uzun süredir çözemediğim bir problemimi bir seansta çözmemi sağladı. Akut bir rahatsızlığım olmadığı için düzenli görüşmeler yapmasak da ne zaman psikolojik danışmana ihtiyacım olsa kendisine giderim. Aralıklarla gittiğim halde daha önce anlattığım her bir problemi çok yakın zamanda anlatmışım gibi hemen hatırlar ve pratik çözümler sunar. Hümanist yaklaşımı, güleryüzü ve sosyal sorumluluklar konusundaki hassasiyeti bana güven veriyor. İlişki sorunları konusunda kendim de yardım aldığım ve memnun olduğum için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ethem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100513
Bir yakınımı ile ofiisne gittiğimde tanıştığım Metin Bey İnsan,dost,arkadaş, ve bazen en keskin muhalifiniz. Danışanı oldum sonra 45 inden sonra değişir mi insan? Değişiyormuş. Daha doğrusu gelişebiliyormuş iyiye güzele hala. o gün bugündür psikoloğa ihtiyaç duyan her yakınımın ilk adresidir. Ve son. Teşekkürler Metin Bey katkılarınızdan becerilerinizden dolayı. Mesleki becerilerinizi bilimsel anlamda irdelemem güç ama ortaya çıkan sonuç ne kadar yetkin olduğunuzu gösteriyor sanırım.
     1 Beğeni    
Ural NADİR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67364
Metin Murat Kalyoncugil ile tanışıklığımız yıllar öncesine dayansa da yaklaşık olarak bir yıldır birlikte çeşitli çalışmalar da yapmaya başladık. Bu süreçte kendisinin gerçekten de ne kadar yetkin bir psikolog olduğunu görme şansım oldu. Sınırlarını bilen, kendisinin çalışma alanı olmayan konularda etkin bir yönlendirme becerisine sahip, sonuna kadar etik çalışacağından emin olabileceğiniz bir psikolog arıyorsanız, özellikle EMDR konusundaki becerileri ile kendisine gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.
     1 Beğeni    
O.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67343
Metin Hocamla çok kötü olduğum bir günde tanıştık. Tanışmamız tamamen tesadüf eseridir. Kendisi bıkmadan usanmadan bana yardım etti ve halen de etmekte. Gün oldu üst üste saatlerce dinledi, kötü hissettiğim günlerde gece telefonlarıma bile cevap verdi. Her konuşmamızdan sonra kendimi iyi hissetmemi sağladı. Çok farklı bir psikolog. Çok farklı bir tarzı var. Bazen benim yanımda bazen de karşımda oldu. Olayları adeta benimle beraber yaşadı. Bazen sakin, bazen duygulu, bazen ise inatçı bir kişiliği var. Gerçekten de her durumda karşısındakini iyi hissettirebilen ve güven kazanabilen bir insan. Sihirli bir yönü var adeta... Kendisiyle EMDR çalışması da yaptık. Gerçekten de hayatımı değiştiren insan oldu. Önemle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Tuncay MATIR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55251
Metin beyle üniversiteden arkadaşız, zaman zaman mesleki görüş alışverişinde de bulunuruz. Kendisi mesleğine hakim, yeniliklere ve gelişimlere açık, danışanlarına yardımcı olmak için oldukça özverili yaklaşan, sıcakcık yürekli, güler yüzlü, objektif ve hümanist tam bir profesyoneldir.Bir terapist olarak, kendisinden tereddüt etmeden yardım alabilirsiniz. Metin beyi, yardım almak isteyenlere tavsiye ediyor, mesleğinde başarılar diliyorum .Saygılarımla
     3 Beğeni    
E. Nihan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2012
TavsiyeNo: 49758
Metin Beyle ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla tanıştım. 2001 yılından beri, Mersin ve Eskişehir'de çeşitli uzmanlarla görüşmelere gitmiş biriyim. Kimi zaman kendi kaçışlarım kimi zaman karşılaştığım uzmanlar nedeniyle hep yarım kalan süreçlerdi bu görüşmeler. Fakat Metin Beyle olan görüşmelerimizin her zaman ayrı bir boyutu vardır. İnsan olarak yaklaşımı, uzman olarak tutumu ve benim için en önemlisi bireye saygısıyla tedavi sürecime ayrı bir artı kazandırdı. Uyguladığı EMDR yöntemiyle -kendi adıma- büyük bir yol katettik. Yaptığımız sohbetlerle bana ayna tuttuğu ve bakış açımı değiştirerek olanı olduğu gibi görmemi sağladığı için kensine teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Efkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2012
TavsiyeNo: 49671
oğlum 10 yaşında ve odasında yanlız kalmıyor, evin bütün ısıklarını açmadan bir odadan diğer odaya geçemiyor, gece kötü rüyalar görüyor ( canavarlar vs. ) oğlumu tavsiye üzerine bu psikolog arkadaşa götürdük ve 4-5 seanslık bir danışmanlık hizmeti sonunda oğlum bu korkularından kurtuldu. kendisinden çok memnun kaldık. Bu psikolog arkadaşın diğerlerinde farkı şu ;daha öncede başka psikolog arkadaşlara gittik bunu yenmek için her hafta gelmenz lazım aksatmamanız lazı vs. gibi insanları para tuzagına düşürmek istiyen işini yapmayan psikologlarla karşılaştık. sizde takdir edersinizki her insanın bütcesi ayda 2- 3 kere gitmeye müsait değil metin murat kalyoncugil ise tam tersine siz ne zaman isterseniz ne zaman müsait olursanız gelirsiniz diyen sadece danışmanlarının sıkıntılarını çözmeye çalışan bir psikolog bence. herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Bulent Dogan
15.Mart.2012
TavsiyeNo: 49393
Metın murat kalyoncugıl kısılık olarak cok mukemmel cevresıyle uyumlu sıkıntılı kısılerı hemen görup anlayabılen guler yuzlu neşelı bır arkadasımızdır ..dalında uzman oldugunu bılıyorum ama bunu benden cok danısanlarından duydugum guzel duygulardan bılıyorum.. Danısanlarının söyledıgıne göre dalında uzman bır arkadas Problemlerın odak noktalarına hakım oldugunu ve cözume kolay ulastıgını söyluyorlar.. Aynı zamanda benım kapı komsumunda olan korkularınıda yok ettıgını bılıyorum..
     3 Beğeni    
Cem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2012
TavsiyeNo: 49390
Uzun zaman önce kendisi ile bir arkadaş vasıtası ile tanıştım. Hayatta üst üste gelen aksiliklerin beni boğduğu bir dönemdi, profesyonel yardım talebinde bulundum. Zaten zor olan hayatımı daha da zorlaştıracağını düşünerek gitmiştim çalıştığı kuruma, ancak şimdi iyi ki gitmişim ve kendisini iyi ki tanımışım diye düşünüyorum. Arkadaş canlısı ve işini ciddiye alarak yapmakta, son derece profesyonel. O sıkıntılı günleri aştığımdan bu güne de ihtiyaç duyduğum her an yanımda bulabildiğim sınırlı sayıda insandan birisi. Kendisine teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

Metin Murat KALYONCUGİL'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Türkiye Denetleme Kurulu Başkanı

Metin Murat KALYONCUGİL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Metin Murat KALYONCUGİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ural NADİR
Dr.Psk.Ural NADİR
sevgili Ural hayatımda tanıdığım en iyi aile danışmanıdır. İşini yaparken ilkelerine bağlılığa o kadar riayet eder ki biz psikologlar bazen birbirimiz...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aralık Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Uğur Mumcu Cad. 97/7
Ankara
Psk.Metin Murat KALYONCUGİL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 611 32 12
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1970
(52 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1999
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Metin Murat KALYONCUGİL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Metin Murat KALYONCUGİL Mesleki Videolar Videoları
-

18:26
Top