2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlarda Kan Nakli
YAZI #5621 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
“KUŞLARDA KAN NAKLİ KLİNİK ÇALIŞMAMIZ”HOMOLOG BLOOD TRANSPORTE BİRDS🌎🕊🍁🌞⛩⭐🔬💉🧠🔝👨⚕
Aynı cinsler arası olan kan naklidir. Kuşlarda kansızlık olduğu için veya yoğun kan kayıplarında yapıyoruz. Çok dikkatli ve kurallara uygun olunması gerekir. Memeli kırmızı kan hücrelerinin üç ay veya daha fazla ömrü var oysa ki kuş kırmızı kan hücrelerinin ömrü bir aydır. Bu sınırlara rağmen bazı kuş hastalarımıza kan nakli yapıyoruz. Çünkü bazen onları tedavi etmek için gereken şey budur.
Eliyle çalışana USTA👨⚕
Zihniyle çalışana BİLİM ADAMI👨⚕
Kalbiyle çalışana SANATÇI👨⚕
fakat “ELİ,ZİHNİ,KALBİ”ile çalışana CERRAH denir!!! 🙏 Employees who work with USTA,
SCIENTIFIC MAN,
The artist who works with his heart,
but !!! ELI, MIND, HEART N with the employee is called CERRAH !!!##cockatoo #umbrellacockatoo #funny #cockatoosofinstagram #parrots #papağan #animalsco #animalloversofinstagram #animaladdicts #bestanimal #parrotlovers #kakadu #parrotsofinstegram #petsofinstagram #cuteanimals #cockatooisland #instaparrots #instaloveparrots #instaparrot #instaparrot #instabird #whitebird #birdsofinstagram #birds #kuşlar #pets #birb #adorable #adorable_animals #lovebirds #kakadu #forpus #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Kuşlarda Kan Nakli' başlığıyla benzeşen toplam 16 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


01:39
Top