2007'den Bugüne 92,558 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Bahar SEZER
Diyetisyen - Ankara
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Bahar SEZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

32

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bahar SEZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

35
(%97.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bahar SEZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bahar SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
2002 yılından beri edindiğimiz tüm mesleki birikimimizi hastalarımızla,danışanlarımızla en etik şekilde paylaşmaya hazırız.
 
Bahar SEZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bahar Sezer Beslenme Danışmanlığı
Next Level Rezidans No:607 Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. No:3/B Çankaya
Ankara
(Perşembe ,pazar Günleri Hariç 9.45-19 Arası Açık)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1979 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bahar SEZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Hizmetler;

İnbody 770 vücut analizi ve danışmanlığı
Kilo koruma , sağlıklı beslenme diet & beslenme danışmanlığı
Zayıflama diet& beslenme danışmanlığı
Kilo alma diet& beslenme danışmanlığı
Diabette zayıflama & sağlıklı beslenme
İnsülin kullanan hastalarda beslenme
Gebelik sürecinde beslenme danışmanlığı
Emzirme döneminde beslenme danışmanlığı
Hastalıklarda diet& beslenme danışmanlığı
Çocuk & ergen beslenmesi danışmanlığı
Sporcu beslenmesi diet danışmanlığı
Yaşlılarda beslenme danışmanlığı

Bahar SEZER Özgeçmis CV Dyt.Bahar SEZER'in Özgeçmişi
2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Bahar sezer , 2007 yılına kadar Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde kurumsal ve klinik alanda görev yaptı.4 yıl Endokrinoloji ekibi ile birlikte çeşitli çalışmalara imza attı. Obezite ve Diyabet Diyetisyenliği sertifikalarını alarak konusunda uzman hale geldi.

2007 yılı Mayıs ayında ise Bahar Sezer Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ni kurdu.2007 yılından beri kendi kliniğinde hastalarını , danışanlarını görmektedir .

Bahar SEZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Neslihan
25.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112012
Bahar Hanımı;sıcak ,içten, işinde inalmaz başarılı bır bayandır... Kendısını ablam gibi görmekteyim ....duyarlı anlayışlı tavrıyla herkesın evde rahatlıkla ,zevkle yapabilecegi listeler hazırlamaktadır... Her hafta sabırsızlıkla gitmekteyim .. Kendisi danışmanlarına pes etmemeyi öğreterek ; Herkesin kilo verme yolunda emin adımlarla ilerlebileyeceği en tatlı , en anlayışlı diyetisyendir.. Annemle Bahar Hanım'a artık beraber gitmeyiz evimizde artık sağlıklı beslenerek nasıl form tutmasını bize zevkle öğretmektedir... Kendisini çok sevdiğimi onla beraber güzel şeyler başaracağımıza ve hayatımda böyle birinin hep olması dileğiyle iyiki iyiki varsın Bahar Hanım❤️😍 Sağlıklı beslenmek isteyen ve böyle içten bayanla bu güzel serüveni yaşamaya ne dedirsiniz????
     2 Beğeni    
Aysegul S---
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111315
Herkese Merhabalar;) Hayatında ilk kez diyetisyen deneyimi yaşamış biri olarak yazıyorum bu satırları size. Hiçbir referans olmadan, tamamen internet üzerinden yaptığım ufak bir araştırma ile Sevgili Bahar Hanım'a gitmeye karar verdim..Ama nereden bilebilirdim ki bu kadar güleryüzlü, pozitif ve canayakın biriyle karşılaşacağımı.. Polikistik over rahatsızlığı+insülin direnci+buna bağlı hipoglisemi atakları sonucunda sürekli şekerim düşüyor, günden güne kilo alıyor ve aldıklarımı da geri veremiyordum. Herkesten daha az miktarda yememe rağmen kilo veremiyor, aksine alıyordum. Beslenmem de yoğun iş hayatım nedeniyle oldukça düzensizdi. Bunun için bir şeyler yapmam gerekiyordu. Bu konu neredeyse hayatımdaki tek önemli konu haline gelmişti. Bahar Hanım ile tanışmam tüm bu sıkıntıların sonu oldu. Rahatsızlığıma uygun verdiği diyet listemle yorulmadan, sıkılmadan, bunalmadan, şekerim düşmeden, elim ayağım titremeden,serbest yeme günlerim de olaraktan:) 4-5 ayda istediğim kiloya ulaştım. Yaklaşık 7-8 kilo kaybettim. (Her ne kadar bazen tatlılar, kebaplar sebebiyle sözünü dinlemesem de:)) Üstelik randevularımı iple çekerek gittim. Ofisine girer girmez yardımcısı Sevil Hanım ve kendisi, pozitiflikleri ile sizi yüksek motivasyona sokuyorlar. Konusuna çok hakim, kendine güvenli ve her şeyden önemlisi çok sıcakkanlı bir uzman Bahar Hanım. Sizi de devamlı takip ediyor, ona istediğiniz her an ulaşabiliyorsunuz. Kalıplaşmış, klasik diyet listelerinden farklı,güncel ve size uygun diyet listeleriyle ve kendine özgü tarifleri eşliğinde onunla çalışmak son derece keyifli.. Şimdi 4 aylık hamileyim ve yine kendisiyle çalışmaya devam ediyorum. İlk 3 ayda sayesinde kilo almadım, hatta verdim bile. Bahar Hanımın aylardır kilo verdirdiği yetmiyormuş gibi; hamile iken de korumaya alması alkışa değer ve kendisi benim için çok çok değerli. 3 aydır da bebeğimle bana gözü gibi bakan ve kilomu muhafaza ettiren tatlı diyetisyenim... Eminim ki hamileliğimin geri kalanında ve doğum sonrası da bana gözü gibi bakacak.. Kendisine yakın ilgisi, samimiyeti, güler yüzü ve bana kattıkları için sonsuz teşekkürler.... Ayşegül S...,
     3 Beğeni    
Ekrem ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111213
Bahar hanım, tecrübesi ve bilgisi ile insanı ilk gürüşmede etkileyen bir uzman. Güler yüzlü bir hanım efendi. Kendisinin çok alternatifli ve uygulanabilir diyet programları ile 2 ayda 14 kilo verdim. Her hafta yapılan kontrollerdeki değişimlere göre diyet programlarında etkili değişiklikler yaparak, hevesimi kırmadan enerjimi azaltmadan bir diyet programını tamamlamış olduk. Ayrıca kişinin ihtiyaçlarını gözeterek yada yaşam düzenine göre programlar da uygulayarak uygulanma ve başarı oranını artırmış oldu. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
By
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111210
Bahar Sezer’e bir yakınımın önerisiyle ulaştım. İlk görüşmede ölçümlerin ardından hastalık bilgilerimi, yaşam tarzımı ve olası stres etmenlerimi öğrendiği kapsamlı bir görüşme yaptı. Bu benim için önemliydi, çünkü ruhsal ve sosyal faktörlerin etkisini de göz önünde bulundurarak ilerleyeceğini gösteriyordu ki ilerleyen aşamalarda da bunu doğruladı. Hedeflediğim kiloya ulaştıktan sonra 1 yıl boyunca ücretsiz kilo koruma programına aldı ve bu süreci de en az kilo verme programı kadar ciddiyetle sürdürdü. Bahar Sezer, alanında son derece bilgili ve bilimsel yenilikleri takip eden, işini çok ciddiye alan, aynı zamanda güler yüzlü ve saygılı bir beslenme uzmanı. Harika asistanı Sevil Hanım da işini aynı özenle yapar. Güzel ofisine girdiğiniz andan çıkana kadar size iyi ve özel hissettirir.
     1 Beğeni    
Yıldız YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111195
Merhaba, Bahar Sezer Hanımla yaklaşık 8 ay sağlıklı beslenme programı yürüttük. 4 ay önce koruma aylarına geçtik. Bu süreçte tüm tavsiyelerine elimden geldiğince uymaya çalışarak toplamda 43 kilo verdim. Bu benim için çok büyük bir değişim oldu çünkü 2. Tip diyabet hastalığım, bel fıtığım ve menisküs yırtığım vardı (ki bu problemler nedeniyle belli başlı şeyler dışında çok aktif şekilde spor yapamadım ve günlük yaşantım işim nedeniyle bilgisayar başında geçiyor), 29 yaşımda olmama rağmen bu tür sıkıntılar hayatımı oldukça zorlaştırıyordu. Daha önce kendi kendime ya da diyetisyen eşliğinde yaptığım kilo verme girişimlerim ise başarısız sonuçlandı, kilo versem bile geri aldım ve hiç bu kadar sağlıklı kilo vermedim. Bahar hanımla birlikte yürüttüğümüz sağlıklı beslenme programında verdiğim kiloların çoğu yağ kaybıydı. Bu bana özgü hazırlanan program sayesinde şekerim düzene girdi, tatlı ihtiyacım çok azaldı ve bel ve diz ağrılarım da eskiye nazaran azaldı. Bahar hanım programa başlamadan önce gerekli tahlilleri yaptırarak ve önceki yaşantımı ayrıntılı bir şekilde irdeleyerek ilk programımı hazırladı ve her hafta izledi, süreç içerisinde de duruma göre değişiklikler yaparak kilo vermem durduğunda yeniden sağlıklı kilo vermem için programımı değiştirdi. Bahar hanım sayesinde bir diyetisyenin her hafta izlemesinin ne kadar önemli bir şey olduğunu anladım. Ek olarak diyetimin ilk 2 ayında Ankara’daydım ancak takip eden aylarda diyetimi şehir dışından devam ettirmek zorunda kaldım. Buna rağmen böyle bir sonuca ulaşmam Bahar hanımın özveriyle beni sürekli takip etmesi, süreci gerektiğinde günlük olarak izlemesi sayesinde oldu. Her zaman yanımda hissetmem, istediğim zaman ulaşabilmem çok büyük bir avantajdı. Bahar hanıma hayatıma baharı getirdiği için minnettarım. Yazılacak/söylenecek çok şey var, hissettiklerim ise tarif edilemez. Bu süreci iyi ki Bahar hanımla beraber yürüttüm, sayesinde sağlığıma kavuştum. Çevremdeki herkes değişimi gördüğünde ve sorduğunda Bahar hanımı tavsiye ediyorum. Sadece çevremdekilerle kısıtlı kalmasın, herkes daha sağlıklı olsun istediğim için burada bunları yazmak istedim. Keşke Bahar hanımı daha önce de tanısaydım ve önceki yaşantımda da sayesinde sağlıklı bir birey olsaydım. Bahar hanıma tekrar tekrar teşekkür ederim. Herkese sağlıklı günler dilerim.
     5 Beğeni    
Emre TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2013
TavsiyeNo: 59262
Profesyonel yaklaşım, anne şefkati tadında listeler.... Yaklaşık 2,5 aydır profesyonel yardım alıyorum ve gayet güzel gidiyor. Hiç sıkılmıyorsunuz. Sıkıldığınız anda farklı bir liste. Yada sizin canınız ne çekiyorsa ama abartmamak kaydıyla. Sürekli motivasyon. 2 hafta önce Yurtdışı seyahatine gittim söylemesi ayıp biraz yemeyi abartmışım 4 günde 1 kg almışım. Sonrası KONTROL!! Gayet rahatlatıcı bir yaklaşım, biraz gaz ve liste değişikliği. Sonraki hafta 2.7 kg. zayıflama ve tamamı yağdan. :) Bu arada yukarıda; Sadece 'Evet tavsiye ediyorum' ikonu mevcut. Bu Bahar Hanım için bir tık altta 'EVET, ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM' olmalıydı. Teşekkürler Bahar Hanım...
     9 Beğeni    
Nur Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58108
Şu an düzenli bir beslenme alışkanlığım varsa bu Bahar abla sayesindedir :)) istediğim kiloya ve en önemlisi benim için boyumun hızlı bir şekilde uzamasına yardım etti.Yumurta da yedim bol su da içtim sebze de yedim çikolatasız süt de içtim yemem dediklerimi yedim aburcuburdan soğudum -en çok annem sevinmişti buna- Düzenli beslenme evet boyu uzatıyormuş,sağlıklı bir şekilde kilo almanızı da sağlıyormuş .Bahar abla çok tatlı ve alanında çok başarılı biri. Sizi çok kolay ikna edebiliyor ve o güveni size sağlıyor yapmanız gereken tek şey onu dinlemek ve istediğiniz şeyin olacağına inanmak .Kendisine çok teşekkür ediyorum unutamayacağım sürekli hatırladığım bir isim sizi çok seviyorum bir sürü kişi size danışsın mutlu mutlu dolaşsın :)
     2 Beğeni    
Nesrin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42744
Bugünlerde acayip mutluyum. Hedefime ulaştım. Hedefim mi neydi?”ZAYIFLAMAK” evet evet zayıflamak. O kadar çaba harcayıpta zayıflayamayan birisi olarak bu hedefe ulaşmak o kadar güzel ve bir o kadar da değerli ki benim için. Son 5 yılımı kilo alarak geçirdim. Mutlu muydum “hayır” tabiî ki. Aynalardan uzak durmak daha iyiydi. Kaçamak bir yaşam. Bu dönemde de zayıflama denemelerim oldu ama sonucu olmayan denemeler…Kullanılması istenilmeyen ve bir o kadar da tehlikeli bir ilaç dahi kullandım (cesaretime hayranım) ama nafile bir gram dahi veremedim. Başka bir diyetisyene bile gitmiş, kendimce diyetler yapmıştım. Artık denemeleri bırakmıştım. Biricik Dünyam olan oğlumun doğuşuyla kilolarım da katlanmış ve artık bir şeyler yapma vaktim gelmişti. Ama neydi? Göz ile görmek daha inandırıcıydı elbet. Tam bu dönemde yakın arkadaşımın kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verdiğini görünce ben de bu sihirli insan ile tanışmalıyım dedim. Böylece hayatıma değerli diyetisyenim Bahar Hanım girmiş oldu. Güler yüzlü, hoş sohbet ve işini bilen birisi olması nedeniyle güvenimi kazanması zor olmadı. Hayat hikayemi dinledikten sonra çeşitli testler yapıldı. Özellikle York testini yaptırmam çok iyi oldu. Ayçekirdeğine intoleransım olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Hayatımda bolca yer alan ayçekirdeğini çıkarmam gerekti. Bahar Hanımın tavsiyeleri ve benim de gayretlerim neticesinde güzel ve zorlu bir yolculuğa çıktık. 16 hafta gibi kısa bir sürede tam 17 kilo verdim ve 57 kiloya ulaştım. Benim için çok büyük bir başarıydı. Hele hele o kadar denemeye rağmen kilo verememiş olduğumu düşünürsek mükemmel bir başarıdır. İnsanın eski kıyafetlerinin içine girdiğini görmesi nasıl bir mutluluktur öyle…Tarif değil, yaşamak gerekir bu güzel duyguyu. Bundan sonraki hayatım hep böyle geçecek. Daha hafiflemiş olarak. Artık kilolu insanları görünce “acaba Bahar Hanımı tavsiye etsem mi?” diye düşünmekten ve onlar için üzülmekten kendimi alamıyorum (kendim için de çok üzülüyordum). Herkese tavsiye ettiğim Bahar Hanımı inşallah bir daha hiç görmem:)Yalnız dostluk için arayıp soracağım,görmek isteyeceğim birisi olması dışında elbette!...
     5 Beğeni    
Emel T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42263
Merhabalar, Son 8 aydır aralıklı olarak geçip tekrarlayan ve ciltte kaşıntı şikayeti ile seyreden allerji tablosu ile mücadele ediyordum. Bu süre içerisinde kullandığım ilaçlar nedeniyle kilo da aldım. Ben doktorum, rahatsızlığıma yönelik tüm testleri yaptırdım ancak herhangi bir neden saptanamaması nedeni ile olası gıda intoleransını ekarte etmek amacıyla york test yaptırdım.Test sonucu elime ulaştığında bir gıda grubuna karşı intoleransım olduğunu gördüm.Elbette bu gıdaları dietimden bir süreliğine de olsa çıkarmam gerekiyordu.Bu noktada profesyonel yardım almam gerektiğini düşünerek internetten bir araştırma yaptım ve Bahar hanıma ulaştım.Titiz ve yaptığı her işi ciddiye alarak en iyisini yapabilmeyi ilke edinmiş olan ben, görüşme sırasında karşımda bu konuda aynı duruşa sahip birisini görünce Bahar hanıma büyük bir güven duydum ve onunla yola çıkmaya karar verdim.Bana intoleransım olan gıdaları dietimden çıkarıp, onların yerine gerekli element ve vitaminleri yerine koyabileceğim gıdaları içeren bir liste hazırladı.Bu liste aynı zamanda kilo kontrolü için kalorisi azaltılmış bir listeydi.3.5 aylık süre içerinde uyguladığım diet programı ile hem allerji şikayetlerimden kurtuldum hem de toplam 10 kilo(9.8'i yağ) verdim.Bahar hanımla haftalık görüşmelerime büyük bir heyecanla gidiyordum.Kendisi her görüşmemizde çok kibar ve sıcak, motive edici ve aynı zamanda kontrollüydü. Benim de kontrolümü kaybetmemem için tıkandığım anlarda farklı listelerle önümü açtı. Hedeflediğimiz kiloyu hedeflediğimiz zaman diliminde vererek Bahar hanımın deyimiyle mezun olduğum gün artık vücudumu daha iyi tanıyordum. Çalışma programımız sırasında Bahar hanımın standart listeler yerine kişinin günlük hayatını(uyanma ve uyuma saatlari, işi, öğün saatleri,fiziksel aktivitesi vb.) ve beslenme alışkanlıklarını gözönünde bulundurarak kişiye özel listeler hazırlamasını çok beğendim. Ayrıca danışanları için hazırladığı ve her gün yediklerinin, aldığı sıvının ve fiziksel aktivitesinin not edildiği küçük günlükler hazırlamasını kişinin otokontrolünü sağlaması açısından çok faydalı buldum. İşini her yönüyle en iyi şekilde yapan ve önemseyen Bahar hanım sadece bana değil eminim her danışanına bu duruşu ile kendisini tek ve özel hissettiriyordur.Haftalık görüşmelerimiz sırasında kısıtlı zamanlarda hayata dair yaptığımız küçük sohbetler de çok keyifliydi. Yardımları için çok teşekkür ediyor, kendisini hayatıma dahil ettiğim için şanslı olduğumu düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Ayşegül TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41757
2010 yılı Ekim ayı başında, Bahar Demirkıran'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Son iki yılda almış olduğum 10 kiloya yakın fazlalıklarımdan kurtulmak istiyordum. Bahar Hanım'ın hazırladığı haftalık diyet listeleriyle üç ayda 8,5 kg verdim, üstelik tamamı yağlarımdan gitti. Ocak ayından bu yana uyguladığımız kilo koruma programı (ve düzenli spor) ile de hiç kilo almadım, üstelik bir kilo daha verdim. Başlarken kilo verebilirim ama koruyamam diye düşünüyordum, çünkü yemek yemeyi çok seviyorum, hep önemliydi yemek benim için ama gençken hiç kilo almıyordum, yaşım ilerledikçe artık yediklerimi yakamamaya başlamıştım. Fakat Bahar Hanım sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandım. Şu anda 59 kiloyum, boyum 160cm, yaşım da 47 ve kendimi çok zinde ve hafif hissediyorum.. Bahar Hanım her zaman güleryüzlü, ilgili ve işini ciddiyetle yapıyor. Kendisine her zaman telefon veya e-posta yoluyla erişebildim, sorularımı hiç bekletmeden cevapladı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum, onu tanımak hayatımı güzelleştirdi.
     5 Beğeni    
Şenay ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41707
Bahar Demirkıran'ı internetten buldum. web sayfasının son derece anlaşılır olması beklentilerime yanıt alabileceğim doğru bir adres olduğu güvenini oluşturdu. eşim ve ben uzun süredir fazla kilolarımızdan kurtulmayı istiyor ama her ikimizde doktor olmamıza rağmen etkin bir çaba içine giremiyorduk. Bahar Hanım'ın bu konuda çok doğru bir seçim oduğunu düşünüyorum; 6 ay gibi bir süre içinde hiç yorulmadan, sağlıkla ve egzersiz yapamadığımız halde hayal ettiğimiz kilolara eriştik. Bahar Hanım'ın samimi, bilgili yaklaşımları, desteği ve yönlendirmeleri sayesinde kilo vermenin en iyi adreslerinden biri olduğunu düşünüyor; profesyonel desteğini almanın bir ayrıcalık olduğuna inanıyorum. Bahar Hanıma ve çok değerli asistanı Fatma Hanıma teşekkür ediyor; başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Dr. Şenay - Dr. Ersin ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     3 Beğeni    
Selva
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41700
Hamilelik döneminde aldığım 22 Kilonun 12 Kilosu doğumdan sonra kalınca ve 9 ayın sonunda da bir türlü kilolarımı veremeyince, profesyonel yardım almaya karar verdim. Bahar Hanım'ın ismini arkadaşımdan duymuştum, kendisi çok güzel kilo vermiş ve koruma döneminde de kilosunu koruyabilmişti. Çevremde bir sürü diyetisyene giden arkadaşım olmuştu fakat Bahar Hanım'ın daha uzaktan arkadaşıma olan tutumu, duruşu beni etkiledi.İlk görüşmemizde yaptığımız uzunca bir sohbetin ardından kan testlerimi verdi. ( Bir nevi backup diyelim) Listemi verdi ve başladık. 4 aylık süre içerisinde 12 kilo verdim.Programımız boyunca beni en çok etkileyenlerden biri, her görüşmeye gidditiğimde sanki ofisini sadece benim sorunumu çözmek için açmış gibi hissetmemdi. Sanki sadece sizin için varmışcasına canla başla çalışıyor.Her hafta görüşmeye gittim ve her hafta kas-su-yağ kaybımı ölçtü.Listelerime sürekli bir şeyler ekledi. Canım onu istedi ekledi, bunu istedi ekledi, süperdi.Listeleri gerçekten benim istediğim, yemeği isteğim şeylere göre düzenledi. Program süresince öf diyerek yediğim bir lokmam olmadı. ( arada bir yağsız salataya takılsam da artık yağlısını aramaz oldum. :) ) Bunlar motivasyonu yüksek tutmak için çok önemli. Bir de işin güzel yanı bir çok konuda güzel sohbetler edebilmek fikir alışverişi yapabilmekti. Bazan beni bıraktık, bebeğimin beslenmesini konuştuk genel gelişimini konuştuk. Onun için de tavsiyeler aldım kendisinden. Programımızın yanısıra kişiyi spor yapmak için de motive ediyor olmasıda Bahar Hanım'ın artı özelliği bence. Her hafta en önemle üzerinde durulan konu idi spor. Spor yapamadan gittiğim haftalarda ödevini yapmammış öğrenci gibi nasıl suçlu suçlu yanına gittimi anlatamam. Bahar Hanım'la 4 ay boyunca birebir görüşen biri olarak edindiğim izlenim; Bahar Hanım işini iş olsun diye yapan biri değil, işini seviyor ve neyi neden yaptığını çok iyi biliyor. Çok titiz ve özenli çalışyor. Nefis tertemiz ferah bir ofisi var. Kendisine baktığınızda fiziği ile de sizi motive edebilecek durumda. (Bu bir diyetisyen için çok önemli. Sigara içen bir doktorun hastasına sigarayı bırak demesi ne kadar ciddiye alınır?) Bahar Hanım'a yardımları için, güler yüzü için sonsuz teşekkürler. Tekrar doğum öncesi kiloma dönmek, eski kıyafetlerime girebilmek, eskiden olduğu gibi koşarak merdiven çıkabilmek çok güzel. Şunu artık iyi biliyorum. Diyetisyene gitmek sadece kilo vermek değil. Mevcut yaşam tarzını korumak veya iyi bir yaşam tarzı edinmek demek.Bunun için 2. Bebeğimi de istediğimde Bahar Hanım'ın desteğini almayı ihmal etmeyeceğim. 5 sene korumadayım, koruma süresinde Bahar Hanım'dan ücretsiz danışmanlık alacağım. Her ay görüşeceğiz. Yeni bir yaşam tarzı isteyen herkese Bahar Hanım'ı şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Serdağ ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41682
Yıllar içinde yavaş yavaş oluşan ve son 3 yılda birden hızlanan kilo artışım, beni rahatsız eden fiziksel hareketlerimdeki kısıtlamalar ve günlük yaşam kalitemin düşmeye başladığını fark etmem, bir diyetisyene gitmem gerektiği kararını vermeme sebep oldu. Daha önce 2 kez denememe rağmen gittiğimde beni tatmin etmeyen görüşmeler ve görüntüler nedeniyle diyetisyen seçimimi de nasıl yapacağımı düşünürken “doktorsitesi.com” adresinde Bahar hanıma rastladım ve 3 ay sonra randevu alarak gittim. Kendisini görür görmez işte benim diyetisyenim böyle olmalı dedim (önce kendisi inandırıcı bir görünüme sahip, güleryüzlü, sevgi dolu ve kararlı). Tanıştığımızda kilo problemim dışında bir de “kontak dermatit” diye teşhis koyan 5 cilt doktorunun yıllarca tedavi edemedikleri ellerimin ve aldığım kortizonlar nedeniyle bozulan sağlığımın da düzelmesini, bana York Testini (Gıda İntoleransı Testi) öneren, test sonucuna göre uyguladığı diyet programları doğrultusunda %100 başarı elde etme mücadelemde en büyük yardımcım olan Bahar hanıma, 4,5 aydır verdiği desteği, güler yüzü, sevgi dolu bakışları, cesaretlendirici gücü ve sabrı için, ayrıca her hafta Cumartesi günü sabah saat 08:30’da beni karşılamak için ofiste olmak zorunda olan asistanı Fatoş hanıma da çok teşekkür ediyorum. Kendisine gitmeye karar verdikten 3 ay sonra başladığım diyet programımda sağlıklı yemek pişirme ve doğru beslenmenin ne demek olduğunu öğrenerek 4,5 ayı tamamlamış, 74,7’den 60 kg’a düşerek 14 kilo vermiş ve korumaya geçmiş bulunmaktayım. İhtiyaç duyan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Herkese bol “BAHAR”LI ve sağlıklı günler diliyorum.
     Beğenin    
N. İrem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35947
Bahar hanım ile yine hastası olan ve çok başarılı sonuç elde eden bir yakın arkadaşım sayesinde tanıştım. Sigara bıraktığım için aşırı kilo almıştım ve uzman yardımına ihtiyacım vardı. Bahar hanım gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra ve diğer bünyesel rahatsızlıklarımı da göz önünde bulundurarak bana özel bir beslenme programı hazırladı. Her hafta özenle kilomu ve kas-yağ-su kaybını ciddiyetle takip etti. Tıkandığım yerlerde programı değiştirerek çok etkili çözümler getirdi ve sürekli motive olmamı sağladı. Her zaman hastasını dinlemeye hazır ve hastasını önemseyen bir diyetisyen olması bu süreçte çok etkili oldu. Bilgisi, çalışkanlığı ve mesleğini severek yapan bir doktor olması da çok doğru bir seçim yaptığımı tekrar tekrar kanıtladı. Kilo vermeye çok sağlıklı bir şekilde devam ediyorum. Bahar hanım'a çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34981
bahar hanım ısınde cok uzman en onemlısı ısını para ıcın yapan bırı degıl ısını ısı oldugu ıcın yapan bırıde degıl severek gercekten yardımcı olarak ve tum sorularımızla bıre bır ılgılenen bırı tavsıye edıyorum arkadaslar zayıflamak ısteyenler burosuna gıtsın gercekten cok guler yuzlu ılgılı bır bayan tesekkurler bahar hanım ılgınıze allah sızı basımızdan eksık etmesın dıger dıgetısyenler gıbı asla hazır lıste vermıyor kısıye ozel lısteler hazırlıyor tahlılsız asla
     3 Beğeni    
Gülden TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34474
Bahar Demirkıran ile kendisinden danışmanlık almış ve memnun kalmış olan bir öğrencim ve dostum aracılığıyla tanıştım. Ben de fazla kilolarımdan kurtulmak için kendisinden danışmanlık aldım ve çok memnun kaldım. Arzu ettiğim kiloya kavuşmanın yanısıra, şikayetlerimi dinleyip bende hipoglisemi olabileceğini düşünerek beni gerekli testleri yaptırmaya yönlendirdi ve tahmini doğru çıktı. Bütün bunların sonucunda sadece kilo vermekle kalmadım, kendi bünyemi çok daha iyi tanıyarak doğru beslenmeye başladım. Kilo konusunda insanın kendi iradesi ve azmi çok önemli olmakla birlikte, danışmanınızla aranızda iyi iletişim kurulabilmesi hedefe ulaşılmasında kilit rol oynuyor. Bahar hanımın kendi öz disiplini ve bunu hastasına yansıtması, çalışma ortamı, profesyonel yaklaşımı ve cana yakınlığı hasta memnuniyetini artırıyor. Kendisine yönlendirdiğim birçok arkadaşımdan da aynı memnuniyeti duymak Bahar hanımı kesinlikle tavsiye edilir bir danışman kılmaktadır.
     7 Beğeni    
Banu ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34397
Merhaba, ben 31 yaşında ve yaşamının neredeyse tamamını iri yarı ya da balık etli olarak adlandırılan gruba dahil olarak geçirmiş bir kadınım. Son birkaç seneye kadar kilolarım beni çok da rahatsız etmiyordu. Boyum 1,65. 80 kiloya yaklaşana kadar kendimle barışık biri sayılırdım. Ancak, baskülde 80'i ve üzerini görmeye başlayıp da 90'ları da geçmeye başlayınca, tam bir kısır döngünün içine girdim. Bir yandan kilo vermek istiyordum, ama hiçbir girişimim olmuyordu; "diyet falan yapamam" diyordum; bu sefer daha da mutsuz olup daha çok ve düzensiz yiyordum. 90 kiloyu geçtiğim sıralarda evlilik kararı da alınca, kendi kendime "gelinliği bu kiloda giymeyeceğim" dedim ve yaşamımda ilk kez diyetisyen araştırdım. Bahar Hanım'ı, daha önce kendisine giderek kilo veren bir arkadaşım önerdi. Telefon açtım ve öngörüşmesinin ücretsiz olduğunu duyunca kendisini tercih ettim. Öngörüşmeden memnun kaldım. Samimi, güleryüzlü ve alanına hakim görünmesi, kilo verme ile ilgili bana güven vermesi hoşuma gitti. Sonuç olarak, 10.11.2009 tarihinde, Bahar Hanım'ın rehberliğinde, 93,5 kg. olarak,yaşamımda ilk kez diyete başladım. 13.06.2010 tarihinde 73 kg. olarak evlendim. Evet, yaklaşık 21 kilo verdim. Ancak henüz bitmedi; 65 kilo olmam gerekiyor ve devam edeceğim. Şunu itiraf etmeliyim ki zaman zaman tükenmişlik yaşadım, yürütüp yürütemeyeceğimden emin olamadığım günler oldu. Ancak bir hedefimin olması ve Bahar Hanım'ın desteği sayesinde bu kilolardan kurtuldum. Ufak bir eleştirim de var: Bahar Hanım'ın mükemmeliyetçi bir yapısı var ve zaman zaman kaygısını danışanına da yansıtabiliyor. Aslında bu da onun ne kadar yapmacıklıktan uzak ve samimi olduğunun göstergesidir. Dahası, bu kaygı her iki taraf için de olumlu anlamda tetikleyici olabiliyor. Sonuç olarak, yemek yerken neyi nasıl dengeleyeceğimi öğrendim, şu an çok daha mutluyum. Doğallığı, samimiyeti ve alanına hakimiyeti için sevgili Bahar Hanım'a sonsuz teşekkürler :)
     1 Beğeni    
Nazlı ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34375
Merhaba Ben Bahar Demirkıran'ı tanımadan önce yüzlerce kez diyet yapmış ve bu diyetlerin sonunda vermiş olduğu kiloları fazlasıyla almış biriyim. Ciddi kilo almaya başlayınca diyetisyene gitmeye karar verdim, Bahar Demirkıran'ı internet sitesinden buldum ve çok memnun kaldım. Yaklaşık dört aytlık bir süreç diyet yaptım ve tam 14 kilo verdim. Bahar hanımın güleryüzlülüğü, sıcaklığı ve ilgisi insanın hedefine ulaşmasında gerçekten çok yardımcı oluyor. Hiç aç kalmadan, her hafta ne yemek istediğim sorularak kilo verdim. Bahar Hanım sayesinde yalnızca kilo vermedim bundan başka sağlıklı yemeyi de öğrendim, hayatım değişti diyebilirim =) Bahar Hanım'a teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim. Sağlıklı, mutlu ve güzel bir yaşam için kesinlikle tavsiye ediyorum! =)
     2 Beğeni    
Şebnem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34358
Bahar Demirkıran,bana bilinçli beslenme alışkanlığı kazandırdı.çok zor ve engebeli bir yolda beni motivasyonumun bozulduğu yerde çok iyi bir şekilde toparladı.70 kilodan 55 kiloya düştüm.diyetisyenin diyet yazmasından ziyade önemli olan nasıl motive ettiğidir.bu işi ilgisi ve alakasıyla çok güzel başarabilen,sıcak bir insan.başka diyetisyenlere giden arkdaşlarım oldu ama bu konudan şikayet ettiklerine tanık oldum.sıkılıp bırakıolardı.ve hedef kiloya ulaşamıyorlardı.bahar hanıma, tekrar dan bana kazandırdığı yeme alışkanlığı ve güler yüzüyle her hafta benim azmime ortak olduğu için çok ama çok teşekkür ediyorum:)
     3 Beğeni    
Nevin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34351
Benim gibi doğuştan şanslı yıllarca hep ideal kiloda olan biri için günün birinde kilo problemi olacağı loto’dan para çıkması kadar imkansız bir durumdu. 17 yıl çok severek içtiğim sigarayı bıraktıktan sonra bu kadar kilo alacağımı hiç tahmin etmemiştim. Gerçeklikten çıkıp sanki başka bir boyuta geçmiştim. Nerdeyse her gün kilo alıyordum . 15 ay sonunda 12 kilo almıştım. Son aylarda ‘’kendi yöntemlerimle diyet ve spor yapmaya başladım .ama sorun 1 gram dahi veremiyordum . Moralim gittikçe bozuluyor, canım hiç bir şey yapmak istemiyordu . . Hep ideal kiloda olunca kısıtlanma ve diyet fikri hiç sıcak gelmiyordu. Sonunda gardrobumda giyecek hiç bir şey kalmayınca pes ettim ve diyetisyen araştırmaya başladım Tavsiyesine güvendiğim bir arkadaşımdan ve birkaç kişiden hep aynı isimi duydum . . Sevgili Bahar Hanım … İlk seansdan itibaren doğru kişiyi bulduğumu gördüm. Bahar Hanim’da beni en çok etkileyen ; bana herhangi bir vaad veya başka birini örnek göstermiyordu. Sadece beni dikkatle dinliyordu. Kesinlikle Bahar Hanım 'ın enerjisi ve inancı bana geçmişti. Sonuçta benim yaşam şeklime ve şartlarına uygun beslenme listeme başladım..Uygulaması çok kolaydı, Kendimi hiç halsiz hissetmiyor bilakis enerjim ve moralim çok artmıştı.. Kesinlike bu liste sihirli bir listeydi. Açlık hissetmiyor üstüne kilo veriyordum .Psikolojik olarak çok iyi durumdaydım 2 ay sonunda 7 kilo verdim ve en önemlisi sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve bunu tek başına değil sevgili Bahar Hanim ile yapabildim .. Tekrar çok çok teşekkürler … Sevgilerimle … Nevin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34349
Ben hayatım boyunca zayıf olmayı istemiş ancak bunu tam anlamı ile hiç gerçekleştirememiş biriydim. Hep yediklerime dikkat edip kendimi kısıtlardım ancak hiçbir zaman gerçek anlamda zayıf bir insan olamamıştım, hatta bazı dönemler balık etli bile olurdum ve 30 yaşıma geldiğimde anladım ki artık kendi yöntemlerim ile hiçbir zaman tam anlamı ile mutlu olamayacağım bir noktadaydım. Bu noktada bir diyetisyenden yardım alabileceğimi düşündüm ve internette yaptığım bir araştırmada Bahar Hanım'ın sitesine ulaştım ve öngörüşme için gittim. Bahar Hanım'ın güleryüzü ve ilgisi çok motive ediciydi. Öngörüşmede benim günlük yaşamımda nasıl beslendiğimi gerçekten çok iyi irdeledi ve diyetimde hiçbir şekilde benim sevmediğim ve bu yüzden diyeti yapmakta zorlanacağım bir şey yoktu. Sonuçta hiç aç kalmadan hatta gün geçtikçe kendimi daha sağlıklı hissettiğim bir döneme girdim. Kendimi diyet yapar gibi hissetmiyordum, daha çok kendime özen gösteriyor gibiydim. Bu süre zarfında kendisinden beslenme konusunda da çok faydalı bilgiler edindim ve bugüne kadar yaptığım hatalarımı da farkettim. Haftalık görüşmelerimde kaç zamandır uğraşıp veremediğim kilolarımın gerçek anlamda yağdan gitiiğini ve vücut kas oranımın da arttığını görebiliyordum. Bahar Hanım'ın bu konuda kullandığı ölçüm cihazının sonuçları oldukça bilgi verciydi. Çevremden öğrendiğim kadarı ile başka yerlerde yapılan analizlerde bu seviyede ayrıntılı bilgi veren ürünler olmayabiliyormuş. Yani ilk denemeden doğru diyetisyeni bulmuş olduğum için açıkçası kendimi oldukça şanslı hissediyorum.
     Beğenin    
B.S.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34348
Bem kendimi bildim bileli obezim. Zaman zaman diyet yaptım ama bu sefer başka. Yaşım 33 ama çabamız 25'lik. 5 haftadır danışanıyım ama aldığımız sonuç 2-3 aylık çabayla eş. Bana sizin eseriniz diyor ama bu gerçek bir çalışma.. :))Beni motive eden eşim ve arkadaşlarım kadar Bahar hn.ın kendisi aynı zamanda :))Kendisini internet sitesi aracılığı ile buldum. Sitesinin samimiyeti ve sıcaklığı randevu almama etkili oldu. Kendisi de çok güleryüzlü bir insan ve tabi güzel :)). sevgilerle
     Beğenin    
Melike KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34347
Merhabalar, Bahar DEMİRKIRAN ile kızkardeşimin arkadaşının çok güzel bir şekilde kilo vermesi ve bunu bana iletmesi ile tanıştım. Hayatımda kendim için yaptığım en güzel şeylerden biri Bahar Hanım'la tanışmak oldu. Çünkü bir türlü başaramadığım sağlıklı kilo kaybını bahar hanım'ın sayesinde başardım. En önemli özelliği bence sizi bir bütün olarak ele alıyor,sadece kilonuzla değil,her türlü sağlık problemini ve psikolojinizle sizi değerlendiriyor.en ufak hata olsun istemiyor.İşi şansa bırakmıyor. Ve çok güleryüzlü, sıcak ve başarılı bir insan. 6 ayda egzersiz olayım kısıtlı olduğu halde E 12 KG verdim ve çok sağlıklı bir şekilde hiç aç kalmadan ve yağdan vererek, bu nokta çok önemli , en önemli özelliği Bahar Hanım'ın bu olsa gerek. Gerçekten kilo vermek isteyen herkese Bahar Demirkıran'la tanışmalarını tereddütsüz öneririm. Benim gibi mutlu olmak istiyorsanız da Bahar Demirkıran'la tanışmanızı öneririm. o çok özel biri iyi ki hayatımızda. melike kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Deniz ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34346
Bahar Hanım ile yaklaşık bir yıl önce tanıştım, yaklaşık 4 ay içinde 13 kilo vererek hem görünüşümde meydana gelen değişiklikler hem de başarmış olma durumu sayesinde kısa sürede kendime güvenim arttı. Bahar Hanim sadece beslenme danışmanlığı ile değil aynı zamanda güler yüzü, pozitif enerjisi ve motivasyon desteği ile de hızlı ve başarılı sonuçlar almayı sağlarken samimi ve sıcak bir ortam da bulunmanın verdiği güven duygusu ile kilo verme sürecini keyfli ve neşeli bir durum haline getirmektedir.
     Beğenin    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34342
Ben insanlardan çabuk etkilenen biriyimdir. Diyetisyene başlama fikrimde arkadaşlarımın desteklerye ve birazda itelemeleriyle kabul etmistim. Bu kararımdan bir tanıdıgımıza bahsederken bana Bahar Hanımı önerdi. Öngörüşmeye gittiğimden bana daha önceki diyetisyenlerle nerede hata yaptıgımı ve zaaflarımı, eksiklerimi söledi. Diyet programına başladığımızda ise aslında kilo vermenin o kadar da zor olmadığını, ne yediğinin değil ne kadar yediniğin önemli olduğunu kanıtlamış oldu. Şu anda iki aydir Bahar Hanımla beraber çalışıyoruz ve ben şu andaki performansimdan çok memnunum. Bahar Hanımı herkeze samimiyetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Fulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22040
Merhaba ben 23 yaşındayım ve kendimi bildim bileli kilo problemi ile boğuşuyorum. Ailem bu problemle tek başımıza başedemiyeceğimizi anlayınca profesyonel yardım almaya karar verdi. Yıllarca sayısız diyetisyene gitmemize rağmen bi sonuç elde edemedik. Çocukluk dönemi, ergenlik dönemi derken artık yirmili yaşlara geldim ve "bu kilolar benim kaderim" derken bi yakınım vasıtasıyla bahar hanım ile tanıştım. Güler yüzü ve samimiyeti ile bana bu işi sevdirdi. Sevdiğim yiyecekleri yiyerek başarıya ulaşmak harika bişey buda bahar hanım sayesinde gerçekleşiyor. Her hafta listemin değişmesi sıkılmama engel oluyo. Başlıyalı henüz iki ay oldu ama gözle görülür bi farkın olması beni çok daha fazla motive etti. Her hafta kontrollerime mutlu gidip çok daha mutlu olarak ayrılıyorum. Kilolarımın aslında benim kaderim olmadığını bana gösterdiği için ve bana bu mutluluğu tattırdığı için bahar hanıma çok teşekkür ederim...
     10 Beğeni    
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19982
herkese merhaba, son 1 yılda 5 diyetisyenin danısmanı oldum ama hiçbirinden istediğim sonucu alamadım. Birgün ınternette karamsar birşekilde diyetisyen ararken bahar demirkıran ın adresine rastladım ve hemen arayıp ön görüşme randevusu aldım. görüşmeye gittiğim zaman güleryüzlü bahar hanımla tanıstım, bana calışma prensıbını, kullandıgı ekıpmanları ızah ettı ve karar verdıgım zaman baslamak ıcın hazır oldugunu soyledı, etrafına yaydıgı o pozıtıf enerjıden ayrılamadım ve hemen programa basladık. her hafta diyet listem degişiyor, vucut analizim yapılıyor ve bir hafta boyunca benım ne yaptıgım takıp edılıyor. (diyet listeleri harika istediğim herseyi yiyebiliyorum ve calışma hayatımda menulerı bulmakta hıc zorlanmıyorum). her cts kontrole buyuk bır heyecanla gıdıyorum ve sonuclar harıka kas kutlem artıyor su oranım dengede ve en harıkası yag hucrelerınde ve kılomda azalma var. işte dogru yol burası.
     1 Beğeni    
Leyli Canan Gökçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19954
Merhabalar , 17 Ocak 2009 Cumartesi günü Posta kutusuna baktığımda broşürler vardı ama birisi çok farklıydı.Yemek Menüsü değildi.Üzerinde " SİZE BU GÜNE KADAR YEMEK BROŞÜRLERİ GÖNDERİLDİ , BİZ SİZE SAĞLIKLI YAŞAMAYI ÖĞRETİYORUZ " bu mesaj beni çok etkiledi.Broşürün üzerine yapıştırılmış Çok hoş bir bayan resmi mağnet şeklinde. " BU SEFER BUZDOLABINIZDAN SAĞLIKLI BİR YİYECEK ALIN" yazıyor.Buda çok güzel bir sloğandı.Aynı zamanda MOTİVE ediyor ve BUZDOLABININ KAPAĞINI AÇMADAN SİZİ DÜŞÜNDÜRÜYOR.Pazartesiyi nasıl ettim bilemiyorum.Sabah işyerıne gelir gelmez Bahar hanımı aradım.Akşam için randevu aldım.Güleryüzlü karşılandım.Anlattıkları çok doğruydu.Evet ŞİŞMAN İNSANLAR MALESEF Kİ KABUL GÖRMÜYOR iş hayatında ve toplumda. Bana kararlı olduğun zaman başlıyalım dedi. Bende şuan kararımı verdim ve bir an önce başlıyalım dedim.Bahar hanım seni KEEŞKE DAHA ÖNCE TANISAYDIM. Ben tek başıma çok bilinçsiz diyetler yaptım. 30 kg verdim ama fazlasıyla 40 kg olarak geri aldım.Kendimi Bahar DEMIRKIRAN'a emanet ettim ,dediklerini uyguluyorum.Fazlasıyla yararını göördüm.Diyetin tek başına yapılamayacağını gördüm.Bahar DEMIRKIRAN sağlıklı yaşam biçimini öğretiyor.HERKESE TAVSIYE EDİYORUM.
     3 Beğeni    
Ayşe Uğurer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18880
10 yıldır kilo problemi yaşıyordum. bu kilolardan kurtulmak için bir an önce buna bir çare bulmak için çareler aramaya başladım. kilo problemi canımı sıktığı için arkadaşlara sordum bana ne önerirsiniz. arkadaşlar bana öncelikle bir diyetisyene gitmemi söylediler. bana diyetisyen bahar demirkıran`ı tavsiye ettiler. bahar demirkıran öncelikle çok pozitif bir kişiliğe sahip ve bana bu kilo problemimi en kısa zamanda halledeceğimi, bana güvendiğini, benimde ona inanmam gerektiğini söyledi. bu kilolardan kurtulmam için öncelikle bazı tetkikler yaptırdım.daha sonra bahar demirkıran`ın bana önerdiği diyet listesine uymam gerektiğini ve spor yapmam gerektiğini söyledi. bende çok kararlı olduğum için bu çizgide yola devam ettim. şu an çok mutluyum ve kendimi çok hafiflemiş hissediyorum.çünkü 10 kilo verdim kendimi kuş kadar hafif ve bir o kadar da rahat hissediyorum.size de tavsiyem kendinizi mutlu görmek istiyorsanız bu yola baş koyun ve yola devam deyip kararlı olun. sizde benim gibi bir diyetisyenden destek alın .diyetisyen bahar demirkıran'ı size de tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16748
bahar hanım ı herkese şiddetle tavsiye ediyorum!!!!! spor yapmayı bıraktıktan sonra aldığım fazla kıloları verebeıleceğimi inanın hiç tahmın etmıyordum.ama bahar hanımla tanışınca bunun çok kolay olduğunu anladım ve hızlı bir şekilde aldığım kiloları vermeye başladım.üstelık verdiği diyet listesi sayesinde sevdığim hiçbirşeyi yemekten mahrum kalmadım.ilgi alaka ve ortamda gercekten çok sıcak.kendisi gerçekten çok güler yüzlü.mesleki bilgisi çok iyi.stressiz kilo vermek için iyi bir adres....
     2 Beğeni    
Özlem Erdoğan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16684
arkadaşım travsiye etti.Baharhenımın verdiği diyetlistesi sayesinde istediğim kiloya ulaştım.Özellikle sıkılmadan ve istediğim sevdiğim yiyecekleri yiyerek kilo verdim.Klinik temiz,karşılama güzel,kendisi çok tatlı dilli iletişim süper.Henüz diyeti yapmaya başlayalı 20 gün oldu ve ben 2 kilo verdim .Özellikle uzun yıllar diyet yapan ama bırakınca tekrar kilo alanlara duyrulur.Mesleki bilgisi oldukça iyi klasik diyet listesi dışındakolaylaştırıcı ve yormadan liste veriyor günlük ne yemem gerektiğine kadar.
     2 Beğeni    
Pınar Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16294
Bahar hn'la 2 sene önce bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.doğum sonrasında 4 sene kilo verememiştim.Bahar hn. sayesinde 4 senede yapamadığımı beraber çözüme ulaştırdık.Kararlılığı,disiplinli çalışması,mesleki bilgisi beni çok etkiledi.özellikle kendine olan güveni ister istemez sizinde kendinize güveninizi arttırıyor.Bahar hn.'ı üç sıfatla tanımlamak istesem güler yüz,güven,azim uygun olacaktır.Kendisini Başkent Hastanesindeyken tanımıştım,Şimdi yeni açtığı ofisle kendi tarzını yarattığını gördüm.Bende herkese güvenle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

Bahar SEZER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
türkiye diyetisyenler derneği

Bahar SEZER Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
aylık ve paket program seçenekleri mevcuttur. Nakit yada kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Kredi kartına taksitlendirme yapılmaktadır.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bahar Sezer Beslenme Danışmanlığı
Next Level Rezidans No:607 Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. No:3/B Çankaya
Ankara
(Perşembe ,pazar Günleri Hariç 9.45-19 Arası Açık)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 443 00 87
Telefon 2 :
0(539) 435 15 05
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1979
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2002
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Bahar SEZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Bahar SEZER Mesleki Videolar Videoları
-

11:46
Top