2007'den Bugüne 83,133 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Lale TUNCEL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Lale TUNCEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Lale TUNCEL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

23
(%87.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Lale TUNCEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Lale TUNCEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikoloji Çekmeköy Danışmanlık Merkezi Bireysel Terapi, Çocuk-Ergen Terapisi, Çift-Aile Terapsi, Cinsel Terapi ve Kurumsal danışmanlık alanlarında uzman psikolog kadrosuyla hizmet vermektedir.

Lale TUNCEL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, panik bozukluk, obsesif kompalsif bozukluk, yaygın anksiyete, fobiler, sınav kaygısı, anoreksiya(aşırı zayıflık), bulimiya, tıkınırcasına yeme, duygusal yeme, yeme bağımlılığı, özgüven sorunları, hipnoz ve hipnoterapi

Lale TUNCEL'in Makaleleri Lale TUNCEL'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Lale TUNCEL Özgeçmiş CV Psk.Lale TUNCEL'in Özgeçmişi
Uzm. Psk. Lale Tuncel lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde, bölüm birincisi olarak tamamladıktan sonra Doğuş Üniversitesin de Klinik Psikoloji yüksek lisansını bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu “Yaygın Anksiyete Bozukluğu: Kapsamlı Literatür Taraması ve Hipotetik bir Vaka İçin Tedavi Planı”dır. Eğitimleri sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikoz ve Nevroz Servislerinde, İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Tıp Fak. Adli Tıp Enstitüsünde, Çapa Tıp Fak. Nöropsikoloji Laboratuvarında ve Marmara Ünv. Psikiyatri Kliniğinde stajlarını tamamlamıştır.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilişsel Varoluş Terapisi, Aile terapisi ve Hipnoterapi/Hipnoz aldığı terapi eğitimlerinden olup halen alanda yenilikçi yaklaşım ve teknikler ile ilgili eğitimleri almaya devam etmektedir.
...[Devamı...]

Lale TUNCEL Tavsiye Yazıları Lale TUNCEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 selda terzi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.174.YB

07-07-2016
 TavsiyeNo: 89125
Therapia Garden Çekmeköy'de yaklaşık iki ay yapmış olduğum staj sırasında Lale Hanım ve kendisi gibi mütevazi, güleryüzlü ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan ekibiyle tanışma fırsatı buldum. Stajımız boyunca daha çok verim almamız için ellerinden geleni yapan ve daha ilk stajımda içtenlikleri ve profesyonellikleriyle çıtayı çok yükseğe çıkaran bir ekip diyebilirim. Terapi seansından daha yeni çıkmalarına rağmen daha dinlenemeden sorularımızı yanıtlayan, yinelediğimiz sorulara rağmen şevkimizi kırmadan cevap veren bir ekip vardı yanımızda. Katkılarından dolayı Lale Hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 Muhammet Ali ESER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.79.ZW

01-05-2016
 TavsiyeNo: 87581
Lale hanım'ın yanında Çekmeköy Therapia Garden'da 2 ay kadar bir süre staj yaptım lale hanım ile orada stajyerlik yaptığım sürede tanışma fırsatı buldum.Bu süreçte klinik psikoloji alanında tam bir profesyonellik ile karşılaştım hem danışanlara ilgisi hemde alanında uzman kimliği ile biz stajyerlere çok şey öğretti. Güler yüzlü ve eğitici kimliği ile alanda tecrübe kazanmamızda çok yardımcı oldu.Biz stajyer öğrenciler için harika bir deneyim oldu bütün psikoloji öğrencileri kesinlikle lale hanım ve ekibiyle bir stajyerlik tecrübesi yaşamalıdır. Burdan Çekmeköy Therapia Garden ailesinide çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 B.A. (Danışan)
 IP: 176.219.167.ZF

29-01-2016
 TavsiyeNo: 85416
Lale Tuncel hocama kapalı ortamlarda duramadıgım ve yasadığım ataklar sebebiyle yakın bir doktor arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. İlk gittiģim andan itibaren verdigi güven ve yaptigi terapiyle benim kapali alan korkumu yenmemi basardi. Eskiden ne alisveris merkezlerine, ne metroya nede kapali alanlardaki ozellikle kalabalik yerlere hiç giremezdim. Beni zorlamadan adim adım denemelerle bunu yenmemi sagladi. Kendisine cok tesekkur ederim. Kapalı alan korkusu ćok kötü bir hastalik. Bunu yendim. Buna benzer sorunu olan herkese hiç durmadan gidin derim Lale hocama.
     3 Beğeni    

 K.K (Danışan)
 IP: 37.155.62.WY

29-01-2016
 TavsiyeNo: 85415
Lale Hanıma tavsiye üzerine gitmiştim. Bana tavsiye eden kişide benim gibi öfke problemi mevcuttu. Çok fayda gördüğünü görünce bende gitmeye karar verdim. Çekmeköydeki Therapia Garden Psikoloji merkezine gittim. Öfke problemimle ilgili terapiden çok ama çok fayda gördüm. Öncelikle öfkemin etrafımdaki olaylardan degilde benden kaynaklandığını anladım.Sonra onlari kontrol etmeyi öğrendim .Gerek merkezde çalışan randevuları ayarlayan asistan arkadasa gerekse Uzm. Psikolog Lale Tuncel hocama çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Uzm.Yusuf YAKUPOĞLU
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-01-2016
 TavsiyeNo: 85230
Merhaba, Yakinen tanıdığım Uzman, mesleğinde özverili, çalışmalarında etik anlayışı benimsemiş, gelişime ve paylaşıma açık bir insandır. Araştırmayı ve yeni anlayışları takip ettiği gibi yeniyi içselleştirmesi ve analiz edip faydayı gözetmesi rastladığım bir özelliğidir. Ben 1.5 senedir tecrübesinden faydalanmakta ve Onunla birlikte eğitim programları düzenlemekteyim. Kendisiyle çalışmanızı öneririm. Güler yüzü ve mesleği işten çok yaşamın zenginliklerine de uyarlaması açısından örnek aldığım bir şahsiyettir.
     3 Beğeni    

 Mehmet pala (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.168.142.WL

13-12-2015
 TavsiyeNo: 84086
Klinik psikolog Lale Tuncel mesleğinde başarılı,etik,güler yüzlü,sonuç odaklı çalışan bir uzman psikologtur. Özellikle kaygı bozuklukları,depresyon ve panik atak konusunda kısa sürede sonuca ulaşabiliyor. Kurduğu merkezde kendisi gibi bir çok başarılı psikoloğu bir arada toplamayı başarmıştır. Merkezinide kendisi gibi sıcak ve özenle donatmış ,merkezin içerisine girdiğiniz andan itibaren emin ellerde olduğunuza inanıyorsunuz. Kesinlikle fayda sağlayacağınıza inanıyorum ve tavsiye ediyorum. Kendisine, mesleğine verdiği önemden dolayı teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

 dr.Erhan TUNCEL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.58.5.YZ

10-12-2015
 TavsiyeNo: 83998
Bir tıp doktoru olarak uzman klinik psikolog Lale TUNCEL'i gerek mesleki birikimi, gerek danışanlarına olan ilgisi ve alakası, gerekse bugüne kadarki elde ettiği başarılarından dolayı şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle panik bozukluk, depresyon, anksiyete, kaygı bozuklukları, yeme bozukluklari gibi konularda bugüne kadar çok sayıda başarısını bizzat biliyorum. Bu konulardaki gerek makalelerini okumak gerekse tv deki konuşmalarını izlemek bile oldukça fayda sağlamaktadır. Kurucusu olduğu ve merkezi Çekmeköy'de bulunan Therapia Garden Psikoloji merkezlerinde kendisine başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Therapıa Garden Psikoloji
Mimarsinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Gündoğdu Sok. No:70/A Çekmeköy
İstanbul
(ÇEKMEKÖY ŞUBESİ)


Adres 2:
Therapıa Garden Psikoloji Ataşehir
Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 4-5b D:4 Ataşehir
İstanbul
(Migros Yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(538) 310 72 72
(PSIKOLOJI CEKMEKOY)

Telefon 2 :
0(216) 234 30 30
(PSIKOLOJI CEKMEKOY)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Doğuş Ünv. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans, İstanbul Ünv. Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Lale TUNCEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Lale TUNCEL Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

cinsel terapi, evlilik terapisi, çift terapisi, sancaktepe psikolog, aldatla, aldatılma, depresyon, anksiyete, panik atak, obezite, hiperaktivite, dikkat eksikliği, çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, panik bozukluk, uyum bozuklukları, kişilik bozuklukları, erken boşalma, vajinismus, kaygı, fobi, istanbul psikolog, çekmeköy terapist, çekmeköy psikoterapist, istanbul terapist, ataşehir terapist, anadolu yakası terapist, sancaktepe terapist, ümraniye terapist, istanbul uzman psikolog, öfke kontrolü, tik bozuklukları, takıntılı düşünce, obsesyon, evlilik terapisti, çift terapisti, boşanma, istanbul psikoterapi, ümraniye uzman psikolog, ümraniye psikoterapist, sosyal fobi, çekingenlik, özgüven sorunu, zeka testi, travma, evlilik psikoloğu, çift psikoloğu, stres, stres yönetimi, bağımlılık


11:02
Top