2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lale TUNCEL
Psikolog - İstanbul

Lale TUNCEL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Lale TUNCEL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

23
(%87.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Lale TUNCEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Lale TUNCEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikoloji Çekmeköy Danışmanlık Merkezi Bireysel Terapi, Çocuk-Ergen Terapisi, Çift-Aile Terapsi, Cinsel Terapi ve Kurumsal danışmanlık alanlarında uzman psikolog kadrosuyla hizmet vermektedir.
 
Lale TUNCEL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Therapıa Garden Psikoloji
Mimarsinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Gündoğdu Sok. No:70/A Çekmeköy
İstanbul
(ÇEKMEKÖY ŞUBESİ)
Adres 2:
Therapıa Garden Psikoloji Ataşehir
Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 4-5b D:4 Ataşehir
İstanbul
(Migros Yanı)
Telefon 1 :
(PSIKOLOJI CEKMEKOY)
Telefon 2 :
(PSIKOLOJI CEKMEKOY)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Doğuş Ünv. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans, İstanbul Ünv. Psikoloji (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Lale TUNCEL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, panik bozukluk, obsesif kompalsif bozukluk, yaygın anksiyete, fobiler, sınav kaygısı, anoreksiya(aşırı zayıflık), bulimiya, tıkınırcasına yeme, duygusal yeme, yeme bağımlılığı, özgüven sorunları, hipnoz ve hipnoterapi

Lale TUNCEL Özgeçmis CV Psk.Lale TUNCEL'in Özgeçmişi
Uzm. Psk. Lale Tuncel lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde, bölüm birincisi olarak tamamladıktan sonra Doğuş Üniversitesin de Klinik Psikoloji yüksek lisansını bitirmiştir. Yüksek lisans tez konusu “Yaygın Anksiyete Bozukluğu: Kapsamlı Literatür Taraması ve Hipotetik bir Vaka İçin Tedavi Planı”dır. Eğitimleri sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikoz ve Nevroz Servislerinde, İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Tıp Fak. Adli Tıp Enstitüsünde, Çapa Tıp Fak. Nöropsikoloji Laboratuvarında ve Marmara Ünv. Psikiyatri Kliniğinde stajlarını tamamlamıştır.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilişsel Varoluş Terapisi, Aile terapisi ve Hipnoterapi/Hipnoz aldığı terapi eğitimlerinden olup halen alanda yenilikçi yaklaşım ve teknikler ile ilgili eğitimleri almaya devam etmektedir.
...[Devamı...]

Lale TUNCEL'in Makaleleri Lale TUNCEL'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Lale TUNCEL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Selda Terzi
7.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89125
Therapia Garden Çekmeköy'de yaklaşık iki ay yapmış olduğum staj sırasında Lale Hanım ve kendisi gibi mütevazi, güleryüzlü ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan ekibiyle tanışma fırsatı buldum. Stajımız boyunca daha çok verim almamız için ellerinden geleni yapan ve daha ilk stajımda içtenlikleri ve profesyonellikleriyle çıtayı çok yükseğe çıkaran bir ekip diyebilirim. Terapi seansından daha yeni çıkmalarına rağmen daha dinlenemeden sorularımızı yanıtlayan, yinelediğimiz sorulara rağmen şevkimizi kırmadan cevap veren bir ekip vardı yanımızda. Katkılarından dolayı Lale Hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Muhammet Ali Eser
1.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87581
Lale hanım'ın yanında Çekmeköy Therapia Garden'da 2 ay kadar bir süre staj yaptım lale hanım ile orada stajyerlik yaptığım sürede tanışma fırsatı buldum.Bu süreçte klinik psikoloji alanında tam bir profesyonellik ile karşılaştım hem danışanlara ilgisi hemde alanında uzman kimliği ile biz stajyerlere çok şey öğretti. Güler yüzlü ve eğitici kimliği ile alanda tecrübe kazanmamızda çok yardımcı oldu.Biz stajyer öğrenciler için harika bir deneyim oldu bütün psikoloji öğrencileri kesinlikle lale hanım ve ekibiyle bir stajyerlik tecrübesi yaşamalıdır. Burdan Çekmeköy Therapia Garden ailesinide çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
B.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85416
Lale Tuncel hocama kapalı ortamlarda duramadıgım ve yasadığım ataklar sebebiyle yakın bir doktor arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. İlk gittiģim andan itibaren verdigi güven ve yaptigi terapiyle benim kapali alan korkumu yenmemi basardi. Eskiden ne alisveris merkezlerine, ne metroya nede kapali alanlardaki ozellikle kalabalik yerlere hiç giremezdim. Beni zorlamadan adim adım denemelerle bunu yenmemi sagladi. Kendisine cok tesekkur ederim. Kapalı alan korkusu ćok kötü bir hastalik. Bunu yendim. Buna benzer sorunu olan herkese hiç durmadan gidin derim Lale hocama.
     4 Beğeni    
K.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85415
Lale Hanıma tavsiye üzerine gitmiştim. Bana tavsiye eden kişide benim gibi öfke problemi mevcuttu. Çok fayda gördüğünü görünce bende gitmeye karar verdim. Çekmeköydeki Therapia Garden Psikoloji merkezine gittim. Öfke problemimle ilgili terapiden çok ama çok fayda gördüm. Öncelikle öfkemin etrafımdaki olaylardan degilde benden kaynaklandığını anladım.Sonra onlari kontrol etmeyi öğrendim .Gerek merkezde çalışan randevuları ayarlayan asistan arkadasa gerekse Uzm. Psikolog Lale Tuncel hocama çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Yusuf YAKUPOĞLU Fotoğraf
Uzm.Yusuf YAKUPOĞLU
Psikolog / Psk.Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85230
Merhaba, Yakinen tanıdığım Uzman, mesleğinde özverili, çalışmalarında etik anlayışı benimsemiş, gelişime ve paylaşıma açık bir insandır. Araştırmayı ve yeni anlayışları takip ettiği gibi yeniyi içselleştirmesi ve analiz edip faydayı gözetmesi rastladığım bir özelliğidir. Ben 1.5 senedir tecrübesinden faydalanmakta ve Onunla birlikte eğitim programları düzenlemekteyim. Kendisiyle çalışmanızı öneririm. Güler yüzü ve mesleği işten çok yaşamın zenginliklerine de uyarlaması açısından örnek aldığım bir şahsiyettir.
     3 Beğeni    
Mehmet Pala
13.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84086
Klinik psikolog Lale Tuncel mesleğinde başarılı,etik,güler yüzlü,sonuç odaklı çalışan bir uzman psikologtur. Özellikle kaygı bozuklukları,depresyon ve panik atak konusunda kısa sürede sonuca ulaşabiliyor. Kurduğu merkezde kendisi gibi bir çok başarılı psikoloğu bir arada toplamayı başarmıştır. Merkezinide kendisi gibi sıcak ve özenle donatmış ,merkezin içerisine girdiğiniz andan itibaren emin ellerde olduğunuza inanıyorsunuz. Kesinlikle fayda sağlayacağınıza inanıyorum ve tavsiye ediyorum. Kendisine, mesleğine verdiği önemden dolayı teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Dr.Erhan Tuncel
10.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83998
Bir tıp doktoru olarak uzman klinik psikolog Lale TUNCEL'i gerek mesleki birikimi, gerek danışanlarına olan ilgisi ve alakası, gerekse bugüne kadarki elde ettiği başarılarından dolayı şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle panik bozukluk, depresyon, anksiyete, kaygı bozuklukları, yeme bozukluklari gibi konularda bugüne kadar çok sayıda başarısını bizzat biliyorum. Bu konulardaki gerek makalelerini okumak gerekse tv deki konuşmalarını izlemek bile oldukça fayda sağlamaktadır. Kurucusu olduğu ve merkezi Çekmeköy'de bulunan Therapia Garden Psikoloji merkezlerinde kendisine başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Therapıa Garden Psikoloji
Mimarsinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Gündoğdu Sok. No:70/A Çekmeköy
İstanbul
(ÇEKMEKÖY ŞUBESİ)
Adres 2:
Therapıa Garden Psikoloji Ataşehir
Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 4-5b D:4 Ataşehir
İstanbul
(Migros Yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 310 72 72
(PSIKOLOJI CEKMEKOY)
Telefon 2 :
0(216) 234 30 30
(PSIKOLOJI CEKMEKOY)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Doğuş Ünv. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans, İstanbul Ünv. Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Lale TUNCEL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Lale TUNCEL Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video
cinsel terapi, evlilik terapisi, çift terapisi, sancaktepe psikolog, aldatla, aldatılma, depresyon, anksiyete, panik atak, obezite, hiperaktivite, dikkat eksikliği, çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, panik bozukluk, uyum bozuklukları, kişilik bozuklukları, erken boşalma, vajinismus, kaygı, fobi, istanbul psikolog, çekmeköy terapist, çekmeköy psikoterapist, istanbul terapist, ataşehir terapist, anadolu yakası terapist, sancaktepe terapist, ümraniye terapist, öfke kontrolü, tik bozuklukları, takıntılı düşünce, obsesyon, evlilik terapisti, çift terapisti, boşanma, istanbul psikoterapi, ümraniye psikoterapist, sosyal fobi, çekingenlik, özgüven sorunu, zeka testi, travma, evlilik psikoloğu, çift psikoloğu, stres, stres yönetimi, bağımlılık, çekmeköy psikolog, ataşehir psikolog

19:56
Top