2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.Erdal USLUER
Doktor Psikolog - Psikolojik Danışman - Ankara

Erdal USLUER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Erdal USLUER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(%87.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Erdal USLUER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Erdal USLUER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özlem SANAN ŞENBAYUzm.Psk.Özlem SANAN ŞENBAY
Özlem hanımla yaklaşık 25 yıl önce psikodrama eğitim programında tanıştık. Kendisi ile bu yıldan itibaren önce mesleki sonra kişisel arkadaşlığımız he...

 
Dr.Erdal USLUER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Glia Psikolojik Danışma Merkezi
Uğur Mumcu Sokak 61/3 Gop
Ankara
(Pazartesi-Cumartesi / 10:00-19:00)
Dr.Psk.Erdal USLUER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Ofis Cep Telefonu)
 skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (1991 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans (1996 Mezunu)
Doktora
Universidad Empresarial de Costa Rica Doctor Of Philosophy İn Psyhology (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Erdal USLUER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik ve Aile Danışmanlığı
Sınav Kaygısı
Sınavlara Hazırlık
İlişki Sorunları
Depresyon
Psikodrama
EMDR
Bireysel Psikoterapi
Sosyal Fobi
Ergenlik ve Gençlik Dönemi Sorunları
Ana-Baba-Çocuk İletişim Sorunları
Özgüven Sorunu
Öfke Kontrolü
Karar Alma
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yaygın Kaygı Bozukluğu
Panik Atak
Fobiler
Topluluk Önünde Konuşamama
Kişiler-arası İlişki Sorunları
Evlilik korkuları
Evlilik sürecindeki çatışma çözümleri
Eşler arası iletişim sorunları
Sağlıklı Boşanma Süreci
Boşanma Sürecinde ve Sonrasında Çocuğa Yardım

Dr.Erdal USLUER Özgeçmis CV Dr.Psk.Erdal USLUER'in Özgeçmişi
1991 yılında Ankara Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler bölümünden mezun olduktan sonra Wuppertal Üniversitesi Psikoloji Bölümünde (Almanya) yüksek lisans çalışmasına başlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Psikolojik Danışma bölümünde yüksek lisansını tamamladı ve aynı bölümde doktora eğitimine başladı. Daha sonra Universidad Empresarial (UNEM) da Phd (Psikoloji) doktorasını tamamladı.
İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsünde 8 yıl süren Psikodrama eğitimini tamamlayarak co-terapistlik diplomasını almıştır. EMDR eğitimi almıştır....[Devamı...]

Dr.Erdal USLUER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yağız ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101246
Evliliğimizin ilk günlerinden itibaren annem ve eşim anlaşamazlardı hatta evlenme öncesinde bile bu sorun hep vardı. Ben ise hep arada kalan iki tarafı da kırmak istemeyen kişi oldum ama daha fazla bu sürece dayanamadığımı gördüm. Olaylar benim kontrolümden çoğu zaman çıkıyor ve ben tercih yapmak zorunda bırakılıyordum. İnternetten araştırma sonrası Erdal hocaya gitme kararı aldık. Bu sürecim eşime bana ve ilişkimize ciddi zararları olduğunu görebiliyorduk. İlk randevu sonrası bu konunun ilk defa çözülebileceğini ve bu sorunun biteceğini gördüm. Samimi, anlayışlı ve en önemlisi doğru adımlarla bizi ve ilişkimizi bu konudan kurtardı. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. En azından bir kere kendisiyle tanışın ne demek istediğimi anlarsınız.
     Beğenin    
Ş.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99337
Erdal hocamla internet üzerinden araştırmalarım sonucunda yollarımız kesişti.Eşimle yaşadığım sıkıntılar sonucunda kendisine başvurmuştum.Yaklaşık bir yıldır terapiye devam ediyoruz.Erdal hocam ilk andan beri danışanına güven veren mesleğine hakim ve tecrübeli olması benim dikkatimi çekti.Kişilik tanımı ve olayları tahlil etmesi yüksek oranda başarılı.İyi bir dinleyici ve oldukça sabırlı.Evliliğimizin devam etmesinde bize sağlıklı iletişimin yollarını kazandırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.İyi ki onu tanımışım.
     Beğenin    
Mustafa
5.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96491
Kızımın ergenlik dönemi sırasında Erdal beyden yardım aldık. Aile dostumuz sayesinde ulaştık. O dönemde kızımızı tanıyamaz olmuştuk. Çevresindeki kimseyle anlaşamıyor ve bizimle de konuşmuyordu. Ağır bir ergenlik geçirdiğini düşünüyorduk. Bu durumun geçici olacağını ve herkesin aynı sıkıntıları yaşadığını göz önünde bulundurunca kızımız normal geliyordu. Fakat okula gitmemeye ve her konuda sürekli bize yalan söylemeye başlayınca hemen yardım almaya karar verdik. Sağolun Erdal bey de bizi kırmadı ve hemen görüşmeye çağırdı. Kızımızı psikoloğa götürmeye ikna süremiz oldukça zor geçti. Sonunda bir şekilde ikna ederek götürdük. İlk görüşmeden sonra ise kendisi gitmek istedi. Bu istekli hali bizi çok şaşırttı ve neden gitmek istediğini sorduğumuzda Erdal beyin kendisine "sen farklı bir dönemden geçiyorsun, yüzme öğrenmek istesen kendin denize mi atlarsın yoksa bir hoca mı tutarsın işte bu farklı dönemde bende senin hocan olacağım" demiş. Terapimiz bu şekilde başladı. Kızımın hal ve hareketleri herkes tarafından fark edilir şekilde değişmeye başlamıştı. Şuan yüzümüzdeki gülümsemenin mimarısınız :) Teşekkürlerini burdan dile getirmek istedim. Kesinlikle bu sorunları yaşayan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
E.Ç
4.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96464
Erdal Bey'i kardeşimin terapi döneminde tanıma şansım oldu. Şansım diyorum çünkü ailemiz için gerçekten de büyük bir şans. Kardeşimin neredeyse gitmediği psikolog kalmamıştı. Artık tamamen çaresiz bir şekilde bu durumu kabullenmiş durumdaydı. 2 yıllık evliliği hiç ummadığı şekilde bir aldatmayla terk edilerek son bulmuştu. Bu durumdan nasıl çıkacağımız kardeşimin yaralarını nasıl saracağımızı bilemezken maalesef ki uygulanan yanlış terapi yöntemleri onu daha da çıkmaza sürüklemiş ve neredeyse kendisinden bile vazgeçmeyi düşünür duruma gelmişti. Erdal Bey'e gittiğimiz ilk seansata bile doğru yerde olduğumuzu hissettirmişti. Samimiyeti, yaklaşımı ve en önemlisi karşıdaki anlamayıp ona bu durumun biteceğine inandırması kardeşimin tekrar hayata dönmesini sağladı. Yaklaşık 6 ay gibi kısa bir süreçte her şey yoluna girdi. Şuan terapimiz biteli neredeyse 2 yıl oldu ama ailemizin Erdal Bey'le ilişkisi hiç kopmalı. Her zaman her konu da çekinmeden arayabilir, fikir danışabiliriz. Bunlardı burada paylaşmak istedim. Bizim gibi çıkmaza düşen insanların umudunu kaybetmemesi için kardeşim bir örnek. Erdal Bey'e her şey için teşekkürlerimi iletiyorum, iyili vardınız ve hayatımıza girdiniz. Sevgilerimizle...
     1 Beğeni    
Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92521
Ergenlik döneminden beri nerdeyse hiçbir arkadaşımla geçinemiyordum. İster kız ister erkek olsun belirli bir süre sonra bir problem çıkıyordu. Üniversite öğrencisi olarak neredeyse hiçbir arkadaşım yoktu. Bu durum beni yalnızlaştırdı ve saldırgan yapmıştı. 3 ay önce yeni bir arkadaş ile tanıştım. Arkadaşım tanışmanın 1. haftasında bana sen ne kadar kızgın ve öfkelisin, her halde hiçbir arkadaşın yoktur dedi ve bu beni şok etti. Önce kızdım ve yine saldırdım. Birkaç gün sonra nerden anladığını sordum. Bana sihirli cümleyi söyledi ben de aynı durumdaydım dedi. Kendisinin bir psikologa gittiğini ve artık ilişkilerini sağlıklı bir şekilde yürütebildiğini ben de onun gittiği psikolog olarak Erdal Bey'e gittim. Erdal Bey ile yaklaşık 2 buçuk aydır çalışıyoruz. Şuanda kızgınlığım geçti, çevremde arkadaşlarım benden kaçmamaya başladı ve ilişki modellerimi yeniden dizayn etmeye başladım. Erdal Bey bu süreçte sıcak ve anlayışlı beni anlayan tavır ve davranışlarıyla ve bilge kişiliğiyle adeta yeniden iletişim programımı yazdırdı. Hayatımın başındayım ve bundan sonra keyifli geçecek hayatımdan dolayı Erdal Bey'e teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Şahika AKKUŞ SERT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91849
Erdal Bey ile profesyonel iş hayatı içinde uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Kendisi psikolojinin farklı alanlarında oldukça bilgili ve tecrübeli bir profesyoneldir. En belirgin özelliklerinden bir tanesi sahip olduğu bilgiyi ve tecrübeyi çevresindekilerle paylaşma konusunda cömert olmasıdır. Olaylara farklı yaklaşım tarzı ve insanlar ile ilgili yaptığı etkili tespitler beni her zaman geliştiren bir durum olmuştur. Kendisiyle birlikte çalışmaktan mutlu olduğum Erdal Bey ile tanışmanızı ve kendisinden hizmet almanızı içtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Sadık Uğur Timurçin
31.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91558
Erdal Bey, işinde uzman bir danışmandır. Aynı dönem sınıf arkadaşımdır. İletişim yönü oldukça kuvvetli, girişken, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren, tam anlamıyla bir profesyoneldir. Meslektaşım olması sebebiyle, zaman zaman kendisine yapmış olduğum yönlendirmelerde % 100 memnuniyet ve başarı sağlamıştır. Hiçbir şekilde olumsuz bir geri dönüş olmamıştır. Halen kendisine hasta ve danışan göndermeye devam etmekteyim. Kesinlikle, tavsiye ediyorum. Uzman ve profesyonel desteğe olan herkes başvurmalıdır. Saygılarımla,
     Beğenin    
B.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81243
Erdal beyle çok zor kötü bi anımda eski bir danışanı sayesinde tanıştım.İlk başta çok çekimser ve umutsuz olarak yanına gitmiştim bana yardım edemiyeceğini veya beni anlamayacağını düşünüyordum.İçinde bulunduğu ruhsal çöküntü beni kimseye güvenemez bir hale getirmişti , o günleri hatırladığımda hala içim cız eder.Ama Erdal beyin yardımı benim hayatımı değiştirdi.İnsanlara bakış açım , hayata karşı tutumum ve en önemlisi artık ben kendini tanıyan ve hayattan ne istediğini bilen amaçları ve ileriye dönük planları olan olan birine dönüştüm.Aradan 4 yıl geçmesine rağmen en ufak bi soru işareti olsa kafamda çekinmeden rahatlıkla arayabiyorum.Kesinlikle sizler de benim yaşadığım ruhsal bunalımları yaşıyorsanız bu konuda sizlere Erdal beyi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Bana kattığı her şey için burdan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum..
     2 Beğeni    
Duygu TuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80389
Güler yüzlü, saygılı ve size yardımcı olabileceği her konuda elinden geleni yapar. profesyonel iş hayatının verdiği tecrübe ile tabi ki danışanlarıyla güçlü bağı olan bir insandır. ihtiyacınız olduğu her konuda hep tam destek olur. Erdal bey ile tanıştığım günden beri hayatımdaki sorun olarak gördüğüm şeylerin ne kadar kolay çözümlenebildiğini gördüm. iş ya da özel hayatınızla ilgili dilediğiniz desteği verir, danışanlarına her zaman en verimli şekilde yardımcı olmak ister. güvenilir ve tabi ki sizi rahatlatan tavrı ile diken üstünde olmadan rahat rahat görüşebilirsiniz. kesinlikle tavsiye ederim...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Meral SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79339
İnsan hayatına güzel dokunuş yapabilen ve güven duyulan bir yapısı vardır Erdal Bey'in.Alanında gerçekten uzman olduğunu düşünüyorum ve biliyorum..Bir kaç yıldır danışanıyım. Hayatıma her zaman olumlu yön vermeme yardımcı olmuştur.2014 Eylül ayında eşimi kaybettim.Hayata nasıl tutunup devam edebileceğimi bilemiyordum.Üstelik biri 7 diğeri 18 yaşında iki oğlumla birlikte.Daha önce tanışmıştık kendisiyle.Oğlumun eğitim hayatı konusundaki tedirginliklerim yüzünden.Bu büyük kaybımızda da yanımızda oldu ve halen görüşmeye devam ediyoruz.Şu anda normal bir insan gibi hayatıma devam edebiliyorsam ki öyle olduğunu sanıyorum ,kesinlikle Erdal Bey'in tavsiye ve görüşleriyledir.Bu saygıdeğer insanı tanıdığım için mutluyum.İşinde gayet ciddi ,ilgili ve güler yüzlüdür.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Dr.Erdal USLUER'in Kitap ve Yayinlari Dr.Erdal USLUER'in Basılı Kitap ve Yayınları
Meslek İnceleme Klavuzu

Dr.Erdal USLUER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Türk Psikologlar Derneği
PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği)

Dr.Erdal USLUER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Erdal USLUER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özlem SANAN ŞENBAY
Uzm.Psk.Özlem SANAN ŞENBAY
Özlem hanımla yaklaşık 25 yıl önce psikodrama eğitim programında tanıştık. Kendisi ile bu yıldan itibaren önce mesleki sonra kişisel arkadaşlığımız he...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Glia Psikolojik Danışma Merkezi
Uğur Mumcu Sokak 61/3 Gop
Ankara
(Pazartesi-Cumartesi / 10:00-19:00)
Dr.Psk.Erdal USLUER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 426 54 54
Telefon 2 :
0(532) 734 13 95
(Ofis Cep Telefonu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
1991
(33 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans (1996 Mezunu)
Doktora
Universidad Empresarial de Costa Rica Doctor Of Philosophy İn Psyhology (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Dr.Psk.Erdal USLUER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Dr.Erdal USLUER Mesleki Videolar Videoları
-

06:22
Top