2007'den Bugüne 83,618 Tavsiye, 26,260 Uzman ve 18,670 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlarda Veterıner Hekim Muayne Yöntemleri
YAZI #5892 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
Merkezimizde Fiziksel inceleme https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/
Kuşunuz merkezimize ilk defa geldiğiniz de yarım saat süren ön soru cevap formu doldurulur sonrasın da kuşunuz dijital tartıda gram ölçeği kullanılarak tartılır. https://www.tavsiyeediyorum.com/veteriner_4031_tolgay_aytar.htm Kuşunuzun gözler, kulaklar, burunlar, gagalar, ağız boşluğu, koana, boyun, mahsul, göğüs kasları, kanatlar, tüyler, karın, menfez, bacaklar ve ayaklar, omurga ve kemiklerin değerlendirilmesi de dahil olmak üzere baştan ayağa özenle incelenir...Kalp, akciğerler ve hava keseleri, steteskopla dinlenerek değerlendirilir. Bir bant numarası veya mikroçipi varsa tıbbi dosyasına kaydedilir.. https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ Physical examination in our center
The first time you arrive at your center, your question mark is filled in half an hour and then your bird is weighed on the digital scale using the gram scale. Your bird's eyes, ears, noses, beaks, oral cavity, koana, neck, crop, chest muscles, wings, feathers, abdomen, culvert, legs and feet, including the evaluation of the spine and bones is carefully examined from head to toe ... https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ Heart, lungs and air sacs are evaluated by resting with a stethoscope. If a tape number or microchip is found, it is saved in the medical file.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
► Veteriner Hekim Olmak Vet.Hek.Dr.Başak TUNÇER ULUKARTAL
► Kamuda Veteriner Hekim İstihdamı Vet.Hek.Dr.Mustafa ALTUNTAŞ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,670 uzman makalesi arasında 'Kuşlarda Veterıner Hekim Muayne Yöntemleri' başlığıyla benzeşen toplam 95 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


01:00
Top