2007'den Bugüne 82,420 Tavsiye, 26,106 Uzman ve 18,314 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlarda Taşlık Sağlığı ?
YAZI #5896 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
Muhabbet kuşlarıMuhabbet kuşları hep mide “taşlık” bulantısı çekerler bu nedenle https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ hep bir şeyler geveleme,çiğneme,ısırma eğilimindedirler..bu nedenle doğada bu ihtiyaçlarını dindirmek için ırmak https://www.tavsiyeediyorum.com/veteriner_4031_tolgay_aytar.htm kıyılarında su ve kum kil mineralleri alırlar..ev kuşları için mineral doğal bloklar,doğal iyot mineral,doğal anasonlu istiridye kabuğu vs tercih ediniz..Lovebirds always suffer from stomach blok stony ları nausea, so they always have something to chew, chew, bit, so they tend to bitter in the nature. aniseed oyster shell etc Lovebirds always suffer from stomach blok stony ları nausea, so they always have something to chew, chew, bit, so they tend to bitter in the nature. aniseed oyster shell etc. #veteriner #veterinario #veterinaria #veterinaire #veterinaria #medicinaveterinária #medicoveterinario #veterinary #veterinarios #veterinario #veterinaire #veterinária #veterinary #medicinaveterinaria #veterinaryhospital #veterinaryclinic #veterinaryassistant #veterinarylife #veterinarytechnician #veterinarynurse #veterinariaporamor #veterinarysurgery #veterinaryneurology #veterinarianstudent #diariodeumveterinario #veterinarios #istanbulüniversitesiveterinerfakültesi #veterinerhekimizbiz #veterinermedicine #veterinerlik #avian #avianca #avian #avianvet #avianvet #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,314 uzman makalesi arasında 'Kuşlarda Taşlık Sağlığı ?' başlığıyla benzeşen toplam 99 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


15:50
Top