2007'den Bugüne 81,157 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,065 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hale HANÇER
Uzman Odyolog, Konuşma, Ses Bozuklukları Terapisti - Ankara
Odyoloji, Konuşma, Ses Bozuklukları Yüksek Lisans

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diğer
İsim

Hale HANÇER

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Odyolog, Konuşma, Ses Bozuklukları Terapisti

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Hale HANÇER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hale HANÇER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Hale HANÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hale HANÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Daha iyi duymak, konuşmak, anlamak ve anlatmak için...

Hale HANÇER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
İşitme Kayıplı Bireylerin Rehabilitasyon ve Eğitimi (Tüm Gelişim Alanları)
Koklear İmplant- Beyin Sapı İmplant Değerlendirme ve Terapi Programı
İşitme Cihazı Adaptasyonu
İşitme Kaybına Bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları
Kekemelik ve Akıcılık Problemleri
Artikülasyon ve Fonolojik Bozukluk
Gecikmiş Dil ve Konuşma Bozuklukları
Afazi, Motor Konuşma Bozuklukları
Ses Bozuklukları
Yarık Damak Dudak
Disleksi
Diğer Engel Türlerine Bağlı Olan/ Eşlik Eden Dil ve Konuşma Bozuklukları

Hale HANÇER'in Makaleleri Hale HANÇER'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Hale HANÇER Özgeçmiş CV Uzm.Hale HANÇER'in Özgeçmişi
Hale HANÇER, 2006 yılında Anadolu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Özel Eğitim Bölümü, İşitme Engelliler Öğretmenliği programını tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini, 2016 yılında Başkent Üniversitesi, Odyoloji, Konuşma, Ses Bozuklukları bölümünde tamamlayarak "Odyoloji, Konuşma, Ses Bozuklukları Uzmanı" unvanını almıştır.

Lisans eğitimi sırasında Anadolu Üniversitesi, İşitme Engelli Çocuklar Eğitim Merkezi (İÇEM)' de uygulamalar yapmış, yüksek lisans eğitimi sırasında Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi' nde afazili hastalara dil ve konuşma terapisi uygulamalarında bulunmuş, Başkent Üniverstesi Kulak, Burun, Boğaz anabilim dalı kliniğinde gözlem ve odyolojik uygulamalar yapmıştır.

2006 yılından beri işitme engelli, dil ve konuşma güçlüğü, ses bozukluğu yaşayan bireylerde bireysel terapi, aile eğitimi ve danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Hale HANÇER Tavsiye Yazıları Hale HANÇER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 MG (Müşteri)
 IP: 212.174.26.JD

11-11-2016
 TavsiyeNo: 91898
Hale hocama oğlumun işitme kaybına yönelik başvurmuştum. Şehir değişikliği yapmak durumunda kalınca birçok merkez gezdik sonunda Hale hocam ile tanışma şansım oldu. Yaptığı değerlendirmeden sonra zaten nasıl başarılı bir uzman olduğunu anlıyorsunuz. Oğlumun bütün gelişim alanlarını değerlendirdi, neler yapılması gerektiğini bana ayrıntılı olarak anlattı. Kendisine yaklaşık olarak bir yıl devam ettik, tekrar şehir değişikliği yapmak durumunda olduğumuz için terapilerine devam edemeyeceğiz. Ancak kendisi ile tanışmak, oğlumun Hale hocam ile çalışması bizim için bulunmaz bir fırsattı. Alanına çok hakim, başarılı ve güler yüzlü bir uzman, çocuklarla çok güzel iletişim kuruyor, benim oğlum güle oynaya gidiyordu, tek sözcük düzeyindeydi şimdi kendisini cümleler ile ifade ediyor, sorduğumuz sorulara mantıklı cevaplar verebiliyor. Hem işitme engelliler öğretmeni olması hem de konuşma terapisti olması kendisini daha ön plana çıkartıyor.
     Beğenin    

 ASLI NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 46.197.202.LL

07-11-2016
 TavsiyeNo: 91751
Uzun süredir yaşadığım ses kısıklığım vardı, doktor kontrolünden sonra doktorumun tavsiyesi ile ses terapisti aramaya başladım ve Hale hocama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvuruda bulundum ve randevu aldım. Kendisi o kadar profesyonel ve arkadaş canlısı bir insan ki hem neyi neden yaptığını, hem de ses kısıklığından nasıl kurtulabileceğimi bana öğretti. Hale hocamla yaklaşık olarak 7 seans çalıştık ve şu anda herhangi bir şikayetim kalmamakla beraber bir daha ses kısıklığı yaşamamak için neler yapmamam gerektiğini de öğrenmiş oldum. Ayrıca Hale hocam ile çalışmak çok keyifliydi, hiç suratının asıldığını görmedim. Terapilerin başında bazı şeyleri yapmakta o kadar zorlanıyordum ki bana büyük bir sabırla yaklaştı. Kendisine minnettarım.
     Beğenin    

 DH (Müşteri)
 IP: 95.13.55.YCD

22-10-2016
 TavsiyeNo: 91245
Hale hocama kekemelik sorunu yaşayan oğlum için başvurduk. Şu an 2 ay olmasına rağmen oğlum kekemeliğini kontrol altına almayı öğrendi. Kendisi çok disiplinli, güler yüzlü ve çalışkan bir uzman. Onunla çalışmak isteyen herkese tavsiye ederim. Biz daha önce birçok yere başvurduk, bu soruna bakış açımızı tamamen değiştirdi ve bize birçok insan tarafından söylenen (bunun içinde kendini kekeme uzmanı olduğunu söyleyenler de vardı) onca şeyin aslında çok da gereksiz olduğunu ve hiçbir şeye yaramadığını göstermiş oldu. Özellikle kekemelikle ilgili o kadar çok yalan şey var ki doğru insanı bulabilmek gerçekten çok önemli. Doğru kişiye ulaşıldığında kekemeliğin kontrol altına alınabileceğini öğrenmiş oluyorsunuz.
     1 Beğeni    

 G.E (Müşteri)
 IP: 46.197.202.LL

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90892
Hale Hançer ile geçen sene torunumun çıkartamadığı sesler için çalışmıştık. Biz torunumun sadece 1 sesi söyleyemediğini düşünürken kendisinin yaptığı değerlendirmeyle hem çıkartamadığı sesler, hem bilişsel gelişimi hem dil gelişimi değerlendirmesini yapmıştı, eksiklerimizi belirlemiştik. Kendisi o kadar güven veren bir uzman ki gerek disiplini, gerek çalışkanlığı, gerek çocukla çocuk olması bizim ona güvenmemize yetti de arttı bile. Yaklaşık 4 ay gibi bir sürede söylediği her şeyi uyguladık, terapilerine düzenli olarak gittik. Artık torunum, kendisini bir abla gibi görüyor ve hiçbir problemimiz kalmadı. Kendisini şiddetle tavsiye ederim. Hem alanında uzman, hem de özel eğitim geçmişi olması nedeniyle gayet başarılı bir uzman. Düşünecek kişilere gözü kapalı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Eğitim Merkezi
Çatal Sok. No:5 Maltepe
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 431 58 88
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi- Özel Eğitim Bölümü- İşitme Engelliler Öğretmenliği Programı
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Odyoloji, Konuşma Ve Ses Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hale HANÇER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hale HANÇER Mesleki Videolar Videoları
-09:23
Top