2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Elif FEDAKAR
Diyetisyen - İstanbul
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Elif FEDAKAR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Elif FEDAKAR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Elif FEDAKAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif FEDAKAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarElif FEDAKAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Elif FEDAKAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Elif FEDAKAR Tavsiye Yazıları Elif FEDAKAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 fatma nimet yıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.34.ZZF

03-10-2015
 TavsiyeNo: 81793
elif hanıma buradan teşekkürlerimi iletiyorum. bugün diyetimin 4.günü ve tam olarak 2,30kg verdim. verdiği diyet yormuyor, insanı diyet psikolojisine de sokmuyor. genel anlamda bana yazdıkları sağlıklı beslenmek adına. piyasada gezen sabah 1 kibrit kutusu peynir, aç karnına ılık su zihniyeti yok. çok diyet denedim ama en hızlı sonucu buradan aldım. muayene imkanı da çok güzel ve kolay. ulaşımda hiçbir sıkıntı çekmedim. gayet güler yüzlü ve enerjik karşılandım. derdimi anlattım ve imkanlarımı söyledim. bana ona göre diyet yazdı. mesela ben çalışıyorum ve öğlenleri ızgara yapmak gibi veya zeytinyağlı yapmak gibi bir lüksüm yok. hele ki belirtilmiş bir sebze varsa onun zeytinyağlı halini dışarıda bulabilmem bile muamma. ama benim çalışma şeklime ve düzenime paralel bir diyet yazdı yani tamamiyle sağlıklı yaşam koçum oldu :) tekrar tekrar teşekkür ederim..
     1 Beğeni    

 H.B. (Danışan)
 IP: 85.103.34.ZD

30-09-2015
 TavsiyeNo: 81723
Elif Hanımın aktif olarak danışanıyım 1 ayda toplam 6 kg verdim ve kendisiyle kalan 12 kilomu vermek için hala çalışıyoruz.Çok profesyonel ve kendine özgü yöntemleri var. Standart yönetem ve diyet listeleri uygulamıyor.Sizinle birebir ilgileniyor. Bu konuda oldukça hassas ve ilgili birisi.Sizi motive ederken ciddi anlamda hevesli.Bence İstanbul'da ki en tavsiye edilesi diyetisyenlerden biri kendisi.Belirlediğimiz hedeflere beni çok rahat bir şekilde ulaştırdı bundan sonra da aynı sekılde devam edeceğimi biliyorum.
     3 Beğeni    

 M.G. (Danışan)
 IP: 95.8.200.YDD

28-09-2015
 TavsiyeNo: 81681
Elif hanıma göbek bölgemi zayıflatmak için başvurdum. Kendisi zarif ve sportif bir insan, mesleki bilgisi ile yaşantısındaki uygulamaları birbiriyle örtüşen kendi söküğünü dikebilen bir insan olarak bana güven verdi. Böyle başladık işte, ilgisi iyiydi istediğim zaman telefon yoluyla irtibata geçebiliyordum, çok zor bir diyet yazmadı bana. Bir ay kadar yazdığı reçeteyi uygulayarak göbek civarımdan 7 kilo verdim, fiyatı uygun yani verdiği hizmete değer uçuk seans ücretleri almadı benden sağolsun teşekkürler. M. G.
     2 Beğeni    

Elif FEDAKAR'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Obezite Araşırma Derneği
AnküBes


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyet Ofis
Ataşehir Brandium Avm & Residence R4 Blok 4.Kat D:30
İstanbul
(Diyetisyen Ataşehir Diyet Ofis)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(850) 811 32 74
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Elif FEDAKAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Elif FEDAKAR Mesleki Videolar Videoları
-

diyetisyen tavsiye, diyetisyen önerileri, beslenme, zayıflama, sağlık, diyet koçu, beslenme uzmanı, danışmanlık, istanbul, kadıköy, brandium avm diyetisyen, beslenme ve diyet uzmanı, kilo alma, obezite, şişmanlık, kilo verme, ataşehir diyetisyen, diyetisyen ataşehir, istanbul diyetisyen, diyetisyen istanbul, anadolu yakası diyetisyen, diyetisyen anadolu yakası, kayışdağı diyetisyen, diyetisyen istanbul öneri, diyet doktoru ataşehir, diyet uzmanı ataşehir, diyet merkezi ataşehir, istanbul diyet ofisi, istanbul diyet merkezi, istanbulda diyetisyen, ataşehirde diyetisyen, ataşehirdeki diyetisyenle, ataşehirdeki diyet uzmanı, özel diyetisyen istanbul, özel diyetisyen ataşehir, uzman diyetisyen, doktor diyetisyen, uzman diyetisyen ataşehir, diyet doktoru, pinner test istanbul, pinner test ataşehir


05:49
Top