2007'den Bugüne 92,411 Tavsiye, 28,231 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ahmet DOĞAN
Fizyoterapist - İstanbul
FELÇ(inme),HEMİPLEJİ FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYONU UZMANI

Ahmet DOĞAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

37

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ahmet DOĞAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

455
(%87.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ahmet DOĞAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tolga HANAYOĞLUUzm.Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Tolga beni aradığında Matematik son sınıf öğrencisiydi.Meslek değiştirmek istiyordu.Bana Fizyoterapi Mesleğinin geleceğini soran idealist bir genç kar...
Prof.Dr.Mehmet Salih BİLAL
İstanbul
Doktor
Kalp ve Damar Cerrahisi

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ÖZGÜRLÜĞÜN YOLUNU AÇAR
 
Ahmet DOĞAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı
İstanbul
Telefon 1 :
(Cep telefonu)
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı Kişisel twitter hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Yeri : Elbistan-K.Maraş
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ahmet DOĞAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
FELÇ,HEMİPLEJİ,İNME,SP,SEREBRAL PALSİ,MS,ALS,GUİLLİAN BARRE FİZYOTERAPİ(Fizik tedavi) ve REHABİLİTASYONU

Ahmet DOĞAN Özgeçmis CV Fzt.Ahmet DOĞAN'ın Özgeçmişi
1986 K.Maraş Elbistan İstiklal İlkokulundan mezun oldum.

1992 de Elbistan Mükrimin Halil Lisesin den mezun oldum .

1999 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Ornöram(Özel Nörolojik Rehabilitasyon Merkezi) özel rehabilitasyon merkezinde meslek hayatına başladım

2000 yılında kısa dönem askerliğimi yaptıktan sonra Alman hastanesinde çalışma hayatına devam ettim.
2002 yılında yapılan atamalarda Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci rehabilitasyon merkezine atandım.

2004 yılında tayinimi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşirurji Anabilim Dalına yaptırdım.Halen burada görevime devam etmekteyim.
...[Devamı...]

Ahmet DOĞAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
F.Tağı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119827
Merhabalar. Ben bel ağrısı (bel fıtığı) nedeniyle özel hastaneye beyin ve sinir cerrahisi bölümüne başvurdum. Tomografi çekimi yapıldı. Beyin ve sinir cerrahisi uzmanı doktor bana bel fıtığım olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Daha sonra başka bir özel hastanede beyin ve sinir cerrahisi uzmanına daha gittim oda bana fizik tedavi ile düzelebileceğimi aynı hastanedeki fizik tedavi ve rehabilitasyon doktoruna yönlendirdi 20'ye yakın seans fizik tedavi yöntemi uygulandı. Ama bel ağrılarım geçmedi. Daha sonra 3 sene önce beyinde pıhtı atması sonucu kısmi felç olan kayınvalidemi ayağa kaldıran, uyguladığı tedavi yöntemleri ile eski haline dönmesine çok büyük katkısı olan Fizyoterapist Ahmet DOĞAN beyi aradık .Sağolsun benim ağrılarımın şiddetli olması nedeniyle haftasonu olmasına rağmen tedavim için zaman ayırdı. Uyguladığı tedavi, motive edici sözleri, psikolojik telkinleri ile 2 ay boyunca çektiğim ağrılar kurtuldum. Teşekkürler Ahmet bey.
     11 Beğeni    
Serhat T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119769
Merhabalar. Rabbim bütün hasta kullarına şifa versin inşallah. Biz Ahmet Bey'i annemin beyinde pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmesinden sonra akrabalarımızın övgü dolu tavsiyeleri üzerine tanıdık. Annem 1945 doğumlu ve iyileşmesi ve eski haline gelmesinin çok kolay olamıyacağını düşünüyor ve üzülüyorduk.Gerçektende işin ehli bir insan Ahmet Bey . Yataktan tek başına kalkamayan annemi ayağa kaldırdı. Bütün hareketliliğini geri getirdi. Annem artık tek başına kimseye ihtiyaç duymadan kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir durumda. Ahmet Beyin uyguladığı tedavi yöntemleri tabiki çok önemli ama bundan daha önemlisi hasta olan kişi ve etrafındaki aile bireylerine psikolojik olarak yaptığı etki bence daha büyük. Uyguladığı tedavi yöntemleri ve tabiki o insanın ruhunu rahatlatan,kendisini güven duymasını ve iyi hissetmesini sağlayan, mutlu eden konuşması ile hastalara iyileşeceğim hasta yakınlarına iyileşecek psikolojisini adeta aşılıyor. Teşekkürler Ahmet Bey .İyiki varsınız.
     14 Beğeni    
Tugba Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2021
TavsiyeNo: 119678
merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun dileyerek başlamak istiyorum.. Benim tam 1 yıl önce kayınpederim yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi.beyin kanaması sırasında sağ tarafına felç geldi. açık ameliyat oldu, ameliyat sonrası 15 gün yoğun bakıma girdi 15 günde normal bölümde yattıktan sonra eve çıktık. burnundan hortumla besleniyor hemen hemen hiç tepki vermiyor adeta boş boş yüzümüze bakıyordu. ne yapalım diye düşünürken internette Ahmet beyin bilgilerine ulaştık hemen irtibata geçtik.. Ahmet beyin insana moral ve güven veren sesi bize ışık oldu.. tabi seanslara bir an önce başladık .adım adım Ahmet beyle güzel şeyler başardık..sayesinde çok kısa sürede hortumdan kurtulduk her yiyeceği yemeğe başladık. bu süre zarfında bir yandanda oturmalara ve denge duruşlarını yaptık..şimdi babamın koluna girip beraber yürüyüyoruz,herşeyi anlıyor kendince cvp veriyor. yüzünün hali bakışları eski haline geldi diyebilirim.tabiki bir hastanın yaşı vücud yapısı ve en önemlisi geçirdiği hastalığın boyutu çok önemli .herkesde farklı seyiriyor zaman. bizler için en önemlisi zaman ve sabır. Ahmet beyin engin bilgileri,samimiyeti,doğru yönlendirmeleri ve tabiki emeği sayesinde bugünlere geldik..iyiki Ahmet beyle yollarımız kesişti. herşey için buradan ona tekrar teşekkür ediyorum.
     11 Beğeni    
Gülden
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114971
Merhabalar Eşim bundan 7ay önce anevrizma sonucu beyin kanamasi gecirdi. Açık beyin ameliyatı sonrası 2 ay yogun bakimda kaldı. Sonrasında palyatif servise gectik. Sağ beyin hasarı olduğundan sol kol ve sol bacak felc durumdaydı. Hastaneden eve geldiğimizde eşim yuruyemiyor, algılamada sorun yaşıyor, sol kolu tamamen hissiz durumdaydı. Çok zor ve ağır bir surec yaşadık. Sonrasında tavsiye.com da Ahmet hocanin yorumlarını okudum ve kendisini aradim. O pozitif ve güvenilir yaklaşımı ile eşimin ve benim hem psikolojimizi düzeltti hem de fiziksel anlamda eşime oldukça büyük katkıları oldu. Şuan eşim cok rahat bir şekilde yürüyor merdiven inip cikabiliyor. Bağımsız bir şekilde ev içerisindeki bütün işlerini kendi gorebiliyor. Hatta şuan karşılıklı bir şekilde dondurma keyfi yapabiliyoruz:) Ahmet hoca ile tanısali 2 ay olmasına rağmen eşimin gelişimine cok büyük katkısı oldu üstelik sadece fiziksel anlamda değil. Bu yaşadığımız süreçte ailemin ve Ahmet hocanın cok büyük desteği oldu. Ben bir hasta yakını olarak şunu öneriyorum. Asla umudumuzu kesmeyin. Yoğun bakımda kaldığı sürece eşimle ilgili 1 gün bile iyi birşey söylenmedi. 3 şey olabilir dediler. Ya yatalak kalacak. Ya yaşama şansı olmayacak . Yada bir mucize olacak . Bizde o mucize oldu. Hergun durumu kötüye giden esim yavaş yavaş toparladı. Sürecin 7.ci ayindayiz. Hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin. Allah Ahmet hocadan razi olsun. Esi ve kızları ile uzun, sağlıklı ve musmutlu bir yaşantısı olsun. Herkese çok geçmiş olsun.
     11 Beğeni    
Mübeccan K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95691
Merhaba, Siteye yazmayı bir borç biliyorum. Benim babam da inme geçirdi ve ağır bir durumdaydı. Hastane çıkışı hocamıza sordum devamında neler yapabilirim ve evde fizik tedavi alabilmem için rapor talebinde bulundum. Kısaca bana güler gibi 'hele siz bir beş ayınızı geçirin sonra bakarız dediler'. Şimdi çok şükür 3 yılımızı geçtik. Araştırarak bu sitedeki yorumları okudum ve hemen aradım. Karşıdaki sesin nekadar güven verici ve çok dolu olmasına rağmen geç saate gelerek durumu netleştirdiler ve o güzel sözleri duyduğumdaki sevincim tarif edilemez. Ahmet beyin evimize gelmesiyle güven verici konuşmasıyla herşey yoluna girmeye basladı. Babam onun geleceği günleri sabırsızlıkla bekliyor o gün daha sabah saatlerinde gelecek saati beklemeye başlıyor vede gelene kadar sürekli sorguluyor. İlk aşamalarda oturmayı öğrendi sonra ayağı kalktı denge de durmaya basladı evin içinde yürümeye basladık merdiven inip çıkmaya başladılar birlikte. Hastalığın verdiği agresiflikleri yenmesini sağladı, daha pozitif kişiliğe dönüşmesini Ahmet Beye borçluyuz. Babamın en iyi arkadaşı en güvendiği kişi oldu. Beslenme ve diğer tavsiyeleri ile sadece babama değil bizlere de fayda sağlamıştır. Ahmet bey size annem babam tüm ailem adına çoook teşekkür ediyoruz. Allah tüm hastalara şifa versin.
     51 Beğeni    
Firdevs YaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93379
Merhabalar. Öncelikle bu sitede yazılan tavsiye mesajlarını okuyorsanız,hastanız var ve tedavi si konusunda araştırma yapıyorsunuz demektir.  Çok geçmiş olsun, allah yardımcınız  olsun ve sabırlar versin diyerek  başlamak istiyorum. Malesef annem 8 ay önce yurt dışinda  sağ hemipleji(felç) geçirerek zor ve sancılı günleri  yaşamaya başladık. Almanya da yeterli rehabilite edilemediği için Türkiye'ye geldiğimiz de  deli gibi hastane, doktor vs.arastirmasina girdim. Bu arada hastanelere de güvenmeyip  özel fizyoterapist araştırmasına girdim... Tam bu noktada Ahmet hocamızla irtibata geçtim .Sorularımı sorarak,samimiyetini ve ne kadar bilinçli olduğunu vermiş olduğu cevapların dan dolayı kendisine güvenmem gerektiğini anlamam hiç zor olmadı. Ahmet bey, ilk terapisinde herşeyin yoluna gireceğini ,zamanla çok yol kat edileceğini vurguluyor fakat ilk günler olduğu için buna hasta yakını olarak inanmak çok güç geliyordu... Şu anda 2 ayı aşkın süredir Ahmet hocamızla yolumuza devam ediyoruz ve sonuç çok çok güzel. Annem  tıpkı eskiden olduğu gibi yuruyebiliyor, konuşabiliyor. Şunu çok samimi ve içten duygularımla söyleyebilirim ki ilk önce Allah'a çok şükür ederek sonrada Ahmet hocamızın özverili,sevecen çabaları için kendisine çok teşekkür ederek,hastaniz için en doğru adres olduğunu belirtmek isterim.
     49 Beğeni    
Nevin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88725
Merhaba,Annem yaklaşık 2,5 yıl önce yüksek tansiyona bağlı anevrizma kanaması geçirdi.Korku ve acı dolu 40 gün, yoğun bakım sürecinden sonra annemi evimize getirebilmiştik. Hastaneden çıkmadan önce beyin cerrahımız bize, sizi uzun bir fizik tedavi süreci bekliyor dedi.Sonuçta bilmediğim bir sağlık alanı tavsiye üzerine fizyoterapist bulmam lazımdı. Bir kaç fizikçi ile başladık, fakat annem hepsine aşırı tepki veriyordu.ne psikolojik nede fiziksel olarak istemiyordu hiçbirini.Bir adım bile ilerleyememişti bu tedavilerden, Üstelik psikolojiside çok bozulmuştu.Sonunda bir fizik hastanesinin iyi olabileceğini düşündüm. ve devlet hastanesine yatırdık annemi yaklaşık 2 hafta geçmişti ve günde yarım saat asistan gelip fizik yapıyordu. Uzman geldiğinde annemi kaldırmaya çalıştı ve anneniz zor yürür dedi. Bende umutlar tükenmişti.Eve dönersem nasıl devam ederim diye düşünmeye başladım. Ne yapacağımı bilemediğim bir hastane gecesinde elimde telefon internete girdim. bu siteden Ahmet Hocanın hasta yorumlarını okudum. Anneme çok benzer vakalar vardı. hepside çok başarılı olduğunu yazmışlardı.Ertesi gün hastaneden eve taburcu olduk ve hemen Ahmet Hocayla irtibat kurdum.Annemin hastalığından yaklaşık 1 yıl geçmişti ve annem 10 saniye bile ayakta duramıyordu. Ahmet Hoca ilk geldiği gün annemi ayağa kaldırdı. Ayağına taktığı aparatlar ile ona önce destekle adım attırmaya çalıştı.biz inanamamıştık bize yürüyemez dedikleri annemmiydi bu. sonrasında aparatlar çıkarıldı, baston desteğiyle ayakta kalmasını ve sonrasındada adım atmasını sağladı. Bu süreçte annem ilk defa bir doktoru kabullenmişti. Ahmet Hocanın geleceği günü iple çeker olmuştu. Ahmet Hoca hastanın fizik tedavisindeki başarısının yanı sıra psikolojinide çok iyi tutuyor. Annem tek başına adım atabiliyor artık. yani yürüyebiliyor. Bunu önce Allah'a sonra Ahmet Hocaya borçluyuz. Ahmet Hoca bizim umutlarımızın tükendiği bir zamanda karşımıza çıktı.Kendisine çok teşekkür ederim. Bizim gibi birçok hastaya nasip olmasını dilerim.
     56 Beğeni    
Ufuk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87773
Babam beyin kanamasından dolayı sağ tarafı felçli bilinci yarı kapalı ve midesinden hortumla beslenecek şekilde doktorlar tarafından hiç konuşamayabilir denilerek yatalak bir şekilde hastaneden taburcu oldu babam eve geldiğinde konusamıyor yatakta bilinci kapalı birşekilde yatıyor bütün ihtiyaçlarını biz görüyorduk beslenmesi için midesindeki hortumdan mama veriyorduk ilaçlarını ezip su ile onuda hortumdan veriyorduk birgün nette fizik tedavi ile ilgili araştırma yaparken Ahmet bey ile ilgili yorumları okudum ve yorumlarda gayet umut vericiydi benimde ilk işim fizik tedavi.için işin ehli birini bulmaktı bende kendisini aradım ve çok kibar bir şekilde karşılayarak ilk seansa gelmek için randevu aldım Ahmet bey doktorların konuşamaz dediği babamı yaklaşık 20 seansın sonunda gerek fizik tedavi gerek beslenme konusunda o kadar yardımcı olduki hiç umudumuz yokken babamı ayaga kaldırdı midesindeki hortumdan kurtuldu konusmaya başladı ve şuan karşımda babam telefonu ile oynuyor yürüyor konuşuyor her ihtiyacını kendi görüyor Ahmet bey gerçekten hastaneden babam taburcu olduğunda bizim hiç umudumuz yokken hayatımıza umut ışığı oldu ona ne kadar teşekkür etsem azdır sakın sizede doktorlar umutsuzluğa düşürecek sözlerle hastaneden taburcu ettiğinde umudunuzu yitirmeyin ve bu işin bence en iyisi Ahmet bey ile.görüşün sadece fizik tedavi ile değil geldiğinde bize umut veren konuşmaları babamın konusmaya başlaması ve güç bulmasındaki en önemli nedenlerden biride nasıl beslenmesi ve neler yemesi gerektiği ile ilgili bilgiler vermesi ile her yönden bizi ve babamı bütün ailemizi tedavi etti diyebilirim Allah ondan razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır
     65 Beğeni    
Tolga HANAYOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81906
Kendisiyle tanışmamız 2008 yılında benim matematik bölümünü son sınıftan bırakmaya karar vereceğim zamanda fizyoterapistlerle telefon görüşmesi yaptığım sırada gerçekleşti.Fizyoterapistlik mesleğiyle alakalı sorduğum sorulara verdiği cevaplar ve kendisinin bu mesleği ne kadar sevdiğini öğrenmem benim de Fizyoterapist olmama karar kılmama vesile olmuştur.Şu anda Ahmet Bey'le aynı okuldan (İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2012) mezun bir fizyoterapistim...3 yıldır bu mesleği yapmaktayım ve kendisinin tavsiye ettiği(söylediği) her şeyi yaşayıp görmüş biri olarak böyle bi karar almam da bana yardımcı olan şahsına çok teşekkür ediyorum...
     54 Beğeni    
Sibel BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80476
Ahmet beyi internetten bulduk, o yüzden yapacaklarını görerek bir deneme yapmaya karar verdik annem için. Hastaneden çıkar çıkmaz rendevu aldık. Hastanede yattığı süre içinde ilgilenen prof ile Ahmet beyin söyledikleri pek birbirini tutmuyordu. İlk geldiği gün ne söyledi ise her şey günü gününe yerine geldi. Kısa zamanda Ahmet beyin de yardımı ve ödev ekzersizlerle annem ayağa kalktı. Kendisinin bize verdiği umutla ailece psikojimiz de yukarı doğru seyretti. Ailece yaşadığımız bu travmaya atlatmakta en büyük pay Sn.Ahmet Doganındır. Kendisine çok teşekkür ederiz.
     53 Beğeni    
Bülent SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80409
Merhabalar;Annem 2015 şubat ayında yuksek tansiyona bağlı beyin kanamasi gecirirek iki ameliyat oldu bunun sonucunda sag tarafinda felc olustu ,hastane sonrasi eve getirdigimizde yataktan kimildatamiyorduk yemekleri ve suyu bizler yedirmek zorundaydik .Internetten deneyimli fizyoterapist. arastirmasi yaptigimda herkesin tek bir isim uzerinde tavsiye verdigini gordum bu nedenle Ahmet Beye ulasarak randevu talep ettim .Ahmet Beyin evde seanslara baslamasindan sonra annem yaklasik 7-8 seans sonra ayakta durmaya basladi ve su anda yardimsiz yuruyebiliyor.Ilk zamanlar bu duruma gelebilecegini tahmin edemeyecigimiz durumda olan annemin ve bizim moralimizi surekli yuksek tutan ve isimde tecrübesiyle bize guven veren Ahmet Beye cok tesekkur ederiz.
     49 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65165
Merhabalar 24 temmuz 2013 tarihinde babam aort anevrizması gecirdi . 10 saat ameliatta kaldı 17 gün boyunca hic uyanmadı yogun bakımda karaciger yetmezligi böbrek yetmezligi tanıları konuldu 45 gün yogun bakımda kaldı . Yogun bakımdan cıktıktan sonra karaciger yetmezligi böbrek yetmezligini atlattı babam hastanenin en agır hastasıydı. Yogun bakımdan odaya cıktıgında vücüdunun hic bir yeri tutmuyordu kuyruk sokamında da yumruk büyüklügünde bası yarası vardı . Deliryum rahatsızlıgı olmustu . Geceleri hic uyumuyor suuru gidip geliyordu . İnternette arastırdım ahmet beye ulastım . Ahmet beyin evimize gelmesiyle güven verici konusmasıyla herseyle yoluna girmeye basladı . Babam onun gelicegi günleri sabırsızlıkla bekliyor o gün özellikle dus alıyor tras alıyordu arkadasıyla bulusacak gibi mutlu oluyordu . İlk asamalarda oturmayı ögrendi sonra ayagı kalktı denge de durmaya basladı evin icinde yürümeye basladı merdiven inip cıkmaya basladı . Babamın bütün hastalıkları gecti . Tansiyonu yüksek oldugu icin doktor beyin önerilerini uygulayarak düzenli bir tansiyona sahip oldu 3 ayda babamın en iyi arkadası en güvendigi kisiydi . Simdi babam dısarı cıkabiliyor her gün Ahmet beyi anıyor Ahmet bey size annem babam tüm ailem adına tesekkür ediyoruz . Allah tüm hastalara sifa versin .
     69 Beğeni    
Harun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61677
Merhabalar herkese , ben babam ve Ahmet bey ile ilgili sizlere bilgi vermek istiyorum. Babam 2012'nin Temmuz ayında yüksek tansiyona bağlı beyindeki sol koroner damarın tıkanması sonucunda kısmi (Sağ tarafı) felç oldu. Felç sonrası babamın konuşmasında bozukluk anlaşılamama durumu ve bilincinde dengesizlikler vardı. 40 günlük bir hastane bakım dönemi geçirdik. Sonrasında eve dönüdüğümüzde fizik tedavi için şehir dışı merkezler de dahil olmak üzere her yere başvurduk. İstanbulda sıra gelmesi mümkün değildi zaten. Nevşehir Kozaklıda bir yerde boşluk bulundu ve orada da 30 günlük bakım süreci oldu. Fakat babamın durumunda bizlerinde çabasıyla çok az bir gelişim olmuştu. Üstelik orada da fizik tedavi esnasında babamın felçli kolunu zorlayıp acı çektirerek tedavi uygulamaya çalışmışlardı. Biz de doğrusunun o şekilde olduğunu sanıp ne diyorlarsa uygulayıp yaptık. Babam eve döndüğünde morali sıfırlanmıştı. Ağlama ve aşırı duygusallık vardı. Kısacası 3 ay sonunda özel bir Fizik tedavi uzmanı tutmaya karar verdik ve internette araştırmaya başladım. Bu siteye denk geldim. Uzman bir terapist bulduk ve telefonla görüştük. Kendisi bizim bulunduğumuz bölgeye gelemeyeceğini fakat bir arkadaşını n orada görev yaptığını ve bizi ona yönlendireceğini söyledi. Ahmet bey ile tanışmamız bu şekilde oldu. Bu kısmı size emin olun abartısız anlatacağım. Ahmet bey eve geldiği ilk gün babamı yataktan kaldırıp oturma odamıza kadar yürüttü. Babamı değil yürütmek bulunduğu yerde ayağa bile kaldıramıyorduk. Şok olmuştuk. O gün babamın bile morali eskisine göre daha iyi oldu. Sonra ki günler tedavi devam ettikçe babam azar azar kendini toparladı.Sağ felçli ayağını adım attırmaya başladık. Sonrasında Ahmet beyin kararlı duruşu ile merdiven inme çıkma çalışmalarına başladık. Devamında ki gelişiminde babamı yürütürken bazen hiç tutmadığımız zamanlar bile oluyordu :) .Ama tedbirli olmak suretiyle tabi. Şu anda babamın konuşması netleşti. Ve çalışmalarımız sürekli devam edecek.Tüm bunlar 3 ay içerisinde oldu. Ahmet bey ile irtibatı asla koparmayacağız. Kendisi çok anlayışlı ve kibar bir beyefendi. Tüm sorularımızı itina ile cevaplandırdı. Babamın tansiyonu için bile çare oldu. Kendisine yaptıkları için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz ailecek. Kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir fizyoterapist... Allah hepinize sabır ve sağlık versin. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın. Elinizden ne geliyorsa yapın. Gerisi Allah'ın takdiridir. Hayırlı günler
     76 Beğeni    
Ceyda Duygu Ceylan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61024
Merhabalar annem 25 şubatta beyin kanaması geçirdi 23 gün nörolojide yattık hayati tehlikesi ön safhadaydı ailece mahfolduk...şükürler olsun hastane işleri stabil olunca taburcu olduk..annemin sağ kol ve bacak felç olmuştu konuşamıyordu yazamıyordu sayı rakam hepsi yok olmuştu şuuru açıktı bizi anlıyordu fakat iz onu anlamıyorduk...işimiz allah sabır zaman ve fizyoterapiste kalmıştı..devlet hastanelerinden sıra almak ne mümkün ilk 6 ay akut dönem bu hastalıkta çok önemliydi ve gerekli olan herşey yapılmalı hasta olabildiğince en maksimum seviyeye çıkartılmalıydı...eve yakın hastane buldum orda annemi fiziğe başlattım sonra bu site iyiki kurulmuş allah karşıma ahmet doğan beyi çıkarttı..hastaya verdiği güven samimiyet ve işini en iyi şekilde yapıyordu haftanın 3 günü geliyor sağolsun annemin sadece ön değil arka bacak kısmınada elektro veriyor şimdiye kadar kimsenin yapmadığı egzersizler yaptırıyor 4 ayaklı bastonla bile ahmet beyin sayesinde tanıştık annemi balkona çıkartır evde adım attırır oldum...fizyoterapist gerçekten çok önemli hastalık kronikleşirse işimiz zorlaşır allah kimseye böyle bir hastalık vermesin hastası olanlar dikkat etsin işini sadece mesai saati doldurmak amacı ile fizyoterapistlerin eline düşmeyin..ahmet doğan beyi şiddetle tavsiye ediyorum allah ondan razı olsun..bize geleceği günleri dört gözle bekliyorum umudumuz o bizim..
     54 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60154
Öncelikle bu sitede emegi geçen herkese çok teşekkur ederim,Sn.Ahmet Dogan ile tanışmamıza ve diğer referanslarını okuma şansı bularak babamın rahatsızlıgı ile aynı olan şifasını bulmuş pek çok insanın hikayesini okumama vesile oldugu için minnettarım.Babam yüksek tansiyona baglı olarak beynin sol tarafında hemipleji tanısıyla 30 gun yogun bakımda kaldı.Halk deyimiyle sağ tarafına felç gelmişti.30 gun yogun bakımdan sonra 10 gun serviste kaldık ve fizik tedavi bölümünde yer olmaması sebebiyle bizi taburcu ettiler.Ahmet Beyin hastalarının hikayelerini okuyunca fizik tedavi hastanelerinden sıra gelmesini bekleyerek zaman kaybetmemeye karar verdik.Çünkü bu hastalıkta zamanın ne kadar öenmli oldugunu ögrenmiştik.Ahmet Bey güleryüzlü candan yaklaşımıyla 70 yaşındaki sağ tarafı hiç hareket ettiremeyen babamı 5 seansta yürütür hale getirdi.Bizler 3 ay gibi bir sürede sonuç alabilmeyi umarken 5 seansta yürür oturur hale gelmesine inanamıyorduk.Babam Ahmet Beyin gelecegi günü sabırsızlıkla bekliyordu.5.seansın sonunda final yapalım dediğinde babam 1 kere daha gelmesi için Ahmet Beye ısrar ediyordu.Allah yüzbinkere razı olsun sizden Ahmet Bey...
     49 Beğeni    
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55928
Merhaba ahmet bey'e ulaşmamızı sağlayan tavsiye ediyorum com sitesine teşekkür ederim.Babam 2011 eylül ayında yüksek tansiyona bağlı iskemik atak geçirdi.13 gün nöroloji servisinde tedavi gördü hastalık bu sürede babamda hiçbir etki bırakmadı tabii kaçınılmaz olan felcin başımıza geleceğini maalesef biliyorduk ama çok erken geldi tedavi gördüğümüz hastanenin dışında başka hastanelerdende aynı cevapları almıştık. Damar tıkanıklığının oranı çok yüksekti ve müdahale felci daha çabuk tetikleyebilirdi babamın kilo vermesi gerekiyordu çünkü. 2012 şubat ayında yani 5 ay gibi kısa bir sürede babamın sol tarafına feç gelmişti önce acil müdahale , 6 gün ara bakım , 40 gün nöroloji servisinde tedavi süresi ve taburcu olduk.Hastanede olduğumuz süre içerisinde hastahanenin fizyoterapist uzmanı hergün hareketlerini yaptırdı bize yapmamız gerekenleri ama bu kadarla kalmamamızı anlattı.Devlet hastanelerine yazıldık ama sıranın gelmesi mümkün değil tabiki ,özel merkezlerde fiyat olarak çok yüksek ve hastane ortamı istemiyoruz diye evde tedavi olabilmek için araştırırken bu siteyi ve bizler gibi hasta yakınlarının yazdıklarını okudum o kadar samimiyetle yazılmıştı ki bütün yazılar acaba diye düşünmeden Ahmet beyin numarasını aldım bu zaman zarfında etrafımızada haber vermiştik bize yardımcı olmaları için ve bir yakınımız bize bir fizyoterapist uzmanının numarasını getirdi ve işinde çok iyi olduğundan bahsetti numara bizdeki numarayla aynı Ahmet bey'in numarası ortak bir tanığımızı tedavi etmiş aradım Ahmet bey'i babamı görmeye geldi tedaviye başladık ilk zamanlarımızda oturamıyorduk bile iki üç kişi ile oturabiliyorduk babamın bütün günü yatakta geçiyordu.Tedavimizin sonunda babam bastonla yürüyebiliyor ,rahatlıkla oturabiliyor hatta gündüz dizileri var onları takip ediyor, bizim desteğimizle merdiven inip çıkabiliyor daha da iyi olacağız inşallah.Ahmet bey'in samimiyeti,güleryüzü hastaya yaklaşımı sayesinde babamın psikolojisinde de farkedilecek seviyede düzeldi,bizim bitmek bilmeyen sorularımız cevaplar verdi Allah tüm felç hastalarına Ahmet bey gibi işini severek yapan uzmanlar nasip etsin.Ailenizle sağlıklı,huzurlu yıllarınız olsun Ahmet bey.Herşey için çok teşekkür ederiz.
     67 Beğeni    
Ümit TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53691
Annemin tedavisine ve tekrar yürümesine yaptığınız destekler için çok teşekkür ederim.Sağolun bizi doğru yönlendirdiğiniz için.en kısa sürede en uygun şekilde bu tedaviyi yapmak lazımdır demiştiniz en başta.sayenizde bizde çok pahalı merkezlere gidip aynı tedaviyi çok daha pahalıya maletmekten kurtulduk.evde tedavinin avantajlarından faydalandık.annem kendini hiç hasta hissetmedi sanki.hep mutluydu.heyecanla Ahmet beyin geleceği saatleri bekliyordu.o heyecan ve coşku annemde olumlu yönde etki yaptı.Bu hastaların gerçekten evde tedavisi hem verimli oluyor hemde hastanelere göre beşte bir ucuza çıkıyor.maalesef tv lerde reklamı yapılan merkezler aşırı pahalı.ve zannetmiyorum ev kadar hasta için rahat değildir.evde fizyoterapist hastaya çok daha fazla zaman ayırıyor.direkt sorumlu olduğu için çok daha dikkatli oluyor.keşke bu evde tedavilere sgk desteğide olsa dar gelirli vatandaşlar bu tedavilerden daha çok faydalanır.biz çok yer araştırdık ftr hastaneleri,ftr merkezleri ama sonunda evde tedaviye karar verdik.çok şükür annem şu an yürüyor.sadece kolunda ve elinde biraz zayıflık var.onunda hareketlerini ödev verdi anneme Ahmet bey annemde onları yapıyor.inşaallah oda düzelecek.tabi bu felç hastalarında en önemli şey yürümesi.Ahmet beye tekrar teşekkür eder tüm hastalara Allahtan şifa dilerim
     51 Beğeni    
Yeşim KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43811
Öncelikle bu siteyi kuran arkadaşlara çok teşekkür ederim.Bu sayede daha fazla uzmana daha ayrıntılı bir şekilde ulaşma imkanı yakalıyoruz.Ahmet Doğan Beyede bu site vasıtasıyla ulaştım.Annem sol tarafından felç geçirmişti.önce acil sonra nöroloji servisleri daha sonra fizik tedavi hastanesinde yattı.hastanede düşürdüler.günlerce incinme ve burkulma acıları çekti.2 ay sonra annem daha doğru dürüst oturamaz iken bize annemin bu kadar iyileşebileceğini söyleyip taburcu ettiler.Ben bir arayış içine girdim,bir çare bulmalıydım.İnternette araştırırken bu sayfayı buldum.Ahmet beyle ve diğer uzmanlarla ilgili yazılmış yazıları okudum.Ahmet beyin bu işin üstesinden geleceğine kanaat ettim ve kendisini aradım.Güven veren bir ses tonuyla konuşan bir insan vardı karşımda.Randevu aldık ve annemin tedavisine başladılar.tedavimiz baştan sona evde Ahmet beyin haftada 3 defa eve gelip en az bir saat tedavi yapması şeklinde devam etti.Annem 3 ayın sonunda bugün yürüyor.bastonuyla yürüyor ama yürüyor.çok mutluyuz annem tekrar yürüyor.mutfağa gidiyor suyunu içiyor.Yemeğini bizimle masada yiyor.Ahmet beyin tedavisi devam ediyor.umuyorumki annem dahada iyiye doğru gidecek.Tüm felç hastalalarına ve yakınlarına tavsiyem evde tedavi imkanı varsa evlerinde tedavi olmalarıdır.Ben hastaneyide gördüm evide gördüm.ordaki tedaviyle ve hastamızın moraliyle evdeki tedavinin ve hastanın moralinin belirgin farkı var.Evde hasta kendini daha iyi hissediyor.Ev yemeklerini güzel güzel yiyor.Gelen gidenle stres atıyor.Ahmet Doğan bey e çok çok teşekkür eder. başarılarının devamını dilerim.Hep varolun sağlıcakla kalın.
     73 Beğeni    
Burhan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2011
TavsiyeNo: 39026
Ahmet hocamla annemin ameliyat olduğu hastanede tanıştık.Annem beyin kanamasından ameliyat olmuş,bir hafta yoğun bakımda kalmıştı.Genel durumu iyileşince servis odasına çıkarttılar.Fizik tedavi başlanacak dediler ve Ahmet hocamla tedaviye başlandı.Annemin sağ tarafında bir felç vardı ne eli kıpırdıyordu ne ayağı.Biz ailecek ne olacak şimdi diye çok üzgündük.Ahmet bey hergün geliyor egzersizler yaptırıyordu.Bir hafta kadar sonra kalçasını ve dizini hafif oynatmaya başladı.Annemin hastanedeki yatma süresi boyunca Ahmet bey fizik tedaviye devam etti.Annem tam yürüyemeden bizi beyin cerrahiden taburcu ettiler.Bize söylenen bir fizik tedavi hastanesine annemizi yatırmamızdı.Başvurduk istanbuldaki bir fizik hastanesine yatırmak ne mümkün.Evde tedaviye karar verdik.Evdeki tedavimizdede bize Ahmet bey yardımcı oldu.3 ay oldu annem ameliyat olalı annem şu an yürüyor.Ellerini biraz biraz kıpırdatmaya başladı.Tedaviye devam ediyoruz.Umarımki elde tam iyileşecek.Annem tedavi günlerinde Ahmet beyi büyük bir umutla ve sevinçle bekliyor.Çünkü Ahmet bey adeta hastaya huzur ve sevinç aşılıyor.Hedef belirliyor,yaşama sevinci veriyor.Bence tedavide başarılı olmasında bu durum çok etkili.Kısaca Ahmet Doğan hocama anneme sağladığı ve sağlamaya devam ettiği tedavi için çok çok teşekkür ederim.Kendisinede sağlıklı mutlu bir meslek hayatı dilerim.
     55 Beğeni    
Gonca SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33349
Merhaba, Öncelikle bu (tavsiye ediyorum.com) web sayfayı oluşturan ve bu hizmeti sunan ve devamını sağlayan, ekibe teşekkür etmek istiyorum. Tanımadığınız ve verdiği hizmetin iyi veya kötü olup olmadığını bilmediğiniz kişiler hakkında, bu kişilerden veya verdiği hizmetten yararlanan başka kişilerin deneyimlerini okumak ve fikir edinmek, kendi yaşadığınız sorunlarla karşılaştırarak, doğru kişi olup olmadığını anlamanızı sağlamak acısından gerçekten çok faydalı bir web sayfası burası... " Siz kendinizi anlatmayın bırakın sizi başkaları anlatsın" sözünün doğruluğu bu sayfada kendini gösteriyor.. Şu an bu sayfadaysanız, bu sevdiğiniz bir insanın başına felç, gelmiş demektir. Bir zamanlar bende sizin gibi buradaki insanların satırlarını okuyordum. Hani hep televizyonda, gazetelerde ve çevrenizdeki kişilerin başına gelir hastalıklar kazalar belalar ve siz sanki efsunlu gibi size hiç bir şey olmayacağına inanırsınız ve öyle yaşarsınız. Biz de ailece böyle yaşayan kişilerden sadece biriydik. Ta ki 55 yaşındaki annem, 22 Kasım gecesi, koltukta uzanmış, televizyon izlerken felç geçirene kadar. O gece hastaneye gittiğimizde Nöroloji uzmanı hiç bir doktorun gece nöbete kalmadığını öğrendik. Yani hiçbir özel hastanede nöroloji doktorları gece kalmazmış. Uzmanlara göre "Hastalar ilk üç saat içinde verilen bir damar açıcı tedavi uygulanabilirse felç, damar tıkanıklığı durumu ortadan kaldırılabilir. Hastalar hayatlarını başkalarına bağlı olmadan sürdürebilir. Erken müdahale edersek hasta yatağa bağlı kalmadan yaşayabilir.'' dedikleri halde, Anneme o gece müdahale edilmedi. Sabah doktorun gelmesini bekledik, gelen doktor bayan sabah 9 iş başı saatinde geldi ve anneme damar acıcı ilaçları vermeye başladı. O sırada annem daha iyiydi ve azda olsa konuşabiliyordu. Bilinci yerindeydi. 5 gün sonra Bayramın birinci günü, annemde şiddetli bir baş ağrısı başladı. Hemşireye söyledim, doktoru telefonla aradılar ve ağrı kesici bir nSite Editörleri Tarafından Kapatıldı verilmesi söylenmiş ve verildi. Annem sabaha doğru artık bilincini kaybetmeye ve kan kusmaya başladı. Bayram tatiline giden, doktor arandı ve annemi ameliyata almak için izin verirsem, O sırada onun gibi yine tatilde olan Beyin cerrahını arayarak, hemen gelmesini sağlayacağını söyledi. Ben evet dediğim de bir saat içinde cerrah geldi ve annemi acil olarak ameliyata aldılar. Beyin kanaması başlayan annem ameliyattan başarı ile çıktı ama felç artık daha belirgindi. Sağ tarafını komple oynatamıyor ve hiç konuşamıyordu. Bir ay hastanede kaldık. O sırada 2 günde bir fizik tedavi doktoru geldi. Ve anneme 10 dakika hareketler yaptırdı. Biz artık Felç, Fizyoterapi doktoru ve fizik tedavi hareketleri ile orada resmi şekilde tanışmış olduk. Bir ay sonra bizi taburcu ettiler. Başarılı ameliyatı yapan Beyin Cerrahımız annemin sol kolunun oynatma ve yürümesinin imkânsız olduğunu söyledi. Annem sedye ile eve getirildi ve yatağa konuldu. Artık bize muhtaç bir annemiz, bir felcimiz ve önümüzde uzun ve belirsiz bir hayat belirdi. Çaresizli... [DEVAMI..]
     96 Beğeni    
Nedim ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2010
TavsiyeNo: 31467
Merhaba, Felç sonrasında fizik tedavinin önemini annemin geçirdiği inme sırasında öğrendik. Fizyoterapinin iyileşme sürecinde en az ameliyat kadar önemli olduğunu ve bu nedenle yapacağınız tercihlerde dikkatli olmanızı öneririm. Annemin rahatsızlığı sırasında edindiğimiz deneyimlerimizi öğrenmek isterseniz bana "nedim@Site Editörleri Tarafından Kapatıldı" adresinden erişebilirsiniz. Ahmet bey'in sağladığı tıbbi destek ve yardım sayesinde 75 yaşındaki annem şu anda kendi ayakları üzerinde durabiliyor ve yürüyebiliyor. Ahmet bey'in sıcaklığı, samimiyeti ve pozitif enerjisi ile oluşan; annemin tedavi sırasındaki iyileşme arzusu ve çabası en başından beri en üst seviyede ve gerçekten görmeye değer. Öyle ki; Annem sadece felç geçirmekle kalmayıp, felçliyken düşerek, kalça kemiğini de kırdı. Dört ay arayla önce felç ameliyatı ve arkasından kalça ameliyatı. Önce ölüm-yaşam arasında bir mücadele ve arkasından yeniden yürüyebilme mücadelesi. Bugün, felç sonrası yaşadığımız kalça ameliyatının 4. ayını bitirdik. Bugünkü durumumuz; kendisi ayağa kalkıp, doğrulabiliyor, tek başına evin içerisinde yürüyebiliyor, merdiven inip, çıkabiliyor, kolunu kıprdatamazken şu anda kolların havaya kaldırabiliyor ve 2-3 ay sonra eski haline döneceğini de inanıyor ki buda Ahmet beyin gözetiminde elde edilen bir yaşam motivasyonu. Tüm ailem adına Ahmet bey'e teşekkür ediyor ve herkese sağlıklı günler diliyorum.
     51 Beğeni    
Hakan Aktaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25002
Ahmet beye tavsiyediyorum sitesi aracılığıyla ulaştım.Babam beyin kanaması geçirmiş ve aynı zamanda banyoda düşmüştü.Hastaneye kaldırdık.Acil ve nörolojide takip edip eve taburcu ettiler.Bundan sonra iş fizik tedaviye gitmek dediler.Birkaç hastaneye başvurduk hepsi maalesef dolu.Sıraya koyuyorlar sıranın ne zaman geleceği meçhul.Bir arkadaşımın babasıda 3 yıl önce felç geçirmişti onu aradım.O bana eve fizyoterapist bulmamı kendilerininde Ankarada bu yöntemle babalarını tedavi ettirdiklerini söyledi.İnternette arama yaparken Ahmet beyin sayfasına rastladım ve hemen aradım.Sağolsun geldi ve tedaviye başladı.1 ay gibi kısa bir sürede babam hem yürüdü hem ellerini kullandı.Ahmet beyin dediğine göre babam çok ağır olmayan orta düzeyde bir felç geçirmiş.Bu bu nedenle hızlı cevap almışız ve çabuk toparlamışız.Ama bence bu duruma gelmemizde Ahmet beyin bizi ve babamı iyi motive etmesi ve güven vermesi yatmaktadır.Elinden gelenin en iyisini severek ve coşkuyla hastaya uygulamasıdır.Bu zor günümüzde bize sağladığı destek için çok teşekkür ederim Ahmet bey.Allah yolunuzu açık etsin.Nice hastalar şifa bulsun.Sağlıklı ve mutlu yarınlar sizlerin olsun.
     82 Beğeni    
Fatih Eker
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24448
Babamın geçirdiği sol felç sonrası nörolojiden bizi fizik tedavi hastanesine yönlendirdiler.Fiziktedavi hastanesinden sıra aldık sıra 2 ay sonra geldi.Hastaneye yattık bir ay sonra babam daha adım bile atamamışken bizi taburcu ettiler.Eve geldiğimizde neyapalım diye düşünürken annemin bir arkadaşının eşinide tedavi ederek iyileştirdiğini söylediği Ahmet Doğan beye ulaştık.Bir gün sonrada annemin arkadaşı eşiyle beraber bizi ziyarete geldiler.Ali amca çok güzel yürüyor ve her yere gidebiliyordu.O an içimden babamda keşke bu kadar iyileşebilse diye geçirdim.Çok şükür 2 ay geçti o günden bu güne babamda şu an Ali amca kadar güzel yürüyor,her yere gidebiliyor.Az bir sol kolu zayıf sadece o kadar.Bunun içinde çalışmalarına devam ediyoruz.Umarım kısa sürede o da düzene girecek.Tüm güzelliklerin oluşmasında bize büyük destek olan Ahmet Doğan beydir.Bence Ahmet Doğan beyi diğerlerinden ayıran en önemli nokta mesleğini ve hastalarını çok sevmesidir.Hastanın bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yapmasıdır.Vicdan sahibi olması ve aileyi tedaviye dahil ederek tedaviyi hızlandırmasıdır.Ahmet Doğan beye buradan çok teşekkür eder,hep böyle idealist ve sevgi dolu kalmasını temenni ederim.Sağlık çalışanlarının,doktorların,hemşirelerin,fizyoterapistlerin bence buna ihtiyaçları var hastaya sevgi ve saygı göstermek,idealist olmak.Ahmet Doğan beyi kaliteli tedavi isteyen tüm felç hastalarına tavsiye ederim.
     55 Beğeni    
Emine Öztürk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24264
Ahmet hocamı eski komşum ve arkadaşım Sultan hanımın felç geçiren annesini tedavi ettiği sırada tanıdım.Tam o günlerde benimde eşim felç geçirdi.Zaten daha öncede hafif bir inme yaşamıştı.Bu nedenle bu ikinci inmesi çok ağır geldi.yattığımız nöroloji servisinin doktorları ilk başta yaşamasından hiç ümitli değillerdi.Ama hamdolsun yaşadı,ancak doktorlar çok ağır bir atak geçirdiği için yürümesinin ve sağ elini kullanmasının pek mümkün olmayacağını söylediler.Ama yinede oturması kalkması ve günlük yaşamında kolaylık sağlanması için fizik tedavi görsün dediler.Taburcu olunca evde Ahmet hocamla tedaviye başladık.Şu an tam bir yıl oldu.Kolay olmadı ama eşim Ahmet hocamla çalışarak şu an ev içinde yürüyor.yemeğini masada yiyor.ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılıyor.Ama sağ elinde maalesef çok bir gelişme olmadı.Doktorlarımızın en başta söylediği gibi tablonun ağırlığı elde gelişmeye izin vermedi.Ama sağ ayağı süpriz yaptı ve eşim şuan yürüyor.Bu süprizde Ahmet hocamın yılmayan azmi ve sabırla emek vermesi etkilidir.Biz aile fertlerinide destekleyerek ve ikna ederek tedaviye katması çok fayda yaptı.Biz bazan yürüme ve daha iyiye gitme inancımızı kaybettiysekte Ahmet hocam inancını kaybetmedi bizimde inancımızı yerine koymaya çalıştı.Ahmet hocam bizim evin güvenilen bir parçası oldu bu dönemde,sağolsun.Eşimin yatalak olarak kalacağı söylenmişti.çok şükür eşim yatalak değil.Ahmet hocam tüm desteklerinize ne kadar teşekkür etsek azdır.Saygılarımı sunar hayatta başarı dilerim.sağlıcakla kalın
     56 Beğeni    
Cihan B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23690
Cerrahpaşaya çok uzakta oturmamıza rağmen annemin tedavisini sabırla ve özenle yaptığınız için çok teşekkür ederim hocam.Çok şükür annem şu an yürüyor ve kendi işini büyük ölçüde kendisi yapıyor.Annem felç geçirinceye kadar ben fizyoterapistlik mesleğini bilmiyordum.ne iş yaparlar ne ederler tanımıyordum.Bu hastalık bizi Ahmet beyle ve fizyoterapistlik mesleğiyle tanıştırdı.Bu meslek gerçekten çok fedakarlık isteyen,sabır ve azim isteyen,insan sevgisi gerektiren kutsal bir meslek.bu özellikleri hakkıyla yapmak her insanın yapabileceği iş değil.Bazan oluyorki hastanın ağrısı dayanılmaz oluyor.bazan oluyorki hasta tedaviyi reddediyor,öyle oluyorki hasta saçma sapan konuşuyor.tüm bu zorluklarda fizyoterapistinizin size hizmetini en iyi şekilde vermesi kolay olmuyor. Tüm bu zorlukları onlarca kilometre uzaklardan gelerek yenmesini bilen ve bize en iyi terapileri uygulayan fedakar insan Ahmet hocama sonsuz saygılarımla çok teşekkür ediyorum.Allah kimseye felç hastalığı vermesin,olanlarada iyi bir fizyoterapiste tedavi olarak sağlık versin.
     61 Beğeni    
Melahat Çimen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22402
Eşimin geçirdiği felç ve diyabet hastalığı için hastaneye yatırmıştık.Hastanede eşim hareketsizce yatıyordu.Ayakları kolları tutulmuş hareketleri yapmaya çalışınca çok acıyor ve bağırıyordu.Oradaki doktorumuz bir fizyoterapist görsün ve tedaviye alsın dedi.Ahmet bey geldi ve tedaviye başladı.Kısa sürede eşimin eklemleri açıldı ve ağrıları azaldı.Tekerlekli sandalyeyle koridorda gezmeye başladı.yatakta oturmaya başladı.Hastanede genel tedavilerimizin bittiğini söyledi doktorumuz ve bizi eve gönderdiler ama fizik tedaviye devam etmemiz gerektiğini söylediler.Ahmet beyden rica ettik sağolsun evimize gelerekte tedavilerimize devam etti.Şu an eşim bastonuyla ev içinde yürüyor.Merdiven inip çıkıyor.Bu seviyeye gelmesinde Ahmet beyin büyük katkısı var.Çok çok teşekkür ederim.Ahmet bey iyi bir fizyoterapist olduğu kadar iyi birde psikolog bence.Eşimin hastalığı dolayısıyla Hepimizin psikolojisi altüst olmuştu.Bu durumdan çıkmamızdada bizlere büyük destek oldu.Teşekkürler fizyoterapistim.Saygı ve başarı dileklerimle.Yolunuz açık olsun.
     61 Beğeni    
Burcu Irmak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21767
Babamın sağ tarafından felç geçirmesi tüm ailemize zor günler yaşattı.Uzunca bir zaman yoğun bakımda kaldı.Sonra bizi fizik tedaviye devam etmeniz gerekiyor diye eve gönderdiler.Ve biz fizik tedavi hastanesi ve fizik tedavi merkezi aramaya başladık.gittiğimiz heryerde çok uzun zaman sonraya randevu verdiler.Dr akrabalarımızdan yardım istedik ama sonuç yine fazla değişmedi.Nöroloji doktoru olan akrabamız bir fizyoterapist bulup evde tedaviye başlamamızı tavsiye etti ve tanıdığı fizyoterapist Ahmet bey i önerdi ve Ahmet bey le telefonla konuşup bize yönlendirdi.Ahmet bey geldi ve haftada 3 defa tedavi olunması gerektiğini söyledi ve biz karar verip tedavilere başladık.2 ay oldu babam çok şükür şu an yürüyor.kolu biraz kasıyor onun için tedavilere devam ediyoruz.4 ay sonraya babama tedavi günü verilmişti ftr hastanesinden düşünün ülkenin halini.orayı beklesek babam hala yatıyor olacaktı.Ahmet hocam gerçekten işini severek yapan ciddi ve titiz bir uzman.Kendisini tanımaktan son derece memnun kaldık.Teşekkür eder,tüm felç hastalarına şifa dilerim.
     57 Beğeni    
Özlem Balcı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2009
TavsiyeNo: 20890
Ciddi,işini severek yapan ve güven veren bir uzman isterseniz Ahmet Bey derim.Babamın beynindeki bir damarın tıkanması sonucu sağ el ve ayağında oluşan felç ve nefes sorunları yaşıyorduk.Hastaneden bizi fiziğe devam edilmesi gerektiğini söyleyerek taburcu ettiler.Biz ne yaparız nasıl ederiz derken annemin bir arkadaşı bize gelmişti.Ahmet bey onun komşusunun felç tedavisini yapmış ve çok memnun kalmışlar.Hatta o komşusu bir fizik hastanesinde 3 ay tedavi olmuş ama yürüyememiş sonra Ahmet beyin desteğiyle 2 ay gibi bir sürede yürümeyi ve merdiven inip çıkmayı başarmış.Bizde aradık kendisini ve evde babamın tedavisini yapmasını istedik.Sağolsun geldi gördü ve terapilere başladık.2 ay oldu çok şükür babam şu an yürüyor ve merdiven inip çıkıyor.elinde az bir zayıflık kaldı.şimdi el üzerine ağırlık veriyoruz.bizde hergün Ahmet beyin bize yapılmasını öğrettiği hareketleri yapıyoruz.Ahmet bey de haftada bir seans gelerek tedaviyi takip ediyor.inanıyorumki kısa zamanda eldede iyi bir gelişme sağlanacak.Ahmet beye çok teşekkür eder,sağlıklı nice yıllar dilerim.
     46 Beğeni    
Ebru Uzun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20553
Ahmet bey herşeyden önce gerçekçi ve doğrucu bir insan.Hastalıkla ilgili herşeyi bize anlayacağımız dille en güzel şekilde anlatarak bizi bilgilendiren bir uzman.Anlamadığımız latince kelimeler kullanarak bize bilmişlik taslamayan bir fizyoterapist.Hastalarını gerçekten sevdiğini ve severek mesleğini yaptığını görmek güven veriyor.Olmayacak hedefler koymuyor ve umudlarını kullanmıyor hastaların.Saygılı ve düzeyli yaklaşım,bir uzmana yakışır mütevazilik. Canım annemin geçirdiği sağ felç hastalığının tedavisindeki desteği için Ahmet beye çok teşekkür ederim.Bizleri hastalıkla ve hastalıklarla ilgili aydınlatarak korkularımızı azalttığı için ayrıca teşekkür ederim. Dürüst yaklaşımlı,ciddi tavırlı herkese tavsiye edebileceğim bir fizyoterapist.Felç ve inme sorunu olanlara özellikle tavsiye ederim.Sağlıklı günler dilerim
     47 Beğeni    
Deniz Akınkoç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2008
TavsiyeNo: 17917
Annem birbuçuk sene evvel yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve [Kurum İsmi Kapatıldı] Hastanesinden sağ tarafı felçli ve yatalak bir hasta olarak Ambulansla evine sevk edildi. Oradan bize hiçbir tavsiyede bulunulmadı ve bundan sonra ne yapmamız gerektiği hakkında bilgi verilmedi. İstanbul'da bir akrabamızın tavsiyesi ile Ahmet beye ulaştık. Yerinden kalkamayacak durumda olan annem şu anda Ahmet beyin büyük azmi ile ayağa kaltı bastonuyla yürüyebiliyor, kolu üzerindeki çalışmalarını azimle sürdürüyor. Ahmet bey hastalara sevecen yaklaşımı ilede çok takdir edilecek bir insan bence o mesleğini vazife olarak değil severek yapıyor.
     28 Beğeni    
Nebahat Engin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14243
Annemin felç tedavisine yaptığı büyük katkıdan dolayı,Ahmet Doğan bey e çok teşekkür ederim.Ciddi,mütevazi,güleryüzlü ve beyefendi tavrınızla tüm ailemizin güvenini kazanarak bizi mutlu ettiniz.İnşaallah tüm hastalarda sizin gibi uzmanlarla şifa bulur,tekrar hayata katılırlar. Ben buradan felç geçiren hastalarada önemli bir şey söylemek istiyorum.Hastanız veya hastalığınız hakkında felç konusunda uzman bir fizyoterapistin dışında kim ne söylerse ne olur itibar etmeyiniz.Benim annemede Fizyoterapist Ahmet bey harici kişilerin çok olumsuz sözleri oldu ve bizim ailece çok moralimiz bozuldu.Eğer o kişilere kulak assa idik şimdi annem yatalak olarak yatıyor olacaktı.Ama Ahmet bey in bizi felç konusunda gerçekçi aydınlatmaları,yaptığı tedavi ve eğitimler,olumsuz düşünceleri bir bir yoketti. Ahmet bey in aileyi tedaviye dahil etmesi,evde tedavi uygulaması,hastaya gereken zamanı ayırması çok olumlu etki yapmaktadır.Ev ortamında hasta kendini hasta hissetmiyor ve morali daha yüksek oluyor.Ev yemekleri,ailenin yanında olması ve gelen misafirlerde hastaya güç katıyor.Annemin felç tedavisi 4 ay sürdü,bu hastalıkta bu süre kısa denecek bir süre olmasına rağmen bir hastanın 4 ay hastanede yatmasını düşünemiyorum.Umarımki,önümüzdeki günlerde sosyal güvenlik kurumlarıda felç tedavisinin evde tedavisi için fizyoterapistlerle anlaşma yaparak hastalara ev tedavileri için destek sağlarlar.Bence bu destek sosyal devletin bir görevidir.Almanyadan bir akrabamız orada bu desteğin sağlandığını söyledi ve neden Türkiyede değil diyede sitem etti.inşaallah bizde o şartlarda sağlık hizmetine kavuşuruz. Ahmet bey e annemin ve tüm ailemizin selam ve teşekkürlerini sunarım.Tüm hastalara Allahtan şifa dilerim.
     33 Beğeni    
Tekin Korkmaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13580
Büyükbabamın yaşadığı,beyin kanaması sonucu oluşan sol felç ve arkasından yaşanan hastaneler dönemi.Önce acil,sonra nöroloji daha sonrada aylarca sıra bekleyerek yattığımız fizik tedavi hastanesi.3 ay sıra bekleyerek yattığımız fizik tedavi hastanesinde 3 ay büyükbabam yattı.Daha sadece ayakta biraz duruyor gibiyken geleceği son nokta bu gibi bir söz söylenerek taburcu edildi. Ama biz yılmadık ben bir şekilde büyükbabamın yürümesini tekrar kazanacağını biliyordum.Nasıl olacak nasıl olacak derken,internette gezinirken aklıma geldi.Bir bakayım net te bu felç tedavisi konusunda neler bulabilirim diye.Ve yaptıgım aramalarda Tavsiyeediyorum.com a ve oradanda Fizyoterapist Ahmet Doğan bey e ulaştım.Ve hemen aradım telefonla ve büyükbabamın durumunu anlattım.Bir görelim,değerlendirelim dedi ve 2 gün sonra görmek için geldi.Bize söylediği iyi bir fizyoterapi uygulamasıyla daha iyi konuma çıkabilirdi. Ben hep yürürmü,ne kadar zamanda yürür tarzı sorular soruyordum.Onun cevabı hep zaman veremem,çalışmalar sürdükçe sonuçları hep birlikte göreceğiz oluyordu.Bu tedavide zaman vermenin yanlış olacağını ve tedavinin çok fazla faktörden etkilendiğini belirtiyordu.Haftada 3 seanslık bir tedavinin yeterli olacağını,ailenin de kendisine yardımcı olmasıyla iyi sonuçlar alınabileceğini söyledi. Bizde yaklaşım tarzına ve duruşuna güvendiğimiz Ahmet bey e hastamızı teslim etmeye karar verdik.Haftada 3 seans olarak terapilere başladı.Bizede hasta ve hastalıkla ilgili herşeyi anlattı.Bizim yapmamız gereken egzersizleri ve ödevleri öğretti.Bu işin Fizyoterapist,hasta ve ailenin uyumlu çabasıyla başarılacağını bize kavrattı. 3 aylık bir süre sonunda bu gün büyükbabam tek bastonuyla yürüyor,merdiven inip çıkıyor ve sokakta gezebiliyor.Eline gelince 3 ay önceye göre omuz ve dirseğinde ve biraz el parmaklarında hareketler başladı ama daha tam kullanamıyor.O yöndede şu an çalışmalara devam ediyoruz. Sonuç olarak çok güzel bir gelişme kaydedildi.Ahmet bey felç konusunda gerçekten uzman bir fizyoterapist.Mesleğini severek yapan,ciddi ve dürüst bir insan.Buradan gerek Ahmet beye gerekse onu bize ulaştıran tavsiyeediyorum.com editörlerine çok çok teşekkür ederim.Tüm felç hastalarına acil şifalar dilerim.
     31 Beğeni    
A. B. Yüce
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2008
TavsiyeNo: 13171
Ahmet bey ile tanışmamız annemizi tekrar hayata döndürmesi vesilesiyle oldu. Hastaya ve yakınlarına yaptığı cesaret veren ve tetikleyen konuşması sayesinde tekrar hayata döndük. Yüksek tansiyon sebebiyle felç geçiren sevgili annemizi uyguladığı mükemmel rehabilitasyonları ve tavsiyeleri sayesinde tekrar ayağa kaldırarak bize en büyük mutluluğu bağışladı. Mükemmel beyefendiliği ve sonsuz saygısını ise burada anlatmak kifayetsiz kalır. Az önce annemizle karşılıklı kahvelerini içtiler bilmem bize sağladığı faydayı bu cümle az da olsa anlatır m?. Teşekkürler ahmet bey.
     21 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12255
Fizyoterapist Ahmet doğan Bey'i tavsiye üzerine tanıdık. Annemin geçirdiği iki büyük ameliyat sonrası tüm fizik tedavisini kendisi sağladı. Tek bir parmağını bile kıpırdatamıyacak halde olan annem şimdi yürümeye başladı yakında inşallah merdiven bile inip çıkacak. Profesyonel tedavinin yanı sıra müthiş bir motivasyon ile annemi ayağa kaldıran Ahmet Beyi ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Hastane ortamına girmeden evde yakınlarının yanında tedavi olmak imkanını sağlamasıda tedaviyi çok destekledi. Mesleği ile ilgili yenilikleri yakından takip ediyor olması ve hastası ile kurduğu pozitif iletişim sayesinde başarılı sonuçlar almış olduk. Kendisine binlerce kere teşekkürler.
     21 Beğeni    
Erhan Alkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7584
Kendisine çok teşekkür ediyorum.Annemin felç tedavisini başarıyla yapıp tekrar yürümesini ve ellerini kullanmasını sağladığı için.Ahmet Bey e ulaşmamıza sebeb olan iş arkadaşım Hakan Bey e de teşekkürü borç bilirim.Fizik tedavi deyip geçmemek gerektiğini son 5 ayımda iyice öğrendim.Bu tedavinin felç geçirmiş hastalar için ne kadar önemli olduğunu iyice kavradım.Bu işin şarlatanları ve sahtekarlarının halka büyük zararlar verdiğini üzülerek gördüm.Fizyoterapist Ahmet Doğan a ulaşıncaya kadar,maalesef bizde fizyoterapist olduğunu söyleyen yalancı fizikçilerle tanışma talihsizliğini yaşadık.Masörlerin,beden eğitimi öğretmenlerinin ve sağlık memurlarının fizyoterapist olmadığını ve bu kişilere hasta teslim edilmeyeceğini kavradık.Bir hasta yakını olarak masörlere,beden eğitimi hocalarına ve sağlık memurlarına çağrım odur ki,lütfen herkes mesleğini yapsın ve helal kazanç getirsin evine.Bu iş bu kadar basit olsaydı Üniversiteler 4 yıl eğitim verilen fizik tedavi ve rehabilitasyon okulu açmazlardı.Hasta ve hasta yakınlarıda bu konuya dikkat etmeli,hastalarının iyileşmesini istiyorlarsa her işi ehline teslim etmelidirler.Gerekirse diploma sormaktan çekinmemelidirler.Tekrar Ahmet Doğan Bey e ve onu yetştiren değerli hocalarına saygılarımı sunarım.
     20 Beğeni    
Derya Küçük
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2007
TavsiyeNo: 5274
Ben 2003 de 23 yaşındayken geçirdiğim trafik kazası sonucu L1omuriliğim kırılmıştı.Aynı kazada eşimi de kaybettiğim için psikolojik olarakta çok kötüydüm ve beni hiç bir doktor kabul etmezken Ahmet Doğan ile tanıştım o kabul etti beni.Ve ben hiç hareket edemez durumdayken Ahmet Beyin uğraşları sayesinde ilk önce hareket etmeye daha sonra adım atmaya başladım.Ve şu an tek bastonla yürüyebiliyorum evin içinde bağımsız yürüyebiliyorum.Ahmet Doğan çok iyi bir fizyoterapist olmasının yanında insani değerleri çok yüce bir insan.Şu an yürüyorsam ve hayata döndüysem Ahmet Doğan sayesindedir tekrar sevgi ve saygılar...
     20 Beğeni    
Ayşe Can
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2007
TavsiyeNo: 5109
Fizyoterapist Ahmet Doğan kendisini iyi yetiştirmiş bir uzmandır.Benim babam beynindeki bir damarın tıkanması sonucu felç geçirdi.Uzunca bir dönem nöroloji servisinde yattı daha sonrada fizik tedavi hastanesinde 3 ay fizik tedavi gördü.Ancak bize babamın artık yürüyemeyeceği söylenerek taburculuğumuz yapıldı.Biz üzgün üzgün babamızı eve getirdik ve tekerlekli sandalyesiyle başbaşa bıraktık.Bakırköydeki eczacımız bir tanıdığı kişinin bir fizyoterapisti olduğunu,bu kişinin bu fizyoterapistten çok övgüyle bahsettiğini anneme söylemiş.Annemde bize bahsetti.Eczacı arkadaştan numarasını aldık ve aradık.Babamı geldi gördü,uzunca bir değerlendirdi.Ve iyi bir tedaviyle daha iyi bir duruma geleceğini söyledi.Haftada 2 seans olarak evde tedavisine başladık.Annemede günlük yapması gereken egzersizleri öğretti.ilk bir ayın sonunda babamda belirgin bir ilerleme oldu.ikinci aydan sonra bastonla ve bir kişinin yardımıyla ayakta durmaya ve küçük adımlar atmaya başladı.Şu an babam annemin sadece elinden tutmasıyla ev içinde yürüyebiliyor.wc ye gidebiliyor.Tedaviye başlayalı 3 ay oldu.Umudum odurki dahada ileriye gideceğiz.Bu tarz felç hastalarının tedavisi uzun sürmekte ve özel ilgi gerektirmektedir.Bu nedenle diğer hastalarada tavsiyem iyi bir fizyoterapist bulup hastalarını evde tedaviye aldırmalarıdır.Bu yöntemle hem hasta hastane ortamına girmiyor ve hasta psikolojısinden kurtuluyor hemde evin temiz ortamında mikroptan korunuyor.Güzel ev yemekleri ve aile ortamı da çok olumlu etki yapıyor.En önemliside ev tedavisinde fizyoterapist hastasına uzunca bir zaman ayırıp ne gerekiyorsa yapabiliyor.Bazan 1 saatten fazla bile tedavi yapılabiliyor.Ben buradan Ahmet Doğan bey e çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.
     26 Beğeni    

Ahmet DOĞAN'ın Öykü ve Şiirleri Ahmet DOĞAN'ın Öykü ve Şiirleri

Ahmet DOĞAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap Okuma,İnternette araştırma yapma

Sevdigi Muzikler : Türk Halk müziği,Türk sanat müziği,pop,


Ahmet DOĞAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE FİZYOTERAPİSTLER DERNEĞİ

Ahmet DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Ahmet DOĞAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tolga HANAYOĞLU
Uzm.Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Tolga beni aradığında Matematik son sınıf öğrencisiydi.Meslek değiştirmek istiyordu.Bana Fizyoterapi Mesleğinin geleceğini soran idealist bir genç kar...
Mehmet Salih BİLAL
Prof.Dr.Mehmet Salih BİLAL
İstanbul
Doktor
Kalp ve Damar Cerrahisi
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 502 52 86
(Cep telefonu)
Telefon 2 :
0(212) 414 30 00 - 65821  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Elbistan-K.Maraş
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü
Mezuniyet Yılı
1999
(25 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel instagram hesabı

Fzt.Ahmet DOĞAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ahmet DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
felç inme, bahçeşehir fizyoterapist, fizyoterapist ataşehir, eve fizyoterapist, hemipleji fizyoterapist, inme fizyoterapisi, eve gelen fizyoterapist, fizyoterapist bahçeşehir, fizyoterapist ataköy, bakırköy fizyoterapist, kadıköy fizyoterapist, çatalca fizyoterapist, esenkent fizyoterapist, başakşehir fizyoterapist, beylikdüzü fizyoterapist, felç uzmanı istanbul, fizyoterapist büyükçekmec, arnavutköy fizyoterapist, istanbul fizyoterapist, felç fizyoterapi uzmanı, uzman fizyoterapist, ataşehir fizyoterapist, yeşilköy fizyoterapist, maltepe fizyoterapist, büyükçekmecefizyoterapist, fizyoterapist avcılar, halkalı fizyoterapist, ıspartakule fizyoterapist, fizyoterapist felç uzmanı, kumburgaz fizyoterapist, fizyoterapi uzmanı, evde fizyoterapi, çekmeköy fizyoterapist, silivri fizyoterapist, sultangazi fizyoterapist, gop fizyoterapist, fizyoterapist sarıyer, fizyoterapist eve gelen, dragos fizyoterapist

05:12
Top