2007'den Bugüne 92,481 Tavsiye, 28,237 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Şeref BAYSAL
Özel Eğitim Uzmanı - İstanbul

Şeref BAYSAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şeref BAYSAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Şeref BAYSAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeref BAYSAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Şeref BAYSAL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Tercih Özel Eğitim
Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:460 Maltepe/İstanbul
Şeref BAYSAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1979 (45 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Niğde Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şeref BAYSAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özlem İlker
25.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121842
Öğretim görevlisiyim ve özel eğitim alanında doktora yapmaktayım. Şeref öğretmenle, doktora tezimi yaparken başka bir özel eğitim uzmanının aracılığıyla tanıştım. Oldukça güler yüzlü, sevecen ve güven veren birisi. Kurumdaki çalışanlar ve öğretmenler ile ilişkisi ise bence olması gerektiğinden çok daha iyi ve olumlu. Kendisiyle ilk tanıştığımız andan itibaren özel eğitim alanıyla ilgili paylaşımlarımız oldu ve kendisinin alanında ne kadar üretken ve başarılı bir şekilde çalıştığına şahit oldum. Yurt içi ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip eden, özel eğitim alanında hem kendine hem meslektaşlarına hem de alana katkı sağlamak için çabalayan bir öğretmen. Kesinlikle kendisiyle çalışılmasını öneririm.
     1 Beğeni    
Ali Çelik
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121690
Uzun yıllardır beraber çalıştığım güler yüzlü, çalışkan, sabırlı en önemlisi alanında kendini geliştirmiş ve yeni gelişmeleri de takip eden bir mesai arkadaşımdır Şeref Baysal hocam. Bu özellikleriyle birlikte bir yönetici olarak da çevresine yardım etme çabası içerisinde çalışmalarını sürdüren bir eğitimcidir. Özellikle Özel Öğrenme Güçlüğü(Disleksi,diskalkuli,disgrafi) alannda tanılanmış bireylerle yaptığı çalışmalarla herkese tavsiye edebileğim bir uzmandır. Herkesin tanıması, tanışması gereken bir insan olarak düşünüyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Ayşe GÖKKAYA Fotoğraf
Ayşe GÖKKAYA
Özel Eğitim Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119116
Şeref beyle bizim tanışmamız Sayın Gökhan hocamızın tavsiyesiyle ile tanıştık. Çok güler yüzlü ve güven verici tavırlarıyla çalışma kararı aldım. Şeref beyle mesai arkadaşı olduğu ve müdürüm olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Eğitimci olarakta çok donanımlı mesleğinde deneyimli iyi bir öğretmendir. Iyi bir yol göstericidir. Kurum olarakta çok donanımlı meslektaşlarımızın olmasıda bizim için iyi bir avantaj. Hem iyi bir arkadaş hemde iyi bir yönetici olduğu için ben keyifle çalışıyoruz. Ayşe GÖKKAYA
     Beğenin    
Alper Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100092
Şeref hocamızla 2011 senesinde, oğlumuzun ilk öğretim yıllarında tanıştık. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı olan oğlumuza gerek dikkat çalışmaları gerekse ilerki yıllarda derslerine ek olarak verdiği katkılarla hem akademik hem de sosyal anlamda çok yol aldırdı. Güleryüzü, pozitif enerjisi, bilgisi ve yaklaşımıyla en içimiz karardığı anlarda dahi bizi rahatlatan 6 sene boyunca her zaman hem oğlumuza hem de bize destek olan sayın hocamızı gönül rahatlığı ile tavsıye ederiz.
     3 Beğeni    
Selda YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98415
3 yasinda otimz tanisi konulan oglum suan 16 yasinda.7 senedir seref hocamizla calismalarimiza devam ediyoruz.Bu zaman zarfinda Seref hocayla egitime basladiktan sonra oglum bircok konuda gelismeler kaydetti gerek akademik gerek kisisel beceri kazanmasinda Seref hocanin cok buyuk katkilari oldu.Cocuklarimiza sefkatli,sevecen ve insancil davranmasi cozume odakli egitim anlayisi ayrica sabirla cocuklarimizi egitme arzusu cocuklarimizdan fazla biz velilerimizi mutlu etmektedir.Her sey icin tesekkurler Seref hoca
     4 Beğeni    
P.Y2009
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98285
Şeref beyle derslere başladığımız ilk gün akademik alanda eksilerdeydik. Şuan oğlum sayesinde eğitimde baya ilerledi.Oglumla olan duygusal bağı ona derslerinde başarıya ulaşmasında yardımları takdir edilmesi. Matematik, Türkçe derslerinde baya yol aldık. Velileri bilgilendirmesi,velilerle koordinasyon halinde olması öğrencilerinin başarıya ulaşmasında yardımları uzmanlığını desteklemektedir.Ders saatindeki titizligi ogrencisine tutumu ve yaklasimi cok guzel.Kendisini tebrik ediyorum 🙏 işini severek ve hakkıyla yapan nadir eğitmenlerden biri olduğunu biliyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ayten YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98092
Otizm tanısı konmuş bir oğlum var. Eğitim aldığımız kurumda velilerin yoğun tavsiyesi ile Şeref Beyden ders almaya başladık. Şeref beyi ilk tanıdığım zamanlarda çocuğumun okul başarısı çok düşüktü. Şu anda çocuğum 5. Sınıfta teşekkür belgesi aldı. Matematiği ve okuma yazmayı hiç sevmeyen oğlum şu anda elinden defter ve kitaplarını düşürmüyor. Olumsuz davranışlarında azalmalar oldu. Sadece ders içi değil ders dışında da ilgili bir eğitimci. Sene içerisinde 3 kere okulumuza gelerek rehber öğretmenlere ve özellikle çocuğumu kabullenmekte zorlanan branş öğretmenleriyle konuştu. Çocuğunun okulda kabul görmesinde çok büyük emeği var.
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tercih Özel Eğitim
Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:460 Maltepe/İstanbul
Şeref BAYSAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 220 14 85
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(45 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Niğde Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Şeref BAYSAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Şeref BAYSAL Mesleki Videolar Videoları
-

01:48
Top