2007'den Bugüne 81,681 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,151 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şeref BAYSAL
Özel Eğitim Uzmanı - İstanbul

Şeref BAYSAL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Özel Eğitim Uzmanı
İsim

Şeref BAYSAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Özel Eğitim Uzmanı

[Diğer Özel Eğitim Uzmanları..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Şeref BAYSAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Şeref BAYSAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şeref BAYSAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Şeref BAYSAL Tavsiye Yazıları Şeref BAYSAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Alper Ö (Danışan)
 IP: 78.182.183.YCC

05-11-2017
 TavsiyeNo: 100092
Şeref hocamızla 2011 senesinde, oğlumuzun ilk öğretim yıllarında tanıştık. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı olan oğlumuza gerek dikkat çalışmaları gerekse ilerki yıllarda derslerine ek olarak verdiği katkılarla hem akademik hem de sosyal anlamda çok yol aldırdı. Güleryüzü, pozitif enerjisi, bilgisi ve yaklaşımıyla en içimiz karardığı anlarda dahi bizi rahatlatan 6 sene boyunca her zaman hem oğlumuza hem de bize destek olan sayın hocamızı gönül rahatlığı ile tavsıye ederiz.
     1 Beğeni    

 Selda YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.191.107.WJ

11-08-2017
 TavsiyeNo: 98415
3 yasinda otimz tanisi konulan oglum suan 16 yasinda.7 senedir seref hocamizla calismalarimiza devam ediyoruz.Bu zaman zarfinda Seref hocayla egitime basladiktan sonra oglum bircok konuda gelismeler kaydetti gerek akademik gerek kisisel beceri kazanmasinda Seref hocanin cok buyuk katkilari oldu.Cocuklarimiza sefkatli,sevecen ve insancil davranmasi cozume odakli egitim anlayisi ayrica sabirla cocuklarimizi egitme arzusu cocuklarimizdan fazla biz velilerimizi mutlu etmektedir.Her sey icin tesekkurler Seref hoca
     3 Beğeni    

 P.y2009 (Danışan)
 IP: 176.54.90.YZZ

04-08-2017
 TavsiyeNo: 98285
Şeref beyle derslere başladığımız ilk gün akademik alanda eksilerdeydik. Şuan oğlum sayesinde eğitimde baya ilerledi.Oglumla olan duygusal bağı ona derslerinde başarıya ulaşmasında yardımları takdir edilmesi. Matematik, Türkçe derslerinde baya yol aldık. Velileri bilgilendirmesi,velilerle koordinasyon halinde olması öğrencilerinin başarıya ulaşmasında yardımları uzmanlığını desteklemektedir.Ders saatindeki titizligi ogrencisine tutumu ve yaklasimi cok guzel.Kendisini tebrik ediyorum 🙏 işini severek ve hakkıyla yapan nadir eğitmenlerden biri olduğunu biliyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Ayten YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.67.Y

26-07-2017
 TavsiyeNo: 98092
Otizm tanısı konmuş bir oğlum var. Eğitim aldığımız kurumda velilerin yoğun tavsiyesi ile Şeref Beyden ders almaya başladık. Şeref beyi ilk tanıdığım zamanlarda çocuğumun okul başarısı çok düşüktü. Şu anda çocuğum 5. Sınıfta teşekkür belgesi aldı. Matematiği ve okuma yazmayı hiç sevmeyen oğlum şu anda elinden defter ve kitaplarını düşürmüyor. Olumsuz davranışlarında azalmalar oldu. Sadece ders içi değil ders dışında da ilgili bir eğitimci. Sene içerisinde 3 kere okulumuza gelerek rehber öğretmenlere ve özellikle çocuğumu kabullenmekte zorlanan branş öğretmenleriyle konuştu. Çocuğunun okulda kabul görmesinde çok büyük emeği var.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tercih Özel Eğitim
Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:460 Maltepe/İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 220 14 85
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(40 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Niğde Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 whatsapp hesabı
Sosyal Medya
 facebook hesabı


Şeref BAYSAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Şeref BAYSAL Mesleki Videolar Videoları
-04:55
Top