2007'den Bugüne 90,697 Tavsiye, 27,885 Uzman ve 19,779 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hakan UZUN
Çocuk Gelişimcisi - İçel (Mersin)
Özel Eğitim Öğretmeni - Okul Öncesi Öğretmeni - Sınıf Öğretmeni - Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Hakan UZUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi43 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

43

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hakan UZUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hakan UZUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hakan UZUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
DAVETLİSİNİZ: https://www.instagram.com/egitimbilimtoplumcocuk/ https://www.facebook.com/EgitimBilimToplumCocuk/
 
Hakan UZUN'un İletişim Bilgileri
Hakan UZUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabıKişisel pinterest hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Lisans (2012) ve Mersin Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans (2016) - Mersin Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetmenliği ve Kariyer Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2016) - İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi (2022)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hakan UZUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Otizm Spektrum Bozukluğu
-Atipik Otizm
-Dil ve Konuşma
-Öğrenme Güçlüğü (Disleksi-Disgrafi-Diskalkuli-Dispraksi)
-Okuma Yazma Güçlüğü, Geriliği
-Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite (DEHB)
-Problem Davranışlar
-Davranış Değiştirme
-Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
-Kaynaştırma
-Down Sendromu
-Gelişim Geriliği
-Sosyal Beceri Eğitimi
-Aile Eğitimi

-İlköğretim 1,2,3,4. sınıf eğitim, gözlem, takip ve değerlendirme
-Okul Öncesi Eğitim; anaokulu-kreş gözlem, takip ve değerlendirme
-Erken eğitim, gözlem ve takip
-Okuma Yazma Eğitimi
-Ödev takibi ve desteği
-Oyun

-Aile ve veli bilgilendirme
-Aile Eğitimi

Eğitim Öğretimde Yararlandığı Yöntem, Uygulamalar


-DIRfloortime
-Oyun
-NöroPLAY
-Beyin Temelli Yaklaşım
-Bütüncül Değerlendirme...[Devamı...]

Hakan UZUN Özgeçmis CV Hakan UZUN'un Özgeçmişi
Hazırlanıyor...


-Özel Eğitim Öğretmeni
-Okul Öncesi Eğitimi Bilim Dalı Tezli Yüseks Lisans (dvm)
-Sınıf Öğretmeni
-Okul Öncesi Öğretmeni
-Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Lisans (dvm)
-İnsan Kaynakları Uzmanı ve Kariyer Danışmanı

-201 DIRfloortime Terapisti
-NöroPLAY Terapisti
-Todi Cognit Uygulayıcısı
-Nörofizyolojik Eğitim Temelli Uygulamalar (Beyin Temelli)
-Oyun
-Eteçom, Gobdö tv, İVO-ODS UygulayıcısıEğitim Bilim Toplum Çocuk - EBTÇ:
http://www.egitimbilimtoplumcocuk.com/

Eğitim Bilim Toplum Çocuk (EBTÇ) (instagram sayfası):
@egitimbilimtoplumcocuk

Pinterest:
https://tr.pinterest.com/hakanuzun33/

Eğitim Bilim Toplum Çocuk - EBTÇ (blog sayfası):
http://egitimbilimtoplumcocuk.blogspot.com.tr/

Eğitim Bilim Toplum Çocuk (EBTÇ) (facebook sayfası):...[Devamı...]

Hakan UZUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ali TeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ7.Mart.2023
TavsiyeNo: 125234
Merhabalar, Hakan hocamızla tavsiye üzerine tanıştık.Kendisiyle ilk görüşmemizden sonra özel eğitim sürecimiz başladı.Hocamızla tanıştığımızda oğlum 3 yasındaydı yaşıtlarına gore gecikmiş dil konusma vardı.Derslere başladığımızda anne baba dışında hiçbir kelimemiz yoktu.Derslere başladıktan kısa bir süre sonra kelime sayımızda artışlar,kendisini ifade edemediği için hırçınlığında azalmalar,yaşıtlarıyla olan iletişimimizde artmalar oldu ve altı ay gibi bir sürede iki kelimeli üç kelimeli cümleler kurmaya başladık.Derslerimiz sonrası bilgilendirmesi tavsiyeleriyle büyük bir yol katettik.Hocamız güleryüzlü,anlayıslı,herzaman ulasabildiğimiz, mesleğinin hakkını veren birisidir.Oğlum severek gidiyor derslere hocamız en büyük şansımız kendisine teşekkür ederiz iyi ki tanıştık🙏
     1 Beğeni    
Yiğit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Mart.2023
TavsiyeNo: 125230
Hakan Öğretmenimizle 1 yıldır birlikteyiz Oğlum su an tam 6.5 yaşında’artık konuşan her istediğini söyleyen uyumlu 3 hatta 4 kelimeli cümle kuran ezbere konuşmayan bi çocuk Daha öncede özel eğitim alanında deneyimimiz oldu ama böyle bi ilgiyle ve ilerlemeyle karsılasmadık ,KEske daha önce tanıssaydık,eğer Mersin’de iseniz Hakan Ögretmen ile çalışmak bi ayrıcalık gerçekten çok bilgili tutarlı hep siZi sakinleştiren bi yapısı var ayrıca Yigido sevgisi çok başka bize 1 yılda nasıl sihir gibi dokunduysa size de dokunması dileğiyle…
     2 Beğeni    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ3.Mart.2023
TavsiyeNo: 125219
İyi günler kızımın Epilepsi tanısı ve erken doğumdan kaynaklı gelişim süreci ile ilgili destek almak için arastirirken burayı okuyorsanız sizin gibi bizde internetten genel itibariyle çok fazla memnuniyet ile ilgili yorumlardan dolayı Hakan hoca ile tanıştık. Hiç bir şekilde daha önceden tanıdığımız ya da çevremizin tanıdığı biri değil. Kizımın gelişiminde yanımızda yer aldı. Katkılarından dolayı burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Öncelikle iletişimdeki nezaketi serin kanliligi ve alanda tecrübesi ve likayati ile süreç içinde kendini belli ediyor. Hakan hocadan destek almanız kıymetli bir sürecin içinde olmanız demektir. Sağlıcakla kalınız.
     2 Beğeni    
Uygar TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ3.Mart.2023
TavsiyeNo: 125217
2.5 yaşında kızıma otizm teşhisi konulduktan sonra Hakan hocamdan bire bir özel eğitim almaya başladik . Gerek kızımla birebir ilişkisi gerek biz ailesine yaklaşımı mükemmel ötesi Pedogog muzun bize seansta söylediklerinin aynısını pedegog a gitmeden bize söylecek kadar konusunda uzman ve bilgili biz ailelere karşı guleryuzlu ve her çocuğa kendi cocuguymus gibi davranan güzel kalpli bir kardesimiz tespitleri ve eğitim strateji ve kizima yaklasimi ile gözümde buyuttugum otizm i yendik. Gönül rahatlığıyla Hakan hocamı bu illet hastalığa yakalanmış bütün evlatlarımızın çocuklarımızın ailesine tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Tuba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124605
Hakan Bey ile psikiyatri uzmanımız Prof. Dr. FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı tavsiyesi ile tanıştık. Çocuğumuz 2 yaşında sınırlı şekilde kelimeler söyleyip ve göz temasımız fazla yoktu ekran maruziyetinden dolayı. Fevziye Hanım bireysel destek alması gerektiğini ve alanında iyi olduğunu söyleyerek Hakan Bey'i tavsiye etti. Kendisine telefonla ulaştıktan 2-3 sonra yüz yüze görüşme ayarladı bize. Görüşmeye gittiğimizde çeşitli sorular yönlendirdi hamilelikten başlayıp taki çocuğun doğumuna kadar :) onları cevapladık ve hepsini tek tek not etti üşenmeden:) yani size şaka gelebilir ama 3 sayfa şekilde not aldı sanırsam:) sonra çocuğumuzun tepkilerine davranışlarına, hareketlerine baktı onu da gözlemleyerek çeşitli şeyler yazdı ve tuttuğu notları tek tek açıkladı. İtiraf etmemiz gerekiyor ki bu kadar bilgili, ilgili bir öğretmen ile ilk defa karşılaşıyoruz. Yanındayken kendimizi okadar rahat hissettik ki kafamda olan soruların bütün cevaplarını daha biz sormadan cevapladı. Gerçekten doğru kişiye geldiğimize emin olduk. Eğitime başladık ve ciddi anlamda ilerlemelerimiz oldu. Kreşe giderken ağlayan çocuk hakan beyin yanına gittiğinde hemen kucağına atlayıp bizlere bay bay yapıyordu. onu oyle görünce okadar mutlu oluyorduk ki.. Evet doğru kişinin yanındaydık. 1,5 aylık kısa bir eğitimin ardından Fevziye Hocanın yanına gittiğimizde ise resmen şaşırdı bu şekilde nasıl hızlı bir şekilde değişti diye. Göz temasımız var, komut alma var, ilişki kurma var vs. Hakan Hoca resmen sihirli bir değnek gibi dokundu hayatımıza. Eğer çocuğunuzda bir sorun olduğunu düşüyorsanız hiç tereddüt etmeden Hakan Hocayı bulun:) Çocuğumuza hem de bizlere çok katkısı olduğu için gerçekten kendisine teşekkür ederiz.
     6 Beğeni    
Dilan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121458
Kendisi son derece güler yüzlü,bilgili ve ilgili bir egitimcidir. Oğlumun eğitimine büyük katkısı oldu. Sayesinde çocuğumda baya ilerleme kaydettik. Eğitime gidemedigimiz zamanlarda bile telefon aracılığıyla kendisine fotoğraf ,video attım. Sağ olsun bunların hepsini yanıtladı ve bize tavsiyeler verdi , neler yapmamız gerektiğini söyledi. İçiniz ferah olsun. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Umarım birlikte çıktığımız bu yolda başarıya ulaşır egitimimizi en güzel sekilde tamamlariz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. O olmasaydı bu kadar ilerleyemez, bir şeylerin düzeleceğini inanmazdk. İyi ki Hakan hoca ile tanıştık.
     15 Beğeni    
Esra YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121298
Merhaba, kızım 2.5 yaşında uyaran eksikliği tanısı var. Bu sebep ile Hakan bey e ulaştık. Duyu bütünleme terapisine ek olarak, 6 aydır düzenli olarak özel eğitimi ile Hakan bey ilgileniyor. Eğitimi, bilgilendirmesi ve tavsiyeleri ile birlikte büyük bir yol katettik. Kızım hiç konuşmuyor, oyunlara katılmıyor, göz teması kurmuyor ve seslenişlere duyarsız kalıyordu. Şuan kelimeleri var ve diğer olumsuz belirtilerin hiç biri kalmadı. Profesyonelliği, çocuğa verdiği güven ve sevgi ile çocukların çabuk alışmasını sağlıyor. Kızım yanına koşarak gidiyor bu şekilde istekli olması da düzelmesini hızlandırdı. İyi ki Hakan bey i tanımışız harika bir uzman çok teşekkür ediyoruz.
     15 Beğeni    
Naz Dur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121254
Merhaba Almanya’dan geliyoruz.Fevziye hocaya gittik oğluma hafif otizm teşhisi kondu. Dr tavsiyesi üzerine Hakan hocayla tanıştıık .iyiki tanımışız çok iyi ve alanında uzman bir hoca oglum çok sevdi ve aralarında çok güzel iletişim oldu ilk başladığı gün derse ağlamadan gitti ve çok seviyor.oglum eğitim saatleri az gelince bir seans daha aldık oğlumda çok değişimler görülmeye başladı 2ay aldık çünkü vaktimiz yoktu Almanya’ya gitmeliydik ama hala bitmiş değil. Hakan hocayla online yaparak devam ediyoruz.Herkese tavsiye ederim .Teşekkür ederiz Hakan hoca 👍🙏🙏
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     11 Beğeni    
Çisel ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119956
Hakan Bey ile oğlumun egitimi araciligiyla bir ozel egitim kurumunda tanistik.Kendisinden aldigimiz egitimle oglum bilissel gelisimine dair cok fayda gördü. Belirli kelimeler disinda hic konusmazken egitimden sonra cumle kurmaya istenilen komutlari yerine getirmeye basladi Hakan bey disiplinli calismasi azmi ve is konusundaki donanimiyla örnek gösterilebilecek bir egitimci.Çantasinda halehazirda hep bir calismasi vardir.Her derse donanimli bir sekilde hazirlanip öyle gelir.Kendisine yasaminda basarilar diler,konu dahilinde ihtiyac duyan tüm ebeveynlere tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Özlem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119730
Merhaba hakan beyi tanıdığımız için çok mutluyuz öğretmen değil arkadaş o bizim için. 7 yaşındaki oğlum için oyun arkadaşı diye tanıştırdım oğluma çok iyi geldi.Oğlumun problemi ise sessiz olması kardeş kıskançlığı ders çalışmak istememesi ve en önemlisi 2 ay hastanede kaldığı için o dönemde yaşadığı korku ve kaygı bozukluğu vardı.Çok sabırlı ve güler yüzlüdür kendisi.Özel eğitim gereksinimi olan çocuklarla çalışan biridir.Hakan bey bize çok yardımcı oldu çok teşekkür ederiz.
     11 Beğeni    
Ayse OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119720
İyi günler Hakan hocayı bir arkadasımın tavsiyesi üzerine tanıdım iyiki de tanımısım ogluma otizm teshisi konuldugunda hakan hocamla egitime basladık ilk baslarda yüzümüze bakmayan beni algılamayan oglum hakan hocamın bilinçli kaliteli egitimleri sayesinde cok cok iyi bir duruma geldi hiç tereddüt etmeden işinin en iyisi diyebilirim cocugum nerdeyse hiç konusmuyordu bugün ise hakan hocam sayesinde net kelimeler cıkarmaktadır iyiki hiçbir kuruma gitmeden direk hakan hocama gelmişiz oğlum bu yönden cok sanslı umarım diger cocuklar da bu sansı yakalar kendisine emekleri için hersey için cok tesekkur ederiz
     13 Beğeni    
Özge BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2021
TavsiyeNo: 119352
Hakan hocamla Fevziye TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı'un tavsiyesi üzerine tanıştım. Uzun zamandır özel eğitim desteği alan bir aile olarak yaşadığımız sıkıntılar bizi yeni bir arayışa yönlendirdi.Eğitimcide değişiklik yapma kararını vermek çok zor bir süreçti.Ama Hakan hocamla derslerimize başladıktan sonra kızımın ilk defa mutlulukla özel derslerine gittiğini gördüm.Eğitimden önce sabırla sevgi tohumlarını eken,daha sonra da bu sevginin güzel meyvelerini toplamayı amaçlayan bir yapıda olması bizi daha da umutlandırdı.Önümüzde daha çok yolumuz var ama artık herşeyin daha güzel devam edeceğinden eminiz.Özel eğitime ihtiyaç duyan ailelere mutlaka tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
E.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119164
Hakan hocamız bizim şansımızdır..mesleğini hakkıyla yerine getiren kendini sürekli geliştirip ve her adımda yolumuza ışık olan hocamızın emeklerine minnettarız..çocuğumuz için sabırla bekledik bazen telaş ettik sayesinde başardık, başardıkça daha da inandık..inancımızı hiç kaybettirmedi. Güleryüzlü mesleğine hakim, başarılı, idealist , pozitif ,bilimsel metodlara dayalı eğitim veren bir eğitimcidir. Hocamızın verdiği eğitimlerle çocuğumuzun aktanlarıyla olan iletişimi çok gelişti. İletişimi başlatma, iletişimi sürdürme, tuvalet alışkanlığı, takıntılarını yönetebilme, odaklanma ve dinleme yeteceğinin geliştirme gibi konularda yoğun çalıştılar. Etkisini hızla gözlemledik. Daha önceki eğitimcimizle çocuğumuz derse girmek istemezken, Hakan hocamızla tanıştıktan sonra çocuğumuz herzaman güle oynaya derse girmektedir. Çocuğumuzun endişelerini kaygılarını anlamamızda hocamızın önemli katkısı vardır.
     19 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119113
Hakan hocamızla 4 yıl önce kızımın otizm tanısı almasıyla başladık iyikide başlamışız bize otizmin ne olduğunu nasıl bir yol almamız gerektiğini en ayrıntılı Bi şekilde gerçek tecrübesiyle anlattı böyle bir tanıda ilk yola başlıucagınız kişi kesinlikle hakan hoca olmalı çünki otizmde en önemli olan etkileşim ve sosyalleşme ye yönelik eğitimlere başlaması çocuğunuzun ileride robot gibi konuşan bir çocuk değil de anlayarak anlamlandırarak geçireceği bir hayatı hedefliyor kendisine bize verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum...
     20 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118997
Hakan hocamin cocuklarla olan iletisimi cok iyi .oglumun kendisi gibi bir ogretmenle calismasi bizim icin cok buyuk bir sans .gerek cocuklarla olan iletisimi gerekse velilerle olan iletisimi kendisini diger ogretmenlerden ayiran bir ozelligi .baska ogretmenlerle de oglum derse girdi ama hic bir zman hakan hocayla kurdugu bag gibi olmadi. zaten baska bir ogretmenle derse girdikten sonra arasindaki farki cok cabuk ggoruyorsunuz .Kendisine cok sey borcluyuz .
     15 Beğeni    
Zafer U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118990
Bizim özel eğitim sürecimiz 4,5 ay önce Hakan Hoca ile başladı.İlk günden bu yana yaklaşımı, sabrı, sevecenliği ile oğlumun çok fazla gelişim gösterdiğini farkettik. Başta sınırlı olan göz temasında ve sosyal etkileşiminde çok fazla artış oldu. Daha önce kendisinden, etrafından, diğer canlılardan(kedi,köpek ve kuşlar gibi) habersiz olan oğlumun onlara karşı farkındalığı bariz bir şekilde artarak çevresiyle bol bol etkileşime girmeye başladı. Algılama ve taklit etmesinde de ilerlemeler oldu.Ben bu gelişmelerin artarak devam edeceğini biliyorum. Doğru özel eğitim,doğru yöntem kullanan başarılı bir hoca ile ilerlemek mümkün. Bu anlamda Hakan Hocama çok teşekkür ediyorum.
     16 Beğeni    
Nermin TıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118920
Oğlum için özel eğitim alıyorum Hakan beyden. işini iyi yapan bilgi ve donanımı ile tam bir profosyonel oğlum ile çok ilgili ve oğlumda öğretmenini çok seviyor başkaları ile ders görmek istemiyor. Bir çok eğitmenle oğlum anlaşamadı çocuk kendini eğitime vermiyordu ama Hakan beyin Eğitim metodları ve yaklaşımı güven veriyor. Bireysel eğitim konusunda Hakan beyi tavsiye ediyorum. Hakan beyle eğitim alacak bireyi 5dk izleyin neden tavsiye ettiğimi anlarsınız.
     18 Beğeni    
Miyase PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118904
Kendisiyle bir özel eğitim okulunda tanışmak kısmet oldu ... Oğlumun öğretmeni ve oğlum çok sevdi uyumlu duyarlı anlayışlı ve en önemlisi mesleğini seven kendini geliştiren bir öğretmen , yardımları ve yol gösterici ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz ve onunla çalışmak kısmet olduğu için ayrıca şanslı hissediyorum emeğine sağlık her zaman işini seven ve hakkıyla yapan öğretmenler ihtiyacımız var ... Teşekkür ederim kendisine başarılarının devamını dilerim 🤗
     15 Beğeni    
Sevcan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118902
Arrest hidrosefalisi olan oğlum için doktorumuzun özel eğitim alması konusunda tavsiyesi üzerine özel eğitim hocası bulma konusunda arayış içerisine girdik, oğlumda yaşıtlarına nazaran gelişim geriliği, sosyalleşme de sıkıntı, tekrarlayıcı sözler söylemesi, konusma da ve motor becerisinde gerilik, bazı takıntılar vs gibi sorunlarımız vardı. İnternet üzerinden yaptığım araştırmada bu güzel site aracılığıyla hocamıza ulaştık, ilk iki derste oğlumun hocası ile iletişim kurmaya çalışması bizi çok şaşırttı, hocamızın göstermiş olduğu başarısi, desteği ve ilgisi sayesinde bir yıldır eğitiminizi devam ediyoruz, bu süre içerisinde okulumuzu da hiç bırakmadık, oğlum şuan okulunda arkadaşları ile iletişim kurup oyunlar oynuyor, etkinliklere katılıyor, konuşmada epey ilerledi daha da iyi olacak eminim, hocamızı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum, oğlumda ki gelişmeler hocamızın sayesinde, özel eğitim alanında kar amaçlı bu işi yapan çok kişi var, hocamizin böyle bir beklentisinin olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim, bu süreç içerisinde ailece maddi ve manevi yipraniyoruz belki ama inanın çocuklarımızda gördüğümüz gelişmeler her şeye değer, oğlum hocası ile tanıştığı için çok sansli, umarım başka çocuklarda oğlum kadar şanslı olur...
     31 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118562
Hakan hocamızı özel eğitim almaya karar verdiğim ve bu site üzerinde görünce 9 yaşındaki oğluma yol almaya başladık . Altın çağ dedikleri 3 yaşıni kaçırmıştım doktorlar bize bı tanı adı vermemislerdi. Ama ben oğlumunda davranışsal sıkıntı kurallara uymama arkadas oyunlarına çok istemesine rağmen diğer çocuklar gibi oynayamamasinin verdiği öfke patlamaları yasiyorduk. Okul hayatın da yazısının disgrafi oluşu derse dikkatini verememesi artık bir uzman desteğine ihtiyacım olduğuna karar verdim. Hakan hocamız ile oğlum 6 haftayi tamamladilar. Oğlumda cozulmeler görmeye başladım. İyiki oğlumla hakan hocamızın yolları denk geldi. Oğlumla ilgili umutlarım daha da arttı. İşi uzmanına bırakmak gerekiyormuş. Özgül öğrenme güçlüğü yanında akran uyumsuzluğumuzda olumlu sonuçlar aldık daha da alacağız inşallah. Teşekkür hakan hoca
     23 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113123
iyi günler.. hakan hocamızdan memnun oldugumuzu dıle getırmek ıstıyorum..performansıyla enerjısıyle arasımıza Isık Oldu.cocugumuzun sevıyesıne ınıp cocugumuza hangı dılle yaklasmamız gerektıgını her seyansta bılgı alısverısıyle bıze ogrettı. Bızı aydınlatması , oyunu kurallar zıncırıyle cocugun dunyasına gırerek Oynaması bızlere ornek oldu..Aras oglumuzla kurdugu kuvvetlı sevgı bagı bızler ıcın paha bıcılmez..ıyıkı tanıdık senı hakan hocam..Aras senı coook sevıyor..
     23 Beğeni    
Bünyamin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113067
Hakan Hocamızı yaklaşık 6 ay önce çalışıyor olduğu özel eğitim merkezinde, Otizm tanılı 3 yaş 6 aylıkken oğlumun eğitimini vermesi için, tavsiye üzerine tanıdık. Oğlumun konuşma yok denecek kadar azdı, baba, anne, gel, git gibi tek komutlarla sınırlıydı. Haftada 2 saat olmasına rağmen Oğlumuz şu an sorunlarını dile getirebilecek cümleler kullanmakta, çevresiyle iletişim halinde ve normal bir çocuk olma yolunda hızla gelişmekte. Bu durum Üniversite hastanesinde Otizim tanısını koyan doktorların da ilgisini çekmiştir. Oğlumun bu gelişiminde Hakan hocamın emeğinin büyük olduğuna inanıyorum. Şahsi görüşüm Hocamın Otizm konusunda kendini oldukça geliştirmiş olduğu yönünde, insanın otizmli bir çocuğu olunca ve birkaç kişi dolaşınca inanın kimin iyi kimin iyi olmadığını anlayabiliyor. Kendini işine vermiş bir insan olarak Hakan Hocamı tebrik eder başarılarının devamını dilerim
     22 Beğeni    
Sevgi&sabır&disiplin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111310
Merhaba tüm değerli anne ve babalara. Baştan söyleyeyim, ben biraz uzun yazacağım, çünkü küçük çocukları hakkında bazı olayları yaşamış insanların; yaşama potansiyeli olan insanlar açısından ne derece önemli ve rahatlatıcı olduğunu biliyorum.Eğer bu sayfada Hakan Hocamızı araştırıyor iseniz, bir ebeveyn olarak Mersin'de en doğru kişilerden birine yaklaşmışsınız diyebilirim. Evladımızın konuşma gecikmesi ve sabırsız davranışları söz konusuydu. Göz teması ya da beden dili sorunlarımız yoktu fakat konuşamaması (2 yaşını aşmışken yaklaşık 7-10 arası kelimesi vardı) ve bazı takıntılı (obsesif) davranış eğilimleri bizi biraz düşündürmüştü. Buna paralel olarak Fevziye hocamızı ziyaret etmek istedik. Sağ olsun yaptığı 45 dakikalık terapi/tanımlamada oğlumuz ile ilgili bir problem olmadığını söyledi. Bununlar beraber konuşma konusunda Alıcı Dil'in daha çok çocuk-çocuk etkileşiminde olduğunu bu nedenle kreşe yazdırmamızı ve disiplin-sakinleşme özel eğitim uzmanına başvurmamızı önerdi. Hakan Hocayla onun tavsiyesi üzerine tanıştık. Hakan Uzun hoca, gerek karakteri gerekse teknik altyapısı ile evladımıza çok faydalı oldu, yaptığı tespitler ile eşimle beraber beni de eğitti. Oğlumuz kelime/cümle kapasitesini kreşin etkisiyle ama ondan önce kreşte sabırla oturup ders yapabilme becerisini Hakan Hocanın şahit olduğumuz uygulamaları ile 1 yıl süre içinde çok olumlu şekilde ilerletti. Bir çocukta bence 2-3-4 yaşları hem bebeklikten sıyrılma (ön ergenlik), hem kendini tanıma (beden ve duygularını) ve kıyaslama (kıskanma) çok kritik dönemler gibi geliyor. Bu dönemde takıntılı, aşırılık içeren dürtüsel davranış biçimi hakim olabiliyor. bu genetik faktörlerle olduğu gibi özellikle paketli gıdalar, stres, uyku bozuklukları ve ağır metal içeren ürünlerden de kaynaklanabiliyor. Burada ebeveyne düşen şey mümkün olabildiğince sakin (biliyorum hiç kolay değil, Allah herkesin yardımcısı olsun) kalmak ve mutlaka bu işi uzmanına sormak onunla beraber ilerlemek. Çünkü bir sorun varsa da yoksa da bunun analizini başta bir çocuk doktoru yapmalı, uygulamayı da Hakan hoca gibi uzmanlardan destekle yapmalı. Bence tüm anne-babalara devletimiz bu tür bir desteği daha anne-baba olunmadan bir ders ile sağlamalı, çünkü kendi koymaya çalıştığımız (!) teşhisler ve internetten okuduklarımız bizi mahvedebiliyor. Olmayan Bir şeyi var ya da olan sorunun seviyesini kendimiz kestirmeye çalışıyoruz. Bu çok yanlış bir alışkanlık, bilgi çağında bilgiyi de doğru yönetmeyi öğrenmeliyiz. Naçizane bu yüzden buraya uzunca bir yorum yazdım, buna kendimi sorumlu hissettim. Allah tüm evlatlarımıza ruhen ve bedenen sağlık dolu uzun ve güzel ömürler nasip etsin. Şifa arayan şifasını tez bulsun.
     30 Beğeni    
Memoli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111170
Hakan hocamızla tanışmamız oğlumuzun konuşma yetisindeki gecikme ve bazı davranışlarındaki farklılık dolayısıyla Prf dr Fevziye toros hocamizin oğlumuzu değerlendirmesi sonucu eğitimimize başladık.Fevziye hocamız haftada 2 saat dediysede biz 3 saat gönderdik ve 6 ay sonra değişime çok şaşırdı.bu değişimimizin enbuyuk mimari şüpesiz Hakan hocamızdı.egitimindeki sabır ve azmi,biz aile bireylerinin sorularına enginlikle cevap vermesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti.Hocamiz herzaman dualarımızda olacak....
     27 Beğeni    
Emel ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110146
Merhabalar Hakan beyi Prof Dr Fevziye Toros'un tavsiyesi ile tanıdık 3 yasindaki Kızım%40 otizimli ve Hakan beyle 1 yıldan fazladır eğitimlerine devam ediyoruz .Kızımın eğitimine önce evde daha sonrada Hakan beyin çalıştığı kurumda devam ettik ve ilk haftadan itibaren gerek konuşmasında gerek davranışlarında süper ilerleme gördük .5 dakika bile yerinde duramayan kızım 90 dakika 2 ders hiç sıkılmadan yapabiliyor Hakan beyle . Çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiz bir Egitmen bence Hakan Uzun işini severek yaptığı için bu kadar başarılı Allah razı olsun kendisinden.Kızımın 1 yıldır kat ettiği yolu görünce daha umutluyum artık.
     28 Beğeni    
Umut Gültepe
16.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107316
Merhaba arkadaşlar hakan hoca gerçekten işinde başarılı uyguladığı metodlar sayesinde öğrenci kardeşlerimize ezberci eğitimden kaçınarak tamamen öğretici eğitimi aşılıyor .çocuklarımız dersi derste dinliyor ve hakan hocamizin programlarıyla ve öğrencilerini düzenli takip etmesiyle öğrendiklerini birdaha unutmuyor 3 yıl yeğenimi okuttu biz çok memnunuz allah razı olsun hakan beyden okuldada örnek öğretmenlerden birisi değer öğretmenlerin feyz aldığı bi karekter allah ondan razı olsun
     30 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104650
Ben oğlumun otizimli oldugunu 22 Kasım 2017 de öğrendim.Ömer Kıvanç 'ın kullandığı tek kelime suydu ve hiçbir şekilde konuşamıyor göz teması kuramıyor iletişim problemi yaşıyordu.27 Aralıkda gittigimiz kurumda Hakan beyle tanıştık ve egitim serüvenimiz başladı. 7 aydır egitimimiz devam ediyor.Ömer Kıvanç' da şuan büyük gelişmeler var birçok kelime kullanıyor göz teması kuruyor ve çok daha iyi olucagına eminim Hakan beyin verdiği eğitimden çok memnunuz işini egitimini severek hakkını vererek yapıyor.Sadece çocuğa degil bizlere de birçok konuda aydınlatıyor sorularımıza sabırla cevap verip yol gösteriyor. İyiki Hakan beyi tanımışız herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir egitimcidir. Bizlere verdiğiniz Emekler için size çok teşekkür ederiz.
     32 Beğeni    
Muna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103942
Hakan Bey ile psikiyatri uzmanımız Prof. Dr. Fevziye Site Editörleri Tarafından Kapatıldı'un tavsiyesi ile tanıştık. Çocuğumuz konuşamıyor ve bir takım davranış problemleri vardı. Fevziye Hanım bireysel destek alması gerektiğini ve alanında iyi olduğunu belirterek Hakan Bey'i tavsiye etti. Kendisine ulaştıktan 2-3 sonra yüzyüze görüşme sağladık. Bize çeşitli sorular yönlendirdi onları cevapladık ve hepsini not etti , sonra çocuğumuzun tepkilerine davranışlarına baktı onu da gözlemleyerek çeşitli şeyler yazdı sonra tuttuğu notları tek tek açıklamaya başladı. İtiraf etmemiz gerekiyor ki bu kadar bilgili bir öğretmen ile ilk defa tanışıyoruz (bizlerde öğretmen olduğumuz halde); doğuma kadar , bizlerin geçmişine kadar bir cok farklı sorular sordu il etapta içimizden bi alaka kuramadıysakta açıklamalardan sonra hepsi kafamızda yerli yerine oturdu. Her şeyi tane tane açık ve anlaşılabilir bir şekilde bizlere anlattı gerçekten boşuna tavsiye edilmediğini anladık. Eğitime başladık ve ciddi anlamda ilerlemelerimiz var. Hem çocuğumuza hem de bizlere ışık tuttuğu için gerçekten kendisine teşekkür ederiz. Her şey için çok ama çok teşekkürler Hakan hocam minnettarız size
     35 Beğeni    
Fatma D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101642
Biz hakan beyle eğitim merkezinde bir velisi aracılığıyla tanıştık. Derslerini izleme, neler yaptıklarını ve neler yapması gerektiğini velisine anlatırken takip etme konusunda şansımda oldu. izlenimlerimden sonra anladım ki : Hakan bey devam etmemiz gereken öğretmen. Dersi dolu dolu geçirmesi,sabrı,alçak gönüllülüğü, merhametliliği ve güler yüzlülüğüyle süper bir öğretmen. Şu anda beş aydır birlikte çalışıyoruz. Benim oğlum otuz dört haftalık prematüre doğdu. İki günlükken kan şekeri düştü. Bu yüzden beyinde görme alanında hasar gördü. El göz koordinasyonu ve dil eğitimi alıyoruz . İki senedir eğitim merkezindeyim. Ama Hakan bey sihirli bir değnek gibi geldi oğluma Oğlum Yavuz şu anda konuşuyor ince motoru bayağı gelişti. Cümleler dahi kurabiliyor. Gelişimini onu tanıyan herkes farkedebiliyor. Oğlum dört yaşında olmasına rağmen eğitime seve seve geliyor Bence her özel çocuğun Hakan bey gibi merhametli iyi bir öğretmene ihtiyacı var . Her daim Allah yolunuzu açık etsin inşallah Tüm emekleriniz için teşekkür ederim Hakan bey.
     41 Beğeni    
İ. Hanım
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101611
Hakan beyi, uzman dil konuşma terapisti selen hanım tavsiye etti ve bunun üzerine derslere başladık. Oğlum konuşmuyor ve problem davranışları mevcuttu. Oğlumun eğitimler sonrasında problem davranışları oldukça azaldı, konuşmaya çaba harcar oldu hatta kelimeler kullanmaya başladı. Bizler de çocuğumuza daha bilinçli yaklaşmaya başladık hocamızın verdiği tavsiye ve notlar bilgilendirmeler bizi de değiştirdi. Hakan beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz , hakkını ödeyemeyiz. İyi ki var ve iyi ki öğretmenimizsiniz.
     41 Beğeni    
Pınar ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97874
Hakan hoca ile tanışmam, sosyal ağlar aracılığı ile oldu. Çocuğum için araştırma yapıyordum, hemen iletişime geçtim ve görüşme sağladım. Yardımlarını esirgemedi, sorunlarımızla ilgilendi. Evimize kadar geldi ve çocukla ilgili anket özellikli sorular sordu. Anne babaların rahatça soru sorabileceği, sorularına cevap alabileceği bir uzman. Çekinmeyiniz ve vazgeçmeyiniz. Çocuğunuzun geleceği için doğru adrestesiniz. Biz çok mutlu olduk. Çocuklarla iletişimi mükemmel. Şakalar yaparak çocukları kendisine alıştırıyor.Planlı çalışmalar içerisinde sizlere de yardımcı olabilir. Kendilerine çok teşekkür eder, saygılar sunarım. Ben tanıştığıma ve çocuğum ile ilgili sorunları giderdiği için çok memnunum. Sevgi ile kalın...
     42 Beğeni    
Dilan
17.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92917
Hakan hocamla bir öğrencim hakkında yardım almak için iletişime geçtim. Sağolsun hemen geri dönüş sağladı. Benim on goremedigim birçok noktayı tek tek açıklayarak çok yardımcı oldu. Ve tedirginliklerim azaldı. Hala bi sorun olduğunda hiç çekinmeden soruyorum. İçten ve samimi yaklaşımı ile gerçekten çok yardımcı oluyor. Bi kez daha çok teşekkür ederim. Anne babalar da bir çok sorun karşısında çözümsüz kalabilir. Bu durumlarda en iyisi bir uzmandan yardım almak. Mükemmel olmaya çalışmayın. Unutmayın ki birçok kişilik ve davranış sorunları çocuklukta yaşanan travmalardan kaynaklanır. Çocuğunuz sizin birebir kopyaniz değildir. Sizin hiç ummadiginiz şeyler onda derin izler bırakabilir. Lütfen yardım almaktan cekinmeyin.
     46 Beğeni    
Mine P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86191
Atipik otizmli oğlum konuşamıyor, göz teması kurmuyordu. İsteklerini ağlayarak dile getiriyordu. Oyun dahi oynamak istemiyordu. Diğer insanlara da bizlere de (anne-baba) ilgisi yoktu. KKTC den Türkiye ye geldik ve tavsiye üzerine Hakan Bey ile tanıştık. Derslerimize başladık. Kısa zaman içinde Hakan Hocanın ilgisi, bilgisi, otoritesi ve sevgisi oğlumda müthiş değişimlere sebep oldu. Oğlum artık çevresinin farkında olarak daha bilinçli davranıyor, bir çok kelime ve basit cümleler kuruyor, çevresindeki insanların farkına vararak iletişim kuruyor. Her şeyden öte o boş bakışları yok artık, gülüyor duygu düşüncelerini anlatmaya çalışıyor. Bu duyguyu yaşamak beni o kadar çok mutlu etti ki ne kadar anlatmaya çalışsam da anlatamam. Hakan Bey hayatımıza çok şey kattı, oğlumu kazandım bu o kadar güzel bir şey ki sanki oğlum yeniden doğdu. Hakan Bey e çok ama çok çok teşekkür ederim. Oğlumuzu bize kazandırdığı için, bizleri çocuk eğitimine dair bilgilendirdiği ve yönlendirdiği için, daha iyi ilgilenmemizi sağladığı için. Oğlum da biz de hocamızı çok seviyoruz, sevgilerimizle
     62 Beğeni    
Sibel Özdemir
22.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86013
Hakan beyle kuzenimin çocuğuna eğitim verirken tanışma fırsatı buldum. Eğitim esnasında kendisini izleme fırsatım oldu. Çocukla iletişimi, anlatımı, çocuğa yaklaşımı tek kelimeyle kusursuzdu. Ders bitiminde de gördüğümde sadece derste değil ders aralarında da çocuklarla iletişiminin devam etmesi bende kendisinin bu işi severek yaptığının kanıtı gibiydi.Böyle çocuklarla iletişimi iyi öğretmenlerin özel çocuklarımızın hayatinda her zaman olmasi gerekiyor..
     65 Beğeni    
Sevgi ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85969
Hakan hocayla yaklaşık 1 yıldan beri tanışmaktayız. Atipik otizm teşhisi konulan Ege ve Berk isminde ikizlerim var.Hakan hocanın otoritesi çocuklarım üzerindeki etkisi çok büyük onlara kendilerine güveni, konuşma konusundaki yardımları için çok teşekkür ederim.Derse gitmek ve hakan hocayla vakit geçirmek için öyle heyecanlılar ki ben bu kadar kısa sürede sonuç alacağımızı düşünmüyordum gerçekten.Bize bu zorlu yolda destek ve yardımları için çok teşekkür ederim.
     68 Beğeni    
Hasine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85941
Oğluma 2,5 yaşında otizm tanısı konuldu. Gitmeyi düşündüğümüz eğitim kurumunda Hakan Hocayı tavsiye eden veliler oldu. Biz de eğitime Hakan Bey ile başladık. Oğlum konuşamıyordu, kendisini ifade edemiyordu, kafasını yerlere vuruyordu, kendini yere atıyordu. İnatçı ve agresifti. Eğitim sürecimiz boyunca hem bana hem oğluma eğitimler verdi. Eğitimin tek taraflı olmadığını vurguladı. Hem oğlum yol katetmeye başladı hem de ben oğluma daha bilinçli davranmaya başladım. Bu süreç içerisinde Hakan Bey çok uğraştı, oğlum sakinleşmeye başladı, çok sevindik. Hakan hocanın verdiği aile eğitimleri, tavsiyeleri, notları bana çok yardımcı oldu. Oğlum artık normal çocuklar gibi konuşuyor, kendini ifade ediyor. Oğlum artık otizmli değil bunu da Hakan Hoca ya borçluyuz. Oğlum Hakan hocayı çok seviyor, biz de onu seviyoruz. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Saygılar
     69 Beğeni    
Gulustan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85417
Hakan Bey'le oglum Gokdeniz icin kısa bir sure önce tanıştık. Oğlum 4 yasinda olmasına rağmen konuşmuyor ve sadece kendi kendine oyun oynuyordu. bu kısa surede bizim için mucize sayılacak değişimler yaşadık Oğlum artık Hakan Bey'le göz teması kurabiliyor, sandalyede sabit bi şekilde oturuyor. Aile bireyleriyle vakit geçirmeye basladi. Hakan Bey çok sevecen ve çok ilgili kendisinden çok memnunum oglum öğretmenini çok sevdi . Hakan Bey bizim için umut Işığı oldu .
     84 Beğeni    
Ege
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85399
Oğlum 4 yaşında bu yaşına kadar en fazla 10 kelime söyleyebiliyordu.Her şeyi anlıyordu fakat konuşma sorunumuz vardı.Hakan hocayla tanıştıktan sonra zamanla kelimeler arttı.Oğlum söylediğimiz her şeyi tekrarlamaya başladı ve cümleler kurmaya başladı.Oğlum derdini anlatamadığı için çok hırçındı vurup kırıyordu zamanla duruldu.Hakan hocaya çok şey borçluyuz.Oğlum ege de kendisini çok seviyor,çok mutlu.Biz hakan hocadan çok memnunuz oğlum onun sayesinde zamanla düzeliyor çok teşekkür ediyoruz.
     82 Beğeni    
Hatice G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84806
Oglum 3 yaşındayken a tipik otizm tehşisi kondu. Konuşamıyor göz teması kurmuyor aglama krizleri bitmek bilmiyordu. İnatlaşmasından tuvalet egitimi bile verememiştik.Hakan hocamızla tanıştıgımızda güleryüzü samimiyeti bizi çok mutlu etmişti ve dogru kişiden egitim aldığımızı daha ilk derste anladım. Hakan hocam herkezin aksine aynı anda hem otoriter hem çok cana yakın olabiliyordu. Aile katılımına çok önem veriyor birçok derse birlikte giriyorduk. Kısa zaman sonra oglum kelimeleri çıkarmaya başladı sakinleşti ilk gözlerime bakışındaki sevinç tarif edilemez. Ardından cümleler kurdu. Sayıları renkleri ögrendi. Hakan hocamın üstün gayretiyle tuvalet egitimide oldu. Zira efe hakan hocamı biraz zorladı :-) ama öyle sabırlı öyle alçakgönüllü bir insan ki hakkını nasıl öderiz bilemiyorum. Vee bizim mucizemiz gerçekleşti hakan hocam efeyi sabırla ilmek ilmek işledi. Bir ögretmenin yanında ogluma bir abi bi arkadaş oldu.Bir senenin sonunda tehşisimiz iptal oldu oglum konuşuyor anlıyor göz teması kuruyor. Şimdi 4,5 yaşında busene normal bir anaokuluna başladı hocam derslerimizin bitmesine rağmen ilgisini hiç eksik etmedi bizden. Okulda bir sorunumuz yok hatta geçen ay şiir yarışmasında okulunda ikinci oldu. Tabi bunların hepsi tecrübesiyle samimiyetiyle bize ışık olan hocamız sayesinde. İçten yürekten kocaman teşekkürler hakan hocam. Emeginize yüreginize sağlık
     93 Beğeni    
Seçil
7.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84759
Hakan öğretmenimle iki yıl birlikte çalışmış bir meslektaşıyım. çalışmalarını yakınen takip edebilme fırsatı bulmuştum. Kendisi son derece disiplinli bir öğretme prensibine sahip olmakla birlikte gerek velilere gerek çevresindeki kişilere de iyi bir rehberdir. Birlikte çalıştığımız süre zarfında özel gereksinimli çocuklar üzerinde oldukça istikrarlı ve güzel başarılar sağlamıştır. Ailelerin memnuniyeti,çocuklardaki pozitif gelişmeler hakan hocamın kendini yenileyen geliştiren bir eğitim anlayışına sahip olduğunu göstermektedir. Kendisine özel gereksinimli çocuklarınızı güvenle teslim edebilir sonuçlarından memnun kalabilirsiniz.
     99 Beğeni    
Rozelin Ak
6.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84714
Hakan hocayla yaklasık 3 yıl önce staj yaptığım kurumda tanıştım, staj yaptığım dönem içerisinde staj hocalarımdan biri oldu ve sık sık onun özel eğitim derslerinde gözlem yapma fırsatı buldum.Öğrencileri karşısındaki sabrı, öğrencilerine karşı yaklaşımı ve onlara gösterdiği sevgi staj sürecinde gözlemlediğim en güzel şeylerdendi. Şu an Özel Eğitim Öğretmenliği okuyorum ve ilerde öğretmen olduğumda öğrencilerime karşı yol göstericilerimden biri Hakan hoca olacak.
     93 Beğeni    
Ekrem CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83461
Oğlum 3.5 yasında rehabilitasyon merkeziyle tanıştı atipik otizimli konusamiyordu duygu karmaşası yaşıyordu 2 yıllık eğitimler sonucu coksukur konusmamiz ilerledi duygularınızda muthis ilerleme oldu hem hocamizin emegi hem bizim cabalarimiz cunku hakan hocanin en buyuk tavsiyesi ailelere ikinci ogretmen sizsiniz diyor beraber çalışma olduğunda daha başarılı olacağınızı öğretti bize ve oldu da allah bütün emeği geçen öğretmenlerimizden ragzi olsun özellikle hakan hocamız gerçektende bu işi biliyor allah onu öğrencilerine bagislasin ailelere ışık olmaya devam etsin Teşekkürler hakan hocam
     108 Beğeni    
Kadir Cem Gürsoy
17.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83326
Hakan Beyi yaklaşık 7 aydır tanımakta ve aynı kurumda Psikolog olarak görev yapmaktayım. Mesleki becerileri, öğrenci-öğretmen ilişkileri, öğretmen-aile ilişkileri ve deneyim olarak profesyonel anlamda aileye ve çocuğa bir şeyler katabilecek nadir insanlardan birisidir. Kendisinden yardım alan pek çok ailenin de benimle hem fikir olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kısacası başarılı, ileriyi görebilen ve planlama yapabilen bir kişiliğe sahip. Her ailenin Hakan Beyden öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyorum.
     112 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Hakan UZUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(555) 674 31 64
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Lisans (2012) ve Mersin Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans (2016) - Mersin Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetmenliği ve Kariyer Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2016) - İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi (2022)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabıKişisel pinterest hesabı

Hakan UZUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hakan UZUN Mesleki Videolar Videoları
-
özel eğitim, otizm, dehb, dikkat eksikliği, hiperaktivite, zihinsel engelliler, down sendromu, dil konuşma, erken çocukluk eğitimi, problem davranış, atipik otizm, okul öncesi eğitimi, okuma yazma eğitimi, okuma yazma güçlüğü, gelişim geriliği, özel eğitim öğretmeni, bireysel eğitim, eğitim bilim toplum çocuk, ebtç, mersin özel ders, çocuk gelişimi, çocuk değerlendirme, çocuk eğitimi, konuşma bozukluğu, mersin öğretmen, mersin özel öğretmen, mersin eğitim, mersin özel eğitim, mersin rehabilitasyon, mersin dil konuşma, mersin, mersin floortime, dırflootime, nöroplay, mersinoyun, oçidep, etkileşim, güven, beyin, beyin temelli, etkileşim temelli, uzman, todi, todi cognit, uyaran eksikliği, çocuk, disleksi, öğrenme güçlüğü, konuşamama, iletişim

14:32
Top