2007'den Bugüne 92,403 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,990 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Serkan BENGİSU
Dil ve Konuşma Terapisti - İstanbul

Serkan BENGİSU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serkan BENGİSU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

96
(%13.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Serkan BENGİSU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Serkan BENGİSU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Serkan BENGİSU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Lingua Dil,konuşma ve Eğitim Merkezi
Valikonağı Cd. Şakayık Sk. Hera Apt. 57/4 Nişantaşı
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
A.Ü Sağlık Bilimleri Enst. Dil ve Konuşma Terapistliği (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Serkan BENGİSU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Çocuk ve Yetişkinlerde Dil Konuşma Bozuklukları
- Ses Bozuklukları
- Kekemelik ve Diğer Akıcılık Sorunları
- Artikülasyon ve Fonolojik Bozukluklar
- Gecikmiş Dil ve Konuşma Bozuklukları

Serkan BENGİSU'nun Makaleleri Serkan BENGİSU'nun Makale ve Yazıları
1 Makale

Serkan BENGİSU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Semih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112710
Merhabalar öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum 33 yaşındayım öğretmenim. Serkan hocamla bir arkadaş aracılığıyla tanıştım. Çocukluğumdan beri süren bir konuşma sorunum vardı S ve Z harflerini söyleyemiyordum burundan konuşuyordum.Serkan hocamla tanışmadan önce farklı dil terapistleriyle görüştüm ancak hiçbiri kesin olarak çözebilirim demedi. KBB proförüyle görüştüm onun önerdiği çalışma tekniği de beni tatmin etmedi. Artık umudumu kaybetmiştim. Şans eseri diyelim kısmet mi diyelim bir gün bir arkadaşla tanıştım ona açtım sorunumu o da bana Serkan hocamı önerdi . Aslında hiç bir umudum yoktu çünküm daha önce de bir çok yol denemiştim sonuç alamamıştım yine de denemek istedim. Kırk beş gün bir vaktim vardı. Serkan hocamla ilk görüştüğümde inanmayacaksınız belki 28 yıldır çıkaramadığım harfleri çıkardım ve Serkan hocam ben bu sorunu hallederim dedi. Serkan hocamla 8 seans çalıştık üç hafta dolmadan düzeldim. çok mutluyum. Serkan hocama binlerce kez teşekkür ederim.Bunu yazmamın amacı ben çok sıkıntı yaşadım belki benim gibi sorun yaşayan birileri okur onlara yardımcı olmak isterim. Serkan hocam bu işte çok iyi ve kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Samet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82375
merhabalar ben Serkan Beyden 2012 yılında tedavi gördüm.sesim çok kısık ve inceydi.kız sesi gibiydi.gittiğim doktorlar ameliyat şart demişti.ama sesin düzelme garantisi verilmediği için ameliyat olmadım. 7 sene boyunca bu sesi çektim. sesimden utandığım için hıç konuşmaz idim.üniversitede konu dahı anlatmazdım.sosyal ortama gırmekten çekınıyordum.mıllet dalga geçer dıe.tesadüfen tanıştığım serkan beyden 1 seanslık tedavı ile gerçek sesime kavuştum.başta bende düzeleceğine inanmıyordum.ama bir saatlık seans tüm hayatımı değiştirdi.mucize gibi bir şey.ailem arkadaşalrım çevrem kimse bu duruma ınanamadı.ve serkan bey sayesinde çok mutluyum. artık rahatça utanmadan sosyal ortamlara girebiliyorum ve ses konusunda hiç bir sıkıntı çekmiyorum.sesimde hiçbir sıkıntı kalmadı. serkan beye buradan çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
Uğur ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78526
Merhabalar ben Serkan Beyden 2011 yılında tedavi gördüm . İnternette gezerken eski durumum aklıma gelince bu sayfayı gördüm . 2 seanslık kısa bir tedaviydi . Benim sesim çok inceydi aynen kız sesi gibiydi hatta daha ince çıkıyordu . Onun haricinde konuşurken aşırı bir şekilde zorlanıyordum sık sık sesim kısılıyordu . İnsanlarla konuşurken artık utanıyordum , okulda sosyalliğimi çok etkiliyordu , insanlarla diyalog kurmaya utanır hale gelmiştim . Her ortamdan kaçıyordum , bu konuyla alakalı hiçbir uzmana gitmedim sadece bir KBB uzmanına ses tellerimde bir sorunmu var diye sormuştum bir keresinde , bana yok dedi . Girdiğim bir sosyal ortamda bir arkadaşım bana benim sesiminde kendi sesi gibi olduğunu bunun tedaviyle düzelebildiğini söyledi . Ben duyunca pek inanmadım dediğim gibi ben kendi sesimin doğuştan böyle olduğunu düşünüyordum . Maddi imkanlarım çok az olmasına ve üniverstee rağmen para biriktirdim Serkan Bengisunun yanına gittim . Ya konuşurken boğazıma dokundu okus pokus sihir dersin ya aynen öyle benim konuşmam düzeldi , belli bir ton yakalamıştık o tonu bozmadan konuş dedi bana , 2 gün üst üste gittim ve sesim düzeldi Meğerse sesim gayet kalın , erkeksi hocamın tabiriyle aslanlar gibiymiş . Buna vesile olduğunuz için çok teşekkürler , verdiğim para sonuna kadar son kuruşuna kadar helali hoş olsun , 4 yıl geçti halen sorunsuz bir şekilde sesim yerleşti .
     8 Beğeni    
Banu ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50700
Tesadüf eseri internet üzerinden bulduğumuz Serkan beye binlercekez teşekkür ederim sayesinde oğlumuz artık düzgün konuşabilen, kendine özgüveni gelmiş bir birey olmuştur.Tedavimizin başlarında bizde biraz tedirgindik acabalar vardı aklımızda oğlumuzda hiç gitmek istemiyordu oysa görüşmelerimiz devam ettikçe çok iyi bir karar verdiğimizi anladık zaman geçtikçe oğlumuzunda Serkan beye yaklaşımı değişti artık daha istekliydi ona ne kadar teşekkür etsek azdır.Yolu hep açık başarıları daim olur inşallah.
     28 Beğeni    

Serkan BENGİSU'nun Kitap ve Yayinlari Serkan BENGİSU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
- KİTAP: 100 Soruda Dil ve Konuşma Bozuklukları - Geç Konuşan Çocuklar

Serkan BENGİSU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
- Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları Derneği (DKBUD)
- Ses-Konusma ve Yutma Bozuklukları Dernegi (SKYBD)
- Türkiye Kulak Burun Boğaz Vakfı

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Lingua Dil,konuşma ve Eğitim Merkezi
Valikonağı Cd. Şakayık Sk. Hera Apt. 57/4 Nişantaşı
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 296 63 88
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
A.Ü Sağlık Bilimleri Enst. Dil ve Konuşma Terapistliği
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Serkan BENGİSU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Serkan BENGİSU Mesleki Videolar Videoları
-

22:48
Top