2007'den Bugüne 91,441 Tavsiye, 28,064 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.Esra SAVAŞ
Doktor Psikolog - İstanbul
Psikolog & Psikoonkolog & Yas İyileştirme Uzmanı

Esra SAVAŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Esra SAVAŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

124
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Esra SAVAŞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Esra SAVAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selma AKBULUTPsk.Dnş.Selma AKBULUT
Psk. Dan. Selma Akbulut ile mesleki gelişim açısından katıldığım bir eğitimde tanıştım ancak samimiyetimiz o günden sonraki her eğitimde de birlikte k...

 
Dr.Esra SAVAŞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Esra Savas Eğitim ve Danismanlik Merkezi
Florya Caddesi Corner Plaza No: 67
İstanbul
(Randevu Almak İçin Mail Yollayınız)
Dr.Psk.Esra SAVAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : Ingilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi, Psikoloji (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Universitesi Psikososyal Onkoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Doktora
Walden University, Psikoloji Doktora (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Esra SAVAŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
KATILDIGI PROFESYONEL EGITIMLER
Grief Recovery Institute- Yas İyileştirme Uzmanlık Programı
MMPI-2 (The Minnesota Multiphasic Personality Inventory-Minnesota Kisilik Envanteri), Walden University, Minneapolis, U.S.
PAI (Personality Assessment Inventory- Kisilik Degerlendirme Envanteri), Walden University, Minneapolis, U.S.
(Wechsler Yetişkinler için Zeka Testi) Eğitimi, Walden University, Minneapolis, U.S.
Kognitif Terapi Yaz Kampı, Emel Stroup, PhD.
Travma ve Kognitif Terapi, Emel Stroup, PhD.
Yaz kampı Kognitif terapi becerileri, Emel Stroup, PhD.
Ankisiyete Tuzaklarına Kognitif Davranışçı Terapi Çözümleri, Christine Padesky, PhD. CBT Istanbul, Turkiye
Kognitif Teapi Süpervizyon/KONSULTASYON, Emel Stroup, PhD.
Kognitif Terapi Eğitim Kampı, Christine Padesky, PhD. CBT Istanbul, Turkiye...[Devamı...]

Dr.Esra SAVAŞ Özgeçmis CV Dr.Psk.Esra SAVAŞ'ın Özgeçmişi
Uzman Psikolog Esra Savaş Kaplan
Klinik Psikolog/ Psikoonkolog

Doktora: Walden University, Minneapolis, U.S., Klinik Psikoloji
Uzmanlık Derecesi: Walden University, Minneapolis, U.S. Klinik Psikoloji
İstanbul Universitesi Çapa Tip Fakültesi, Psikososyal Onkoloji

Lisans Derecesi: Koç Üniversitesi, Psikoloji

Klinik Psikolog /Psikoonkolog Esra Savaş Kaplan;...[Devamı...]

Dr.Esra SAVAŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nilgün YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61203
Esra Hanım'la hayatımın en zor zamanlarımda tanıştım. Benim için Esra hanım kurtarıcı bir melek. Onun sayesinde bugün kızımın yanındayım. İşinde çok profesyonel, keşke tüm psikologlar Esra hanım gibi olsa. Esra hanım danışanlarıyla bütünleşiyor dinlerken ve olaylar nasıl baş edilebileceğini anlatırken inanın beyniniz de sizi hayata bağlıyor, benliğinizden ödün vermeden. Keşke Esra hanım gibiler çok olsa inanın dünya daha güzel olurdu. Çok sevecen, cana yakın ve mütevazi bir insan, özellikle güler yüzlü eğer Esra hanıma gitmeyi düşünen varsa nasıl biri diye gidip görmeniz lazım. Ben kelimelerle anlatabildiğim kadar anlattım ve çalıştığı yerde, yanında çalışanı da insana huzur veriyor. Esra hanıma gitmekten vazgeçmeyin.
     Beğenin    
Enes
16.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60765
Çok ileri düzey sinir hastasıydım taki Psk.Esra SAVAŞ KAPLAN ile tanışana kadar kendinisin nekadar uzman olduğunu ancak tedavi sürecinde anlayabilirsiniz ben veya tedavi olan diğer arkadaşlar nekadar övgüyle anlatsakta tedavi olmadan anlayamazsınız şuan çok iyi durumdayım kendimi iyi hissediyorum sinir seviyem çok normal durumda herşey artık çok sakin ve huzurlu belki bu hastalık tekrar ortaya çıkıcak ve bi okadarda ilerleyecek fakat artık korkum yok çünkü kendisine güvendiğim çok iyi bir doktorum var gerçekten güler yüzlü ve konuşkan ve yanında çalışanlarla aile gibi Psk.Esra SAVAŞ KAPLAN alanında en iyilerinden ...
     2 Beğeni    
Muhammed
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60764
Esra Savaş Kaplan hanımı bir arkadaş vasıtasıyla tanıdım. Panik hastası biriydim bir çok psikologa gittim hiç bir sonuç alamadım araştırma içerisindeydim sürekli gün geçtikçe daha da kötüye gidiyorum derken Arkadaşımın tavsiye etmiş olduğu Esra hanımı arkadaşımın ısrarı üzerine tamam dememle ertesi gün Esra hanımın ofisinde kendimi buldum içeri girdiğim andan itibaren sıcak bir ortamla karşılaştım ve Kendisiyle görüşme yaptıktan sonra diye hastalığımı yenmek bir yana düşüncelerim hayata bakışım değişti yeniden doğmuş ve kendi özümü benliğimi tanımama neden oldu ve benim gözümde kendi alanında 1. sırada gelmektedir. Kendimi bu konuda çok şanslı görüyorum ve kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum İyi ki varsınız Esra Savaş Kaplan
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
İslam
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60761
Kıskançlığın en üst seviyesine çıkmış biriydim. Neyseki Psk.Esra SAVAŞ KAPLAN hanımla tanıştım. Esra Hanımdan aldığım yardımlar sayesinde kıskançlığın önüne geçebilmeyi ve ilişkimin daha olumlu düzeyde gitmesini sağladım. Sonuc getiren sınırsız bilgiye sahip bir profesyonel, hem insan olarak hem mesleki anlamda taktir edilecek bir kişi, Kıskançlığı yenmek ve her türlü insan ilişkilerinde hayatınızda olumlu düzenlemeler istiyorsanız tavsiye edilebilecek tek kimsedir kendi branşında. Herşey için sonsuz teşekkürlerimi sunarım kendisine...
     2 Beğeni    
Nezrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53915
Ben uzun süredir panik atak yaşamaktaydım ve bu beni çok zorluyordu gerçekten.Tam da bu sırada Esra hanımla tanıştım,İyi ki de tanıştım..Kognitif terapi konusunda gerçekten çok iyi bir uzman..Esra Hanım'ın yardımıyla çok şükür panik ataklarımı yendim.İnanılmaz anlayışlı ve şu değişen dünyada güleryüzü ve ilgisiyle psikologtan çok öte biri..Her zaman yanınızda ve güven verici.. Anksiyete ve panik bozukluk sorunu olanların yardım alacağı gerçek bir uzman.. İyi ki varsınız Esra Hanım..
     4 Beğeni    
Safiye B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52972
Benim oğlum okula başladığında hiç bir şeyin farkında değildim çok şikayetler gelmeye başladı. okula gitmek istemiyordum çünkü şikayet gelecek diye korkuyordum. ne yapacağımı bilmez hale gelmiştim. kimi diyor şu doktora götür kimi şu daha iyi diyor ben herkese güvenmezdim. sonra öğretmenimizi değiştirdim belki onu sevmemiştir diye ama yine bir şey değişmedi. bir gün görümcem aradı ve Esra Hanım dan randevu aldı. gittiğimde hiç bir umudum yoktu ama öyle sıcacık biriyle karşılaştım. bana bir şeyler söylüyor ben onu dinliyorum o da beni sabırla dinliyor bütün şikayetlerimi anlattım ama aklımda halen sorular vardı bana nasıl yardımcı olabilir diye. sizin çocuğunuz hasta değil dedi ve onu olduğu gibi kabul etmemi sağladı. şimdi çocuğumu daha iyi tanıyorum. Esra Hanım sayesinde çocuğuma daha ılımlı yaklaşıyorum. Esra Savaş Kaplan ı tanımasaydım hala çocuğumun huyunu bilmeyecek durumunu hastalık olarak görüp ona kötü davranmaya devam ediyor olacaktım. halbuki şimdi onu daha iyi tanıyorum nerede ne yapacağını biliyorum. Bir psikologa ihtiyacınız varsa Esra Savaş Kaplan a düşünmeden gidin mükemmel bir psikolog mükemmel bir insan, güler yüzlü sıcak kanlı bir insan. işini mükemmel yapıyor her açıdan değerlendiriyor ve sizin aklınıza gelmeyen ama çocuğunuzu etkileyen her şeyi buluyor. kesinlikle tavsiye ediyorum tanıdığınızda abartmadığımı anlayacaksınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52694
ben 40 yasında evlı ıkı cocuk annesı bır bayanım. kızım 22 yasında unuversıte mezunu ozel bır sırkette calısıyor. oglum 16 yasında lıse 2 ye gıdıcek. 16 yasında evlendım . hayat sartları yasamın zorlukları her ınsanda oldugu gıbı zamanla benıde etkıledı ınternette gezınırken tavsıyeedıyorum.com da esra savas kaplanı gordum. ve hemen bır randevu aldım.benım ıcın zor bır karardı cunku benım en buyuk sorunum sorunlarımı kendı basıma cozmek ıstemem ve hıcbır zaman içe kapanık olup hıcbır kımseyle hıcbır sorunumu paylasmamakdı. ve esra hanımla tanıstım. gorusmeye devam ettım ve hala devam edıyorum. boyle bır ınsanla tanıstıgıma cok memnunum. hayatım degısmeye basladı. konusunca rahatlıyorum.ve her an esra hanımı gormek ıstıyorum.ve esra hanımla gorusmekte konusmakta sunu anladım kı sorunlara ve sorunlarıma uzulmek içe kapanmak yerıne yasadıgım her seye veya sorunlara care bulmaya basladım. bunun ıcın esra hanıma cok tesekkur ederım. mukemmel basarılı sevecen cana yakın saygılı bır ınsanı tanıdıgıma cok memnunum. ozellıkle tavsıye edıyorum.
     Beğenin    
Reyhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48735
Esra Hanım ile ilk olarak Florya'daki merkezinde görüştük. Karşısındaki insana verdiği güven duygusu ve konuşmalarındaki içtenlik ile bütün sorunlarınızın üstesinden geleceğinize ilk günden inanıyorsunuz. Ve süreç de öyle ilerliyor. Güleryüzlü, samimi ve bir o kadar da işinin ehli. Daha önce bir çok psikologlarla görüştüm ve memnun kalmadım. Fakat Esra Hanım'dan tamamıyla memnun kaldım. Aldığı ve almakta olduğu eğitimler ile kendini sürekli geliştiriyor. Hiç tereddütsüz herkese önerebileceğim, gelecekte çok başarılı ve tanınmış olacak bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Sema Kaplan
13.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48288
aileme gelinim olararak katılan ama kızım kadar çok sevdiğim değer verdiğim esra savaş kaplan güleryüzlü,cana yakın, samimi içten birisidir.mesleğini çok severek yapıyor işini geliştirmek için devamlı çalışmalar, araştırmalar yapar. işyerini ziyaret ettiğimde hastalarıyla olan ilişkilerinide görme fırsatım oldu onlarla çok güzel iletişim içinde büyük küçük hepsiyle yakından ilgili sadece iş yerinde değil günün her saatinde telefonlada onlara yardımcı olmaya çalışıyor. mesleği için çok özverili, yeni anne olduğu halde ona ihtiyaç duyan herkese yardımcı olmaya çalışıyor.esra çok iyi bir anne,eş ve evlat onun çok başarılı olacağını biliyorum
     1 Beğeni    
Dilek LöSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46264
Her insanın hayatın da olabileceği gibi ciddi depresif ruh halinde dolanırken.. Ki aklımı kaçıracağım anın nöbetini tutuyordum,vücudum garip tepkiler veriyor uyuşuyor titriyordu.. 1 sene öncesinde birlikte ingilizce kursuna gittiğimiz arkadaşımla karşılaştım.. Onu her gördüğümde dipsiz karanlık bir kuyuya düşmüş gibi hissederdim kendimi.. İçim kararırdı. Fakat son karşılaşmamız da o karanlık bakışlı,melenkoli,bunalım abidesi arkadaşım gitmiş yerine pozitif dünya ya gülen gözlerle bakan bir insan gelmişti.. Rica etmek ne kelime yalvarırcasına bu değişimin nedenini sordum ben onun son gördüğüm halinden çok çok daha kötü durumdaydım.. Esra savaş kaplan dedi... Benim psikologlara güvenim yoktu.. Her sorunumu bilen analiz eden ama uygulamaya gelince tıkanan sorunlu bir hastaydım.. Anlıyorum anlıyorum diye kafa sallayıp ilaç yazılmasından çok daha fazlasına ihtiyacım vardı.. Esra savaş kaplan beni kazandırdı bana.. Meğer ben neymişim.. İşini hakkıyla yapma gayretinde ne kazanırım değil ne kazandırırım yaklaşımıyla kazanacağına inandığım sağlam bir insan,arkadaş,dost,yeri gelir kurduğu sahnede yerine koyabileceğiniz sorununuz olabilir mesela.. Sahne bittiğinde sorununuz da bitmiş oluyor.. :) yani kısacası doktordan çok öte bir şey esra savaş kaplan.. Ben esra savaş kaplanın danışanıyım onu burda övmeye kalksam bana kattılarını sıralasam buraya sığması ve okuyanın vakit ayırması imkansız olan bir yazı çıkacak meydana.. Bir danışmana ihtiyaç duyanlara ekmek peynir,hava su gibi tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Şengül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2010
TavsiyeNo: 38257
İki senedir onkoloji hastasıyım. Halen tedavim başarılı bir şekilde devam etmektedir. Psikolog Esra Hanım bizleri arayarak aynı hastalardan gruplar halinde terapi yapacaklarını söylediler. Katılıp katılmayacağımı sordular, ben de katılmayı uygun gördüm. On kişilik gruplar halinde terapi uyguladılar. Çok memnun oldum. Doktorun yaklaşımı, beni bilgilendirmesi hayatımı değiştirdi. Kendimi daha çok sevmeyi, güvenmeyi ve nefes egzersizleri ile nefesimi kullanmayı öğrendim. Aslında bu gibi terapiler hastaya tanı konulduğu zaman verilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bana yardımcı olduğu için Esra Savaş KAPLAN'a çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     12 Beğeni    
Ocean
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2010
TavsiyeNo: 31265
psikolog Esra Savaş Kaplan a internet aracılığıyla ulaştım ve tahminimden çok daha öte ilgi ve yardım aldım. ailemden uzak hem üniversiteye hem de tek başıma ayakta kalabileceğim bir yaşama başlarken bir çok yeni sorunla karışılaşmıştım üstelik bunların bir kısmı sürekli hayatımda olacak hem genel hem özel sorunlardı. Ama onun yaklaşımı ve özellikle güleryüzü sayesinde kendi başıma bunlarla çok rahat başedebileceğimi , çözümün de kendi içimde olduğunu ve yalnız olmadığımı anladım :D Hiç tanımadığım bir insana içimi açmak başta zorlasa da 4 hafta sonunda florya ya gidip gelmek beni mutlu eden bir şey haline geldi. Beni en çok etkileyen yönü istediğim zaman ona telefon ya da internet ile ulaşabilip yardım almamdı. Üstelik 4 haftalık görüşme dönemi bitmiş ve artık kendimi çok daha iyi hissettiğim zaman bile nasıl olduğumla ilgilenmesi beni çok şaşırttı ve mutlu etti :D Bence yaşamımın ileriki dönemlerinde de profesyonel bir yardıma ihtiyacım olduğunda gidebileceğimi düşündüğüm , samimi ve gerçekçi bir uzman.
     6 Beğeni    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30375
Esra arkadaşımla sn.DR.STROUP'un bir eğitimde tanıştık.Mesleğinde kendini hep geliştiren ve gelişime onem veren bır arkadasımızdır.Unutmayacağınız en güzel yanı gamzeli gülüşü olacaktır.Yolculuğunuz boyunca hep yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.Almış olduğu eğitimlerle ne kadar bilgiye sahip olduğunu zaten görmekteyiz.Aklında haklı olarak bir çok soru işareti olan ve yardım almak isteyen danışanlarımıza gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Arkadaşımada başarılarının devamını dilerim...Psk.Dan.Selma AKBULUT
     1 Beğeni    
Beytullah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25275
Merhaba Arkadaşlar... Sizlere Esra Hanımla ilgili birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Öncelikle kendisiyle 01.04.2009 çarşamba günü florya daki ofisinde görüşüp tanıstım.Benim bi takım ailesel ve kişisel sorunlarım nedeniyle kendisinden uzman destegi aldım ve son derece memnun ayrıldım.Benim en büyük sıkıntım olan alkol ve sosyal fobiydi. ben alkolle çözülecegini düşünürken yavaş yavaş bagımlı olmaya başladım.Esra hanımla ilk görüşmemden sonra bu durum çok degişti ve 4 hafta gibi sürede bütün bu olumsuz düşünce negatif duygulardan kendimi kurtardım.Yani kısacası beni uçurumun kenarından çevirdi... kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Zaten kendisi o kadar mütevazı bi insan ki sırf psikolog olarak degil insan olarak tanımak gerekir diye düşünüyorum. Son olarak şuna inanıyorum ki Esra Hanım gelecekte çok daha başarılı olup tüm Türkiye tarafından tanınacak ki bunu hak ediyor. kesinlikle...
     14 Beğeni    

Dr.Esra SAVAŞ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Turk Psikologlar Dernegi
Amerikan Psikologlar Dernegi
Kognitif Terapi Dernegi

Dr.Esra SAVAŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Esra SAVAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selma AKBULUT
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psk. Dan. Selma Akbulut ile mesleki gelişim açısından katıldığım bir eğitimde tanıştım ancak samimiyetimiz o günden sonraki her eğitimde de birlikte k...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Esra Savas Eğitim ve Danismanlik Merkezi
Florya Caddesi Corner Plaza No: 67
İstanbul
(Randevu Almak İçin Mail Yollayınız)
Dr.Psk.Esra SAVAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 541 88 58
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Universitesi Psikososyal Onkoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Doktora
Walden University, Psikoloji Doktora (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı

Dr.Psk.Esra SAVAŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Ingilizce

Dr.Esra SAVAŞ Mesleki Videolar Videoları
-
kanser psikolojisi, takinti, obsesyon, obsesif kompulsif bozuklu, anskiyete bozuklugu, kaygi bozuklugu, panik atak, depresyon, bipolar, borderline, uykusuzluk, yeme bozuklugu, kognitif terapi, bilissel terapi, grup terapi, bireysel terapi, ölüm sonrası yalnızlık, major depresyon, psikoterapist, psikoegitim, kisisel gelisim, uzman psikolog, psikolog, terapist, florya psikolog, online psikolog, psikoterapi, halkalı psikolog, gizli psikolog, profesyonel, bakirkoy psikolog, yesilkoy psikolog, yesilyurt psikolog, psikolojik destek, uzaktan terapi, matem, psikolojik danışmanlık, psikolog destegi, ruh sagligi, danışmanlık, stres kontrolu, stres yonetimi, turk online terapist, ofke kontrolu, iki uclu depresyon, psikolog florya, psikolog yeşilköy, psikolog istanbul, psikolog bakırköy, psikolog yeşilyurt

03:53
Top