2007'den Bugüne 80,909 Tavsiye, 25,756 Uzman ve 18,033 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ahmet KONYA

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

16

[Psk.Ahmet KONYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ahmet KONYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

34
(%88.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAhmet KONYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ahmet KONYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
UMUT bitmemişse,MUTLULUK bi şekilde yeşerir.

Ahmet KONYA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikoterapist,Aile terapisti,psikodramatist,Eğitimci,kurumsal danışman

Ahmet KONYA Tavsiye Yazıları Ahmet KONYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 N.D. (Danışan)
 IP: 213.153.216.YLB

18-12-2010
 TavsiyeNo: 38102
Ben bir doktorum ve biz doktorlar kendi kendimizi tedavi etmeyi pek severiz. Ama bu sefer öyle olmamıştı. Evliliğimizde kısır bir döngüye girmiştik. Bildiğimiz ve çözüm olacağını düşündüğümüz herşeyi denemiştik (hani biraz eğitimini aldık ve çok biliyoruz ya). İleride oğlumuza herşeyi denedik ama olmadı diyebilmek adına son bir seçenek olarak aile terapistine gidelim dedik. Bir arkadaş tavsiyesi ile Ahmet bey ile tanıştık. İlk randevumuzun sonunda kaçmaya çalıştığımız ve bastırdığımız, daha doğrusu bastıramadığımız sorunlarımızla yeniden yüzleşmek oldukça anksiyete oluşturdu ikimizde de. Ama gerçeklerden kaçamazdık. Sonraki günlerde randevüleri iple çeker olduk. Çünkü bir yıldır girdiğimiz çıkmazda ciddi iyileşmeler oluyordu. Eşimin en çok merak ettiği bire bir görüşmelerde ne konuştuğumuzdu. İşin sırrı o görüşmelerde zaten. Hala merak ediyor. Sonuç: 2 ay gibi kısa bir sürede herşey yoluna girdi ve biz kısır döngümüzden Ahmet bey sayesinde çıktık. Bu bizim için 2 ay sürdü, belki sizin için daha kısa veya daha uzun sürecek. Ama yolunuz Ahmet bey ile kesişirse sizin için herşey daha güzel olacaktır. Biz ihtiyaç duyan tüm tanıdıklarımızı gönül rahatlığıyla ve hatta ısrarla Ahmet beye yönlendiriyoruz. Ve çok da güzel geribildirimler alıyoruz. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederiz:)

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     16 Beğeni    

 E.T (Danışan)
 IP: 85.98.115.YWC

18-10-2010
 TavsiyeNo: 36662
Aslında hep bir umut var. En dibe vurduğunu düşündüğün anda bir çıkış. Ahmet Bey ile tanışmam bu dönemime denk geldi (Denk mi geldi? Acaba ben mi çağırdım onu hayatıma). Bütün çıkış kapılarını çalmış, her türlü gelişim programlarına, terapilere katılmış ama hep hüsrana uğrayıp “hiçbir şey değişmeyecek düzelemeyeceğim“ dediğim bir zamanda... Beraber paylaştığımız kısa bir çalışma süresi sonunda, şu anda her şey o kadar net ve parlak ki. Değişimi hissetmek muhteşem bir şey. Düşünebiliyor musunuz sürekli bir yaşama sevinci ile dolu olmak, sürekli bir güven duygusu hissetmek. Kolay bir süreç olduğunu söyleyemem. Başlarda çok sevgili egom beni hep alışık olduğum depresif ve ağlak süreçlerime döndürmeye çok çalıştı. Ama sonunda onunla anlaştık ve birbirimize destek vermeye başladık (Kendisi çok inatçı ve kuvvetli bu arada). Bu süreçlerde pes etmemek çok önemli. Hep derler ya “hayat bir oyun” gerçekten de öyle. Ama ben yıllardır bu oyundan ve kurallarından habersiz oynuyor ve yanlış roller (ve rol arkadaşlarını) seçiyormuşum. Aslında yanlış demek istemiyorum çünkü onlar beni bugünkü OSCAR ödülümü almamı sağladılar bir açıdan. Beni geliştirdiler, bana öğrettiler. Siz mesajı anlayana kadar öğretmeye devam ediyorlar bıkmadan defalarca, aynı tarz olaylar aynı tarz insanlar… Deneyimleyip anladığınız zaman zaten görevleri bitiyor ve hayatınızdan çıkıyorlar. Kuralları bilmeden oynamak, yıllardır benim hayatımda büyük bir karmaşa ve korku yarattı. Yaşadığım olaylara ve hayatıma giren insanların bana yaşattıklarına şu an baktığımda her şey bir amaca hizmet ediyormuş, bunu gözlemledim. Ahmet ile oyunun ne olduğunu, kuralları ve en önemlisi bu kuralları UYGULAYABİLMEYİ öğrendim. Bu bir süreç… Gelişimim devam ediyor ve ben çok keyif alıyorum bu oyundan. Teşekkürler Ahmet Bey. İyi ki seni tanıdım. Sevgiyle kal
     9 Beğeni    

 Hatice P. (Danışan)
 IP: 95.14.2.ZYC

18-10-2010
 TavsiyeNo: 36661
Merhabalar, Sayin Ahmet Konya ile esimden ayrildiktan sonra 3 yasindaki oglum icin bir psikolog aradigim siralarda yakin bir arkadasimin tavsiyesi uzerine tanistim. Sehir degisikligi ve aile duzenimizin degismesinden sonra oglumun ciddi sikintilari baslamisti. Kendisi ile yaptigimiz profesyonel calismalar sonrasinda 6 ay icinde benim kucuk kuzumun pek cok tepkisi ortadan kalkti. Eger su an oglumun hem benimle hem babasiyla hem de cevresiyle saglikli iliskileri varsa tamamen Sayin Ahmet Konya sayesindedir. Hersey icin cok tesekkur ederiz, iyi ki varsiniz. Saygilar.
     5 Beğeni    

 sibel bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.178.168.Z

01-09-2010
 TavsiyeNo: 35554
Tam kendime olan güvenimi kaybetmişken öyle ki; artık gölgem bile beni rahatsız ediyordu. Tam hayat ne kadar anlamsız dediğim anda arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile tanıştım. Bir kere dış görünüş olarak karşısındaki insana güven veriyor. Seni dinleyipte düşüncelerini, tavsiyelerini söylediği anda; gerçek diye yaşadığın hayatın aslında insanın kendisinin yarattığı tiyatro oyunu olduğunu anlayıp,güneşin ne kadar parlak olduğu, hayatı görmek isteğin gözle görmeyi, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu onun sayesinde öğrendim.Yaşadığımız her acı, sıkıntılı olayın insana olgunluk kazandırdığını,tanıdığım herkese aşılması gerekeni aşmaya, içindeki fırtınaları dindiremeyene güleryüzlü, samimi, insana güven veren sesi olan psikoloğum Ahmet Bey'i en içten duygularımla tavsiye ediyorum. Hayat yeniden sayesinde başladı. Saygılarmla... Tıbbi sekreter / sibel bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     10 Beğeni    

 Özgür (Danışan)
 IP: 88.234.50.YDC

27-08-2010
 TavsiyeNo: 35462
Ahmet Bey ile tanışmamız daha önce kendisinden destek alan bir arkadaşım aracılığıyla oldu.Ciddi sıkıntıları ve çöküntüleri alan bir arkadaşımdı.Her terapi sonrası onun ışıldamaya başlayan gözlerini gördüm.Aradan 7-8 ay sonra kendisiyle ben tanıştım.Aslında çokda inanarak gitmedim ilk.Galiba çoğu insan kendini pek tanıyamıyor, ruhunun sağlıklı olup olmadığını bilmiyor dolayısıyla içinde yaşadıklarını kendisi atlatacağını, kimsenin yardımcı olamayacağını düşünüyor.Fakat Ahmet Bey benim bu fikrimi çürüttü.İnsanın kendi kabuğuna çekilmesinin kendime yaptığım en büyük yanlış olduğunu bana farkettirdi.Beni kendimle barıştırdığı için, Yanımda olduğu ve gülen yüzüyle bana verdiği enerji için tekrar çok teşekkürler..
     12 Beğeni    

 Serap (Danışan)
 IP: 84.51.49.Y

25-08-2010
 TavsiyeNo: 35412
Benim gibi yolu birgün psikologla buluşacak herkese duyurulur... İnsanların hastalıklarına şifa bulması noktasında,doktorunuza duyulan güvenin çok etkili bir yol olduğuna son derece inanan biriyim.Bu anlamda da Ahmet Bey'i ilk görüşümde hiç yanılmadığımı anladım.Güler yüzü,elektriği ve samimiyeti daha tedavi başlamadan etkilerini göstermeye başlamıştı.Yıllardır yaşadığım sıkıntılı aile hayatım ve geçirdiğim çok kötü bir evlilikten sonra fobilerim tavan yapmıştı.Yaşamaktan vazgeçmiş,çocuklarımı dahi gözüm görmez olmuştu.Kendime verebileceğim zararların ötesinde,evlatlarıma yaşatacağım acılar etrafımca fark edilmiş ve Ahmet Bey'e yönlendirilmiştim.İyi ki tanışmışım Ahmet Bey ile.Tecrübesi,profesyonelliği ve mesleki başarısı sayesinde şu an çok mutlu,sağlıklı bir insanım.Ve daha da önemlisi çok mutlu bir anneyim,geleceğime umutla bakıyorum.Çocuklarımı yetiştirme boyutunda Ahmet Bey'in bana tuttuğu ışık sayesinde ilerliyorum.Teşekkür ederim...İyi ki varsınız...
     11 Beğeni    

 derder (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.244.146.WC

05-06-2009
 TavsiyeNo: 23910
ahmet beyle doktor arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım.bir arkadaşımın eşiyle sorunları vardı çok kısa bir sürede ayrılmanın eşiğinde olan arkadaşım eşiyle beraber sorunlarını ahmet bey sayesinde tümüyle aştılar kendisi aile terapistliği alanında bir uzman şimdi onlara baktıkça doktor beye bir teşekkür borcum olduğunu düşündüm ve ona teşekkürlerimi bu şekilde iletmek istedim.ahmet beyi ben ve arkadaşım kesinlikle tavsiye ediyoruz güler yüzünü gördüğünüzde bile rahatlıyacağınıza eminim:)
     43 Beğeni    

 Tolga35 (Danışan)
 IP: 88.236.170.YWJ

01-09-2010
 TavsiyeNo: 35551
Psikolog Ahmet bey ile yakın bir dostumun tavsiyesi ile tanıştım.Arkadaşımın birçok sorunu vardı banada bahsederdi ailesiyle olan sıkıntılar olsun vb. Ahmet bey ile görüştükten sonra durumunda bayağı bir ilerleme gördüm arkadaşım sanki hayata yeniden bağlandı sosyal hayatımız cok iyi bir seviye ye yükseldi.bende Ahmet beye danışmak istedim ve o kadar iyi o kadar sevecen hoşgörülü biriki onu öv öv bitiremem.gerçekten işi yanı sıra cok tecrübeli güleryüzlü.İnanın herkese tavsiye edebilirim karşılıklı ilişki konularında olsun aile problemleri olsun hertürlü konuda bir Psikolog dan cok arkadaş dost gibi,sıkıntısı problemi olan hic çekinmeden danışabilir gerçekten.daha önce cok Psikolog gördük gittik hep önce fiş sonra alışveriş oldu ciddi sıkıcıydı velasıl kelam Ahmet beyi tanıyana kadar Psikologlar benim icin fobi gibi bişeydi iyiki arkadasım tavsiye etmiş iyiki danışmışım Herşey icin teşekkürler siz cok iyisiniz daha cok insanı hayata döndürüceginize inanıyorum ve şunuda ekliyeyim : Okuyan herkese şunu söyliyim icinizde hic bişeyi büyütmeyin ve utanmadan sıkılmadan rahat rahat AHMET KONYA'ya gidebilirsiniz pişman olmıyıcaksınız emin olunn.
     9 Beğeni    

 D.Ö (Danışan)
 IP: 88.244.116.ZCB

07-09-2010
 TavsiyeNo: 35688
Ahmet Bey'e arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Benim de eşimle yaşadığım ve 5 yıldır çözemediğim ciddi sorunlarım vardı. Arkadaşımın ''boşanmamızın eşiğinden Ahmet Beyin sayesinde döndük'' sözleri beni de harekete geçirdi. Daha önce bir psikolog ile görüşmüştük ama aslında ''Aile Terapisti''ile görüşmemiz gerektiğini tedavi sürecinde anladık. Bize ayna tutan bir yaklaşımı oldu. Çocuğumuzun da olumsuz davranışlarının bizden kaynaklandığını gördük ve onda da olumlu davranışlar gelişti. Sizlere tavsiyem herşeyin sonu geldi diye düşünüyorsanız kendiniz ve sevdikleriniz için bir karar vermeden önce Ahmet Bey'e başvurun. ''Bize yolun sonuna geldiğimizi düşündüğüm anda aslında herşeyin başında olduğumuzu gösterdi '' Sadece Porefesyonel, Objektif,sıcak,ilgili ve güleryüzlü bir yaklaşımı olduğu için değil mesleki alanda kendini yetiştirmiş olduğu için de Ahmet Beyi tavsiye ediyorum.... saygılarımla
     9 Beğeni    

 M... (Danışan)
 IP: 85.103.90.YYL

30-11-2014
 TavsiyeNo: 73691
Hayattan ümidimi kestiğim ve artık hayatın kapkara olduğunu düşündüğüm dönemde Ahmet Beyle tanıştım. Her konuşmamızda ufak ufak ışıklar yaktı benim karanlık gördüğüm dünyamda. Benim direttiğim zamanlarda farkına bile varmadan onun gösterdiği yolu denerken buldum kendimi. Mesleki sınırını korumasının yanında samimi tavırları ilerlenmesi gereken yolu daha da kolaylaştırdı. Her seans ayrı bir şey kattı bana. Her konuşmamızdan da zevk aldım. Kendisi gayet eğlenceli, güler yüzlü ve istediği sonucu alana kadar da vazgeçmeyen biri. :) Hayatınızda güzel yönleri veya çıkışı bulamıyorsanız Ahmet Bey bu konuda en iyi şekilde yardım edecektir emin olabilirsiniz... :)
     2 Beğeni    

 İ.E (Danışan)
 IP: 46.155.179.YJF

29-12-2012
 TavsiyeNo: 56697
Ahmet Bey ile tanışmamız bir tesadüf sonucu oldu. Su an geriye baktığımda bu tesadüfe binlerce kez şükrediyorum. kör kuyuların en karanlık dibinde gibiydim. Sonra Ahmet Bey ile tanıştık ve her görüşmemizde adeta yeniden doğmuş gibi hissediyordum aslında öyle de oldu. kaybettiğimi sandığım öz güvenimi en önemlisi neşemi onun sayesinde geri kazandım. söyledikleri sözler benim hiç o açıdan bakamadığım,beynimde adeta bir şimşek gibi çakan ve her defasında evet gerçekten de bu böle dediğim inanılmaz sözlerdi. Bu zamana kadar bir çok ilaç kullandım yaşadığım şehirde neredeyse gitmediğim psikolog psikiyatri kalmadı ama bunların hepsi boşa çekilen bir kürek gibiymiş onu anladım ta ki AHMET KONYA' yı tanıyana dek.. Yaşama sevincini kaybettiğini düşünenlere sesleniyorum! ADRES BELLİ; AHMET KONYA:) Her şey için teşekkür ediyorum Ahmet Bey iyi ki varsınız..
     7 Beğeni    

 KAYA (Danışan)
 IP: 94.55.25.ZJF

10-07-2011
 TavsiyeNo: 42935
ahmet beye bu siteden ulaştım. ilk göüşmeye gidene kadar çok endişeliydim ancak kendisinin sıcak,samimi ve dürüst yaklaşımı çok rahatlatıcı oldu.çocuklarım ve eşimle olan sorunlarımı tarafsızca gösterdiği ve çözüm bulmamıza yardımcı oldu , kişisel hatalaımı da görmemi sağladı. aile terapisti olarak izmirde yaşadığı için kendimi şanslı hissediyorum. hayatta takıldığım sorunların aslında çözmsüz olmadığını gösterdiği için tavsiye ediyorum.....saygılar
     1 Beğeni    

 Ahmet M. (Danışan)
 IP: 78.171.190.YB

25-08-2010
 TavsiyeNo: 35417
Merhaba, Ahmet Bey ile tanışmamız bir arkadaşım vasıtası ile oldu daha önce arkadaşım kendisiyle seanslara katılmış ve oldukça memnun kalmıştı. Bende ailemdeki sağlık sorunları sebebiyle oldukça zor ve kötü günler geçiriyordum. Sağolsun kendisiyle bir kaç kere görüşmemle beraber hayatımda pozitif gelişmeler oldu, oldukça rahatladım ve elimde olmayan sebeblerle içime kapanmanın gereksiz bir şey olduğunu oldukça ikna edici bir biçimde bana açıkladı. Kendisine saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Güler yüzünüz hiç solmasın.
     10 Beğeni    

 Fehmi CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.241.161.YWJ

04-11-2010
 TavsiyeNo: 37067
Ahmet Konya ile tanışmam bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu.Çok zorlandığım bir dönemde bir arkadaşımın ısrarla tavsiye etmesi ile kendisine başvurdum.Beni hiç tanımayan bir kişi birkaç görüşme ile bana nasıl yardımcı olabilir ki diye düşünerek ilk randevuma gittim.Başlangıçta bazı konularda düşünme sistematiğimin beni ne kadar yorduğunu farkettim.Aynı olaylara farklı bakış açıları geliştirerek sorunları çözmeyi Ahmet Konya nın yardımlarıyla başardım.Tabii bütün bunlar bir anda olmadı.Ama şimdi bunu nasıl başardığımı düşününce, bu konuda samimi ama herşeyden önce profesyonel bir yardım almamın ve bu yardımı Ahmet Konya gibi bu konunun Türkiye çapındaki uzmanlarından birinden almamın sonucu olduğunu gördüm.Sonuçta kendimi ve çevremi en önemlisi hayatımı daha kıymetli görüyorum. böyle bir yardımda bulunduğu içinde Ahmet Konya ya teşekkür ediyorum.Kendisini size şiddetle tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    

 Serhat Avcıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.176.40.YF

30-10-2010
 TavsiyeNo: 36942
Sayın Ahmet Konya, uzun yıllardan beri tanıdığım, her yönden güvendiğim birisidir. En yakın arkadaşlarımdan birisidir. Cana yakınlığı, dürüstlüğü ve güleryüzlülüğü, mesleğinde her gün ileriye gitme arzusu herkesin mutlaka ilgisini çekecektir. Benim için değerli arkadaşımı tanımak inanın benim için bir şanstır. Bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isteyen herkese güvenle tavsiye ediyorum ve iyiki varsın arkadaşım diyorum. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu nice günler diliyorum.
     3 Beğeni    

 Hüseyin O.G (Danışan)
 IP: 217.131.150.YD

08-09-2010
 TavsiyeNo: 35692
Merhabalar! Sayın Psk. Ahmer KONYA ‘ya arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum..İçine kapanık, insanlarla iletişim kuramayan, asabi davranışlarım ile çevremdeki kişilerden kopan, yaşama isteği olmayan birisi idim, ta ki Ahmet bey ile tanışana kadar.. Ahmet Bey sayesinde hayatta hiçbir korkum, endişem kalmadı, çevremdeki insanlar ile daha iyi iletişim kurmaya, olaylara daha pozitif bakmaya başladım, bu durumdan en çok memnun olan benden sonra eşim ve çocuklarımdır. Aileme kadar ilgilenmesi, yakınlığı, samimiyeti, güler yüzlü olması çok hoşuma gitti. Bundan dolayı bana verdiği destek ve emek için kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ederim..
     15 Beğeni    

Ahmet KONYA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ AİLE TERAPİLERİ DERNEĞİ ÜYESİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 452 53 20
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1996
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ahmet KONYA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ahmet KONYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ahmet KONYA Mesleki Videolar Videoları
-

psikoterapi, zeka testi, terapi istiyorum, kişisel gelişim, vajinismus, evlilik terapisi, mmpı, izmirde psikolog, öfkeyi kontrol etme, erken boşalma, cinsel terapi, anksiyete fobi, psikolog doktor, gurup terapisi, evlilik danışmanı, psikodrama, panik atak, çocuk psikoloğu, rüyalar, terapist izmir, izmir psikolog, kişilik bozuklukları, ilişki sorunları, psikolojik danışmanlık, farkındalık, danışmanlık, ergen problemleri, aile terapisti izmir, psikolog alsancak, öğrenci koçluğu, yaşam koçu, çocuk eğitimi, aile danışmanı izmir, kıskançlık, özgüven, depresyon, boşanma, çocuk terapisti, altını ıslatma, özgüven eksikliği, sınav kaygısı, psikolog arıyorum, seks terapisi, yaşama sevinci, eşcinsellik, kişilik testi, psikolog izmir, buluğ çağı, stres huzursuzluk, hiperaktivite


16:59
Top