2007'den Bugüne 83,116 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,432 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İlke ERDAŞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.İlke ERDAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İlke ERDAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
İlke ERDAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İlke ERDAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

İlke ERDAŞ Tavsiye Yazıları İlke ERDAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 sertaç (Danışan)
 IP: 88.244.191.ZBC

01-02-2013
 TavsiyeNo: 57697
Psikolog İlke ERDAŞ ile arkadaş tavsiyesi ile tanıştım. Sporcuyum. Zaman yönetimi, öz güven ve kaygı konusunda problemlerim vardı. Bu konularda bana çok yardımcı oldu. Güvensizliğimi yenerek performansım artmasını sağladı. Maç öncesi çok sıkıntı çekiyordum. Ellerim dizlerim titriyordu. Antrenmanlarda çok iyiydim ama maça çıkarken bana bir şeyler oluyordu. Kaygı güvensizlik bela gibiydi. Arkadaşımın tavsiyesi ile Psikolog İlke ERDAŞ ile görüştüm. En önemsiz maçlarda bile güvensizlik vardı. Bu konuda bana inanılmaz yardımcı oldu. Zaman konusunda da sıkıntım vardı. Hayatımı plansız yaşıyordum. Kendisi ile görüştükten sonra özellikle performansım gözle görülür şekilde arttı. Kendisi çok güler yüzlü cana yakın ve iş disiplini çok iyi olan bir psikolog. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ederim
     3 Beğeni    

 h.d (Danışan)
 IP: 78.173.204.YFW

31-01-2013
 TavsiyeNo: 57656
kendisiyle komşumun tavsiyesiyle tanıştım.kızımda aşırı derecede inatçılık vardı.her istediğini ağlayarak yaptırıyor.yaptıramayınca da adeta kıyameti koparıyordu.ilke hanıma bu durum için gittik.psikolojik anlamda profesyonel biri olarak çok pozitif bir desteği oldu.her konuda bize çok yardımı oldu.kendisi son derece güler yüzlü ,çok pozitif biri.konuya ve sorunumuza çok hakim şekilde bize yardımcı oldu.birkaç seanstan sonra kızımdaki değişikliği fark ettiğimde çok mutlu oldum.daha önce de bir kaç kez psikoloğa gitmiştik ama ilke hanım kadar etkili olmadı kızımda.sanırım bu da çok pozitif yaklaşmanın bir durumu.bu yüzden ilke hanıma bu site aracılığıyla da çok çok teşekkürü borç biliyoruz,hayatı boyunca o pozitif enerjiyi güler yüzlülüğünü kaybetmemesini diliyoruz.
     1 Beğeni    

 Durmuş (Danışan)
 IP: 46.196.206.ZJY

26-01-2013
 TavsiyeNo: 57496
İlke hanımla bir arkadaş aracılığıyla tavsiye üzerine tanıştım.Özel hayatım ve iş hayatımla ilgili sıkıntılarım vardı ve bu konuda psikolojik destek almam gerektiğini düşündüm.İlk terapiye gittiğimde çok sıcak samimi bi ortam vardı.Son derece güleryüzlü bi psikolog ve bu gerçekten siz anlatırken kendinizi ,sorrununuzu sizi rahatlatıyor.Sizinle bi psikolog tan öte bi arkadaş dost gibi konuşuyor buyüzden bi çekinme duygusu içinde olmuyorusn.İlk gitmeye karar verdiğimde acabalarla gitmiştim çünkü psikolojik desteğe çok inanan biri değilimdir ve bu düşüncemi İlke hanım değiştirmiştir girdiğim terapilerde.Şuan daha rahat ve daha olumlu bi düşünceye sahipsem bunda İlke hanım'ın terapilerinin rolü gerçekten büyüktür.Kendisine buyüzden de bu site aracılığıyla da tekrardan teşekür ederim. Benim tavsiyem eğer kendinizi gerçekten psikolojik olarak rahatsız görüyorsanız ve bundan kurtulmak mutlu olmak istiyorsanız gideceğeniz psikoloğun önemi çok büyük.İlke hanım bence buyüzden mesleğinde çok önde biri.Psikologluğu belki herkes yapar ama güleryüzlülüğü samimiyeti arkadaş ve dost yaklaşımını herkes yapamaz.İlke hanım' ın farkı da bence burdan geliyor..
     Beğenin    

 Zeliha (Danışan)
 IP: 94.54.252.DZ

26-01-2013
 TavsiyeNo: 57490
İlke hn'a geçen sene bir tanıdık yönlendirmesi ile oğlumu götürdüm.Onun yönlendirmesi sonucu oğlumun rahatsızlığın da bize yardımcı oldu.Psikiyatri doktoru bulmamız için yardımcı oldu bu vesile ile kendisine çok teşekkür ediyorum.En güzeli güler yüzlü birisi ve çok ılımlı yaklaşımı bize güven vermişti. Hala da oğlumla ilgili bi sıkıntımız sorunumuz oldugunda ilk telefon açıp başvurduğumuz kişi İlke hanım oluyor. İlke Hanım'ın bence en güzel yönü diğer meslektaşlarından ayıran en güzel yönü olaylara cok pozitif bakması ve o güvenilirliği sağlaması.Normalde özellikle ülkemizde psikolog denince farklı yerlere çekilip yorumlanır ve insanlarda ufakta olsa çekingenlik yaratır.Biz de ilke Hanım'a gidene kadar bu çekingenliği fazlasıyla yaşadık ve acabalarla gittik.Ama gittiğimiz o andan itibaren ilke hanım I'n yaklaşımı konuşması güleryüzü ve pozitif olması üzermizdeki çekinceyi kısa sürede atmamızı sağladı.Rahatlıkla her sorunumuzu konuşabildik ve fazlasıyla da bize cok yardımcı oldu.Tekrardan kendisine cok teşekkür ediyorum,iş yaşamında ona çok çok başarılar diliyorum..
     1 Beğeni    

 ilios (Danışan)
 IP: 5.47.188.BJ

24-01-2013
 TavsiyeNo: 57443
Merhaba, bir arkadaşım sayesinde İlke Hanım ile 6 ay önce tanıştım. İlk terapime ön yargıyla gitmiştim, anlatacağım, beni dinleyecek ve zaman bittiğinde karışık duygularla eve döneceğim sanıyordum, kendisiyle ilgili ilk izlenimimi paylaşayım öncelikle; sımsıcak bakışlı, can kulağı ile sizi dinleyen, güleryüzlü ve profesyonel olduğu her halinden belli bir psikolog vardı karşımda...ilk terapimizde sessizce önce beni dinledi, detaylı birkaç soru sordu ve o an çokta anlam veremediğim birkaç yorum yaptı, terapiden sonra sakince değerlendirmeye çalıştım, ara ara detayları hatırlayıp terapide bana verdiği gizli mesajları anlamaya başladığımı farkettim. Öyle ince detaylarda sorguladı ki yaşadıklarımı, ben sorunlarımın kaynağını çoktan kaybetmiştim, o bunları görebilmemi sağlayarak beni tedavi etmeye başladı, her terapide başka güzel duygular çıktı içimden, daha huzur doluydum, Bana yaşadığım çıkmazımda yardım edebileceğinden emindim artık... Eğer siz de çıkmazlarınızda boğulmak ve kaybolmak istemiyorsanız, Psikolog İlke ERDAŞ ile bir an önce tanışmanızı ve kendinizi ihmal etmemenizi ve benim erdiğim huzura ermenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Kesinlikle memnun kalacağınıza inanıyorum. Yapmanız gereken tek şey karar vermek...Yaşamak size de ağır geliyorsa hayatınızda yeni bir günün doğma vakti gelmiş demektir. Geç kalmayın ve ruhunuza erken müdahele ederek ilaçsız tedavi ile hayata yeniden umutla ve huzurla merhaba diyin, ben öyle yaptım ve şimdi gerçekten çook mutluyum, sağolsun İlke Hanım, iyi ki var...Unutmayın hayat gerçekten çook muazzam ve gerçekten yaşamaya değer..
     1 Beğeni    

İlke ERDAŞ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Oyun Terapileri Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bağdat Caddesi Suadiye
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 251 25 08

Telefon 2 :
0(216) 305 90 60
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolji
Mezuniyet Yılı
2001
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


İlke ERDAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İlke ERDAŞ Mesleki Videolar Videoları
-08:18
Top