2007'den Bugüne 90,069 Tavsiye, 27,723 Uzman ve 19,715 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğçe EYİKOÇAK
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog- Psikoterapist

Tuğçe EYİKOÇAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğçe EYİKOÇAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tuğçe EYİKOÇAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğçe EYİKOÇAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esin ÖZER BAKIRUzm.Psk.Esin ÖZER BAKIR
Merhabalar Esin Özer Bakır'ı mesleğe ilk başladığım yıl tanıdım. Kendisiyle 3 yıl boyunca bir kurumda çalışma arkadaşıydık.Daha sonraki zaman zarfında...
Yaprak ZARARSIZPsk.Yaprak ZARARSIZ
Yaprak Seyrakbasan Zararsız ile yaklaşık iki senedir tanışmaktayız. Kendisi çok sevdiğim, bilgisine, fikrine çok güvendiğim bir arkadaşım...

 
Tuğçe EYİKOÇAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dora Psikoloji
Zeytinlik Mah. Mor Menekşe Sok. Aydınlıkyalı Apt. No:33 Daire:2 Bakırköy
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (38 yaşında)
Doğum Yeri : Gaziantep
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2008 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuğçe EYİKOÇAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Oyun Terapisi
Çocuk Terapisi
Alt Islatma
Öfke Problemleri
Tırnak Yeme
Davranış Problemleri
Gelişim Geriliği
Zeka Testleri
Gelişim Testleri
Konuşma Terapisi

Tuğçe EYİKOÇAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Tuğçe EYİKOÇAK'ın Özgeçmişi
Uzman çocuk ve ergen psikoloğu Elif Tuğçe EYİKOÇAK, ilköğretim ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 2008 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Yüksek Lisans Programına kabul edilmiş ve Uygulamalı Psikoloji alanında uzmanlığını almıştır. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde stajını tamamlamış, şizofren hastalarının gündüz hastanesinde yürütülen grup terapilerinde ve diğer çalışmalarında gözlemci ve katılımcı olarak bulunmuştur. 2008 yılından bu yana çocuk ve anne-baba danışmanlığı yapmakta olup, anne ve babalara yönelik eğitim ve seminer çalışmaları yürütmüş, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır.
...[Devamı...]

Tuğçe EYİKOÇAK'ın Makaleleri Tuğçe EYİKOÇAK'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Tuğçe EYİKOÇAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özlem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88784
2015-2016 yılı öğrenim dönemi ile 1.sınıfa başlayan ikiz kızlarımdan hareketli ve biraz daha enerjik olanı sınıfında topluluğa ve kurallarına uyma ile ilgili sıkıntılar yaşamaya başlamıştı. Okulumuzda ki rehber öğretmenimizin ikazı ile işyerimden bir arkadaşım vasıtası ile Tuğçe hanımla tanıştık ve görüşmelerimize başladık. Çocukla çocuk büyükle büyük olabilen bir insan Tuğçe hanım. Hatta evde kızımın anlattıklarından etkilenen ikizi kıskanıp sorun yaratıp 1 -2 seans da o görüşme yaptı. Çok şükür kurallar ve uyma sıkıntımız büyük ölçüde tamir oldu. Tabiki çocuğun kişisel olarak baskılanmaması için fazla üzerine gitmememiz gerektiğini; zaman ve yaş ilede bazı uyumsuzlukların düzeleceğini iletmesi Tuğçe hanımın bu işi aileleride fazla yormadan ( ! ) samimi bir şekilde çözüme kavuşturması ayrı bir güzellik. Her seansın sonunda onunla konuşmak bana bile bir terapi oluyormuş bitince fark ettim. Kendisine emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Kızımın tabiri ile "biz seni nasıl bulacağımızı çok iyi biliyoruz.":)
     2 Beğeni    
Aynur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88478
Tuğçe Hanıma bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik. İlk görüşmemiz telefon ile olmuştu. Oğlum içine kapanık ve pek konuşmayan bir çocuktu. Bu yüzden profesyonel deste ihtiyacı vardı. Tüm problemleri en ince ayrıntısına kadar tespit edip, çözüm önerileriyle birlikte bizleri iletişimlerimiz ve yeni alacağımız kararlar konusunda yönlendirdi. 1 saatlik görüşme süremizin sonuna geldiğimizde ise hiçbir zaman saatine bakmadı ve tüm profesyonelliğiyle danışmanlığına devam etti. Kısaca sunu söyleyebilirim ki biz çok memnun kaldık. Tuğçe Hanım alanında çok başarılı,her şey için çok teşekkür ederiz. Benim oğlum şuan kendini ifade edebiliyor ve kendine güveni yerine geldi. Tuğçe Hanım her şey için çok teşekkür ederiz.
     Beğenin    
Fatma ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88428
Tuğçe hanımı tavsiyeediyorum.com sitesi aracılığıyla buldum. Öncelikle Tuğçe hanımı tanımama vesile olan bu siteye çok teşekkür ederim. 2007 doğumlu oğlumun zaman içerisinde içine kapanması ve ailesi olarak bizlerle paylaşımlarının azalmasıyla bir psikoloğa başvurmam gerektiğini düşündüm. Çocuklarla çalışarak deneyim kazanmış neşeli, güler yüzlü, samimi, sıcak ve arkadaş canlısı yapısı ile çevresine pozitif enerji veren Tuğçe hanım sadece üçüncü görüşmeden itibaren oğlumun içinde yaşadığı tüm duygularını ifade etmesini sağladı. Sadece üçüncü görüşme diyorum çünkü oğlum anne ve babası olarak bizlerden başka bir yetişkin ile iletişim kurmaya tamamen kapalı bir çocuktu. Tüm problemleri en ince ayrıntısına kadar tespit edip, çözüm önerileriyle birlikte bizleri iletişimlerimiz ve yeni alacağımız kararlar konusunda yönlendirdi. 1 saatlik görüşme süremizin sonuna geldiğimizde ise hiçbir zaman saatine bakmadı ve tüm profesyonelliğiyle danışmanlığına devam etti. 9 görüşme sonucunda artık oğlum kendisini ifade eden, yetişkinlerle her türlü konuda sohbet eden, hayata daha güvenli gözlerle bakan, empati kurabilen, davranışlarını kontrol altında tutabilen bir birey oldu. Görüşme seanslarımız sona ermiş olsa da kendisi ile iletişimimiz hiçbir zaman kopmayacaktır. Oğlumun Tuğçe ablasına sonsuz teşekkürler. Psikolojik destek almayı düşünen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevgilerimle
     1 Beğeni    
Emine BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87876
Tuğçe Hanıma kızım sayesinde ulaştım. Eşimle olan anlaşmazlıklarımızın çocuklarımıza yansıdığı,bize karşı cephe aldıkları,anne baba olarak onlarla zor konuşabildiğimiz bir noktaya gelmiştik.Bunu kendi imkanlarımızla durduramadık,ister istemez tüm tartışmalarımız evde oluyor ve çocuklarımız da taraf tutuyorlardı. Eşimi Tuğçe Hanıma gitmeye ikna etmekle hiç uğraşamayacağım bir noktadaydım ve Tuğçe Hanımdan tek başıma destek aldım.Gerçekten bana o kadar yardımcı oldu ki,karşımda ki insan ne kadar istese de ben istemediğim sürece tartışma çıkmayacağını gördüm. Eşime yaklaşımımı değiştirdim ve onunda bana anlaşılabilir geleceğini gördüm.Çocuklarımızla ilişkimiz daha kötüye gitmeden herşeyi toparladım. Kendimi daha güçlü hissediyorum.Hala ara ara Tuğçe Hanım'dan küçük kızım için yardım alıyorum ve kendisine minnettarım. Her şey için önce kendim adına sonra ailem adına çok teşekkür ederim. Sevgilerimle..
     1 Beğeni    
Dilara Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87660
Tuğçe Hanıma bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik.Erkek arkadaşımın iş problemlerini bizim aramızdaki ilişkiye yansıtması,sürekli gergin ve stresli olması,birbirimize tahammülsüz davranışlarımız aramızda sorunlar yaratıyordu ve bunları çözememeye başlamıştık.Erkek arkadaşımla beraber Tuğçe Hanıma çift terapisi için gittik.Tuğçe Hanım birbirimizi anlamamız için verdiği destekle bize çok yardımcı oldu.Tuğçe Hanımın yardımları sayesinde hatalarımızı,davranış bozukluklarımızı görmüş olduk,ve bunları düzelttik.Tuğçe Hanım alanında çok başarılı,her şey için çok teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
AySite Editörleri Tarafından Kapatıldı BaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87363
merhabalar, Tuğçe Hanımla danışmanlık yaptığı bir anaokulu tavsiyesi ile tanıştım. telefonda görüşmeye başladığım andan itibaren olumlu yönlendirmeleriyle birebir görüşmelerimiz hemen başladı. Okul dönemiyle birlikte başlayan ve çözümünü tek başıma bulamadığım kontrol altına alamadığım öfke mutsuzluk ve isyan tablosuyla kendisine başvurduk. oğluma yaklaşımı ve kendini kabul ettirmesi ile kısa sürede bizi yönlendirerek çözüme ulaştık. görüşmelerimiz en başında öngördüğü sürede gitti ve kısa sürede aldığımız yol çok fazlaydı. belkide oğlumun okul hayatını ve ergenliğini olumsuz etkileyecek bir durumu Tuğçe hanımın desteğiyle hallettik. artık hepimiz nasıl davranmamız gerektiğini biliyoruz. ilk ihtiyacımız olduğunda Tuğçe Hanım la tanıştığımız için çok şanslıyız
     1 Beğeni    
Sıla Aşkın Keleş
23.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85216
Tuğçe Hanımla Doğa Koleji seminerinde tanışma fırsatı buldum. Tavsiyeleri okudum ve tam aradığım kişi olduğuna karar verdim.Agresif ve depresyonlu ruh halimin bana ve çevreme zarar verdiği düşüncesiyle ihtiyaç duydum tek seansta olacak işler değildi Tuğçe Hanımın ilgisiyle sıkılmadan bıkmadan gittim , üstesinden gelemeyeceğimi anladığım konularda sorunlarımın çözüm aşamasına gelmesinde büyük destek gösterdi.Birlikte sabredip caba gösterip üstesinden gelmem için öz güvenimin oluşmasını sağladı.Tuğçe Hanım mutluluk saçan pozitif enerjili sakin yaklaşımlı işine severek ve aşkla yapan nadir psikologlar dandır.Ruhsal dünyamın sakinleşmesinde yapı taşlarını yerine oturmasında büyük katkı sağladı.Daha önceki psikolog deneyimlerimde onların bana hissetirdiği kötü karamsar düşünceleri uzaklaştırıp çok yönlü düşünmemi sağladı.Çalışma ofisi Bakirköy ün merkezi ve bir o kadarda sakin kısmında ferah temiz ve sessiz bir yer. Terapiye konuşmaya ihtiyacı olan tanıdıklarımı yönlendirdiğimde çok memnun kaldıklarını söylediler. Tuğçe Hanıma sonsuz teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum , herkese canı gönülden tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Buket
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84134
Merhaba, Tuğçe hanıma bir internet sitesi üzerinden ulaştım. İlk görüşmemiz telefon ile olmuştu. Bana telefonda dahi danışanlarına vereceği güveni verdiği için hemen görüşmeye gittim. Kendisi zor zamanlarınızda yanınızda olan, psikoloğunuz olmakla arkadaşınız olmak sınırını çok iyi koruyan, telefon ile dahi ulaşıp danışabileceğiniz bir psikolog. Yaşadığım tramvalar sonucu mantıklı ve düzgün karar verebilmem konusunda çok yardımcı oldu. Kendimi ifade edebilmem konusunda özellikle bana yol gösteriyor. Rahatça her konuda danışabileceğiniz iyi bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Cihan
24.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80885
Merhabalar Tuğçe hanımı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum.İnsanlara karşı yaklaşımı gayet içten ve samimidir.Kendisine zaman zaman danıştığım konular olur.Sorunlarınıza etkili yollar tavsiye eder ve çözüme ulaşmanızda yardımcı olur.Görüşlerinden en önemlisi yapacağınız davranışlarınızın size dönüşünü bilmesidir bu doğrultuda tavsiyeler verir.Olumsuz duygu ve düşünelerinizden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.Yapacağınız görüşme tatlı keyifli ve yararlı olcaktır.
     4 Beğeni    
Monr24
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79975
tuğçe hanımla şans eseri bakırköy de ofisinin önünden geçerken görüp ve içeriye girdikten sonra tanıştım ve iyiki de böyle olmuş. gerçekten işini çok iyi bilen ve yapan birisi öncelikle bunu söylemek isterim.çoğu yerde bu işi sadece maddiyat için yapanlardan çok ayrı.gerçekten zor zamanlarımda çok yardımı oldu ve hala daha olmaya devam ediyor.kendisine seans dışında arayıp o şekilde de size yardımcı olabiliyor. kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum. Kesinlikle Tavsiye ediyorum.!
     4 Beğeni    
Deniz YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74115
Soze soyle baslamak istiyorum. Kendimi caresiz yalniz hissettigim bir anda karsilastigim isini profosyonel ve sanki bir abla edasiyla yapan isine saygi duyan bir insan. En zor donemimden beni kisa surede cekip cikaran mantik cercevesinden hic cikmadan yorumlar yapip kendimi iyi hissetmemi ve bu surecle nasil bas edecegimi ogreten cok degerli psikolog. Bircok doktora gitmis olsam da Tuce hanimi siddetle tavsiye etmekten cekinmem. Kendi yasantisini danisanina yansitmiyor gorusme basladigi andan itibaren son derece pozitif enerjisiyle derdinizi sorununuzu rahatlikla anlatabiliyorsunuz. Tedavi surecim boyunca telefonla bile surekli iletisim halinde olabilecegin rahatligini verdigi icin kendimi cok rahat hissediyorum. İsine saygi gosteren ve titizlikle isini icra edenlerden biri.
     3 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68714
Tuğçe Hanım cok profosyonel ve işini cok severek yapan biri .. Onunla tanıştığım için gercekten cok şanslıyım bana hayatımla ilgili farkındalıklar kazandırdı .. Ve kendimi daha iyi hissetmeme vesile oldu ... Herşeyden önce kendisi cok samimi, pozitif ve güleryüzlü .. Onunla tanıştığım için cok şanslıyım .. Herkes bu mesleği yapamaz ama Tuğçe hanım kesinlikle bu meslek için doğmuş olmalı .. Onun yanına giderken ve onun yanından çıkarken ki psikolojiniz öyle farklı oluyor ki .. Hayata daha Karamsar bir şekilde yanına gidip , hayattan keyif alarak yanından çıkmak gerçekten cok ilginç .. Cevremde psikolojik danışmanlık ihtiyacı olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum Tuğçe hanımı .. Herşey için teşekkürler Tuğçe Eyikoçak ((:
     4 Beğeni    
Esin Özer Bakır
2.Mart.2014
TavsiyeNo: 66835
Tuğçe Eyikoçak; güvenilir, sakin, işini severek yapan bir arkadaşımdır. Profesyonel, alanına hakim, etik değerlere saygılı bir terapisttir. Kendini geliştirmeye açık, yenilikleri takip eden ve uygulayan yapısı sayesinde alanında güncel konulara hakimdir. İletişime açık, yapıcı ve dürüsttür. Beraber çalıştığımız üç yılın ardından, farklı yerlerde çalışmalarımızı sürdürdük; ancak yeniden bir araya geldik.. Uzun yıllara dayanan tanışıklığımız ve birbirimize olan güvenimiz ışığında Bakırköy Dora Psikoloji'yi kurduk. Şimdi severek yaptığımız mesleğimizi danışmanlık merkezimizde sürdüreceğiz. Meslektaşımı, her danışan adayına gönül ve vicdan rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Seçil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66398
Tuğçe hanım ile tanışmamız bir arkadaşım vasıtasıyla oldu.Bir süre önce 5 yaşındaki yiğenim için başvurdum.Yiğenimde bir takım davranış problemleri başgöstermekteydi.Okulda ve evde yapacaklarımız hayli zorlayıcı bir hal almıştı.Fakat Tuğçe hanımın kullandığı oyun terapisi tekniği sayesinde bu problemin kısa bir sürede üstesinden geldik.Sıcak ve samimi tavrı ile de son derece güven verici ilişkimiz hala devam etmekte ihtiyacımız olduğunda yardımına başvurduğuma ve başvurulmasını tavsiye ettiğim bir uzmandır.
     2 Beğeni    
Ümit Kılıçlıoğlu
12.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62867
Tuğçe Hanım ile yaklaşık 8 yıl kadar önce öğrenciyken tanıştım ve bu zamana kadar kopmadan devam eden güzel bir dostluğumuz var. Kendisi ile bu kadar yakın arkadaş olmamı sağlayan etken sadece meslektaş olmamız değil; aynı zamanda dürüst, yardımsever, özverili, sadık ve samimi bir insan olmasıdır. Mesleğine bağlı, işini severek yapan ve bu konuda sürekli gelişmeleri takip eden başarılı bir psikolog olduğu kanaatindeyim. Bana olduğu gibi diğer tüm insanlara da duyduğu sevgi ve saygıyı işine taşıdığını düşünüyor, bu konuda başarılı olduğuna inanıyorum. Şahsi fikrim olumlu ve farklı bir pencereden durumu analiz edebilmesi ve bunu karşı tarafa doğru bir biçimde aktarabilmesi kendisini mesleğinde daha da ileri taşıyan kişisel özelliklerindendir. Kendisinin iş ortamında bulunma fırsatım da oldu ve bu deneyimlerim de fikirlerimi destekler nitelikte. Alanında deneyimli ve donanımlı, ihtiyaç duyduğu profesyonel yardımı kişiye sunabilen arkadaşımı Uzm. Psikolog olarak ihtiyaç duyan kimselere rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Ayça Yıldırım
12.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62866
Tuğçe ile üniversite yıllarında ilk tanıstığımız zamanlarda sakinliği, güven veren yapısı ve samimiyeti dikkatimi çekmişti.Toplamda 10 yılı aşkın bir süredir tanıdığım, mesleki donanımını, çalışmalarını ve işine olan tutkusunu yakından takip ettiğim arkadaşım,dostum ve meslektaşımdır. Bununla birlikte mesleğinde özellikle çocuklarla kurduğu etkin iletişimle ve kullandığı oyun terapisi tekniğiyle çocukların kendilerini oyunla sağlıklı bir şekilde ifade etmesini sağlayıp;onların iç dünyalarını keşfederek sorunları hızlı bir şekilde çözebilmektedir. Ayrıca duruşu, insan sevgisi, yardımseverliği,objektif bakış açısı ve bilgisi ile mesleğinin kişiliğiyle örtüştüğünü düşünmekteyim. Kendisiyle yakınlığımız nedeniyle profesyonel yardım alamamış da olsam;bana dost olarak verdiği öneri ve tavsiyelerle hayatımın birçok alanında desteğini gördüğüm bir dosttur. Özellikle çocuklarla çalışan profesyonel bir uzmana ihtiyaç duyuyorsanız bilgi birikimi ve tecrübesiyle yaptığı işin hakkını veren bir uzman olduğu inancındayım. Yolun açık olsun sevgili arkadaşım
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Seda
31.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 62117
Tuğçe'yle yaklaşık 2 yıldır tanışıyorum. mesleki açıdan kendini geliştirme yolunda devamlı ilerleyen işinde titiz ve işini çok severek yapan biridir.kendisi işinde genel olarak başarılı biri olmakla birlikte özellikle çocuklarla ilgili çalışmalarında çok başarılı olduğunu düşünmekteyim. Özellikle çocukluk döneminde sık görülen ve ailelerin sıklıkla karşılaştığı tırnak yeme alt ıslatma uyum ve davranış bozuklukları vb konularda kısa süreli ve çözüm odaklı yöntemler kullanmaktadır. çocuklarla iletişiminin iyi ve etkili olmasında kendisinin aynı zamanda oyun terapisti olmasınından çok büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim.
     1 Beğeni    
Sadık
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 62116
ben tuğçe hanımı 2012 zamanında tanıdım.Kendisini internette görmüş olup, gitmeye karar verdim.İçinde bulunduğum berbat sorunu çözebileceğini düşünüyordum.Yanına gittiğimde karşımda bilgi birikimi bakımından dolu biri olduğunu anladım.Sorunumu anlattığımda, kullandığı tekniklerle hiç düşünemeyeceğim şeyleri bana söylemeye başladı.Aklımın derinliklerindeki karanlık kısımları ortaya çıkarıp bana sundu ve bunun üzerinden sorunumu çözmeye başladı.Gerçekten bu konuda çok samimiyim.İçinde bulunduğum psikolojik sorun,insanlara söylediğimde bile şaşırıp korktukları bir sorundu.Gerçekten berbattı.Ama uyguladığı teknikler bu kabusu gün ışığına çıkarmamı sağladı.Benimle çok güzel şekilde ilgilendi.Bu beni ( hayatta böyle iyi insanlar var mı ? ) diye düşündürmeye itti.Bana telefonunuda verdi.Bir sorun yaşarsam yardımcı olmak için.ben ona çok teşekkür ediyorum ve ısrarla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yaprak ZARARSIZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Mart.2013
TavsiyeNo: 59119
Tuğçe ile İstanbul Aile ve Çocuk Danışma Merkezi'nde birlikte çalışıyoruz. Kendisinin hem çocuklarla hem de anne-babalarla olan iletişiminin güçlü olması, çocuk psikolojisi konusundaki mesleki bilgisi ve kullandığı bilimsel yöntemler, çocuk terapisine gelen danışanlarımızın yaşadıkları problemleri kısa sürede, hızlı bilimsel yöntemlerle çözmesi onun iyi bir terapist olmasının yanı sıra, mesleğine olan bağlılığını, insana ve insana ait olan herşeye değer verdiğini gösteriyor. Yürüdüğümüz bu yolda, hem meslektaşım hem de arkadaşım olarak bir çok başarılarına tanık olacağıma eminim. Merkezimize olan katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliyor, çocuklarınızın yaşadıkları problemler hızlı ve kalıcı şekilde çözülsün istiyorsanız elinizi güvenle tutabilecek meslektaşım Tuğçe EYİKOÇAK'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    

Tuğçe EYİKOÇAK'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği (TPD)

Tuğçe EYİKOÇAK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğçe EYİKOÇAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esin ÖZER BAKIR
Uzm.Psk.Esin ÖZER BAKIR
Merhabalar Esin Özer Bakır'ı mesleğe ilk başladığım yıl tanıdım. Kendisiyle 3 yıl boyunca bir kurumda çalışma arkadaşıydık.Daha sonraki zaman zarfında...
Yaprak ZARARSIZ
Psk.Yaprak ZARARSIZ
Yaprak Seyrakbasan Zararsız ile yaklaşık iki senedir tanışmaktayız. Kendisi çok sevdiğim, bilgisine, fikrine çok güvendiğim bir arkadaşım...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dora Psikoloji
Zeytinlik Mah. Mor Menekşe Sok. Aydınlıkyalı Apt. No:33 Daire:2 Bakırköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(555) 440 55 22
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Gaziantep
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Tuğçe EYİKOÇAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Tuğçe EYİKOÇAK Mesleki Videolar Videoları
-

13:17
Top