2007'den Bugüne 89,485 Tavsiye, 27,604 Uzman ve 19,643 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Selin ŞARDAĞ
Uzman Psikolojik Danışman - Psikolog - İzmir

Selin ŞARDAĞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selin ŞARDAĞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selin ŞARDAĞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin ŞARDAĞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Değişim gerekliyse... "KENDİ ALEVLERİNİZDE YANMAYA HAZIR OLMALISINIZ: ÖNCE KÜL OLMADAN KENDİNİZİ NASIL YENİLEYEBİLİRSİNİZ?" Nietzsche Saygılarımla...
 
Selin ŞARDAĞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yaşam Atölyesi Danışmanlık Merkezi
Şair Eşref Paşa Blv. No:51 Hak Apt. D:2
İzmir
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji (2003 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selin ŞARDAĞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Çift ve Evlilik Danışmanlığı
- Evlilik Öncesi Danışmanlık
- Evliliğin İlk Yılları Aile Oluşumu ve Evliliği Güçlendirme
- Evlilikte Etkili İletişim ve Çatışma Çözme Becerilerinin Geliştirilmesi
* Bebeklik, Çocukluk ve Ergenlik Dönemine İlişkin Problemler
- Gelişim Dönemleri ve Kriz Durumları İle Başetme
- Çocuk ve Ergenlerde Duygusal ve Davranış Problemler
- Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Öğretimi
- Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Özel Öğrenme
Güçlüğü, Otizm, Gelişim Geriliği, Dil ve Konuşma Bozuklukları vb. handikapları olan özel gereksinimli çocuklara ilişkin çalışmalar.
* Aile Danışmanlığı
- Çocuk Odaklı Aile Danışmanlığı
- Ebeveynliğe Geçiş ve Etkili Ebeveynlik Becerileri
- Yaşantısal Aile Terapisi
* Grupla Psikolojik Danışma
- Psikososyal Destek Grupları
- Etkileşim/Kişisel Gelişim Grupları
* Bireysel Danışmanlık

Selin ŞARDAĞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105679
Çok çaresiz olduğumuzu düşündüğümüz anda tavsiye üzerine bulduk kendisini, iyi ki de bulduk.İlk görüşmede evde hiç konuşmayan sürekli bağıran oğlumu o kadar güzel çözdü ki.Arkası da geldi tabi, yaklaşık 8 aydır terapilerimiz devam ediyor. Son derece profesyonel ve tatlı biri. Oğlum koşarak gidiyor randevularına. Aile terapisi de mükemmel geldi bize. EMDR yöntemini duymuştuk ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorduk.Bu uygulama ile hayatımız değişime uğradı. Çaresiz olmadığımızı bize anlattığı için teşekkür ederiz. Tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Zerrin Balkaya
8.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63873
Selin Hanimla birlikte calismis bir meslektasi olarak, kendisinden danismanlik yada terapi alacak kisilere tek soyleyebilecegim, sorununuz ne olursa olsun dogru adrestesiniz. insanlara ozellikle cocuklara yaklasimi son derece samimi ve sicak olan arkadasim, bu ictenligini akademik bilgisi ile birlestirerek gercek anlamda mesleginin hakkini vermektedir. selini mesleki anlamda ve kisilik anlaminda anlatmaya kelimeler yetersiz kalsada icten, basarili ve ozverili kelimeleri uygun olacaktir. tabiki her zaman gulen yuzunu unutmamak gerekir. kendisine gelecek hayatinda basarilar diliyorum.
     Beğenin    
E.E.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63831
Selin hanım ile tesadüfi nbir şekilde tam da ihtiyacımız olduğu bir zamanda tanıştık ailece. Güleryüzlü, pozitif, objektif olması insanın kendisinde de olumlu duygular uyandırıyor.Evlilikle ilgili sorunlarımıza farklı açıdan yaklaşıp bizim de sorunlara dışarıdan bakmamızı sağlıyor, halen görüşmelerimiz devam ediyor. Gerçekten mesleğinde başarılı olduğuna inanıyorum. Oalylara karşı bakış açım Selin hanım sayesinde değişmeye başladı, daha objektif olabiliyorum. Bir çok zaman Selin hanımın tavsiyelerini düşünüp ona göre davranmaya çalışıyorum. Evlilikte, aile içi sorunlarınız varsa Selin hanım ile birlikte güzer yüzlü, pozitif, sıcak ve samimi yaklaşımlarla çözebilirsiniz. Selin hanım tam da ihtiyacınız olan kişi.
     4 Beğeni    
Nurten
22.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63036
Selin'in lise yıllarında Edebiyat öğretmeniydim.Sistemi sorgulayan,ideali arayan,öğrenci-öğretmen ilişkilerinin ne olması gerektiği konusunda daha o yıllarda kafa yoran hallerini hatırlayınca ve ''ne olmak istiyorsun?''dediğimde ''psikololog''dediğini de anımsayınca doğrusu bu mesleğin ona ne kadar uygun olduğunu söylememe gerek yok sanırım.Akıllı,sağduyulu ve analitik yanıyla eminim pek çok danışanına yaşama sevinci aşılıyor;onlara yeni çizdikleri yolda ışık tutuyordur...Kendisine yönlendirdiğim kişilerden de çocuklarının aslında pek çok sorunu olduğunu ve bunu bilmediklerini,Selin'in samimi,güler yüzlü tavrıyla sorunları çok çabuk tespit ettiğini,kızının sınav başarısızlığının ardında yatan sebepleri öğrendiklerinde şaşırdıklarını anlattılar.
     3 Beğeni    
Behiye BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63000
merhaba,ben 15 yaşında engelli bi cocuk annesiyim oglum yaklasık 4-5 yaslarındayken özel rehabilitasyon merkezinde selin hanimla tanistik ve oglum uzun zaman kendisinden egitim aldı.tanidigim en kararlı en disiplinli en iyi piskolog ve egitimci. selin hanımın bana soyledigi ve beni kendime getiren bi sözünü her zaman aklimda tutarim ve bu beni guclu mucadeleci kılar.(siz savaşçı ruhlu birisiniz ) demisti bana ve bu yılardır bana kendımı ıyı hıssetırıyor. selin hanım konusurken ciddi fakat muthiş bi goz teması var bunu tarif edemiyorum. egıtımcı,velı ılışkımız vardı ve ben selin hanım gıbı bi egitimci bidaha asla bulamadım ve denk gelmedim. hayatı boyunca basarılar dılerım oylede olucagına emınım. saygılar.
     6 Beğeni    
Serkan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62991
hayatımın önemli zamanlarında bir kaç psikolog denememe rağmen memnun olmadığım için psikolglara olan bakış açım değişmişti..arkadaşımın tavsiyesiyle Selin hanımada gitmeye karar verdim...daha ilk randevuda verdiği pozitiflikle verdiği sıcaklıkla konuşmasıyla sorunlarıma yaklaşımıyla ön yargımı bakış açımı değiştirdi.Güleryüzüyle sıkıntılı ve önemli anlarda verdiği tavsiyerle gerek ofisinde gerekse telefonda her daim konuşabildiğim sıkılmadan usanmadan beni dinleyen SELİN hanıma sizin nezdinizde teşekkür ederim..umarım meslek aşkı hiç bir zaman bitmez...iyiki bu mesleği seçmişsin....Saygılar
     4 Beğeni    
Helin
17.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62937
samimi ,içten, sıcak bir kişiliği olan selin şardağ tavsiyeleriyle de biz arkadaşlarına son derece yardımcı olmuştur onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum çok başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum 3yaşında olan oğlumla yaşadığım sorunlara çözümü yine selin sayesinde buldum ona minnettarım. ayrıca yapmış olduğu yüksek lisansında seline katkısının fazla olduğunu düşünüyorum.onun gibi donanımlı psikologlarla çalışmanın sorunlarımızın çözümün de daha başarılı olmamızı sağlayacağına inanıyorum
     Beğenin    
Kadir Şardağ
16.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62923
Sevgili katılımcılar ,ailemize sonradan katılmasına rağmen ona karşı sanki kan bağımız varmışcasına içimizde evlat,kardeş abla anne duygularını hissetmemizi sağlayan bu özel insan sadece klasik bir PSİLOLOG desteğinin dişında günümüzde yok edilmeye çalışılan bazı insani değerlerimizin ortaya çıkarılması adına Çok Önemli bir kişi ile tanışacağınızı ve size çok şey katacağını bilmenizi istedim.Onu tanımaya başladığınızda haklı olduğumu görecek ve hayatınızdaki olumlu değişikliklerin kısa sürede farkına varacaksınız.. sAYGILARIMLA...
     Beğenin    
Demet CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62156
Ne çok şeyi yüklenmişim de farketmemişim.. Selin hanım öyle samimi ve öyle profesyonel ki .. Bittim ben dediğim noktada arkadaşlarım vasıtasıyla aradım kendisini, telefondaki ses öyle mutluydu ki daha ilk konuşmamızda içimde bir umut oluştu. çalıştığı yere gittiğimde güler yüzü kararlı duruşu ile tam bir hanımefendi dedim. seanslarda beni kendi hayatımda yolculuğa çıkardı, eksikleri yerine koydum sanki , Teker teker yüklerimi boşaltmama daha mutlu daha dingin bir hayatı yaşamama vesile oldu. Meğer içimde biryerlerde mutluluk varmış ve yaşaması mümkünmüş... Yaşıyorum, yaşadığımı hissediyorum..bir insana mutluluğu ve umudu yeniden aşılamanın bedeli teşekkür olamaz. Siz benim dönüm noktamsınız. İyiki varsınız.
     Beğenin    

Selin ŞARDAĞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Müzik (Vokal ve gitar çalmak) , Olta Balıkçılığı, Türk ve Dünya Mutfakları ...

Sevdigi Muzikler : Rock, Blues, Caz, R&B...

Sevdigi Filmler : The Pursuit of Happyness

Sevdigi Sözler : "...Öldürmeyen şey güçlendirir..." Friedrich Nietzsche 


Selin ŞARDAĞ'ın Kitap ve Yayinlari Selin ŞARDAĞ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
ÖZGEÇMİŞ

Uzman Psikolog Selin Şardağ, İzmir doğumludur. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik A.B.D.‘nda, “Zihinsel Engelli Çocuğa Sahip Annelerin Stresle Başa Çıkma Tarzları ve Algılanan Aile Sosyal Desteğinin Evlilik Uyumlarını Yordaması” konulu teziyle tamamlamıştır.

Mesleki yaşantısına ilk adımı 2003 yılında Alsancak, Bilgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde atmış, yaklaşık 4 yıl aynı kurumda, daha sonrasında da aynı alanda hizmet veren başka bir kurumda, Mental Retardasyon, Otizm/Yaygın Gelişimsel Bozukluk, Özel Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Gelişim Geriliği, Davranım Bozukluğu, Dil ve Konuşma Bozuklukları vb. handikapları olan çocuklar, ergenler ve aileleri ile psikolog, eğitim koordinatörü ve müdür ünvanlarında çeşitli çalışmalar yürütmüştür.
...[Devamı...]

Selin ŞARDAĞ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yaşam Atölyesi Danışmanlık Merkezi
Şair Eşref Paşa Blv. No:51 Hak Apt. D:2
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 463 93 72
Telefon 2 :
0(541) 745 95 45
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(19 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Selin ŞARDAĞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Selin ŞARDAĞ Mesleki Videolar Videoları
-

02:54
Top