2007'den Bugüne 81,168 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,067 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Murat KAHRAMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

24

[Psk.Murat KAHRAMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Murat KAHRAMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Murat KAHRAMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Murat KAHRAMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Murat KAHRAMAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Eğitimlerim sırasında Özgür Adımlar Rehabilitasyon Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Psikoloji İstanbul Danışmanlık Merkezi, ve Aile Danışma Merkezi(cageder) klinik stajlarını tamamladım.

Psikolojistanbul’da ki staj programım sırasında düzenli süpervizyon ve eğitimler aldım.
Aile danışma merkezinde (cageder) “ Benim Yaşlım” projesi kapsamında süpervizyon altında düzenli olarak psikoterapi hizmeti verdim.
...[Devamı...]

Murat KAHRAMAN Özgeçmiş CV Psk.Murat KAHRAMAN'ın Özgeçmişi
Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimi tamamladı. Eğitimleri sırasında Özgür Adımlar Rehabilitasyon Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Psikoloji İstanbul Danışmanlık Merkezi, ve Aile Danışma Merkezi(cageder) klinik stajlarını tamamlamıştır.
Psikolojistanbul’da ki staj programı sırasında düzenli süpervizyon ve eğitimler almıştır
Aile danışma merkezinde (cageder) “ Benim Yaşlım” projesi kapsamında süpervizyon altında düzenli olarak psikoterapi hizmeti vermiştir.
...[Devamı...]

Murat KAHRAMAN Tavsiye Yazıları Murat KAHRAMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gizem HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.108.136.WL

28-08-2019
 TavsiyeNo: 111192
Murat Bey ile bir psikoloğa gitmeye en ihtiyaç duyduğum dönemde tanıştım. O dönemde zihnimdeki ‘"erkek’" kavramı o kadar kötüydü ki erkek psikolog tereddütüyle ilk seansta memnun kalmazsam daha devam etmem düşüncesiyle başlamıştım. Fakat Murat Bey beni güler yüzle, kocaman enerjisiyle ve samimiliğiyle karşıladı. Mesleğini severek yapan insanların her alanda fark yarattıklarına hep inanmışımdır. Murat Bey de fazlasıyla yaptığı işe inanıyor, seviyor ve sahipleniyor. Alanını yaşıyor ve karşısındaki insana yaşattırıyor, bunu çok derinden hissettim. Genç yaşına karşın donanımı, azmi ve bilgisiyle umut saçıyor. O kapıdan her zaman mutlu ayrılmasanız da daima her şeyin (biz istersek) mümkün olduğunu hissediyorsunuz. Kısa süre içerisinde yanlış kararlardan sıyrılmam ve her alanda doğru kararlar vermeme öncülük ettiğiniz için, hayatımdaki belirsizlikleri eğer ben istersem yok edebileceğimi bana gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun, başarılar daima sizinle olsun…
     Beğenin    

Beyazıt EROL Fotoğraf  Psk.Beyazıt EROL
Osmaniye - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-06-2019
 TavsiyeNo: 110062
Meslektaşım,arkadaşım Murat, başarıların daim,yolun açık olsun.Seninle tanıştığım 2014 EMDR Terapi eğitiminden bugüne kadar, hem mesleki hemde insana değer veren birey olmanı takdire şayan bi şekilde takip ediyorum.Terapist pozitif olmalı,karşısındakine güven vermeli,iş ahlakı olmalı,etik kurallara önem vermeli,sende bunların fazlasıyla olduğunu gördüğüm için bunları yazıyorum. Anlaşılan o ki hiçbir zaman ben oldum demeyecek,insalara en iyi daha nasıl faydalı olabilirim derdinde olacaksın.Güzel kardeşim tekrar tekrar tebrik ediyorum, ışığın bol,başarın daim olsun..
     5 Beğeni    

 Şengül KIYAK
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-05-2019
 TavsiyeNo: 109679
Murat beyi, meslektaşım olarak ilgili mesleki gelişimimiz amaçlı kongreler,eğitimler ve supervizyon çalışmalarından tanırım. Kendisi her daim yeniliğe ve gelişime açık,mesleğinde başarılı, çalışkan ve motivasyonu yüksek bir arkadaşımızdır. Kendisiyle yaptığımız supervizyon çalışmalarımızda da uygulamalarına yönelik gözlemlerimle de danışanlarına en iyi nitelikli hizmeti verdiğinden ve vereceğinden şüphem olmadığını söyleyebilirim. Hele ki o gülen yüzü, dinleme şekli ve anlayışıyla mesleğinin hakkını vererek yapanlardan olduğunu ..Yolun açık olsun Murat' cığım..Sevgiler..☺
     2 Beğeni    

 Emel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.22.Y

19-04-2019
 TavsiyeNo: 109374
Murat bey ile 7 ay önce tanıştım.Ben bundan yaklasik 10 sene önce depresyon ve sosyal anksiyeti bozukluğu sebebiyle depresan kullanmaya başladım.2018 yılı ağustos ayında gebelik istediğim için psikiyatr doktorumla görüşerek ilacı kullanmayı bırakmaya karar verdim. (Tabi bu sure zarfinda kendimi gayet iyi hissediyordum.)ilacı bıraktım ilk aylarda pek bir sıkıntı yaşamadım.Ta ki yeni bir işe başlayana kadar.İş hayatında bekledigim şeyi bulamadım çok stresli günler yaşadım.ve depresyon belirtilerini tekrardan kendimde görmeye başladım.İcimden hiçbir şey yapmak gelmiyor,hayattan tat alamıyor,kimseyle görüşmek istemiyordum.icimde geçmek bilmeyen adını koyamadığım bir sıkıntı üzüntü vardı.Gebelik düşündüğüm için ilacda kullanamayacagimdan dolayi psikiyatr dr.onerisi ile psikologa gitmeye karar verdim ve bu şekilde psikolog murat bey ile tanıştım.İlk başlarda psikolaga gitmenin gerçekten faydalı olacağına inanmıyordum.Benim sıkıntım ancak ilaç kullanırsam gecer diye düşünüyordum.Ama öyle olmadı psiko terapi de en az ilaç gibi etkili bir seymis bunu gördüm.Murat Bey ile geçen seanslarımız onun (o rahatlatici ses tonu ) ile gecen konusmalarimiz bana tavsiye video ve kitaplar sayesinde tekrar eski sağlığıma kavuştum.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

Aysu AVCI Fotoğraf  Psk.Aysu AVCI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-04-2019
 TavsiyeNo: 109345
Sevgili meslektaşım Murat Kahreman ile Klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Güleryüzlü, samimi, içten ve mesleğini iyi yapan bir psikolog. Kendisini geliştirmesi, sürekli güncel eğitimlere katılıyor olması takdir ettiğim bir özelliğidir. Bilgili, donanımlı ve işini seven ve hakkıyla yapmaya çalışan bir psikolog. Danışanlarına faydalı olacağına inancım tam ve sonsuzdur, yardım almak isteyen tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Lütfi ATABEY Fotoğraf  Uzm.Psk.Lütfi ATABEY
Ankara - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-01-2019
 TavsiyeNo: 107922
Murat Beyle aldığımız klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi dolayısıyla tanıştık. Kendisi işine değer veren, daima profesyonelce çalışan ve üst düzeydeki merak duygusuyla daima kendini yenileyen bir uzmandır. İçten ve samimi tavırları ile karşısındakine güven veren bir yapıya sahiptir. Alandaki yeni gelişmeleri sürekli takip etmekte kendini yenilemekte ve danışanlarına öğrendiklerini çok rahat aktarabilmektedir. Tereddüt etmeden psikolojik yardım alınabilecek deneyimli ve alanına hakim bir uzmandır. Yardıma ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Murat Beyi tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 sevde gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.91.YDZ

29-10-2016
 TavsiyeNo: 91512
Psikolog Murat Bey ile uzun süreli depresyon ilaç tedavim sırasında artık ümidimi kaybetme safhasında tanıştım. Bana kafamdaki cevaplayamadığım sorularla yüzleşmemi ve cevapların da çok basit olduğunu öğretti. aslında bütün bu soruları hayat değil de biz kendi kendimize oluşturuyoruz. Bunu farkettiğimizde abarttığımız sorunlar o kadar komik gelmeye başlıyor ki işte o zaman göremediğimiz perdeler kalkıyor. Murat Bey bu konuda göremediklerimi gösterdiği için (o sadece yol gösterdi, olay bizde bitiyor) kendisine çok teşekkür ederim.
     9 Beğeni    

 ilknur (Danışan)
 IP: 31.223.98.YJ

02-08-2015
 TavsiyeNo: 80463
Murat Beyle tanısmamız bir kac ay öncesine dayanıyor.Duvarların üstüme üstüme geldiği,uzun zamandır çalıstığım işimi bırakıp kendimi eve kapattığım bir dönemdi.İlk tanıştığımızda genç olması beni biraz düşündürse de seanslara devam ettikçe hata ettiğimi anladım. Çünkü Murat Bey genç yaşına ragmen disiplinli,çalışkan,bilgili,özverili,tecrübeli bir insan.Sizi bir arkadaş gibi dinleyen ama yadırgamadan,yargılamadan.Güleryüzünü hiç soldurmadan profosyonel yaklastığı yöntemleri ile insanın ruhunu işliyor ve kişinin kendini tekrardan keşfetmesini sağlıyor. Kendimi tekrardan keşfetmemi sağladığınız için teşekkür ederim Murat Bey.Bir psikologtan ziyade gercek bir arkadaş.Hayatınızda ve işinizde size sonsuz başarılar diliyorum gelecek vadeden bir karaktere sahipsiniz buna inaniyorum.Saygılar.
     7 Beğeni    

 nihal (Danışan)
 IP: 78.174.104.J

31-07-2015
 TavsiyeNo: 80446
aslında benim isteğim değildi bir psikoloğla görüşmek ailemin ısrarı sonucunda gitmek zorunda kaldım.sonrasında kendim isteyerek gitmeye başladım çunku murat beyle bir iki görüşmeden sonra bir güven elde ettim dahası bana aylar önce kaybettiğim güveni geri kazanmamı sağladı okadar kapalı kutu olmuştumki beni kimsenin bidaha eski halime getirebilecegini düşünmedim murat bey sayesinde bi çok şeyi geri kazanmış oldum yaşadığım once şeye ragmen ayakda kalmam gerektiğini ne olursa olsun güçlü bi şekilde dimdik durabileceğimi murat beyin verdiği öz güvenle farkettim iyikide gitmişim... çok teşekkür ederim herşey için....ve çoookk çookk başarılı olmanız dileğimle...:)
     6 Beğeni    

 Neşe (Danışan)
 IP: 217.131.73.ZYJ

07-07-2015
 TavsiyeNo: 80037
Kendisi ile yeni çalışmaya başladım. Fakat mesleki açıdan çok olumlu ve ılımlı çok farlı bir yaklaşımı olan pozitif olumlu bir kişiliği var bir çok konuyu atlamadan detaylı bir şekilde indirgiyor sorunları bulmak ve onun üzerinde yoğunlaşmak için çok uğraşı veren ve kesinlikle sonuç odaklı şimdiye kadar sohbet ve terapiden zevk alabildiğim bir psiolog. Şimdiden bir çok yol kaydettik. panik bozukluğu hastasıyım ve bu süre zarfında bir çok konuya profesyonelce yaklaştı ve çok uyumlu bir kişilik samimi ve pozitif bu tabiki benim bu rahatsızlığı yenmemde büyük etken.
     6 Beğeni    

 Ö.U. (Danışan)
 IP: 78.174.86.YL

12-05-2015
 TavsiyeNo: 78662
Murat Beyle yanılmıyorsam 2015'te tanıştım. Kendisi mesleğinde son derece başarılı ve hümanist birisi olması bakımından çok farklı bir kişiliğe sahiptir. Tanrı yeryüzünde hümanizm adına birisinin bulunmasını istemiş ve bu kişi olarak kendisini seçmiş olmalı diye düşünüyorum. Bilişsel terapisi ile hayatımı yeniden keşfetmeme yardımcı oldu. Geç kalmış olsamda kendisine bu yazıyı yazmak istedim. Bana kattığınız her şey için teşekkür ederim. Artan başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla, Ö.U.
     7 Beğeni    

 mustafa (Danışan)
 IP: 77.92.108.YWB

03-04-2015
 TavsiyeNo: 77662
Merhaba kısa bir sürede tanıdım kendi birikimlerimin çok üstünde olduğunu arkadaş gibi davranıp olaylara hakim olup güler yüzlü oluşuyla insana öz güven veriyor zaman hızla akıp eriyor sohbet esnasında bu kadar stresli bir ülkede yaşadığımıza göre bunlar bizim için birer velinimettir sunduğu hizmetten dolayı teşekkür edip hayatımıza bir bakıp sıfırdan başlamak gerektiği sorun ne ise onu bulup bir çıkış yakalamak inanıyorum'ki pozitif olmamızı sağlıyor kendimizi tanımamızı yeni bir kişilik'le öne çıkacağız bu dalda başarılı olacağınızı biliyorum saygılar.
     5 Beğeni    

 E.A (Danışan)
 IP: 5.47.148.DC

03-04-2015
 TavsiyeNo: 77661
Terettut etmeden kapisini calabileceginiz bir kisi,tek kelime ile mukemmel diyebilirim.İlk gorusmede erkek oldugu icin terettud etmistim ama kesinlikle yersiz bi dusunce imis.İlk haftada bile etkisini gorduk ailecek cok tesekkurler.İsinde cok titiz ,nazik ,hassas mutevazi vs..kelimelere sigdiramiyorum gecekten cok memnun oldum tanidigima :) Daha kaliteli bir yasam icin ,sorunlarinizla baş edemediginizde hic cekinmeden gidebilirsiniz.İlgisi ,alakasi ,mutevazi tavirlariyla insana inanilmaz guven veren biri.
     5 Beğeni    

 serap (Danışan)
 IP: 5.47.243.WJ

27-03-2015
 TavsiyeNo: 77472
Merhabalar,murat beyle danismanlik merkezinde tanıştık.ilk gittigimden bugune kadar kendisi gayet saygili,karsisindaki insana deger veren,kişinin kişilik sınırlarını kollayan,her daim güler yüzlü,yaşının genc olmasina ragmen isine ve etrafindakilere onem veren,psikologdan cok fazlasi guzel iyi yürekli bir dost gibi..Kendisiyle gorusmeden önce ruhumu ve benligimi bedenimin en karanlık odasina hapsetmisim,etrafimdaki insanlar icin çabalarken kendimi unutmusum,gozlerimi kapatip kosarken kacirdigim guzellikleri farkedememisim,kapatip kilitledigim kapilarin en ufak noktasindan girerek,o kapilari acmami,gonul penceremi acip huzurun bütün ruhuma nüfuz etmesini sagladi...kendisine cok tesekkur ediyorum,hayatında basarilar diliyorum
     6 Beğeni    

 nazlı (Danışan)
 IP: 94.123.199.ZCB

23-03-2015
 TavsiyeNo: 77343
öncelikle merhaba.Murat beyi en sıkıntılı olduğum dönemde nette bir psikolog ararken görüp aradım ve iyiki tanımışım.birebir de görüştüm dediğim gibi çok sıkıntılı bir dönemden geçiyordum kendimi sıkışmış gibi hissediyordum ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilemiyordum. MURAT bey bu devrede bana ettiği yardımlarla konuşmalarla beni bu boğulmak üzere olduğum denizin içinden çıkardı.Diğer daha doğrusu bazı psikologlar gibi ticari amacı bile düşünmedi gerçekten hep her şekilde yanımdaydı bunu hissettirdi hani bazı uzmanlar ayda bir çağırır bi kaç kelime eder ayda 1 bekler ve ogüne kadar ne yapacağımızı düşünür acaba arasammı yada yazsammı diye düşündürür çümkü o samimiyetliği bulamamışızdır ..Murat bey bunu yapmadı her daim her an yazmak aramak onu sıkmadı hatta haber bile alamayınca arar .. gerçekten üstün bir sorumluluğu var sürekli beni telkin edip rahatlattığınız için beni bu koca okyanusda boğulmadan çıkartığınız için herşeyden önce bir psikolog gibi değil candan güler yüzlü hakikatlı bir dost gibi yaklaştığınız için içimdeki derinliklerden çıkarıp kendimi tanımamı sağladığınız kendim için doğru olanı bulmama yardım ettiğiniz için sonsuz minnettarım .... BEN psikolog değil bir DOST kazandım .... Başarılarınız daim olsun...SEVGİLERİMLE :)
     6 Beğeni    

 Rabia.k (Danışan)
 IP: 78.179.91.D

14-03-2015
 TavsiyeNo: 77026
İnsan bazen öyle durumlarla sorunlarla karşılaşır ki! Sanki yıkılır duvarlar üzerimize biz kurtulmak isteriz ama çabaladıkça daha fazla yığılır o duvarlar.. Sonra zaman geçer alışkanlık alır o korkunun yerini, aslında biliriz icten içe tedirginligimizi! sadece bir ışık lazımdır gide bilmek için ama sıkışmış tır bir kere.. ne ileri adım ne geri.. Ben böyle bir yıkımın altından omuzlarımdan o yükü atarak silkelenerek ayaga kalkmaya çalışırken tanıştım kendisi ile. Yaşı küçük olabilir ama bence tecrübe insan ruhuna dokuna bilme, yaş ile alakalı değil. Kendisine minnettarim. Ilk defa psikolok karşısına geçtim tüm tedirginligimle gerçekten yanından huzurlu bir şekilde ayrılıyorsunuz.. danışanı olarak kesinlikle tavsiye ederim.. Çünkü siz bu yaşadıklarınızdan sonra bir tek şey istersiniz Anlaşılmak! Gerçekten sizi anlayan biri var karşınızda. . Teşekkürler Murat Bey. .
     9 Beğeni    

 kbraberat (Danışan)
 IP: 31.223.7.JJ

26-01-2015
 TavsiyeNo: 75453
Kendisiyle danismanlik merkezinde tanistim,insanin kendini yalniz hissettiği zamanlarda iyi bir dinleyiciye ihtiyaç duyduğu anlarda tanidim murat beyi içten hoşgörülü çok iyi bir dinleyici herseyinizi paylasabileceginiz kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan konuştuğunuzda zamanin nasil geçtiğini anlamiycaginiz iyi bir dinleyici umarim ilerde çok güzel yerlere gelir eğer konuşmaya dinlenilmeye ihtiyaciniz varsa mutlaka gidin kendinizi farklı hissettiricek sizi iyi düşünmeye teşvik edicek iyi bir insan kendinizi değerli hissetmenizi sağlayan bi danisman murat beyi tavsiye ediyorum...
     7 Beğeni    

 Baran ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.103.ZBY

19-01-2015
 TavsiyeNo: 75198
murat abi ile aile danışmanlık merkezinde tanıştım abi diyorum çünkü daha ilk tanıştığımızda bana o sıcaklığı ve samimiyeti verdi ben 10 yaşındayım sınav kaygılarım vardı bazen kusuyordum bana kendine puan ver dedi anahtar kelime bulmamı söyledi buldum ve her kaygılandığımda o anahtar kelimeyi düşünüyorum ve işe yarıyor bana baya tavsiyede bulundu hepside işe yarıyor tüm sınav kaygısı olanlara murat abiyi tevsiye ediyorum teşekkürler murat abi murat
     6 Beğeni    

 fatma (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.241.ZZ

11-01-2015
 TavsiyeNo: 74929
Kendisini üniversite 1. sınıftan itibaren tanıyorum dürüst ,azimli işinde başarılı ve mesleğini layığıyla yerine getireceğine tüm kalbimle inandığım arkadaşım. Bir psikoloğun dürüst ve iyi olması bence önemli bir kriter hastanın kendini güvende hissetmesi ve herşeyini anlatması için önemli bir faktör kişilik.Başka psikoloğlarda bulamadığınız kaliteyi KESİNLİKLE bulacaksınız.Murat kahreman oldukça çalışkan ve azimli bir psikoloğ.Keinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 Büşra (Danışan)
 IP: 178.240.15.YD

01-01-2015
 TavsiyeNo: 74679
Merhabalar Ben Büşra Murat beyi kısa bir süre önce tanıdım henüz yolun başında sayılırım fakat terapistimden son derece memnunum. Ben daha önce hiç terapi almamıştım ilk görüşmeye gittiğim gün nasıl bir terapist ile görüşçeğimi bilmiyordum fakat Kendisi oldukça anlayışlı sevecen güleryüzlü iyi bir dinleyici bir terapistten çok bir arkadaş gibi yaklaştı ve bu beni inanılmaz mutlu etti işte o zaman dedim ki evet Büşra sana iyi gelecek seni iyileştiricek terapistin bu.. onun sayesinde daha önce hiç hissetmediğim özgüvenim arttı. 9 aydır tebessüm etmeyen yüzüm Murat bey sayesinde etrafa gülücükler saçtı cesaret duygum arttı dediğim gibi biz henüz yolun başındayız ama şunu içtenlikle söyleyebilirim ki Murat kahreman beyi şiddetle tavsiye ediyorum..
     8 Beğeni    

 şeyda betül inan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.107.BD

30-06-2014
 TavsiyeNo: 69839
Sevgili Murat , kendisini psikoloji alanında oldukça iyi donatmış,mesleğini seven, özverili başarılı bir meslekdaşımdır. Yaşlılarla olan çalışmaları hayranlık uyandıracak değerdedir. Çift,yetişkin terapisinde de oldukça ilgilidir. Yolunuz Murat beyin ofisine düşerse önce onun gülümseyen yüzü, ilgili bakışlarıyla rahatlarsınız ki bu terapinin en önemli kısmıdır. Anlaşılmak ve dinlenilmek çok kıymetlidir.Bilişsel ve davranışsal terapinin bel kemiği olan duyarlı dinleme, anlamlandırma, ayna tutma ,empati gibi bazı teknik beceriler Murat beyin mesleki donanımı ile tedavinizi oldukça kolaylaştırır.
     9 Beğeni    

 gelişiminden en keyif aldığınız danışmanınız ;) (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.102.188.YWB

18-01-2014
 TavsiyeNo: 65654
Kendisiyle gönüllü danışmanlık yaptığı CAGEDER projesi döneminde tanıştım.Verimli,kaliteli,zaman zaman kahkahalı,her dakikası bilgi,özveri,çözüm odaklı olan yaklaşık 45-50 dakikalık harika zamanlardı.Fazla stres,kaygı,mutsuzluk kısaca her sorun ve konuda sanki uzun zamandır tanıdığınız bir arkadaş,dost gibi rahat edebileceğiniz kesinlikle her seanstan gülerek mutlu bir yüzle çıkmanız garantisiyle tavsiye ederim Murat Bey'i.Disiplin,ilgi,özveri ve büyük bir mutlulukla yapıyor mesleğini.Belki bir gün bir bakmışsınız bir mesaj gelmiş hala sizi merak edip,takip eden sözlerle nasıl olduğunuzu soran harika bir psikolog kendisi ve başta kendim ve tüm danışmanları adına da çok şanslı insanlarız.
     8 Beğeni    

 Asuman Reyhanlıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.170.193.ZCY

31-12-2013
 TavsiyeNo: 65221
Sevgili Murat dünyanın en genç, entelektüel, birikimli ve zeki psikologlarındandır. Gençliğinin çok ötesinde mesleki birikimi ve sorunu görme/çözme derinliğine sahiptir. Kendisine internet ortamında bile rahatlıkla ulaşabiliyorum. Önümüzdeki yıllarda yazacağı kitaplarla insanlara katkısı daha da artacaktır. Bilgilerinden yararlanmış biri olarak öneriyorum özellikle panik ataklarımı yenmem de onlarla baş etmem de takıntı vb ritüellerim konusunda kaygılarımı azaltıcı tekniği bunda etkili. Onu tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki Murat var..
     7 Beğeni    

 Esra Hatırnaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.173.5.YWC

11-12-2013
 TavsiyeNo: 64681
Bir psikoloğa gidecek olsak önce ilk bakacağımız şey çalıştığı alan ve deneyim geçmişi olur.Okuduğu okulu yaptığı çalışmaları araştırırız. Zaten bu bilgileri öğrenmek gerekir,danışanın sahip olması gereken bilgilerdir. Biz hep tecrübe ararız ama yaptıklarımızın önemli olduğu kadar yapacaklarımızın ve kendimizi geliştirmemizin sürekliliği sizlerden gelen motivasyonla da daha da artacaktır.Tanıdığım en çalışkan ve lisans hayatı boyunca birçok çalışmalarda bulunmuş kendini geliştiren ve geliştirecek olan psikolog arkadaşımı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum .
     14 Beğeni    

Murat KAHRAMAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Çocuk Aile Gelişim ve Eğitim Derneği (CAGEDER)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ofis
Bahariye Cad.Ocak Apt.27/3 Kadıköy
İstanbul

Adres 2:
Nişantaşı Psikoloji
Nişantaşı Psikoloji halaskargazi Mah. Rumeli Cad. Ay Apt. No: 65 Daire:12 istanbul
İstanbul

Adres 3:
Panaroma Psikolojik Danışmanlık
Fatih Mah.Geylani Cad. Sancaktepe/İstanbul
 

Adres 4:
Ema Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Selenium Retro Ataköy Kısım Mah. Çobançeşme Yanyol No:18/7 B Blok Daire:224
İstanbul  

Adres 5:
Psikosim Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Mevlana Caddesi. Ihlamur Park Sitesi C1 Girişi D4 Daire 4 Başakşehir/İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(552) 221 12 14
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Murat KAHRAMAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Murat KAHRAMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Murat KAHRAMAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video22:10
Top