2007'den Bugüne 82,815 Tavsiye, 26,162 Uzman ve 18,367 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Salih DENİZ

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Uzm.Psk.Salih DENİZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Salih DENİZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSalih DENİZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Salih DENİZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Salih DENİZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı, EMDR

Salih DENİZ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Salih DENİZ'in Özgeçmişi
Salih Deniz, 1975 İstanbul doğumludur. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Klinik Sinirbilimler Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır.

2000-2010 yıllarında, ağırlıklı olarak çocuk ve ergen sağlığı üzerine, özel ve kamu kurumları olmak üzere, çeşitli eğitim kurumları, üniversite ve hastanelerde görevler almış, 2010-2013 yılları arası Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı, Çocuk ve Ergen Biriminde çeşitli proje ve çalışmalar yürütmüştür. 2014 yılından itibaren Bursa’da, çocuk ve ergen ruh sağlığı alanında klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

Salih DENİZ Tavsiye Yazıları Salih DENİZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Harun B. (Danışan)
 IP: 31.223.55.YJY

13-06-2016
 TavsiyeNo: 88610
Salih beyi yaklaşık 2 yıldır tanıyorum. Şu anda 12 yaşında olan oğlumu 6 yaşından beri düzenli olarak bursa Site Editörleri Tarafından Kapatıldı civarında tanınmış bir çocuk psikiyatristine götürüyordum. Özel muayenehanesine ayda en az 2-3 kez bazende 4-5 kez gidiyorduk. Huzursuzluk ve sosyalleşme sorunumuz vardı. Hiperaktivite ve üstün parlak zeka tanısı konuldu. 3 yıldan uzun bi süre görüşmeye devam ettik. Oğlumuzu parka götürür gibi götürüp getiriyorduk, bir oda dolusu oyuncak her çocuğun ilgisini çeker. Görüşme sürelerimiz 1 saat olarak başladı ama 4. seanstan sonra 30 dakikadan bile azdı. Tedavide gözle görülür hiç bir gelişme olmadı. Aksine özel muayenedeki randevularımızın sıklığı artmakla beraber, görüşme süremiz giderek azaldı ve en son randevumuz 11 dakika sürdü. Hanfendi bize "şimdi ne yapıcaz" diye sordu. Bir psikiyatristen bunu duymak ne ifade eder bi düşünün. Derhal muayenehaneyi terkettik. Bir doktor arkadaşım sayesinde psikiyatrist Dr.Mehmet Site Editörleri Tarafından Kapatıldı'dan randevu aldık. Mehmet beyin tavsiye ve yönlendirmesiyle yolumuz çok şükür değerli Salih DENİZ'le birleşti. Güler yüzü, ilgi ve alakası sayesinde oğlumda psikoloğa gitmeyi problem etmekten çıkardı. Çok yoğun mesaisi olmasına rağmen, çoğu hastasına olduğu gibi özveriyle yaklaşarak oğlumun sosyalleşme becerisini geliştirmede, insanlara güvenme ve öfke kontrolü konusunda ciddi gelişmeler sağladı. Yaptığımız görüşmelerde, oğlumun karşılaştığı sorunlarla nasıl başa çıkabileceği konusunda gerçekten büyük faydası oldu. Bizi de sabırla ve ilgiyle dinleyip anlamaya çalıştı. Bizim neler yapabileceğimizi anlatarak oğlumuzla iletişimimizi geliştirdi. . Diğer doktorla görüştüğümüz süreden çok daha kısa bir zamanda sorunlarımız çoğunu çözüme ulaştırdı. Psikolog Salih DENİZ; Bursa için kaybedilmemesi gereken değerlerdendir. Çocuklarımız herşeyimizdir, Salih hocamıza tereddüt etmeden çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İnsanları gerçekten seven, değer veren, güleryüzlü ve ilgili Salih bey'e canı gönülden teşekkür ederiz. Emeklerinizi bizlere helal ediniz.
     7 Beğeni    

Salih DENİZ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 813 19 86
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1975
(45 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2000
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Dokuz Eylül Ünıversıtesı saglık Bılımlerı Enstıtüsü Klinik Sinir Bilimler Tezli Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Salih DENİZ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Salih DENİZ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Salih DENİZ Mesleki Videolar Videoları
-20:54
Top