2007'den Bugüne 90,570 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kevser ORAK
Psikolojik Danışman - Gaziantep
Psikoterapist / Çift Evlilik ve Aile Terapisti /Cinsel Terapist/Ergen Terapisti / Çocuk Terapisti

Kevser ORAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Kevser ORAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Kevser ORAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kevser ORAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sorunların hem üstesinden gelmek hem de bu sorunlardan daha güçlenmiş şekilde nasıl sıyrıldığını görmek istiyorsan sana yardıma hazırım. (İnstagram sayfam; Kevser Özgen Orak )
 
Kevser ORAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Şehitkamil/Gaziantep
Telefon 1 :
(Telefona Ulaşamadığınız Durumlarda Mail Atarsanız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapılacaktır)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kevser ORAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-BİREYSEL TERAPİ
-CİNSEL TERAPİ
- OBSESYON/TAKINTI
- KAYGI BOZUKLUKLARI
- ÇİFT TERAPİSİ
- ÇOCUKLARDA DAVRANIŞ PROBLEMLERİ
-AİLE TERAPİSİ
- PANİK ATAK
- SOSYAL FOBİ
- ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ
- DEPRESYON

Kevser ORAK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Kevser ORAK'ın Özgeçmişi
Psikoterapist / Çift Evlilik ve Aile Terapisti Kevser ORAK

Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden 2010 yılında mezun olduktan sonra 2012 de Almanya’nın Weinheim Institut Für Systemische Ausbildung & Endwicklung'nden aldığı 4 yıla yayılmış, 1040 saat süreli Amerika ve Avrupa’nın tüm ülkelerinde geçerliliği olan, EFTA ve IFTA otoritelerince tanınan Aile, çift ve evlilik terapisi ve bireysel terapi eğitimine devam etmekte; süpervizörlerin önünde canlı psikoterapiler yaparak uygulamaları derinlemesine içselleştirmektedir.
Ayrıca 2017 de başladığı yine Sistemik Psikoterapi Enstitüsü'nden aldığı Cinsel Terapi Eğitimi de halen devam etmektedir.
Yetişkinlere, çocuklar ve ergenlere uygulanan birçok psikolojik testin profesyonel uygulayıcısıdır.
...[Devamı...]

Kevser ORAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Müzeyyen Soyer
19.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87318
Canım arkadaşım güler yüzün, empatik anlayışın, içten ve samimi dinleyişin ve gösterdiğin özen ile harika birisin benim için. Sakin ve pozitif kişilik özelliğinin ve yaşamında kısa zamanda var olan değişimlere yönelik deneyimlerinin terapi sürecinde ilişkilerine katkısını da düşünerek sen harika bir terapistsin de:) Danışanlarını anlama ve onlara yardımcı olma noktasında elinden geleni yaptığına inanıyorum. Sana tüm yaşamında başarı ve mutluluk diliyor minik yavrunun tatlı ellerinden öpüyorum...
     Beğenin    
Busra KuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84260
Kevser hanimla bi arkadasimin tavsiyesiyle tanistim. Pozitif enerjisiyle ustumdeki agirligi baya attim. Sorunlu bir ergenlik donemi gecirdigim icin ozguven problemi yasamaktaydim. Insanlara karsi guvensiz ve ice kapanik bir yasantidan siyrilmaya basarabildim.. Kevser hanimi kesinlikle tavsiye ediyorum. Cok guven veriyor karsisindaki insana. Beni anlayabildigini hissettim ve sonrasi corap sokugu gibi geldi. Iyi ki tanisma firsati yakaladim . Bana kazandirdiklari icin minnettarim..
     Beğenin    
İrem
18.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84246
17 yaşındayım .Kevser ORAK hayatımı değiştiren bir kaç insanın başında gelir. Öncelikle çok güzel gülümsemesi ve inanılmaz bir zekası olan kuzenim işinin gerçekten hakkını veren bir psikologdur. 12 yaşımda arkadas cevremden veya aile hayatimdan sitem ederken ilk kez o zaman anlattim kendimi ona ve sanirim dogdugumdan beri yanimda olan kuzenimle ilk kez o zaman gercekten tanıştık ve o günden sonra özel hayatımda faydalandığım çok değerli bir insana sahip oldum bu anlamda kendimi çok şanslı hissederim hep. Her konuya farklı bir bakış açısı ile bakmayı becerebilen uzman kelimesinin içini gerçekten dolduran bir mesleki yeterliliğe sahiptir. Zaten yazmış olduğu makaleleri ve uzmanlık tezi.... vb. çalışmaları bunun en somut kanıtıdır. Birlikte geçirdiğimiz her dakika ondan öğrendiklerim paha biçilmez değerdedir. Çalışma azmi ve titizliği beni hep etkilemiştir. Eline aldığı bir konuyu ya da olayı olumlu sonuçlandıramadığına henüz şahit olmadım :) bu yüzden bana göre o hem mükemmel bir insan,kuzen,abla hem de mükemmel bir psikologdur...
     4 Beğeni    
İpekg.
18.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84244
Kevser hanım benim yakın arkadaşım ve biricik komşumdur.. Mesleğine olan sevgisi,sağlam karakteri ve mutlu aile yaşamı ile bana ve çevresindekilere hep ışık tutmuştur.Güleryüzü,güçlü duruşu,attığı sağlam adımları ile hiç şüphesiz başarıyı hakeden bir uzmandır.Zor günlerimde herzaman destek aldığım kıymetli dostumun samimi,güvenilir tavrıyla ve olaylara bakış açısıyla daha nice kimselere destek olacağına inanıyorum.dostuma başarılarının devamını diliyorum...
     1 Beğeni    
Burcu Şahan
18.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84237
Merhaba, Bazı insanlar hayatın size armağanı gibidir..Kevser Hanım benim için tam da öyle..Kendisi ile 20 yılı aşkın bir dostluğumuz bulunmaktadır. Sosyal hayatı kadar mesleki hayatı da başarılarla dolu olan Kevser Orak, arkadaşlığımız döneminde hayatımın keskin virajlarını kolay almamı sağlayan ve her zaman yanımda olduğunu hissettiren kıymetli bir dostumdur.Samimiyeti, içtenliği ve yüksek empati kurabilme yeteneği sayesinde onunla konuşurken ailenizden biri gibi hissedersiniz. O kadar ki yaptığınız hatalarla boğuşurken sizi alır ve o hatalardan doğruya giden yolun haritasını çizer. Kısaca; eğer ki uzman bir psikatriste ihtiyacınız var ise, mesleki tecrübesi, engin gönüllülüğü ve sıcaklığı ile Kevser Hanımı kesinnnlikle tavsiye ediyorum. Sevgiler..
     2 Beğeni    
Gizem Nalkıran
18.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84220
Kevser güleryüzlü, içten, pozitif bir arkadaşımdır. Sürekli kendini gelistiren iyi bir psikoterapist, cok iyi bir anne ve örnek alınacak evlilik hayatı olan bir kadındır. Problemler karşısında güçlü empati yeteneğiyle sizi anlar, çözümler ve sonuca ulaşır. Tecrübesiyle sorunlarınıza etkili çözümler üreterek problemi kökünden halleder. Ne zaman görüşsek katıldığı yeni bir eğitim programı muhakkak olur. Yani kendini geliştirmek konusunda azimli, yeniliklerin takipçisi, sürekli öğrenme isteği olan, işine aşık bir psikoterapisttir. Onun bu kararlılığının kendini çok daha ileriye götüreceğine ve uzun yıllar bu meslekte insanların önüne ışık tutacağına inancım tamdır. Böyle bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. Başarılarının devamını dilerim.
     3 Beğeni    

Kevser ORAK'ın Kitap ve Yayinlari Kevser ORAK'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Hürriyetaile Köşeyazarlığı

- http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/psikoloji/yuzyilin-bilmecesi-ask-evliligi_20178.html
- http://www.hurriyetaile.com/cocuk/cocuk-psikolojisi/cocuklarinizi-egitirken-bu-7-hatayi-sakin-yapmayin_20261.html
- http://www.hurriyetaile.com/cocuk/okul-donemi-
egitimi/okul-fobisinin-nedeni-cocuk-degil_20356.html
- http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/psikoloji/esler-arasi-iliskiyi-canli-tutacak-8-tuyo_20496.html
-http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/psikoloji/evlilik-kadar-bosanmak-da-dogal_20483.html
- http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/psikoloji/merak-edilen-5-soruda-aile-terapisi_20845.html

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şehitkamil/Gaziantep
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 914 49 73
(Telefona Ulaşamadığınız Durumlarda Mail Atarsanız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapılacaktır)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2010
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Kevser ORAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Kevser ORAK Mesleki Videolar Videoları
-
psikolojik danışman, terapist, aile terapisti, gaziantep terapist, çift terapisti, gaziantep aile terapist, gaziantep aile danışmanı, gaziantep çift terapist, mutlu evlilik, mutlu ilişki, gaziantep çocuk terapisti, psikolojik yardım, gaziantep ergen terapisti, psikolojik terapi, aile terapisi, terapi, hiperaktivite, çift terapisi, gaziantep aile terapisi, aile içi iletişim, evlilik terapisi, aile terapisi gaziantep, terapist gaziantep, psikoterapist kevser orak, psikoterapist, aile terapisti gaziantep, terapist kevser orak, psikoterapi, çift terapisi gaziantep, ilişki terapisi, gaziantepte terapist, evlilik sorunları, çocuk psikoloji, çift terapisti gaziantep, ilişki terapisti, gaziantepte danışman, okul fobisi, boşanma, depresyon, okul sorunları, kardeş kıskançlığı, boşanma sonrası yardım, okuldan kaçma, dışlanmış çocuk, kaygı, geç konuşma konuşamama, boşanma sonrası terapi, sınav kaygısı, aşk evliliği, mantık evliliği

19:29
Top