2007'den Bugüne 79,725 Tavsiye, 25,521 Uzman ve 17,819 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!İlknur DEMİRTAŞ
Psikolog - İzmir
Psikoterapist/ Aile Terapisti/Cinsel Terapist

İlknur DEMİRTAŞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İlknur DEMİRTAŞ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Psk.İlknur DEMİRTAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İlknur DEMİRTAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılarİlknur DEMİRTAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İlknur DEMİRTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zülal ERİKPsk.Zülal ERİK
Merhaba..Zülal meslektaşım ve arkadaşımdır.Uzun zamandır tanıyorum..Meslektaşlarımıza dayanışmasını birlikte yapabildiğim ,güleryüzlü ve sıcakkanlı ya...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayatınızı olumsuz etkileyen olay ya da durumların etkisinden kurtulmak için danışabilirsiniz..

İlknur DEMİRTAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Pozitif psikoterapi Aile Terapisti
*EMDR Terapisi -Travma terapisi
*Yas Danışmanlığı
*Cinsel Terapist-Vajinismus-erken boşalma-cinsel isteksizlik-erektil disfonksiyon
*Ergende cinsel gelişim
*MMPI Kişilik testi VE yorumlama
*WISC-R ZEKA testi-GEÇDA -Metropolitan Olgunluk ölçeği
*Gelişim test ve ölçekleri -çocuklar için
*Öfke davranış yönetimi
*Panik Atak
*Boşanma Danışmanlığı

İlknur DEMİRTAŞ'ın Makaleleri İlknur DEMİRTAŞ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
2 Yazı/Döküman

İlknur DEMİRTAŞ Özgeçmiş CV Psk.İlknur DEMİRTAŞ'ın Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu ve Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Master
TPD Türk Psikologlar Derneği üyesi
KKTC Kıbrıs Ruh Sağlığı Enstitüsü Lefkoşa ve Uluslararası Transkültürel Psikoterapi Akademisi POZİTİF PSİKOTERAPİ AİLE TERAPİSİ ve EMDR eğitimi aldım.
CİNSEL TERAPİ Eğitimi ve üyesi olduğum Türk Psikologlar Derneği nden ; -Kişilik Testleri
-Zeka testleri eğitimi,
-Davranış bozukluğu olan çocukların eğitimi,
-Farklı gelişen çocuklarda engel çeşidine göre dil eğitimi
-Yas Danışmanlığı eğitimleri aldım.
Ayrıca
Temel Kabiliyetler Testi 7-11 ile Temel Yetenekler Testi 6-8 FORMATÖRÜ ve Aile KOÇLUK ve Eğitim KOÇLUK Sertifika sahibiyim..

İlknur DEMİRTAŞ Tavsiye Yazıları İlknur DEMİRTAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İ.B. (Danışan)
 IP: 81.21.166.YWB

21-09-2018
 TavsiyeNo: 105673
İlknur Hanıma internetteki ilanı ile tanıdım. Gayet sakin, karşı size güven vere ve doğru yere geldiğiniz izlenimi veriyordu. Kendisine danışmaya 1 yıl devam ettim, daha sonra seyrek aralıklarla da olsa zaman fikrini almak ve tartışmak için kendisine uğruyorum. Heyecanlı ve telaşlı olmam nedeniyle görüşüyordum. Öncelikle sakin yapısı ve iyi bir dinleyici olması, kendisi ile konuşurken kendimle baş başa kalmamı sağlıyor gibiydi. Bana sormuş olduğu soruların yanıtlarını ben de düşünerek kendimi tanıma fırsatım oluyordu. Bu görüşmelerin yaşantımda önemli kolaylıklar sağladı, olaylara bakışım biraz daha değişti diyebilirim. Şimdi bazı konularda karar verirken bu irdeleme ve sorgulama yapma imkanı bulabiliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 Rümeysa Akdag (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.224.ZZ

19-09-2018
 TavsiyeNo: 105645
Üniversitede son sınıf öğrencisiyken eğitim almak için kendisi ile alanda tanıdığım kişilerin önerisi üzerine tanıştım. Hâlâ kendisinden bireysel olarak eğitim almaktayım. Eğitim ve teropatik becerilerine çok güvendiğim, netliği ve samimiyeti ile çok rahat ilişki kurduğum ilknur hanımı alandaki öğrencilere, yeni mezun meslektaşlara ve profesyonel destek almak isteyen kişilere her zaman tavsiye etmekteyim. Mesleki olarak özellikle çocuk ve ebeveyn ile çalışmalarımda kendisinden edindiğim bakış açısı çok kıymetlidir.
     2 Beğeni    

 Divane aşık (Danışan)
 IP: 176.54.193.ZZY

17-09-2018
 TavsiyeNo: 105599
Psk İlknur Demirtaşın danışanıyım.Kendisi ile bir vesile ile tanıştık.Cinsel terapist olduğunu öğrendikten sonra,samimiyeti,güler yüzüve alanında kendini çok iyi grlistirdiği inancıyla hiç kimseye açamadığım sorunumu İlknur hanıma anlatabileceğimi düşündüm.Kendisinden danışma almaya karar verdim.Benim sorunum erken boşalmaktı.Bu yüzden ilişkilerim kısa ömürlü oluyordu.Ilacta kullandım ama bir fayda görmedim.Üçüncü seanstan sonra bende değişiklikler başladı.Bilgisi,danışanlarına yaklaşımı,sempatik ve çözüme odaklı yaklaşımı ile bir arkadaşınızla sohbet ettiğinizi düşünüyorsunuz ve bir anda sürecten sonra promleminizin kalmadığını görüyorsunuz.Ilknur Demirtaş bana çöźülemeyecek sorun yokturu öğretti diyebilirim.Cinsel yaşamı karmaşık ve problemli olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Ayrıca sınav kaygısı olan arkadaşımın oğlu İlknur Hanımdan danışma aldı ve istediği liseye yerleşti.
     Beğenin    

 Güneşli Pazartesi (Danışan)
 IP: 37.154.198.WY

13-09-2018
 TavsiyeNo: 105521
İlknur Hanımla ortak tanıdıklar aracılığıyla tanıştım. Güleryüzlü samimiyeti, özgüveni, çözüm odaklı dikkatli dinlemesi ve özenli yaklaşımı dikkatimi çekti. Verdiği güven sayesinde çekinmeden bütün kişisel ve ailevi sorunlarımı kendisiyle paylaştım. İlgisi sayesinde hiç farketmemiş olduğum takıntılarımdan kurtuldum ve gereksiz yüklerden kurtuldum. Tüy gibi hafif ve çelik gibi güçlü hissetmemi ona borçluyum. Halen arada bir hatırını sormak ve sesini duymak bana huzur veriyor.
     2 Beğeni    

Tolga Nasuh ARAN Fotoğraf  Psk.Tolga Nasuh ARAN
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-10-2017
 TavsiyeNo: 99430
İlknur ile İzmir de yapılmış olan Evlilik Çift ve Aile Danışmanlığı Kongresinde tanıştım. Kendisini tanımaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Alanında kendini geliştirmeyi seven, mesleğini hakkıyla , etik ilkelere uygun bir şekilde yapmaya çalışan bir profesyoneldir. Son yıllarda psikoterapi alanında, yeterli uzmanlık elde etmeden maddi kazanımlarını öncelik haline getiren meslek elemanlarının olduğu bir sektörde danışanına hürmetli ve vicdani sorumluluğu üst düzeyde olan bir uzmandır. Kendisinde yardım almayı düşünenlere, mutlak tavsiye ederim. Başarılı çalışmalar güzel insan.
     4 Beğeni    

 Ragibe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.40.150.ZBY

02-10-2017
 TavsiyeNo: 99427
İlknur hanımı 25 yıldır tanıyorum, üniversite yıllarından beri. Onun bu meslek için yaratıldığını düşünüyorum. Öğrencilik yıllarında bile onunla sohbet ettiğimiz, dertleştiğimiz sırada farkında olmadan sorunumuzu çözdüğünü görürdük. Onun yanında bu kadar rahat olmamı hiç çekinmeden istediğim fikri ve hissi söyleyebilmemi sağlayan şey ne diye düşünürdüm hep. Tabiki öngarsızlık, büyük bir feraset ve insan sevgisiydi. Ailemle ve çalışma hayatımda yaşadığım sorunları çözmemde her zaman yanımda oldu. Bir olayı bir durumu hiç görmediğiniz bir yerden görmenizi sağlıyor. Çok farklı bakış açılarıyla değerlendirmedinizi sağlıyor. Gerçekten herşeyi çok geniş bir açıdan ve yönüyle görebiliyor ve bunu size gösteriyor. Bir sorunla karşılaştığımda ilknur olsa şimdi böyle derdi böyle düşünürdü diye aklıma gelir ilk önce. Onun geniş bakış açısından her zaman faydalanıyorum. Rahat bir nefes almak, içinizi kemiren sorunun sizden daha büyük olmadığını görmek ve kolayca çözebilmek istiyorsanız, size güleryüzlü, samimi içten ve işinde profesyonel olan İlknur hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Sabahattin ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.78.BW

30-09-2017
 TavsiyeNo: 99400
Ilknur hanım, kendisini mesleğine adamış, kendine geliştirmek için sürekli eğitim ve sempozyum gibi çalışmalarla kendini geliştirmektedir. Yaklaşık 22 yıldır kendisini tanıyorum, arkadaş vasıtası ile tanıştık, hayatım öncelijlerinde işi ön plandadır, dostluklara önemli verir, insan odaklıdır, hoşsohbettir, karşısındakini önce güzel bir şekilde dinler ve odaklandığı konularda hedefi belirler. Ilk tanıştığımızda benim özellikle vücudumda bir bölümünü kullanamamdan kaynaklı sorunla ilgilendi, bunun benim tembelliğimden olduğunu gösterdi ve o günden sonra onun tavsiyelerini hiç unutmadım!..Kesinlikle önü açık, çok başarılı bir psikolog'dur, tavsiye ederim. Pişman olmazsınız, benim gibi!..
     Beğenin    

Eyüp SARI Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-11-2016
 TavsiyeNo: 91802
İlknur ile İzmir de yapılmış olan Aile Danışmanlığı Kongresinde tanıştım. Kendisini tanımaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Alanında kendini geliştirmeyi seven, mesleğini hakkıyla , etik ilkelere uygun bir şekilde yapmaya çalışan bir profesyoneldir. Son yıllarda psikoterapi alanında, yeterli uzmanlık elde etmeden maddi kazanımlarını öncelik haline getiren meslek elemanlarının olduğu bir sektörde danışanına hürmetli ve vicdani sorumluluğu üst düzeyde olan bir uzmandır. Kendisinde yardım almayı düşünenlere, mutlak tavsiye ederim. Başarılı çalışmalar güzel insan.
     5 Beğeni    

 E.Ç. (Danışan)
 IP: 85.108.136.YZJ

28-08-2016
 TavsiyeNo: 89934
Bebeğim doğduktan sonra bende cinsel isteksizlik sorunu başladı. İlk zamanlar bunun çok normal olduğunu uykusuzluktan ve yorgunluktan kaynaklandığını düşünüyordum. Kızım bir yaşına geldiğinde isteksizlik durumu devam ediyordu ve bu konuda eşimle ciddi tartışmalar yaşamaya başladık. Sorunumun fiziksel olduğunu düşünüyordum fakat kızımı sütten kestikten sonra da devam edince jinekoloğumun fiziksel bir sorunum olmadığı konusunda ısrarı ve tavsiyesiyle psikolojik destek almaya karar verdim. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle İlknur Hanıma ulaştım. Kendisi gerçekten de iyi bir psikolog, yaklaşımıyla bana yardımcı olabileceğini daha ilk görüşmede hissettim . Sorunlar kişisel olunca, karşıdaki uzman işini iyi yapsın yeter, diyemiyorsunuz. Kendisinden insancıl olması ve bana güven vermesi açısından da çok hoşlandım, hassas bir konuda yardım almama rağmen kendimi hiç rahatsız hissetmedim. Kendisini profesyonel ama aynı zamanda güler yüzlü ve güven veren yaklaşımından dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 F.Y. (Danışan)
 IP: 95.7.165.ZCZ

16-08-2016
 TavsiyeNo: 89739
Çocuğumuz doğduktan bir süre sonra eşim İlknur Hanım'a gitmeye başladı ve çok kısa süre içerisinde gerçekten çok faydasını gördük. Daha sonra ben de kendisinden yardım aldım ve bugüne kadar farkında olmadığım pek çok yanımı keşfetmemi sağladı. Asla değiştiremeyeceğime inandığım öfke problemimi benim dahi nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ortadan kaldırdı. Davranışlarımın pek çoğunun temelinde yatan temel kişilik özelliklerimi belirlemesi kendimi daha iyi tanımamı ve hayatımı, ilişkilerimi düzenlememi sağladı. Benzer hususlarda yardım ve destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Esma DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.234.43.YBL

15-08-2016
 TavsiyeNo: 89707
Ailemizin psikoloğu... Her başım sıkıştığında, çözemediğimde hemen ararım. Gece gündüz her zaman tam destek.. En sevdiğim özelliği verdiği çözümlerin tam yerini bulması.. Asla geçiştirmiyor dinliyor, anlıyor, empati kuruyor,hata yada eksik yönlerimizi çok basit bir dille anlatıyor ve çözümü bulmamıza yardımcı oluyor. Hiç acabamı demedim. Bende mesleki anlamda güven oluşturan nadir insanlardan.. İyiki var ve iyiki tanışmışız. Biliyorum ki oda her zaman bizim yanımızda olacak.. Seni seviyoruz ailemizin psikoloğu ❤❤❤
     2 Beğeni    

 Orduşen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 84.241.197.FZ

14-08-2016
 TavsiyeNo: 89703
Merhabalar, İlknur hanım çok değer verdiğim bir arkadaşımdır. Herzamanki güler yüzlülüğüyle hayata pozitif ve içten yaklaşımıyla kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlar. Kendini sürekli geliştiren kendi alanında eğitimleri ve yayınları sürekli takip eden özverili bir arkadaşımdır. İhtiyaç duyduğumda arayabileceğim bir arkadaşımdır. İlknur hanımla konuştuğum zaman göremediğim seyleri fark etmemi sağlamıştır. İlknur hanımın tavsiyelerini herzaman dikkate almışımdır. Meslek'i ilkeleri, duruşu ve karakterine büyük güven duyduğum arkadaşım ilknur'un meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. SAYGILARIMLA
     1 Beğeni    

Zülal ERİK Fotoğraf  Psk.Zülal ERİK
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-08-2016
 TavsiyeNo: 89700
Psk.İlknur DEMİRTAŞ Açev ADP eğitimleri sırasında tanıdığım değerli bir meslektaşımdır. Kendisi mesleğine duyarlı, çeşitli eğitimlerle kendini herzaman geliştiren ve meslektaşlarının geliştirmesine verdiği eğitimlerle katkı sunan, pozitif iletişime sahip, ihtiyaç hissettiğinizde arayabileceğiniz bir arkadaş ve elbette sıkıntı yaşadığınızda başvurabileceğiniz alanında uzman bir psikologtur. Kendisini bir psikolog olarak ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Mustafa GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.153.203.ZBJ

04-08-2016
 TavsiyeNo: 89565
Genel olarak; yaşadığımız toplumsal veya bireysel korku, kaygı, öfke, panik, takıntı vs. gibi duygularda hep kendi başımıza yeteceğimizi düşünürüz. Yine bir çoğumuz psikolojik destek almanın bizi toplum nazarında ”defolu” ,”eksik” ya da “arızalı” göstereceğine inanırız. Yaşadığımız duyguların bıraktığı etkilerle yaşamımızın olumsuz yönde etkilendiğinin çoğu kez farkında bile olmayız. Adım Mustafa GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı.42 yaşındayım. Ben de daha düne kadar, hiç düşünmemiştim böyle bir danışmanlık almayı. Gerek de görmüyordum açıkçası. Kendime yeterim, beni en iyi ben anlarım, gerekirse ben kendimi onarırım, ben her şeyle baş edebilirim düşünce ve hissi beni hep uzak tutmuştu böyle bir bilimsel yaklaşımdan. Bir gün gerçek bir dostum bütün iyi niyetiyle beni cesaretlendirdi. Kendisine olan inanç ve güvenle İlknur Hanım’la tanıştım ve yaklaşık 45 gündür de danışmanlık alıyorum. Ve bütün samimiyetimle ifade etmek isterim ki, kendimi çok daha iyi hissediyorum bu süreç sonunda. Yaklaşım biçimi, analitik çözümlemeleri ve sizin belirlediğiniz hedefler doğrultusunda size farklı seçeneklerinde olduğunu göstererek ışık tutması , kendimi çok iyi hissetmeme sebep oluyor. Sihirli bir değnek dokunuşundan ziyade, size balık vermek yerine , tutmasını öğretiyor diyebilirim. Sadece 6-7 seans giderim, sonra yoluma bakarım ön yargısından, ömrüm boyunca gitmem gerektiğini düşündüğüm bir danışmanlık periyodundayım şu an. Mesleki ilkeleri, duruşu, karakteri , uzmanlığına büyük güven duyduğum İlknur Hocam’a (ben hocam diyorum ) meslek hayatında başarılar diliyorum. Ve tüm paydaşlarıma samimiyetimle tavsiye ediyorum. SAYGILARIMLA
     3 Beğeni    

 U.H. (Danışan)
 IP: 212.156.144.ZJ

04-08-2016
 TavsiyeNo: 89563
Merhabalar, İlknur Hanım'dan uzun süredir destek alıyorum. Öncelikle güler yüzlü, samimi, içten yaklaşımı ve yaydığı pozitif enerji ile sizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Kendi alanı ile ilgili eğitimleri ve yayınları takip eden, kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen, özverili bir bilim insanıdır. Duygularımı kontrol etmemin yanında kendimi ve düşüncelerimi fark etmeme yardımcı olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bireysel psikoterapi ve aile terapisi alanındaki yetkinliğine son derece güveniyorum. Kaybolduğunuz hayat içinde çıkış yolları arıyorsanız, tarif edecek kişi İlknur Hanım'dır. Profesyonel bir Psikologa ihtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevgiyle kalın...
     4 Beğeni    

İlknur DEMİRTAŞ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : FOTOĞRAFÇILIK-BİSİKLET


İlknur DEMİRTAŞ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği ve AÇEV


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(535) 033 22 33
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1974
(45 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1995
(24 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

İlknur DEMİRTAŞ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


İlknur DEMİRTAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İlknur DEMİRTAŞ Mesleki Videolar Videoları
-11:25
Top