2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İlknur DEMİRTAŞ
Uzman Klinik Psikolog - İzmir
Psikoterapist/ Aile Terapisti/Cinsel Terapist

İlknur DEMİRTAŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İlknur DEMİRTAŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İlknur DEMİRTAŞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlknur DEMİRTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yeliz GÜL DURANPsk.Dnş.Yeliz GÜL DURAN
Yeliz hanım ile uzun zaman önce bir seminer ortamında tanıştık. Arkadaşlığı güvenli ve sevecendir. Yeliz‘in kendini geliştirme çabası hiç bitmez ve ...
Ahunur SOYSALPsk.Dnş.Ahunur SOYSAL
Ahunur Soysal psikolojik danışman olarak kendini geliştirmeyi , gelişimini mesleğine yansıtmayı çok iyi başaran bir meslektaşımdır. Uzun zamandır ke...
Psk.Zülal ERİK
Merhaba..Zülal meslektaşım ve arkadaşımdır.Uzun zamandır tanıyorum..Meslektaşlarımıza dayanışmasını birlikte yapabildiğim ,güleryüzlü ve sıcakkanlı ya...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayatınızı olumsuz etkileyen olay ya da durumların etkisinden kurtulmak için danışabilirsiniz..
 
İlknur DEMİRTAŞ'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.İlknur DEMİRTAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1974 (50 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü (1995 Mezunu)
Yüksek Lisans
Yakındoğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İlknur DEMİRTAŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Pozitif psikoterapi Aile Terapisti
*EMDR Terapisi -Travma terapisi
*Yas Danışmanlığı
*Cinsel Terapist-Vajinismus-erken boşalma-cinsel isteksizlik-erektil disfonksiyon
*Ergende cinsel gelişim
*MMPI Kişilik testi VE yorumlama
*WISC-R ZEKA testi-GEÇDA -Metropolitan Olgunluk ölçeği
*Gelişim test ve ölçekleri -çocuklar için
*Öfke davranış yönetimi
*Panik Atak
*Boşanma Danışmanlığı

İlknur DEMİRTAŞ Özgeçmis CV Uzm.Psk.İlknur DEMİRTAŞ'ın Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu ve Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Master
TPD Türk Psikologlar Derneği üyesi
KKTC Kıbrıs Ruh Sağlığı Enstitüsü Lefkoşa ve Uluslararası Transkültürel Psikoterapi Akademisi POZİTİF PSİKOTERAPİ AİLE TERAPİSİ ve EMDR eğitimi aldım.
CİNSEL TERAPİ Eğitimi ve üyesi olduğum Türk Psikologlar Derneği nden ; -Kişilik Testleri
-Zeka testleri eğitimi,
-Davranış bozukluğu olan çocukların eğitimi,
-Farklı gelişen çocuklarda engel çeşidine göre dil eğitimi
-Yas Danışmanlığı eğitimleri aldım.
Ayrıca
Temel Kabiliyetler Testi 7-11 ile Temel Yetenekler Testi 6-8 FORMATÖRÜ ve Aile KOÇLUK ve Eğitim KOÇLUK Sertifika sahibiyim..

İlknur DEMİRTAŞ'ın Makaleleri İlknur DEMİRTAŞ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
2 Yazı/Döküman

İlknur DEMİRTAŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
F.Ü.D
YENİ31.Mart.2024
TavsiyeNo: 127608
İlknur Demirtaş ile 2009 yılında K.K.T.C de tanıştık.Güleryüzlü, samimi, alanında donanımlı, iletişim becerileri güçlü,çabuk kavrayan, pratik,etik kurallara uyan,kendini her zaman geliştirmek için emek harcayan, gelişmeleri takip eden, güvenilir,kıymetli bir arkadaşım ve meslektaşımdır.İzmir'de psikolog arayan yakınlarımı da kendisine yönlendirdiğimde oldukça memnun kaldılar.Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda gönül rahatlığıyla iletişim kurabilirsiniz.
     1 Beğeni    
M.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2024
TavsiyeNo: 127529
İlknur hanımla okulumda yaptığı bir söyleşide tanışma fırsatı buldum ve sonrasında kendisiyle iletişime geçerek bulunduğum durumdan rahatsız olduğumu ve profesyonel yardım almak istediğimi belirttim. Kendisi bana çok yardımcı oldu ve bana sadece bir uzman gibi değil aynı zamanda dertlerimi dinleyen ve yardımcı olan bir abla gibi de yaklaştı. Cidden güleryüzlü, espiri yapmayı seven, sizi dinleyen ve sizin durumunuzu size algılatmak için özellikle çaba sarfeden ve ilerleme katettiğinizde sizinle birlikte sevinen birisi İlknur hanım. Kendisi benim son birkaç yıldır içinde bulunduğum ümitsizlik, plan yapamama, heves ve istek yoksunluğu ve odaklanma problemlerimde yardımcı olup aynı zamanda ilişkilerimde ve gündelik hayatımda karşılaştığım durumlarla başa çıkma yeteneğimi de geliştirdi. Ne kadar teşekkür etsem az, gönül rahatlığıyla gözüm kapalı tavsiye ediyorum kendisini.
     1 Beğeni    
Emel Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126828
İlknur Demirtaş alanında uzman, kendisini çok iyi geliştirmiş bir klinik psikolog. Pozitif ve sıcak yaklaşımı rahatlık sağlıyor. Kliniğe ulaşım kolay, gidemediğimiz zamanlarda online seansta vermekte. Yüksek lisansını yapmış olması, iyi bir üniversiteden mezun olması, profesyonel aynı zamanda sıcak yaklaşımı olan bir psikolog. Bugüne kadar tavsiye ettiğimiz tanıdıklarımızdan da çok iyi geri bildirim aldık. İzmir' de güven duyarak gidebileceğiniz İlknur hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aykut KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120463
Mesleğini hakkıyla yapan, donanımlı bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yardım aldım. Sıkıntılarımın çok arttığı bir dönemde gittim. Yaşadığım sorunlardan çıkış yolu bulamıyordum. Ben çok memnun kaldım. Güven veren bir yapısı var. Güleryüzlü, Sorunu anlama ve çözüm üretme konusunda çok başarılı buldum. Bana çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Sizi çok iyi anlıyor ve size nasıl yardımcı olacağını çok iyi biliyor.
     2 Beğeni    
Ahunur SOYSAL Fotoğraf
Psk.Dnş.Ahunur SOYSAL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114839
Bir egitim esnasında tanıştım samimi tavrı ve güler yüzlü oluşu ilteşimimizi kolaylaştırdı.Etik kurallara çok önem verir.Kendisini sürekli aldıgı egitimlerle geliştirir ve aldığı eğitimleri kendi yaşamında taşımayı başarmıştır.Mesleki donanımını taktir ettiğim meslektaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye edeyorum.Yakın bir dostumu danışma alması için yönlendirdim ve memnun kaldı.Anne olarak da çevresindeki insanlara model olarak faydalı olduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Melek SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113768
Kendisiyle bir eğitimci durumundayken tanıştım. Duygu çalışan bir terapist. Biz ne kadar modern olsak da Batililara oranla daha duygularimizla yonetiliyoruz. Ya da kendimizi boyle yetistirdik. Ilknur hanim bu tarafimizi çokça dikkate alan biri. Ve gerçekten unuttugunuz, kenara köşeye sakladiginiz duygularla yüzlestiriyor insanı. Bazen kaldırması zor ama gerekli sanirim. Yetetince sicak ve yakin, yererince mesafeli. Arkadaşlarima da tavsiye ettim. Iki arkadaşım daha gitti, onlarda memnun kaldilar. Baska ne denebilirki...
     5 Beğeni    
İ.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105673
İlknur Hanıma internetteki ilanı ile tanıdım. Gayet sakin, karşı size güven vere ve doğru yere geldiğiniz izlenimi veriyordu. Kendisine danışmaya 1 yıl devam ettim, daha sonra seyrek aralıklarla da olsa zaman fikrini almak ve tartışmak için kendisine uğruyorum. Heyecanlı ve telaşlı olmam nedeniyle görüşüyordum. Öncelikle sakin yapısı ve iyi bir dinleyici olması, kendisi ile konuşurken kendimle baş başa kalmamı sağlıyor gibiydi. Bana sormuş olduğu soruların yanıtlarını ben de düşünerek kendimi tanıma fırsatım oluyordu. Bu görüşmelerin yaşantımda önemli kolaylıklar sağladı, olaylara bakışım biraz daha değişti diyebilirim. Şimdi bazı konularda karar verirken bu irdeleme ve sorgulama yapma imkanı bulabiliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    
Rümeysa Akdag
19.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105645
Üniversitede son sınıf öğrencisiyken eğitim almak için kendisi ile alanda tanıdığım kişilerin önerisi üzerine tanıştım. Hâlâ kendisinden bireysel olarak eğitim almaktayım. Eğitim ve teropatik becerilerine çok güvendiğim, netliği ve samimiyeti ile çok rahat ilişki kurduğum ilknur hanımı alandaki öğrencilere, yeni mezun meslektaşlara ve profesyonel destek almak isteyen kişilere her zaman tavsiye etmekteyim. Mesleki olarak özellikle çocuk ve ebeveyn ile çalışmalarımda kendisinden edindiğim bakış açısı çok kıymetlidir.
     7 Beğeni    
Divane Aşık
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105599
Psk İlknur Demirtaşın danışanıyım.Kendisi ile bir vesile ile tanıştık.Cinsel terapist olduğunu öğrendikten sonra,samimiyeti,güler yüzüve alanında kendini çok iyi grlistirdiği inancıyla hiç kimseye açamadığım sorunumu İlknur hanıma anlatabileceğimi düşündüm.Kendisinden danışma almaya karar verdim.Benim sorunum erken boşalmaktı.Bu yüzden ilişkilerim kısa ömürlü oluyordu.Ilacta kullandım ama bir fayda görmedim.Üçüncü seanstan sonra bende değişiklikler başladı.Bilgisi,danışanlarına yaklaşımı,sempatik ve çözüme odaklı yaklaşımı ile bir arkadaşınızla sohbet ettiğinizi düşünüyorsunuz ve bir anda sürecten sonra promleminizin kalmadığını görüyorsunuz.Ilknur Demirtaş bana çöźülemeyecek sorun yokturu öğretti diyebilirim.Cinsel yaşamı karmaşık ve problemli olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Ayrıca sınav kaygısı olan arkadaşımın oğlu İlknur Hanımdan danışma aldı ve istediği liseye yerleşti.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Güneşli Pazartesi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105521
İlknur Hanımla ortak tanıdıklar aracılığıyla tanıştım. Güleryüzlü samimiyeti, özgüveni, çözüm odaklı dikkatli dinlemesi ve özenli yaklaşımı dikkatimi çekti. Verdiği güven sayesinde çekinmeden bütün kişisel ve ailevi sorunlarımı kendisiyle paylaştım. İlgisi sayesinde hiç farketmemiş olduğum takıntılarımdan kurtuldum ve gereksiz yüklerden kurtuldum. Tüy gibi hafif ve çelik gibi güçlü hissetmemi ona borçluyum. Halen arada bir hatırını sormak ve sesini duymak bana huzur veriyor.
     4 Beğeni    
Tolga Nasuh ARAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99430
İlknur ile İzmir de yapılmış olan Evlilik Çift ve Aile Danışmanlığı Kongresinde tanıştım. Kendisini tanımaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Alanında kendini geliştirmeyi seven, mesleğini hakkıyla , etik ilkelere uygun bir şekilde yapmaya çalışan bir profesyoneldir. Son yıllarda psikoterapi alanında, yeterli uzmanlık elde etmeden maddi kazanımlarını öncelik haline getiren meslek elemanlarının olduğu bir sektörde danışanına hürmetli ve vicdani sorumluluğu üst düzeyde olan bir uzmandır. Kendisinde yardım almayı düşünenlere, mutlak tavsiye ederim. Başarılı çalışmalar güzel insan.
     7 Beğeni    
Ragibe
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99427
İlknur hanımı 25 yıldır tanıyorum, üniversite yıllarından beri. Onun bu meslek için yaratıldığını düşünüyorum. Öğrencilik yıllarında bile onunla sohbet ettiğimiz, dertleştiğimiz sırada farkında olmadan sorunumuzu çözdüğünü görürdük. Onun yanında bu kadar rahat olmamı hiç çekinmeden istediğim fikri ve hissi söyleyebilmemi sağlayan şey ne diye düşünürdüm hep. Tabiki öngarsızlık, büyük bir feraset ve insan sevgisiydi. Ailemle ve çalışma hayatımda yaşadığım sorunları çözmemde her zaman yanımda oldu. Bir olayı bir durumu hiç görmediğiniz bir yerden görmenizi sağlıyor. Çok farklı bakış açılarıyla değerlendirmedinizi sağlıyor. Gerçekten herşeyi çok geniş bir açıdan ve yönüyle görebiliyor ve bunu size gösteriyor. Bir sorunla karşılaştığımda ilknur olsa şimdi böyle derdi böyle düşünürdü diye aklıma gelir ilk önce. Onun geniş bakış açısından her zaman faydalanıyorum. Rahat bir nefes almak, içinizi kemiren sorunun sizden daha büyük olmadığını görmek ve kolayca çözebilmek istiyorsanız, size güleryüzlü, samimi içten ve işinde profesyonel olan İlknur hanımı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Sabahattin ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99400
Ilknur hanım, kendisini mesleğine adamış, kendine geliştirmek için sürekli eğitim ve sempozyum gibi çalışmalarla kendini geliştirmektedir. Yaklaşık 22 yıldır kendisini tanıyorum, arkadaş vasıtası ile tanıştık, hayatım öncelijlerinde işi ön plandadır, dostluklara önemli verir, insan odaklıdır, hoşsohbettir, karşısındakini önce güzel bir şekilde dinler ve odaklandığı konularda hedefi belirler. Ilk tanıştığımızda benim özellikle vücudumda bir bölümünü kullanamamdan kaynaklı sorunla ilgilendi, bunun benim tembelliğimden olduğunu gösterdi ve o günden sonra onun tavsiyelerini hiç unutmadım!..Kesinlikle önü açık, çok başarılı bir psikolog'dur, tavsiye ederim. Pişman olmazsınız, benim gibi!..
     1 Beğeni    
Eyüp SARI Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91802
İlknur ile İzmir de yapılmış olan Aile Danışmanlığı Kongresinde tanıştım. Kendisini tanımaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Alanında kendini geliştirmeyi seven, mesleğini hakkıyla , etik ilkelere uygun bir şekilde yapmaya çalışan bir profesyoneldir. Son yıllarda psikoterapi alanında, yeterli uzmanlık elde etmeden maddi kazanımlarını öncelik haline getiren meslek elemanlarının olduğu bir sektörde danışanına hürmetli ve vicdani sorumluluğu üst düzeyde olan bir uzmandır. Kendisinde yardım almayı düşünenlere, mutlak tavsiye ederim. Başarılı çalışmalar güzel insan.
     5 Beğeni    
E.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89934
Bebeğim doğduktan sonra bende cinsel isteksizlik sorunu başladı. İlk zamanlar bunun çok normal olduğunu uykusuzluktan ve yorgunluktan kaynaklandığını düşünüyordum. Kızım bir yaşına geldiğinde isteksizlik durumu devam ediyordu ve bu konuda eşimle ciddi tartışmalar yaşamaya başladık. Sorunumun fiziksel olduğunu düşünüyordum fakat kızımı sütten kestikten sonra da devam edince jinekoloğumun fiziksel bir sorunum olmadığı konusunda ısrarı ve tavsiyesiyle psikolojik destek almaya karar verdim. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle İlknur Hanıma ulaştım. Kendisi gerçekten de iyi bir psikolog, yaklaşımıyla bana yardımcı olabileceğini daha ilk görüşmede hissettim . Sorunlar kişisel olunca, karşıdaki uzman işini iyi yapsın yeter, diyemiyorsunuz. Kendisinden insancıl olması ve bana güven vermesi açısından da çok hoşlandım, hassas bir konuda yardım almama rağmen kendimi hiç rahatsız hissetmedim. Kendisini profesyonel ama aynı zamanda güler yüzlü ve güven veren yaklaşımından dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
F.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89739
Çocuğumuz doğduktan bir süre sonra eşim İlknur Hanım'a gitmeye başladı ve çok kısa süre içerisinde gerçekten çok faydasını gördük. Daha sonra ben de kendisinden yardım aldım ve bugüne kadar farkında olmadığım pek çok yanımı keşfetmemi sağladı. Asla değiştiremeyeceğime inandığım öfke problemimi benim dahi nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ortadan kaldırdı. Davranışlarımın pek çoğunun temelinde yatan temel kişilik özelliklerimi belirlemesi kendimi daha iyi tanımamı ve hayatımı, ilişkilerimi düzenlememi sağladı. Benzer hususlarda yardım ve destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Esma DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89707
Ailemizin psikoloğu... Her başım sıkıştığında, çözemediğimde hemen ararım. Gece gündüz her zaman tam destek.. En sevdiğim özelliği verdiği çözümlerin tam yerini bulması.. Asla geçiştirmiyor dinliyor, anlıyor, empati kuruyor,hata yada eksik yönlerimizi çok basit bir dille anlatıyor ve çözümü bulmamıza yardımcı oluyor. Hiç acabamı demedim. Bende mesleki anlamda güven oluşturan nadir insanlardan.. İyiki var ve iyiki tanışmışız. Biliyorum ki oda her zaman bizim yanımızda olacak.. Seni seviyoruz ailemizin psikoloğu ❤❤❤
     2 Beğeni    
Orduşen
14.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89703
Merhabalar, İlknur hanım çok değer verdiğim bir arkadaşımdır. Herzamanki güler yüzlülüğüyle hayata pozitif ve içten yaklaşımıyla kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlar. Kendini sürekli geliştiren kendi alanında eğitimleri ve yayınları sürekli takip eden özverili bir arkadaşımdır. İhtiyaç duyduğumda arayabileceğim bir arkadaşımdır. İlknur hanımla konuştuğum zaman göremediğim seyleri fark etmemi sağlamıştır. İlknur hanımın tavsiyelerini herzaman dikkate almışımdır. Meslek'i ilkeleri, duruşu ve karakterine büyük güven duyduğum arkadaşım ilknur'un meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. SAYGILARIMLA
     2 Beğeni    
Zülal ERİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89700
Psk.İlknur DEMİRTAŞ Açev ADP eğitimleri sırasında tanıdığım değerli bir meslektaşımdır. Kendisi mesleğine duyarlı, çeşitli eğitimlerle kendini herzaman geliştiren ve meslektaşlarının geliştirmesine verdiği eğitimlerle katkı sunan, pozitif iletişime sahip, ihtiyaç hissettiğinizde arayabileceğiniz bir arkadaş ve elbette sıkıntı yaşadığınızda başvurabileceğiniz alanında uzman bir psikologtur. Kendisini bir psikolog olarak ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Mustafa GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89565
Genel olarak; yaşadığımız toplumsal veya bireysel korku, kaygı, öfke, panik, takıntı vs. gibi duygularda hep kendi başımıza yeteceğimizi düşünürüz. Yine bir çoğumuz psikolojik destek almanın bizi toplum nazarında ”defolu” ,”eksik” ya da “arızalı” göstereceğine inanırız. Yaşadığımız duyguların bıraktığı etkilerle yaşamımızın olumsuz yönde etkilendiğinin çoğu kez farkında bile olmayız. Adım Mustafa GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı.42 yaşındayım. Ben de daha düne kadar, hiç düşünmemiştim böyle bir danışmanlık almayı. Gerek de görmüyordum açıkçası. Kendime yeterim, beni en iyi ben anlarım, gerekirse ben kendimi onarırım, ben her şeyle baş edebilirim düşünce ve hissi beni hep uzak tutmuştu böyle bir bilimsel yaklaşımdan. Bir gün gerçek bir dostum bütün iyi niyetiyle beni cesaretlendirdi. Kendisine olan inanç ve güvenle İlknur Hanım’la tanıştım ve yaklaşık 45 gündür de danışmanlık alıyorum. Ve bütün samimiyetimle ifade etmek isterim ki, kendimi çok daha iyi hissediyorum bu süreç sonunda. Yaklaşım biçimi, analitik çözümlemeleri ve sizin belirlediğiniz hedefler doğrultusunda size farklı seçeneklerinde olduğunu göstererek ışık tutması , kendimi çok iyi hissetmeme sebep oluyor. Sihirli bir değnek dokunuşundan ziyade, size balık vermek yerine , tutmasını öğretiyor diyebilirim. Sadece 6-7 seans giderim, sonra yoluma bakarım ön yargısından, ömrüm boyunca gitmem gerektiğini düşündüğüm bir danışmanlık periyodundayım şu an. Mesleki ilkeleri, duruşu, karakteri , uzmanlığına büyük güven duyduğum İlknur Hocam’a (ben hocam diyorum ) meslek hayatında başarılar diliyorum. Ve tüm paydaşlarıma samimiyetimle tavsiye ediyorum. SAYGILARIMLA
     4 Beğeni    
U.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89563
Merhabalar, İlknur Hanım'dan uzun süredir destek alıyorum. Öncelikle güler yüzlü, samimi, içten yaklaşımı ve yaydığı pozitif enerji ile sizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Kendi alanı ile ilgili eğitimleri ve yayınları takip eden, kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen, özverili bir bilim insanıdır. Duygularımı kontrol etmemin yanında kendimi ve düşüncelerimi fark etmeme yardımcı olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bireysel psikoterapi ve aile terapisi alanındaki yetkinliğine son derece güveniyorum. Kaybolduğunuz hayat içinde çıkış yolları arıyorsanız, tarif edecek kişi İlknur Hanım'dır. Profesyonel bir Psikologa ihtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevgiyle kalın...
     4 Beğeni    

İlknur DEMİRTAŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : FOTOĞRAFÇILIK-BİSİKLET


İlknur DEMİRTAŞ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği ve AÇEV

İlknur DEMİRTAŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlknur DEMİRTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yeliz GÜL DURAN
Psk.Dnş.Yeliz GÜL DURAN
Yeliz hanım ile uzun zaman önce bir seminer ortamında tanıştık. Arkadaşlığı güvenli ve sevecendir. Yeliz‘in kendini geliştirme çabası hiç bitmez ve ...
Ahunur SOYSAL
Psk.Dnş.Ahunur SOYSAL
Ahunur Soysal psikolojik danışman olarak kendini geliştirmeyi , gelişimini mesleğine yansıtmayı çok iyi başaran bir meslektaşımdır. Uzun zamandır ke...
Zülal ERİK
Psk.Zülal ERİK
Merhaba..Zülal meslektaşım ve arkadaşımdır.Uzun zamandır tanıyorum..Meslektaşlarımıza dayanışmasını birlikte yapabildiğim ,güleryüzlü ve sıcakkanlı ya...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.İlknur DEMİRTAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 033 22 33
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1974
(50 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1995
(29 yıl önce)
Yüksek Lisans
Yakındoğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.İlknur DEMİRTAŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İlknur DEMİRTAŞ Mesleki Videolar Videoları
-

11:01
Top