2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,989 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Arzu DOĞAN YILDIZ
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog,

Arzu DOĞAN YILDIZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi44 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

44

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Arzu DOĞAN YILDIZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Arzu DOĞAN YILDIZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Arzu DOĞAN YILDIZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Selda DEMİRTAŞ
Sevgili arkadaşım aynı zamanda meslektaşım olan Selda Demirtaş ile Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı boyunca beraber ders alma...

 
Arzu DOĞAN YILDIZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Hiwell Psikolojik Danışmanlık
İstanbul- Levent
Uzm.Psk.Arzu DOĞAN YILDIZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Arzu DOĞAN YILDIZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
• Değersizlik
• Depresyon
• Duygudurum Bozuklukları
• Erteleme Davranışı
• Gelecek Kaygısı
• İletişim Problemleri
• İlişki Problemleri
• İş ve Kariyer Problemleri
• Kaygı
• Kayıp ve Yas
• Kendini İfade Etme Güçlükleri
• Kendini Tanıma
• Kişilik Bozuklukları
• Kıskançlık
• Mükemmeliyetçilik
• Mutsuzluk
• Narsistik Kişilik
• Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
• Öfke Kontrol Sorunları
• Olumsuz Anılar ve Deneyimler
• Fobiler
• Özgüven Problemleri
• Özşefkat
• Panik Bozukluk
• Sınav Kaygısı
• Sınır Kişilik
• Sosyal Kaygı
• Stres
• Tekrarlayan Yaşam ve Kişilik Örüntüleri
• Travma ve TSSB
• Tükenmişlik
• Yalnızlık
• Yaşam Zorlukları ve Çatışma

Arzu DOĞAN YILDIZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Arzu DOĞAN YILDIZ'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog / Yetişkin & Ergen

Uzman Klinik Psikolog Arzu DOĞAN, 2015 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edilmiş, yüksek lisans eğitimi süresinde, Yrd. Doç. Dr. Duygu YAKIN ve Yrd.Doç.Dr Ceylin Özcan süpervizörlüğünde birçok vaka takibi gerçekleştirmiştir. Bağlanma ile Depresyon ilişkisinde Ontolojik İyi Oluş ve Duygusal Zekanın Aracılık Rolü üzerine hazırladığı tezini tamamlayarak başarıyla mezun olmuş, uzmanlığını almıştır.

Lisans eğitimi süresince alanın önce gelen kurum ve kuruluşlarında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü psikolog olarak görev yapmıştır.Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı İstanbul Arel Üniversitesi Psikoterapi Merkezi, Etiler Dinlenme ve Bakım Evi'nde stajyer psikolog olarak görev yapmıştır.
...[Devamı...]

Arzu DOĞAN YILDIZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
O.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ20.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127790
Kendisini bir uygulama üzerinden oluşturduğum bir görüşme ile tanıdım. Gerek iş hayatım, gerek aile ilişkilerim ve gerekse de arkadaşlık ilişkilerim üzerinden bir bütünsel yaklaşım ile konuları ele alarak bana yol göstermeye çalışması gayet hoşuma gitti. İşinde çok profesyonel bir yaklaşımı olup olması gerektiği kadar mesafeli ama kendinizi rahatça ifade edebilecek kadar da samimi diyebilirim. Tüm ayrıntılara hakim olması işini ciddiye aldığı, üzerinde çalıştığı, sizin için en iyi şekilde size hizmet vermeye çalıştığını gösteriyor. Yoğun olması nedeniyle seans bulmak zor olsa da size uygun bir seans üretmeye çalışıyor. Devamlılığı ve ilerleme kaydetme konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
M
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127723
Arzu Hanım'dan yaklaşık 4 aydır terapi alıyorum. Kendisi ile şemalarım üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Yanlış düşünce kalıplarımı fark ettirerek kendimi gözlemlememi sağlıyor. Terapinin faydalı bulduğum kısımlarından biri de ödevler vererek sorun yaşadığım alanların üzerine gitmem konusunda beni teşvik etmesi. Ödevlerin terapi sürecini daha verimli hale getirdiğini düşünüyorum. Benzetmeler yaparak ve şekiller çizerek olayları daha iyi anlamama yardımcı oluyor. Kendisi güleryüzlü ve ilgili. Terapi almak isteyenlere tavsiye ederim.
     Beğenin    
E.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2024
TavsiyeNo: 127568
Arzu Doğan Yıldız ile bir seneden fazladır danışan olarak görüşüyorum. Kendisi terapi süresince çok profesyonel ve alanında uzman birisi. Özellikle Bilişsel Davranışçı Terapi alanında bir uzman arıyordum ve arayısimin sonrasinda kendisini buldum. Sosyal anksiyete ve genel anksiyete konularinda cok faydasini gordum. Bu sepeble özellikle Bilişsel Davranışçı Terapi alanında kendisini tavsiye ederim. Arzu hanım aynı zamanda travmatik konularda da çok uzman ve çocukluktan kalan travmatik durumlari anlamamda da seanslarin cok faydasini gordum
     Beğenin    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2024
TavsiyeNo: 127564
Kendisiyle bir internet uygulamasındaki eşleşmemiz sırasında tanıştık. Ve 8 seansı geride bıraktık. Kendisi çok arkadaş canlısı ve yargılamadan dinlemeyi bilen bir uzman. Bu süreçte kendimi tanımama, anlamama desteği çok büyük. Şartlar el verdiğince kendisiyle devam etmeyi düşünüyorum. Terapiye yeni başlayan biriyseniz gönül rahatlığıyla kendinizi bırakabileceğiniz birisi olduğunu söyleyebilirim, kaygılarınızı anlayıp o doğrultuda yönetiyor süreci. Kendisini üç sıfatla tanımlayacak olsam güleryüzlü, samimi ve saygılı derdim.
     Beğenin    
Gaye Z
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2024
TavsiyeNo: 127561
Yaklaşık 3 aydır kendisiyle beraber terapi sürecime devam ediyorum. Normalde insanlara alışması ve açılması zor biri olarak bu süreçte hem kendisine açılma konusunda hem de yakın çevremle iletişimimin düzelmesi konusunda bana çok fazla yardımı bulundu. 3 aylık sürecimde kendisinin özverisiyle çok fazla yol kat ettim. Kendimi daha fazla tanımam ve sorunlarımın alt metinlerini şu anda daha rahat anlayabiliyorum. Kendisiyle hiwell adlı uygulama üzerinden görüşüyorum. İşimin çıktığı ve birkaç seans değişikliği yapmam hiçbir şekilde problem olmadı. Hayatımın anlık değişimlerinde bile kolayca kendisiyle seans değişikliği yapabiliyoruz. Bu rahatlığa sahip olmak hayatında bir şeylere devam etmekte zorlanan biri olarak terapiye devam edebilmemi sağliyor.
     Beğenin    
ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127383
Geçirdiğim kaygı bozukluğu sebebi ile görüşmeye başladığım Arzu hanım bana bunsüreçte çok yardımcı oldu ve sayesinde bu durumu yenmeyi veya olduğunda nasıl başaçıkabileceğimi öğrendim. Kendisinin kibar uslubu ve durumları açıklama şekli çok hoşuma gitti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Yumuşak ses tonu ile duygulsrımın yüksek olduğu zamanlarda beni sakinleştirmesi ve olayları yeri geldiğinde bana çizerek bile anlatmsı gorsel hafızası kuvvetli biri olduğum için bende çok etkili oldu.
     Beğenin    
Yusuf
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127381
Arzu hanım la bir internet uygulaması üzerinden tanıdım uzun süredir bireysel terapi alıyorum hayatımda cok büyük farkındalıklar kazandım değişimler yaşadım. Şimdi daha farkında daha mutlu bir şekilde hissediyorum. Konuştuğum her şeyi sorgulatıp benim kendi cevapları bulmamda bana yardımcı oluyor. Kesinlikle arkadaş canlısı ilgili ve başarılı olarak görüyorum. Hala seanslarıma devam ediyorum sayesinde yavaş yavaş kendimi çevremi daha iyi anlıyorum. Sorgulatıcı , Güler yüzlü ve dost canlısı bir terapist. Depresyon ve geçmişten getirdiğim özellikleri aşmamda bana cok yardımcı oldu.
     Beğenin    
B.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127372
Arzu hanimla sosyal fobi uzerine calistik.Aslinda uzun bir calismamiz olmasa da cok kisa bir zamanda hedefime ulaştım ve cok guzel farkindaliklar edindim kendisinin sayesinde.Bir internet uygulaması uzerinden bulmuştum Arzu hanimi fakat kararsiz kalmistim ilk etapta,buradaki yorumlar aslinda bana kendisiyle ilerlememin dogru bir tercih olacagini söylüyordu nitekim aynen o sekilde oldu.Cok tesekkur ediyorum kendisine.Terapi sürecim henüz tamamen bitmedi aslinda tekrar kendisiyle seanslara devam edecegim.Herkese de gönül rahatligi ile öneririm.
     Beğenin    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127330
bir uygulama vasıtasıyla tanıştım Arzu Hanımla. Seans sırasında benim kendimi tanımamı sağlıyor ve her seans daha fazla kendimi buluyorum. İlgi ve anlayışı için teşekkür ediyorum. Öte taraftan, kurduğu iletişim sıcakkanlı ve sürekli psikolojik iyi oluşu sağlama odaklı bilimsel testler ve öneriler sunması çok hoşuma gidiyor. Seans sırasında 50 dakiikanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum. Sürekli sorularla benim içimde biriktirdiğim ve bana iyi gelmeyen anı ve duyguları çıkarmamı sağlıyor.
     Beğenin    
Sertaç ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127204
Arzu Hanım’dan yaklaşık 3-4 aydır terapi alıyorum ve beni olumlu etkilediğini hissediyorum. Kendisiyle Hiwell uygulaması üzerinden iletişime geçtim. Benim daha önce hiç terapi tecrübem olmadı. Açıkçası terapi almaya başlamadan önce de şüphelerim vardı ancak şu an gayet güzel ilerliyor. Beni anladığını ve kişisel farkındalığımı geliştirmek için beni uygun bir şekilde yönlendirdiğini düşünüyorum. Gerek verdiği öneriler gerek detaylara verdiği önem bence gayet güzel. Terapi almak isteyenlere öneririm.
     Beğenin    
M.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127126
Kendisi hayatımın en zor döneminde karşıma çıkan isimdir. Başta korku ve kaygıyla hareket ederken bu korku ve kaygı yerini güvene, inanca umuda bıraktı Arzu Hanım sayesinde. Hiç bilmediğim, görmediğim belki de görmeden yaşamaya devam edeceğim perspektifleri bana kazandırarak yaşam sevincimi arttırmıştır. Gerçekten dokunuşlarıyla ruhuma, aklıma, bedenime şifa olmuştur. Kendisi mesafeli, profesyonel, nazik, saygılı, ilgiliydi hep. Kendisiyle durumumu paylaşırken asla bi an bile güvensizlik hissi yaşamadım. Sorduğu sorularla, yönlendirmeleriyle kendimden biraz daha emin olmamı sağlamakta. Kendisi ile bir araya gelmemin sebebi Hiwell uygulaması ile gerçekleşti. Ben de gönül rahatlığıyla herkese tavsiye etmekteyim.
     Beğenin    
E.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127092
Arzu Hanım'la bir internet uygulamasından bir süredir devam ediyoruz. Daha önceden görüştüğüm terapistler ile BDT ilerliyorduk fakat şema terapisinin kendimde gördüğüm sorunlar ile daha uyumlu olabileceğini düşünüp Arzu Hanım'la seanslara başladık. Düşüncelerimde tekrarlayan noktaları tespit edip bunların sebep olduğu olayları bulup irdeleyerek sorunlarımın başladığı yeri bulma konusunda iyi bir aşama kat ettik. Gerek verdiği örnekler, gerek verdiği ödevler ile Arzu Hanım sadece seans içinde değil seans dışında da terapi sürecini hayatın bir parçası haline getiriyor. Kendisi sizi anlamaya çalışıyor ve sizi kendinizi anlama yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolda yalnız olmadığınızı bilmek çok güzel bir his, bu sebeple herkese bu yolculuğunda Arzu Hanım'ı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Pelin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2023
TavsiyeNo: 127084
Arzu hanımla seanslara başlayana kadar arkadaşlarımla konuşmanın yeterli olduğuna kendimi inandırmaya çalışıyordum. Ama gerçekten bazen profesyonel destek almak gerekiyormuş. Daha önce fark edemediğim şeyleri fark ettim (geçmişimden getirdiğim ön yargılar, travmalar vb). Destek almaya başlamamdan bu yana daha sakinim ve öfkemi kontrol etmeyi yavaş, sağlıklı bir şekilde öğreniyorum. Güler yüzlü ve iyi bir dinleyici. İlk birkaç seansta daha çekingendim ve yargılanır mıyım korkusu yaşamıştım. Bunu da açıkça belirtmiştim. Konuşması ve davranışlarıyla bu kaygım da ortadan kalktı. Şimdi kimseye hatta bazen kendime karşı bile olamadığım kadar dürüst bir şekilde hislerimi dökebiliyorum. Ve her seans sonrası kendimi üstümden biraz da olsa yük kalkmış gibi hissediyorum.
     Beğenin    
M.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2023
TavsiyeNo: 127072
Arzu hanımı bir internet uygulaması bana önerdi. İlk görüşmeden itibaren kendinden emin bir şekilde ne yapacağını görüşmelerin nasıl devam edeceği konusunda bilgilendirten sonra seanslarımız başladı. İkili görüşmelerimizden itibaren şemalarımı tanıma ve onların detayları, kendi tecrübeleri ile bir bütün olarak görüşmelerimiz devam ediyor. Bazı davranışların değişimi zaman ve çaba gerekiyor. Terapi sonlarında verdiği davranış ödevleri iyileşme ve farkındalık süreçini olumlu etkiliyor. İşinde oldukça profesyonel, nerede müdahale edeceğini çok iyi biliyor ve çok kibar bir insan. Bu görüşmelere başlarken bunun 2-3 seansda çözümleneceğini düşünmek başta hata olur. Sonuçta davranışlar düşünceler kısa sürede düzelen şeyler değil. O nedenle içtenlikle görüşmelerinize katılır, önerilen uygulamaları yapar, Arzu hanıma güvenerek kendinize zaman tanırsanız çok faydalı olacağını düşünüyorum.
     Beğenin    
Kadriye NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2023
TavsiyeNo: 127041
Arzu Hanım'ı bir internet platformunda, benim ihtiyaçlarıma göre belirlenen öneri doğrultusunda gördüm, kendisiyle tanışma seansını gerçekleştirdikten sonra terapiye başlama kararı aldım. Yaklaşık bir buçuk senedir kendisinden terapi almaya devam ediyorum. Kendisinin yaklaşımını oldukça beğeniyorum. Uzmanlığıyla birlikte kişiye hangi durumda nasıl yaklaşılması gerektiğini çok iyi biliyor. Terapide benimle olan ilişki-mesafesini koruyan, tavsiyelerini oldukça beğendiğim, karmaşık durumlarda kendimi ifade edemediğimde bana durumu dışarıdan oldukça profesyonel bir şekilde açıklayan ama benim tamamlamam için de bana boşluk bırakan, saygılı bir psikolog.
     Beğenin    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2023
TavsiyeNo: 127038
Utangaç ve sosyal kaygıları olan biriydim. Her ne kadar çok kişiyle ve yakın ilişkiler kurmak istesem de kaçıngan davranıyordum. Üniversite zamanlarında bu durum fazla sorun olmuyordu ya da geçiştirebiliyordum ama üniversiteyi bitirip iyi iletişim kurmamı gerektiren bir işe başladığımda çok zorlandım. İstediğim gibi davranamadıkça stres yaşıyor bundan dolayı daha da çekingen davranıyordum. Böyle devam etmesini istemediğim ve bunu tek başıma çözemeyeceğimi düşündüğüm için destek almaya karar verdim. Destek almak istediğim konuyla ilgili seçimler yaptım ve kısa bir testten sonra bir internet sitesinden Arzu Hanım ile tanıştım. Online olarak 6 aya yakın bir süre haftada 1 kez görüştük. Görüşmelerimizde Arzu Hanım neden böyle davrandığımı anlamamı, gereksiz endişelerimi farketmemi ve kaçınmayıp üstüne gittikçe bir şeylerin değişmeye başlayacağını gösterdi. Davranışlarımı değiştirmek kolay olmuyordu ama cesaretlendirici konuşmalar ve haftalık görüşme, o görüşmeye bir şey yapmadan gitmemiş olmak beni harekete geçiriyordu. Başta zorlandığım durumlar zamanla kolaylaşmaya başladı ve sanki hep öyle davranıyormuşum gibi hissetmeye başladım. Arzu Hanım bilgisi ve ve yönlendirmeleriyle güven veren birisi. Özgüvenli duruşuyla bana örnek oldu. Her seansta aynı ilgi ve özeni gördüm. Görüşmelerimizde benim uygun bir yer ve zaman bulamamam nedeniyle aksilikler yaşansa da Arzu Hanım hep hoşgörülü ve anlayışlıydı. Çevre koşulları benim için zorlu olsa da kulaklığımı takınca o rahat ortam oluşuyordu ve 1 saat çok çabuk geçiyordu.
     Beğenin    
E.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2023
TavsiyeNo: 127018
Arzu hanımla neredeyse 6 aydır Hiwell uygulaması üzerinden terapi seansları gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız seanslarda bana gerçekten çok duyarlı, saygılı ve gerçekçi yaklaştığını düşünüyorum. Anlattığım her şeyi büyük bir sabır ve anlayışla dinlemesinin yanı sıra çözüm bulmak konusunda bana doğru sorular yönelterek yardımcı oluyor. Seanslarımız sayesinde pek çok kez yaşadığım sorunlara ilişkin farkındalığımın arttığını, gündelik hayatımda kendimce efektif sonuçlara ulaşabildiğimi hissediyorum. Kendisinin alanında oldukça yetkin olduğunu düşünüyor ve canı gönülden tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    
Y.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126963
Arzu Hanım ile seanslara başladığımız dönem benim için en zor dönemdi. Hayatımda istediğim değişimleri yaratabilecek gücü içimde bulamıyordum. Duygularımın, hislerimin ve düşüncülerimin sırtımda oluşturmuş olduğu bir yük vardı ve her seans sonunda bu yükün biraz daha hafiflediğini hissediyorum. Öncesinde hayatıma yön vermeye bile enerjim yokmuş gibiyken zihnim daha da berraklaşmaya daha kararlı olmaya ve aksiyon almaya yönelik pozitif gelişmeler yaşıyorum. Arzu Hanım oldukça profesyonel bir yaklaşıma sahip ve aynı zamanda mesleki kariyeri oldukça güven verici. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum.
     1 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126960
Arzu Hanım ile bir internet uygulaması üzerinden tanıştık ve seanslarımıza başladık. Kaygılarım ve belli konulardaki negatif duygularım özelinde konuşmaya başladık ve şema terapi ile ilerledik. Her hafta şemalarla ilgili daha çok kendimi gözlemlemeyi içeren ve notlar almamı isteyen ödevler verdi. Seanslarda da bunlar üzerinden ilerledik. Negatif düşünce kalıplarımı kırmamı sağladı ve daha iyimser olmama yardımcı oldu. Arzu Hanım çok profesyonel ve işini ciddiye alan bir uzman. Bir önerim olacaksa, şema terapiye başlamadan önce şemalar nedir ve şema testi sonuçları ne anlama gelir konusunun daha net açıklanması olurdu. Açıklanmadığından değil ama o an iyi hislerle dolmayı bekleyerek (ütopik de olsa) terapiye gelen bir kişi bir anda benim şemalarım varmış diye panikleyebiliyor. O yüzden o geçiş birazcık daha yumuşak yapılabilir diye düşünüyorum. Arzu Hanım anlayışlı ve profesyonel bir uzman, sonuç olarak kendisinden destek almanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Polat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126920
Uzmanı bir web sitesi üzerinden buldum. Haftalık olarak terapi seansları alıyorum. Stres, kaygı ve barındırdığım negatif duygular üzerine konuşuyoruz. Bu periyotta özellikle profesyonel duruşu ve akılcı yönlendirmeleri ile bana pozitif değer kattığını söyleyebilirim. Stres ve kaygılarımın temelini keşfetmem konusunda yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor. İlk terapiye başladığımız anlara göre, zamanla kendimi daha iyi hissetmem ve içinde bulunduğum depresif ruh halini yenme evremin en önemli yapı taşlarından. Kendisine birlikte yürüdüğümüz yol için teşekkür ediyor ve paylaşımda bulunmak isteyenlere de tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
H.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126897
Arzu Hanımla bir uygulama üzerinden çalışmaya başladık ve yaklaşık 13 seanstır beraber ilerliyoruz. Mükemmeliyetçiliğim üzerine çalışmak istediğim için kendisinden terapi almaya başladım. Aynı uygulama üzerinden daha öncesinde farklı psikologlar ile görüşmüştüm fakat Arzu Hanım'ın ilgisi bana güven verdi. Terapi sürecimizde bana en iyi gelen şey doğru soruları sorması ve dogru yerde dogru cümleleri kurması. Birinin beni uyandırması gerekiyordu ve Arzu Hanım bunu tam olarak olması gerektiği gibi yapıyor. Gitmem gereken çok yol oldugunun farkındayım ve sayesinde yol eskisi kadar korkutucu değil :) Umarım sizlerinde yolu kendisiyle kesişir.
     Beğenin    
Vincent
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126708
Merhabalar, Arzu Hanım ile çok kötü bir günümde birdenbire uygulamayı yükleyip rastgele psikoloğumu seçerek tanıştım. İlk seanstan bu yana kendisinden beni anladığını ve beni ancak onun kurtarabileceği enerjisini aldım. Kendimi ciddi anlamda kötü hissettiğim zamanlarda beni yerinde ve doğru bir şekilde yönlendirerek birlikte bu günleri daha iyi atlatmamı sağladı. Şu an geldiğim nokta benim ve ailem için inanılmaz neredeyse bir yıl olacak ve kendimi kurtarmak istediğim bütün takıntılardan, yaptığım kötü iletişimlerden neredeyse tamamen kurtuldum. Kendimi uzun zamandır çok daha enerji dolu ve yorulmamış hissediyorum. Böylece sevdiklerimle daha güzel anılar biriktirebiliyorum. Umarım içinizden ihtiyacı olan başka birileri de Arzu Hanım’a denk gelir ve hayatınızı birlikte güzelleştirebilirsiniz.
     Beğenin    
G.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125770
Hiç yargılamadan dinleyen, verdiği bilgilerle ufkumu açan bir psikolog. İlk terapim olduğu için benim için doğru bir psikologla eşleşebilir miyim diye tereddütlerim olmuştu ama yolum kendisiyle kesiştiği için çok mutluyum. bir uygulama üzerinden kendisiyle tanıştık ve bir süredir terapilerimize devam ediyoruz.Yolculuğumda bana eşlik ettiği ve kendimi tanımama, sevmeme, anlamama yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Kbr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125657
Çok ilgili bir Uzman. Hiwell sayesinde kendisini tanıdım. Akşam geç saatlerde seans gerçekleştirebiliyoruz. Esnek çalışma saatlerime uyum sağlıyor. Nokta atışı tavsiyeleri ile farkındalık yaratıyor. Şema terapi alanında çalışıyoruz. Kendimi tanımama yardım etti. Güleryüzlü, dikkatli, anlayışlı. Özen gösteren bir yaklaşım sahibi. Verdiği ödevler ile günlük hayatımda yaptığım şeylere ilişkin farkındalık yaratıyor. Düşüncelerimi rahatça ifade edebiliyorum. Beni anladığını düşünüyorum. Teşekkür ederim.
     Beğenin    
M.Ç.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125639
Arzu Hanımı online bir psikolojik destek uygulaması üzerinden eşleşmemiz üzerine tanıdım. Kendisi oldukça ilgili, dinlediğini hissettiren, problem yaşadığım konuları anlatmaktan çekinmediğim bir psikolog.Terapi sonrası uygulamalı küçük ödevler vermesi ve sonraki hafta bunlar üzerine konuşmak, yaşadığım çekingenlikler konusunda bunları aşmamı ve ilerlememi sağladı. Disiplinli oluşu, aynı gün aynı saat kesintisiz terapilerini sürdürmesi, danışanının sürecini takip etmesi, önceki haftaya hakim olması bence onu diğer psikologlardan ayıran tarafı. Ben aldığım yardımdan ve desteğinden oldukça memnunum. Kendisiyle de görüşmelerimiz devam ediyor.
     Beğenin    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125619
Arzu hanımla online danışmanlık hizmeti sunan bir platform üzerinden tanıştık. Öncelikle her insanın bir psikologla uyumlanmasının çok kolay olmadığını düşünen biri olarak , kendisinin profesyonel çerçevede güler yüzlü,sıcak samimi aynı zamanda mesafesini çok güzel koruyan biri olması bence çok güzel bir duruş. Kendisinin birikimi ve deneyimlerini aktarış biçimi çok özel. Bu aktarımdan faydalanmak ve kendi yolcuğumda aydınlanmaktan ziyade idrakına vardırması da mükemmel bir ilerleyiş benim için. Bipolar bozuklukla mücadelemde, ilaçların yanı sıra psikolojik desteğin bu denli fark yaratması Arzu hanım sayesinde. Kendisiyle bir yılı aşkın bir süredir seans yapıyoruz bu sebeple gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Teşekkür ediyorum Arzu hanım :)
     Beğenin    
C.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125583
Arzu Hanımla yaklaşık 6 aydır seanslarımızı gerçekleştiriyoruz. Bir uygulama sayesinde kendisiyle tanıştık. Kendisi hem güleryüzlü, hem gerçekten alanında çok profesyonel. Bu ikisini çok iyi bir biçimde harmanlıyor. Özellikle davranışlarınızın arka planında yatan örüntüleri ve sebepleri uzmanlığıyla ortaya koyup sizlerde derin farkındalıklar yaratıyor. Şema terapi konusunda kendisinin danışanı olma şansına erişmiş biri olarak şemalarımı ve hayatıma etkilerini fark ettim. Kendisinin verdiği ödevlerle bunlara yönelik çalışmalarımı devam ettiriyorum ve terapiye başladığım döneme kıyasla davranışlarımda ve düşünce yapımdaki değişimleri ve dönüşümleri fark edecek noktaya geldim. Online terapi yoğun iş hayatımda yardımıma yetişti ve zamanlama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Hali hazırda başka yakınlarıma da tavsiye ettiğim bir psikolog. Aldığı eğitimler de alanında kendisine ne kadar yatırım yaptığını kanıtlıyor..
     Beğenin    
H. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125579
Arzu Hanımla bir süredir uygulama üzerinden seans yapmaktayız. Öncelikle kendisi çok profosyonel, kibar, saygılı ve samimi biri. Alanında uzman biri olduğunu ilk seanstan itibaren anlayabilirsiniz. Kendisi ile deneme seansı yaptıktan hemen sonra, seanslara devam etmek istediğime karar verdim. Kendisine çok zor bir zamanımda ulaştım, depresif olduğum ve zaman zaman bazı ataklar yaşadığım bir dönemde. Kişisel olarak özgüven eksikliği, dikkat etkiskliği gibi problemler yaşamamın yanı sıra, ailevi olarak da zor bir süreçten geçiyorum. İlişkimde de bazı problemler mevcuttu, ilk aştığımız problem bu oldu ve hayatımı değiştirdi diyebilirim. Kendisi ile yaptığımız seanlarda tüm bunları detaylı olarak konuşabiliyoruz. Yaşadığım bu sorunların kaynaklarını bulmama profosyonel bir şekilde yardımcı oluyor. Aynı zamanda psikolojik olarak yaşadığım depresyonu da onun sayesinde öz farkındalık kazanarak aşmaya başladım. Kendisi ile görüşmelerime devam etmekteyim. Benim yaşadığım sorunlara benzer sorunlar yaşayanlara da Arzu Hanım’a gözleri kapalı güvenebileceklerini söyleyebilirim. Desteğiniz için teşekkürler Arzu Hanım!
     1 Beğeni    
Ege BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125147
Psikolog Arzu Hanim ile aldigim seanslar sayesinde kendime olan güvenim fazlasıyla arttı. Farkında olup üstüne düşmediğim kisilik özelliklerimi tartistik, ve bunlar uzerinde yol aldık. Insanin yaptigi hatalari birinin yüzüne açık açık vurması, kendini geliştirmek icin aldigi yolda büyük bir adim. Bu konuda Arzu Hanim bana kısa surede çok yardimci oldu. Günlük hayatımda farkına bile varmadan yaptıgım, kafamda oluşturdugum olumsuz düşüncelerimi savmamda, kendime yaptıgım büyük haksizliklari farketmemde bana yollar gösterdi. Göstermiş olduğu pratikleri hala daha uyguluyorum. Kendisini tanidigim, tanimadigim herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ö.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124116
Merhaba, Arzu Hanım ile 6 ay gibi bir süre birlikte seanslarımızı gerçekleştirdik. Pandemi sebebiyle her şeyi online olarak yaptığımız bir dönemdeyiz. Sosyal medyada Hiwell uygulamasını tesadüfen görüp uygulamayı indirdim, böylece Arzu Hanım ile yolumuz kesişti. Sorup da cevabını alamadığım hiçbir konu olmadı. Her seansı kafam gayet rahat bir şekilde bitirdim. Herkese tavsiye ederim, hatta umarım uygulamada karşınıza direkt olarak Arzu Doğan Hanım çıkar:) Saygılarımla.
     Beğenin    
BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124001
Kendiyle Hiwell uygulaması üzerinden online 8 seans yaptım, bu süreç boyunca bana çok yardımı dokundu. Kendisinden birçok şey öğrendim. Okul ve sınavlar gibi konularda yardım aldım. Stresli zamanlarımda anskiyete problemi yaşıyordum. Kendisi çok iyi bir dinleyici, güleryüzlü, sizin ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyor ve ona yönelik size yol gösterici oluyor. Seanslarda öğrendiğim şeyleri ileride de kullanacağım. Öğrenci olduğum için bu süreçte seans ayarlaması yaparken bana çok yardımcı oldu. Müsait vakitlerimizi beraber ayarladık. Mesleki yeterlilikleri gayet yerinde, oldukça bilgili biri.
     Beğenin    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111660
Arzu Hn. ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Sürekli mutsuz ve depresiftim. Mükemmeliyetçi ve kontrolcü yapım hayatı bana zindan etmişti, sınırlarımı bilmiyor, hayır diyemediğim ve isteklerimi söyleyemediğim için kendimi bir yaprak gibi kontrolümün dışında oradan oraya sürüklenir hissediyordum. Onunla görüşmeye başlayıncaya kadar sorunlarıma çare olsun diye bir sürü kişisel gelişim kitabı okumuş, bir kaç kişisel gelişim seminerine katılmış ve birkaç psikiyatr ve ilaç tedavisi geçirmiştim. Hepsi bir süre iyi geliyor sonra her şey eskiye dönüyordu. Arzu Hn, bugün yaşadığım sorunlardan yola çıkarak hem onlara nasıl müdahale edeceğimi, hem de bu sorunların geçmişte nerelerden kaynaklandığını bulmamı sağladı. Arzu Hn, güler yüzlülüğü, profesyonelliği, sabrı, dikkati, özeni ve uyguladığı terapi tarzı ile kendinizi tamamen güvenle teslim edebileceğiniz bir psikolog. Kendisinin danışmanlığını tüm kalbimle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111652
Merhabalar Arzu hanımı böyle internet sitelerinde çare ararken buldum. Tavsiyeleri okudum tamam dedim bence aradığım o. ilk gittiğimde içinden nasıl çıkacağımı bilmez bir haldeydim. Şu an hayatımla ilgili o kadar çok şeyin farkındalığına vardım ki mesela bitmek üzere olan ilişkimi kurtardım, kendime daha çok saygı duyuyorum, hayatımı daha doğru planlayıp yaşıyorum... Evet daha yolun başındayım belki ama bu kısa sürede inanılmaz çok şey başardık. Arkadaşlarım da bendeki değişime çok mutlu oluyorlar. Doğru bir uzman arıyorsanız kesinlikle Arzu hanımı tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    
Helin ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111437
00.2018 de panik ayaktan dolayı başladığım bilişsel davranışsalcı psikoterapi sürecini Arzu hanımla beraber sürdürüyoruz. Çok fazla yol kttettiğim yetişkin olma yolunda çok ilerlediğim, geçmişle bağ kurup korkmadan bağ kurduğum ve nihayet kendimi bulduğum bir sürecin içindeyim hala. Ve her gün iyi ki bunu kendime yaptım diyorum. Aldığım en doğru karar bu oldu. Arzu hanım çok zeki, doğru soruları soran ve geçmiş şimdi bağlantısını çok net görebilen bir terapist. Farkında olmadığım bir sürü konu hakkında aydınlanmamı sağladı. Onunla çalıştığım için çok memnunum. Teşekkürler
     Beğenin    
C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111416
Arzu hanim, uyguladigi teknikler ve dikkatli gözlemleriyle bana cok yardimci oldu. Kendisine rahatlikla guvenebilirsiniz. Kendisi bilissel terapi yontemini uyguluyor ve olducka disiplinli bir sekilde bu yontemi devam ettiriyor. Arzu hanimla bir arkadasimin tavsiyesi uzerine terapiye basladik ve kisa surede sonuc elde ettim. Yontemler basit ve kolay anlasilir. Kendisi mesafeli ve profesyonel bir sekilde olaylari ele aliyor. Basarilarinin devamini dilerim
     Beğenin    
B. S.
22.Mart.2019
TavsiyeNo: 108929
Kendisi psikoterapi uygulamalarında benden supervizyon almıştır. Bu süreçte danışanını ne kadar önemsediğini, yapması gerekeni yapmaya özen gösterdiğini, danışanının terapi sürecinden faydalanması için elinden gelen her türlü çabayı gösterdiğini gözlemleme şanşım olmuştur. Ayrıca gelişime açık olması, kendini her anlamda değerlendirmesi ve önerilleri hem kişisel hem mesleki hayatına katma konusundaki gayreti dikkatimi çekmiştir. Mesleki gelişiminde rol almış ve tanımıs olmaktan mutluluk duyduğum meslektaşımın yolunun açık olacağından kuşkum yok.
     Beğenin    
Onur DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108783
Arzu hanımla 12 seans görüştüm şimdiye kadar ve severek de seanslar devam ediyor. Başlangıç amacımın çok ötesinde fayda sağladım. Artık bir terapi olmanın yanı sıra bir özel ders havasında fayda sağlayabiliyorum bu da tamamen kendisinin başarısı. Her hafta bir hafta öncekinden daha faydalı oluyor görüşmelerimiz. zaman zaman verdiği kitap tavsiyeleri, zaman zaman verdiği ödevler ile görüşme dışındaki zamandan da maksimum faydayı almamı sağlıyor. Kesinlikle beklentilerimin çok ötesinde bir fayda sağladığımı açıkça söyleyebilirim.
     Beğenin    
Banuu
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107659
Arzu hanımı bir yakınım vasıtaysıyla tanıdım. Yakın bir akrabamın bazı ailesel problemleri vardı. Arzu hanıma öncelikle instagramdan ulaştı kendisi. Daha sonra yüz yüze görüşme gerçekleştirdik Arzu hanım ile.. Bizi güleryüzüyle ve tüm samimiyetiyle karşıladı. Enerjisi oldukça güzeldir. Kendisi aynı zamanda eğitimlere katılarak güncel olarak kendini yenileyen ve tazeleyen bir psikologtur.. Bize olan katkılarından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler. iyiki varsıız Arzu hanım sizin gibi genç dinamik donanımlı psikologları hep görmek istiyoruz.
     Beğenin    
Şeyda
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107656
Sevgili arkadaşım Arzu Doğan ile Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans programında 4 yıl aynı sınıfı paylaştık. Kendisi okul yıllarında titiz, çalışkan, girişken, başarılı ve azimli bir öğrenciydi. Arzu daha öğrencilik yıllarından itibaren mesleki anlamda çok ciddi yol kat etmiştir. İlk günden beri klinisyen olarak çalışmak isteği vardı ve öyle de yaptı. O şimdi düzgün kişiliğiyle, mesleğini etik kurallara uyarak en iyi şekilde yapmak için gayret gösteren ve işini seven bir psikologdur. Teorik ve pratik olarak hem eğitim sürecinde hem de iş hayatı boyunca kendini çok iyi yetiştirmiştir. Okul sırasında ve sonrasında uzman kişiler tarafından bir çok eğitim alıp, yüksek lisansını tamamlamıstır. Kendisini herkese tavsiye ediyor ve arkadasımın başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
İdil Alkan
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107648
Arzu Hanımla 10 yıldan fazla bir zamandır arkadaşız. Alanında uzman, güvenilir ve eğitimli bir psikologdur. İşini severek yapar. Disiplinli, sıcakkanlı , girişken ve iyimser bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bu özellikleri mesleği açısından avantaj unsuru diyebilirim. Danışanlarına en doğru biçimde yaklaşır etkili bir biçimde dinler ve mantıklı bir şekilde düşünmeye sevk eder. Özgeçmişi de incelendiği zaman, Psikoloji alanında lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış, bununla birlikte uzmanlığını destekleyici ve geliştirici seminer, eğitim ve süpervizyon çalışmalarına katılmıştır ve kendisini yeni programlara katılarak geliştirmeye devam etmektedir. Güvenle kendisinden yardım alabilirsiniz.
     Beğenin    
Büşra Başer
23.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107447
Merhabalar. Arzu Hanım ile bir süre beraber aynı kurumda çalıştık. Kendisi eski mesai arkadaşım şimdilerde ise yakın arkadaşım olur. Kültürlü, samimi, içten, merhametli, enerjik ve güleryüzlüdür. Uzun sohbetlerimizin, arkadaş ortamlarımızın aranan insanıdır. Bir çoğumuzu edindiği yeni bilgiler ile aydınlatır yolumuzua ışık tutar. Gerek aldığı eğitimler, gerek iş disiplini konusunda alanında profesyonel, araştırmacı ve yenilikçidir. Mesleki bilgi ve becerisi konusunda destek alacağınız, güveneceğiniz ilk adrestir. İlgilenen herkese tavsiye ediyorum. İstanbul-Özel Eğitim Uzmanı
     Beğenin    
Öykü GÜLKEN DURAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107426
Merhabalar Arzu hanımı üniversiteden beridir tanıyorum. Kendisi disiplinli hayatı ve çalışkanlığı ile hafızalarımızda kalmıştır. Mesleğine verdiği önem doğrultusunda kendini geliştirmek adına emek verdiği bir çok eğitim ve konferansa katılması iş hayatında da okul hayatında oluşturmuş olduğu disiplinli hayatının devamı niteliğindedir. Mesleki Bilgi ve becerisine gözünüz kapalı güveneceğiniz bir bilim insanıdır. Arzu hanımın, mesleki bilgisine güveniyor ve tüm kişilere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nurilkmm
22.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107424
Arzu Hanım ile bir yakınımın tavsiyesi vasıtasıyla tanıştım,uzun bir süredir panik atak ve anksiyete bozuklugu sorunu yaşıyordum, daha önce devlet hastanesinin psikiyatri bölümünden destek almıştım fakat sadece ilaçlarla bir sonuç vermedi. Arzu Hanım'ın profesyonel anlamda kendini çok iyi yetiştirmiş olduğunu duydum ve devamlı eğitimlerle bunu devam ettirmeye çalıştığını öğrendim. Bir danışanı olarak kendisiyle biraraya geldiğimde sorduğu sorulardan konuya ne kadar hassas yaklaştığını gördüm. Sakin ve konusunda uzman tavrı bana güven verdi ve beni bu sorunumla baş edip kurtulmama büyük katkı sağladı. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
     1 Beğeni    
Selda DEMİRTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107251
Sevgili meslektaşım Arzu Doğan'ı yüksek lisans yıllarında ki birlikteliğimizden tanıyorum. Mesleğine verdiği önem ve daima kendini geliştirmeye yönelik yoğun cabası sayesinde her zaman danışanları için verimli çalışmalar yürütmüştür. Mesleğinin gerektirdiği etik ilkelere bağlı bir uzmandır. Arzu'nun danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürüteceğine olam inancım dogrultusunda her zaman güvenerek danışan yönlendiririm. Ihtiyaç duyan kişiler güvenerek kendisiyle iletişime geçerek destek alabilir.
     Beğenin    

Arzu DOĞAN YILDIZ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Arzu DOĞAN YILDIZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Arzu DOĞAN YILDIZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selda DEMİRTAŞ
Uzm.Psk.Selda DEMİRTAŞ
Sevgili arkadaşım aynı zamanda meslektaşım olan Selda Demirtaş ile Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı boyunca beraber ders alma...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Hiwell Psikolojik Danışmanlık
İstanbul- Levent
Uzm.Psk.Arzu DOĞAN YILDIZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Arzu DOĞAN YILDIZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Arzu DOĞAN YILDIZ Mesleki Videolar Videoları
-

23:06
Top