2007'den Bugüne 90,700 Tavsiye, 27,887 Uzman ve 19,779 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fatima KESKİN
Psikolog - İzmir
Ergen - Yetişkin Sertifikalı EMDR Uygulayıcısı, Aile Danışmanı

Fatima KESKİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Fatima KESKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatima KESKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Fatima KESKİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Liman Psikoloji
Mimar Sinan Mah. 1404 Sokak Akçı Apt. No.5 D.2
İzmir
Psk.Fatima KESKİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (36 yaşında)
Yabancı Dil : Hollandaca ingilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Saxion University Uygulamalı Psikoloji (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fatima KESKİN Özgeçmis CV Psk.Fatima KESKİN'in Özgeçmişi
Psikolog Fatima Keskin, 2010 yılında Saxion University Uygulamalı Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Parnassia Bavo Groep Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Klinik Patolojik vakalar ile Madde Bağımlısı yetişkinlere yönelik psikolojik destek veren ekipte 2 yıl çalışmıştır. 2012 yılında (Lister) Ruhsal Hastalar için Rehabilitasyon Merkezinde Psikolojik Danışman (Persoonlijk Begeleider) olarak görev yapmıştır. Şizofreni, Borderline kişilik bozukluğu, Psikoz, Anksiyete, Depresyon, Bipolar bozukluğu, Madde Bağımlılığı gibi psikiyatrik tanılar almış bireylerle çözüm odaklı yaklaşım teknikleri ile çalışmıştır.

2014 yılında Türkiye’ye gelmiş, Aile Danışmanlığı eğitimi alırken Liman Psikoloji’de görüşmelere katılmış Türk kültüründe vakalarla çalışma konusunda gözlemlerde bulunmuştur. Bu arada EMDR eğitimini tamamlamış ve Liman Psikoloji’de çalışmaya başlamıştır.
...[Devamı...]

Fatima KESKİN'in Makaleleri Fatima KESKİN'in Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Fatima KESKİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
C.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121390
Fatima hanımla tanışmamız Liman Psikolojiden Şenel beyin vasıtasıyla oldu. Kendisiyle yaklaşık 13 seans görüşme yaptık. Her görüşmeye gittiğim de sanki çok eski , sırdaş bir arkadaşımın ziyaretine gidiyormuşum gibi hissederdim.Bana Emdr terapisi uyguladı. Faydasını gördüm. En azından eskisi kadar kalp çarpıntılarım olmuyor. İnsanlar bazı sorunlarıyla bazen tek başına baş edemiyor , bir yardıma ihtiyaç duyabiliyor. Gülen yüzü ve samimiyetiyle Fatima hanım kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Güvenebileceğiniz ve işin de uzman bir psikolog.
     1 Beğeni    
İzel GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121214
Liman Psikoloji'yi bir tanıdık vasıtasıyla duyduktan sonra Fatıma Hanım'la terapi sürecine başladık. Kaygı bozukluğu sebebiyle başladığımız bu terapi sürecini şu anda tamamen, ilk seansta ulaşmak istediğim noktada olarak tamamladık. Fatıma Hanım çok güleryüzlü, samimi ve pozitif bir insan. Bu özelliklerinin terapi sürecinde bana çok iyi geldiğini söyleyebilirim. İlk seansta dahi her şeyi anlatabileceğimi, kendimi tamamıyla açabileceğimi bana hissettirmesi bu sürecin benim adıma çok daha kolay olmasını ve bu süreç için çok daha istekli olmamı sağladı. EMDR konusunda da çok yetkin olması, karşıdakine bu sürecin nasıl olacağını, nelerle karşılaşabileceğini net bir şekilde anlatıyor olması, belirsizliğin ve bilinmezliğin yarattığı kaygıyı tamamen ortadan kaldıran faktörlerden bir tanesi oldu benim için bu süreçte. Benim yolumda bana bir ışık tuttuğu için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum, buna ihtiyaç duyan herkese de oldukça güleryüzlü ve samimi insanları bünyesinde barındıran bu kurumu ve Fatıma Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
ŞeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı KoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114727
Merhaba, Yaşadığım bir travma sonrasında psikolojik destek alma ihtiyacı hissettim. Çevremden aldığım tavsiyeler doğrultusunda bir değerlendirme yaptım ve Liman Psikoloji’den Şenel bey ile görüşmek amacıyla ofislerini aradım. Yaşadığım soruna dair genel bir çerçeve çizmemi rica ettiler ve vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda Fatima Hanım’ın bu konuda uzman olduğunu ve kendisinden destek alabileceğimi ilettiler. Kabul ettim ve görüşmeye gittim. Oldukça dost canlısı, yüzünden gülümsemesi eksik olmayan birisi. Anlattıklarımı dikkatlice dinledi, not aldı ve görüşmenin sonunda nasıl bir tedavi yöntemi izleyeceğimizden bahsetti. EMDR’ın çalışma prensiplerini anlattı, benim de araştırabileceğimi söyledi. Sonraki görüşmelerimizde EMDR tekniği ile tedaviye geçtik. Tedavi süresince konulara nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda yardımcı oldu. Her seans sonrasında bir açılma, rahatlama hissettim. Bu açılmalar (Fatima Hanım’ın en başta bahsettiği gibi) sadece ele aldığımız konularda değil, bunlarla bağlantılı olup beni etkileyen farklı travma örneklerinin de çözülmesini sağladı. Tedaviye başlarken listelediğim konuların hepsi tedavi sonunda çözüldü. Büyük bir değişim sürecinden geçtiğim bir dönemde Fatima Hanım’ın rehberliği, geçmişten gelen travmaları çözmemde ve bugün daha sağlıklı biri olmama, değişim sürecimi en iyi şekilde yönetmeme yardımcı oldu. Vakaların tek tek üzerine gitmek sadece bu vakalar konusunda daha iyi hissetmeme değil bunların toplamında oluşan ve bende memnuniyetsizlik hissi yaratan duyguların da çözümlenmesini sağladı. Bugün berrak bir zihinle hayatıma daha sağlıklı bir şekilde devam edebilmem Fatima Hanım sayesindedir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Şenel KARAMAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110589
Fatıma, Hollanda iyi bir eğitim almış, oldukça zor vakaların görüldüğü bir hastanede çalışmış ve meslek hayatını Türkiye’de sürdürmeye karar vermiş. Fatıma ile tanıştığımızda Aile Danışmanlığı Eğitiminin bir parcası olarak bizim kurumumuzda staj ve gözlem yapmaya karar vermişdi. Hollanda’da çalıştığı hastanede edindiği deneyimler ile bizde aldığı eğitimi iyi bir biçimde harmanlamıştır. Danışanları ile son derece ilgilidir. Yaptığı çalışmalara özen gösterir. Diğer insanlarla ilişkisinde nezaket kurallarına uyar, sınırlarını iyi belirler. Sakin ve uyumlu davranışı ile sağlıklı ilişkiler kurar. Danışanlarını sahiplenir. Zor vakalarla çalışmaları oldukça becerikli bir biçimde götürür. Danışanları ile ilgili durumlarda ekip çalışmasına özen gösterir. Danışanların takip eden psikiyatristler ile diğer uzmanlarla işbirliğini çabuk kurar. Bu güne kadar çalıştığı danışanları tarafından sevilmiş ve takdir edilmiştir. Kendisi ile ilgili olarak bir çok kez olumlu geri bildirimler aldığım için çok memnunum. Soma Maden Kazası gibi bir çok travmatik olay sonrası gönüllü, ücretsiz psikolojik destek vermiştir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    

Fatima KESKİN'in Kitap ve Yayinlari Fatima KESKİN'in Basılı Kitap ve Yayınları
•​“Öfke Kasırgası” Öfke Duygusunu Tanıma ve Yönetme Oyunu

•​“Sihirli Safari” Özgüven ve Kaynaklarını Fark Edip Geliştirme Oyunu

•​“Luna’nın Park’ı” Kaygı ve Korku Duygusunu Tanıma ve Baş Etme Oyunu

Fatima KESKİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Türkiye Derneği

Türk Psikologlar Derneği

Travma İyileştirme Grubu Türkiye

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Liman Psikoloji
Mimar Sinan Mah. 1404 Sokak Akçı Apt. No.5 D.2
İzmir
Psk.Fatima KESKİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 463 45 30
Telefon 2 :
0(532) 134 42 35
Telefon 3 :
0(553) 464 33 42
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Saxion University Uygulamalı Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Fatima KESKİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Hollandaca ingilizce

Fatima KESKİN Mesleki Videolar Videoları
-

10:12
Top