2007'den Bugüne 90,681 Tavsiye, 27,883 Uzman ve 19,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yağmur YILMAZ
Psikolog - İstanbul

Yağmur YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yağmur YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Yağmur YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yağmur YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Yağmur YILMAZ'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Bakırköy
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi/Psikoloji (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yağmur YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Burak BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124898
Yağmur Hanım ile evlilik öncesi terkedilme sonrası girdiğim durumu daha iyi kavramak, ruh halimi iyi bir rehber eşliğinde daha rahat atlatabilmek amacıyla tanıma fırsatı buldum. İlk seansa gittiğimde mental olarak enkaz gibiydim. Yağmur Hanım'a karşı yaşı sebebiyle önyargıyla gitmiştim. Fakat kendisi yaşanılan olaylara karşı tarafsız yaklaşımı, danışanın duygularını hissedebiliyor olması, sürekli danışanıyla alakalı notlar alması, soracağı sorularda nokta atışı yapabilmesi, güleryüzü ve enerjisi sebebiyle kendisine karşı önyargım çok çabuk kırıldı. İlk geldiğim seans ile şuan olduğum durum arasında pozitif anlamda uçurum var. Kendisine edindiği amaç yolunda başarılar diliyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124588
Bana uzun süre etrafımdaki herkes bir psikologa gitmem gerektiğini iyi gelecegini soyledi reddettim yagmur hanıma gitmeye karar verdiğimde bunuda denemis olayım umutsuzlugu vardı inancım yoktu ne kendime nede hayatımın düzelecegine.fakat bugun yani yagmur hanımla tanısmamızın 1. Ayını geride bıraktıgımız gün yazıyorum bu yazıyı tüm samimiyetimle soyleyebilirimki iyiki var ve iyiki tanımısım hayatımda aldıgım en dogru karar bir psilologa gitmek ve bunun yagmur hanım olmasıdır bunu yürekten soyluyorum. Benim yoluma ısık tuttu hersey mucizevi sekilde degisiyor günbe gün ve en mutlu oldugum sey bunu ben basarıyorum herseyin sırrı ve cozumu icimdeymis oysaki beni benimle tanıstırdıgı icin yeniden baslamamı saglayıp dogru yolu gosterdiği icin kendisine cok tesekur ederim ve herkese canı gonulden oneririm.
     1 Beğeni    
Nkö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124557
Yağmur hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık ve danışmanlık almaya başladım. İlk seanstan bugüne kadar geldiğimiz noktadan ruhsal olarak çok memnunum. Seanslara başladığım dönemde mental olarak çok karmaşık ve kötü hissettiğim bir dönemdi. Bu süreçte duygularımı tanımamda ve onları yönetmemde benim yoluma ışık tuttu. Kendime dahi itiraf etmekte zorlandığım duygularımla yüzleştim ve daha sağlıklı bir bakış açısıyla hayatıma devam etmemde bana yardımcı oluyor. Her seansta güleryüzüyle ve samimiyetiyle beni karşıladı. Bu hali bir yandan samimi bir sohbet içinde olmama ve kendimi ifade ederken daha rahat olmamı sağladı. Kendisiyle aramızda geçen her seans güven ve samimiyet içeriyor. Bu da seanslarımızın daha verimli geçmesi ve kendi yolculuğumda kendimle devam etmem konusunda bana ilham veriyor. İyi ki Yağmur hanımla yollarımız kesişmiş diyorum.
     2 Beğeni    
O. F. YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124502
Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Yağmur hanıma ulaştım. Yılların bende biriktirdiği ağırlıkları tespit etmem için ve onlardan kurtulmam için bir desteğe ihtiyacım vardı. Benim için çok zor olan bir dönem geçirdim, artık kaybedecek zamanım yok, diyerek ona ulaştım, Yağmur hanımın ofisinde yüzyüze terapilere başladık. Ve ben başladıktan sonra neden bu kadar geç kaldığımı ve ertelediğimi günlerce sorguladım. Diyeceğim o ki ileri tarihe atmadan bir an önce ona ulaşmanız gerek. Huzur ve güven ortamında, karşınızdaki insanın sizi dinlediğini ve size hassasiyetle yaklaştığını farkettiğinizde zaten doğru adreste olduğunuzu anlıyorsunuz şüphesiz. Aldığım bu danışmanlık hizmetini standardın çok çok üzerinde olarak değerlendiriyorum ve ısrarla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Yağmur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124489
Yağmur Hanım ile yollarımız çok kısa zaman önce kesişti. Birkaç psikolog deneyimi sonrası kendime en uygun hissettiğim; tarafsız, güzel yaklaşımda bulunan ve güven veren terapist kendisi oldu. Bir şeylerin yoluna girmeye başladığını hissediyorum şimdiden bile. Süreç hakkında gayet açık ve şeffaf anlatımı, desteği olsun yaptırdığı uygulamalar ve düşünmenizi sağlayan cümleleri ile sizi farkındalığa teşvik ediyor.. Az - çok desteğe ihtiyaç duyduğunu hisseden herkese Yağmur Hanım'la tanışması yolunda tavsiyede bulunabilirim.
     2 Beğeni    
Bekir ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123318
Yağmur Hanım'a bir tavsiye üzerine gittim. İlk gitmek istememiştim çünkü bana çare bulamaz zannettim ama ilk seansta farkettim. Yağmur Hanım'a gitmeden önce çok agresiftim, duygu değişimleri vardı, derslerime odaklanamıyodum, bir işi yapamadığım da hep kendime kızıyodum. İlk gittiğimde beni düzeltemez bana çare bulamaz diyodum. Ama yanılmışım. İlk seansında bile rahatlama olmuştu o gün bana o seans çok iyi gelmişti. Ve şu anda çok iyiyim 2 ayda kendime geldim Yağmur Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Z.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123299
Yağmur Hanımla benim için zor bir dönemde tanıştım. Kendisi gerçekten çok iyi bir dinleyici, yani karşısında konuşurken sizi dinlediğini ve anlatmadıklarınızı dahi anlayabildiğini fark edebiliyorsunuz. Güler yüzlü ve pozitif bir insan. Sadece benimle konuşarak bir şeyleri fark etmemi sağladı ve tavsiyelerde bulundu daha iyi bir şekilde problemlerimi çözebilmem için. Ayrıca uygun olmadığımda online bir şekilde de seanslarımızı aynı verimlilikte yapabildik. Samimiyetini hissedebiliyorsunuz ve bu da sizin karşısında daha rahat hissedebilmenizi ve konuşabilmenizi sağlıyor. Umarım birçok kişiye daha yardım eder, herkese önerdiğim ve sahip olduğu işi titizlikle yerine getiren bir insan.
     2 Beğeni    
Elif K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122512
Yağmur Hanıma tavsiye sonucunda gittim. Obsesif Kompulsif takıntılarımdan dolayı aldığım terapiye hâlâ devam etmekteyim. Kendisi gerçekten çok samimi ve arkadaş canlısı bir kişi. Şimdiye kadar pek çok psikoloğa gitmeme rağmen hiç bir fayda görmemiştim fakat Yağmur Hanıma ilk gittiğimde çok iyi bir psikolog olduğunu anladım ve oldukça güvendim. Kendisi oldukça güvenilir ve alanında çok bilgili bir kişi. Gerek verdiği örnekler gerekse rahatlatıcı konuşmalarıyla bakış açımı ve düşüncelerimi oldukça değiştirdi. Beni gerçekten anladığını ve dinlediğini her seansımda fark etmem diğer psikologlara kıyasla ondan memnun kalmamın en önemli nedenlerinden biridir. Kendisi güleryüzlü, samimi ve konuşkan biri. Seansa gittiğimde kendimi ev ortamındaymış gibi hissediyorum ve rahatça kendimi ifade edebiliyorum. Bence en önemli ve en sevdiğim özelliği bu çünkü kendimi önceki gittiğim yerlerde bu kadar rahat ifade edemiyordum burada bu durumu yaşamam beni memnun eden bir başka neden. Yanında çalışanlar da oldukça güleryüzlü kişiler. Ayrıca gidemediğim ya da rahatsızlandığım zamanlarda online bir hizmet vererek oldukça kolaylık sağlamış oluyor. Kısacası herhangi bir psikolojik hastalığınız olmasa bile dönem dönem ihtiyacımız olan içinizi dökme isteğini ve yakınlarınızdan bulamadığınız desteği Yağmur Hanım sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı herkese Yağmur Hanımı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Birol
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121615
Yağmur hanımdan çok memnun kaldığımı söylemem lazım kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki kendisi ile tanışma fırsatı buldum. Beni çok güzel yönlendirip ufkumu açtı diyebilirim. Herkese tavsiye ederim. İş disiplini aynı zamanda samimiyeti çok yerinde harika bir psikolog.. En beğendiğim yönü sizinle konuşurken anlatamasanızda anladığını hissediyorsunuz. İnanılmaz güleryüzlü yaşam enerjisi çok güzel umarım uzun yıllar herkese faydalı olacaktır. Yağmur hanım ile bir tavsiye üzerine tanıştım. Ve bundan sonra herhangi bir destek ihtiyacım olmasa da tatlı sohbeti için seans almaya gidilebilir:)
     1 Beğeni    
Ayşe GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121432
Yağmur Hanım'la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. 15 yaşındaki oğlumun sınav ve okul kaygısı üzerine gittiğimiz Yağmur Hanım,bu problemi çözmek de çok yardımcı oldu. Hala seanslarımız devam etmekte onun içtenliği ve yakınlığı ile bu problemi çözeceğimize inanıyoruz. Enerjisi ve motivasyonu çok yüksek, güleryüzlü oluşu ve yaklaşımı oğlumun rahat rahat kendini ifadde edebilmesini sağladı.Sürecimiz gayet güzel ilerliyor,daha önceleri psikoloğa gitmekten çekinen hatta istemeyen oğlum şimdi bir sonraki seansı iple çekiyor😊psikolog ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.Emeğiniz için çok teşekkür ederim Yağmur hanım,sevgiler...
     5 Beğeni    
Hacer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121427
Yağmur Hanım'a ablamın oğlu için başvurduk. Ergenlik dönemi yaşadığı kaygılar nedeniyle danistik. Öncelikle Yağmur Hanım çok donanımlı ve inanılmaz ilgili. Yeğenimle kurduğu iletişim ise ilk seansta mucizeler yarattı. Öncelikle çok tatlı, konuşurken bile insanı rahatlatıyor. Sadece yegenimle değil ablamla da Ok yakından ilgilendi. Ve bu süreçte ablami ve bizi de çok güzel yönlendirdi. Yağmur hanımla çok yol katedecegimize inaniyoruz Mesleğinin hakkını veren kendisini mesleğine adamış biridir. Çalışmadığı halde tatil gününde bile danışani ihtiyaç duyduğunda onunla ilgilenen harika psikoloğumuz.. kesinlikle hiç tereddüt etmeden kendisine bırakın..
     4 Beğeni    
N.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 121051
Yağmur Hanımı bir tesadüf silsilesi sonunda tanıdım. Kendisi işinde gerçek bir profesyonel. Yönlendirmeleriyle, planlamalarıyla, anlayışıyla ve tavrıyla birlikte yıllardır içinden çıkamadığım sorunlar artık yok. Beraber kısa sürede büyük sorunların üstesinden geldik. Sağladığı ulaşım kolaylığı ve esneklik sayesinde terapiler çok rahat geçiyor. Yağmur Hanım'a bana katkılarından dolayı teşekkür ederim. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, verdiğiniz en iyi karar olacaktır.
     5 Beğeni    
M.Ü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114929
Yağmur hanımı çok zor bir zamanımda tanıdım. Tam her şeyin birarada geldiği ve artık dayanamıyorum bitsin dediğim anda birlikte çalışma fırsatı buldum. Anlattıklarım karşısında beni yargılamadan sadece beni anlamaya çalışarak dinlemesi gerçekten güzeldi. Kendisi Güler yüzlü sıcak kanlı İlgili ve bir o kadar işini bilen ve ciddi biri ama yanında kasılmadan utanmadan çekinmeden herşeyimi anlatabiliyorum. Şuan için birçok olaya daha doğru yerden bakabiliyorum. Buda yağmur hanımın Beni doğru anlayıp doğru önerilerde bulunması ile oldu.
     6 Beğeni    
Uzm.Psk.Osman İLHAN
2.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111238
Yağmur hanım ile kimsesiz çocuklara yönelik faaliyet içinde olan Nar harekatı projesi kapsamında tanıştık. Kendisi meslektaşım olduğu İçin çocukların gelişimi ve onların psikolojik sağlığı üzerinde ortak çalışmalar yürüterek iş birliği halinde olduk. Bu süreç zarfında proje sürecinde göstermiş olduğu katılım ve gönüllü çaba ile mesleki yeterliliği hakkında gözlem yapma fırsatı buldum. Pozitif bakışı, mesleki duruşu, klinik bilgisi, sosyal ilişkilerdeki katılımcılığı ile insanlara fayda sağladığını gözlemledim. Bu sebeplerle psikolojik destek ihtiyacı olan kişilerin yağmur hanımdan destek alabileceğini düşünerek kendisini tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 960 55 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Bakırköy
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Yağmur YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Yağmur YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

21:56
Top