2007'den Bugüne 87,919 Tavsiye, 27,240 Uzman ve 19,426 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yağmur YILMAZ
Psikolog - İstanbul

Yağmur YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yağmur YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Yağmur YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yağmur YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Yağmur YILMAZ'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Bakırköy
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi/Psikoloji (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yağmur YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121432
Yağmur Hanım'la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. 15 yaşındaki oğlumun sınav ve okul kaygısı üzerine gittiğimiz Yağmur Hanım,bu problemi çözmek de çok yardımcı oldu. Hala seanslarımız devam etmekte onun içtenliği ve yakınlığı ile bu problemi çözeceğimize inanıyoruz. Enerjisi ve motivasyonu çok yüksek, güleryüzlü oluşu ve yaklaşımı oğlumun rahat rahat kendini ifadde edebilmesini sağladı.Sürecimiz gayet güzel ilerliyor,daha önceleri psikoloğa gitmekten çekinen hatta istemeyen oğlum şimdi bir sonraki seansı iple çekiyor😊psikolog ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.Emeğiniz için çok teşekkür ederim Yağmur hanım,sevgiler...
     2 Beğeni    
Hacer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121427
Yağmur Hanım'a ablamın oğlu için başvurduk. Ergenlik dönemi yaşadığı kaygılar nedeniyle danistik. Öncelikle Yağmur Hanım çok donanımlı ve inanılmaz ilgili. Yeğenimle kurduğu iletişim ise ilk seansta mucizeler yarattı. Öncelikle çok tatlı, konuşurken bile insanı rahatlatıyor. Sadece yegenimle değil ablamla da Ok yakından ilgilendi. Ve bu süreçte ablami ve bizi de çok güzel yönlendirdi. Yağmur hanımla çok yol katedecegimize inaniyoruz Mesleğinin hakkını veren kendisini mesleğine adamış biridir. Çalışmadığı halde tatil gününde bile danışani ihtiyaç duyduğunda onunla ilgilenen harika psikoloğumuz.. kesinlikle hiç tereddüt etmeden kendisine bırakın..
     2 Beğeni    
N.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 121051
Yağmur Hanımı bir tesadüf silsilesi sonunda tanıdım. Kendisi işinde gerçek bir profesyonel. Yönlendirmeleriyle, planlamalarıyla, anlayışıyla ve tavrıyla birlikte yıllardır içinden çıkamadığım sorunlar artık yok. Beraber kısa sürede büyük sorunların üstesinden geldik. Sağladığı ulaşım kolaylığı ve esneklik sayesinde terapiler çok rahat geçiyor. Yağmur Hanım'a bana katkılarından dolayı teşekkür ederim. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, verdiğiniz en iyi karar olacaktır.
     3 Beğeni    
M.Ü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114929
Yağmur hanımı çok zor bir zamanımda tanıdım. Tam her şeyin birarada geldiği ve artık dayanamıyorum bitsin dediğim anda birlikte çalışma fırsatı buldum. Anlattıklarım karşısında beni yargılamadan sadece beni anlamaya çalışarak dinlemesi gerçekten güzeldi. Kendisi Güler yüzlü sıcak kanlı İlgili ve bir o kadar işini bilen ve ciddi biri ama yanında kasılmadan utanmadan çekinmeden herşeyimi anlatabiliyorum. Şuan için birçok olaya daha doğru yerden bakabiliyorum. Buda yağmur hanımın Beni doğru anlayıp doğru önerilerde bulunması ile oldu.
     4 Beğeni    
Uzm.Psk.Osman İLHAN
2.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111238
Yağmur hanım ile kimsesiz çocuklara yönelik faaliyet içinde olan Nar harekatı projesi kapsamında tanıştık. Kendisi meslektaşım olduğu İçin çocukların gelişimi ve onların psikolojik sağlığı üzerinde ortak çalışmalar yürüterek iş birliği halinde olduk. Bu süreç zarfında proje sürecinde göstermiş olduğu katılım ve gönüllü çaba ile mesleki yeterliliği hakkında gözlem yapma fırsatı buldum. Pozitif bakışı, mesleki duruşu, klinik bilgisi, sosyal ilişkilerdeki katılımcılığı ile insanlara fayda sağladığını gözlemledim. Bu sebeplerle psikolojik destek ihtiyacı olan kişilerin yağmur hanımdan destek alabileceğini düşünerek kendisini tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 960 55 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Bakırköy
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Yağmur YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Yağmur YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

16:21
Top