1997'den Bugüne 73,116 Tavsiye, 24,343 Uzman ve 16,572 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Beslenme
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #4574 | © Ekleyen Dyt.Gözdem BAŞARIR | Yayın Eylül 2017
Diyetlif yeni yayın döneminde de uzmanlarıyla Olay TV Hayatın Tadı programına konuk olmaya devam ediyor. Diyetisyen Gözdem Başarır, "sağlıklı yaşam için kilo vermek şart mı", "kilo vermek gerektiği nasıl anlaşılır", "geleneksel besinlerle kilo verilebilir mi" gibi daha birçok soruya Meva Coşkun'un sunduğu, Şef Emre İdrisoğlu'nun yemekleriyle lezzetlendirdiği sezonun Diyetlifli ilk programında yanıt veriyor.
Yayınlayan Uzman
Gözdem BAŞARIR Fotoğraf
Dyt.Gözdem BAŞARIR
Bursa
Diyetisyen
Diyetlif - Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi110 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dyt.Gözdem BAŞARIR'ın Makaleleri
► Sağlıklı Beslenme ve Cinsel Yaşam Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 16,572 uzman makalesi arasında 'Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Beslenme' başlığıyla benzeşen toplam 28 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.

Dyt.Gözdem BAŞARIR'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
YENİAnne ve Bebek Beslenmesi

Anne adayları ve çiçeği burnunda anneler için hazırlanan bu programda gebelik öncesinde, sırasında ve sonrasında beslenme önerileri konuşuluyor. Diyetisyen Gözdem Başarır ve Diyetisyen Sena Oruç'un sa...
YENİTip 2 Diyabet ve Obezite

Meva Coşkun'un sunduğu Olay TV Hayatın Tadı programında Diyetisyen Gözdem Başarır bu hafta tip 2 diyabet ve obezite konularıyla ilgili bilgilendiriyor. Tip 1 ve tip 2 diyabetin farkları ne, şeker hast...
Diyetin Temelleri

Salata karın doyurur mu? Akşam 6'dan sonra yemenin ne zararı var? Ara öğün neden şart? Diyetisyen Gözdem Başarır sağlıklı bir diyetin temellerini Şeyda Gümüş'ün sunduğu Olay TV Hayatın Tadı program...
Tip 2 Diyabet ve Beslenme

Diyetisyen Gözdem Başarır, tip 2 diyabette beslenme ile ilgili merak ettiklerinizi AS TV Sağlık Hattı programında yanıtlıyor.
Kanser ve Beslenme

Kanser ve beslenme hakkında merak ettikleriniz Diyetisyen Gözdem Başarır'ın konuk olduğu, Süheyla Yılmaz'ın sunduğu AS TV Sağlık Hattı programında konuşuluyor.
Kalp Sağlığı ve Beslenme

Kalp-damar hastalıkları risk faktörleri, obezite ve kalp hastalıkları, zayıflamanın kalp hastalıkları üzerine olumlu etkisi, yağ tüketimi, balık tüketimi, yenilebilir tatlı ve ekmek miktarı konularını...
Beslenme ve Güzellik İlişkisi, Sağlıklı Cilt İçin Beslenme, Selülite Karşı Beslenme

Şeyda Gümüş'ün sunduğu Olay TV Hayatın Tadı programında beslenme ve güzelliğin ilişkisi, sağlıklı cilt için beslenme ve selülite karşı beslenme konuları konuşuluyor.
İştah Dengeleme, Tokluk Veren Besinler, Yumurta ve Boza

Hızlı yemek yemek, doygunluk hissi sağlamak, salatanın faydaları, ekmek pilav ve makarna sıcak yenildiğinde kilo aldırır mı, yumurta tok tutar mı, bozanın faydaları ve aklınıza takılacak daha bir çok ...
Yaşlılıkta Beslenme ve Psikoloji

Yaşlılıkta Beslenme ve Psikoloji ile ilgili aklınıza takılan sorulara Diyetisyen Gözdem Başarır ve Uzman Klinik Psikolog Nihan Dikme'nin katıldığı bu programda yanıt bulabilirsiniz.
Tatlı Krizini Aşmak İçin 11 İpucu

Sıklıkla tatlı krizi yaşayanlar için 11 ipucu. Şeyda Gümüş'ün sunduğu Olay TV Hayatın Tadı programında Diyetisyen Gözdem Başarır anlatıyor.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

16:17
Top