2007'den Bugüne 83,082 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gözdem BAŞARIR İPHAR
Diyetisyen - Bursa
Diyetlif - Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı

Gözdem BAŞARIR İPHAR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi172 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Diyetisyen
İsim

Gözdem BAŞARIR İPHAR

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

172

[Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözdem BAŞARIR İPHAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

87
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Gözdem BAŞARIR İPHAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayat değerlidir. Diyetlif kaliteli yaşam için sağlık üretir. Diyetlif İletişim Merkezi: 0850 850 3 543

Gözdem BAŞARIR İPHAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Diyetlif, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Gözdem Başarır tarafından sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında Bursa’da kuruldu. Bugüne kadar 7000+ bireysel ve kurumsal danışana sağlıklı yaşam yolculuklarında rehberlik ettik.

Nedenimiz: Sağlıklı ve kaliteli yaşamın herkesin vazgeçilmez hakkı olduğuna inanıyoruz. Diyetlif ailesi olarak her yeni güne uyandığımızda o gün daha çok insana daha fazla kaliteli yaşam sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Hedefimiz: Öngörülebilir ve önlenebilir hastalıklara hiç kimse yenik düşmesin, herkes hayalindeki gibi olabilsin. Bu amaçla “Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı” olmak istiyoruz. Danışanlarımıza hastanelerin yolunu unutturmak istiyoruz.

İlkelerimiz: İnsan odaklılık, bilimi yol gösterici kabul etmek, akılcılık, yenilikçilik, yaşama kalite kazandırma, hataya sıfır tolerans, geleceğe değer katma.
...[Devamı...]

Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Makaleleri Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Gözdem BAŞARIR İPHAR Özgeçmiş CV Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Özgeçmişi
Diyetisyen Gözdem Başarır, Bursa

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu.

Hacettepe Üniversitesi Sporcu Beslenmesi dalında özel öğrenci olarak 2008 yılnda özel ihtisasını tamamladı.
2006 yılından itibaren profesyonel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında sağlık kuruluşları, fabrikalar ve yemek üretim firmalarında faaliyet gösterdi.

2012 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği programını tamamladı.

Roche Türkiye ile 2009 yılında Marmara Bölgesindeki eczanelerde ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ üzerine kamuoyunu bilinçlendirme çalışmalarını yürüttü.

2010 yılında Lions Kulübü ile Bursa Nilüfer Belediyesi’ne bağlı ilköğretim okullarında ‘Çocukluk Çağında Beslenme’ ve ‘Sınav Öncesi Beslenme’ eğitimleri düzenledi.
...[Devamı...]

Gözdem BAŞARIR İPHAR Tavsiye Yazıları Gözdem BAŞARIR İPHAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Hülya ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.40.246.L

05-01-2020
 TavsiyeNo: 112988
Gözdem Hocamı bir arkadaşımla kızım hakkında sohbet ederken kilo yakışmayan kıyafetlere bahsederken kızımın kilosuyla sıkıntısı oldugu ama bir türlü çok istesede diyet yapamadığından bahsederken adı geçti gözdem hocamın ve o anda hemen arayarak randevu mu aldım. Randevuyu on yaşındaki kızım için aldım bu bizim üçüncü doktorumuz konusunda uzmanlaşmış ve evet doğrukişi çok şükür ki doğru kişi şun kızım kilo ve yağlardan yavaş yavaş kurtuluyor. Ayrıca kendisi sayesinde hem ben hem kızım psikolojik destek de aldık. Kendisi güler yüzlü, samimi ve candan. Aynı şekilde çalışma arkadaşları da özverili ve güleryüzlü çalışma ortamı da aydınlık rahatlatıcı. Hayatımızda ender iyi kilerimiz den Gözdem Hocam
     1 Beğeni    

 Dilek İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.174.165.YLW

23-12-2019
 TavsiyeNo: 112823
Gözdem hanımla spor hocamın araştırması sonucunda tanıştık.Bana uygulayacağı diyeti tamamen benim sağlık problemlerime göre düzenleyip,ilgi ve alakayla birebir ilgilenmesi beni çok mutlu etti.Mesleğine verdiği sevgi ve saygısının biz danışanlarına verdiği özenden anlaşılır bir diyet uzmanı.Sabırlı, güleryüzlü, ilgili, çok candan..... herkesin dilinden anlayan birisi...Çalışma arkadaşlarıyla uyumu ve onların tavırları çok memnun edici.Mesleki açıdan sürekli araştıran, kendisinin yeniliklere açık olduğunu gözlemledim.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 zeynep d. (Danışan)
 IP: 78.189.215.Y

19-12-2019
 TavsiyeNo: 112783
Yaklaşık 2.5 aydır Gözdem Hanım'ın danışanıyım. Daha önce bir kaç kez başarısız diyetisyen tecrübesi olan biri olarak kıyaslama yapabilirim diye düşünüyorum. Eğer diyetisyeniniz bile olsa insanların kilonuz hakkında olumlu olumsuz yorum yapmasından ve kilo vermeniz gerektiğinin size dikte edilmesinden nefret ediyorsanız, sağlığınızı görüntünüze göre ön planda tutuyor ve hızla kilo vereyim de sonrası ne olursa olsun diye değil de sağlıklı bir yaşama adım atayım ve kilolarımı kalıcı emin adımlarla vereyim istiyorsanız Gözdem hanım tam sizlik :) O kadar profesyonel ki ona başvurduğunuzda durumlar özetle şöyle ilerliyor: Kilo vermeye karar veriyorsunuz, işin uzmanına başvuruyorsunuz, o da size tüm profesyonelliğiyle yol gösteriyor. Oldukça profesyonel bir iş ilişkisi gibi düşünün. Ne yapmacık bir acıma, ne gereksiz bir otorite...Tüm bunlara ek olarak sizin yaşam tarzınıza, bireysel ihtiyaçlarınıza titizlikle eğilen ve en güncel yaklaşımlarla kendini sürekli ileriye taşıyan bir uzmanla çalışmanın verdiği güven. Eminim siz de böyle düşünüyorsunuz ki "diyet" yapabilmek çok hassas ve insanı psikolojik olarak yoran bir süreç.Gözdem hanım gibi sizi rahatlatan, güler yüzlü, pozitif enerji veren biriyle yürümek bu süreci çok kolaylaştırıyor. Söylemeden geçmeyeyim verdiği listeler de hiç sıkıcı değil :)
     Beğenin    

 Hilal MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.99.YFW

16-12-2019
 TavsiyeNo: 112735
“Şu gün başlarım bugün başlarım” diyerek uzunca bir süre diyetisyen kontrolünde kilo vermeyi erteledim. Daha önceki yıllarda da birkaç kez diyetisyen kontrolünde kilo verdiğim için, “nasıl olsa yapılması gerekenleri az-çok biliyorum, elimde diyet listelerim de var” düşüncesi sürekli başlangıç yapmamı ötelememe neden oldu. Baktım ki kendi başıma bu işte başarılı olamayacağım, internetteki sitelerden Bursa’daki diyetisyenler hakkındaki yorumları ve tavsiyeleri incelemeye başladım ve akabinde de Diyetlif-Gözdem Başarır ile görüşmeye karar verdim. Tabii öncelikle kilo vermeye kesinlikle kararlı olmanız ve istemeniz gerekiyor. Gözdem Hanım ile tanıştıktan ve seanslara başladıktan sonra da ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Yaşam biçiminize uygun (kişiye özel), sıkılmadan uygulayabileceğiniz ve hayatınıza kolaylıkla adapte edebileceğiniz bir sistematik izliyor Gözdem Hanım. Şu anda ilk görüşmemizde bana sormuş olduğu hedef kiloma ulaştım. Koruma programına geçmeden önce birkaç kilo daha vermek istiyorum. Başta Gözdem Hanım olmak üzere Diyetlif ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. 👏🏼👏🏼👏🏼 İlerideki dönemlerde de beslenme ile ilgili herhangi bir sorunum olursa, ilk kapısını çalacağım kişi tereddütsüz Gözdem Başarır olur.
     Beğenin    

 Melisa B. (Danışan)
 IP: 94.122.148.ZBL

10-10-2019
 TavsiyeNo: 111799
Gözdem ablayı inernet üzerinden araştırırken buldum ve yorumlarını okuduğumda aslında benim yaşımda bir sürü çocuğun kilo verdiğini gördüm ve neden ben de yapmıyorum dedim.Anlık bir kararla randevu aldık ve kilo vermeyi kafama koydum.Benim için insanların ne dediği ne düşündüğü pek önemli değildi ben kendi gözümde değişmek istedim aynaya baktığımda karşımda görmek istediğim vücuda sahip olmak istedim ve başardım. Hedefime Gözdem abla ile birlikte ulaştım.Bana çok kısa bir süre içerisinde hem sağlıklı hem de gözle görülür bir kilo kaybettirdi.Çok samimi,başarılı ve işinin en iyisi olmayı hak eden bir doktor.En başta onu diğer doktorlardan ayıran özelliği bence karşında bir arkadaşın varmış gibi sohbet edebilmen sizi gerçekten bunu başarabileceğinize inandırıyor ve istikrarlı bir şekilde ilerlerseniz sizden mutlusu yok.Diyetlif ekibine ve Gözdem ablaya bana bu mutluluğu yaşattığı için teşekkür ediyorum.İnanırsanız başarırsınız.
     Beğenin    

 Melda (Danışan)
 IP: 176.40.243.YFL

29-09-2019
 TavsiyeNo: 111627
Gözdem Hanımla çalıştığım kurumdaki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Diyetisyen görüşmelerini çok tecrübe etmiş birisi değilim ancak etrafımda çokça diyetisyen geçmişi olan arkadaşım var. İnsan ister istemez duyduklarının etkisi altında kalarak tedirgin oluyor.Ama doğrusu ilk görüşmemizden itibaren oldukça samimi, düşünceli ve anlayışlı tavrıyla karşısındakini rahatlattığını söyleyebilirim.Kesinlikle sert ve otoriter bir mizaca sahip değil ki bence bu çok çok önemliydi, sizi gergin hale getirmiyor. Sizin sıkıntınızı paylaştığını ve derdinizle dertlendiğini hissediyorsunuz.Ve daha önemlisi tavrının kişiye özel olduğunu, herkesin kendi karakteri ve problemine göre bir konuşma biçimi olduğunu hissediyorum. Ben daha olayın başındayım , ancak şimdiden çok güzel bir yol arkadaşlığımız olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler tatlı insan!!
     Beğenin    

 Gülsevim (Danışan)
 IP: 176.40.246.ZF

19-09-2019
 TavsiyeNo: 111451
Merhabalar ben Gülsevim Çetin ve 15 senelik diyabet hastasıyım.Diyabetle profesyonel olarak savaşmaya karar verdim.Kızımın tavsiyesiyle diyetlif Gözdem Başarır hanıma ulaştık ve hayatıma yeni, mutlu bi başlangıca adım atmış oldum. Herkesin insüline başlandığında bir daha bırakılamayacağı kanısını 2 ay gibi kısa bir sürede diyetlif ailesi sayesinde yenmiş bulunmaktayım.Tabi bu arada 15 senelik diyabet geçmişimin 7 senesi insülin ve bir torba hapla geçtiğinide belirtmeliyim.Hem profesyonel hem aile yakınlığında bir tedavi istiyorsanız diyetlif Gözdem hanımın bir kahvesini için derim :))
     Beğenin    

 ELİF YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.70.236.YL

06-08-2019
 TavsiyeNo: 110954
Merhaba Yıllarca Kilo Vermek için uğraşların sonunda artık bunu tek başıma bastıramayacağımı anlayıp bir uzman istediğimde arkadaşlarımın tavsiyesine Gözdem Hanımı tercih ettim.Kendisi güler yüzlü pozitif bir insan kilo vermeye inandırdı beni.Aslında kilo vermenin aç kalmak olmadığını anlıyorsunuz sayesinde .Yani aç kalmadan doğru yöntemlerle kurtuluyorsunuz fazlalıklardan .Kilo vermek için birine ihtiyaç var ve Gözdem Hanım tercih edilecek bir diyetisyen .Onunla tanışmış olmaktan çok mutluyum. Aslında başlarken öğünlerimi nasıl ayarlayacağımdan diye çok korkmuştum..Ama hiçte zor olmadığını anlıyorsunuz..Zaten sizin durumunuza özel öle güzel bir liste hazırlıyor ki uygulamak çok kolay oluyor..Alternatiflerle zorlanmadan diyetinizi sürdürebiliyorsunuz..İyi ki varsınız Gözdem Hanım. Teşekkürler
     1 Beğeni    

 Buket ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 73.11.34.DY

18-07-2019
 TavsiyeNo: 110659
Gozdem Hanim'i bir aile uyesi sayesinde tanidim ve yaklasik bir yil once yardim almaya basladim. Amerika'da yasiyor olmama ragmen her turlu adaptasyonu saglayarak bana yardimci olmayi kabul etti. Cok samimi ve sicakkanli oldugu gibi isinde de cok profesyonel. Gozdem hanimin sagladigi hizmetin en faydali yani benim icin aramizda 10 saat fark olmasina ragmen herkese uygun saatlerde randevu alabiliyor olmam ve endiselerime ve sorularima kisa surede cozum ve yanit alabilmem. Kisacasi Gozdem hanim kafamdaki "diyet" ve "diyetisyen" algisini cok iyi bir yonde yok etti ve saglikli bir sekilde kilo vermeme yardimci oldu.
     Beğenin    

 S.M. (Danışan)
 IP: 88.250.253.YJZ

16-07-2019
 TavsiyeNo: 110626
Merhabalar Gözdem hanımı internet aracılığı ile buldum ve biraz araştırdığımda çok iyi yorumlar aldım. Daha öncede farklı diyetisyenlere başvurmuştum ama Gözdem hanım biraz farklıydı, kalıplaşmış ve sıkıcı listelerden ziyade daha sizin isteklerinize yönelik ve sizi bunaltmadan açlık hissetmeden hazırlanan programlar sayesinde sağlıklı beslenerek kilo verebiliyorsunuz. Ayrıca Gözdem hanımın güler yüzlülüğü, samimiyeti ve sizi her gittiğinizde biraz daha motive ediyor. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmazsınız....
     Beğenin    

 Havva KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.185.J

28-06-2019
 TavsiyeNo: 110345
Gözdem Hanım'ı ve kurduğu Diyetlif ağını internette buldum. Biraz araştırdığımda çok başarılı bir diyetisyen olduğunu öğrendim ve hemen kendisiyle tanışmak istedim. Gözdem Hanım'ın oturttuğu o kadar sağlam ve başarılı bir sistemi var ki ilk görüşmede bundan çok etkilendim ve hemen uzun vadeli plan yaptık kendisiyle. Ben ondan diyet listesi beklerken o 2 hafta boyunca beslenme düzenimi takip edeceğini söyledi. Takip eden süreçte her hafta ölçüm yaptı ve değişimlerimi not alıp her görüşmemizde değişen yaşam koşullarıma uygun listeler yazdı. Hala çalışmaya devam ediyoruz. Sanırım ilk defa doğru beslenmeyi bana öğretti ve onun sayesinde verdiğim kiloları geri almayacağıma inanıyorum. Ayrıca verdikleri psikolog seansı sayesinde kilolarımla bağdaştırdığım tüm sorunlardan kurtuldum ve bedenimi sevmeyi öğrendim. Diyetlif sosyal medya da çok aktif çalışıyor ve düzenli olarak tavsiyelerde bulunuyor. Bundan sonra ne zaman beslenmemle ilgili sorun yaşarsam Diyetlif in kapısını hiç tereddütsüz çalarım.
     Beğenin    

 Gökçe A. (Danışan)
 IP: 176.40.247.ZYB

18-06-2019
 TavsiyeNo: 110189
Gözde Hanım'a arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. İnsülin Direnci sorunu nedeni ile kilo alma ve dikkat etmeme rağmen kilo verememe soruna sahiptim. Gözdem Hanım, öncelikle hayat tarzımı ve yeme alışkanlıklarımı analiz etti ve buna uygun bir beslenme programı önerdi. Haftalık ölçümler ve 2 haftada bir sürekli değişen program ile aç kalmadan kilo vermeye başladım. İnsülin direnci ile ilgili kan değerlerimde iyileşme söz konusu oldu. Ben uyguladığı programı kilo vermeye de hizmet eden sağlıklı beslenme eğitimi şeklinde algıladım . Kendisinden çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Nagihan İ. (Danışan)
 IP: 88.230.80.ZZ

07-06-2019
 TavsiyeNo: 110061
Merhabalar gözdem hanımı internet aracılığı ile buldum ve iyimi bulmuşum benim isteğim hızlı kilo vermekti ama gözdem hanım sayesinde hızlı kilo vermekten ziyade yavaş ve sğlıklı kilo vermenin önemini öğrenmiş oldum. Her gittiğimde güler yüzlü ve sıcak karışlaması her zaman daha motive olmamı sağladı sayesinde yiyerekte zayıf ve sağlıklı kazanabileceğini öğrendim iyi ki gözden hanımı seçmişim çokkk çok teşekkür ederim kesinlikle harika bir diyetisyen GÖZDEM HANIM ♥♥♥♥ Ayrıca karşılamada ver her hafta görüşme saatlerinin istisnasız hatırlatılmasında gamze hanımada çok teşekkür ederim ♥♥♥
     Beğenin    

 Derya t. (Danışan)
 IP: 176.55.45.L

07-04-2019
 TavsiyeNo: 109192
Gözdem hanımla daha 2 aydır tanışmamıza rahmen çok memnun kaldım.Daha önce bir sürü diyetisyen dolaşıp ve yine birçok başarısız diyete rahmen ilk defa gözlem hanımla başardım.Aç kalmadan canım istediğinde istediğim şeyi yiyerek 2 ayda 10 kilo verdim.Ve kilo vermemin yegane nedeni gözlem hanimin her sorumda her sorunumda yanımda olup bana sanki bir arkadaş bir dost hatta sanki ailemden biri gibi destek ve motivasyon vermesidir.Bunun için ilk önce ona cani gönülden tesekkur edip bütün kilo vermek isteyen arkadaslarada şiddetle tavsiye ederim...
     Beğenin    

 N.Y. (Danışan)
 IP: 46.196.196.LB

29-03-2019
 TavsiyeNo: 109047
Gözdem hanım hem çok tatlı bir kadın ve işini çok iyi yapıyor. İyi ki onu tanıdım bir çok diyetisyene gittim ve hepsi bilgisayardan program yazıp çıkartıyordu fakat Gözdem hanım bizzat kendisi yüz yüze program yazıyor bilgisayar kullanmıyor ve bu gerçekten çok iyi bir özellik. Sadece bir diyetisyen degil ayni zamanda her şeyi anlatabileceginiz bir sırdaş ayni zamanda bir yaşam koçu gibi kesinlikle tavsiye ediyorum. Onun sayesinde hem kus gibi hafif hissediyorum resmen üzerimden yük kalktı daha önce hiç bu kadar zayıflamamıştım yağ oranım çok düştü ayni zamanda çok da kilo verdim sağlıklı beslenmek açısından kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İyi ki Gözdem hanımla tanıştım.
     Beğenin    

 BERNA G. (Danışan)
 IP: 88.246.12.ZYJ

22-03-2019
 TavsiyeNo: 108917
Gözdem hanımı araştırmalarım ve sürekli sosyal medyada takiplerim ile tanıdım. Gözdem hanım öncesi ve sonrası olarak bölüyorum hayatımı. Bir insanın hayatına dokunan en güzel el. Daha ilk günden hedefe yakınlığımı hissettim. Çünkü kendim için en doğru yerdeydim. Kilo verme öyküm çok zor ve yorucuydu. Bir türlü vedalaşamadığım kilolar ve geri dönüşler. Hep yeniden başlamalar. Ama bu kez hisler, enerji ve irade farklı. Çünkü ben diyetteyim algısı oluşturmayan bir program var.Alınan desteğin profesyonelliği ilk andan itibaren hissediliyor. Gözdem hanım ile 2 ay olmasına rağmen 8 kg gitti bile. Evet , dünyanın sonu değilmiş diyorsunuz. Gözdem hanım her an pozitif enerji vererek, motivasyonu hep yüksek tutuyor. Günün son randevusunda bile bütün günün yoğunluğunu hissettirmeyen harika bir insan. Kendisinin ve ekibinin güler yüzlülüğü çok sıcak bir ortam oluşturuyor. Aslında beslenme uzmanlığının yanı sıra psikolojik olarak desteği azımsanamaz. Acaba mı sorularının hepsine bir cevap gibi…
     Beğenin    

 Ayşe İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.150.YBD

15-03-2019
 TavsiyeNo: 108796
Kardeşimin tavsiyesi ile Gözdem Hanım'la tanıştık. Daha önce başka diyetisyenlerden de profesyonel anlamda yardım almıştım. Ancak kilo veremediğim haftalarda bana destek olan bir tek Gözdem Hanım'dı. Güleryüzlü, içten ve samimi yaklaşıyor. İnsan ne kadar azimli olsa da bazen canı yememesi gereken bir şeyi isteyebiliyor. Gözdem Hanım bu konuda büyük destek. Yemek istediğinize göre listenizi değiştirebiliyor. Aç kalmadan istediklerimden de yiyerek 12 haftada sağlıklı olarak 15 kilo verdim. Ve kilo verme serüvenim devam ediyor. Teşekkür ederim.
     Beğenin    

 E.D. (Danışan)
 IP: 46.106.113.YZF

04-03-2019
 TavsiyeNo: 108621
Gözdem Hanım ve ekibine internetteki tavsiye yazıları vasıtasıyla ulaştım. Amacım sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve fazla kilolarımdan kurtulmaktı. Diyete başlayalı 6 seans oldu. Hâlâ da hizmet almaya devam etmekteyim. İlgi ve desteklerinden gayet memnunum. Metabolizmam yavaş olmasına rağmen 4 kilo verdim ve düzenli yemek yeme alışkanlığı kazandığım için birçok sağlık sorunum gitti ve şikayetlerim azaldı. Ayrıca Gözdem Hanım çok samimi, ilgili, güleryüzlü ve konuşkan bir diyetisten. Diyet yapmaya karar vermenin ve sürdürmenin önemli bir boyutunun da psikolojik olarak kendini hazır hissetmek ve motive olmak olduğunu düşünürsek bu enerjiyi fazlasıyla alabileceğinizi düşünüyorum.
     Beğenin    

 Canan D. (Danışan)
 IP: 85.106.120.YFD

01-02-2019
 TavsiyeNo: 108100
zayıflamak için uzman arayışına girdiğimde çevremdeki insanlardan ve sosyal medyada gözdem hanımla tanışmış oldum.Bügüne kadar birçok diyetisyene gittim ama gözdem hanımın tavsiyeleri,ilgisi bambaşka.Beni hiç sıkılmadan dinleyip hayatıma faydalı önerilerde bulunuyor diyet yaptığım sürede canımın istediği ve yemediğim hiçbir şey olmadı.Tamamen kişiye özel listeler vererek hiç aç kalmadan zayıflamanızı sağlıyor.Çok güler yüzlü ve samimi olması insanın motivasyonunu arttırıyor iyi bir diyetisyen arıyorsanız kesınlıkle taysiye ediyorum
     Beğenin    

 BERAT İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.145.98.Z

17-12-2018
 TavsiyeNo: 107322
Bir yakınımın tavsiyesi üzerine randevu alıp ofisinde tanıştım. kan tahlillerimi detaylı olarak incelemesi ve diyet listemi vermeden önce birkaç hafta liste vermeyip metabolizmamı tanımaya çalışması gibi farklı bir yönetim denemesi daha etkili bir sonuç alacağımı en başında hissettirdi. Şu an programa halen devam etmekteyim. son derece bilimsel bir yaklaşımla şu an beslenme programım düzenlenmekte. şu an sadece yağ yaktığımı hissediyorum. Yakınımda ihtiyacı olan herkese tavsiye etmekteyim. çalışma ortamı gaye uygun ve ulaşım açısından da zorlanmıyorum. Yanında çalışan personel de gayet ilgili. gayet sempatik, güler yüzlü bir diyetisyenim var. kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
     Beğenin    

 S. Ç. (Danışan)
 IP: 176.233.14.YJF

13-12-2018
 TavsiyeNo: 107247
Gözdem Hanım'ı sosyal medya ve internet aracılığıyla tanıdım. Kilo verme ve sağlıklı yaşam konusunda oldukça fazla ön yargım vardı. Beslenme konusundaki alışkanlıklarımızı değiştirmenin-özellikle uzun vadeli- ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Bu konuda umutsuz olmama rağmen Gözdem hanım güler yüzü,pozitif cümleleri ve danışana özgü, bilimsel yöntemlerle uyguladığı diyet listeleri ve telkinleriyle beslenme alışkanlığımı değiştirmemi sağladı. Şimdi bırakın kilo vermeyi sağlıklı beslenmeyi ömrüme yayacak motivasyona eriştim.Çok mutluyum. Hem kilolarımdan kurtuldum. Hem de beslenme konusunda yeni bir bakış açısı kazandım. Kesinlikle Bursa'da 1 numara.
     Beğenin    

 Berrak Z. (Danışan)
 IP: 85.105.57.BB

26-11-2018
 TavsiyeNo: 106886
Diyetlif ailesi internette yaptığım araştırmalar sonucunda tanıştım. İlk görüşmeye gittiğimde direk diyet listesi yazılmaması ve önce beni, yaşantımı, sosyal aktivitelerimi tanımaları seçim yapmamda en önemli etken oldu. Ekipte aynı zamanda psikologda olması ve dilediğiniz zaman psikolojik destek alabiliyor olmanız da büyük fayda. Bir kaç farklı diyetisyen ile bu yola başlamış ancak yarıda bırakmış biri olarak Gözdem Hanım ile sonuna kadar ilerleyeceğimden eminim. Kendisi oldukça sempatik, sizi asla zorlamadan beslenme düzeninizi belirleyen ve kilo veremediğiniz anlarda da asla çekinmeden gidebileceğiniz bir diyetisyen. Doğru bildiklerinizi bir kenara bırakıp Gözdem Hanım ile mutlaka tanışın. Ayrıca ne insülin direnci kalıyor ne birşey :)
     Beğenin    

 ceren çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.16.YWJ

23-11-2018
 TavsiyeNo: 106843
Bursadaki en iyi diyetisyenleri araştırıyordum kendisini çok tavsiye eden vardı ve yazdıkları gayet samimi,doğru şeylerdi.Daha sonra büyük bir kararlılıkla randevu aldım.Bu zamana kadar bir sürü diyetisyene başvurmuştum ama Gözdem Başarır çok farklıydı ve bana ulaşan tek kişiydi.Biraz sorunlu bir hasta olmama rağmen benimle çok ilgilendi ve bana en uygun diyetleri yazdı.Daha planlı,samimi ve bilimsel bir yaklaşımı var.Diyet yapıyormuş gibi hissetmiyorsunuz.Sizi aç bırakan ve sıkan diyetisyenlerden de değil.Güleryüzlü,sıcakkanlı ve samimi biri.Yanında çalışan kişiler de aynı şekilde.
     Beğenin    

 Hakan (Danışan)
 IP: 88.230.107.YLL

22-11-2018
 TavsiyeNo: 106811
Gözdem hanım gayet güler yüzlü ve hoşgörülü bir bayan; size fazla zorlamadan ve isteklerinize yönelerek beğendiğiniz ve yemek istediğiniz besinleri size liste halinde hazırlayarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olabilir. Kısa bir sürede aynı şekilde bende istediğim kiloya ulaştım sayılır ve hiç zorlanmadan istediğim her şeyi yiyerek bunu başarmamda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle gidip danışabileceğiniz bir uzman, tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Elif (Danışan)
 IP: 176.235.87.YD

16-11-2018
 TavsiyeNo: 106723
kendisi çok şirin, pozitif ve çok güler yüzlü. benim verilecek çok fazla kilom olmadığı halde (yaklaşık 5 kilo kadar) bana o kadar doğru ve sağlıklı şekilde listeler hazırladı ki, az olduğu için zor olacağını bildiğimiz halde hiç zorlanmadım ve bu süreç başarılı bir şekilde sonuçlandı. başlarda listeleri yanlış uygulamama rağmen, asla bana olumsuz davranmadı. bunları bile gülerek konuştuk. gün içerisinde yemek istediğim bir şey olduğunda söylüyordum ve kendisi tüm liste üzerinden dengeleyerek ekliyordu. ayrıca bazen işlerin yolunda gitmediği zamanlar olur. öğün saati trafikte olursunuz, ya da o an elinizde listedekilerin hiçbiri yoktur mesela. her zaman kendisine ulaşabileceğimi söylediği telefonundan kendisine yazıp doğru olanı ve ya ne yapmam gerekeni sorduğumda beni hep kurtardı. bir şekilde o an elimde ne varsa onlarla doğru öğünü söyledi her zaman. bence bu gerçekten çok önemli ve ayrıcalıklı bir nitelik. kendisine buradan da teşekkür etmiş olayım. Diyetlif ailesi ve Gözdem Hanım, iyi var! :)
     1 Beğeni    

 Özlem K. (Danışan)
 IP: 176.88.200.YBD

13-11-2018
 TavsiyeNo: 106662
Gözdem Hanım'ı sosyal medya aracılığı ile tanıdım. Yaklaşık üç aydır birlikte devam ediyoruz. Hazırladığı listeleri hiç sıkılmadan uygulayabiliyorsunuz. Listeler bol seçenekli olunca sıkılmadan diyetinizi devam ettirebiliyorsunuz. Bunun yanında güler yüzü sıcak sohbeti de onun işini ne kadar severek yaptığının bir göstergesi. Hem Gözdem Hanım'a hem de yardımcısı Gamze Hanım'a çok çok teşekkürler. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 ŞenSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.52.YJC

12-11-2018
 TavsiyeNo: 106644
Gözdem hanımla yaklaşık 5 aydır çalışıyorum. Daha öncede bir kaç tane diyetisyen deneyimim olmuştu. Ancak daha önceki diyet süreçleri de gözdem hanımdaki kadar rahat huzurlu olmamıştım. Diyet cümlesi bile artık gerilmeme neden oluyordu. Gözdem hanım ilk önce bu tabumu yıktı ve önce beni ve yeme alışkanlıklarımı tanıdı. Hiç bir öneriyi ezbere yapmadı. Her süreci rahatlıkla konuşup üzerinde değişiklikler yaptık. İnsülin direnci ve tiroit sıkıntım olmasına rağmen çok başarılı sonuçlar aldık. Onunla çalışmak eziyet değil keyif oldu. Çok teşekkürler gözdem hanım. Sizinle çalışmak bir ayrıcalık...
     Beğenin    

 P.Kol (Danışan)
 IP: 176.55.18.YZJ

11-11-2018
 TavsiyeNo: 106643
Gözdem hanımı internetten tesadüfen gördüm ve işinin ehli olduğunu düşündüğüm için Diyetlif’i tercih ettim. Onun sayesinde doğru ve dengeli beslenmeyi öğrenmeye başladım. Açıkçası yemek yiyerek zayıflanacağını hiç düşünmezdim ama gerçekten yiyerek de kilo verilebiliyormuş. Ayrıca her daim sorulara cevap veren güleryüzlü bir ekibin varlığı da insanı zayıflama konusunda motive ediyor. Kişisel olarak belirlenen diyetler ile kolay şekilde kilo vermek isteyenlere Diyetlif’i tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Yasemin b. (Danışan)
 IP: 176.55.111.ZCZ

03-11-2018
 TavsiyeNo: 106492
Gözdem hanım gayet güler yüzlü ılımlı. Işinde çok iyi . Sabit kilolarımdan onun sayesinde kurtuldum. Devam ediyorum. Hic ac kalmadan. Kisiye ozel listelerle diyetten korkmadan yemek aliskanliklarimiza gore diyet yapiyoruz Herkese tavsiye ederim.Kilo veremiyorum diyenler mutlaka gözdem hanıma gitmeli olumlu sonuç olucaktir..Her hafta ölçüm e çağrılıyor o yüzden diyetten kopma gibi bişey olmuyor. Sonraki hafta yeni liste hazırlanıyor istemediğimiz bişeyleri listeye koymuyor tamamen isteğe gore ayarlanıyor.Sevdigimiz sevmediğimiz şeyleri bize sorup ona gore liste hazırlanıyor.Kisacasi iyikı gözdem hanımı tanıdım ve gidiyorum.
     Beğenin    

 Serap (Danışan)
 IP: 88.230.97.CZ

23-10-2018
 TavsiyeNo: 106269
Gözdem hanım işinde çok başarılı. Güler yüzlü ve çok ilgili. İnsanlara yaklaşımı diğer uzmanlara göre çok farklı. Kendisini seçtiğimiz için çok mutluyuz. Kızım ve ben kendisine çok güveniyoruz. Gözdem hn ile tanışmamız bir endokrin uzmanının tavsiyesi ile oldu. Kızımın acil sağlıklı kilo almaya ihtiyacı vardı. Tavsiye üzerine gittik ve ilk görüşte kendisini çok samimi ve cana yakın bulduk. Ve devam etmeye karar verdik. Bizi dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Kısa sürede sonuç almaya başladık.
     Beğenin    

 M.Ç. (Danışan)
 IP: 212.175.218.ZZF

22-10-2018
 TavsiyeNo: 106235
Merhaba, Gözdem Hanım ile tanışmam internet üzerinden diyetlif e denk gelerek oldu. Gözdem Hanım içten davranışlarıyla kilo verme sürecimi keyifli hale getirdi. Kontrollü bir şekilde günden güne kilo vermemde büyük bir desteği mevcut. Eğer düzenle ve sağlıklı besinler tüketerek hayalinizdeki kiloya düşmek istiyorsanız diyetlif ekibi ve Gözdem Hanımla tanışmanızı öneririm. 2 ayı geçkin süredir devam ettiğim sağlıklı kilo verme yolunda beni hiçbir zaman tüketmeyen ve yılmama vesile olmayan tempoda ilerledik. Daha yolumuz var ve ben gün geçtikçe gardolabımdaki kıyafetlerime geri dönmekten inanılmaz mutluluk duyuyorum. Kilo verme süreci tek taraflı değil doğru ekiple gerçekleşen özverili bir yaşam aslında. Bana bu yaşamı sağladıkları için diyetlif ekibine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 E.B (Danışan)
 IP: 213.74.133.ZYF

28-09-2018
 TavsiyeNo: 105798
Gözdem hanımla arkadaşlarımın tavsiyesi ile tanıştım. Tanıdığım an içtenliğinin yanı sıra günlük hayatta sunduğu alternatif diyet listelerinde zorluk çekmeden, diyetten ziyade sağlıklı yaşamın farkındalığına vardım. Her bir uzman yardımsever ve çok sıcak kanlılar. Size yol göstermeleri size devam etme gücü veriyor. Diyet olarak değilde olması gereken beslenme tarzını benimsemek için herkesin bu adımı atmanız gerekmektedir. Ben memnun kaldım ve ideal kiloma gelip korumak için bu aileyle devam edeceğim. Teşekkürler, Diyetlif :)
     Beğenin    

 Furkan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.70.170.ZZ

30-08-2018
 TavsiyeNo: 105281
Kilo alamayan ya da alamadığımı düşünen bir insandım. Sonra diyetlif ve Gözdem hanımla tanıştım. 59 kilodan 68 lere kadar çıktım. 2,5 ayda 8 kilo aldım. Hayatım boyunca 63 kiloyu geçememiştim. Şimdi ise onun 5 fazlasındayım. Bana özel uygulanan program sayesinde hem kendimi zorlamadan kilo alıyorum. Ve hayatım düzene girdi. Yeterince uyuyorum ve besleniyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle benim gibi zayıfsanız ve yiyip yiyip kilo alamadığınızı söylüyorsanız bir de Gözdem hanımı deneyin derim.
     1 Beğeni    

 G.g. (Danışan)
 IP: 95.10.188.ZYB

29-08-2018
 TavsiyeNo: 105258
Merhabalar Benim Gözdem hanımla tanismam bir arkadaşım aracılığıyla oldu. Kendisindeki değişim beni çok etkiledi. Gözdem hanımın çalışma tarzı, güven veren rahatlığı, diyetisyen kavramının bunaltan kısıtlayan anlamı yerini huzura bıraktı. Artık eskisi gibi endişelenmiyorum kilo konusunda. Listeme uygun hareket ettiğimde sonuç almamak imkansız her koşulda. Ben diyet life başladıktan itibaren altı kilo verdim ve görünümdeki farklık oldukça fazla. Daha yolun başındayım. Çok seyehat etmem koşullarımı çok zorlasa da buna rağmen Gozdem hanimin farklı liste alternatifleriyle uygulamada ozgurlestim diyebilirim. Eğer listeye bağlı kalırsanız kesinlikle istediğiniz sonuca ulaşırsınız derim. Vazgeçmeyin yeter. Her an yeniden başlamanın gücüne içinizde ulaşmanız dileğiyle. Sevgiler ve çok teşekkür ederim diyetlif ailesi ve Gözdem hanımcım.
     Beğenin    

 Ayşe kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.153.YLW

29-07-2018
 TavsiyeNo: 104920
Gözdem Hanımı sosyal medya üzerinden tanıyıp bir süre takip ettikten sonra gitmeye karar verdim. gerçekten işini profesyonelce yapan, danışanının hem sağlığını hemde psikolojisini herşeyden üstün tutan ve bilgisini sizinle paylaşmaktan çekinmeyen mükemmel bir diyetisyen.Fazla kilolarimdan bilinçli ve sağlıklı bir şekilde kurtuldum.Gözdem hanımın verdiği güven ve kişiye özel beslenme programıyla sonunda kendime hayat tarzı olarak benimseyebilecegim bir beslenme alışkanlıği edindim.Teşekkürler Gözdem Başarır.
     Beğenin    

 Eç (Danışan)
 IP: 88.230.99.YBB

10-07-2018
 TavsiyeNo: 104658
Kendisinden memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım Gözdem hanımla. Kilo sorunum vardı, diyet benim için pek mantıklı bir cözüm değilmiş gibi geliyordu bana. Fakat Gözdem hanımın profesyonel yaklaşımları sayesinde kilo vermek daha kolaylaştı.1 ayda 8 kılo verdim hemde aç kalmadan sık öğünlerle birlikte.Güleryüzü ile neler yemek istediğimizi sorup ona göre bir liste hazırlıyor.Kesinlikle kilo vermek isteyenler Gözdem hanıma gitmeliler Kendisine burdan yardımları İçin çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 gs. (Danışan)
 IP: 95.183.238.ZJD

09-07-2018
 TavsiyeNo: 104635
Bursa'da diyet yaparak kilo vermek noktasında bu alanda çalışan pek çok isim ile karşılaşabilirsiniz. Fakat Gözdem Başarır ve Diyetlif bunlardan kesinlikle farklı. Her şeyden önce çok kurumsal, oturmuş ve profesyonel bir yapısı var. Gözdem Hanım, danışanlarının her biri ile ayrı ayrı ilgileniyor. Her bir danışan, birlikte çalışıldığı süre içerisinde en ince ayrıntısına kadar tanınmaya çalışılıyor, hakkında raporlar tutuluyor ki, burada amaç kişinin yaşam tarzına uygun olan beslenme biçimini yerleştirebilmek. Eğer amacınız kilo vermekten de öte fit ve taze bir yaşam tarzını oturtabilmek ise Gözdem Hanım'dan danışmanlık alan bir kişi olarak kesinlikle tavsiyemdir: Mutlaka Diyetlif'e uğrayın!
     Beğenin    

 s.ö (Danışan)
 IP: 88.247.225.YZC

05-07-2018
 TavsiyeNo: 104577
Uzman diyetisyen Gözdem hanımdan yardım alarak sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmeniz ve kilo kontrolü sağlamanız çok kolay. Sıkılmadan sizin sevdiğiniz her yere bulabileceğiniz farklı alternatifle kilo verebilirsiniz. Yemek istediğiniz her şeyi kontrollü bir şekilde yemenize izin veriyor ve bu sayede diyetinizden sıkılmanızı ve kontrolsüz bir şekilde yemeklere saldırmanızı önlüyor. Biz birlikte kilo vermeyi başardık :) Sizde deneyip yakınlarınıza tavsiye edebilirisiniz..
     Beğenin    

 ferhat (Danışan)
 IP: 176.238.7.FF

13-06-2018
 TavsiyeNo: 104267
kilo verme konusunda kararliyken diyet yapmak pek mantikli gelmiyordu bana tabi bu dusuncem gozdem hanimi tanidiktan sonra tamamen degisti kisiye gore ve yasam tarzina gore liste yapiliyor ben yiyerek zayiflamayi gozdem hanimla ogrendim .. kendisi cok ilgili ve isinin ehli birisi calisanlari bile kendisi gibi guleryuzlu insanlar..kilo vermenin yaninda dogru beslenmeyi ogretiyorsunuz samimiyetiniz ve ictenliginiz harika siddetle tavsiye ediyorum . tesekkurler diyetlife...
     Beğenin    

 Nur mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.134.YYF

08-06-2018
 TavsiyeNo: 104175
1.5 ay insulin direncini kontrol altına alıp yaklaşık 5 kg verdim çikolatam lahmacunum herşeyim var :) gözdem başarır iyi ki var :) az yemenin zararlı olduğunu yeterince yediğinde kilo verebileceğimi bana kanıtlayan canım diyetisyenim.Tek liste değil benim yeme alışkanlıklarına göre bana bir-çok alternatifi olan listeler hazırladı hazır listeye bakarak değil benim alışkanlıklarına bakarak.en küçük sorunda atamadığım durumlarda listem yenileniyor bu sayede zorlanmıyorum aslında diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğretiyor:)
     Beğenin    

 Merve B. (Danışan)
 IP: 176.88.54.YLZ

04-06-2018
 TavsiyeNo: 104111
Merhabalar.. Daha önce iki diyetisyene gittim onlardan da çok şey öğrendim ama hiç birisinde sürekli gidemedim çünkü verdikleri listeye uyamayınca gitmemin bi anlamı olmadığını düşünüyordum fakat gözdem hanımla resmen yaşam tarzım değişti çünkü sürekli bi şeyler yediğim için kendimi hiç diyet yapıyomuş gibi hissetmiyordum sadece yediğim şeylerde seçim yapmayı öğrendim sayesinde... öncelikle sizin metabolik durumunuza ve kişisel özelliklerinize hakim olmadan diyet programı başlamıyor bu yüzden biraz sabırlı olmalısınız.. .Gözdem hanım çok planlı ve programlı ilerliyo verilen listeler tamamen size özel olması listelerin uygulanabilirliğini kolaylaştırıyor..aç kalmadan nasıl kolay kilo veriliyormuş bunu öğrendim resmen.. sadece seans ücretleri gözardı edilmemesi gereken bi nokta fakat eskiden marketten aldığım abur cubur dondurma vs paralarını düşününce kârlı çıktığımı bile farketmiş oldum.. benim gibi iradesiz tatlıya düşkün birisi bile 10 haftada 9 kilo verdiyse isteyen herkes bunu başarabilir.. tabi bu aşamada sevgili Aylin hanımada desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Diyetlif ailesi kilo vermek isteyenlerin son durağı...
     Beğenin    

 Zafer Ö. (Danışan)
 IP: 88.230.105.

31-05-2018
 TavsiyeNo: 104063
Gözdem hanımla tanışmamız internet sitesinden araştırmalarım sonucunda olmuştur. İlk olarak durumumun kontrolü incelenmiş, yeme programıma uygun diyet programına geçtik. İlk dört seans kendi açımdan zorlu geçmişti, program zorlu olmasa da alışmak zaman almıştı. Belki kilo veriş hızım yavaş olsa da sonraki süreçlerde alışmamdan artmıştır. 92 kiloya kadar düştüm ve memnunum. Bundan sonraki hedef 85 olacaktır devam edersem. Gayet sempatik sıcakkanlı karşılıyor.
     Beğenin    

 TUBA DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.213.184.YLJ

31-05-2018
 TavsiyeNo: 104058
gözdem hanıma internetteki tavsiyeler üzerine gitme kararı aldım. kendisinin yaklaşımı oldukça arkadaşça ve güleryüzlü oldu.her hafta yağ-kilo ölçümü için çağırması güzel bir uygulama.ayrıca diyet listesindeki alternatiflerin olması da progarımın sıkıcı bir hal almasını engelliyor.ben son 1 yıl içerisindeki ani kilo alışlarım sebebiyle ve diyabet hastası olduğum için yeme alışkanlıklarımı düzene sokmak için gidiyorum. yavaş yavaş kilo vermeye başladım birlikte doğru yolu bulduğumuza ve en kısa sürede hedefim olan 57 kiloya düşeceğime inanıyorum.
     Beğenin    

 Ayça (Danışan)
 IP: 176.88.54.YZY

24-05-2018
 TavsiyeNo: 103893
20 yaşındayım bir çok kere kendi başıma diyet yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım.Aç kaldım yemek yemedim verdiğim kiloların hepsini geri aldım.Sağlıklı ve kalıcı bir kilo kayıplarım olmadı.Beslenme düzeni oturtamadım.Ama Gözdem Hanım ile tanıştıktan sonra herşey daha kolay oldu benim için.Kilo vermek ideal kiloma ulaşmak imkansızlıktan çıktı.Zorlanmadan aç kalmadan kilo verilebileceğini öğretti Gözdem Hanım.Aslında kilo verip güzel görünmek değilmiş mesele.Mesele sağlıklı beslenip sağlıklı bir vücûd ile yaşatmakmış.Sebze,meyve yemek kilo vermek için değil sağlıklı olmak için yenirmiş.Bir o kadar da tatlı bir ve güzel bir insan kendileri.
     Beğenin    

 Faruk D. (Danışan)
 IP: 176.55.11.YDJ

19-05-2018
 TavsiyeNo: 103819
Kendisinden memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım Gözdem hanımla. Kilo sorunum vardı, diyet benim için pek mantıklı bir cözüm değilmiş gibi geliyordu bana. Fakat Gözdem hanımın profesyonel yaklaşımları sayesinde benim gibi yemek yemeyi seven biri tam 20 kilo verdi ve hedefe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Genç yaşına rağmen işinde son derece profesyonel , konusuna son derece hakim bir diyetisyen. Konuşkan, sempatik ve güler yüzlü bir insan. Çalışanları da kendisi gibi çok kibar ve ellerinden gelen her türlü yardımı yapıyorlar. Kendisine buradan tekrar teşekkūr ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Merve A. (Danışan)
 IP: 176.55.75.BF

15-05-2018
 TavsiyeNo: 103760
Gözdem Hanım ile internette araştırmalarım ve okuduğum tavsiyeler sonucunda tanıştım. Fazla kilolarımdan kurtulmak için kendisinden yardım alıyorum. Daha öncede bir kaç diyetisyen ile görüştüm fakat hiçbiri beni bu kadar mutlu etmemişti. Güler yüzlü ve pozitif oluşu beni başarabileceğime ve vazgeçmemem gerektiğine daha çok inandırıyor. Yolun çok başındayız fakat diyetlif çalışanları ve Gözdem Hanımın ilgisi ile bu defa kilolaları vereceğime inanıyorum. Bende Gözdem Hanım ile okuduğum tavsiyeler sonucunda tanıştığım için bir tavsiye yazmak ve mutlaka bu yolda Gözdem Hanım ile yürünmesi gerektiğini anlatmak istedim.
     Beğenin    

 Zehra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.135.ZJZ

01-05-2018
 TavsiyeNo: 103559
Gözdem Hanımla Bursaya yeni geldiğim zaman tanıştım.internetten araştırdığımda yorumlar çok güzeldi Ve sosyal medyayı aktif kullandığını,işine emek verdiğini gördüm. İlk tanışmamız benim randevuya geç kalmam yüzünden maalesef fiyasko olmuştu.hatta çok üzülmüştüm.kendisi belirtmişti sırada olanlar yüzünden görüşemediğimizi ama yinede insan menfi yorum yapıyor işte.kendisini şu saatine 100 dolar alan psikoloklara benzetmiş canım sıkılmıştı.Sonra yine ertesi görüşmede ben yanlış metroya binince yarım saat randevuya geç kalmıştım tabi sinir krizleri geçirirken gamze hn beni sakinleştirdi.sonra gittimki gözdem hn beni bekliyor.yarım saat olmuş.son derece güler yüzle Beni karşıladı.arkamda kimse olmadığı için bekleyen benimle tam bir saat ince ince ilgilendi.çok utanmıştım onu saatli çalışan psikoloklara benzettiğim için :( Nitekim karşımda güvenebileceğim bir insan bulmuş olmak beni müthiş rahatlatmıştı.Onu çok seviyorum.Çünkü güven duyuyorum.Gözdem hn bir diyetisyen değil.en üzgün olduğum zamanlarda odasından hayat dolarak çıkıyorum.Onun pozitifliği bir diyetisyenden çok daha fazlayı hakediyor.Samimiyeti için ona teşekkür borçluyum.Yanınızda olduğunu size çok güzel hissettirdiği için geriye kalan herşey teferruat oluyor...Teşekkürler Gözdem Başarır...💕ve tabiki gamze hanım 🌹
     4 Beğeni    

 Eren çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.29.ZYJ

28-04-2018
 TavsiyeNo: 103516
Benim şikayetim fazla kilo sorunuydu. Yaşım 16 olmasına rağmen kilom normalinden fazlaydı. Çevreminde etkisiyle ve kendi isteğimle artık karar vermiştim kilo verecektim. Çevremdende almış olduğum yorumlarla Diyetlif'i duydum. Ve burada hastalara karşı çok sıcak yumuşak ve güzel bir iletişim olduğunu duydum. İnternetten almış olduğum telefon numarası ile iletişime geçtim ve ertesi hafta direkt randevu alma seçeneğim oluştu. Ertesi hafta randevu günü geldiğimde diyetisyen Sena Hanım ile birlikte görüştük . benim hakkımda güzel bir rapor hazırladılar ve ertesi hafta artık diyetisyen Gözdem Hanım ile görüştüm. Başlarken 102.6 kiloydum. Ve diyetisyenim ile uyguladığımız listeler ile 4 hafta sonra 94.8 kg 'a düştüm. Çok mutluyum ve kilo vermeye devam ediyprum. İyi ki Diyetlif'le iletişime geçmişim diyorum . keşke daha erkenden bilseydim. Bu yolda bana pozitif enerji katan ve destek çıkan Gözdem Hanım'a da çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Özge Ö. (Danışan)
 IP: 212.252.101.YD

08-04-2018
 TavsiyeNo: 103166
Gözdem Hanım canayakın, beni anlayan, benimle yakından ilgilenen ve kilo vermeme yardımcı olan harika biridir. Kişiye özel verilen diyet listeleri gerçekten işe yarıyor herkese tavsiye ediyorum. Gamze Hanım samimi, işini tam anlamıyla yapan, randevularımı ayarlayan ve hatırlatan güleryüzlü biridir. Diyetlif, kilo vermek isteyen, sağlıklı kalmak isteyen herkesin yardımcısı olabilecek harika bir yerdir. Bana kahvaltı yapmaktan ve süt içmekten keyif almayı öğrettiği için Gözdem Hanım’a teşekkür ederim. Bu zamana kadar benimle ilgilendiğiniz, beni anladığınız ve bana yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Ayşe kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.153.YLW

20-03-2018
 TavsiyeNo: 102733
Gözdem Başarır ismi hayatımı değiştiren isim oldu.Öncelikle Sıcaklığı , içtenliği , samimiyetiyle iyi ki gitmişim dediğim isim.Sıkıcı , hazır bir diyet listesi yok,önce sizi tanıyıp sonra bir liste hazırlanıyor böylelikle zorlanmadan kilo veriyorsunuz ve sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz.(Ben hiç zorlanmadan 15 günde 4 kilo verdim)Kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız ve hayatınızda kalıcı izli bir değişiklik istiyorsanız kesinlikle Diyetlife - Gözdem Başarır’a uğramalısınız.
     Beğenin    

 Mia Burcu (Danışan)
 IP: 176.227.85.CF

18-03-2018
 TavsiyeNo: 102711
Tavsiyeediyorum sayfası üzerinden kendisi hakkındaki yorumları okumuştum, ofislerinin önünden geçerken çıkıp bilgi almak istedim. O gün kendime, hayatımın büyük iyiliklerinden birini yaptığımı düşünüyorum. Yaklaşık olarak 40 günde 8 kilo kaybettim ve bu süreçte eşzamanlı olarak sigara bıraktım. Bir diyetisyenle çalışma fikri beni strese sokardı çünkü Keyif aldığım şeylerden mahrum kalma fikrinden pek hoşlanmıyorum. Gözdem hanım öyle güzel ayarlamalar yapıyor ki, sevdiğiniz herşey diyetinizin bir parçası haline geliyor ve böylece listenizden keyif almaya başlıyorsunuz. Benim icin Harika bir deneyim oluyor, profesyonel bir uzman ile birlikte kendinize bu şansı verin derim ben. Herkese şimdiden kendi yolculuklarında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 H.A. (Danışan)
 IP: 46.104.37.YYY

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102559
Merhaba, dogum sonrasi kilolarimi vermek ve insulin direnci, triot eksikligi gibi saglik sorunlari nedeni ile iki ay kadar once diyetisyen arayisina girmemle birlikte Gozdem Basarir ve Diyetlif ailesi ile tanistim. Guler yuzlu samimi ve profesyonel calisma anlayislari sayesinde hem emziren bir anne olarak sut miktarimda bir degisiklik olmadan bebegimi besleyebildim hemde bana ozel diyet programi hazirlamalari ile iki ayda 8 kilo verdim. Diyet yapmayi zorunluluk olamaktan cikartip hayatima uyumlu hala getirdikleri ve kilo verdirerek saglik sorunlarimi gidermeme yardimci olduklaei icin Sayin Gozdem Basarir ve Diyetlif ailesine tesekkuru bir borc bilirim.
     Beğenin    

 Melih SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.101.YJL

09-02-2018
 TavsiyeNo: 101966
Fazla kilolarım ve düzensiz beslenme şikayetim vardı. Gözdem Hanımı google aracılığı ile buldum ve çok memnun oldum. İlk sebebi programın sıkıcı olmaması , alternatif listelerle günlük yaşamımın hiç bir şekilde etkilenmemesi süper.Kendimi baskı altında hissetmeden hedefime ulaşıyo olmak mutluluk verici.Daha önce kendi kendime kilo vermek için çok çabaladım fakat diyetlife geldikten sonra aslında kendime zarar verdiğimi anladım.Diyet kesinlikle uzmanına danışarak yapılmalı.Tabiki bu uzmanda bence kesinlikle diyetlif olmalı.(Ayrıca diyetlif ekibi çok ilgili randevu ve programlar dikkatle takip ediliyor.Kesinlikle tavsiye edeceğim tek diyet merkezi.
     2 Beğeni    

 M.B. (Danışan)
 IP: 88.230.100.ZBF

02-02-2018
 TavsiyeNo: 101824
Gözdem Hanımla internette yaptığım araştırma sonucu okuduğum tavsiyeler üzerine aldığım randevu ile tanışmış oldum. İlk olarak kendisi ile tanışıp sonra karar vermek niyeti ile gittiğim randevuda, işleyiş bu şekilde olmadığı için kendisini tanımadan karar verip seans paketi satın aldım. Fakat sonradan pişman olmadığım gibi sistemin işleyişinin bu şekilde olmasının da gayet yerinde olduğuna kanaat getirdim. Öncelikle sizin kişisel özelliklerinize ve metabolik durumunuza tam anlamıyla hakim olmadan bir diyet programı başlamıyor. O yüzden kilo vermek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor diyebilirim. Tabi hızlı kaybedilen kiloların da çok kısa sürede misliyle geri alındığı tecrübeleri de çok fazla bilindiği için ben de daha sabırlı olmaya ve hedefime yavaş ama daha emin adımlarla ilerleme fikrine adapte olmaya başladım. Hâlâ kendisi ile devam ettiğim bu kilo verme yolundaki serüvende Gözdem Hanımın doğru yöntemleri belirlediğini, danışanını yormadan ve aç bırakmadan, samimi ve empatik yaklaşımı ile de bu yöntemi başarı ile sonuçlandırmak için desteklediğini, bu yüzden de zayıflama talebinizi daha da kolaylaştırdığını söyleyebilirim. Tabi seans ücretleri göze alınması gereken ilk aşama. Ben de kendimi bu yolda motive etmek için hergün yediğim ve aldığım fakat şimdi haliyle tüketmedigim abur cubur, tatlı, pasta, börek ve daha bir çok yiyecek ve içeceğe harcamadığım bütçenin yer değiştirdiğini düşünerek teselli ediyorum. Haksız da sayılmam di mi 😉 Umarım hedefime varınca da bu kez tavsiye yerine teşekkür yazısı paylaşırım.
     Beğenin    

 Sema A. (Danışan)
 IP: 95.10.181.YDD

23-01-2018
 TavsiyeNo: 101556
Merhabalar, Gözdem hanımı fazla kilolarımdan kurtulmak için internette aradığım bir diyetisyen ararken buldum. Olumlu ve güzel tavsiyeleri üzere Gözdem hanımdan yardım almaya karar verdim. Çocukluğumdan beri fazla kilom vardı ve Gözdem hanıma gittiğimde sadece kilo vermek değil hayatım boyunca uygulayabileceğim beslenme değişikliği istediğimi vurguladım. Gözdem hanıma gitmeden önce yardımını aldığım başka iki diyetisyen oldu fakat Gözdem hanımın uyguladığı sistem çok farklı. İlk gittiğinizde sizi ve beslenme alışkanlığınızı tanıyabilmesi için bir anket yapılıyor. Sonrasında bir hafta içerisinde nelere yiyip içtiğinizi not etmek üzere size bir form veriliyor. Sonraki randevunuzda gerçekten kişiye özel bir diyet yazıyor Gözdem hanım. Herkese gereken zamanı ayırıyor. Gözdem hanım ve çalışanları güler yüzlüler. Ofisi oldukça modern ve hijyenik. Ben çok memnunum. Altı haftada yedi kilo verdim ve gerçekten aç kalmadım. Elbette kilo vermek için bazı besinlerden uzak durulması gerekiyor ama aç kalmak gerekmiyor. Uzun vadeli kilo vermek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 N.B. (Danışan)
 IP: 176.43.101.ZJD

20-01-2018
 TavsiyeNo: 101511
16 yaşındayım ve 90 kiloydum kilom yüzünden Diyabet hastalığı oluştu gözdem hanımla tanışana kadar diyetisyen fikri hiç yoktu aklımda bi kac bir şey yazıp gonderirler sanıyordum hiçte zayıflamam diye düşünüyordum ama annem artık zayıflamam gerektiğini düşünüp gözdem hanımı buldu gittik gayet güler yüzlüydü önceleri biraz korkmuştum kilo veremezsem veya kaçamaklar çok olursa diye diyetisyenin tepkisinden ama gözdem hanım çok samimi bir şekilde yaklaştı sorunsuz bir şekilde her hafta kilo verdim 10 kilo kadar verdim kısa bir sürede Dogru düzgun beslenmeyi az çok öğrendim artik daha iyi bir şekilde bakıyorum kendime iyikide annem beni götürmüş yoksa asla zayıflayamazdım bence.
     Beğenin    

 S.b (Danışan)
 IP: 176.227.95.YCD

11-01-2018
 TavsiyeNo: 101374
Arkadaş tavsiyesi üzerine gelmiş olduğum gözdem başarır,Disiplin ‘alternatif yiyecek çeşitinin çok olması ve herhafta ölçüm yapılarak takibin bırakılmaması ve tabiiki psikolog hizmetinin bulunması.tavsiye eriyorum yer kolaylığıda cabası tabiki.gözdem hnm ın cep telefonundan herzaman ulaşılabilirılması ve güleryüzlülüğü için ayrıca tşkler.çalışma ortamları hijyen çalışan personel saygılı ve güleryüzlü.ödemenizi pos makinesi ile yapabiliyorsunuz.ilk başta gelmeden hatta diete başlamadan tüm kan tetkiklerini talep ediyor; daha sağlıklı bir diyet için vücudumuzun daha fazla gerekli olan besine yönlendirilmesini sağlamaktadır.
     Beğenin    

 E.KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.42.20.ZJZ

16-12-2017
 TavsiyeNo: 100968
Diyetisyen Gözdem Başarır'ın adını yakınımın tavsiyesi ile öğrendim. Önce internette araştırma yaptıktan sonra gitmeye karar verdim. İyi ki de gitmişim. Gözdem hanım, ilk tanışma anımdan itibaren samimi ve güler yüzlü yaklaşımı ile kilo vereceğime inandırdı. Verdiği diyet listelerine uyup uymadığım yönünde telefonla takip ederek motivasyonunuzu arttırıyor. Kişiye özel listelerinde tatlıya düşkün biri olarak artık tatlı ve abur cubur gibi yiyecekler aklıma bile gelmiyor. Daha önce gittiğim diyetisyenlerden farkı işini ciddi yapan profesyonel bir yaklaşım sergiliyorlar ayrıca psikolog desteği var sizi sağlıklı kilo vermeye inandırarak bu sürece başlamanızı sağlıyorlar. Önceki denemelerimde hızlı ve sağlıksız kilo verdim ve hızla geri aldım. Basarının ancak diyetlif gibi profesyonel destek ile geldiğini buraya gelince anladım. Sonuç olarak; Sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandım. Motivasyonum ve özgüvenim arttı. Daha fazla aktiviteye katılıyorum. İstediğim hedefe Diyetlif sayesinde hızla ve emin adımlarla ilerliyorum. Diyetlifi herkese tavsiye ediyorum. Tesekkürle , Diyetlife iyiki varsınız.
     Beğenin    

 Yonca OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.12.YL

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100733
Çok tatlı samimi, aç kalmadan diyet yapıyorum. Gün geçtikçe, diyetimde kullana bildiğim malzemeler değişiyor. Sıkıntı yaratmadan, keyifle yiyip içip zayıflıyorum. Çevrem de de artık farklı göründüğümü söylüyorlar. Çalışanların da enerjisi yüksek, güler yüzlü.. Kişisel motivasyonu mu da yükseltiyorlar. Kısa sürede çok yol katettik. Çevrem de de tanıyan ve sevgiyle, onun aklını ve mesleğine bağlılığını öven çok insan var. Teşekkürler sayın hocam..
     Beğenin    

 aslı (Danışan)
 IP: 95.10.176.DY

27-11-2017
 TavsiyeNo: 100510
kendisi çok güleryüzlü ve ilgili.ideal kiloma ulaşma sürecinde bana kolaylıkla uygulayabileceğim bir liste yazdı.zorlanmadan ve günlük tempomu bozmadan kısa sürede amacıma ulaştım.çalışanlarının da ilgisi aynı şekilde yansımıştı.kendisinin başarısını sık sık çevremden de duyuyordum.gerek ölçüm sürecinde gerek randevularda son derece ilgili bir ekip mevcuttu.hem sağlık durumu hem günlük tempo dikkae alınarak özenle yaklaşıldı.bu diyet sayesinde daha sağlıklı beslenmeye başladım günlük beselneme alışkanlıklarım tamamen değişti benim için aynı zamanda sağlığıma da çok pozitif yansımaları oldu.teşekkürler:)
     1 Beğeni    

 gizem g (Danışan)
 IP: 5.46.127.YWZ

20-11-2017
 TavsiyeNo: 100379
Gözdem hanım, öncelikle güleryüzlü yaklaşımıyla sizi başarabileceğinize motive ediyor.sizin yaşantınızı, beslenme alışkanlıklarınızı öğrenip yaşamınıza, işinize adapte edebileceğiniz size özel listeler düzenliyor. Gözdem hanımın hazırladığı beslenme programında en çok hoşuma giden sizin sevmediğiniz hiçbirşey listede yer almıyor. Listenizde peynir mi var porsiyon kontrolü olduğu sürece istediğiniz peyniri tüketebiliyorsunuz, yağsız şu ya da bu peynir olacak diye bir kısıtlama yapmıyor. Her öğün alternatifli bir şekilde hazırlanıyor bu durum da sıkılmadan aksine zevkle diyeti uygulamanızı sağlıyor. Sizi tanıyarak günlük yaşamınıza gore öğün saatlerinizi düzenlediğinden am kalmadan zayıflıyor ve en önemlisi herşeyi yiyerek sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz. Sıkılmadan, aç kalmadan kilo vermek istiyorsanız gözdem hanım ve diyetlif kesinlikle doğru tercih olacaktır.
     1 Beğeni    

 NİLAY (Danışan)
 IP: 176.88.54.ZJ

30-10-2017
 TavsiyeNo: 99966
Gözdem Hanım'a sadece diyetisyen demek haksızlık olur bence öncelikle sizi tanımaya anlamaya sınırlarınızı görüp ona göre bir beslenme listesi çıkartıyor. Beslenme diyorum çünkü sıradan diyet listeleri gibi sizi aç bırakan özenti yemeklerin olduğu listelerden değil evinizde hazırlayabileceğiniz ve rahatlıkla uygulayabileceğiniz son derece ekonomik bir beslenme tablosu zaten istemediğiniz kilolardan kurtulunca benim gibi sağlıklı beslenmeyi hayatınıza fark etmeden adapte ediyorsunuz. kesinlikle diyet yapmayı düşünenlere tavsiye ederim eminim mutlu ayrılacaksınız. Sağlıklı beslenmeyi nasıl hayata geçiririm diye bir sorunuz varsa adresiniz Gözdem Hanım... Başarıları daim olsun
     1 Beğeni    

 BELGİN YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.106.JW

08-10-2017
 TavsiyeNo: 99539
Gözdem Hanımla oğlumun kilo sorununa çözüm ararken internette araştırarak buldum.12 yaşındaki oğlum alerjik astım hastası ve aynı Zaman'da kilo sorunumuz vardı. 2 ayı geçkin bir süredir bu zorlu mücadelede beraber yürüyoruz.ilk başta yemeği çok seven ve ergen bir oğlan çocuğu annesi olarak endişelerim vardı.fakat Gözdem Hanımın samimiyeti , yaklaşımı ve işini çok iyi yaptığını bu süreçte ailecek gördük.Ve kendisinden çok memnunuz. Oğlum da memnun :) çünkü çikolata , pizza bile yiyebiliyor.şimdiden 4 -5 kilo verdik. Umarım faydalı olabilmişimdir.
     Beğenin    

 Gözde S. (Danışan)
 IP: 78.168.142.C

18-09-2017
 TavsiyeNo: 99154
Gözdem Başarır ve Diyetlif'e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum.Son 2 yılda aldığım 10 kiloyu verebilmek ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanabilmek amacıyla randevu aldım. 36 yaşında bir insan olarak bugüne kadar hiç diyet yapmadığım için bu fikir bana çok zor geliyordu.Ancak Gözdem Hanım ile yaptığımız görüşme sonucunda bana vermiş olduğu beslenme listesi ile kendimi diyet yapıyor gibi hissetmedim.Tüm gün hiç aç hissetmeden gayet sağlıklı bir şekilde beslenmeye başladım.İlk 1 ayın sonunda 4 kg.100 gr. verdim. Gözdem Hanım'ın güler yüzü,ilgisi, profesyonelliği sayesinde düzenli olarak kilo vermeye devam ediyorum.Benim gibi tatlı düşkünü bir insanı bile tatlı yemeden yaşanabildiğine inandırdı. Diyetlif çalışanlarından Dilay Hn.ın güler yüzü,sizi motive eden konuşmaları ve içtenliği ise ayrı bir tavsiye konusudur.Dilay Hn. sayesinde kilo ölçümlerine zevkle gidiyorum.Randevu saatlerini bana uygun hale sokabilmek için harcadığı çabayı takdir ediyorum. Kilo vermek isteyen ve özellikle diyet sürecini sıkıntı yaşamadan mutlu şekilde geçirmeyi düşleyen herkese Gözdem Başarır ve Diyetlif'i tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Ö.Ö. (Danışan)
 IP: 109.228.203.YDW

31-07-2017
 TavsiyeNo: 98198
Fazla kilolarım nedeniyle internette diyetisyen araştırmaya başlarken Gözdem hanıma denk geldim. Bir diyetisyene gitmeden önce nerede eğitim aldığına, danışanlarına nasıl bir ortamda hizmet verdiğine ve danışan yorumları gibi bir çok şeyi incelerim Gözdem hanım hakkında biraz bilgi edindikten sonra vakit kaybetmeden ilk randevumu aldım ve şu an yaklaşık 2 aydır danışanıyım. İlk karşılaşmamızda işini ve danışanlarını ne kadar ciddiye aldığını farkettim ve danışanları için en küçük detayları bile atlamaması çok hoşuma gitmişti. Daha önce bir çok diyetisyene gittim ancak çoğu ayaküstü bir liste yazarak görüşmeyi tamamlamışlardı. Fakat Gözdem hanım vakit ayırarak listeyi danışanlarıyla birlikte hazırlıyor. bütün bunların yanında danışanlarına ücretsiz psikolojik destek sağlayan bir kurum. Gözdem hanım şimdiye kadar karşılaştığım en güler yüzlü, samimi ve her şeyden önce danışanını motive edebilen bir diyetisyen. Hedefe ulaşana kadar Gözdem hanımı bırakmak yok :)
     2 Beğeni    

 Serap OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.71.YYY

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95065
Gözdeme gidişim,internette okuduğum bilgiler sayesinde oldu.Kendisiyle ilk görüşmemizde doğru yerde olduğumu hemen anladım,çünkü insani yaklaşımı,sorduğum her soruyu sabırla cevaplayışı,olayı aceleye getirmeden sadece bana özgü çözümler sunması ve özellikle bu çözümlerin çok seçenekli oluşu ve beni motive edişi tekrar kendime inanmamı sağladı,çünkü daha önce defalarca denemiştim .Gözdem Başarır artık hayatımın içinde ve ihtiyacım olduğunda güler yüzüyle daima destek vermeye hazır.Üstelik ofisinde bir aile ortamı sunmakta ki burada birlikte çalıştığı ekibinide kutluyorum,çünkü bu yolculukta kendini güvende hissetmek, sevgi dolu yaklaşım çok önemli.Diyetlifi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Simge B. (Danışan)
 IP: 217.131.133.ZBW

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94568
Yaklaşık iki aydır Gözdem hanımın danışanıyım, diyetlife başvurmadan önce tiroid ve mide sorunlarım vardı, yıllarca midemden tedavi gördüm 2 yıl tiroid ilacı kullandım ancak beslenme alışkanlığım düzelmedikçe faydasını göremeyeceğim söylendi ben de birkaç diyetisyen denedim ve ne yazıkki faydasını görmedim istikrarlı olamadım çünkü aç kalıyordum ve tatlı krizimi bastıramıyordum anca Gözdem hanımla görüşmeye başladıktan sonra tatlı krizimi çözdüm diyebilirim üstelik kendisinin doyurucu listeler vermesi beni oldukça tatmin etti ve bol yiyerek zayıflamaya başladım, metobalizmam hızlandı dolayısyla tiroid ve mide rahatsızlıklarım da çözümlenmiş oldu. ben kendisini danışanlarıyla özel olarak ilgilenip kişiye özel listeler hazırladığı için takdir ediyorum ,kendisi sıcakkanlı nazik ve çok tatlı bir bayan . Gözdem hanımın danışanı olduğum için çok mutluyum :)
     Beğenin    

 Z.Ç. (Danışan)
 IP: 95.10.180.YJZ

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94567
Gözdem hanımla tavsiye üzerine tanıştım. Kilo sorunum vardı ve yakınlarım daha önceden kendisiyle görüştüğü ve memnun kaldığı için bana da önerdiler. Ben de bu tavsiyeler üzerine danışmaya karar verdim ve çok memnun kaldım. Özellikle psikolojik olarak bana çok büyük destek verdiler. Yapamayacağımı düşünüyordum ve kendime güvenmiyordum ama Gözdem hanımla görüşmeye başlayınca bunların yersiz düşünceler olduğunu fark ettim. Öncelikle kendisi çok güler yüzlü, sempatik, sıcak kanlı, motive edici bir insan. Ofis ortamı ve çalışan Dilay ablamız da çok sıcak kanlı ve size aile ortamı yaratıyorlar. Gidin, kesinlikle pişman olmayacaksınız! Teşekkürler Diyetlif!
     1 Beğeni    

 E. S. (Danışan)
 IP: 193.78.85.YCJ

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94558
Diyetlif'i bir tavsiye ile keşfettim. Daha önce bir kaç diyetisyen tecrübem oldu ama Gözdem Hanım'ın yaklaşımı, güler yüzü ve çalışma tarzı alışa gelmiş diyetisyenlerden çok farklı diyebilirim. Seanslarınız kesinlikle size özel, en az 30dk sizinle bire bir diyet listesi hazırlanıyor ve sizin yaşam tarzınıza özgü bir programı oluşturuluyor. Bu uygulama da her şeyden önce kendinizi özel hissetmenize neden oluyor. Kilo vermekten çok sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz. Ben 3 ayda 8kg verdim, sadece kilolardan kurtulmadım, insülin direncinin neden olduğu el ayak titremelerinden de sağlıklı beslenerek kurtuldum. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve kilolarından kurtulmak isteyen herkese Gözdem Hanım'ı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Mehmet BO (Danışan)
 IP: 176.238.25.YJZ

04-02-2017
 TavsiyeNo: 94300
Uzun yıllar süren profesyonel yüzücü hayatımdan sonra sağlıklı yaşamı bırakmamış olmama rağmen iş hayatı dolayısıyla özellikle bel çevremde olmak üzere vücut yağ oranım artmıştı. Bursa'da diyetisyen arayışım Gözdem Başarır'ı bulmamla bitti. Kendisiyle 3 aylık danışmanlık sürecinde vücut yağ oranım bir hayli azaldı ve profesyonel spor yaparkenki fit görünümüne tekrar kavuştum. Güler yüzlü yaklaşımı ve isteklerimi en ince ayrıntısına kadar dinlemesiyle gerçekten diğer uzmanlardan ayrılıyor.
     Beğenin    

 Çağla A. (Danışan)
 IP: 95.10.176.B

03-02-2017
 TavsiyeNo: 94272
Diyetlif ile tanışmama bir arkadaşım vesile oldu. kendisi 20 kg gibi bir kilo vermeyi başarınca nasıl olduğunu merak ettim ve bana Gözdem hanımla bu mücadeleye girdiğini ve hiç yorulmadan hem kilo verdiğini hem de sağlıklı bir biçimde beslenme düzenini oturttuğunu anlattı. ben de doğumda aldığım 25 kiloyu verebilmek adına Gözden hanıma başvurdum. Açıkcası hayatımda ilk defa bir diyetisyene başvuruyordum ve beni bekleyen çok zorlu bir süreç olduğunu düşünüp tedirginlik hissediyordum. aktif bir iş yaşantım ve beni evde bekleyen 2 tane çocuk olunca bunca işin üstesinden aç kalarak enerjim düşmüş bir vaziyette nasıl üstesinden geleceğimi bilemiyordum. Gözdem hanım işinde oldukça uzman biri. sizi can kulağıyla dinleyerek ihtiyaçlarınız, talepleriniz doğrultusunda sevdiğiniz yiyeceklerden oluşan bir diyet listesi oluşturuyor. tabiri caizse 2 saatte bir beslenerek 4 ay gibi bir sürede 11 kilo verdim. bu süreçte kendimi ne yorgun ve ne de aç kalmış hissettim. kilonuz ne olursa olsun en azından sağlıklı beslenmek adına kendinize bir yatırım yapın ve güleryüzlü, sıcakkanlı, iyimser Gözdem hanımla yolunuz kesişsin. Teşekkürler Diyetlif Ailesi
     3 Beğeni    

 SD (Danışan)
 IP: 62.29.73.YDJ

24-01-2017
 TavsiyeNo: 94031
Meme kanseri olduğumu öğrendikten sonra zaten zayıflama için gittiğim ve başarılı bir biçimde kilo verdiğim diyetisyenim Gözdem Başarır’a bir kez daha başvurdum. Bu hastalıkla baş ederken beni cesaretlendirdiği gibi bütün bu kemoterapi sürecim boyunca da kendisinden kanserde beslenme için danışmanlık aldım. Normalde birçok kanser hastası için çok yıkıcı geçen bu kemoterapiden en az etkiyle ve halsizlik, bitkinlik, mide bulantısı gibi şikayetlerimi gerçekten çok az yaşayarak bu süreci geçirmemi sağladığı için çok çok çok teşekkür ederim. Eğer kansere yakalanırsanız mutlaka işinin ehli onkoloji konusunda uzman bir diyetisyene özellikle Gözdem Başarır’a başvurun.
     Beğenin    

 Görkem P. (Danışan)
 IP: 81.214.221.JJ

29-12-2016
 TavsiyeNo: 93364
Gözdem Hanım ve Diyetlif ailesiyle tanışıklığım başka bir iş vesilesiyle seneler öncesine dayanmaktaydı. Daha önceleri kilo problemim olmadığı için profesyonel bir yardım almamıştım. Ancak 3 ay önce yardım almaya başladım. İyi ki de almışım. Kesinlikle açlık çekmeden diyet programlarımı uyguladım. Gündüz yoğun iş tempoma rağmen kolaylıkla bulup yiyebiliceğim şeylerle diyet programları hazırladık. Hazırladık diyorum çünkü Gözdem Hanım her zaman beni dinleyerek sevdiğim şeylere göre programlar hazırladı. Sıcak güler yüzlü bir aile ortamının olduğu diyetlifte güle oynaya diyetimi uyguladım. Kısa sürede 10 kilo verdim ve bunu çok sağlıklı dengeli şekilde verdim. Ben burada diyet yapmayı değil yemek yemeyi öğrendim. Kesinlikle bu işin Gözdem Hanım gibi profesyonel , eğitimli kişiler tarafından yapılması gerektiğine inanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Gözdem Hanım başarılarınızın devamını diliyorum.
     Beğenin    

 Merve (Danışan)
 IP: 95.10.28.JB

10-12-2016
 TavsiyeNo: 92711
Gözdem hanım işini oldukça profesyonel şekilde yapıyor. Herşeyin kendi içinde bir düzeni var. Bu düzenin içine dahil olduğunuzda sizin hayatınızda düzene giriyor. Sonuç hedefiniz kilo vermek olsa bile haftalık ya da anlık hedefiniz düzene uyabilmek, hayatınızı düzene sokabilmek oluyor. Bu da bilinç altınıza yerleşen kilonun rakamlarını silip size yardımcı oluyor. Sayılara bağlı kalmadan beslenme düzeninizi sürdürebiliyorsunuz. Ben daha yolun çok başındayım ama Gözdem hanıma ve ekibine (dila hanımın desteğini unutamam) güveniyorum.
     Beğenin    

 nihal (Danışan)
 IP: 95.10.28.JB

10-12-2016
 TavsiyeNo: 92710
gözdem hanıma arkadaş tavsiyesi üzerine başladım. programın başında bizden istedigi tahlil sonuçları ve günlük rutinimizi ögrenerek programa başlaması bu diyet sürecimin güvenerek ve inanarak uygulanabilir olmasını sagladı benim açımdan.Gözdem Hanımın güler yüzü, işindeki başarısı, samimi yaklaşımı ve tecrübesiyle diyet sürecime başladım. Diyetlerimi hayat şeklime göre belirlemesi ve diyet uygularken sosyal olarak da hayatımı aynı şekilde sürdürebiliyor olmam bu süreçte bana daha da yardımcı oluyor. herşeyden çok keyifliyim, teşekkürler Diyetlif!
     Beğenin    

 Tuğba Ö. (Danışan)
 IP: 46.2.191.YDY

29-12-2014
 TavsiyeNo: 74602
Gözdem Başarır ile spor için kaydolduğum salon sayesinde tanıştım. İyi ki tanışmışım, kendisinden ve ekibinden çok memnunum. Her konuda çekinmeden danıştığım, tavsiyeleri doğrultusunda kilo verdiğim, psikoloji noktasında da destek alabildiğim, uzun süre gidemediysem özlediğim bir adres oldu Diyetlif... Gözdem Hanım, her görüşmemizde detaylı olarak beni dinleyen, moralsiz de olsam kilo verebilmem konusunda beni her zaman destekleyen yaklaşımı nedeniyle içimi rahatlattı. Kilo verme yolculuğu eziyet değil, keyif haline geldi benim için... Öncelikle ilgili yaklaşım ve çeşitli sağlık tetkiklerinin ardından belirlenen beslenme programıyla sağlıklı beslenme alışkanlığının kazandırılıyor olması beni merkeze çeken en önemli noktalardı. Çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yolumuz bir yerde kesişti ve iyi ki samimiyetinizle hayatıma dokundunuz... Çok teşekkürler Diyetlif....
     6 Beğeni    

 DUYGU Ç. (Danışan)
 IP: 78.168.134.DD

18-12-2014
 TavsiyeNo: 74256
Gözdem Hanım'ı bir tanıdığım tavsiye etmişti. İlk defa zayıflamak için profosyonel bir yardım almaya karar vermiştim ve daha önceki diyetisyenimle pek de anlaşamamıştım. Şimdi doğru yerde olduğumu anlıyorum. İstediğim hedefe çok yaklaştım ve bu yolda çok da zorlanmadım. Gözdem Hanım sadece güleryüzlü ve problem çözücü yaklaşımıyla değil, konusuna hakim olduğunu size ilk dakikada anlatan sözleriyle aradığınız diyetisyendir. 'Google' a 'diyet listesi' yazdığınızda size herkese genel geçer edinebileceği bir liste veren diyetisyenlerden değildir. Sizi anlayan, ihtiyaçlarınızı ve öncelilklerinizi gözeterek sizi yönlendiren bir diyetisyendir. Gözdem Hanım'ı yemek alışkanlıklarını değiştirmek ve uzun yaşamak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Yasemin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.108.YDJ

09-12-2014
 TavsiyeNo: 73960
Gözdem Hanımla tanışmamız 2 ay öncesine dayanıyor,aslında kilo problemim olmamasına rağmen sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme adına doğru bilgiler öğrenmek,yaşam standartlarımı değiştirmek adına bir arkadaşımın tavsiyesi ile buluştuk kendisiyle,iyi ki de buluştuk:) Güler yüzü,işine olan sevgi ve saygısıyla sizi gerçekten fazlasıyla motive ediyor.2 ay sonunda toplamda 3 kg verdim,hedef bir 3 kg daha, acelemiz yok,yavaş olsun ama verilen kilolar bir daha geri gelmesin:) Herkese tavsiyemdir, doğru beslenme ve sağlıklı yaşam adına kendisiyle bir kez buluşun,gerisi zaten gelecektir:)
     1 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 78.177.239.DB

05-12-2014
 TavsiyeNo: 73828
Hayatım boyunca (lise ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlandığım dönemler haricinde) kilo sorunu olan birisi olmadım. Stres altında yeme alışkanlığım olduğu için ilk kilo aldığım dönemde 10 kilo alıp 6 ayda hepsini verdim. ikincisinde 12 kilo kadar aldım ve tüm kilomu vermem neredeyse 1 yıl sürdü. çok ağır diyetler yapmadım, porsiyonları küçültmeye ve tatlı yememeye çalıştım. Fakat iş hayatına başlamamla birlikte tekrar kilo almaya başladım ve bu kez porsiyonları küçültmek fayda etmemeye başladı. Sürekli kilo alıp vermenin vücuduma vereceği zararlardan ve ailede kalıtsal olan şeker hastalığından çekindiğimden, hayatımın sonuna kadar doğru beslenmeyi öğrenmek için profesyonel yardım almaya karar verdim. Bu sitede Gözdem Hanım hakkında yazılan bir yorum beni Diyetlif'e yönlendirdi. Danışanı, sadece 5 kilo fazlası olduğundan ve bunu dile getirdiğinde yapılan yorumlardan rahatsızlık duyduğundan, Gözdem Hanım'la tanıştığında onu kesinlikle bu konuda yargılamadığından, doğru beslenmeyi öğrettiğinden ve 5 kiloyu sorunsuzca verdiğinden bahsediyordu. Bende de aynen böyle oldu. Gözdem Hanım beni yargılamadan dinledi, sonrasında tatlıya çok düşkün olduğum için diyet listelerimde yaptığı düzenlemelerle tatlı isteğimi azaltmaya çalıştı. Gerçekten yıllardır çikolatanın, pastanın yerine hiçbir şey koyamayan ben, bu tatları ağır bulmaya canım tatlı istediğinde meyveye yönelmeye başladım. 3.5 ay gibi bir sürede 5 kilo verdim ve şimdi kilomu koruma dönemine girdik :) en önemlisi neyi neyle yemem ve ne kadar yemem gerektiğini öğrendim. Çevremde herkese Gözdem Hanımı tavsiye ediyorum. Erkek arkadaşım da 2 ay önce Gözdem Hanım'ın danışanı oldu ve şimdiden 5 kilo verdi. Yavaş başlayan alışma sürecini daha hızlı devam eden kilo verme süreci izliyor. Sadece sabırlı olmanız gerekiyor :) çünkü hızlı verilen kilo hızlı alınıyor. Gözdem Hanım güler yüzü, yüksek enerjsi, pozitifliği ile motivasyonunuzu sağlıyor. Sadece Gözdem Hanım değil bütün diyetlif ekibi harika :)
     1 Beğeni    

 didem dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.228.237.YLJ

27-11-2014
 TavsiyeNo: 73604
Merhaba, Gözdem Hanım'ı daha önceden görsel basından birkaç defa görmüştüm ancak iletişime geçmemiz jinekoloğumun tavsiyesi üzerine oldu. Eylül ayında ilk görüşme için çalışma ofislerime gittiğimde çok sıcak ve içten bir ortamda buldum kendimi, gerek çalışanları gerekse kendisi oldukça ilgili ve içten karşıladılar beni ve her görüşmede de bu ilgi devam ediyor, her zaman Gözdem hanıma ulaşabiliyorsunuz , bu da insana oldukça güven veriyor ve motive ediyor. Yaklaşık 2,5 ayda 11 kilo verdim ve şuan kilo kontrolündeyim. Buda Gözdem hanımın tüm detayları göz önünde bulundurarak yaşayan bir diyet programı yapmasından kaynaklanıyor. En güzeli de kişiye özel olarak , düşünerek ,karşılıklı fikir alışverişi ile bol alternatifli ve kendi el yazısı ile yazarak bir program oluşturması. Daha fazla ne diyebilirim ki ; başta sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenerek kilo vermekten daha güzeli ne olabilir ki. Kilo ile ilgili sorunları olan herkese Gözdem Hanımı gözü kapalı tavsiye ederim..
     4 Beğeni    

 Duygu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.255.CF

16-11-2014
 TavsiyeNo: 73299
Kendisini genel cerrah Murat ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı bey aracılığıyla tanıdım. Sonrasında www.tavsiyeediyorum.com sitesini ziyaret edip hakkında küçük bir araştırma yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla kliniğine gittim. Dikkatimi çeken ilk şey hijyeni ve modernliğiydi. Kesinlikle güven duygusu yaratan bir yer. Burada ilk olarak beni yardımcısı Merve Hanım karşıladı. Kendisi de Gözdem Hanım gibi güler yüzlü, samimi ve profesyoneldi. Kilo almak istediğimi belirttim.Gerekli testleri (Kan) yaptırdıktan sonra; birlikte yaşam ve beslenme alışkanlıklarım göz önünde olacak bir liste belirledik. İki hafta gibi bir sürede bir kg artış gözlendi. Programımıza hala devam ediyoruz. Gözdem hanımla kısa sürede ideal kiloma ulaşacağıma eminim. Sayesinde doğru beslenme alışkanlığı edindim. Kendisine teşekkür ediyorum. Benim gibi kilo problemi yaşayan arkadaşlarıma da Gözdem Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 KEZBAN (Danışan)
 IP: 176.54.113.ZZZ

02-11-2014
 TavsiyeNo: 72912
Gözdem Hanım ile tanışalı bugün tam iki ay oldu. İnternette gezinirken tesadüfen dikkatimi çekti. kilo ile uzun yıllardır problemi olan biri olduğum için hemen aradım ve randevu aldım. Kendisi son derece samimi ve güler yüzlü biri. ben hemen diyet programımı elime alacağım diye beklerken ( e bu güne kadar öyle alıştırdılar) Gözdem Hanım öncelikle gerekli olan testleri yaptırmamı istedi ve doğal olarak diyet programımı testlerden sonraki değerlerime göre yaptı. Gözdem Hanım Sizin isteklerinize göre program yapan, kesinlikle hazır listeleri elinize tutuşturmayan, size değer veren bir diyetisyen. canınızın istediği her şey programınıza dahil edilebiliyor ama yine de kilo veriyorsunuz. Kilo problemi yaşayan herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Şimdi müsaadenizle meyve saatim :))
     3 Beğeni    

 K.K. (Danışan)
 IP: 5.46.134.YFJ

30-10-2014
 TavsiyeNo: 72835
Gözdem hanımı sizin siteniz sayesinde buldum. O kadar çok güzel yorum okuduktan sonra bende gitmeye karar verdim.iyi ki de gitmişim. Doğum sonrası kilolarımı vermek adına hiç bir şey yapmamıştım 2 yıl boyunca. Ama artık eski halime dönmek istiyorum dediğim anda tanıştım Gözdem hanımla. kişinin yaşam tarzına müdahale etmeden, değiştirmeye çalışmadan size uyum sağlayan bir diyet öneriyor. Mesela ben eşim geç geldiği için 20:30dan önce yemek yiyemiyorum yada akşam yemeklerinde sebzeden çok et yemeği seviyor eşim dediğimde ona göre çözümler üretti bana. 19:00dan sonra hiç bir şey yemeyeceksiniz deseydi bana hiçte uyamazdım söylediklerine. O yüzden ençok hoşuma giden de bu oldu! Henüz 3 haftadır danışanıyım ve 2.5 kg verdim ve vermeye de devam edeceğim, inanıyorum! Buarada kendisine ve ekibine güler yüzleri ve ilgileri için çok teşekkürler!!
     3 Beğeni    

 seçil kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.206.CB

12-08-2014
 TavsiyeNo: 70868
Gözdem hanımla 1 yıl önce tanıştım. Pozitif, enerji ve moral veren ve beni motive eden bir diyetisyen. Sizi dinliyor, anlıyor ve size özel bir diyet yazıyor. Herkese özel düşünüp konuşarak elle diyet listenizi yazıyor. Benim en çok hoşuma giden yanı bu olmuştur. Diğer bazı diyetisyenler 5 dakikada bilgisayardan liste çıkarırken Gözdem hanım size vakit ayırıyor, konuşuyor ve isteklerinize kulak veriyor. Düzenli olarak kontrole gelmenizi sağlıyor. Güleryüzlü, sıcak ve samimi. Gözdem Hanım ile tanışmayı herkese tavsiye derim.
     1 Beğeni    

 mustafa dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.231.YWJ

26-07-2014
 TavsiyeNo: 70537
Teşekkür ederek başlamak istiyorum.3,5 ayda aç kalmadan,spor yapmadan 11,5 kilo verdim.En önemlisi hareketlerim kısıtlanmıştı, bu kısıtlamalardan kurtuldum,Artık yorulmuyorum.Sevdiğim şeyleri yiyerek, benim yaşantıma göre hazırlanmış proğramlarla zayıflamak çok eğlenceli,gerçi gardrop yenilemek biraz masraflı ama, gülü seven dikenine katlanıyor.Proğramları gerktiği zaman değiştirerek sıkılmadan uygulamamızı sağlıyor.Özel tarifler deniyor ve en önemlisi verdiği ürünleri çok kolaylıkla temin edebiliyorum.daha evvel başka diyetisyenlerle de çalıştığım için farklılığı çabuk tesbit edebildim.İşini seven ,sürekli araştıran birisi tarafından prğrama alındığım için çok şanslıyım.Kabulu sırasında beni dinlemesi, benim şartlarıma göre proğRam hazırlaması uygulamadaki kolaylığı ile kesinlikle Gözdem Hanım'ı tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    

 MURAT YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.177.138.JW

23-07-2014
 TavsiyeNo: 70437
Gözdem Hanım ile tanışmam ve kendisinden yardım almama arkadaşımın tavsiye ile başladım.İlk amacım kilo vermekti fakat Gözdem Hanım ile konuştuktan ve tavsiyelerine uymaya başladıktan sonra anladımki önemli olan kilo vermek değil DÜZENLİ,SAĞLIKLI VE BİLİNÇLİ beslenmek.Çok acil olarak kilo vermek ve daha sonra bu kiloları geri almanın hiç anlamı yok , kilomuzu düzenli beslenmeyi öğrendiğimiz zaman zaten kendiliğinden veriyoruz, bu alışkanlığı kendimizde oturttuğumuz zaman hem kilo veriyoruz hemde sağlıklı besleniyoruz.Henüz 2 ay olmasına rağmen 11 kilo vermemin yanında düzenli ve sağlıklı beslenmeyide öğrenmiş oldum.Sağlık açısından bakıldığı zaman nefes alıp vermem bile değişti , gereksiz ve zararlı yiyeceklerden uzak durmayı öğrendim.Tabi bunların hepsi Gözdem Hanımın tavsiye ve tecrübeleri yardımıyla oldu.En çok beğendiğim tarafı ise kendi sevdiğim yiyecekler üzerine program yapması , bu şekilde insan daha istekli oluyor.Gözdem Hanım ile tanışmayı herkese tavsiye derim.
     3 Beğeni    

 zeynep p. (Danışan)
 IP: 213.248.136.BY

14-07-2014
 TavsiyeNo: 70147
Gözdem hanımı zayıflamaya karar verdiğim gün internette araştırırken tesadüfen buldum Kendisiyle tanışalı 3,5 ay oldu bu kadar kısa zamanda en sevdiğim yiyecekleri yiyerek istediğim kiloya ve en önemlisi sağlığıma kavuştum. Midemle ilgili şikayetlerim ortadan kalktı çok rahatladım. Her tartıya çıktığımda kiloları verdikçe psikolojim düzeldi moralim yerine geldi atmaya kıyamadığım gardırobumdaki kıyafetlerimi rahatlıkla giyebiliyorum. Gözdem Hanım gibi uzman diyetisyenle birlikte hareket etmekten sonsuz mutlu oldum iyiki kendisini tanımışım. Gözdem hanım çok şirin cana yakın ve güleryüzlü bir uzman herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Kısacası diyetlife gelin kiloları verin....
     1 Beğeni    

 Yeliz (Danışan)
 IP: 78.172.70.JD

11-07-2014
 TavsiyeNo: 70080
Merhabalar.. Gözdem hanım ile tanışmadan önce Bursa'da birçok diyetisyeni araştırdım hatta gittiklerim dahi oldu. Bu isimler ne kadar tanınmış dahi olsa bir sonuca varamadım. Gözdem hanımla tanışalı yaklaşık 1 buçuk sene oldu. Ben 23 yaşındayım ve fazla kilolarımdan şikayetçiyim. Diyetlif'de gördüğüm profesyonellik ile doğru bir seçim yapmış olduğumu gördüm. Kişiye özel hazırlanan Diyet Listeleri ve yeme alışkanlığınızdan hiçbir şekilde ödün vermeden kilo veriyor olabilmek beni çok mutlu etti. Gözdem hanımın ve çalışanlarının, danışanlarına karşı samimiyeti ayrıca çok taktire şayan. Randevu günlerinde size gerçekten zaman ayırıp ve eğer varsa şikayetlerinizi tek tek değerlendirip diyet listenizi ona göre düzenliyor olması, listeye uyabilmeyi önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Diyetisyen arayan arkadaşlara tavsiyem eğer gerçekten profesyonel destek arıyorsalar kesinlikte doğru adrestesiniz. Sağlıklı günler dilerim.
     3 Beğeni    

 S. KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.178.31.JF

07-07-2014
 TavsiyeNo: 70017
fazla kilolarım beni olumsuz etkiliyordu.Son zamanlar sürekli kilo alıyordum.Umutsuz,karamsarlık içinde Gözdem Hanım'dan randevu aldım.Gözdem Hanım ile ilk tanışmadan sonra bende ümit belirdi.Listeler ezber bozuyordu.Listeler sizin isteklerinize,çalışma saatlerinize göre hazırlanıyor.Özellikle her defa ne yemek istediğimi soruyor. Önceden aç geziyordum kilo alıyordum şimdi ise hem tokum hem kilo veriyorum.Tanışalı 1,5 ay oldu gayet güzel gidiyor. Gözdem Hanım işini severek yapıyor.Her görüşmede bunu farkediyorum ve danışanları ile gayet güzel sıcak ilgileniyor.Abartmıyorum ben çook memnunum.Ben kilo veriyorsam herkes verir diyorum. Bana sorarsanız Gözdem Hanım ile bir an önce tanışın derim kilolarımın kaderim olmadığını anladım.Israrla herkese öneriyorum.
     1 Beğeni    

 NEBİYE (Danışan)
 IP: 93.186.122.ZYJ

04-07-2014
 TavsiyeNo: 69951
Gözden Hanım'la fazla kilolarımın beni psikolojik olarak aşırı derecede rahatsızlık verdiği dönemde işyerimizde çalışan bir Yöneticim tarafından tavsiye edilerek tanıştım. Şu an güzel bir şekilde kilo vermeye başladım. Psikolojik olacakta kendimi daha iyi hissediyor ve kendime olan özgüvenim yerinde.. Daha öncesinde başa diyetisyen uzmanlarına gitmeme rağmen bu kadar düzgün bir şekilde kilo verdiğimi hatırlamıyor. Göden Hanımını alanında çok başarılı görüyorum. Kilo vermek isteyenlere tavsiye ediyorum. Göden Başarır Hanım'a çok tekkürler.
     Beğenin    

 Nurettin K. (Danışan)
 IP: 88.247.176.YBW

30-06-2014
 TavsiyeNo: 69832
Gözdem hanım'la fazla kilolarımın artık beni psikolojik olarak rahatsız etmeye başladığı bir dönemde yakın arkadaşımın ısrarlı tavsiyesiyle tanıştım.Benim için uyguladığı diyet programında sevdiğim hiç bir yemekten vazgeçmeden daha sağlıklı yemek yemeyi öğrendim.Tanışalı bir ay oldu ve şimdiden 5 kilo verdim.Uyguladığı diyet programını kişiye özel olması yemekten çekindiğim gıdaların listede yer vermemesi diyete devam etmemi kolaylaştırdı.Yeni tanımama rağmen söyleyebileceğim güler yüzlü,nazik ve candan olması.Kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Kamer İ. (Danışan)
 IP: 212.252.148.YDD

30-06-2014
 TavsiyeNo: 69828
Diyet yapma ve diyetisyen arayışlarım hayatımın her döneminde olmuştur.Bir çok diyetisyen görüşmelerimin sonucu hep hüsran oldu. Kilo vermek için sadece bir diyetisyene gitmek yeterli değil, Sizin bunu başaracağınıza inandıracak ve bu süreç içerisinde hep sizin yanınızda olacak birine ihtiyacınız var. İşte bu noktada Gözdem hanımdan başkasını düşünemiyorum bile. Kendisiyle tanışmam yine umutsuzca alınmış bir randevu sonucu oldu ama oradan ayrılırken kilo vermeyi başaracağımı biliyordum. İşini gerçekten severek yapan ve size gerçekten değer veren , dinleyen biri.. Güler yüzü,samimiyeti size güven veriyor.Sizinle ilgili her şeyi biliyor.Ne seversiniz, neyi sevmezsiniz vs.. listeniz buna göre hazırlanır hemde öyle azıcık şeyler değil dolu dolu bir liste :) Durum bu şekilde olunca aç kalmazsınız, aç kalmayınca başka şeylere de yönelmez kolayca zayıflarsınız.Görüşmeye gitmeyi iple çekersiniz . Sizde bir sürü diyet ve diyetisyen serüveni yaşadıysanız ve bir sonuç alamadıysanız yada ilk defa bir diyetisyene gidecekseniz hiç düşünmeden Gözdem Başarır ile görüşün . Hayalinizde ki vücuda :) sağlıklı bir yaşama ve cana yakın bir arkadaşa kavuşmuş olacaksınız...
     2 Beğeni    

 F.Ç (Danışan)
 IP: 46.2.68.YJZ

26-06-2014
 TavsiyeNo: 69751
Komşum tavsiyesiyle kendisine ulaştım.uyku düzenim olmadığı için diyet programlarına uyanıyordum.bu sorunumu göz önünde tutarak benim kilo vermemi sağladı.yaşam şeklime göre bir program hazırladı ve ilk defa bir diyetisyende başarıya ulaştım.bana göre mükemmel bir diyetisyen iletişiminden güleryüzlülüğüne kadar.güler yüz,iletişim ve kendine güveni...iyi bir insan doktor hasta ilişkisi nin yanı sıra dost gibi yaklaşıyor... İş ve çalışanları kişiliğini yansıtıyor bence mükemmel..
     Beğenin    

 Serkan B. (Danışan)
 IP: 78.177.107.YLY

21-06-2014
 TavsiyeNo: 69631
Merhabalar 2010 Yılı itibari ile spor yapmaya başladım.Yıllar geçtikçe fiziki açıdan istediğim seviyeye yaklaşıyordum fakat hep bir eksiklik vardı.Pardon fazlalık..! Uzman yardımı almak istiyordum ama klasik diyetisyenlerden ziyade spor konusunda sporcu beslenmesi konusunda bilgili uzman biri olmalıydı yardım alacağım kişi. İşte tam bu süreçte Gözdem hanım ile tanıştık. 2-3 ay içerisinde %22 yağ oranından %17 düştüm ( KASTAN KAYBETMEDEN... ) Beslenme konusunda yaptığım yanlışları öğrendim. Kaslı ama yağsız bir vücut için ne yapıyoruz..? Gözdem hanımı tavsiye ediyoruz :) Saygılar
     1 Beğeni    

 Hasan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 82.222.43.LC

19-06-2014
 TavsiyeNo: 69592
Gözdem Hanım'ı internette yaptığım ufak bir araştırma sonucu buldum. Hakkındaki yorumları okuyarak kendisinden danışmanlık hizmeti almaya karar verdim. Diyetlif'i aradım ve son derece güler yüzlü bir karşılamadan sonra çok yakın bir zamana randevu aldım. Gözdem Hanım'la ilk görüşmemizde direk yüzüme bakarak bir diyeti yazamayacağını öncelikle kan tahlilleri yaptırmamı ve 1 hafta boyunca neler yediğimi yazarak beslenme alışkanlıklarımı öğrenmek istedi. İşte o zaman işini ne kadar profesyonelce yaptığını anlamış oldum. 1 ay boyunca söylediklerini harfiyen yerine getirdiğimden toplamda 4.2 kg verebilme başarısı gösterdim. Üstelik hazırladığı diyet programını uygularken hiç aç kalmadım. Çevremdeki insanlar bir yandan yerken bir yandan kilo verebiliyor olmama son derece şaşırdılar. Kilo vermek öncelikle ruhuma sonra da bedenime iyi geldi. Görüşmelerimiz ve kilo verme çalışmalarımız halen daha devam etmekte. O yüzden Gözdem Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Nidanur dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.41.235.ZCZ

18-06-2014
 TavsiyeNo: 69553
Gözdem Başarır'ı akrabalararım sayesinde tanıdım.Dayım, yengem ve teyzem Gözdem Başarır'la çok iyi sonuçlar aldı ve bende başlamaya karar verdim. Hastalığımdan dolayı çok yavaş kilo veriyordum ama Gözdem ablayla gerçekten çok hılzı ve sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum. Abla diyorum çünkü cok cana yakın çok samimi ve çok içten.Ve sekreteri Dilay abla çok samimi ve gerçekten insanı harika bir şekilde motive ediyor. Bence Gözdem Başarır Bursa'nın en iyi diyetisyeni herkese hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 Ezgi YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.122.174.YYC

17-06-2014
 TavsiyeNo: 69542
Gözdem Hanım ile kardeşim aracılığıyla tanıştım. Başarılı bir diyet programıyla kardeşimin 20 kg. vermesi benim için güzel bir referans ve motivasyon oldu. Ben de kendisiyle bir diyet programına başlama kararı aldım. Gözdem Hanım'ın yaklaşımını samimi buluyorum. Kendisine danışan kişilerin ihtiyaç ve beklentilerine kulak vererek bir program hazırlıyor. Bu da uzun bir süreci kolay bir şekilde yaşamanızı mümkün kılıyor. Kendisine teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Gülçin ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.255.183.DL

17-06-2014
 TavsiyeNo: 69527
Aslında ben en çok neyi sevdim biliyor musunuz? İşin içindeki idealizmi..bu işi sadece görev olarak değil, meslek olarak uygulatan bakış açısını.. Gözdem Hanım, sadece fiziksel özelliklere, kalori gereksinizme vs göre değil; kişiyi tanıyarak, kişinin kendi yeme alışkanlıklarını da gözeterek yaptığı programlar sebebiyle diğerlerinden farklı bence. Bu onun işi ve idealizmsiz iş bence de yapılmaz, zaten veriyi anlamadan yorumlayıp yönlendiremezsin. Uzun uzun ayrıntılı şekilde derdinizi, ihtiyacınızı, neyi istediğinizi-istemediğinizi anlatabilme şansını veriyor size Gözdem Hanım. Programınızı o değil siz belirliyorsunuz aslında. Uygularken de her an ve hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz, rahatsız ettim sanırsınız halbuki o seviniyordur içinden, sonuç başarıyı getirecek diye. Size vakit ayrılıyor, uygulanacak programlar her zaman size özel belirleniyor, çok alternatifli oluyor ve ezberden uygulamak yerine olayın mantığını çözüp kolayca uyguluyorsunuz. Gözdem Hanım sizi sadece forma sokmuyor; formda kalmanın, sağlıklı yemek yemenin formülünü öğretiyor. İşte ben bu yüzden motivasyonumun en düşük olduğu noktada bile kolayca istedim zayıflamayı. Bu kadar yardımcı bir zihniyete de direnemezdim ya :) .. Başta pes etmek üzereydim, vücudum çok direndi kilo vermeye, bir türlü kirişi kıramadık; zaten öncesinden beynim çok yorgundu ve erken sonuç alamamak iyice canımı sıkmıştı. Boşuna para harcıyor ve sonuçta sadece daha çok sinirleniyordum kendime. Fakat garip şekilde o çok inançlıydı, şaşırdığı halde vücudumun pes edeceğini düşünüyordu. Kendimi ilk günden beri rahat ve huzurlu hissettiğim Diyetlif’in ofis ortamında ikram edilen bitki çayımı yudumlarken, bilgili ve deneyimli olduğu kadar güleryüzlü ve direnişçi bu tatlı hanımı kırmak gerçekten zordu..İşte bu sefer kontrolü bir profesyonelin ellerine bırakmalıydım artık; dediğini yaptım, uzun bir nefes aldım ve biraz daha direnmeye karar verdim. Ve oldu...şimdiden, 2 ay geçmeden, hedefimin yarısını başardım bile, kalan sağlar için hala beraber çalışıyoruz :)
     Beğenin    

 rukiye Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.141.Y

17-06-2014
 TavsiyeNo: 69517
Gözdem hanımı gitmiş olduğum spor salonundaki tavsiye üzerine buldum çalışma saatlerime uygun olması benim için çok avantaj oldu kilo çok olması sebebi ve kendi çabalarımla belli kilodan sonra veremedim gözdem hanım sayesin de çok rahat kilo verebildim hala vermekteyim aç kalmadan kilo veriyorum ve her şeyi yiyebiliyorum ve daha sağlıklı besleniyorum gözdem hanım alanında çok başarılı güler yüzü apayrı çok sempatik oluşu beni daha çok motive ediyor istediğim zaman telefonla irtibata geçebiliyorum whatsapp dan bile çok rahat görüşebiliyoruz :) şu 3 sıfatla tanımlayabilirim çok sevimli, sempatik, alanında çok başarılı soyadı gibi başarır ;) kişilik olarak çok cana yakın güler yüzlü hep iyi düşünen motive edici çok tatlı bir bayan kendisi güler yüzlü olduğu gibi yanında çalışanları da çok güzel yüzlü gözdem hanım kadar ilgili alakalı Diyetlife gittiğimde kapı hep güler yüzle açılı ve güler yüzle kapanıyor ben şahsım adına çok memnunun iyi ki varsınız :)
     1 Beğeni    

 Zehra A. (Danışan)
 IP: 78.178.31.YJZ

17-06-2014
 TavsiyeNo: 69512
Gözdem hanımla tanıştıktan sonra düzenli yemek yemeyi, bol su içmeyi, saglıklı yaşamayı öğrendim. Kendime güvenim geldi, kendisini çok sevdim, ayrıca benimle olan iletişimi Hasta doktor ilişkisinden çok arkadaş gibi. ne zaman diyet konusunda birşeyler sormak istesem kendisine ulaşabiliyorum. Beni her zaman motive ediyor. Sadece diyet uygulamakla kalmıyor kilo almanın nedenlerini tespit ederek kolay kilo vermemi sağlıyor ve sağlıklı olan kiloda kalmamı sağlayacağına inanıyorum. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum...
     4 Beğeni    

 Ebru F. (Danışan)
 IP: 93.186.123.CB

16-06-2014
 TavsiyeNo: 69488
Düğünüme tam 4 ay kala Gözdem Hanım'la tanıştım. Hani şu düğün yaklaştıkça kilo verirsin hikayesi var ya, benim için gerçekten tam tersi olmuştu. Stres yaptıkça yedim. Yedikçe de doğal olarak şiştim. Düğün günü gelinliğimle sevdiğim adamın yanında bir kar canavarı olarak kalmak istemediğimden bir diyetisyen araştırmaya başladım. Gözdem Hanım'a yapılmış tavsiyeler sonucu ona ulaştım. İyi ki de ulaşmışım. Kendisi hem sempatik ve sıcak kanlı hem de sizi yakından tanımaya çalışarak size en uygun diyeti hazırlamak için çaba gösteren bir uzman. Verdiği diyet listesini görünce inanamadım. O kadar kolay uyguluyorum ki sanki hiç diyet yapmıyor gibiyim. Hem yiyorum hem kilo veriyorum. Gelinlik provama az kaldı. Bekle beni aşkım. Gözdem Hanım sayesinde yanında bir kar canavarı değil bir karlar kraliçesi olacak.
     3 Beğeni    

 esra toSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.103.225.ZZD

13-06-2014
 TavsiyeNo: 69448
Merhaba ben esra gözdem hanımla yine bu site sayesinde tanıştım. Gözdem hanım çok güler yüzlü samimi ve içten bir insan. İşini çok severek yaptığını danışanlarına hissettiriyor. İşini çok da başarılı bir şekilde yapıyor. 3 hafta da 4 kilo vererek başladım ben sağlıklı beslenmeye şimdi hamileyim ve bu süreci gözdem hanımla birlikte en sağlıklı şekilde ilerletmeyi istiyorum.Gözdem hanim ve ekibi çok sıcak kanlılar.ben bursa da birçok diyetisyene gitmeme rağmen en çok gözdem Hanımdan memnun kaldım. Arkadaş gibi davranıyor. Gözdem hanim ve ekibine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 Cevide ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.177.82.YZ

12-06-2014
 TavsiyeNo: 69423
Bu uzmanla arkadaşlarla dıyet sohbetı yaparken ınternetı açıp araştırdık ve karşıma gözdem hanım çıktı ve hıç tanımadan ışte benım uzmanım budur dedım ve hemen randovı aldım ve gıdıp tanışınca hiç yapılmadığımı anladım.beslenme konusunda hızmet aldım.duzensız olan beslenme sıstemıme bır düzen oturtuyoruz.cok keyıfle yıyerek doğru beklenersek kilo veriyorum.insan canlisı çok şirin cana yakın güler yüzlü konuşan bır uzman Buda bana ayrı bir keyfi katıyor.çalıştığı yer çok iyi çalışanlarda 4/4 lük çok ıyı ınsanlar .ıyıkı o gün Internet'in açıp gözdem hanımı seçmiştim sevgilerimde. Cevide ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    

 Gülay Y (Danışan)
 IP: 78.177.7.WZ

05-06-2014
 TavsiyeNo: 69250
Gözdem Hanım la tanışmamızla birlikte istemiş olduğu tahliller sonucu hipoglisemi yani şeker problemi olduğunu öğrendim. Vermiş olduğu beslenme düzeniyle bu sıkıntıdan kurtuldum. Çok kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde istemiş olduğum kiloya düştüm. Doğru beslenmeyi öğrendim. En önemlisi çok kolay hayatıma uygulayabileceğim bir diyet listesi vermesiydi. Sosyal hayatımı olumsuz etkilememesiydi. Zaman zaman dondurma alkol hatta dürüm bile vermiş olması benim için mutluluk vericiydi. Kendisi güler yüzüyle pozitif yaklaşımıyla görüşmekten keyif aldığım bir diyetisyen. Sayesinde hiç strese girmeden ideal kiloma kavuştum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Neslihan (Danışan)
 IP: 95.0.102.ZCB

05-06-2014
 TavsiyeNo: 69244
Merhaba. İnternette yaptığım araştırmalar ve tavsiyeler sonucu tanıdım Gözdem BAŞARIR'ı ve danışanı oldum. Ne yapsam veremediğim kilolarımdan kurtulmaya başladım bile hem de bir ay gibi kısa bir sürede 5 kilo vererek. Gözdem hanımın benim için hazırladığı diyet sayesinde aç kalmadan sağlıklı bir şekilde beslenmeyi öğrendim, olmassa olmaz dediğim tatlılardan bile uzak duruyorum, üstelik bu kendiliğinden oluyor :) Ayrıca, Gözdem hanımın çooook tatlı bir yardımcısı var Dilay hanım, ikisinide çok seviyorum iyi ki varlar :)
     1 Beğeni    

 taner (Danışan)
 IP: 95.173.242.FW

24-05-2014
 TavsiyeNo: 68946
ankarada yasiyorum. gozdem hanimla konferans icin ankaraya geldiginde tesadufen tanistim. bu ay sonunda dugunum var. mustakbel esim daha onceden gobekli bir damat ile evlenmek istemedigini acikca belirtmisti :) bir uzman aradigim sirada gozdem hanima rast geldim. derin mesleki bilgisi, ilgisi ve guleryuzu ile aradigim uzmanin o oldugu kanaatina vardim. hazir ankaradayken hemen kendisiyle ilk gorusmemi yaptim. simdi ise skypetan uzaktan takip ediyor, her hafta mutlaka kontrollerimi yapiyor. ayrica asistani dilay hanim surekli arayip diyetimin nasil gittigini, herhangi bir rahatsizligimin olup olmadigini soruyor. uzaktan ilgi boyleyse bir de oraya gittiginizi dusunun. tesekkur ederim gozdem hanim, tesekkur ederim dilay hanim :)
     3 Beğeni    

 Aydın (Danışan)
 IP: 176.218.120.YJY

24-05-2014
 TavsiyeNo: 68938
Merhaba. Yaşım genç olmasına ve aşırı kilolu olmamama rağmen yoğun ve stresli hayatımdan ötürü bana 8 ay kadar önce kalpte aritmi ve midede gastrit teşhisi konuldu. Özellikle işim dolayısıyla sık sık seyahate çıkmam nedeniyle sürekli sağlıksız ve öğün geçiştirici gıdaları tercih ediyordum. Ancak bir noktadan sonra sağlıksız beslenmem ve hayatımda yaşadığım stresten ötürü doktorların dediğine göre büyük oranda önlenebilir belirtiler göstermeye başlamışım. Ben de hem yeni konulan teşhislerin tedavisi için hem de sağlıklı yaşam sürdürebilmek için ne yapabilirim dedim ve Diyetlif’e Facebook sayfasından yazdım. Kısa sürede yanıt aldım ve sağlığımı Gözdem Hanım’a emanet ettim. Kendisi hayatımda adım adım “iyileştirmeler” yapmamı önerdi, bir anda kötü hissetmemem için her seferinde hayatımda bir şeyi değiştirmemi önerdi. Aradan geçen sürede geriye bir baktığımda sürekli sağlıklı yaşam için o kadar çok şeyi fark etmeden değiştirmişim ki şaştım kaldım. Kilo vermekte olduğu kadar doğru beslenme ve sağlıklı yaşama konusunda da diyetisyenlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu site vasıtasıyla Gözdem Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    

 ebrugaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.12.92.D

23-05-2014
 TavsiyeNo: 68932
Gözdem Hanım ile arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Son derece sıcak,samimi,güleryüzlü bir insan.Doğumlardan sonra kilo problemim vardı.Şu anda sayesinde 7 kilo verdim ve devamı gelecek inşaallah.hangi besinlerde ne kadar tüketip,hangi besinleri ne ile yemem gerektiğini öğrendim.Son derece doyurucu ,aç bırakmayan diyet listem var.Kısaca sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Gözdem Hanım başarılı,çalışkan,sevecen.dürüst bir insan.Her türlü besinlerden gerektiği kadar tüketebiliyorsunuz. Sıkılmadan ,yorulmadan keyifle kilo vermek isteyenleri DİYETLİF 'E bekleriz.Yardımcıları son derece sıcak,sevecen ve ılımlı yaklaşımları ile kilo verme problemine son diyebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Yasemin (Danışan)
 IP: 213.153.229.YYW

23-05-2014
 TavsiyeNo: 68924
gözdem hanımı ınternetten buldum.Kendisi cok tatlı ısteklerimi dikkate alarak bir diyet hazırladı.Baska diyetisyenlerden de tavsiye almıstım. Ama sonunda yaklaşımlarından dolayı diyetimi bıraktım.yeniden kilo almaya basladım.1.5 aydır geliyorum 3 kilo verdim. Özellikle Yaglarımdan verince daha mutlu oldum.Diyetisyenim pozitif olması cok önemli. Çunkü kilo verme surecinde diyetisyeniniz bir anlamda sizin psıkoloğunuz oluyor.Ben Gözdem Hanım'a bayıldım. Eger kilo vermeyi düşünüyorsanız şiddetle tavsiye ederim.Çunkü ben başardım sizde baarabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Pınar S. (Danışan)
 IP: 78.172.135.LZ

15-05-2014
 TavsiyeNo: 68794
Merhaba ben Pınar. Gözdem ablayla yaklaşık 1 aydır tanışıyorum. Kendisini tesadüfen gördüm ve daha sonra araştırarak Diyetlif'e gitmeye karar verdim. 21 yaşındayım ve bu zamana kadar sayamayacağım kadar diyetisyene gittim. Her verilen listede bir sonraki öğün ne zaman gelecek diye düşünerek sürekli açlık hissinde oluyordum; fakat Gözdem ablacım bana o kadar güzel bir program hazırladı ki hayatımda ilk defa acıkmadan sağlıklı yaşam programını uyguladım. Kısa süredir tanışıyor olsak bile Şuan sağlıklı yaşadığım içinde hayatımda çok memnunum. Sağlıklı günler dileğiyle :)
     2 Beğeni    

 Saliha (Danışan)
 IP: 78.172.109.YDB

15-05-2014
 TavsiyeNo: 68789
Merhaba; Ben de gözdem hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışma fırsatı buldum. Meme kanseri ve arkasından gelen tedavileri atlattıktan sonra kullandığım ilaçlardan dolayı 15 kilo aldım ve bunu uzun süre veremedim. Artık hareketlerim kısıtlanıyordu ve kendime bir diyetisyen aramaya başladım. Gözdem hanımla ilgili olumlu eleştiriler duyunca gitmek istedim. Şimdi de iyi ki gittim diyorum. Kendisi bütün danışanlarıyla tek tek ilgileniyor. En azından 30 dk dinliyor ve herkesin bünyesine ve yeme alışkanlığına göre diyet listeleri hazırlıyor. Gerçekten diyet yapmak benim için çok zor bir olayken şimdi bunu diyet olarak değil yeme alışkanlığı olarak benimsedim ve hiç zorlanmadan devam ediyorum. Acıktığımı hissetmiyorum aç kalmadan diyet yapmak tam bana göre :) Gözdem hanım çok güleryüzlü, ilgili, yaptığı işe de çok hakim bir beslenme uzmanı. İşini severek ve emek harcayarak yaptığı gerçekten ortada. Sadece gözdem hanım değil diyetlifte genel olarak danışanlara ilgi çok yüksek. Kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. her randevudan önceki gün size bilgilendirme yapılacak ve aklınıza takılan her soruyu hemen arayarak sorabileceksiniz. Bunlar diyet yapanlar için motive edici bir etki oluşturuyor. Diyete başlamak isteyenlere tavsiyem gözdem hanımdır. Kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğrenebilir ve diyetlifte sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz :)
     3 Beğeni    

 Büşra (Danışan)
 IP: 176.42.248.FF

11-05-2014
 TavsiyeNo: 68698
Merhaba; Sağlıklı beslenmeye karar verdiğim zaman Gözdem hanımı internet'ten derin çalışmalarım sonucunda buldum:) Ole aşırı derece fazla kilom yoktu. Benim asıl sorunum sağlıksız ve düzensiz beslenmekti. Gözdem hanım'la ilk görüşmemizde yeme alışkanlıklarımın düzene girmesi konusunda bana çok yardımcı oldu. Gözdem hanım'a gittiğimden beri yeme alışkanlıklarım çok değişti. Artık gerçekten sağlık ve düzenli besleniyorum. Kendisine bu konuda bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.Ayrıca her gittiğimde güler yüzlü bir şekilde karşılanmak çok hoş...
     2 Beğeni    

 feray bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.225.103.YBF

09-05-2014
 TavsiyeNo: 68657
Gözdem hanımla bu site sayesinde tanıştım..iyiki tanımışım :) Gözdem hanım çok güler yüzlü sizi anlayan sizin için doğru tavsiyelerde bulunan ve en önemli kesinlikle konusunda uzman bir diyetisyen... verdiği listeler zorlanmadan aç kalmadan uygulanabilir listemde lahmacun var mesela makarna bulgur pilavı var ve bunları yediğiniz halde zayıflıyorum:) ayrıca sizi sağlığınızla ilgili diğer doğru uzmanlara da yönlendirebiliyor ve yanında çalışan Dilay hanımda çok güler yüzlü ve yardımsever..iyiki varsınız
     Beğenin    

 Engin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 194.27.126.YLL

08-05-2014
 TavsiyeNo: 68626
Bütün kişisel çabalarıma rağmen veremediğim kilolarımdan yavaş ve sağlıklı bir şekilde Gözdem Hanım sayesinde kurtulmaya başladım. Eşimin ısrarları üzerine, istemeyerek de olsa gittiğim Gözdem Hanım'ın bizlere yaklaşımı ve tavrı sayesinde artık her hafta, acaba kaç kilo verdim, diye merak içinde gidiyorum. Diyet demek benim için açlık demek, ancak kişiye özel oluşturmuş olduğu menüler sayesinde açlık hissetmeden de kilo verilebildiğini bana uygulamalı bir şekilde anlatmış oldu.
     1 Beğeni    

 Banu oSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.42.253.ZZL

28-04-2014
 TavsiyeNo: 68424
Herkese merhaba...Gozdem hm la tanisma hikayem kazanmis oldugum pinner gida intoleransi testi sayesinde oldu...Her iste bir hayir vardir cumlesinin cuk diye oturdugu sey bu olsa gerek :-) ki kendimle ilgili bilmem gereken neler varmis meger...Beni tahlil icin doktora yonlerdirmesiyle insulun direncim oldugu ortaya cikti sayesinde kilo verememe sebebimi ogrendim ve suanda danisani olarak mutluyum guzel bir yemek listem var ve saglikli bir sekilde kilo verecegime inaniyorum.Bir cok arkadasimi kendisine yonlerdirdim...Bugune kadar birkac diyetisyene gittim ama kendisi cok farkli,anlatilmaz yasanir diyorum ve saglikli yasam icin mutlaka tanismanizi tavsiye ederim....Herkese saglikli yasam dileklerimle :-)
     1 Beğeni    

 Ceren (Danışan)
 IP: 193.194.132.LY

21-04-2014
 TavsiyeNo: 68260
Birçok insan gibi kilo problemim ile başım dertteydi. Oldukça tombik bir çocuk balık etli bir genç kızdan obeze dönüştüğüm anlar dahi olmuştu.Kilolarımın bir kısmından(aslında aşırıya kaçan)kurtulmuştum fakat istediğim kiloya bir türlü inemiyordum.Yaklaşık olarak 3 yıl boyunca bu kilo meselesi ile uğraşıp durdum vermek istediğim son 5 kilomu zaman zaman son 7 dahi yaptım:) Aslında yediklerime hep dikkat etmeye çalışıyordum ve hiç bir şeyi gönlümce yemiyordum ama olmuyordu, bunun için bir yıl kadar önce farklı bir beslenme uzmanından yardım aldım ama yine başaramadım. Artık karar verme aşamasına gelmiştim ya ciddi bir diyet programına başlayacaktım(ki bu benim için aç kalmaktı) yada kendimi bu halimle kabullenecek ve begenecektim. Yaklaşık 4 ay önce son bir kere denemeye karar verdim ve Gözdem ile tanıştım. Gözdem diyorum çünkü o benim için bir beslenme uzmanından çok bir arkadaş oldu,tavsiyelerini çok çok önemsediğim ve hayatta istediğim herşeyi başarabileceğime beni bir kere daha inandıran bir arkadaş. Onunla beraber vermek istediğim o son 5 kilomdan kurtuldum hemde yemediğim kadar yiyerek canımın istediği şeyleri keyifle yiyerek. Sonunda şunu anladım ne kadar iradeniz olursa olsun, ne kadar diyet yaparsanız yapın doğru teknik için doğru kişilerden yardım almalısınız, aksi halde hem kendinize olan güveninizi inancınızı yok ediyorsunuz hemde vucudunuzu gereksiz yere hırpalıyorsunuz.Ben doğru kişiyi bulup kendime olan güvenimi yeniden kazandım, birde çok ama çok tatlı bir arkadaş:)
     Beğenin    

 mehmet E (Danışan)
 IP: 5.46.216.ZY

09-04-2014
 TavsiyeNo: 67994
Öncelikle herkeze selemlar ben Bursa dan mehmet gözdem hanımı fabrikadan bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Bana kilo vermemde yardimci oldu, gozdem hanımı tanimadan once diyete başladığımda aç kalicam salatayla gun gecirecem diye korkuyordum ama hiçte öyle olmuyor öğlen yemeğide yediriyor akşam yemeği de en önemlisi de ben fabrikada vardiyalı çalışıyorum kişinin çalışma saatlerine göre diyet programı hazirliyor. Arkadaşlar güleryüzlü, sıcakkanlı, samimi, işinde uzman olan gozdem hanimla tanismanizi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Kudret K. (Danışan)
 IP: 37.130.79.ZBF

31-03-2014
 TavsiyeNo: 67739
Gözdem Hanımı 9 aydır tanıyorum. 103 kilodan 84 kiloya düştüm. 19 kilo verdim. Aç kalarak değil doyarak kilo vermemi sağladı. Kendime güvenim geldi. Tüm tanıdıklarım beni görünce hayret ediyor. İşim aşçılık olmasına rağmen zorlanmadım diyet yaparken. Yoğun çalışmama, sürekli hareket halinde olmama rağmen Gözdem Hanım tam bana uygun bir beslenme programı hazırladı. Diyet programımız halen devam ediyor. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 özgür (Danışan)
 IP: 81.215.51.YFC

26-03-2014
 TavsiyeNo: 67610
geçmiş yıllarda profesyonel olarak spor yapmış olduğumdan hiç kilo problemi yaşamamıştım, ancak iş hayatına başlamamla birlikte sporu bıraktım.Daha önce istediklerimi yiyebiliyor ve buna rağmen kendimi sağlıklı hissediyordum. Fakat özellikle son dört-beş yıldır yediklerimi çok azaltmama rağmen kilomu korumakta zorlanıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle uzman yardımı almaya karar verdim ve bana önerdiği gibi Gözdem Başarır'a başvurdum.Yaklaşık iki-üç ay süre ile kendisinden sağlıklı beslenme eğitimi aldım.Gerek bilgi aktarımı gerekse güleryüzlü samimi yaklaşımıyla sağlığıma büyük ölçüde katkıda bulundu. Gözdem Hanım'la çalıştıktan sonra artık kilomu korumakta zorlanmıyorum ve kendimi eskisine göre çok daha sağlıklı hissediyorum.İki üç aylık süre içinde fazla kilo kaybetmememe rağmen ölçüm sonuçlarıma göre yağ oranım %4 civarında azaldı.Bu nedenle Gözdem Hanım'a teşekkür ediyor ve kendisini tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

 Arda YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.238.3.YDW

26-03-2014
 TavsiyeNo: 67600
Son 15 yılda, spor, akapunktur ve çeşitli diyetlerle fazla kilolarımdan kurtulmaya çalıştım. Ancak her defasında kaybettiğim kilolardan daha fazlasını geri aldım. Eşimin ve arkadaşlarımın tavsiyesi ile diyetisyen Gözdem Hanım ile tanıştım. Kendisi ile birlikte beslenme programları yaptık. 4 aylık bir süre içinde, 3 haftada bir yaptığımız ve yklaşık 1 saat süren yüzyüze görüşmeler neticesinde, yaklaşık 15kg verdim. Bu süre içerisinde hiç aç kalmadım. Aç kalmadan nasıl zayıflanacağını çok iyi biliyor. Kendisi sayesinde hem zayıfladım, hem de sağlıklı beslenme yöntemlerini öğrendim.
     2 Beğeni    

 Şenol (Danışan)
 IP: 94.121.103.YD

25-03-2014
 TavsiyeNo: 67568
Gözdem hanım gerçekten işinin ehli bir insan kendisiyle diyet sürecine başladığımda 102 kilo geliyordum 3 hafta sonra 7,5 kilo vererek kendimi çok mutlu ve hafifletmiş hissettim sürecimiz hala devam ediyor hedefimiz 6 kilo daha vererek sağlıklıbir vücuda kavuşmak bu vesile ile gözdem Hanım'a teşekkürlerimi iletiyor ve tüm dostlara özellikle tavsiye ediyorum bana vermiş olduğu ilk programda vermiş olduğum kilo 7,5 bugün itibarı ile programda değişiklik yaptık gerçekten hiç aç kalmadan rahat bir şekilde uyguluyoruz o kadar samimi bir insanki evde çocukların yiyebilecekleri şekilde program yazıyor hiç kimse etkilenmemiş oluyor iyiki böyle bir uzmanla tanışmışız buradan da çalışmış olduğumuz firmayada katkılarından dolayı teşekkür ediyorum herkese selamlar önümüzdeki süreçte yapmış olduğumuz programın ayrıntılarını sizlerle paylaşmak üzere saygılar.
     1 Beğeni    

Ayşegül YILMAZ Fotoğraf  Dyt.Ayşegül YILMAZ
Ankara - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-03-2014
 TavsiyeNo: 67515
Gözdem! Üniversiteye adım attığımız günden bu yana tanıyorum kendisini. Hayata bakış açısından, zamanı kullanma biçimine kadar ne denli özenli olduğunu bilirim. Yeterli ve dengeli beslenmeyi özendirecek yeni tatlar oluşturmadaki heves ve azminin yakın tanığıyım. Soyadı, tüm el attığı işlerin sonucunu ifade eder: BAŞARIR! Ve biliyorum ki bu güzel insan, her ne yaparsa en iyisini yapar. *** Eğer yakınlarda iseniz, Diyetlif etkinliklerinden birine katılmalısınız.Sonra zaten ilk aklınıza gelecek isim olacağından kuşkum yok.
     3 Beğeni    

 CÜNEYT B (Danışan)
 IP: 176.42.23.YBJ

23-03-2014
 TavsiyeNo: 67472
Gözdem Hanım ile 14 Mayıs 2009 bir öğlen vakti tanıştım. Tarih o kadar net ki, o tarihten sonra yaşamımda farklı bir frekansa geçtim, belki yeniden doğdum. Yemek için yaşayan bir insandım ve hala yemek için yaşıyorum ancak sağlıklı ve 30 kg hafif olarak. Gözdem Hanım, birlikte çıktığımız yaklaşık 1 sene süren kilo verme yolculuğumuza öncelikle irademi tekrar inşa ederek başladı. Kilo verebileceğime hiç inanmadığım, ihtimal vermediğim için psikolojimi, sabırla çalışarak, her hafta net veriler göstererek değiştirdi ve düzeltti. Kısaca ve aslında diyet yapmanın bir matematiği olduğunu gösterdi bana. Günde 8 öğün yiyerek ve hiç inanmayarak kilo verdiysem, Gözdem Hanım'da diyetisyen değil, diyet mühendisidir. Çünkü mühendislik matematiktir. Mutlaka istisnalar vardır ancak tek başınıza, az yiyerek, kendinizi sıkarak, profesyonel yardım almadan kilo veremezsin. Muhtemelen psikolojinizi bozar hatta zaman içinde daha fazla alırsınız. Kilo vermek için mutlaka bir uzman ile çalışmalısınız. Eğer bu sayfayı da okuyorsanız mutlaka Gözdem Hanım ile çalışmalısınız. Gözdem Hanım sizin hayatınızı değiştirebilir. Bunu sadece istemeniz de yeterlidir, inanmanız hiç önemli değil. Sadece 1 ay deneyin. Farkı mutlaka göreceksiniz.
     4 Beğeni    

 Necati (Danışan)
 IP: 78.187.230.YBC

21-03-2014
 TavsiyeNo: 67443
Ben, Gözdem hanımı Facebook üzerinden tanıdım. Kurucusu olduğu Diyetlif’in Facebook sayfasında paylaşılan tavsiyeleri takip ediyordum baktım ki çok güzel öneriler var. Görüşmek istedim ve aradım. Yardımcısı çıktı telefona ve çok sevecen bir şekilde bana yardımcı oldu. İlk randevuya fark etmeden heyecanla gittim ve o telefonda ki sıcaklığın çok daha fazlasını girdiğim anda hissettim. Gözdem hanımla tanıştık, güler yüzlü, neşeli bir diyetisyenin diyetinize olan etkisini o anda hissettim. Şimdi devam ediyoruz daha biraz yolumuz var ama içimde hiç şüphem yok bu kilolar artık başıma bela değil çünkü kontrolü elime nasıl alçağımı öğrenmeye başladım. Sevgili diyetisyenim Gözdem hanım sayesinde. Son olarak bence herhangi bir kilo probleminiz olmasa bile uğrayın Diyetlif’e. Bir bardak bitki çayınızla birlikte huzur dolu anlar yaşarsınız eğer uslu bir danışan olursanız Gözdem hanımla bile tanışabilirsiniz :)
     Beğenin    

 Kenan Kaya (Danışan)
 IP: 46.1.213.YYC

19-03-2014
 TavsiyeNo: 67379
İşlek bir caddede cafe-restoran işletiyorum. Müşterilerimizin çoğu ofis çalışanı ve genellikle kendi kişisel veya şirketlerinin diyetisyenlerinin önerdiği biçimde beslenmek istiyorlar. Özellikle düşük kalorili yiyecekler konusunda çokça talep aldık. Ayrıca birçok müşterimiz de porsiyonlarımızın kalorisini bilmek istiyor. Gözdem Başarır’ı bir arkadaşımın kuzeni olması aracılığıyla tanıdım kendisinin kurumsal beslenme danışmanlık hizmetleri de verdiğinden haberdar oldum. Şimdi cafemizde müşterilerimize beslenme planlarına göre yemek önerebiliyoruz ve kalori sayımına yardımcı olabiliyoruz. İlerleyen zamanda çoğu restoranın bu şekilde hizmet vereceği düşüncesindeyim. Bu yüzden şimdiden böyle bir hizmet vermemiz bizi bir adım öne çıkaracaktır. Bu vesileyle Gözdem Başarır’a teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 ORHAN G. (Danışan)
 IP: 188.57.216.YW

19-03-2014
 TavsiyeNo: 67375
Gozdem Hanimi esim Olay Tv'de yayinlanan Hayatin Tadi programinda gormus. Ankara'da calisiyorum ama haftasonlari Bursa'ya ailemin yanina geliyorum. Esim evlendikten sonra hep kendimi saldigimdan, aldigim kilolardan sikayetciydi. Acikcasi haftaici calisirken yanliz oldugumdan ev yemegi yapmasi zor oldugundan genelde hep disaridan yiyorum, haliyle de hem kiloma hem de butceme zarar geliyor. Esimin israri sonucu istemeye istemeye Diyetlif'e Gozdem Basarir'a gittim. Keske daha once gitseydim. Oturduk konustuk, pratik olarak neler yapabilecegimi anlatti. Ayni zamanda bu kadar tempolu bir hayatim varken kilo almamin sebeplerinden birinin bazi gidalara karsi intoleransim olabilecegi konusunda uyardi beni. Ben de Pinner test yaptirmaya karar verdim. Testin sonucunda gordum ki cokca tukettigim birkac yiyecek meger bana zararliymis. Su anda 4,5 aylik danisaniyim ve toplamda 9 kilo verdim. Muayenehanesine bazen gitmeye zaman bulamasam bile uzaktan surekli durumumu izlemesiyle takdire sayan bir diyetisyen.
     Beğenin    

 Ferhat (Danışan)
 IP: 176.219.144.ZYD

19-03-2014
 TavsiyeNo: 67371
Diyetisyen Gözdem Hanım'a amcama kanser teşhisi konulduktan sonra ulaştık. Bu hastalıkla savaşmada ilaçlarla birlikte beslenme ve sağlıklı yaşamın da büyük etkisi olduğu hepimizin malumu. Bursa'da onkoloji diyetisyeni bulmak çok kolay değil, hastanedekilerin de randevuları dolu oluyor genelde. Gözdem Hnm. önce hemen katkı maddesi içeren ve doğal olmayan yiyecekleri çıkardı beslenmeden. Bu arada ben de amcamla çok sık ilgilendiğimden ben de aynı şekilde beslenmeye başladım. 4 ay süren tedavi sonucunda amcamın kanseri iyice gerilemeye başladı, ben de daha sağlıklı bir vücuda kavuşarak çok korktuğumuz kanser hastalığına yakalanma riskini azalttım.
     2 Beğeni    

 Nilgün Ataklı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.254.YDJ

18-03-2014
 TavsiyeNo: 67346
Gözdem hanıma haftada bir gün, spor danışmanlığı yapıyorum. Ekibin bir parçasıyım ve bu ekiple birlikte olmaktan mutluyum, Gözdem hanımın danışanlarına olan ilgisi ve alakası gerekse, diyetlerinin takibini ve yönlendirmelerini çok başarılı buluyorum. Gözdem hanımın başarılı sonuçlara ulaştığını ve devamını sağladığını gördüm. Ben spor eğitmeni olarak sağlıklı beslenmeyi ve bunun içinde Gözdem hanımı tavsiye ediyorum. Ayrıca Bursa'da bir ilki yapıyoruz ve soğanlı botanik parkta her pazar saat 11:00de spor yapıyoruz ve herkesi bu etkinliğe davet ediyoruz
     1 Beğeni    

 Egemen TuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.250.47.BL

18-03-2014
 TavsiyeNo: 67341
Gözdem Hanım'a spor yaptığım için başvurdum. Hem kilo almak, hem de kas kütlemin artmasını istiyordum. Güzel bir diyet ve beslenme programı ile hızlı bir şekilde istediğime ulaştım. Hala devam ediyorum. Yaptığım sporcu diyetinin yararından başka, beslenme düzenim de değişti. Sağlıklı beslenmenin günlük hatımdaki etkisini hissediyorum. Doğru şekilde, doğru zamanda, sağlıklı, lezzetli, besleyici öğünler ve programlar hazırlıyor. Hiç zorlanmadan uygulayabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 seren (Danışan)
 IP: 193.140.42.YBW

18-03-2014
 TavsiyeNo: 67331
gözdem ablayla teyzem aracılıgıyla tanıstım enıstemın kuzenlerının nasıl zayıfladıgını anlattıgından bnde bır gıdıyım dedım aslında gıderken ınancım yoktu cunku aslında o son donemde ögrencılık hallerının verdıgı yasam tarzıyla kılo almıstım bosluktaydım gözdem ablaya gttıgımde hıc umudum yoktu aslında ama gözdem abla bnı buna ınandrdı bu samımıyetyle davranıslarıyla bnm ısteklerıme cvp vererek bnı motıve ettı dıkkat edersenız gözdem abla dıyorum dıyetısyenım demıyorum çunku yeri geldiğinde ıkı yakın arkadas yada abla kardes gbı yakın ve onun sayesın de 8 ayda 30 kılo verdım en buyuk hayalım olan ıstedıgım kıloya onun sayesınde ındım o XS kotu gydım belkıde bnm pesımı bıraksaydı pes ederdım ama onun sayesın de ıstedgım kıloya ındım kımın dıyetsyenı face ten whtsaptan skyptan cvpp verır sorarım sıze ,
     2 Beğeni    

 Nagihan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.171.204.CD

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66589
Ben Diyetisyen Gozdem Hanm ile arkadasimin tavsiyesi ile beslenme konusunda destek almak ve fazla kilolarimdan kurtulmak amaciyla tanistim. Son bir yil icinde kullanmis oldugum bazi ilaclardan dolayi 12 kilo almistim ve kendim ne denediysem kilo verme konusunda istikrarli olamamistim. Onunla tanistigim donemde kendime bile yeme konusunda verdigim sozlerini yerine getiremiyordum. Gozdem hanim ben farkinda bile olmadan oyle guzel motive etti ki cok mutlu bir halde diyet programima basladim. Hastasini takip etmesi ve hastasinin motivasyonunu surekli yuksek tutabilmesi en basarili iki yonu diyebilirim. Ben Gozdem Hanim sayesinde saglikli beslenmeyi hayat tarzim haline getirdim. Aslinda kilo vermenin yaninda ne kadar yanlis besinleri bir arada tukettigimi gordum ve o konuda bilinclenmeme cok fazla katkisi oldu. İyi bir diyetisyen olmasının yanında da hem güleryüzlü hem de sizi anlayan ve dinleyen , diyetisyenliğin arasında zaman zaman yaşam koçluğundan da faydalanacağınıza inandığım işini çok da severek yapan birisi .Sayesinde makarna , kebap , mantı, içli köfte, lahmacun , çikolata vb. yiyebiliyor ve kilo verip koruyabiliyorum. Anlaşılamamaktan bıktım diyorsanız; karşınızda sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp durmayan, sizi sizden daha iyi anlayan, doğru ve güvenilir bir adresin yolu Gozdem Hanım'dan geçer.. tereddütsüz tavsiye ederim:)
     2 Beğeni    

 C.B. (Danışan)
 IP: 109.228.219.DJ

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66588
Gözdem Hanımla bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Kilo alma konusunda sorunlar yaşıyordum. Çevremdeki herkes zayıflığım konusunda rahatsız ifadelerde bulunuyordu. Farklı diyetisyenlerle görüşmeme rağmen hiçbiri benim yaşam tarzıma uygun yöntem bulamadı. Hemşire olmam nedeniyle düzensiz bir hayatım var. Hipertiroidi de bunu oldukça zorlaştırıyordu. Gözdem Hanımla ilk görüşmemde çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir insan olduğunu gördüm. Sanki yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim. İşimden sevdiğim yemeklere; nasıl bir görünüm istediğime kadar her şeyi konuştuk. İlk görüşmemizden sonra beni sık sık desteklemesi benim çok hoşuma gitti. Çünkü bir çok diyetisyenin "bunu yap. Şu tarihte yine gel." dediğine şahit oldum. Hedeflerime bu kadar çabuk ve sağlıklı ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 IŞILAY (Danışan)
 IP: 94.54.74.YYB

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66586
Benim Gözdem Hanımla olan hikâyem diğerlerinden biraz farklı, herkes kilo vermek isterken ben almak istiyordum fakat hiçbir şekilde alamıyordum. Sonra bir gün bir arkadaş tavsiyesiyle Gözdem hanımla tanıştık. Hacettepe üniversitesinin verdiği eğitimin diğerlerinden daha etkili olduğunu o zaman anladım. Çünkü gittiğim bütün diyetisyenler daha az umursayarak alırsın, hallederiz derken Gözdem Hanım bana çok farklı yaklaştı. Öncelikle neleri daha severek yediğimi öğrendi ve benim için zor olan, yemek yeme alışkanlığımı sevdiğim yiyeceklerle bana kazandırmaya başladı. Tabi ki sağlıklı bir şekilde bunu yaptı. Daha sonralarında alışmaya başladım ve 6 öğün yemek yiyebilir hale geldim. Bu şekilde olunca bir anda fazla kilo almadığım gibi, fazla zayıf olan görünümümden daha fit bir görünüme büründüm. Hayatımda bir dönüm noktası olan Gözdem Hanımı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ve ona çok çok çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Onur Çakır (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.91.ZYF

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66577
Gözdem, çok sevdiğim bir abimin kızı ve çok başarılı bir diyetisyen. Tanışıklığımız o daha diyetisyen olmadan öncesinden başlıyor ama şunu söyleyebilirim ki üniversiteye girmeden öncesinde ne yaparsa iyi yapacağını belli ediyordu. Nitekim Hacettepe Üniversitesini kazanarak bunu hepimize kanıtlamıştı zaten. Diyetisyenliğe başladığı ilk yıllardan beri çok çeşitli ve farklı işlere imza atmaya başladı. Bildiğim kadarıyla 10.000 öğrenciye sınav öncesi beslenme eğitimi verdi, Bursa’da ilk fabrika diyetisyenliğini ortaya çıkarttı ve Renault firmasında 5 yıla yakın bir süre çalıştı. Bu süre zarfında iş performansını arttırmada, beslenmenin önemini, Bursalı fabrikalara kanıtlamış olmalı ki birçok fabrika diyetisyen arayışına başladı. Şu anda kendi ofisinde hem bireysel hem kurumsal olarak danışanlara destek vermeye devam ediyor. Ben Gözdem’le henüz bir diyet programına başlamamış olsam da, tavsiye ettiğim bütün arkadaşlarımdan çok olumlu geri dönüşler aldım hep. Şimdi sıra sende dedi en son bana. Kaçsam mı diye düşünmedim değil ama bu kadar olumlu tepki karşısında sanırım bende kendimi onun bilgisine tecrübesine bırakacağım. Pişman olmayacağınıza eminim bence sizde kaçmayın.
     2 Beğeni    

 Sibel (Danışan)
 IP: 207.244.66.Y

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66572
Gözdem Başarır’la, ilerleyen yaşımdan ötürü ortaya çıkmaya başlayan ve özellikle kadınlarda görülen hastalıklara karşı önlem almak amacıyla beslenme programına başladık. Gözdem’den özel isteğim hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yaşlanmamı mümkün olduğunca yavaşlatacak bir beslenme ve spor programı önermesiydi. Özellikle kemik erimesinden ve Alzheimer hastalığından korkuyordum, çünkü ileride bu hastalıkların beni sınırlamasını istemiyordum. Gözdem’in tavsiyeleri ışığında şu an kendimi çok daha genç ve dinamik hissediyorum. Bu fiziksel ilerlemenin aynı zamanda psikolojime de olumlu yansıdığına inanıyorum. Her yaşta genç kalabilmek ve olası hastalıkları önleyebilmek için diyetisyenim Gözdem Başarır’ı şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Haluk G. (Danışan)
 IP: 46.1.17.YL

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66570
Mayıs 2011’de bana Tip 2 Diyabet teşhisi konuldu. Acile başvurduğumda kan şekeri değerim 498 mg/dL idi ve diyabetik komadaydım. Bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu oldum ancak günde 4 defa (sabah, öğle, akşam, gece) insülin iğneleri kullanıyordum. Aralık 2012’de Gözdem Başarır ile beslenme ve sağlıklı yaşam programına başladık. Daha ilk birkaç ayda kendisiyle sürdürdüğümüz bu program çerçevesinde yaklaşık 1 yıldan fazladır kullandığım insülin iğnelerinin yerini yalnızca günde 2 kez kullandığım antidiyabetik hap aldı. Ayrıca diyabete ve fazla kilolara bağlı yüksek tansiyonum da normal düzeylerde seyretmeye başladı. Gözdem, yalnızca diyet listesi alıp uygulamanın yerine; mutlaka hemen şu kadar kilo vereceğim stresine sokmadan, sağlıklı beslenmenin insan sağlığında ne büyük iyileşmelere yol açacağını arkadaşça verdiği rehberlikle kanıtladı. Kendisi Bursa’da olmasına rağmen Ankara’da ikamet eden bana uzaktan yardımcı oldu. Yalnızca estetik için değil, sağlığınız için de Gözdem Başarır'a güvenebilirsiniz.
     6 Beğeni    

 Basak MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.238.29.ZB

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66556
Gozdem , yillardir beni olumsuz etkileyen Hipoglisemi illetiyle nasil basa cikacagimi bana anlatan, daha rahat ve kaliteli bir yasam surmemi saglayan sevgili diyetisyenim ve de kuzenimdir.Kendisi ayni zamanda halasi olan annem Filiz Metin in de diyabet konusunda bilinclenmesini ve kan seker duzeyini en saglikli duzeyde tutabilmesini saglamistir. Turkiye de kendisi gibi bilincli ve bilgili ,hastalariyla yakindan ilgilenen diyetisyenlerin artmasini diliyorum.
     5 Beğeni    

 Şule Nur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.5.81.YFC

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66551
Gözdem hanımla, Diyetlif’in ilk kurulduğu yılarda tanıştık. Tiroid hastalığımı öğrendiğim için, beslenmeme önem göstermem gerekiyordu ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gözdem hanıma gittim. Diyetlif’e girdiğim andan itibaren bana o kadar sıcak o kadar yakın davrandılar ki bir anda kafamda ki "beni sınırlayacaklar, mutsuz olacağım, vb." düşünceleri siliniverdi. Nitekim orada başlayan ilişkimiz halen sürmekte. Aradan geçen 5 yıl sonrasında dönüp baktığımda iyi ki diyorum iyi ki Gözdem hanıma gitmişim, bu süreci başka bir diyetisyenle ve ya kendi kulaktan dolma bilgilerimle doğru yönetemezmişim. Çok şanslıyım ki ben tanıştım. Siz de bu şansınızı kaçırmayın ve hemen tanışın derim. Ben tüm kalbimle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Mehmet S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.143.224.YJ

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66549
Teşekkürler Gözdem hanım:) Esımın uzun zamandır kılo verme ıstegı vardı. Ancak guvenebılecegımız bır dıyetısyen bulmakta sıkıntı yaşıyorduk...bır aksam uzun zamandır görüşme fırsatı bulamadığımız ve görüştüğümüzde hayretler ıcınde kaldıgımız 40 kg!!! veren çocukluk arkadaşımla görüşünce, Gözdem Hanım'ı duyduk. Esım büyük bır güvenle kendisinden hemen randevu aldı ve Gözdem hanım ile görüşmeye gıttık. Kesınkle bır fayda göremeyeceğimizi, esımın dıyet programına uyanmayacağı kadar sert bır dıyet ıle karşı karşıya kalıp, dıyet konusunda başarısız olacağını, hatta bır dıyetısyen destegı ıle bu ısın sonuclandırılamayacagını düşünüyordum. Yanılmışım, hem de çokkkkk... Gözdem hanım'la görüştüğümüzde ılk dıkkatımı ceken Yaklaşımının çok profesyonel olması ve samımıyetıydı. Yanı bılınen dıyet yazma tarzının aksıne, esımın beslenme tarzını sorguladı ve edındıgı bılgıler doğrultusunda ve saglık durumunu da göz önünde bulundurarak esıme özel bır beslenme planı oluşturdu. Hatta planı her hafta sonu olan gezi planımıza göre düzenledı:) Sonuc: mükemmelll. Esım tahmın ettıgımızden de kısa sürede tam 13 kg verdı! Hem de hıc zorlanmadan ve sağlıklı bır sekılde. Hatta kendısınden ogrendıgım bılgılerle kılo problemım olmamasına rağmen ben de yanlış beslendıgımı farkedıp beslenme tarzımı değiştirdim. Kılo vermenın yanında doğru beslenmeyı de ogrenmemızı sağlayan Gozdem Hanım'a çok teşekkür edıyoruz. Kılo vermek ve Sağlıklı beslenmek ıcın kesınlıkle Gozdem Hanım'ı secın :)
     5 Beğeni    

 M.A (Danışan)
 IP: 85.99.121.ZBF

19-02-2014
 TavsiyeNo: 66539
Kaç kişinin diyet listesinde hamburger, iskender gibi yiyecekler var? Benim var çünkü diyetisyenim Gözdem Başarır. Fazla uzun anlatmaya gerek yok aslında. Eğer bir gün sıkıcı, boğucu diyetlerden size de gına gelirse yapacağınız tek şey Gözdem hanımla tanışmak. Yemek istediğiniz her şeyi kontrollü bir şekilde yemenize izin veriyor ve bu sayede diyetinizden sıkılmanızı ve kontrolsüz bir şekilde yemeklere saldırmanızı önlüyor. Haliyle motivasyonunuz her zaman yüksek kalıyor. Tabi ki istediğiniz gibi zayıflıyor ve sağlıklı yaşamaya, kontrollü beslenerek devam edebiliyorsunuz. Bence çok iyi siz de deneyin derim. Teşekkürler sevgili Diyetisyenim Gözdem Başarır.
     6 Beğeni    

 Gülden (Danışan)
 IP: 88.230.5.ZYJ

19-02-2014
 TavsiyeNo: 66536
Gözdem hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ve o arkadaşımla her görüştüğümde hala daha teşekkür ederim. Bu kadar sıcakkanlı, sizi hiç kırmadan, istediklerinize uygun ve sevdiğiniz yemeklerle diyet listelerinizi hazırlayan bir diyetisyen daha bulmanız zor bence. Ben Ankara’da yaşıyorum ve ilk arkadaşım bana söylediği zaman, çok şaşırmıştım. Bir diyetisyen var uzaktan takip ediyor ve çok başarılı zayıflıyorsun. Uzaktan diyetisyen kontrolü mü olur hiç derken bir gün, tamam dedim deneyeceğim ve iletişime geçtim. Skype üzerinden her hafta buluştuk adeta, güldük eğlendik ve ciddi bir şekilde beslenmenin doğrularını öğrendik. Meğer arada kaç kilometre olduğundan çok, sizi iyi anlayan ve doğru yönlendiren bir diyetisyen olmasıymış işin sırrı. Ben çok memnun kaldım ve şimdi her sorana tavsiye ediyorum, daha sonra bana da teşekkür etsinler diye 😊
     5 Beğeni    

 Özgül YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.207.ZJJ

19-02-2014
 TavsiyeNo: 66535
2009 yilinda tanistigim ve tanismakta cok kaldigimi farkettigim Gözdem Başarır sayesinde 13 kg hafifledim ve halen de hafifim:) hafiflemem esnasinda inanilmaz guler yuzlu, samimi, icten ve beni anlayan bir yaklasim icinde olmasi, benim gunluk programlarima gore beslenme programi uygulamasi diyete devam etmeme buyuk katkisi oldu.Hayatim boyunca zayif biri olabilecegimi hayal bile etmezken zayiflamak inanilmaz mutlu etti beni. Bunun öncüsü olan Gözdem Başarır'a buradan cok ama coook tesekkur ediyorum ve kilosundan sikayetci olan herkesin en kisa zamanda kendisi ile tanismasini şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Merve (Danışan)
 IP: 78.178.109.ZZY

11-02-2014
 TavsiyeNo: 66345
Hem guleryuzu hem calisma disiplini ile karsilastigim en profesyonel diyetisyen olmasiyla beraber sizi gercekten ac birakmadan saglikli, stressiz kilo vermenizde cok buyuk yardimci oluyor ve danisanlari icin guleryuzuyle en buyuk destekcisi kendisi oldugu icin kilo verirken kendinizi cok da mutlu hissediceginize emin olabilirsiniz :) fazla kilolarindan stressiz kurtulmak ve saglikli bir beslenmeyi hayat tarzi edinmek isteyen herkese Gozdem hanimi siddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Halime KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.103.232.YCY

05-02-2014
 TavsiyeNo: 66169
Merhaba.Gözdem Hanım'la 4 yıl kadar önce kilo problemimi çözmek için uğraşırken tavsiye üzerine tanıştım.Bana yapılan en güzel tavsiyelerden biri oldu.Artık kilo veremeyeceğimi düşündüğüm bir zamanda birlikte çalışmaya başladık.Her zaman gülen yüzü,samimiyeti, içtenliği ile kendimi rahat hissetmemi sağlayıp benim için diyeti zorluktan çıkarıp kolay hale getirdi.Çalışma hayatıma uygun programlar düzenlemesi ile başarılı sonuçlara ulaştım.Aç kalınarak değil yemek yiyerek kilo verileceğini ve bunu hayatıma uygulamamın ne kadar kolay olabileceğini bana gösterdi.Ne zaman yardıma ihtiyacım olsa yanımda olacağını biliyorum.Tüm desteği ve yardımları için teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 CEVAHİR (Danışan)
 IP: 85.103.154.ZY

30-01-2014
 TavsiyeNo: 65998
Gözdem Başarır hanımı danışanı olan ve kendisinden çok memnun kalan bir arkadaşım vasıtası ile tanıdım.Aynı zamanda Olay TV.de perşembe günleri Hayatın İçinden programında sağlıklı beslenme üzerine yaptığı yorumlarından ve tavsiyelerinden tanıdım.2-3 yıldır sağlık nedeni ile aldığım kilolarımdan kendi kendime ve TV programlarında hocaların yapmış olduğu tavsiyeleri ile kurtulamamıştım,başarısız olmuştum.Gözdem hanıma ulaştığımda yaptırmamı tavsiye ettiği sağlık kontrollerimde hipoglisemim olduğu açığa çıktı.Yani zayıflamamda zor olacaktı..Ancak, Gözdem Başarır'ın bana her hafta yaptığı ve eskisinden daha çok yemeye başladığım diyetim ile 2 ayda 6 kilo kadar verdim.2 kilom daha kaldı,danışmanlık almaya devam ediyorum henüz.Ama Gözdem hanımdan neyi ne zaman ve ne ile birlikte yiyebileceğimi,yani sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Kendisi mesleğinde çok ilgili,çok bilgili,insanlarla iletişiminde son derece başarılı birisidir.Güler yüzü ve tatlı dili ile beni o kadar güzel yönlendirdiki.Gözdem hanımı kilo problemi olan herkese tavsiye ediyorum.Çoooookkk memnun kaldım.
     6 Beğeni    

 Can HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.174.24.WW

29-01-2014
 TavsiyeNo: 65972
Gözdem ablayı, arkadaşımın ablası olması dolayısıyla üniversite yıllarından beri tanıyorum. O zamanlar sadece ablam olan Gözdem abla daha sonralarında Troid hastalığım nedeniyle diyetisyenim oluverdi. Bu hastalığın ilaç tedavisi sürecinde, beslenmenin önemini bana anlatması ve beni düzenli takip altına alması sayesinde, kilomda ki dönemsel artış ve düşüşleri kontrol altına almış olduk. Her zaman, herkese sonuna kadar tavsiye edebildiğim ve etmeye devam edeceğim çok tatlı, şirin, pek cana yakın bir abladır kendisi. Eğer siz de benim gibi bir hastalık probleminden şikâyetçiyseniz kesinlikle tanışmanızı öneririm. Her şey için teşekkürler Gözdem abla. İyi ki yanımdasın:)
     3 Beğeni    

 VEG (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 89.136.144.YZJ

28-01-2014
 TavsiyeNo: 65955
Gözdem hanım, daha diyetisyen/danışman hizmeti verdiği kurumda çalıştığım için tanışma fırsatım oldu. Kendisine fazla ya da az kilo problemi ile başvuran başvuran herkesi ideal kilosuna yaklaştırdı. Bunu yaparken güler yüzü ve renkli kişiliği ile kendisini tanıyan herkesin gönlünü almayı başardı. Aynı kurumda çalıştığımız dönemde kendisinden danışmanlık hizmeti alan pek çok arkadaşımdan da benzer yorumlar aldım. Hem sağlığınıza kavuşmak, hem de bunu gülerek öğrenerek arkadaş canlısı bir insanla beraber gerçekleştirmek için doğru seçim.
     3 Beğeni    

 VEDAT (Danışan)
 IP: 193.194.132.LY

28-01-2014
 TavsiyeNo: 65943
Gözdem hanım bugüne kadar duyduğum ve de tanıştığım en iyi diyetisyendir. onun tavsiyeleri ve desteği sayesinde yıllardır veremediğim fazla kilolarımdan kurtuldum ve çok sağlıklı bir insan oldum. aynı şekilde babam ve birçok arkadaşım da Gözdem hanım sayesinde sağlıklı bir hayata kavuştular. Gözdem Başarır, mesleğinde kendisini sürekli geliştirdiğine şahit olduğum, yenilikleri takip eden bir uzman. Mesleki bilgisinin dışında, hastasına yakın ilgi gösterip onu motive eden bir diyetisyen. Gerçekten Gözdem hanımın verdiği programlara uyup düzenli olarak kontrollerini yaptıran bir "hasta"nın ideal kilosuna ulaşıp sağlıklı bir hayat sürmemesi için hiçbir neden yok. Biraz sabır ve bu mesleğe saygı bunun ön koşulu bence. Sonuçlar ortada... Kilo vermek isteyen hastanın tedavi sürecine göstereceği saygı Gözdem hanımın mesleğine duyduğu takdire değer saygıyla paralel olduğunda, muhteşem sonuçlar almak işten bile değil.
     4 Beğeni    

 Barbaros ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.194.YCJ

27-01-2014
 TavsiyeNo: 65928
Merhaba... Ben Gözdem Hanımla daha Bursa' ya geldiğinin ilk günlerinde ve bundan yıllar önce tanıştım. Kendisiyle zaman içinse sağlam ve samimi dostluk kurduk. O zamanlardan beri Gözdem' in sevecen, samimi, insana önem veren ve kendini bilen tavırları kısa süre içinde diyetisyenliğinde de kendini gösterdi ve onu kısa sürede mesleğnin en iyilerinden biri yaptı. Kendisini tanıdığım süreçte mesleği konusundaki başarısını çevremde bulunan ve diyetisyen olarak Gözdem' i kendilerine tavsiye ettiğim insanlardan da işittim. Gözdem' in işine ve insanlara göstermiş olduğu özen taktire şayan bir durumdadır. Kendisi hiç durmadan mesleki açıdan geliştirmekte ve yenilemektedir. Özellikle hastalarını dinlemek, onlara konsantre olmak ve en uygun diyeti uygulayıp itinayla takiplerini yapmak ve kesin ve başarılı sonuca ulaşmak konusunda mükemmel bir konumdadır. Mesleğinde tanındıkça ve insanların olumlu referansları arttıkça sadace Bursa çapında değil Türkiye çapında da aranan, güvenilen ve taktir edilen bir diyetisyen olacaktır. Onu tanımlamak için; çalışkan, bilgili, özenli, sevgi dolu, azimli ve kararlı kelimeleri yetmese bile bence bunları gerek insani gerek dost, gerekse de mesleki açıdan en iyi temsil eden bir insandır Gözdem. Muaynehanesi gayet temiz, tertipli ve düzenli. Kendisi ve yanında çalışanlarıyla oluşturdukları sinerji kapıdan giren her insana güven ve azim vermektedir. Ben kendisini canı gönülden tebrik ediyorum ve başarılarının ardı arkası kesilmeden devam edeceğine inanıyorum.
     4 Beğeni    

 Berrin bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.140.BZ

22-01-2014
 TavsiyeNo: 65735
Sevgili gözdeme 5 yıl önce bir eğitim programında tanıştık ve hala görüşmeye devam ediyorum. Cok yogun diyet programları uygulamasakta formumu sürekli korumaya çalışan biriyim bu sebeple düzenli olarak sevgili gözdeme gidiyorum . Ayrıca diyetlifte olmaktan tan da cok büyük keyif alıyorum zaten onun o Guler yüzlü sıcak halı bile kilo prob. Dışında da görülmeye deger ;) Hem kilo prob. Hem formda kalmanın en sıcak adresi diyorum ve tavsiye ediyorum. Teşekkür Ler sevgili gözdem .
     4 Beğeni    

 feyza cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.189.ZZZ

21-01-2014
 TavsiyeNo: 65724
Benim tatlı dilli güleryüzlü diyetisyenim..onun tavsiyeleri sayesinde istedgm kiloya ulastim ve sağlıklı beslenme adina hayatıma büyük katkilari oldu. Istediginiz anda kendisine ulaşabilmeniz bir telefon hatta bir watsapp mesaji kadar yakin olması güven verici samimiyet dolu..beslenme ve kilo sorununuz varsa (cok zayif olmak da bir kilo sorunudur) kendinize bir iyilik yapin ve hic dusunmeden gözdem hanima gidin..tamamen kişisel çalışıyor öyle hali hazirda bir diyet listesi yok tamamen sizin hayat tarziniza beslenme stilinize göre calisiyor.ac kalmadan keyifli beslenerek kilo vermek gözdem hanimla cok kolay; )
     3 Beğeni    

 İlke ÇuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 139.179.58.YLC

16-01-2014
 TavsiyeNo: 65584
Gözdem Hanım'la 2013 senesinde, kilo verme umutlarımın tükendiği, 3-4 günlük diyetler yapıp bıraktığım hatta giderek kilo almaya başladığım bir dönemde tanışma şansı yakaladım. Öncelikle güler yüzü, neşeli kişiliği ve zarif duruşuyla bir diyetisyende aradığım ilk özelliklere sahipti. Önceki diyetisyen deneyimlerim hep motivasyon eksiliği yüzünden son bulmuştu ancak Gözdem Hanım kilo vermek isteyen birini nasıl motive etmesi gerektiğini gerçekten iyi biliyor. Ben Gözdem Hanım'dan nasıl diyet yapmam gerektiğini değil, yemek yeme tarzımı yaşam şekline dönüştürmeyi, her şeyi yiyebileceğimi ancak neyi, ne zaman, ne kadar miktarda ve ne ile yiyeceğimi öğrendim. Kilo vermek isteyenler ve en önemlisi verdiği kiloları bir daha geri almak istemeyenler Gözdem Başarır ile bir tanışsınlar derim.
     4 Beğeni    

 elif (Danışan)
 IP: 5.25.42.ZBF

15-01-2014
 TavsiyeNo: 65568
Merhaba; Gözdem Hanım ile bundan beş ay önce tanıştım. Aslen Bursalıyım ancak Van 'da İngilizce Öğretmenliği yapıyorum .Bir akrabamın tavsiyesi üzerine Gözdem Hanım'a gittim. Temmuz ayından bu yana 15 kg verdim. İlk başta uzakta olduğum için ne kadar başarılı olabileceğim konusunda tereddütlerim vardı fakat Gözdem Hanım bütün bu tereddütlerimi o güzel desteğiyle yok etti . Aramız 1500 km mesafe olmasına ragmen kilo vermeme yardımcı oldu. Benim gibi uzakta yaşayan yaşamayan herkese ŞİDDETLE tavsiye ediyorumm:)
     4 Beğeni    

 Miray BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.76.226.ZCJ

14-01-2014
 TavsiyeNo: 65545
Is yasamındaki saglıksız beslenme duzenimden dolayı Gozdem hanımdan profesyonel yardım almaya karar verdim Belirlemis oldugu program sayesinde hem saglıklı bir bicimde istedigim kiloya indim hem de gercekten saglıklı beslenmenin ne demek oldugunu anladım Sizi dinleyen ve her kisiye ozel dengeli beslenme programi sayesinde hem istedigim herseyi yedim hem de kilo verdim. Uygulanan katı diyet programlarından biktıysanız hem de guler yuzlu sizi motive eden bir diyetisyen istiyorsanız Gozdem hanımı muhakkak tavsiye ediyorum tabi sanslı olup programında bir yer bulabilirseniz
     4 Beğeni    

 S.TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.122.149.YLY

14-01-2014
 TavsiyeNo: 65542
Hamileliğim esnasında doktor hamilelik şekerim çıktığını ve bir uzmandan yardım almam gerektiğini söyledi. Yakın çevreme sorduğumda Gözdem Hanım'ın ismini birçok kişiden duydum.Gözdem Hanım bana bu konuda çok yardımcı oldu ve hiçbir problem olmadan bu dönemi atlattım. Hamilelik sonrasında da yine Gözdem Hanım sayesinde kilo verdim. Zaten kendisi de çok insancıl ve sempatik bir diyetisyen. Tanıştığınız anda güvenebileceğinizi anlıyorsunuz. Üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen verdiği tavsiyeleri şu anda bile uyguluyorum. Kilo kontrolü konusunda bana çok şey kattı.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Kübra cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.167.ZCB

14-01-2014
 TavsiyeNo: 65537
Halihazırda kendisiyle sürdürdüğümüz diyet programının6.haftasındayız sevgili Gözdem Başarır ile :) sonuç: 8 kilo !!! Herşeyden önce yola tüm kan ve idrar tahlilleri ile başlıyor diyetisyenim. Sayesinde vücudumda demir biyotin ve çinkonun nerdeyse hiç olmadığını farkettik. Bunun için ilaç takviyesi verdi dahiliye doktorum. Tüm bu tahlil ve hayat hikayem sağlık sorunlarım ve geçmişte yaşamış bulunduğum tüm sağlık problemlerimi araştıran diyetisyenim bana tamamen bana özel bir liste yazdı. Her 2 haftada br muhakkak listem değişiyor ,ilaveler oluyor yada öğülerde yer değiştirmeler olabiliyor. Fsmbulvarında lusso cafe ve yan tarafındaki turkcell in hemen arka sokagında yerleri ve ana caddeden "Diyetlif" tabelası rahatlıkla görünüyor.yani bulmanız çok çok kolay :) Bence veremediğiniz kilolarla başınız dertteyse hemen koşun çünkü sizi orada güleryüzlü, başarılı ve akıllı bir diyetisyen bekliyor !!
     7 Beğeni    

 Nihan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.137.ZJD

13-01-2014
 TavsiyeNo: 65518
Gözdem Hanımla birlikte çalıştığımız kurumda tanıştım. Kilolarımdan çok fazla rahatsız olan biri olmamakla birlikte her kadın gibi bana göre de 3-5 kilo fazlam vardı. Gözdem Hanım sayesinde istenmeyen kilolarımdan :) hemencecik kurtuldum. Birilikte geçirdiğimiz bu süreç sırasında kendisinden sağlıklı ve doğru beslenme alışkanlığını kazandım. Öğün aralarımı düzenlemeyi, hangi besinin birlikte alınıp alınmayacağını, sabah uyanır uyanmaz yapmam gerekenleri ve küçük tatlı hileleri, kaçamakları öğrendim. Şuan tüm aileme buları uygulayabiliyor, günlük beslenme düzenimizi sağlıklı bir şekilde ayarlayabiliyorum. Bazı dönemlerde aldığım kiloları da bu beslenme düzeniyle hemen geri vermeyi öğrendim. Kendisini 3 yıldır tanıyorum ve hep ideal kilomdayım. Ayrıca kendisi annemin kanser rahatsızlığı süresince tüm beslenmesini düzenledi ve rahatsızlığını atlatmasında çok büyük etkisi oldu. Gerek mesleğindeki uzmanlığı gerek pozitif, insanın içini ısıta, sımsıcacık, motive eden yönünün bunda çok etkisi olduğuna inanıyorum. Buradan ona çok çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 Sevdiye KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.194.132.LY

13-01-2014
 TavsiyeNo: 65496
Gözdem Başarır çok disiplinli ve çok başarılı bir diyetisyendir. Diyet yapmayı değil, sağlıklı beslenmeyi öğretiyor; kişinin sağlık durumunu dikkate alarak ve nerdeyse hiç bir şeyi yasaklamadan, aç bırakmadan sağlıklı beslenmeyi kişi için hayat tarzına dönüştürmeyi başardığını bir çok arkadaşımda ve oğlumda gördüm. Kendi başımıza yapmaya çalıştığımız diyetler bizim metabolizmamızı bozmaya kadar götürebileceğini biliyorum, bu sebeple ihtiyacı olan herkes (kilo fazlası, kilo eksikliği, hamilelik veya farklı sağlık sorunlarına bağlı beslenmelde olabilir) Gözdem Hanım'dan destek alınabilir. Doğru adreste olduğunuzu kısa sürede anlayacaksınız ve çok kısa sürede istediğiniz sonucu alacaksınız. Önemli olan kısa süreli veya uzun süreli diyetler yapmak değil, önemli olan uzman kişinin yardımı ile sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmeniz ve kilo kontrolünü kendi elinize almanız. Bunu Gözdem Hanım'la başaracaksınız :).
     3 Beğeni    

 Füsun ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.83.YWD

09-01-2014
 TavsiyeNo: 65434
Dostlarımla buluştuğum bir yemek organizasyonunda yan yana oturma şansına sahip olup tanıştığım Gözdem hanım'ın , ihtiyacımız olan dönemde karşıma çıkması sevindirici oldu. Öncelikle Kendi vücudu ve yeme alışkanlığı dikkatimi çekti, çünkü model olabilmeli idi. Kendisi ile 16 yaşındaki oğlum için bir beslenme programına başladık, henüz bir aylık bir programda öncelikle yaptığı vücut analizi ve kişilik tanıma yöntemi oldu sonrasını oğlumla birlikte ihtiyaç durumuna göre düzenlemeye devam ediyorlar, ben de anne olarak verilen ödevleri uygulama ve takip konusunda destekçi olmaya çalışıyorum..:) Gerek çalışma planı, disiplini, güler yüzü, bilgisi ve uzmanlığını sunabilmesi, gerekse de çalışma ortamı olarak herkese tavsiye edeceğim bir uzman..Teşekkür ediyorum. Füsun ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     4 Beğeni    

 Okan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.42.37.YFD

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65412
Merhaba Gercekten ac kalmadan sizin bunyenize gore yazilan programlarla duzenli bir sekilde kilo vermek icin Gozdem hn'i kesinlikle tavsiye ediyorum. En onemlisi diyet yasayis biciminizi yeme kulturunuzu degistirdiginiz takdirde anlam kazanir, Gözdem hn bu konuda gercekten cok basarili. Yazilan diyet kesinlikle saglik kosullariniz ciddi anlamda dikkate alinarak hazirlaniyor ve sık araliklarla takip ediliyorsunuz. Bu sekilde diyete yuksek motivasyonla basliyorsunuz.
     4 Beğeni    

 Şeyda (Danışan)
 IP: 213.153.229.YYW

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65408
Merhaba okuyucu, Ben Şeyda; 42 yaşını yaşayan, evli, televizyoncu, radyocu, ama her şeyden önce 2 müthiş çocuğun annesiyim.:) Tüm bunları böylesine pozitif anlatmama bakmayın. Çünkü hem çalışıp hem yuvasını en iyi şekilde idare etmeye çalışan her kadın gibi yaşadığım bir yığın problem var. Kilolarım bu problemlerimin en önemlisiydi, taa ki sevgili Gözdem ile tanışana kadar. Gözdem'i bir reklam görüşmesinde tanıdım. İyi ki de tanımışım, en sevdiğim ve kendimi onunlayken mutlu hissettiğim dostlarımın arasına hızlıca girdi. Daha da önemlisi hayatımı değiştirdi. Çünkü artık onunla kilo veriyorum. Olay televizyonunda Hayatın Tadı adlı;yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığım programda her perşembe birlikteyiz. Bu programda izleyenlerimizin kilo vermesine yardımcı olurken benim kilolarım da hafta hafta eriyor. Şiddetle Gözdem Başarırı ve DİYETLİF'i tavsiye ediyorum. Mutlaka uğramalısınız.
     9 Beğeni    

 Dr.uğur Dalbaşı (Danışan)
 IP: 85.106.7.W

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65402
aile hekimi olarak görev yapan biri olarak,obezite ile mücadele etme adına veya uygun beslenme alışkanlığı kazanmak için bana danışan hastalarıma bu konuda referans aldığım sevgili gözdem Başarır'a yönlendirdiğim hastaların geri dönüşlerinde kaldığı memnuniyeti ve bir hekim olarak kendisiyle görüşme şansı yakalayıp yaptığım görüşmede gerek yaklaşımı gerek mesleki bilgi ve becerisiyle alanında önemli bir diyetisyen olduğna emin oldum...mesleğinde başarılar diliyorumm

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    

 Selen MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.250.138.BJ

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65399
Gözdem Hanım'a ailemde şeker hastalığı olduğundan sağlıklı beslenmeyi ve nelere dikkat etmem gerektiğini öğrenmek için gittim. Başka arkadaşlarımın tavsiyesiyle gittim ve açıkçası başvurduğum ilk diyetisyen olmasına rağmen başkasını arama ihtiyacı dahi duymadım. Güven veren bir uzman ve sayesinde bende de insülin direnci olduğu ortaya çıktı şeker hastası olmaktan kurtuldum. Kendisinin iletişimi çok başarılı, içten, sabırlı ve çok güleryüzlü... En çok dikkkatimi çeken nokta ise kendi bilgilerini sürekli tazeliyor olması ve kongrelere katılımı yüksek bir uzman olmasıydı.
     2 Beğeni    

 MelihK (Danışan)
 IP: 212.154.103.YJY

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65397
Bursa'da yaşadığım sırada benden daha yaşlı ve kilolu çalışma arkadaşlarımın zorlanmadan kısa sürede onun yönlendirmesiyle zayıfladığını ve daha sağlıklı olduğunu görünce ben de kendisine başvurdum ve sonuçtan oldukça memnunum. Bilgisiyle beni kendisine hayran bırakarak tavsiyelerine uymamı daha fazla sağlamıştır. Destek alan insanların psikolojisini çok iyi bilmesi, güler yüzü ve arkadaşça yaklaşımı ile insanları sağlıklı beslenme konusunda daha iyi motive ediyor. Bursa'dan ayrıldıktan sonra da takip etmeyi ihmal etmedi. Buna ek olarak sosyal medya ve televizyon programları sayesinde kendisini ve tavsiyelerini kolayca takip etme fırsatım oluyor. Yoğun çalışma temposunda gerçekten ciddi bir kolaylık sağlıyor.
     2 Beğeni    

 hilal dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.194.132.LY

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65390
Birkaç ay öncesine kadar fazla kilolarımdan aşırı rahatsızdım,defalarca kendi başıma diyet yaptım, sağlıklı beslenme formüllerini hayata geçirmeye çalıştım fakat hiçbirinde başarılı olamadım. Sonunda profesyonel yardım almaya karar verdim ve Gözdem Hanım'la tanıştım. Şimdi sağlıklı bir beslenme tarzına sahip olmanın yanında, kendimi iyi hissettiğim ve koruyabildiğim bir kilodayım. Kendisinin mesleki tecrübesi, motivasyonu, canayakınlığı sayesinde kısa zamanda hedefe ulaşmayı başardım. Profesyonel anlamda işine bağlı, disiplinli ve sistemli, danışanları ile iletişimi çok güçlü, önerilerini kişilerin yeme alışkanlıklarına ve sevdiği şekilde yapabileceği şekilde adapte etmede ise çok başarılı. Fazla kilolar ile başetmeye çalışıp başarısız olmak yerine en kısa zamanda Gözdem Başarır ile tanışmanızı tavsiye ederim :)
     5 Beğeni    

 Saadet AlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.194.132.LY

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65389
Gözdem hanım her zaman çok pozitif güler yüzlüdür. Hastasının durumuna uygun diyet uygulamasını sağlayarak istikrarlı kilo vermesine yardımcı olur. Hastasının gelişimini yakın takip eder ve moral verir. Kızımın da diyetle kilo vermesine yardımcı olmuştur. Çocuklara yaklaşımı ve hastalarına ayırdığı zaman çok iyi. Gün içerisinde de kendisine ulaşıp soru sorabiliyorsunuz. Her zaman yardımcıdır. Başarılarının devamını diliyorum. Herkese gönülden tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ahmet (Danışan)
 IP: 188.124.31.YJ

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65388
Gözdem hanım sayesinde 6 ayda 14 kg vermeyi başardım. Diyet yapma fikrine bile alışmak zor gelirken 14 kg'ı günlük hayattan kopmadan sevdiğim yiyeceklerle verdim.Rutin kontrollerimi ve ölçümlerimi ideal kiloma ulaşmam sonrasında da takip ederek vermiş olduğum kiloları geri almadan sağlıklı yaşamıma devam etmemi sağladı.Kendisinin ve ekibinin göstermiş olduğu Güleryüz ve samimiyet ile disiplinli bir şekilde severek kilo vermemi sağladıkları için teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 SUAT TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.122.162.ZZ

08-01-2014
 TavsiyeNo: 65383
Merhaba, Alanında uzman, başarılı, hassas ve işini severek yapan birisi buldum karşımda. O güne kadar asla bir diyetisyenden tavsiye alacağımı, bir diyetisyene başvuracağımı düşünmemiştim. 102 kg ya ulaşınca bu desteği alma ihtiyacı duydum ve araştırdığımda Bursa' da bu konuda en iyilerden biri olarak Gözdem BAŞARIR ismini buldum. İlk randevuda hala bir şeyler değişeceğine inanmıyordum, fakat Gözdem Hanımın söylediklerini uyguladım ve 2 hafta sonraki randevuda 2,8 kg verdiğimi görünce hem mutlu oldum hem de inancım arttı. Beni zorlamayan, benim beslenme alışkanlıklarıma uygun, hiç açlık hissetmediğim bir süreci yaşattı bana sevgili diyetisyenim ve 7 ay gibi bir sürede 16 kg verdim, daha ötesi beslenme anlayışım değişti, yanlışlarımı gördüm ve bu sürecin üzerinden 3 sene geçmesine rağmen Gözdem hanımın benimsettiği beslenme alışkanlıklarımla kg mu muhafaza edebildim. Diyetisyen arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim, çevremde benden sonra tavsiyelerimle kendisine giden arkadaşlarım da memnun kaldılar. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum...
     4 Beğeni    

 Said GESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.6.39.YDZ

07-01-2014
 TavsiyeNo: 65382
Gözdem hanımla yaklaşık 3 yıl önce arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Sigarayı bıraktığım bir dönemdi ve fazla kilo almıştım. Gece çalışıp gündüz uyuyan bir insan olarak diyet yapmak bana zor geliyordu, birde restoran işlettiğim düşünülürse siz düşünün halimi. Yaptığı program ve anlaşılır tarifleri ile kısa sürede sağlıklı bir yaşam sürmeye başladım. Halen tavsiyelerini almak benim vazgeçilmezim oldu. Teşekkürler gözdem hanım. Sağlıklı bir yaşam isteyen Bursalı hemşehrilerime açbırakmadan kilo verdiren programları ile Gözdem BAŞARIR ı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 gülşah bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.12.96.YJY

07-01-2014
 TavsiyeNo: 65381
Gözdem Başarır...canim diyetisyenim .dusunmeden,korkmadan basvurup basariya ulasabileceginiz mukemmel bir diyetisyen ve mukemmel bir insan.yalovadan danisaniyim kendisinin.gozdem basarir a basvurdugumda bircok saglik problemim vardi ve kilolu bir insandim.aradan kisa bir zaman gecmesine ragmen saglikli bir sekilde kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.etraftan cok guzel tepkiler aliyorum.yalovadan bikmadan usanmadan gidip yeni listelerim icin sabirsizlaniyorum.herkese diyetlifi gozdem.basarir i siddetle tavsiye ediyorum.diyet hakkinda bilinen cogu yanlisi anliyacaksiniz.en dogru sekilde onun muhtesem guler yuzu ve sicak kanliligiyla sonuca ulasabileceksiniz.benim artik cok iyi bir arkadasim dostum canim diyetisyenim var.iyi ki var. Lutfen siz de taniyin ve bu yazdiklarimin ne kadar dogru oldugunu gorun.asla pisman olmayacaksiniz... Gülşah BASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     7 Beğeni    

 DENİZ (Danışan)
 IP: 78.177.170.ZZF

05-01-2014
 TavsiyeNo: 65330
İlk olarak arkadaşımdaki değişimi farketmeyle başladı Gözdem Hanımla olan tanışmamız.3 ay gibi kısa bi sürede istediği kiloya ulaşması ve en önemlisi de mevcut kilosunu koruması ,güler yüzlü, pozitif yapısı .Bulunduğu yerin merkezi olması Gözdem Hanımı tercih etme sebeplerim arasında büyük etken.Bugüne kadar hiç diyet yapmamış olmama rağmen 6 aylık sürede istediğim kiloya ulaştım ve şuan istediğim kiloyu Gözdem Hanım sayesinde koruyorum. ,Sağlıklı yaşamayı yaşam biçimim haline getirdiğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

 lütfiye sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.153.229.YYW

05-01-2014
 TavsiyeNo: 65324
Gözdem hanımı iş yerimden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum ve ofisine gittim. pozitifliği, güler yüzü, sabrı, motive etmesi sayesinde aç kalmadan 6 AYDA 22 KİLO VERDİM. Kilo vermenin bu kadar kolay olabileceğini tahmin bile etmezdim. Arkadaşlarım 5 YAŞ GENÇLEŞTİĞİMİ söylüyor. Gözdem hanım sizinle tanışmak benim için en büyük şans. kilo verdikten sonra koruma sürecindede beni bırakmayıp takip ettiğiniz için Teşekkürler teşekkürler sonsuz sevgiler
     12 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetlif
Fatih Sultan Mehmet Bulv. Derya Sk. No:1/4 Nilüfer
Bursa  

Adres 2:
Vanity Plastik Cerrahi Merkezi
Altunizade Mh. Tophanelioğlu Cad. No:1 Üsküdar
İstanbul  

Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(850) 850 35 43
(Diyetlif İletişim Merkezi)

Telefon 2 :
0(542) 670 35 43  
(Whatsapp İletişim Hattı)

Telefon 3 :
0(542) 670 35 43  
(Diyetlif İletişim Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabıKurumsal skype hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal googleplus hesabıKurumsal instagram hesabıKurumsal pinterest hesabıKurumsal youtube hesabı

Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gözdem BAŞARIR İPHAR Mesleki Videolar Videoları
33 Mesleki ve Kişisel Video
Anne ve Bebek Beslenmesi
Tip 2 Diyabet ve Obezite
Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Beslenme
Ramazan Bayramında Beslenme
Ramazan Beslenme
Ramazan Beslenme
Keyifli Sohbetler
Anne Psikolojisi ve Beslenmesi
Kalp Sağlığı ve Beslenme
Çölyak ve Beslenme
Diyetin Temelleri
Anne ve Bebek Beslenmesi
Kadının Beslenme Yolculuğu - Bebeklik, Çocukluk, Ergenlik, Hamilelik, Annelik, Menopoz ve Yaşlılık
Yaza Hazırlık Diyetleri
Kanser ve Beslenme
Beslenme ve Güzellik İlişkisi, Sağlıklı Cilt İçin Beslenme, Selülite Karşı Beslenme
Tip 2 Diyabet ve Beslenme
Ramazan Ayında Beslenme Önerileri
İştah Dengeleme, Tokluk Veren Besinler, Yumurta ve Boza
Tatlı Krizini Aşmak İçin 11 İpucu
Yılbaşında Beslenme Önerileri
Diyet İçin İpuçları
Yaşlılıkta Beslenme ve Psikoloji

bursa, diyetisyen, gözdem, başarır, bursa diyetisyen, gözdem başarır, diyet, kilo verme, sağlıklı zayıflama, bursa zayıflama, diyetlif, beslenme, danışmanlığı, bursa diyet, fsm bulvarı diyetisyen, kolay diyet, online diyet, nasıl zayıflarım, nasıl şişmanlarım, nilüfer diyetisyen, sağlık, zayıflama, onkoloji diyetisyeni, diabet diyetisyeni, osmangazi diyetisyen, sağlıklı diyet, diyet danışmanlığı, doktor denetiminde diyet, diyetisyenle zayıflama, yıldırım diyetisyen, insülin direnci, şeker hastalığı beslenme, diyabet, diabet, kalp koruyucu diyet, diyetisyen bursa, kilo koruma, kilo alma, onkoloji diyetisyenliği, diyabet diyetisyenliği, aç kalmadan zayıflama, beslenme bozuklukları, hastalıklarda beslenme, tansiyon diyeti, hamilelik diyeti, protein diyeti, emziklik diyeti, çocuk diyeti, hormon diyeti, sağlıklı besinler


21:07
Top