2007'den Bugüne 84,925 Tavsiye, 26,564 Uzman ve 18,918 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gözdem BAŞARIR İPHAR
Diyetisyen - Bursa
Diyetlif - Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı

Gözdem BAŞARIR İPHAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi179 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

179

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözdem BAŞARIR İPHAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

90
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayat değerlidir. Diyetlif kaliteli yaşam için sağlık üretir. Diyetlif İletişim Merkezi: 0850 850 3 543
Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetlif
Fatih Sultan Mehmet Bulv. Derya Sk. No:1/4 Nilüfer 
Bursa
Adres 2:
Vanity Plastik Cerrahi Merkezi
Altunizade Mh. Tophanelioğlu Cad. No:1 Üsküdar
İstanbul
Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Diyetlif İletişim Merkezi)
Telefon 2 :
(Whatsapp İletişim Hattı)
Telefon 3 :
(Diyetlif İletişim Merkezi)
Kurumsal whatsapp hesabıKurumsal skype hesabı Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal googleplus hesabıKurumsal instagram hesabıKurumsal pinterest hesabıKurumsal youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gözdem BAŞARIR İPHAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Diyetlif, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Gözdem Başarır tarafından sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında Bursa’da kuruldu. Bugüne kadar 7000+ bireysel ve kurumsal danışana sağlıklı yaşam yolculuklarında rehberlik ettik.

Nedenimiz: Sağlıklı ve kaliteli yaşamın herkesin vazgeçilmez hakkı olduğuna inanıyoruz. Diyetlif ailesi olarak her yeni güne uyandığımızda o gün daha çok insana daha fazla kaliteli yaşam sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Hedefimiz: Öngörülebilir ve önlenebilir hastalıklara hiç kimse yenik düşmesin, herkes hayalindeki gibi olabilsin. Bu amaçla “Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı” olmak istiyoruz. Danışanlarımıza hastanelerin yolunu unutturmak istiyoruz.

İlkelerimiz: İnsan odaklılık, bilimi yol gösterici kabul etmek, akılcılık, yenilikçilik, yaşama kalite kazandırma, hataya sıfır tolerans, geleceğe değer katma.
...[Devamı...]

Gözdem BAŞARIR İPHAR Özgeçmis CV Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Özgeçmişi
Diyetisyen Gözdem Başarır, Bursa

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu.

Hacettepe Üniversitesi Sporcu Beslenmesi dalında özel öğrenci olarak 2008 yılnda özel ihtisasını tamamladı.
2006 yılından itibaren profesyonel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında sağlık kuruluşları, fabrikalar ve yemek üretim firmalarında faaliyet gösterdi.

2012 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği programını tamamladı.

Roche Türkiye ile 2009 yılında Marmara Bölgesindeki eczanelerde ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ üzerine kamuoyunu bilinçlendirme çalışmalarını yürüttü.

2010 yılında Lions Kulübü ile Bursa Nilüfer Belediyesi’ne bağlı ilköğretim okullarında ‘Çocukluk Çağında Beslenme’ ve ‘Sınav Öncesi Beslenme’ eğitimleri düzenledi.
...[Devamı...]

Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Makaleleri Gözdem BAŞARIR İPHAR'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Gözdem BAŞARIR İPHAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Saniye Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ12.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116900
Covid 19 döneminde 68 kg idim birde boyum 1.55 düşünün benim halimi :) Gözdem Başarır ile birlikte tamı tamına 15 kg verdim o kadar mutluyum ki anlatamam sizlere ben iki çocuk annesiyim ve doğumlarımdan sonra en düşebildiğim kilom 57 idi ama ben attık 53 kg yim:) Öncelikle çok tatlı bir bayan ve sabır ile sizin ile ilgileniyor hiç bir zaman modunuzu düşürmüyor asla olmuyor demiyor olacak istediğimiz kiloya ineceğiz diyerek yanınızda olup moral veriyor ve en güzeli de biliyormusunuz SAĞLIKLI BESLENMEYİ öğretiyor kesinlikle tek tavsiyem GÖZDEM BAŞARIR diyorum ve ona sonsuz Teşekkür ediyorum 😇 sen cansın Gözdem Başarır seviyorum seni.. Çok ama çokkk teşekkürler Beni eski 18 yaşımdaki kilom 53 kg idi üstelik ben şimdi 45 yaşındauım ve yine 18 yaşımdaki kilom dayım beni eski halime getirdiğin ve bana sağlıklı beslenmeyi öğrettiğin için şimdi daha sağlıklı zinde dinç ve mutlu hissediyorum kendimi teşekkür ederim sana minnettarım :)
     Beğenin    
Gizem A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116067
Gözdem hanımla ilk tanışmam üniversite 2.sınıfta staj yaptığım hastanede ki doktorum Murat Site Editörleri Tarafından Kapatıldı sayesinde oldu. Üniversiteye hazırlanma aşmasında aldığım kiloları çok güzel şekilde verdik ancak hemşire olduğum nöbetli ve yoğun çalıştığım için çok fazla sürdüremedim bu düzenli hayatımı. Ancak bu yıl kesin ve daha kuvvetli bir irade ile yeniden başladım Gözdem hanımdan destek almaya. Kendisi çok tatlı ilgili samimi mükemmel bir insan çok seviyorum onu <3. Mart ayından beri 16 kilo verdim. Ben diyete tekrar başladıktan sonra malum pandemi dönemine girdik ve her şey daha zor bir hale geldi fakat online sistemle gözdem hanım hemen el attı olaya çokta iyi oldu bence 👍🏻 İnsan başta kilo takibi nasıl olacak yağ oranını ölçemem nasıl tartılıcam filan diye düşünmüyor değil ama normal tartı ile de bu iş gayet yürüyor ya da uygun fiyatlı yağ ölçebilen tartıda alınabilir gözdem hanım onun içinde öneride bulunuyor. Yaklaşık 5ay boyunca herkesin evinde bulunan normal tartı ile takip ettim kilomu hep daha yeni aldım yağ ölçebilen tartılardan onunla devam ediyoruz. Daha da devam edeceğiz ☺ Gözdem hanım hayatımda karşılaştığım en büyük şanslarımdan biri. Bilgisi,ilgisi,tatlılığı ile müthiş bir insan. Her şekilde her koşulda yanınızda olup destek olmaya çalışıyor. Düzgün ve dengeli beslenmeyi gerçekten öğreniyorsunuz ideal kilonuza ulaştıktan sonra hayatınıza belli bir düzen ve rutinde devam edebilmek için bunu öğrenmeniz ve bu sistemi oturtmanız çok önemli. Bunun içinde Gözdem hanım en doğru adres benim için. Herkese tavsiye ediyorum. 💜
     Beğenin    
Özge İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115953
43 yaşındayım ve 23, 27 ve 37 yaşlarımdaki doğumlarımda aldığım fazla kilolarla yirmi yıldır mücadele ediyordum. Ancak ne yazık ki ne istediğim kiloya ulaşabildim ne de verdiğim kiloları koruyabildim. Kendi kendime uyguladığım yöntemler hep başarısız olunca umutsuz ve çaresiz bir şekilde bir de diyetisyene gitmeyi deneyim diye düşündüm. İnternetten araştırma yaparken Gözdem Hanıma rastladım. Mesai saatlerimden dolayı günün sonunda gidebildiğim seanslarımda Gözdem Hanımın sanki günün ilk saatleriymiş gibi enerjik ve güler yüzlü karşılamasına, samimiyetine, diyet listemi sevdiğim ve sevmediğim yiyecekleri dikkate alarak özenle hazırlamasına, mesleki donanımına ve işindeki uzmanlığına hayranım. İnsülin direncim olduğu tespit edildikten sonra Gözdem Hanımın uyguladığı beslenme programıyla insülin direnci gibi bir sorunum kalmadı. Kolay ulaşılabilen besinlerle ve sürekli yenilenerek oluşturulan diyet listelerimle çok keyifli, sağlıklı ve zinde hissederek kilolarımı veriyorum, istediğim kiloya ulaşmak üzereyim. Gözdem Hanımın ve Diyetlif’in diğer diyetisyenlerinin sosyal medyadaki yayınlarından sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam ile ilgili çok şey öğrendiğimide ayrıca belirtmek isterim.
     Beğenin    
G.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115455
Gözdem Hanım'a çok güvendiğim bir arkadaşımın vasıtasıyla ulaştım. Önce telefonda konuştuk ve ilk andan itibaren çok ilgilendi, en uygun randevu saati için teyitleştik. Sıkılmadan, kendimi mutsuz hissetmeden, kendi yaşantıma uyacak şekilde kilo vermek istiyordum. Gözdem Hanım önce neredeyse 1 saat kadar beni dinledi. Sevdiğim/sevmediğim, bunu hayatımdan çıkaramam/bu olmasa da olur dediğim her şeyi not aldı. 29 yaşındayım ve bu yaşa gelene kadar geçirdiğim evrelerden, ailemin sağlık durumundan, her şeyden konuştuk. Akabinde 2 hafta boyunca hiç bir listeye bağlı kalmadan kendi düzenimi not aldım ve akabinde Gözdem Hanım ile serüvenimiz başladı :) Gerçekten sıkılmadan, bunalmadan ve en önemlisi öğrenerek dengeli beslenme düzenini oturtmaya çalıştık/çalışıyoruz. Günlük hayatın içinde pek çok sebepten diyet listenizden sapabiliyorsunuz. Biz beraber tatil planından, iş yoğunluğuna, ofis ortamına kadar konuşarak hep koşullara uyum sağlayabilecek optimum listelerle serüveni yaşadık. Mevcut durumda yaklaşık 13 kilogram verdim ve metabolizmam çok yavaş çalışıyordu. Bu süreçte hem çok bilgili, araştıran hem de kalbi güzel bir insanı tanımış oldum. Birlikte çalıştığı insanlar da oldukça tatlı ve bilgili. İyi ki yollarımız kesişmiş :)
     Beğenin    
Umut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115156
Gözdem hanımla kuzenimin gidip cok memnun kalmasıyla birlikte tavsiyesi üzerine tanıştım.Enerjisi çok yüksek ve güleryüzlü bir kişi.Kilo sorunlarım vardı zayıflamak istiyordum fakat aç kalmak hiç istemiyordum.Hiçte öyle olmadı vermiş olduğu diyet listeleriyle inanılmaz kolay ve son derece zevk alarak zayıflamayı başardım. Sanki diyet diildi gerçekten söylüyorum bunu :) görüşmelerimizi online olarak gerçekleştirdik.online görüşmelerde en beğendiğim şey istediğiniz zaman ulaşabiliyor olmanız tıkandığınız anlamadığınız bişey oldu veya bunun gibi birçok sey hemen yardımcı olması. İşini gerçekten severek yapıyor.Diyetisyene gitmeyi düşünen Ama başarısız olacak korkusuna kapılan arkadaşlar sadece karar verip gözdem hanımla bir kere görüşün sonrasında işlerin ne kadar kolay çözüleceğine şaşıracaksınız.
     Beğenin    
Gizem O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114669
Bursa'nın en güler yüzlü, enerjisi en yüksek diyetisyeni Gözdem Başarır ile 2 ay içinde 11 kilo verdim. Vermiş olduğu değişik tarifler ile diyeti eğlenceli hale getirip, uzun soluklu olmasını sağlıyor. Karantina dönemlerine denk gelmiş olmamıza ve uzaktan bağlantı yoluyla görüşmüş olmamıza karşın istikrarlı bir şekilde kilo kaybetmeye devam ettim ve hala da ediyorum. Kilo vermek ve sağlıklı yaşam konusunda yeme alışkanlıklarınızı değiştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.
     Beğenin    
Gökçe KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114547
Gözdem Hanım’dan online hizmet aldım. Birlikte çok başarılı ilerledik. Bağışıklığım bozulmadan istediğim kiloya ulaştım. Diyet öncesi vitamin eksiğim vardı, menülerle beraber vitamin eksiğim kalmadı ve bağışıklığım güçlendi. Gözdem Hanım kişiye göre bol çeşitli menü vererek hiçbir şeyden kısmadan diyet uyguluyor. Diyetten ziyade sağlıklı beslenmeye geçiş olarak değerlendiriyor. Alışılmış klasik diyet menülerinden çok farklı menüleri. Bu sebeple diyet yaparken hiç zorlanmadım, psikolojik olarak hiç etkilenmedim. Gözdem Hanım pozitif enerjisiyle ve güler yüzüyle her zaman motive edici oldu. Şu an koruma sürecindeyim. Diyetlif, koruma sürecinde de ölçüm alarak, kilo kontrolü sağlıyor. Düzenli olarak ölçüm fotoğraflarımı Diyetlif’e gönderiyorum. 6 ay geçmesine rağmen kilo almadım. Çünkü ne yemem gerektiğini, neyi neyin yanında yemem gerektiğini çok iyi biliyorum. Teşekkür ederim Gözdem Başarır İphar ve Diyetlif ailesi. İyiki varsınız...
     1 Beğeni    
Hülya ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112988
Gözdem Hocamı bir arkadaşımla kızım hakkında sohbet ederken kilo yakışmayan kıyafetlere bahsederken kızımın kilosuyla sıkıntısı oldugu ama bir türlü çok istesede diyet yapamadığından bahsederken adı geçti gözdem hocamın ve o anda hemen arayarak randevu mu aldım. Randevuyu on yaşındaki kızım için aldım bu bizim üçüncü doktorumuz konusunda uzmanlaşmış ve evet doğrukişi çok şükür ki doğru kişi şun kızım kilo ve yağlardan yavaş yavaş kurtuluyor. Ayrıca kendisi sayesinde hem ben hem kızım psikolojik destek de aldık. Kendisi güler yüzlü, samimi ve candan. Aynı şekilde çalışma arkadaşları da özverili ve güleryüzlü çalışma ortamı da aydınlık rahatlatıcı. Hayatımızda ender iyi kilerimiz den Gözdem Hocam
     1 Beğeni    
Dilek İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112823
Gözdem hanımla spor hocamın araştırması sonucunda tanıştık.Bana uygulayacağı diyeti tamamen benim sağlık problemlerime göre düzenleyip,ilgi ve alakayla birebir ilgilenmesi beni çok mutlu etti.Mesleğine verdiği sevgi ve saygısının biz danışanlarına verdiği özenden anlaşılır bir diyet uzmanı.Sabırlı, güleryüzlü, ilgili, çok candan..... herkesin dilinden anlayan birisi...Çalışma arkadaşlarıyla uyumu ve onların tavırları çok memnun edici.Mesleki açıdan sürekli araştıran, kendisinin yeniliklere açık olduğunu gözlemledim.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Zeynep D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112783
Yaklaşık 2.5 aydır Gözdem Hanım'ın danışanıyım. Daha önce bir kaç kez başarısız diyetisyen tecrübesi olan biri olarak kıyaslama yapabilirim diye düşünüyorum. Eğer diyetisyeniniz bile olsa insanların kilonuz hakkında olumlu olumsuz yorum yapmasından ve kilo vermeniz gerektiğinin size dikte edilmesinden nefret ediyorsanız, sağlığınızı görüntünüze göre ön planda tutuyor ve hızla kilo vereyim de sonrası ne olursa olsun diye değil de sağlıklı bir yaşama adım atayım ve kilolarımı kalıcı emin adımlarla vereyim istiyorsanız Gözdem hanım tam sizlik :) O kadar profesyonel ki ona başvurduğunuzda durumlar özetle şöyle ilerliyor: Kilo vermeye karar veriyorsunuz, işin uzmanına başvuruyorsunuz, o da size tüm profesyonelliğiyle yol gösteriyor. Oldukça profesyonel bir iş ilişkisi gibi düşünün. Ne yapmacık bir acıma, ne gereksiz bir otorite...Tüm bunlara ek olarak sizin yaşam tarzınıza, bireysel ihtiyaçlarınıza titizlikle eğilen ve en güncel yaklaşımlarla kendini sürekli ileriye taşıyan bir uzmanla çalışmanın verdiği güven. Eminim siz de böyle düşünüyorsunuz ki "diyet" yapabilmek çok hassas ve insanı psikolojik olarak yoran bir süreç.Gözdem hanım gibi sizi rahatlatan, güler yüzlü, pozitif enerji veren biriyle yürümek bu süreci çok kolaylaştırıyor. Söylemeden geçmeyeyim verdiği listeler de hiç sıkıcı değil :)
     Beğenin    
Hilal MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112735
“Şu gün başlarım bugün başlarım” diyerek uzunca bir süre diyetisyen kontrolünde kilo vermeyi erteledim. Daha önceki yıllarda da birkaç kez diyetisyen kontrolünde kilo verdiğim için, “nasıl olsa yapılması gerekenleri az-çok biliyorum, elimde diyet listelerim de var” düşüncesi sürekli başlangıç yapmamı ötelememe neden oldu. Baktım ki kendi başıma bu işte başarılı olamayacağım, internetteki sitelerden Bursa’daki diyetisyenler hakkındaki yorumları ve tavsiyeleri incelemeye başladım ve akabinde de Diyetlif-Gözdem Başarır ile görüşmeye karar verdim. Tabii öncelikle kilo vermeye kesinlikle kararlı olmanız ve istemeniz gerekiyor. Gözdem Hanım ile tanıştıktan ve seanslara başladıktan sonra da ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Yaşam biçiminize uygun (kişiye özel), sıkılmadan uygulayabileceğiniz ve hayatınıza kolaylıkla adapte edebileceğiniz bir sistematik izliyor Gözdem Hanım. Şu anda ilk görüşmemizde bana sormuş olduğu hedef kiloma ulaştım. Koruma programına geçmeden önce birkaç kilo daha vermek istiyorum. Başta Gözdem Hanım olmak üzere Diyetlif ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. 👏🏼👏🏼👏🏼 İlerideki dönemlerde de beslenme ile ilgili herhangi bir sorunum olursa, ilk kapısını çalacağım kişi tereddütsüz Gözdem Başarır olur.
     Beğenin    
Melisa B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111799
Gözdem ablayı inernet üzerinden araştırırken buldum ve yorumlarını okuduğumda aslında benim yaşımda bir sürü çocuğun kilo verdiğini gördüm ve neden ben de yapmıyorum dedim.Anlık bir kararla randevu aldık ve kilo vermeyi kafama koydum.Benim için insanların ne dediği ne düşündüğü pek önemli değildi ben kendi gözümde değişmek istedim aynaya baktığımda karşımda görmek istediğim vücuda sahip olmak istedim ve başardım. Hedefime Gözdem abla ile birlikte ulaştım.Bana çok kısa bir süre içerisinde hem sağlıklı hem de gözle görülür bir kilo kaybettirdi.Çok samimi,başarılı ve işinin en iyisi olmayı hak eden bir doktor.En başta onu diğer doktorlardan ayıran özelliği bence karşında bir arkadaşın varmış gibi sohbet edebilmen sizi gerçekten bunu başarabileceğinize inandırıyor ve istikrarlı bir şekilde ilerlerseniz sizden mutlusu yok.Diyetlif ekibine ve Gözdem ablaya bana bu mutluluğu yaşattığı için teşekkür ediyorum.İnanırsanız başarırsınız.
     Beğenin    
Melda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111627
Gözdem Hanımla çalıştığım kurumdaki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Diyetisyen görüşmelerini çok tecrübe etmiş birisi değilim ancak etrafımda çokça diyetisyen geçmişi olan arkadaşım var. İnsan ister istemez duyduklarının etkisi altında kalarak tedirgin oluyor.Ama doğrusu ilk görüşmemizden itibaren oldukça samimi, düşünceli ve anlayışlı tavrıyla karşısındakini rahatlattığını söyleyebilirim.Kesinlikle sert ve otoriter bir mizaca sahip değil ki bence bu çok çok önemliydi, sizi gergin hale getirmiyor. Sizin sıkıntınızı paylaştığını ve derdinizle dertlendiğini hissediyorsunuz.Ve daha önemlisi tavrının kişiye özel olduğunu, herkesin kendi karakteri ve problemine göre bir konuşma biçimi olduğunu hissediyorum. Ben daha olayın başındayım , ancak şimdiden çok güzel bir yol arkadaşlığımız olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler tatlı insan!!
     Beğenin    
Gülsevim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111451
Merhabalar ben Gülsevim Çetin ve 15 senelik diyabet hastasıyım.Diyabetle profesyonel olarak savaşmaya karar verdim.Kızımın tavsiyesiyle diyetlif Gözdem Başarır hanıma ulaştık ve hayatıma yeni, mutlu bi başlangıca adım atmış oldum. Herkesin insüline başlandığında bir daha bırakılamayacağı kanısını 2 ay gibi kısa bir sürede diyetlif ailesi sayesinde yenmiş bulunmaktayım.Tabi bu arada 15 senelik diyabet geçmişimin 7 senesi insülin ve bir torba hapla geçtiğinide belirtmeliyim.Hem profesyonel hem aile yakınlığında bir tedavi istiyorsanız diyetlif Gözdem hanımın bir kahvesini için derim :))
     Beğenin    
Elif YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110954
Merhaba Yıllarca Kilo Vermek için uğraşların sonunda artık bunu tek başıma bastıramayacağımı anlayıp bir uzman istediğimde arkadaşlarımın tavsiyesine Gözdem Hanımı tercih ettim.Kendisi güler yüzlü pozitif bir insan kilo vermeye inandırdı beni.Aslında kilo vermenin aç kalmak olmadığını anlıyorsunuz sayesinde .Yani aç kalmadan doğru yöntemlerle kurtuluyorsunuz fazlalıklardan .Kilo vermek için birine ihtiyaç var ve Gözdem Hanım tercih edilecek bir diyetisyen .Onunla tanışmış olmaktan çok mutluyum. Aslında başlarken öğünlerimi nasıl ayarlayacağımdan diye çok korkmuştum..Ama hiçte zor olmadığını anlıyorsunuz..Zaten sizin durumunuza özel öle güzel bir liste hazırlıyor ki uygulamak çok kolay oluyor..Alternatiflerle zorlanmadan diyetinizi sürdürebiliyorsunuz..İyi ki varsınız Gözdem Hanım. Teşekkürler
     1 Beğeni    
Buket ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110659
Gozdem Hanim'i bir aile uyesi sayesinde tanidim ve yaklasik bir yil once yardim almaya basladim. Amerika'da yasiyor olmama ragmen her turlu adaptasyonu saglayarak bana yardimci olmayi kabul etti. Cok samimi ve sicakkanli oldugu gibi isinde de cok profesyonel. Gozdem hanimin sagladigi hizmetin en faydali yani benim icin aramizda 10 saat fark olmasina ragmen herkese uygun saatlerde randevu alabiliyor olmam ve endiselerime ve sorularima kisa surede cozum ve yanit alabilmem. Kisacasi Gozdem hanim kafamdaki "diyet" ve "diyetisyen" algisini cok iyi bir yonde yok etti ve saglikli bir sekilde kilo vermeme yardimci oldu.
     Beğenin    
S.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110626
Merhabalar Gözdem hanımı internet aracılığı ile buldum ve biraz araştırdığımda çok iyi yorumlar aldım. Daha öncede farklı diyetisyenlere başvurmuştum ama Gözdem hanım biraz farklıydı, kalıplaşmış ve sıkıcı listelerden ziyade daha sizin isteklerinize yönelik ve sizi bunaltmadan açlık hissetmeden hazırlanan programlar sayesinde sağlıklı beslenerek kilo verebiliyorsunuz. Ayrıca Gözdem hanımın güler yüzlülüğü, samimiyeti ve sizi her gittiğinizde biraz daha motive ediyor. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmazsınız....
     Beğenin    
Havva KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110345
Gözdem Hanım'ı ve kurduğu Diyetlif ağını internette buldum. Biraz araştırdığımda çok başarılı bir diyetisyen olduğunu öğrendim ve hemen kendisiyle tanışmak istedim. Gözdem Hanım'ın oturttuğu o kadar sağlam ve başarılı bir sistemi var ki ilk görüşmede bundan çok etkilendim ve hemen uzun vadeli plan yaptık kendisiyle. Ben ondan diyet listesi beklerken o 2 hafta boyunca beslenme düzenimi takip edeceğini söyledi. Takip eden süreçte her hafta ölçüm yaptı ve değişimlerimi not alıp her görüşmemizde değişen yaşam koşullarıma uygun listeler yazdı. Hala çalışmaya devam ediyoruz. Sanırım ilk defa doğru beslenmeyi bana öğretti ve onun sayesinde verdiğim kiloları geri almayacağıma inanıyorum. Ayrıca verdikleri psikolog seansı sayesinde kilolarımla bağdaştırdığım tüm sorunlardan kurtuldum ve bedenimi sevmeyi öğrendim. Diyetlif sosyal medya da çok aktif çalışıyor ve düzenli olarak tavsiyelerde bulunuyor. Bundan sonra ne zaman beslenmemle ilgili sorun yaşarsam Diyetlif in kapısını hiç tereddütsüz çalarım.
     Beğenin    
Gökçe A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110189
Gözde Hanım'a arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. İnsülin Direnci sorunu nedeni ile kilo alma ve dikkat etmeme rağmen kilo verememe soruna sahiptim. Gözdem Hanım, öncelikle hayat tarzımı ve yeme alışkanlıklarımı analiz etti ve buna uygun bir beslenme programı önerdi. Haftalık ölçümler ve 2 haftada bir sürekli değişen program ile aç kalmadan kilo vermeye başladım. İnsülin direnci ile ilgili kan değerlerimde iyileşme söz konusu oldu. Ben uyguladığı programı kilo vermeye de hizmet eden sağlıklı beslenme eğitimi şeklinde algıladım . Kendisinden çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Nagihan İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110061
Merhabalar gözdem hanımı internet aracılığı ile buldum ve iyimi bulmuşum benim isteğim hızlı kilo vermekti ama gözdem hanım sayesinde hızlı kilo vermekten ziyade yavaş ve sğlıklı kilo vermenin önemini öğrenmiş oldum. Her gittiğimde güler yüzlü ve sıcak karışlaması her zaman daha motive olmamı sağladı sayesinde yiyerekte zayıf ve sağlıklı kazanabileceğini öğrendim iyi ki gözden hanımı seçmişim çokkk çok teşekkür ederim kesinlikle harika bir diyetisyen GÖZDEM HANIM ♥♥♥♥ Ayrıca karşılamada ver her hafta görüşme saatlerinin istisnasız hatırlatılmasında gamze hanımada çok teşekkür ederim ♥♥♥
     Beğenin    
Derya T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109192
Gözdem hanımla daha 2 aydır tanışmamıza rahmen çok memnun kaldım.Daha önce bir sürü diyetisyen dolaşıp ve yine birçok başarısız diyete rahmen ilk defa gözlem hanımla başardım.Aç kalmadan canım istediğinde istediğim şeyi yiyerek 2 ayda 10 kilo verdim.Ve kilo vermemin yegane nedeni gözlem hanimin her sorumda her sorunumda yanımda olup bana sanki bir arkadaş bir dost hatta sanki ailemden biri gibi destek ve motivasyon vermesidir.Bunun için ilk önce ona cani gönülden tesekkur edip bütün kilo vermek isteyen arkadaslarada şiddetle tavsiye ederim...
     Beğenin    
N.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2019
TavsiyeNo: 109047
Gözdem hanım hem çok tatlı bir kadın ve işini çok iyi yapıyor. İyi ki onu tanıdım bir çok diyetisyene gittim ve hepsi bilgisayardan program yazıp çıkartıyordu fakat Gözdem hanım bizzat kendisi yüz yüze program yazıyor bilgisayar kullanmıyor ve bu gerçekten çok iyi bir özellik. Sadece bir diyetisyen degil ayni zamanda her şeyi anlatabileceginiz bir sırdaş ayni zamanda bir yaşam koçu gibi kesinlikle tavsiye ediyorum. Onun sayesinde hem kus gibi hafif hissediyorum resmen üzerimden yük kalktı daha önce hiç bu kadar zayıflamamıştım yağ oranım çok düştü ayni zamanda çok da kilo verdim sağlıklı beslenmek açısından kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İyi ki Gözdem hanımla tanıştım.
     Beğenin    
Berna G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2019
TavsiyeNo: 108917
Gözdem hanımı araştırmalarım ve sürekli sosyal medyada takiplerim ile tanıdım. Gözdem hanım öncesi ve sonrası olarak bölüyorum hayatımı. Bir insanın hayatına dokunan en güzel el. Daha ilk günden hedefe yakınlığımı hissettim. Çünkü kendim için en doğru yerdeydim. Kilo verme öyküm çok zor ve yorucuydu. Bir türlü vedalaşamadığım kilolar ve geri dönüşler. Hep yeniden başlamalar. Ama bu kez hisler, enerji ve irade farklı. Çünkü ben diyetteyim algısı oluşturmayan bir program var.Alınan desteğin profesyonelliği ilk andan itibaren hissediliyor. Gözdem hanım ile 2 ay olmasına rağmen 8 kg gitti bile. Evet , dünyanın sonu değilmiş diyorsunuz. Gözdem hanım her an pozitif enerji vererek, motivasyonu hep yüksek tutuyor. Günün son randevusunda bile bütün günün yoğunluğunu hissettirmeyen harika bir insan. Kendisinin ve ekibinin güler yüzlülüğü çok sıcak bir ortam oluşturuyor. Aslında beslenme uzmanlığının yanı sıra psikolojik olarak desteği azımsanamaz. Acaba mı sorularının hepsine bir cevap gibi…
     Beğenin    
Ayşe İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2019
TavsiyeNo: 108796
Kardeşimin tavsiyesi ile Gözdem Hanım'la tanıştık. Daha önce başka diyetisyenlerden de profesyonel anlamda yardım almıştım. Ancak kilo veremediğim haftalarda bana destek olan bir tek Gözdem Hanım'dı. Güleryüzlü, içten ve samimi yaklaşıyor. İnsan ne kadar azimli olsa da bazen canı yememesi gereken bir şeyi isteyebiliyor. Gözdem Hanım bu konuda büyük destek. Yemek istediğinize göre listenizi değiştirebiliyor. Aç kalmadan istediklerimden de yiyerek 12 haftada sağlıklı olarak 15 kilo verdim. Ve kilo verme serüvenim devam ediyor. Teşekkür ederim.
     Beğenin    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2019
TavsiyeNo: 108621
Gözdem Hanım ve ekibine internetteki tavsiye yazıları vasıtasıyla ulaştım. Amacım sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve fazla kilolarımdan kurtulmaktı. Diyete başlayalı 6 seans oldu. Hâlâ da hizmet almaya devam etmekteyim. İlgi ve desteklerinden gayet memnunum. Metabolizmam yavaş olmasına rağmen 4 kilo verdim ve düzenli yemek yeme alışkanlığı kazandığım için birçok sağlık sorunum gitti ve şikayetlerim azaldı. Ayrıca Gözdem Hanım çok samimi, ilgili, güleryüzlü ve konuşkan bir diyetisten. Diyet yapmaya karar vermenin ve sürdürmenin önemli bir boyutunun da psikolojik olarak kendini hazır hissetmek ve motive olmak olduğunu düşünürsek bu enerjiyi fazlasıyla alabileceğinizi düşünüyorum.
     Beğenin    
Canan D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108100
zayıflamak için uzman arayışına girdiğimde çevremdeki insanlardan ve sosyal medyada gözdem hanımla tanışmış oldum.Bügüne kadar birçok diyetisyene gittim ama gözdem hanımın tavsiyeleri,ilgisi bambaşka.Beni hiç sıkılmadan dinleyip hayatıma faydalı önerilerde bulunuyor diyet yaptığım sürede canımın istediği ve yemediğim hiçbir şey olmadı.Tamamen kişiye özel listeler vererek hiç aç kalmadan zayıflamanızı sağlıyor.Çok güler yüzlü ve samimi olması insanın motivasyonunu arttırıyor iyi bir diyetisyen arıyorsanız kesınlıkle taysiye ediyorum
     Beğenin    
Berat İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107322
Bir yakınımın tavsiyesi üzerine randevu alıp ofisinde tanıştım. kan tahlillerimi detaylı olarak incelemesi ve diyet listemi vermeden önce birkaç hafta liste vermeyip metabolizmamı tanımaya çalışması gibi farklı bir yönetim denemesi daha etkili bir sonuç alacağımı en başında hissettirdi. Şu an programa halen devam etmekteyim. son derece bilimsel bir yaklaşımla şu an beslenme programım düzenlenmekte. şu an sadece yağ yaktığımı hissediyorum. Yakınımda ihtiyacı olan herkese tavsiye etmekteyim. çalışma ortamı gaye uygun ve ulaşım açısından da zorlanmıyorum. Yanında çalışan personel de gayet ilgili. gayet sempatik, güler yüzlü bir diyetisyenim var. kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
     Beğenin    
S. Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107247
Gözdem Hanım'ı sosyal medya ve internet aracılığıyla tanıdım. Kilo verme ve sağlıklı yaşam konusunda oldukça fazla ön yargım vardı. Beslenme konusundaki alışkanlıklarımızı değiştirmenin-özellikle uzun vadeli- ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Bu konuda umutsuz olmama rağmen Gözdem hanım güler yüzü,pozitif cümleleri ve danışana özgü, bilimsel yöntemlerle uyguladığı diyet listeleri ve telkinleriyle beslenme alışkanlığımı değiştirmemi sağladı. Şimdi bırakın kilo vermeyi sağlıklı beslenmeyi ömrüme yayacak motivasyona eriştim.Çok mutluyum. Hem kilolarımdan kurtuldum. Hem de beslenme konusunda yeni bir bakış açısı kazandım. Kesinlikle Bursa'da 1 numara.
     Beğenin    
Berrak Z.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106886
Diyetlif ailesi internette yaptığım araştırmalar sonucunda tanıştım. İlk görüşmeye gittiğimde direk diyet listesi yazılmaması ve önce beni, yaşantımı, sosyal aktivitelerimi tanımaları seçim yapmamda en önemli etken oldu. Ekipte aynı zamanda psikologda olması ve dilediğiniz zaman psikolojik destek alabiliyor olmanız da büyük fayda. Bir kaç farklı diyetisyen ile bu yola başlamış ancak yarıda bırakmış biri olarak Gözdem Hanım ile sonuna kadar ilerleyeceğimden eminim. Kendisi oldukça sempatik, sizi asla zorlamadan beslenme düzeninizi belirleyen ve kilo veremediğiniz anlarda da asla çekinmeden gidebileceğiniz bir diyetisyen. Doğru bildiklerinizi bir kenara bırakıp Gözdem Hanım ile mutlaka tanışın. Ayrıca ne insülin direnci kalıyor ne birşey :)
     Beğenin    
Ceren ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106843
Bursadaki en iyi diyetisyenleri araştırıyordum kendisini çok tavsiye eden vardı ve yazdıkları gayet samimi,doğru şeylerdi.Daha sonra büyük bir kararlılıkla randevu aldım.Bu zamana kadar bir sürü diyetisyene başvurmuştum ama Gözdem Başarır çok farklıydı ve bana ulaşan tek kişiydi.Biraz sorunlu bir hasta olmama rağmen benimle çok ilgilendi ve bana en uygun diyetleri yazdı.Daha planlı,samimi ve bilimsel bir yaklaşımı var.Diyet yapıyormuş gibi hissetmiyorsunuz.Sizi aç bırakan ve sıkan diyetisyenlerden de değil.Güleryüzlü,sıcakkanlı ve samimi biri.Yanında çalışan kişiler de aynı şekilde.
     Beğenin    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106811
Gözdem hanım gayet güler yüzlü ve hoşgörülü bir bayan; size fazla zorlamadan ve isteklerinize yönelerek beğendiğiniz ve yemek istediğiniz besinleri size liste halinde hazırlayarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olabilir. Kısa bir sürede aynı şekilde bende istediğim kiloya ulaştım sayılır ve hiç zorlanmadan istediğim her şeyi yiyerek bunu başarmamda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle gidip danışabileceğiniz bir uzman, tavsiye ederim.
     Beğenin    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106723
kendisi çok şirin, pozitif ve çok güler yüzlü. benim verilecek çok fazla kilom olmadığı halde (yaklaşık 5 kilo kadar) bana o kadar doğru ve sağlıklı şekilde listeler hazırladı ki, az olduğu için zor olacağını bildiğimiz halde hiç zorlanmadım ve bu süreç başarılı bir şekilde sonuçlandı. başlarda listeleri yanlış uygulamama rağmen, asla bana olumsuz davranmadı. bunları bile gülerek konuştuk. gün içerisinde yemek istediğim bir şey olduğunda söylüyordum ve kendisi tüm liste üzerinden dengeleyerek ekliyordu. ayrıca bazen işlerin yolunda gitmediği zamanlar olur. öğün saati trafikte olursunuz, ya da o an elinizde listedekilerin hiçbiri yoktur mesela. her zaman kendisine ulaşabileceğimi söylediği telefonundan kendisine yazıp doğru olanı ve ya ne yapmam gerekeni sorduğumda beni hep kurtardı. bir şekilde o an elimde ne varsa onlarla doğru öğünü söyledi her zaman. bence bu gerçekten çok önemli ve ayrıcalıklı bir nitelik. kendisine buradan da teşekkür etmiş olayım. Diyetlif ailesi ve Gözdem Hanım, iyi var! :)
     1 Beğeni    
Özlem K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106662
Gözdem Hanım'ı sosyal medya aracılığı ile tanıdım. Yaklaşık üç aydır birlikte devam ediyoruz. Hazırladığı listeleri hiç sıkılmadan uygulayabiliyorsunuz. Listeler bol seçenekli olunca sıkılmadan diyetinizi devam ettirebiliyorsunuz. Bunun yanında güler yüzü sıcak sohbeti de onun işini ne kadar severek yaptığının bir göstergesi. Hem Gözdem Hanım'a hem de yardımcısı Gamze Hanım'a çok çok teşekkürler. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
ŞenSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106644
Gözdem hanımla yaklaşık 5 aydır çalışıyorum. Daha öncede bir kaç tane diyetisyen deneyimim olmuştu. Ancak daha önceki diyet süreçleri de gözdem hanımdaki kadar rahat huzurlu olmamıştım. Diyet cümlesi bile artık gerilmeme neden oluyordu. Gözdem hanım ilk önce bu tabumu yıktı ve önce beni ve yeme alışkanlıklarımı tanıdı. Hiç bir öneriyi ezbere yapmadı. Her süreci rahatlıkla konuşup üzerinde değişiklikler yaptık. İnsülin direnci ve tiroit sıkıntım olmasına rağmen çok başarılı sonuçlar aldık. Onunla çalışmak eziyet değil keyif oldu. Çok teşekkürler gözdem hanım. Sizinle çalışmak bir ayrıcalık...
     Beğenin    
P.Kol
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106643
Gözdem hanımı internetten tesadüfen gördüm ve işinin ehli olduğunu düşündüğüm için Diyetlif’i tercih ettim. Onun sayesinde doğru ve dengeli beslenmeyi öğrenmeye başladım. Açıkçası yemek yiyerek zayıflanacağını hiç düşünmezdim ama gerçekten yiyerek de kilo verilebiliyormuş. Ayrıca her daim sorulara cevap veren güleryüzlü bir ekibin varlığı da insanı zayıflama konusunda motive ediyor. Kişisel olarak belirlenen diyetler ile kolay şekilde kilo vermek isteyenlere Diyetlif’i tavsiye ederim.
     Beğenin    
Yasemin B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106492
Gözdem hanım gayet güler yüzlü ılımlı. Işinde çok iyi . Sabit kilolarımdan onun sayesinde kurtuldum. Devam ediyorum. Hic ac kalmadan. Kisiye ozel listelerle diyetten korkmadan yemek aliskanliklarimiza gore diyet yapiyoruz Herkese tavsiye ederim.Kilo veremiyorum diyenler mutlaka gözdem hanıma gitmeli olumlu sonuç olucaktir..Her hafta ölçüm e çağrılıyor o yüzden diyetten kopma gibi bişey olmuyor. Sonraki hafta yeni liste hazırlanıyor istemediğimiz bişeyleri listeye koymuyor tamamen isteğe gore ayarlanıyor.Sevdigimiz sevmediğimiz şeyleri bize sorup ona gore liste hazırlanıyor.Kisacasi iyikı gözdem hanımı tanıdım ve gidiyorum.
     Beğenin    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106269
Gözdem hanım işinde çok başarılı. Güler yüzlü ve çok ilgili. İnsanlara yaklaşımı diğer uzmanlara göre çok farklı. Kendisini seçtiğimiz için çok mutluyuz. Kızım ve ben kendisine çok güveniyoruz. Gözdem hn ile tanışmamız bir endokrin uzmanının tavsiyesi ile oldu. Kızımın acil sağlıklı kilo almaya ihtiyacı vardı. Tavsiye üzerine gittik ve ilk görüşte kendisini çok samimi ve cana yakın bulduk. Ve devam etmeye karar verdik. Bizi dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Kısa sürede sonuç almaya başladık.
     Beğenin    
M.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106235
Merhaba, Gözdem Hanım ile tanışmam internet üzerinden diyetlif e denk gelerek oldu. Gözdem Hanım içten davranışlarıyla kilo verme sürecimi keyifli hale getirdi. Kontrollü bir şekilde günden güne kilo vermemde büyük bir desteği mevcut. Eğer düzenle ve sağlıklı besinler tüketerek hayalinizdeki kiloya düşmek istiyorsanız diyetlif ekibi ve Gözdem Hanımla tanışmanızı öneririm. 2 ayı geçkin süredir devam ettiğim sağlıklı kilo verme yolunda beni hiçbir zaman tüketmeyen ve yılmama vesile olmayan tempoda ilerledik. Daha yolumuz var ve ben gün geçtikçe gardolabımdaki kıyafetlerime geri dönmekten inanılmaz mutluluk duyuyorum. Kilo verme süreci tek taraflı değil doğru ekiple gerçekleşen özverili bir yaşam aslında. Bana bu yaşamı sağladıkları için diyetlif ekibine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
E.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105798
Gözdem hanımla arkadaşlarımın tavsiyesi ile tanıştım. Tanıdığım an içtenliğinin yanı sıra günlük hayatta sunduğu alternatif diyet listelerinde zorluk çekmeden, diyetten ziyade sağlıklı yaşamın farkındalığına vardım. Her bir uzman yardımsever ve çok sıcak kanlılar. Size yol göstermeleri size devam etme gücü veriyor. Diyet olarak değilde olması gereken beslenme tarzını benimsemek için herkesin bu adımı atmanız gerekmektedir. Ben memnun kaldım ve ideal kiloma gelip korumak için bu aileyle devam edeceğim. Teşekkürler, Diyetlif :)
     Beğenin    
Furkan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105281
Kilo alamayan ya da alamadığımı düşünen bir insandım. Sonra diyetlif ve Gözdem hanımla tanıştım. 59 kilodan 68 lere kadar çıktım. 2,5 ayda 8 kilo aldım. Hayatım boyunca 63 kiloyu geçememiştim. Şimdi ise onun 5 fazlasındayım. Bana özel uygulanan program sayesinde hem kendimi zorlamadan kilo alıyorum. Ve hayatım düzene girdi. Yeterince uyuyorum ve besleniyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle benim gibi zayıfsanız ve yiyip yiyip kilo alamadığınızı söylüyorsanız bir de Gözdem hanımı deneyin derim.
     1 Beğeni    
G.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105258
Merhabalar Benim Gözdem hanımla tanismam bir arkadaşım aracılığıyla oldu. Kendisindeki değişim beni çok etkiledi. Gözdem hanımın çalışma tarzı, güven veren rahatlığı, diyetisyen kavramının bunaltan kısıtlayan anlamı yerini huzura bıraktı. Artık eskisi gibi endişelenmiyorum kilo konusunda. Listeme uygun hareket ettiğimde sonuç almamak imkansız her koşulda. Ben diyet life başladıktan itibaren altı kilo verdim ve görünümdeki farklık oldukça fazla. Daha yolun başındayım. Çok seyehat etmem koşullarımı çok zorlasa da buna rağmen Gozdem hanimin farklı liste alternatifleriyle uygulamada ozgurlestim diyebilirim. Eğer listeye bağlı kalırsanız kesinlikle istediğiniz sonuca ulaşırsınız derim. Vazgeçmeyin yeter. Her an yeniden başlamanın gücüne içinizde ulaşmanız dileğiyle. Sevgiler ve çok teşekkür ederim diyetlif ailesi ve Gözdem hanımcım.
     Beğenin    
Ayşe KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
29.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104920
Gözdem Hanımı sosyal medya üzerinden tanıyıp bir süre takip ettikten sonra gitmeye karar verdim. gerçekten işini profesyonelce yapan, danışanının hem sağlığını hemde psikolojisini herşeyden üstün tutan ve bilgisini sizinle paylaşmaktan çekinmeyen mükemmel bir diyetisyen.Fazla kilolarimdan bilinçli ve sağlıklı bir şekilde kurtuldum.Gözdem hanımın verdiği güven ve kişiye özel beslenme programıyla sonunda kendime hayat tarzı olarak benimseyebilecegim bir beslenme alışkanlıği edindim.Teşekkürler Gözdem Başarır.
     Beğenin    
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104658
Kendisinden memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım Gözdem hanımla. Kilo sorunum vardı, diyet benim için pek mantıklı bir cözüm değilmiş gibi geliyordu bana. Fakat Gözdem hanımın profesyonel yaklaşımları sayesinde kilo vermek daha kolaylaştı.1 ayda 8 kılo verdim hemde aç kalmadan sık öğünlerle birlikte.Güleryüzü ile neler yemek istediğimizi sorup ona göre bir liste hazırlıyor.Kesinlikle kilo vermek isteyenler Gözdem hanıma gitmeliler Kendisine burdan yardımları İçin çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Gs.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104635
Bursa'da diyet yaparak kilo vermek noktasında bu alanda çalışan pek çok isim ile karşılaşabilirsiniz. Fakat Gözdem Başarır ve Diyetlif bunlardan kesinlikle farklı. Her şeyden önce çok kurumsal, oturmuş ve profesyonel bir yapısı var. Gözdem Hanım, danışanlarının her biri ile ayrı ayrı ilgileniyor. Her bir danışan, birlikte çalışıldığı süre içerisinde en ince ayrıntısına kadar tanınmaya çalışılıyor, hakkında raporlar tutuluyor ki, burada amaç kişinin yaşam tarzına uygun olan beslenme biçimini yerleştirebilmek. Eğer amacınız kilo vermekten de öte fit ve taze bir yaşam tarzını oturtabilmek ise Gözdem Hanım'dan danışmanlık alan bir kişi olarak kesinlikle tavsiyemdir: Mutlaka Diyetlif'e uğrayın!
     Beğenin    
S.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104577
Uzman diyetisyen Gözdem hanımdan yardım alarak sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmeniz ve kilo kontrolü sağlamanız çok kolay. Sıkılmadan sizin sevdiğiniz her yere bulabileceğiniz farklı alternatifle kilo verebilirsiniz. Yemek istediğiniz her şeyi kontrollü bir şekilde yemenize izin veriyor ve bu sayede diyetinizden sıkılmanızı ve kontrolsüz bir şekilde yemeklere saldırmanızı önlüyor. Biz birlikte kilo vermeyi başardık :) Sizde deneyip yakınlarınıza tavsiye edebilirisiniz..
     Beğenin    
Ferhat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104267
kilo verme konusunda kararliyken diyet yapmak pek mantikli gelmiyordu bana tabi bu dusuncem gozdem hanimi tanidiktan sonra tamamen degisti kisiye gore ve yasam tarzina gore liste yapiliyor ben yiyerek zayiflamayi gozdem hanimla ogrendim .. kendisi cok ilgili ve isinin ehli birisi calisanlari bile kendisi gibi guleryuzlu insanlar..kilo vermenin yaninda dogru beslenmeyi ogretiyorsunuz samimiyetiniz ve ictenliginiz harika siddetle tavsiye ediyorum . tesekkurler diyetlife...
     Beğenin    
Nur MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104175
1.5 ay insulin direncini kontrol altına alıp yaklaşık 5 kg verdim çikolatam lahmacunum herşeyim var :) gözdem başarır iyi ki var :) az yemenin zararlı olduğunu yeterince yediğinde kilo verebileceğimi bana kanıtlayan canım diyetisyenim.Tek liste değil benim yeme alışkanlıklarına göre bana bir-çok alternatifi olan listeler hazırladı hazır listeye bakarak değil benim alışkanlıklarına bakarak.en küçük sorunda atamadığım durumlarda listem yenileniyor bu sayede zorlanmıyorum aslında diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğretiyor:)
     Beğenin    
Merve B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104111
Merhabalar.. Daha önce iki diyetisyene gittim onlardan da çok şey öğrendim ama hiç birisinde sürekli gidemedim çünkü verdikleri listeye uyamayınca gitmemin bi anlamı olmadığını düşünüyordum fakat gözdem hanımla resmen yaşam tarzım değişti çünkü sürekli bi şeyler yediğim için kendimi hiç diyet yapıyomuş gibi hissetmiyordum sadece yediğim şeylerde seçim yapmayı öğrendim sayesinde... öncelikle sizin metabolik durumunuza ve kişisel özelliklerinize hakim olmadan diyet programı başlamıyor bu yüzden biraz sabırlı olmalısınız.. .Gözdem hanım çok planlı ve programlı ilerliyo verilen listeler tamamen size özel olması listelerin uygulanabilirliğini kolaylaştırıyor..aç kalmadan nasıl kolay kilo veriliyormuş bunu öğrendim resmen.. sadece seans ücretleri gözardı edilmemesi gereken bi nokta fakat eskiden marketten aldığım abur cubur dondurma vs paralarını düşününce kârlı çıktığımı bile farketmiş oldum.. benim gibi iradesiz tatlıya düşkün birisi bile 10 haftada 9 kilo verdiyse isteyen herkes bunu başarabilir.. tabi bu aşamada sevgili Aylin hanımada desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Diyetlif ailesi kilo vermek isteyenlerin son durağı...
     Beğenin    
Zafer Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 104063
Gözdem hanımla tanışmamız internet sitesinden araştırmalarım sonucunda olmuştur. İlk olarak durumumun kontrolü incelenmiş, yeme programıma uygun diyet programına geçtik. İlk dört seans kendi açımdan zorlu geçmişti, program zorlu olmasa da alışmak zaman almıştı. Belki kilo veriş hızım yavaş olsa da sonraki süreçlerde alışmamdan artmıştır. 92 kiloya kadar düştüm ve memnunum. Bundan sonraki hedef 85 olacaktır devam edersem. Gayet sempatik sıcakkanlı karşılıyor.
     Beğenin    
Tuba DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 104058
gözdem hanıma internetteki tavsiyeler üzerine gitme kararı aldım. kendisinin yaklaşımı oldukça arkadaşça ve güleryüzlü oldu.her hafta yağ-kilo ölçümü için çağırması güzel bir uygulama.ayrıca diyet listesindeki alternatiflerin olması da progarımın sıkıcı bir hal almasını engelliyor.ben son 1 yıl içerisindeki ani kilo alışlarım sebebiyle ve diyabet hastası olduğum için yeme alışkanlıklarımı düzene sokmak için gidiyorum. yavaş yavaş kilo vermeye başladım birlikte doğru yolu bulduğumuza ve en kısa sürede hedefim olan 57 kiloya düşeceğime inanıyorum.
     Beğenin    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 129 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetlif
Fatih Sultan Mehmet Bulv. Derya Sk. No:1/4 Nilüfer 
Bursa
Adres 2:
Vanity Plastik Cerrahi Merkezi
Altunizade Mh. Tophanelioğlu Cad. No:1 Üsküdar
İstanbul
Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(850) 850 35 43
(Diyetlif İletişim Merkezi)
Telefon 2 :
0(542) 670 35 43  
(Whatsapp İletişim Hattı)
Telefon 3 :
0(542) 670 35 43
(Diyetlif İletişim Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabıKurumsal skype hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal googleplus hesabıKurumsal instagram hesabıKurumsal pinterest hesabıKurumsal youtube hesabı

Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gözdem BAŞARIR İPHAR Mesleki Videolar Videoları
33 Mesleki ve Kişisel Video
Anne ve Bebek Beslenmesi
Tip 2 Diyabet ve Obezite
Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Beslenme
Ramazan Bayramında Beslenme
Ramazan Beslenme
Ramazan Beslenme
Keyifli Sohbetler
Anne Psikolojisi ve Beslenmesi
Kalp Sağlığı ve Beslenme
Çölyak ve Beslenme
Diyetin Temelleri
Anne ve Bebek Beslenmesi
Kadının Beslenme Yolculuğu - Bebeklik, Çocukluk, Ergenlik, Hamilelik, Annelik, Menopoz ve Yaşlılık
Yaza Hazırlık Diyetleri
Kanser ve Beslenme
Beslenme ve Güzellik İlişkisi, Sağlıklı Cilt İçin Beslenme, Selülite Karşı Beslenme
Tip 2 Diyabet ve Beslenme
Ramazan Ayında Beslenme Önerileri
İştah Dengeleme, Tokluk Veren Besinler, Yumurta ve Boza
Tatlı Krizini Aşmak İçin 11 İpucu
Yılbaşında Beslenme Önerileri
Diyet İçin İpuçları
Yaşlılıkta Beslenme ve Psikoloji
bursa, diyetisyen, gözdem, başarır, bursa diyetisyen, gözdem başarır, diyet, kilo verme, sağlıklı zayıflama, bursa zayıflama, diyetlif, beslenme, danışmanlığı, bursa diyet, fsm bulvarı diyetisyen, kolay diyet, online diyet, nasıl zayıflarım, nasıl şişmanlarım, nilüfer diyetisyen, sağlık, zayıflama, onkoloji diyetisyeni, diabet diyetisyeni, osmangazi diyetisyen, sağlıklı diyet, diyet danışmanlığı, diyetisyenle zayıflama, yıldırım diyetisyen, insülin direnci, şeker hastalığı beslenme, diyabet, diabet, kalp koruyucu diyet, diyetisyen bursa, kilo koruma, kilo alma, onkoloji diyetisyenliği, diyabet diyetisyenliği, aç kalmadan zayıflama, beslenme bozuklukları, hastalıklarda beslenme, tansiyon diyeti, hamilelik diyeti, protein diyeti, emziklik diyeti, çocuk diyeti, hormon diyeti, sağlıklı besinler, obezite

16:29
Top