2007'den Bugüne 81,961 Tavsiye, 25,995 Uzman ve 18,198 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Ali Fatih BABAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Ali Fatih BABAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ali Fatih BABAL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ali Fatih BABAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ali Fatih BABAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ali Fatih BABAL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sporcu Beslenmesi
Ağırlık Yönetimi (Kilo Alma-Verme)
Hastalıklarda Beslenme (Diyabet, Hipotiroidi, Polikistik Over, Kalp Hastlıkları vb.)

Ali Fatih BABAL'ın Makaleleri Ali Fatih BABAL'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Ali Fatih BABAL Tavsiye Yazıları Ali Fatih BABAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Eylül A. (Danışan)
 IP: 212.253.241.YL

25-07-2018
 TavsiyeNo: 104843
Diyetisyen Ali Fatih Babal ile ablam ve arkadaşları sayesinde tanıştım. Fatih Bey'e çevremden birçok kişi gidiyordu ve bunun üzerine kendisini çok tavsiye ettiler. Çevremdekiler artık kendim icin bir şeyler yapmamı istediklerinden dolayı beni Fatih Bey'le tanıştırdılar. Umutsuzdum yapamam sandım fakat Fatih Bey sabırlı ve motive edici bir şekilde bana çok destek oldu. Arkadaş gibi benimle konuştu derdimi anladı ve kilo problemimi en sağlıklı şekilde çözmeye çalıştı. Kan şekeri ve tiroid hastalıklarıma göre program yaptı. Çok diyetisyene gittim ama bu kadar etkili olmadı. Evet belki önce kafada bitiyor bu problemler ama tek başına gercekten zor. Benim gibi yemek bağımlısı ve özgüveni düşük birine tam 20 kilo verdirdi. Hayatımda ilk defa diyetisyene giderken umutla, heyecanla ve şevkle gittim. Fatih Bey'in sevdiğim özelliği, şunu yemeden icmeden yapamam dediğinizde eğer bunları bırakmayacaksan görüşmeyelim, bırakacaksan yolumuza devam edelim demesi ve Her hafta vücudundan şu kadar margarin gitti demesi.. Inanılmaz motive edici anlatamam. Bu yüzden işini çok iyi yapıyor bence. İletişimimi asla koparmam. Sosyal Medya'dan da takipleşiyoruz. Kendisini tanıdığım için mutluyum. İmkansız dediğim halde bana yardımcı olduğu icin burdan bir kez daha teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Emrehan (Danışan)
 IP: 95.13.3.ZBJ

18-05-2018
 TavsiyeNo: 103807
Yıllarca kilo vermek için uğraşan birisi olarak artık yardıma ihtiyaç duymuştum. Tam bu noktada tavsiye üzerine Fatih Bey ile tanışma fırsatı buldum. Uzun uğraşlar sonucu hiçbir netice alamıyordum ancak Fatih Bey sayesinde 2 ayda 13 kilo vererek normal kiloma ulaştım. Benim için en önemli şey hayatıma uygun listelerin çıkartılmasıydı çünkü biraz düzensiz ve hareketli bir iş hayatım söz konusuydu. Bu noktada Fatih Bey tam da yaşantıma uygun, sağlıklı ve optimum verimi sağlamama sebep olan listeler ile düzenli ve sağlıklı kilo vermeme sebep olmuştur. Bunun yanında empati yetisi, güler yüzü ile tamamen beni anlayan ve olaya sadece fiziksel görünüm olarak değil, psikolojik olarak da tam desteğini sunmasının yararı büyük oldu. Yıllarca yapamadığını Fatih Bey'in desteğiyle yapabilmiş biri olarak içten bir şekilde Fatih Bey'i tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Nilhan (Danışan)
 IP: 212.2.216.YZD

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90903
Haziran ayında Ali bey i araştırmalarım sonucu buldum. Kendisine şirketten üç arkadaşım ile gittik.Benim vermem gereken kg azdı ,yaşım dolayısı ile kilo alma döngüsüne girmemek gerektiği için önlem amaçlı gittim. Benimle birlikte giden arkadaşlarım fazla kilolarından 3 ay gibi kısa bir sürede kurtularak ideal kilo ortalamasına girdiler. Verdikleri kilolar,10 , 8 ve 5 kilo. Bizden sonra giden 3 arkadaşımız daha oldu.Hepsi kilo vermeye devam ediyor. Kilo vermenin yanında sağlıklı beslenmeyi öğreten, bu disipline girmenizi sağlayan,koçluk yaparak sizi motive eden ,son derece güler yüzlü eğitimli biri. Herkese gönülden tavsiye ederim. Sevgiler
     Beğenin    

 GAMZE OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.183.94.YZC

19-11-2015
 TavsiyeNo: 83394
Altunizade'de başka bir işlem için gittiğim kurumda, tesadüfen diyetisyende olduğunu duyunca, Dyt. Fatih Bey ile tanıştım. İlk görüşmemizde, beni dinleyerek, neleri sevip neleri sevmediğimi anlayarak, benim günlük yaşantıma uygun bir beslenme listesi verdi. Daha ilk haftadan, gerçekten kilo kaybetmeye başladım - ki tiroid hastası olarak çok zor kilo verebiliyorum, ben bile şaşırdım. Her hafta, yine benim isteklerimi dinleyerek, yeni listelerle beni yöneldirdi, ve yönlendirmeye de devam ediyor. Fatih Bey çok genç olmasına rağmen, danışmanı dinleyen ve ona göre yol alan bir diyetisyen. Bu yönü beni çok etkiledi. Artı güleryüzlü, cana yakın, kesinlikle motive edici biri. Bazı diyetisyenler gibi, o hafta kilo veremediğinizde veya kilo aldığınızda, azarlayan veya daha sert bir liste vermeye kalkan biri değil. Kişiye özel çok güzel tüyolar veriyor. Bulunduğu kurumda temiz ve çalışan diğer arkadaşlarda gayet güleryüzlü. Ve en önemlisi mali kısmı. Kesinlikle her cebe uygun bir ücret politikaları var. Şiddetle Dyt. Fatih bey'i tavsiye ederim..
     4 Beğeni    

Ali Fatih BABAL'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Fitness, yüzme


Ali Fatih BABAL'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özlem Ateş Polikliniği
Mahir İz Caddesi No:47 Selçuk Ecza Deposu Yanı Altunizade/Üsküdar
İstanbul

Adres 2:
Time To Train Fitness Center
Anadolu Hisarı Mh., Rasathane Cad. Boğaziçi Kandilli Evleri, Beykoz/İstanbul - Asya
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 505 18 41

Telefon 2 :
0(216) 505 18 42

Telefon 3 :
0(537) 722 46 51
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1991
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Üsküdar
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2013
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ali Fatih BABAL'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ali Fatih BABAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ali Fatih BABAL Mesleki Videolar Videoları
-15:14
Top